NIeuwnieuwsquote:Wim Kok: NL'ers langer laten werken
Nederlanders moeten langer gaan werken. Dat is nodig om de vergrijzing het hoofd te bieden. Arbeidsduurverkorting en vervroegd pensioen zijn in het verleden oplossingen geweest, maar zijn nu 'bottlenecks'. Dit zegt oud-premier Wim Kok in een interview met de Volkskrant. Als FNV-voorzitter propageerde Kok juist korter werken.
Onvoldoende perspectief
"Het klinkt misschien raar uit mijn mond, maar je biedt mensen onvoldoende perspectief door ze alleen maar zo vroeg mogelijk met pensioen te laten gaan", stelt de 69-jarige Kok, die ook vindt dat 'levenslang leren' te weinig inhoud heeft.
Respectquote:Op zaterdag 17 november 2007 17:12 schreef TNA het volgende:
[..]
Respect tonen, anders bel ik Monumentenzorg
Hallo. Hoe lang zit je nou al op dit forum? Ooit een topic zien openen waarin een links politicus positief of niet-suggestief wordt neergezet?quote:Op zaterdag 17 november 2007 17:13 schreef Klopkoek het volgende:
Erg treurig dat men zijn boodschap terugdringt tot een bericht van een paar regeltjes.
Nog maar een keertje dan?quote:
Bronquote:Het 'Kwartje van Kok' is een verhoging van de accijns op autobrandstof van het kabinet Lubbers-Kok in 1991. De accijnsverhoging bedroeg 18,3 cent (8,3 eurocent) per liter ongelode benzine en 7 cent (3,18 eurocent) per liter voor diesel. De accijnsverhoging was structureel. Het kabinet heeft dit nooit bedoeld als tijdelijke maatregel.
Ik ook!quote:
a. Anders check je ff de door mij bijgevoegde smiley's.quote:Op zaterdag 17 november 2007 17:26 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Nog maar een keertje dan?
[..]
Bron
Tja ik denk eerlijk gezegd dat het niet anders is voor veel mensen. Een pensioen zonder geld wordt namelijk best pittig.quote:Op zaterdag 17 november 2007 17:27 schreef OldJeller het volgende:
Nog langer?
Je moet al tot je 65ste werken, bent dan bijna bejaard en mag dan nog even van je zuurverdiende geld/pensioen 'genieten' (wat er ook nog van over mag zijn na al die belasting af te hebben gedragen).
Nu wil hij de mensen nóg langer laten werken?
Ouderen zijn ook veel vaker vermogend, dus misschien moet de hoogte van de AOW deels afhankelijk worden van hun financiële situatie.quote:Op zaterdag 17 november 2007 17:36 schreef geelkuikentje het volgende:
Nederland wordt gemiddeld ouder en veel mensen willen eerder stoppen met werken. Wat klopt hier niet aan? Juist, het geld om de 'oude' mensen te onderhouden missen we. Dus het idee van dhr. Kok is helemaal niet zo slecht.
Misschien moet Kok eens met Donner gaan pratenquote:Op zaterdag 17 november 2007 17:36 schreef geelkuikentje het volgende:
Nederland wordt gemiddeld ouder en veel mensen willen eerder stoppen met werken. Wat klopt hier niet aan? Juist, het geld om de 'oude' mensen te onderhouden missen we. Dus het idee van dhr. Kok is helemaal niet zo slecht.
sjonge, over spaargeld waar belasting over betaald is en dat ook nog eens afnemen. Hoe krom sommigen kunnen redeneren uit jaloerse hebzucht.quote:Op zaterdag 17 november 2007 17:45 schreef rebel6 het volgende:
[..]
Ouderen zijn ook veel vaker vermogend, dus misschien moet de hoogte van de AOW deels afhankelijk worden van hun financiële situatie.
Gruwelijk idee en ook zwaar tegen m'n principes, idd.. maar het alternatief van het extra belasten van de jongere generatie van wie datzelfde geld voor een deel al door te dure huizen afkomstig is en voor onevenredig veel ouderen moet betalen is evenmin aantrekkelijk. Soms moet je voor de minst kwade kiezen.quote:Op zaterdag 17 november 2007 18:22 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
sjonge, over spaargeld waar belasting over betaald is en dat ook nog eens afnemen. Hoe krom sommigen kunnen redeneren uit jaloerse hebzucht.
Je hebt wel een punt, maar wat is jouw oplossing dan?quote:Op zaterdag 17 november 2007 18:22 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
sjonge, over spaargeld waar belasting over betaald is en dat ook nog eens afnemen. Hoe krom sommigen kunnen redeneren uit jaloerse hebzucht.
Ontopic
Werken tot je erbij neervalt, geweldig idee![]()
Alle oplossingen zijn goed, zolang we maar niet minder hoeven te werken én iedereen erop vooruit gaat!quote:Op zaterdag 17 november 2007 18:40 schreef rebel6 het volgende:
[..]
Je hebt wel een punt, maar wat is jouw oplossing dan?
trouwens hoezo afnemen, minder AOW krijgen is niet hetzelfde als afnemen
Laat de groep die al hun hele leven voor alles en iedereen heeft gewerkt maar weer betalenquote:Op zaterdag 17 november 2007 17:45 schreef rebel6 het volgende:
[..]
Ouderen zijn ook veel vaker vermogend, dus misschien moet de hoogte van de AOW deels afhankelijk worden van hun financiële situatie.
Terugdringen of niet, feit blijft dat hij wil de we langer gaan werken. Ik ben destijds lekker gemaakt met een contract tot mijn 55e, dat is/ wordt ook al opgerekt tot 65. Als we weer eens op uitzending gingen of wat dan ook, en je vond dat je niet goed beloond werd, was steevast het antwoord: "Met 55 kun je met functioneel leeftijdsontslag, DAT is je beloning"quote:Op zaterdag 17 november 2007 17:13 schreef Klopkoek het volgende:
Erg treurig dat men zijn boodschap terugdringt tot een bericht van een paar regeltjes.
Dan liever zo.quote:Op zaterdag 17 november 2007 18:43 schreef TNA het volgende:
[..]
Alle oplossingen zijn goed, zolang we maar niet minder hoeven te werken én iedereen erop vooruit gaat!
Vermogen en erfenissen zijn juist bij uitstek geschikt om belasting over te heffen, in tegenstelling tot loonbelasting. Erfenissen en opgebouwde vermogens maken de samenleving onrechtvaardig en remmen de economie, de loonbelasting zou juist omlaag moeten om productie (lees: hard werken) te bevorderen.quote:Op zaterdag 17 november 2007 18:33 schreef MouseOver het volgende:
[..]
Gruwelijk idee en ook zwaar tegen m'n principes, idd.. maar het alternatief van het extra belasten van de jongere generatie van wie datzelfde geld voor een deel al door te dure huizen afkomstig is en voor onevenredig veel ouderen moet betalen is evenmin aantrekkelijk. Soms moet je voor de minst kwade kiezen.
Toch wil ik het terug.quote:Op zaterdag 17 november 2007 17:26 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Nog maar een keertje dan?
[..]
Bron
Ik begreep hem al niet.quote:Op zaterdag 17 november 2007 19:58 schreef TNA het volgende:
[..]
Maakte ik toch een pijnlijk foutje in mijn sarcasme
quote:Op zaterdag 17 november 2007 19:58 schreef retteketet het volgende:
Dit probleem is makkelijk op te lossen door meer instroom van migranten. Win-win-situatie!
Inderdaad, en je zult zien dat straks over 40 jaar links de schuld zal krijgenquote:Op zaterdag 17 november 2007 20:28 schreef rebel6 het volgende:
[..]
Ik begreep hem al niet.
[..]
Die fout maakten ze 40 jaar geleden ook.
Wie kwam er met gezinshereniging?quote:Op zaterdag 17 november 2007 20:32 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Inderdaad, en je zult zien dat straks over 40 jaar links de schuld zal krijgen
Babyboomers hebben vaak erg geprofiteerd van de gestegen huizenprijzen, die kunnen het makkelijk hebben als de AOW bv. met 10% verlaagd wordt.quote:Op zaterdag 17 november 2007 18:43 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Laat de groep die al hun hele leven voor alles en iedereen heeft gewerkt maar weer betalen![]()
De EEG, het kabinet Den Uyl wilde dat veranderen maar dat kon niet omdat het (toen) in strijd was met internationale verdragen om dat te beperken.quote:Op zaterdag 17 november 2007 20:34 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Wie kwam er met gezinshereniging?
Echt eerlijk en vooral erg sociaal. Eerst een groep 45 jaar aan AOW laten betalen met de belofte dat iedereen zou ontvangen en als het puntje bij paaltje komt de AOW voor die groep stopzetten. Dit ten gunste van mensen die niks hebben bijgedragen aan dit land.quote:Op zaterdag 17 november 2007 20:35 schreef rebel6 het volgende:
[..]
Babyboomers hebben vaak erg geprofiteerd van de gestegen huizenprijzen, die kunnen het makkelijk hebben als de AOW bv. met 10% verlaagd wordt.
Dat is nog 45 jaar man, zover kijk ik echt niet voorruitquote:Of wil je liever tot je 70e doorwerken?
Nou, dan zeg je die verdragen toch op? Dat deed Den Uyl niet... dus handelde hij in strijd met het landsbelang.quote:Op zaterdag 17 november 2007 20:38 schreef Klopkoek het volgende:
De EEG, het kabinet Den Uyl wilde dat veranderen maar dat kon niet omdat het (toen) in strijd was met internationale verdragen om dat te beperken.
Know your facts.
De babyboomers zijn ook de mensen die niet alleen veel betaald hebben, maar ook in alle opzichten meer hebben ontvangen.quote:Op zaterdag 17 november 2007 20:40 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Echt eerlijk en vooral erg sociaal. Eerst een groep 45 jaar aan AOW laten betalen met de belofte dat iedereen zou ontvangen en als het puntje bij paaltje komt de AOW voor die groep stopzetten. Dit ten gunste van mensen die niks hebben bijgedragen aan dit land.
Geeft maar weer eens aan waarom je dit soort regelingen niet in handen van de overheid moet laten.
De gastarbeiders hadden weg moeten gaan toen er geen werk meer was. Hier was hun verblijfsvergunning ook op gebaseerd.quote:Op zaterdag 17 november 2007 20:38 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
De EEG, het kabinet Den Uyl wilde dat veranderen maar dat kon niet omdat het (toen) in strijd was met internationale verdragen om dat te beperken.
Dan heb je weinig kaas gegeten van wat Internationale Betrekkingen heet.quote:Op zaterdag 17 november 2007 20:43 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Nou, dan zeg je die verdragen toch op? Dat deed Den Uyl niet... dus handelde hij in strijd met het landsbelang.
Van wie hebben de babyboomers ontvangen dan? Zij hebben het land na WO2 opgebouwd en de generatie na hun heeft niet zoveel gepresteerd.quote:Op zaterdag 17 november 2007 20:43 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
De babyboomers zijn ook de mensen die niet alleen veel betaald hebben, maar ook in alle opzichten meer hebben ontvangen.
Noch de belangen van de vreemdelingen zelf noch die van de Nederlandse samenleving met hun komst zijn gediend. - Joop Den Uylquote:Op zaterdag 17 november 2007 20:43 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
De gastarbeiders hadden weg moeten gaan toen er geen werk meer was. Hier was hun verblijfsvergunning ook op gebaseerd.
Met babyboomers wordt de generatie van 45-50 of nog tot hoogstens 1955 bedoeld. Dat zijn niet de mensen die dit land na de WO2 hebben opgebouwd.quote:Op zaterdag 17 november 2007 20:45 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Van wie hebben de babyboomers ontvangen dan? Zij hebben het land na WO2 opgebouwd en de generatie na hun heeft niet zoveel gepresteerd.
Dat interesseert me ook geen reet. Politici horen in landsbelang te handelen, en niet om in de gratie te vallen bij buitenlandse politici.quote:Op zaterdag 17 november 2007 20:44 schreef Klopkoek het volgende:
Dan heb je weinig kaas gegeten van wat Internationale Betrekkingen heet.
Vaak wordt de generatie tot 1965 bij de babyboomgeneratie gerekend.quote:Op zaterdag 17 november 2007 20:50 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Met babyboomers wordt de generatie van 45-50 of nog tot hoogstens 1955 bedoeld. Dat zijn niet de mensen die dit land na de WO2 hebben opgebouwd.
Het belang van die paar gastarbeiders wordt schromelijk overdreven, puur om de islamiseringsagenda te kunnen doordrukken.quote:Op zaterdag 17 november 2007 20:59 schreef Fastmatti het volgende:
Kan je me trouwens zeggen wie dan wel het land heeft opgebouwd? Want deze groep bezet nu al decennia lang de volledige top van het bedrijfsleven en de ambtenarij. De generatie voor hun heeft daar zelfs nooit gezeten, omdat ze veel lager opgeleid waren.
Met name in de jaren '60 maakte Nederland een boom door die daarna nooit geevenaard is. Zowel qua productiviteitsgroei, inflatiebeteugeling en loongroei heeft Nederland dat daarna nooit meer gehaald. Toen waren de babyboomers gewoon nog studentjes.quote:Op zaterdag 17 november 2007 20:59 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Vaak wordt de generatie tot 1965 bij de babyboomgeneratie gerekend.
Kan je me trouwens zeggen wie dan wel het land heeft opgebouwd? Want deze groep bezet nu al decennia lang de volledige top van het bedrijfsleven en de ambtenarij. De generatie voor hun heeft daar zelfs nooit gezeten, omdat ze veel lager opgeleid waren.
Als er een generatie is die alleen maar gegraaid en geprofiteerd heeft, en dat nu weer probeert te doen ten koste van andere generaties, is het de babyboom wel.quote:Op zaterdag 17 november 2007 21:07 schreef Klopkoek het volgende:
Daarnaast geef je in de laatste zin impliciet aan dat de babyboomers weliswaar meer hebben betaald maar ook meer hebben gekregen dan de generatie voor hun en na hun.
Het enige dat je de babyboomgeneratie kan verwijten is dat ze op de pof geleefd hebben. Helaas krijgen wij daar nu de rekening van gepresenteerd.quote:Op zaterdag 17 november 2007 21:10 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Als er een generatie is die alleen maar gegraaid en geprofiteerd heeft, en dat nu weer probeert te doen ten koste van andere generaties, is het de babyboom wel.
Ah, iemand die elk persoon in de bijstand heeft geinterviewd. Benieuwd wanneer je proefschrift over dat onderwerp uitkomt.quote:Op zaterdag 17 november 2007 20:23 schreef Refragmental het volgende:
Misschien eens beginnen met alle klaplopers en "chronisch zieken" eens aan het werk te zetten?
Van de 10miljoen mensen in nederland die kunnen werken... zitten er 1 miljoen in de bijstand of WAO. Nederland is een ziek en lui land
De meeste bijstandfiguren WILLEN niet eens werken... nou prima, maar kom dan ook niet bedelen voor geld en flikker een end op! Er is genoeg werk te vinden!
Misschien eens beginnen met het geld wat minder snel over de balk te smijten wil ook wel eens helpen ipv van steeds meer geld van de werkenden af te pakken.
Nederland begint steeds meer een sociaal land te worden. Heel sociaal het geld afpakken van diegenen die er voor werken, en lekker heel sociaal het geld geven aan de mensen die geen flikker uitvoeren. Lang leve het sociale nederland
Juist, Fastmatti vergat de andere kant van de medaille.quote:Op zaterdag 17 november 2007 20:43 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
De babyboomers zijn ook de mensen die niet alleen veel betaald hebben, maar ook in alle opzichten meer hebben ontvangen.
*meldtquote:Op zaterdag 17 november 2007 23:19 schreef Dr.Nikita het volgende:
Het wordt eens tijd dat de jeugdige luie flikkers die op kosten van de samenleving tot hun 25e of ver daaroverheen zogenaamd studeren die nu een grote bek hebben over de ouderen die krom hebben gelegen, spaarzaam hebben geleefd, belastingen en premies voor AOW hebben betaald hun rust wordt misgund door vooral degenen die nog nog te lui zijn om de trap op te lopen, hun hele miezerige leven niets maar dan ook niets hebben gepresteerd behalve neuken, blowen en zuipen, ja die gillen het hardst.
Die personen zouden van mij per direkt ritueel mogen worden geslacht, afgebrand worden tot 10 meter onder de grond want zelfs een crematorium gun ik hen niet.
quote:Op zaterdag 17 november 2007 23:49 schreef gronk het volgende:
Ah, onze beroepsfasciste is ook gearriveerd.
Pas je in het geschetste plaatje die ouderen het liefst zouden laten laten creperen? Zo ja, dan is het antwoord ja.quote:Op zaterdag 17 november 2007 23:50 schreef TNA het volgende:
[..]
*meldt
Ik studeer, heb een mening over ouderen die hebben kromgelegen, krijg studiefinanciering en heb een bijbaantje. Moet ik nu ritueel worden afgeslacht?
In tegenstelling tot jij en je fascistische vriendjes heb ik niet zo'n last van de verheerlijking van bejaarden. Ik heb al de nodige onderzoeken gelezen waaruit blijkt dat jonge mensen/starters van nu tegenwoordig minder te besteden hebben dan jonge mensen/starters van dertig jaar geleden. Combineer dat met de zekerheid dat diezelfde starters wel mogen betalen voor VUT-regelingen en pensioenen waar ze geen gebruik van mogen maken (tsja, je denkt toch niet dat ik mag stoppen op m'n 65e?quote:Op zaterdag 17 november 2007 23:51 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Goede bijdrage. Voel je je aangesproken?
Het alternatief: met StefanP in een land wonen.quote:Op zondag 18 november 2007 00:07 schreef StefanP het volgende:
Je bent wel gek als je als jongere in NL blijft.
<huiver>quote:Op zondag 18 november 2007 00:09 schreef gronk het volgende:
[..]
Het alternatief: met StefanP in een land wonen.
quote:Op zondag 18 november 2007 00:07 schreef gronk het volgende:
[..]
In tegenstelling tot jij en je fascistische vriendjes heb ik niet zo'n last van de verheerlijking van bejaarden. Ik heb al de nodige onderzoeken gelezen waaruit blijkt dat jonge mensen/starters van nu tegenwoordig minder te besteden hebben dan jonge mensen/starters van dertig jaar geleden. Combineer dat met de zekerheid dat diezelfde starters wel mogen betalen voor VUT-regelingen en pensioenen waar ze geen gebruik van mogen maken (tsja, je denkt toch niet dat ik mag stoppen op m'n 65e?), en dat ik zie dat er heel veel 'ouderen' met royale regelingen de deur uit worden gewerkt (VUT op eindloonbasis met een stevige loonsverhoging in de laatste twee jaar), en dat heel veel 'ouderen' nog hartstikke gezond zijn, en prima in staat zijn om te werken
(mijn vut-tende pa heeft tot vier keer toe z'n tuin omgespit)... tsja, dan krijg ik toch wel het idee, dat als er iemand ritueel gemarteld moet worden, dat de GORE RUGGEGRAATLOZE HUILIES zijn die denken dat ouderen ZIEK, ZWAK en ZIELIG zijn.
Which they are not.![]()
Tuuuuuurlijk. Iedere bejaarde moet rondkomen van alleen een AOW-tje.quote:Op zondag 18 november 2007 00:23 schreef Dr.Nikita het volgende:
Er zijn hele volkstammen, het merendeel zelfs die niet veel meer dan een AOW-tje hebben, wegkwijnend in verzorgings/bejaardenhuis, die hun hele leven hebben geschoft zodat JIJ een zorgeloos leven hebt ondankbare hond.
't fascisme stond erom bekend dat ouderen (en het familieleven) verheerlijkt werden. Hetzelfde voor 'eerlijke arbeid' etc. Ik zie jou niet anders doen.quote:En dan heb jij nog het gore lef om mensen voor fascist uit te maken.
quote:Op zaterdag 17 november 2007 23:49 schreef gronk het volgende:
Ah, onze beroepsfasciste is ook gearriveerd.
Wat ben jij een zielig, triest, laf en smerig mannetje.quote:Op zondag 18 november 2007 00:07 schreef gronk het volgende:
[..]
In tegenstelling tot jij en je fascistische vriendjes heb ik niet zo'n last van de verheerlijking van bejaarden.
quote:Op zondag 18 november 2007 00:34 schreef StefanP het volgende:
Wat ben jij een zielig, triest, laf en smerig mannetje.
Voor zover ik weet wel, ja. Mits gemeld bij de FA's.quote:Op zondag 18 november 2007 00:40 schreef gronk het volgende:
Nu de volgende vraag: zijn er wel eens mensen geband voor dreutelen in andermans FoBo?
Je zou eens een keer in een bejaardentehuis of verzorgingstehuis moeten gaan kijken naar al die zogenaamd verwende oudjes...quote:Op zondag 18 november 2007 00:31 schreef gronk het volgende:
't fascisme stond erom bekend dat ouderen (en het familieleven) verheerlijkt werden. Hetzelfde voor 'eerlijke arbeid' etc. Ik zie jou niet anders doen.
Nazisme != fascisme.quote:Op zondag 18 november 2007 00:45 schreef K-Billy het volgende:
Zeker als je bedenkt hoe 'lievelijk' de nazis omgingen met bejaarden.![]()
quote:Op zondag 18 november 2007 00:42 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Voor zover ik weet wel, ja. Mits gemeld bij de FA's.
Vertel? Bij mijn weten gooiden de nazi's homo's, zigeuners, joden, communisten, 'staatsvijanden', gehandicapten en nog wat randgroepen in kampen, maar ze hadden geen speciaal 'programma' voor bejaarden. Wel een verheerlijking voor alles wat jeugdig en krachtig was, maar het was IIRC niet zo dat ouderen systematisch werden afgemaakt...quote:Op zondag 18 november 2007 00:45 schreef K-Billy het volgende:
Zeker als je bedenkt hoe 'lievelijk' de nazis omgingen met bejaarden.![]()
Nee, maar ouderen waren vaak ziek en zwak en dit zorgde ervoor dat veel van hen in de categorie 'gehandicapten' vielen.quote:Op zondag 18 november 2007 00:50 schreef gronk het volgende:
[..]
Vertel? Bij mijn weten gooiden de nazi's homo's, zigeuners, joden, communisten, 'staatsvijanden', gehandicapten en nog wat randgroepen in kampen, maar ze hadden geen speciaal 'programma' voor bejaarden. Wel een verheerlijking voor alles wat jeugdig en krachtig was, maar het was IIRC niet zo dat ouderen systematisch werden afgemaakt...
Bronquote:In early October all hospitals, nursing homes, old-age homes, sanatoria were required to report all patients who had been institutionalised for five years or more, who had been committed as “criminally insane”, who were of “non-Aryan race”, or who had been diagnosed with any of a list of specified conditions. These included schizophrenia, epilepsy, Huntington’s chorea, advanced syphilis, senile dementia, paralysis, encephalitis and “terminal neurological conditions generally”. Many doctors and administrators assumed that the purpose of the reports was to identify inmates who were capable of being drafted for "labour service". They therefore tended to overstate the degree of incapacity of their patients, to protect them from labour conscription - with fatal consequences.
No, sir, *YOU* shut the fuck up.quote:Op zondag 18 november 2007 01:05 schreef K-Billy het volgende:
Kap gewoon met die domme retoriek. Opkomen voor ouderen heeft niets van doen met fascisme.
Als je met jeugdige flikkers 50-jarigen bedoeld dan geef ik je helemaal gelijk. Huilen dat je het zo zwaar hebt doordat je premies hebt betaald in economische voorspoed en dan de volgende generatie het dubbele laten betalen en lui noemen; de grap van de eeuw.quote:Op zaterdag 17 november 2007 23:19 schreef Dr.Nikita het volgende:
Het wordt eens tijd dat de jeugdige luie flikkers die op kosten van de samenleving tot hun 25e of ver daaroverheen zogenaamd studeren die nu een grote bek hebben over de ouderen die krom hebben gelegen, spaarzaam hebben geleefd, belastingen en premies voor AOW hebben betaald hun rust wordt misgund door vooral degenen die nog nog te lui zijn om de trap op te lopen, hun hele miezerige leven niets maar dan ook niets hebben gepresteerd behalve neuken, blowen en zuipen, ja die gillen het hardst.
Die personen zouden van mij per direkt ritueel mogen worden geslacht, afgebrand worden tot 10 meter onder de grond want zelfs een crematorium gun ik hen niet.
Ja, daar moet jij krom voor liggen, alhoewel ik betwijfel of jij weet wat echt kromliggen betekent. De ouderen in mijn familie die nu in de AOW zitten zijn vroeger met de rest van de broers en zusters na een paar jaar lagere school het land opgetrapt om aardappels te steken. En hebben hebben zich vervolgens tot hun 65e uit de naad gewerkt om brood op de plank te krijgen. Die mensen hebben in hun leven 53 jaar keihard gewerkt en het lijkt mij dat daar wel wat tegenover mag staan.quote:Op zondag 18 november 2007 01:23 schreef gronk het volgende:
Dan kun je hysterische verhalen ophangen zoals MevrNikita doet over bejaarden die hun hele leven hard gewerkt hebben, en nu hun laatste adem uit lopen te puffen dankzij onze inspannningen, maar ik zie ze niet. In plaats daarvan zie ik hele gezonde ouderen die 't er van nemen. Moet ik daarvoor krom liggen?
Kok is 1 van de grootste boeven.quote:
Zelf kan hij makelijk met pensioen heeft genoeg zaken gevuld nadat ie minister geweest is.quote:Op zaterdag 17 november 2007 17:03 schreef AchJa het volgende:
[..]
NIeuwnieuws
De grote vakbondsleider spreekt! Langer arbeiten arbeiders!
quote:Op zaterdag 26 april 2003 19:43 schreef SeLang het volgende:
Persoonlijk vind ik 40 wel een mooie leeftijd om te stoppen, dus nog een jaartje of 6 te gaan.
En over vijf jaar stop je voor je 50ste met dan ook nog weer 6 jaar te gaan?quote:Op zondag 18 november 2007 01:05 schreef SeLang het volgende:
Ik stop in ieder geval voor m'n 45ste met werken (dus maximaal nog 6 jaar werken en waarschijnlijk nog veel minder)![]()
Ah, nog een proto-fascist.quote:Op zondag 18 november 2007 09:01 schreef AchJa het volgende:
De ouderen in mijn familie die nu in de AOW zitten zijn vroeger met de rest van de broers en zusters na een paar jaar lagere school het land opgetrapt om aardappels te steken. En hebben hebben zich vervolgens tot hun 65e uit de naad gewerkt om brood op de plank te krijgen. Die mensen hebben in hun leven 53 jaar keihard gewerkt en het lijkt mij dat daar wel wat tegenover mag staan.
Dit in tegenstelling tot al die lapzwansen die een beetje studeren tot hun 30e en vervolgens een paar jaar achter een bureau gaan zitten en nu gaan huilen dat ze niet willen meebetalen, egoisme ten top.
quote:Op zondag 18 november 2007 11:15 schreef Arcee het volgende:
En over vijf jaar stop je voor je 50ste met dan ook nog weer 6 jaar te gaan?
En deze groep mag zijn AOW inleveren, want ze hebben een pensioentjequote:Op zondag 18 november 2007 11:17 schreef gronk het volgende:
[..]
Ah, nog een proto-fascist.
In mijn familie zit --naast m'n opa die tot z'n 65e bij verolme schepen inelkaarlastte--
Deze groep houdt hem uiteraard wel, want dat is zielugquote:ook een tante en een oom die 't klaarspeelden om zichzelf op hun 45e (ze zijn nu 68 ofzo) de WAO in te laten praten. Omdat ze heel goed waren in het simuleren van ziektes. Die lui hebben dus niet 'krom gelegen' voor hun AOW. Ja, hooguit van het lachen.
Weer eentje die denkt dat alleen fysieke arbeid werk is.quote:Maar goed, iedere babyboomer heeft blijkbaar KEI en KEI hard gewerkt als stratenmaker. Dat we al een jaar of dertig een diensten-economie hebben (uweetwel, met kantoorbanen enzo) en dat maakindustrie weg is uit nederland, da's niet relevant. Joh, als we die onzin van jou zouden moeten geloven, dan hadden we geen polen nodig om asperges te steken.
Natuurlijk zal men langer moeten werken maar O zo typisch dat Wimpie "Exhorbitante zelfverrijking" Kok opeens weer het tegenovergestelde doet en roept dan een paar jaar ervoor...quote:Op zaterdag 17 november 2007 17:03 schreef AchJa het volgende:
Dat is onzin. Nog maar een keer dan:quote:Op zondag 18 november 2007 12:28 schreef Napalm het volgende:
[..]
Natuurlijk zal men langer moeten werken maar O zo typisch dat Wimpie "Exhorbitante zelfverrijking" Kok opeens weer het tegenovergestelde doet en roept dan een paar jaar ervoor...
wat wil je daarmee zeggen? Welk punt denk je te maken?quote:Op zondag 18 november 2007 12:49 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Dat is onzin. Nog maar een keer dan:
[ afbeelding ]
Natuurlijk wel het toont de hypocritie van de bron aan. Daarmee daalt de waarde ervan.quote:Op zondag 18 november 2007 12:49 schreef Klopkoek het volgende:
Sowieso is het treurig om die exortbitante zelfverrijkingsspeech erbij te halen. Dat heeft er helemaal niets mee te maken.
Dat hij inderdaad het tegenovergestelde roept van 20 jaar eerder maar dat hij dat in die fragmenten uit legt waarom en onderkent.quote:Op zondag 18 november 2007 13:14 schreef Napalm het volgende:
[..]
wat wil je daarmee zeggen? Welk punt denk je te maken?
quote:[..]
Natuurlijk wel het toont de hypocritie van de bron aan. Daarmee daalt de waarde ervan.
quote:Op zondag 18 november 2007 13:27 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Bij elkaar verdient ie maar een ton of 5 hoor, een schijntje vergeleken met die salarisverhogingen van de rest. Het salaris van commisarissen is amper gestegen bij de meeste bedrijven.
Je hebt geen inhoudelijk bod?quote:
Uitleg:quote:Op zondag 18 november 2007 11:15 schreef Arcee het volgende:
[..]
[..]
En over vijf jaar stop je voor je 50ste met dan ook nog weer 6 jaar te gaan?
Ik zou zeggen, probeer eens als 45 jarige WAO´ er een sollicitatie te doen. Je maakt geen schijn van kans. Je wordt gewoon niet aangenomen.quote:Op zaterdag 17 november 2007 20:23 schreef Refragmental het volgende:
Misschien eens beginnen met alle klaplopers en "chronisch zieken" eens aan het werk te zetten?
Van de 10miljoen mensen in nederland die kunnen werken... zitten er 1 miljoen in de bijstand of WAO. Nederland is een ziek en lui land
De meeste bijstandfiguren WILLEN niet eens werken... nou prima, maar kom dan ook niet bedelen voor geld en flikker een end op! Er is genoeg werk te vinden!
Misschien eens beginnen met het geld wat minder snel over de balk te smijten wil ook wel eens helpen ipv van steeds meer geld van de werkenden af te pakken.
Nederland begint steeds meer een sociaal land te worden. Heel sociaal het geld afpakken van diegenen die er voor werken, en lekker heel sociaal het geld geven aan de mensen die geen flikker uitvoeren. Lang leve het sociale nederland
quote:Op zaterdag 17 november 2007 23:19 schreef Dr.Nikita het volgende:
Het wordt eens tijd dat de jeugdige luie flikkers die op kosten van de samenleving tot hun 25e of ver daaroverheen zogenaamd studeren die nu een grote bek hebben over de ouderen die krom hebben gelegen, spaarzaam hebben geleefd, belastingen en premies voor AOW hebben betaald hun rust wordt misgund door vooral degenen die nog nog te lui zijn om de trap op te lopen, hun hele miezerige leven niets maar dan ook niets hebben gepresteerd behalve neuken, blowen en zuipen, ja die gillen het hardst.
Die personen zouden van mij per direkt ritueel mogen worden geslacht, afgebrand worden tot 10 meter onder de grond want zelfs een crematorium gun ik hen niet.
Tja, dat komt omdat veel ex-WAO'ers een blok aan het been bleken.quote:Op maandag 19 november 2007 10:56 schreef LangeTabbetje het volgende:
Ik zou zeggen, probeer eens als 45 jarige WAO´ er een sollicitatie te doen. Je maakt geen schijn van kans. Je wordt gewoon niet aangenomen.
Tja, maar dan moet je die mensen, zoals Refragmental doet, niet uitmaken voor werkschuwe mensen.quote:Op maandag 19 november 2007 11:06 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Tja, dat komt omdat veel ex-WAO'ers een blok aan het been bleken.
De paar ex-WAO'ers die ik ken zijn dat wel, al zijn die nog onder de 40. Altijd stress, burn-out of depressie, iets weinig tastbaars maar wel 13 keer per jaar ziekmelden he.quote:Op maandag 19 november 2007 11:07 schreef LangeTabbetje het volgende:
Tja, maar dan moet je die mensen, zoals Refragmental doet, niet uitmaken voor werkschuwe mensen.
Ach ja, zo zijn er ook nog een hele hoop WAO´ ers, die bij reorganisaties door werkgevers met zachte hand de WAO in werden geduwd.quote:Op maandag 19 november 2007 11:11 schreef PJORourke het volgende:
[..]
De paar ex-WAO'ers die ik ken zijn dat wel, al zijn die nog onder de 40. Altijd stress, burn-out of depressie, iets weinig tastbaars maar wel 13 keer per jaar ziekmelden he.
http://www.planet.nl/plan(...)tid=897942/sc=d2642dquote:Inkomen stijgt op 65e
Gepubliceerd op maandag 19 november 2007
VOORBURG (ANP) - De meeste mensen gaan er op hun 65e in inkomen op vooruit, omdat zij dan voor het eerst AOW krijgen. Tussen 2001 en 2004 werden per jaar gemiddeld 140.000 mensen 65.
Iedereen die in die periode voor het eerst AOW kreeg, ging er in doorsnee 2,5 procent op vooruit, heeft het Centraal Bureau voor de Statistiek berekend.
De groep met het laagste inkomen ging er het meest op vooruit. De koopkracht steeg met ruim 5 procent. De meeste mensen werkten al niet meer toen zij voor het eerst AOW kregen. Hun inkomen daalde toen zij stopten met werken. Toen leverden zij ongeveer 15 procent in.
Je weet het verschil niet eens tussen AOW en WAO en dan nog eens dat werkgevers enige beslissingsbevoegdheid zouden hebben over de WAO.quote:Op maandag 19 november 2007 11:51 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Ach ja, zo zijn er ook nog een hele hoop WAO´ ers, die bij reorganisaties door werkgevers met zachte hand de WAO in werden geduwd.
quote:U bent kort weer terug in Nederland als premier Balkenende zegt dat u niet naar Nederland moet komen, alleen maar omdat u dan beveiligd wordt. Hij zegt dat u beter terug kunt gaan naar Amerika.
‘Dan is natuurlijk de vraag: zegt hij dat als premier of als Jan Peter, als Jan Petertje? Wanneer hij dat als premier zegt, heeft dat een machtsconsequentie – wil hij me de toegang tot het land ontzeggen? Ik mag in Nederland wonen als ik wil en ik mag Nederland verlaten als ik wil, net als iedere andere burger.’ ‘Wanneer hij dat niet als premier zegt maar als Jan Petertje, is mijn antwoord dat hij zich niet heeft te bemoeien met mijn agenda. Dat is onbehoorlijk. Hoewel ik wel nog naarstig op zoek ben naar een goede secretaresse. Hij kan solliciteren en secretaressetje spelen.’
‘Ik begrijp wel dat hij het doet uit electorale overwegingen. Volgens een opiniepeiling stond tachtig procent van de Nederlanders achter het kabinet. En hij wil de stem van het volk zijn. Dat is ook zo fout, daarom is hij verantwoordelijk voor een degeneratie van zijn ambt sinds hij aan de macht is gekomen. Wat een verschil met een man als Wim Kok.’
‘Wat hij niet begrijpt is dat dit geen gewone ruzie is tussen Jan Petertje en Ayaantje. Hij is premier. Hij wíl zo graag premier zijn. Nou, dat heeft een aantal voordelen, maar ook beperkingen. Mij is vaak verweten dat ik me niet uitdrukte als een parlementariër. Hij drukt zich niet uit als een premier.’
Noodzakelijke rehabilitering? De man is een charlatan, en dat weten we allemaal. Dat Balkie er nog minder van kan, doet daar niks aan af.quote:Op maandag 19 november 2007 18:55 schreef Klopkoek het volgende:
Hirsi Ali doet ook mee aan de noodzakelijke rehabilitering van Wim Kok:
En Lubbers, Den Uyl, Van Agt, Biesheuvel dan?quote:Op maandag 19 november 2007 19:06 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Noodzakelijke rehabilitering? De man is een charlatan, en dat weten we allemaal. Dat Balkie er nog minder van kan, doet daar niks aan af.
Het echte vuile werk is door Lubbers opgeknapt, met de VVD. Kok heeft daar puur de vruchten van geplukt. Ook kan het Kok worden aangerekend dat hij een Argentijnse juntadochter het koninklijk huis ingerommeld heeft.quote:Op maandag 19 november 2007 19:19 schreef Klopkoek het volgende:
En Lubbers, Den Uyl, Van Agt, Biesheuvel dan?
Feit is gewoon (nou ja, voor mij is het een 'feit') dat Kok de beste premier van de afgelopen 40 jaar was.
quote:Op maandag 19 november 2007 19:19 schreef Klopkoek het volgende:
Feit is gewoon (nou ja, voor mij is het een 'feit') dat Kok de beste premier van de afgelopen 40 jaar was.
Maar kennelijk heeft Lubbers niet genoeg gedaan he? Want je pleit telkens weer voor een verdere versobering..... totdat er niets meer overblijft en de armen doodvriezen in de kou.quote:Op maandag 19 november 2007 20:08 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Het echte vuile werk is door Lubbers opgeknapt, met de VVD. Kok heeft daar puur de vruchten van geplukt. Ook kan het Kok worden aangerekend dat hij een Argentijnse juntadochter het koninklijk huis ingerommeld heeft.
Kou? We hadden toch een broeikaseffect?quote:Op maandag 19 november 2007 20:38 schreef Klopkoek het volgende:
Maar kennelijk heeft Lubbers niet genoeg gedaan he? Want je pleit telkens weer voor een verdere versobering..... totdat er niets meer overblijft en de armen doodvriezen in de kou.
Bullshit.quote:Op maandag 19 november 2007 10:56 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Ik zou zeggen, probeer eens als 45 jarige WAO´ er een sollicitatie te doen. Je maakt geen schijn van kans. Je wordt gewoon niet aangenomen.
quote:Op maandag 19 november 2007 20:54 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Kou? We hadden toch een broeikaseffect?
Ik geloof niet dat de discussie over de WAO ging grappenmaker.quote:Op zondag 18 november 2007 11:17 schreef gronk het volgende:
[..]
Ah, nog een proto-fascist.
In mijn familie zit --naast m'n opa die tot z'n 65e bij verolme schepen inelkaarlastte-- ook een tante en een oom die 't klaarspeelden om zichzelf op hun 45e (ze zijn nu 68 ofzo) de WAO in te laten praten. Omdat ze heel goed waren in het simuleren van ziektes. Die lui hebben dus niet 'krom gelegen' voor hun AOW. Ja, hooguit van het lachen.
Ja, pensioengat heet dat onbenul. Eerst krijg je geen AOW en lever je 20% van je gemiddeld verdiende loon in, vervolgens krijg je op je 65e AOW en ga je er 2.5% op vooruit bovenop je 80%. Nou nou, dikke mik. Het is echt niet zo dat je 2.5% bovenop je laatst gekregen salaris hebt gekregen als werkende zijnde. Er wordt ook niet meer gekeken naar het laatst verdiende salaris maar naar het gemiddelde van alle jaren die je gewerkt hebt. Dat kan aanzienlijk lager zijn dan je laatst verdiende salaris.quote:Op maandag 19 november 2007 11:52 schreef nikk het volgende:
[..]
http://www.planet.nl/plan(...)tid=897942/sc=d2642d
Maar jongeren moeten krom liggen en solidair zijn hè?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |