En ja het is weer eens zo ver hoor, Linssen naar Roda...quote:Edwin Linssen speelt met ingang van volgend seizoen voor Roda JC, zo meldt het Algemeen Dagblad. De 27-jarige aanvoerder van VVV-Venlo bereikte maandagavond een akkoord over een vierjarig contract bij de club uit Kerkrade.
De Venlose promovendus wilde het aflopende contract van Linssen verlengen, maar de contractbesprekingen verliepen erg moeizaam. Het eerste voorstel werd door Linssen al resoluut naast zich neergelegd. De belangstelling van Roda werd gretig in ontvangst genomen.
“We hebben Linssen aangetrokken, omdat ons middenveld na het vertrek van Bas Sibum naar NEC minder bezet is geraakt”, laat directeur Huub Narinx in een reactie weten. “Bovendien is het onzeker of huurling Cheikh Tioté van Anderlecht na dit seizoen bij ons blijft."
Linssen is bezig aan zijn negende seizoen in Venlo. Tussendoor kwam de middenvelder ook een seizoen uit voor Helmond Sport. Namens VVV staat de teller inmiddels op 255 competitieduels en negentien doelpunten.
Linssen heeft een aanbod van VVV gehad dat die direct naast zich heeft neergelegd. Als VVV een goed bod had gedaan hadden wij hem niet aangetrokken.quote:Op maandag 28 januari 2008 23:11 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
En ja het is weer eens zo ver hoor, Linssen naar Roda...
Elk seizoen haalt Roda weer de beste spelers op, dacht dat dat na de promotie wel minder zou worden maar neeeuh hoor![]()
Jullie aankopen van ons spelen wel in Venlo bedoel je? Los daarvan zit Janssen dicht tegen de basis aan echter heeft deze Hadouir voor zich (mogelijk komt hij er nu in door de blessure van Cissé). Frank van Kouwen begon in Doetichem in de basis, echter hebben we genoeg verdedigers. Dan moet je keuze's maken en met 3-4-3 vallen er helaas verdedigers buiten de boot.quote:En wat krijgt VVV ervoor terug? Een Roda dat verliest van concurrenten en de meeste VVV aankopen op de bank laat zitten
Leemans mocht weg omdat die niet aan spelen toekwam, mogelijk mag deze nu wel blijven? Verder heeft men Honda al aangetrokken.quote:Op maandag 28 januari 2008 23:49 schreef Frey het volgende:
Gelukkig pas volgend seizoen. VVV moet zich nu gewoon zien te handhaven en dan kunnen ze in de zomer eventueel kijken voor nieuwe versterkingen.
Zoals Linssen aangaf in Dagblad de Limburger had VVV hem ook een aanbod gedaan. Maar Roda kan hem nou eenmaal veel meer bieden dan VVV maximaal kan bieden. Natuurlijk wilt hij hogerop maar het is gewoon jammer dat er steeds bepalende spelers naar Roda vertrokken. VVV had een heel aardig elftal gehad als er niet zoveel bepalende spelers weg zouden gaanquote:Op dinsdag 29 januari 2008 13:11 schreef DarkShine het volgende:
Zoals ik net aangaf, ik kan de frustratie zeker begrijpen.
Maar als VVV hem in 1ste instantie een goed aanbod had gedaan had Linssen dat echt niet zomaar verworpen.
Normaal gesproken zou ik zeggen dat er bij een verlies, degradtie zou volgen. Maar de competitie slaat dit jaar helemaal nergens op, dus het kan nog alle kanten op.quote:Op donderdag 14 februari 2008 01:46 schreef Labrador1974 het volgende:
De volgende zware kloof komend weekend: Utrecht... ben bang voor wederom een zeperd
Linssen had ook naar clubs kunnen gaan die momenteel een concurrent zijn van jullie...quote:Op dinsdag 29 januari 2008 14:47 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Zoals Linssen aangaf in Dagblad de Limburger had VVV hem ook een aanbod gedaan. Maar Roda kan hem nou eenmaal veel meer bieden dan VVV maximaal kan bieden. Natuurlijk wilt hij hogerop maar het is gewoon jammer dat er steeds bepalende spelers naar Roda vertrokken. VVV had een heel aardig elftal gehad als er niet zoveel bepalende spelers weg zouden gaan
2-0 rustquote:Op donderdag 14 februari 2008 01:46 schreef Labrador1974 het volgende:
De volgende zware kloof komend weekend: Utrecht... ben bang voor wederom een zeperd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |