Vooralsnog is het niet Montov die betaalt...quote:Op donderdag 18 oktober 2007 23:46 schreef clumsy_clown het volgende:
POL-opruiming!
We beginnen met Aaahikwordgek, 48 uur to start with.
Stay tuned!
http://blog.wired.com/defense/2007/10/robot-cannon-ki.htmlquote:We're not used to thinking of them this way. But many advanced military weapons are essentially robotic -- picking targets out automatically, slewing into position, and waiting only for a human to pull the trigger. Most of the time. Once in a while, though, these machines start firing mysteriously on their own. The South African National Defence Force "is probing whether a software glitch led to an antiaircraft cannon malfunction that killed nine soldiers and seriously injured 14 others during a shooting exercise on Friday."
Is dat om zijn verwensingen aan het adres van Rock?quote:Op donderdag 18 oktober 2007 23:53 schreef Monidique het volgende:
[..]
Vooralsnog is het niet Montov die betaalt...
Nee, en voor morgen zeker niet,quote:Op donderdag 18 oktober 2007 23:58 schreef Boze_Appel het volgende:
Hee, M. ken je Metalocalypse?
Hadden ze eerder moeten doen, had ik me niet als guerilla hoeven opstellen.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 00:24 schreef Floripas het volgende:
Het wordt hier [Forum] Banmeldtopic stil.
Godverdomme.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 00:24 schreef Floripas het volgende:
Het wordt hier [Forum] Banmeldtopic stil.
Dat heet macht.quote:
mwah.... als users nou eens het verschil zouden zien tussen topics, FB en SC waren we al een heel eind op de goede weg.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 01:52 schreef Ryan3 het volgende:
POLSC kan wel opgeheven worden nu.
och, onze huilie weerquote:Op vrijdag 19 oktober 2007 00:31 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Hadden ze eerder moeten doen, had ik me niet als guerilla hoeven opstellen..
Een paar zeikerds moeten even afkoelen, en dan wordt het gelijk rustig op POL?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 06:21 schreef Het_hupt het volgende:
[Forum] Banmeldtopic
Het gaat rustig hier in POL worden![]()
Ik las vandaag in een van de gratis krantjes dat het juist 18 - 35 jarigen waren.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 09:06 schreef DrWolffenstein het volgende:
http://www.elsevier.nl/ni(...)nr/175403/index.html
Misschien wordt het dan ook wel tijd voor strengere wetgeving, mocht dat echt een probleem vormen.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 09:06 schreef DrWolffenstein het volgende:
http://www.elsevier.nl/ni(...)nr/175403/index.html
"Het lijkt wel of alle overgebleven D66'ers in de gerechtelijke macht zitten." -Geert Wilders
Nou...die kan zo op een toilettegel naast de anderen...quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 09:06 schreef DrWolffenstein het volgende:
http://www.elsevier.nl/ni(...)nr/175403/index.html
"Het lijkt wel of alle overgebleven D66'ers in de gerechtelijke macht zitten." -Geert Wilders
Het lijkt er op dat de wet niet echt gemaakt is voor straattuig. Maar goed, de jongens hebben een samenscholingsverbod voor 30 dagen geloof ik. Dan is de rel weer over.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 09:29 schreef Reya het volgende:
[..]
Misschien wordt het dan ook wel tijd voor strengere wetgeving, mocht dat echt een probleem vormen.
Wilders mot bij een tegelfabriek gaan werken.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 09:30 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Nou...die kan zo op een toilettegel naast de anderen...
Tsja, haal Geer en Gor van de buis en het wordt ook een stuk rustiger, maar daar is niets mis mee.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 08:44 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Een paar zeikerds moeten even afkoelen, en dan wordt het gelijk rustig op POL?
Rustiger. Is iets anders.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 09:55 schreef Monidique het volgende:
[..]
Tsja, haal Geer en Gor van de buis en het wordt ook een stuk rustiger, maar daar is niets mis mee.
Onkruid vergaat nietquote:Op vrijdag 19 oktober 2007 01:52 schreef Ryan3 het volgende:
POLSC kan wel opgeheven worden nu.
http://www.nu.nl/news/1279902/122/Belg_krijgt_27e_kind.htmlquote:CHARLEROI - De Belg Serge Regnier is voor de 27e keer vader geworden. De vruchtbare man, een werkloze arbeidsongeschikte in de Belgische stad Charleroi, is niet van plan het daarbij te laten.
"Dertig zou een mooi getal zijn om mee te stoppen", zei hij vrijdag in krant Gazet van Antwerpen. "Nog een bij elk van mijn vrouwen."
De man leeft samen met drie vrouwen. Een van zijn vrouwen had al vier kinderen uit een voorgaande relatie, zodat er inmiddels 31 kinderen thuis zijn.
Stier
De 48-jarige man heeft de bijnaam 'de Stier van Marcinelle', zo genoemd naar de deelgemeente van Charleroi waar ze wonen. Het gezin leeft van 4000 euro kinderbijslag per maand, vier WW-uitkeringen en een arbeidsongeschiktheidsuitkering.
De man erkent dat er recent problemen thuis waren. "Neen, de vrouwen waren niet jaloers op elkaar. Ze spanden samen tegen mij omdat ze vonden dat ik weinig in het huishouden hielp."
Kansloos.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 10:43 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
http://www.nu.nl/news/1279902/122/Belg_krijgt_27e_kind.html
![]()
http://tpmelectioncentral(...)eady_boycotts_it.phpquote:"The United Nations has been an extraordinary failure of late," Romney said during a South Carolina campaign stop. "We should withdraw from the United Nations Human Rights Council."
There's one problem: The United States already boycotts the Human Rights Council, and has not sought a seat on it. This caused an aide to clarify the remarks by saying what Romney really meant is that the U.S. should stop any possible financial support for the council.
Wie zit er achter jou, Floripas, want kennelijk is dat relevante gedeelte verwijderd?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 11:44 schreef Greys het volgende:
Ontopic volgens mij: Als ik had geweten wie er achter 'Floripas' zit, was ik er nooit mee in een serieuze discussie gegaan. Daarvoor komen we namelijk naar NWS, voor het lezen van of meedoen aan een discussie. Dat is bij voorbaat al onbegonnen werk met Floripas. Dus ik bedank bij deze Milagro hartelijk voor haar waarschuwing. Scheelt me een hoop energie. 'Floripas' dringt namelijk veel te veel zijn/haar mening op, daar kan je niet mee in discussie. Overigens vreemd dat een kloon moderator kan worden, blijkbaar?
Vroeger was alles beter.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 12:01 schreef Monidique het volgende:
Vanochtend was het forum nog snel.
Story.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 12:15 schreef Mutant01 het volgende:
Nee, ik heb geen idee wat er gezegd is.
quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 11:39 schreef milagro het volgende:
... Floripas3 ...holocaustontkenning ...
Zin in een potje AoE II? Het is me schijnbaar gelukt mijn (geriptequote:Op vrijdag 19 oktober 2007 13:53 schreef Autodidact het volgende:
Ik ben nu ...hard... aan het werk. Vanavondquote:Op vrijdag 19 oktober 2007 14:06 schreef Reya het volgende:
[..]
Zin in een potje AoE II? Het is me schijnbaar gelukt mijn (geripte) versie te fixen.
Ik ben gewoon Floripas, vermorzelaar van werelden op AoE, zure linkse elitaire trut, bierliefhebber.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 12:03 schreef Monidique het volgende:
[..]
Wie zit er achter jou, Floripas, want kennelijk is dat relevante gedeelte verwijderd?
Ja, gááf!quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 14:37 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Ik ben nu ...hard... aan het werk. Vanavond. Hopelijk doet iedereen mee. Mutant, Monidique, jij, ik , Floripas...schrijf u maar in.
Nou, ik ben niet zo het als Ken of Barbie, want vanochtend paste er nog een aardige baculus in.quote:
Wat de neuk? Waar heeft ze dat vandaan?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 13:02 schreef Monidique het volgende:
Hahahahahahahahah! Milagro denkt dat Floripas Ryan3 is? Is ze de laatste tijd soms een beetje aan het ontsporen?
Oe oe oe ik ga bier kopen en mijn date afzeggen. Dit wordt gaaf!quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 15:03 schreef Monidique het volgende:
Vrijdagvond is meestal wel deliriumavond, hè...
Meestal ben ik dan al in gezelschap.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 15:04 schreef Floripas het volgende:
[..]
Oe oe oe ik ga bier kopen en mijn date afzeggen. Dit wordt gaaf!
LOLLERCAUSTquote:
quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 14:59 schreef Floripas het volgende:
[..]
Nou, ik ben niet zo het als Ken of Barbie, want vanochtend paste er nog een aardige baculus in.
quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 16:25 schreef Monidique het volgende:
AoE is leuk. Maar Civ is leuker!
http://www.elsevier.nl/ni(...)nr/175485/index.htmlquote:Ayaan: Nederland kiest kant van de moslims
'Ik geloof dat de regering graag een boodschap wil sturen aan anderen in Holland om ze hun mond te laten houden. Tegelijkertijd willen ze de moslims geruststellen door ze voor te spiegelen: kijk wij staan aan jullie kant. Ayaan Hirsi Ali is de slechterik, wij zijn de goeden.'
Die gouden adelaars duiden aan dat ze nog stoerder zijn dan de andere Romeinen.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 16:54 schreef Monidique het volgende:
[..]
Toegegeven, ziet er ook tof uit.
Prima te verklaren met de alom bekende Bellcurve.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 16:56 schreef Monidique het volgende:
"Tijdens de lunch woensdag was een groentebol met halal kebab te verkrijgen. (...) Bovendien is het volgens hem triest om te zien dat ''de islamisering van ons land ook de menukaart van de Tweede Kamer heeft bereikt''."
Hoe in- en intriest ben je dan?
Daar kun je wel lacherig over doen, maar deze grafiek toont anders wel uitstekend de voortdurende islamisering van Nederland:quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 17:10 schreef Apropos het volgende:
[..]
Prima te verklaren met de alom bekende Bellcurve.
quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 17:21 schreef Monidique het volgende:
[..]
Daar kun je wel lacherig over doen, maar deze grafiek toont anders wel uitstekend de voortdurende islamisering van Nederland:
[ afbeelding ]
Wie d'r voor m'n voeten loopt die krijgt een schop! En een klap voor z'n kop!quote:
Stiekem ben ik de assistent van Balkie..quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 17:17 schreef Napalm het volgende:
Landgenoten, ik heb een bekentenis..
mogen jullie raden wie mijn collega mollen zijn op het forum!quote:"Tijdens de campagne voor de Kamerverkeizingen in 2006 had het CDA vijftien medewerkers constant aan het werk op internet. `Ze waren aanwezig op discussiefora en probeerden om die manier ons geluid te laten horen zonder dat het direct naar het CDA te linken was` onthulde Jack de Vries onlangs. De per 1 oktober uit Den Haag vertrokken CDA campagne-leider legde het belang van internet voor de politiek bloot............."
Ik geloofde je nog bijna ook.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 17:34 schreef Napalm het volgende:
[..]
Stiekem ben ik de assistent van Balkie..
Ik ben hier gezonden op een missie om Fok te verCDAen!
leest mee in de Elsevier van vandaag p.10:
[..]
mogen jullie raden wie mijn collega mollen zijn op het forum!
quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 12:03 schreef Monidique het volgende:
[..]
Wie zit er achter jou, Floripas, want kennelijk is dat relevante gedeelte verwijderd?
Opvallend dat 'zij' nooit in het rijtje van gebanden staatquote:Op vrijdag 19 oktober 2007 11:04 schreef SCH het volgende:
Drugshond, ik vind dat je goed optreedt maar in POL is nu een vrij strikt no-nonsense beleid, zou dat hier ook niet wat meer moeten?
Kom op zeg, wie na dat ''duivelse bolsjewieken'' nog denkt dat ik het meen is niet goed snik.quote:
die ene die altijd over neuken, auswitsch, Rottemerplaat, opgeblazen Amerikanen en beestjes schreefquote:Op vrijdag 19 oktober 2007 17:39 schreef Apropos het volgende:
Wie?
Link dan ook naar het hele topic, speciaal voor luie nep-intellectuelen als ik.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 17:37 schreef Apropos het volgende:
[..]
Kom op zeg, wie na dat ''duivelse bolsjewieken'' nog denkt dat ik het meen is niet goed snik.
Wie, Milagro?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 17:36 schreef Aoristus het volgende:
[..]
[..]
Opvallend dat 'zij' nooit in het rijtje van gebanden staat
Volgens mij kreeg je ook een roos van vlees, is het niet?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 17:40 schreef Apropos het volgende:
Zie je hoe goedgelovig zelfs de beste mensen zijn? Alsof ik Jan Wolkers niet ken! Ik heb zelfs zijn handtekening, gekregen in Rome!
Het houdt het midden tussen geknor en het afstropen van beschimmeld behang.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 17:40 schreef Gabry het volgende:
Hoe klinkt een CDA-geluid?
Die ook, maar ik doel meer op die hysterische 'huishomofiel'quote:
Nee, z'n kinderen waren erbij. Hij tekende wel een haan op mijn stadskaart.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 17:41 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Volgens mij kreeg je ook een roos van vlees, is het niet?
bijna. Maar FOK is een van de grootste fora dus wij zullen dan ook wel bezocht zijn. De vraag is dan wel wie? En wat zou het geluid dan geweest zijn?quote:
Aja, dat hoor ik op dit forum inderdaad vaak.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 17:41 schreef Apropos het volgende:
[..]
Het houdt het midden tussen geknor en het afstropen van beschimmeld behang.
Die man kon zeldzaam goed verwoorden hoe hij er als oude viespeuk een genoegen aan beleefde om zijn lid onder een hemarokje te friemelen. Dat was in de tijd dat Jip en Janneke nog geboren moesten worden.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 17:42 schreef Apropos het volgende:
[..]
Nee, z'n kinderen waren erbij. Hij tekende wel een haan op mijn stadskaart.
De meesten hielden er een vieze bladzijde aan overquote:Op vrijdag 19 oktober 2007 17:48 schreef Apropos het volgende:
Bovendien: zeldzaam goed? Hoe veel Nederlandstaligen hebben pogingen in het werk gesteld om die sensatie voor de lezer invoelbaar te maken?
Een stoma?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 17:41 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Volgens mij kreeg je ook een roos van vlees, is het niet?
Dat constante gelul over seks en zulks toch ook steeds.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 18:04 schreef DrWolffenstein het volgende:
Weer een smeerlap minder.
We doen het niet allemaal met de lichten uit en de gordijnen dichtquote:Op vrijdag 19 oktober 2007 18:04 schreef DrWolffenstein het volgende:
Weer een smeerlap minder.
ha, de pa van Dolfjequote:
in de bosjes jaquote:
Nee, je zou maar eens niet krampachtig doen over sexualiteit.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 18:04 schreef DrWolffenstein het volgende:
Weer een smeerlap minder.
Nou, hij had in zijn leven best wat vaker mogen douchen of zich wassen.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 18:21 schreef Floripas het volgende:
Nee, je zou maar eens niet krampachtig doen over sexualiteit.
In iran was jij een mullah geworden.
met zijn homohondenquote:Op vrijdag 19 oktober 2007 18:23 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Nou, hij had in zijn leven best wat vaker mogen douchen of zich wassen.
Heb je Metalocalypse al aan je lijstje van series toegevoegd?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 18:31 schreef Monidique het volgende:
Hahah!
Enge mensen hebben ook vrijheid van meningsuiting.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 18:26 schreef gronk het volgende:
Nobelprijswinnaar: zwarten minder intelligent
![]()
Wat was het linkje ook alweer?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 18:33 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Heb je Metalocalypse al aan je lijstje van series toegevoegd?
adult swimquote:Op vrijdag 19 oktober 2007 18:36 schreef Monidique het volgende:
wWat was het linkje ook alweer?
Hoe laat?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 18:41 schreef Mutant01 het volgende:
Ik moet eerst ff eten. Wel op mij wachten hoor!
Eppur si muove.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 18:26 schreef gronk het volgende:
Nobelprijswinnaar: zwarten minder intelligent
![]()
Kunnen jullie er sowieso niet even verder over PM'en?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 18:50 schreef Autodidact het volgende:
Kan degene die de server opzet mij even pm'en?
Urhm, ja een metal tekenfilm Spinal Tapquote:Op vrijdag 19 oktober 2007 18:43 schreef Floripas het volgende:
Is dat een soort Spinal Tap?
Spinal Tap![]()
Natuurlijk niet, we gaan voor de acht deelnemers.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 18:54 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Kunnen jullie er sowieso niet even verder over PM'en?
Of gewoon PM-en terwijl je niet gaat spelen zodat ze de hele tijd op je aan het wachten zijn.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 18:54 schreef Elseetje het volgende:
Kunnen jullie er sowieso niet even verder over PM'en?
Ik wil best meedoen, maar ik heb geen AoE 2 voor linuxhippiesoftwaregedoerotzooi.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 18:56 schreef Floripas het volgende:
Natuurlijk niet, we gaan voor de acht deelnemers.
Ik doe mee. Hee, kan iemand me een tip geven wat ik allemaal moet afsluiten en uitzetten om cpu vrij te maken|?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 19:00 schreef Monidique het volgende:
Floripas weet het adres, AD ook. Wie mee wil doen, ze't maar.
Alle zichtbare programma's, alle virusscanrotzooi die fileaccess scant .... of gewoon een degelijke pc kopen die AoE aankan.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 19:03 schreef Floripas het volgende:
Ik doe mee. Hee, kan iemand me een tip geven wat ik allemaal moet afsluiten en uitzetten om cpu vrij te maken|?
En dat kan geen kwaad?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 19:08 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Alle zichtbare programma's, alle virusscanrotzooi die fileaccess scant ....
Ja, dat hoor ik vaker van nerds. In de IT verdient men dan ook geld als water.quote:of gewoon een degelijke pc kopen die AoE aankan.![]()
Heb ik reeds gedaan!quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 19:08 schreef Mutant01 het volgende:
kan iemand me het adres doorsturen
Wat heeft dat nu weer te maken met het dansen op het graf van iemand die Gregorius Nekschot nadeed, maar dan in verhaalvorm?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 18:21 schreef Floripas het volgende:
[..]
Nee, je zou maar eens niet krampachtig doen over sexualiteit.
In iran was jij een mullah geworden.
85. Ja, uw spel naar keuze is gehost, voer het adres -correct!- in en druk op Join.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 19:13 schreef Mutant01 het volgende:
Goed, is ie gehost of niet? Want als ik dat doe bij TCP IP via internet, zoekt ie ff maar vind ie niets.
Heb je de ports gemapt op je router?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 19:13 schreef Mutant01 het volgende:
Goed, is ie gehost of niet? Want als ik dat doe bij TCP IP via internet, zoekt ie ff maar vind ie niets.
En je doet hezelfde als gisteren?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 19:14 schreef Floripas het volgende:
Ik zie geen game.
Ow nee, ff checken.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 19:15 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Heb je de ports gemapt op je router?
Ik pleit er ook niet voor om die mensen 't zwijgen op te leggen, maar 't is eerder een typisch geval van 'ik dacht dat we daar toch wel zo'n beetje overheen waren'. Niet dus.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 18:35 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Enge mensen hebben ook vrijheid van meningsuiting.
Ik denk dat ik mij in de groep "ze is een man" ga scharen.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 19:17 schreef gronk het volgende:
Naja, floripas heeft weer wat te doen voor vanavond
http://www.volkskrant.nl/(...)name_terreurtrainingquote:Mensen die deelnemen aan terroristische trainingen, moeten maximaal acht jaar gevangenisstraf kunnen krijgen. Dat geldt ook voor de instructeurs. Dat heeft het kabinet besloten, zo maakte minister Ernst Hirsch Ballin (Justitie) vrijdag na afloop van de wekelijkse ministerraad bekend.
Ik ben een heel bijzondere vrouw.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 19:20 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik denk dat ik mij in de groep "ze is een man" ga scharen.
Vrouwen spelen geen AoE 2 met mensen verzameld in een politiek forum.
\Zucht,quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 19:23 schreef Mutant01 het volgende:
Ports geforward, ziet geen game.
Ik heb haar een paar maal ontmoet, en voor een vrouw kijkt ze wel erg veel naar mijn benen. Maar ik heb teruggestaard naar haar tieten, en het is onmiskenbaar VROUWquote:Op vrijdag 19 oktober 2007 19:20 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik denk dat ik mij in de groep "ze is een man" ga scharen.
Vrouwen spelen geen AoE 2 met mensen verzameld in een politiek forum.
http://www.nd.nl/Document.aspx?document=nd_artikel&id=101947quote:Soldaten moeten geestelijk beter worden voorbereid op oorlog. Zij moeten weten dat de dood niet het einde hoeft te zijn. Dat heeft de Britse opperbevelhebber generaal Sir Richard Dannatt gezegd op een christelijke conferentie over (militair) leiderschap in het Britse Swanwick.
()Het hoort bij mijn werk mensen te vragen hun leven te geven. Als ik dat doe zonder hen de kans te geven te horen van een leven na de dood, dan vind ik dat bijna verraad.''
Eerst dingen besluiten en dan pas denken wat de besluiten nou eigenlijk inhouden, of zullen ze gewoon heel erg bewust besluiten: "Hahaha, de sukkels, we hebben het zo ruim gedefinieerd dat ik nu eindelijk mijn buren 8 jaar op kan sluiten omdat het neefje daarvan op internet de anarchy cookbook heeft gedownload". ?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 19:22 schreef sigme het volgende:
http://www.volkskrant.nl/(...)name_terreurtraining
Wat zou een terroristische training zijn?
En een training om terrorist te worden? Boogschieten? Bijbelstudie? Survivallen?
Chewie heeft foto'squote:Op vrijdag 19 oktober 2007 19:29 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
zijn daar opnames van?
Nouja, dan ga ik op een volgende meet ook wel naar haar tieten staren.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 19:26 schreef sigme het volgende:
Ik heb haar een paar maal ontmoet, en voor een vrouw kijkt ze wel erg veel naar mijn benen. Maar ik heb teruggestaard naar haar tieten, en het is onmiskenbaar VROUW.
Het was een constatering. Zie PI.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 19:17 schreef gronk het volgende:
[..]
Ik pleit er ook niet voor om die mensen 't zwijgen op te leggen, maar 't is eerder een typisch geval van 'ik dacht dat we daar toch wel zo'n beetje overheen waren'. Niet dus.
Naja, floripas heeft weer wat te doen voor vanavond
Daar kun je ook moeilijk overheenkijkenquote:Op vrijdag 19 oktober 2007 19:26 schreef sigme het volgende:
Ik heb haar een paar maal ontmoet, en voor een vrouw kijkt ze wel erg veel naar mijn benen. Maar ik heb teruggestaard naar haar tieten, en het is onmiskenbaar VROUW.
Jij hebt het genoegen ook mogen smaken?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 19:34 schreef gronk het volgende:
[..]
Daar kun je ook moeilijk overheenkijken![]()
quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 19:37 schreef sigme het volgende:
[..]
Jij hebt het genoegen ook mogen smaken?
Als ik er de senioriteit voor had, had ik me in eenzelfde soort bewoordingen uitgesproken.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 19:26 schreef sigme het volgende:
[..]
Ik heb haar een paar maal ontmoet, en voor een vrouw kijkt ze wel erg veel naar mijn benen. Maar ik heb teruggestaard naar haar tieten, en het is onmiskenbaar VROUW.
Cheats waren natuurlijk disabled. Ik ben gewoon superieur, zoveel lijkt me duidelijk.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 21:20 schreef Autodidact het volgende:
Humfff. Zonder cheats win je niet van de Autodidact.
Nee, want dan win ik nóóit. Ik mag dan wel een vent zijn volgens sommigen hier, ik speel als een meisje: inmuren, containment, wonder, en zie dan de ingegraven Floripas nog maar eens te verslaan.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 21:26 schreef Reya het volgende:
Was er geen conquest victory ingesteld?
Dánk je.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 21:23 schreef Autodidact het volgende:
Ja....gefeliciteerd.
Dat zeg ik. Cheats. Ik werd erin geluisd.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 21:26 schreef Reya het volgende:
Was er geen conquest victory ingesteld?
Conquest victory is sexisme!quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 21:28 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Dat zeg ik. Cheats. Ik werd erin geluisd.
Duidelijk geen VOC-mentaliteit.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 21:27 schreef Floripas het volgende:
[..]
Nee, want dan win ik nóóit. Ik mag dan wel een vent zijn volgens sommigen hier, ik speel als een meisje: inmuren, containment, wonder, en zie dan de ingegraven Floripas nog maar eens te verslaan.
Welke volken waren het dit keer?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 21:35 schreef Floripas het volgende:
De dubbele muren van Byzantium weerstonden de kruisvaarders ditmaal.
Teutonen zijn sowieso al een vrij defensief volk.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 21:43 schreef Floripas het volgende:
[..]
Byzantijnen, chinezen en teutonen.
Wie speelt er verder nog mee?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 21:46 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Probeer het nog eens met hetzelfde adres als gisteren.
Verlaat me maar weer!quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 21:44 schreef Autodidact het volgende:
Iemand nog?
Nee, ik zoek de CD nog zodat ik het op een fatsoenlijke computer (niet uit het stenen tijdperk en zonder 1001 firewalls) kan krijgen.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 21:50 schreef Autodidact het volgende:
Wil je meedoen, Reya?
Ok.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 21:54 schreef Reya het volgende:
[..]
Nee, ik zoek de CD nog zodat ik het op een fatsoenlijke computer (niet uit het stenen tijdperk en zonder 1001 firewalls) kan krijgen.
Je speelt dus mee?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 21:52 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Verlaat me maar weer!
Ik slinger nu amule aan.
Muttie? Of is die hangen met z'n matties en z'n negers?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 21:56 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Ok.
Floripas, kom er maar in. Doen we met een bot erbij.
Wanneer ik het binnen heb wel. Dat kan nog wel even duren.quote:
Gokje. Hij heeft geen vriendin.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 21:56 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Vriend van me is ooit nog s 1e op de wereld ranking geweest met het spelen van aoe2
Toen niet nu wel... Een lastige Colombiaanse...quote:
Geen auto in brand steken?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 22:13 schreef Mutant01 het volgende:
Dan maar TV kijken.
Cola blikjes naar journalisten gooien.quote:
Niets, behalve dan dat ik kennisgenomen heb van het feit dat er een insectenfan is overleden en dat het CDJA per maand een netto aanwas van 30 leden heeft.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 22:33 schreef Jurgen21 het volgende:
Dag kijkbuiskinderen![]()
Ondergetekende heeft de hele dag gewerkt. Heb ik nog wat gemist?
quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 22:33 schreef Jurgen21 het volgende:
Dag kijkbuiskinderen![]()
Ondergetekende heeft de hele dag gewerkt. Heb ik nog wat gemist?
Het verbaast me dat dit niet veel eerder is gebeurd. Het lijkt mij dat je veel effectiever kan inschatten 'wat er leeft' onder de bevolking, als je een aantal discussiefora in 't snotje houdt.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 17:34 schreef Napalm het volgende:
mogen jullie raden wie mijn collega mollen zijn op het forum!
Door naar alle lunatics in POL te luisteren?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 22:41 schreef gronk het volgende:
[..]
Het verbaast me dat dit niet veel eerder is gebeurd. Het lijkt mij dat je veel effectiever kan inschatten 'wat er leeft' onder de bevolking, als je een aantal discussiefora in 't snotje houdt.
Jan Wolders was natuurlijk een volstrekte randdebielquote:Op vrijdag 19 oktober 2007 22:36 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Niets, behalve dan dat ik kennisgenomen heb van het feit dat er een insectenfan is overleden en dat het CDJA per maand een netto aanwas van 30 leden heeft.
quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 22:36 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Ja dit! [POL SC #1343] Montov, nu ga je betalen (post van Napalm)
Beken maar!
Lunatics of niet, geargumenteerde opvattingen komen niet uit de lucht vallen.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 22:44 schreef Reya het volgende:
[..]
Door naar alle lunatics in POL te luisteren?
Ik denk dat iedere politicus die naar een gemiddeld marokkanenbericht kijkt op de FP, zal zien dat de kloof *heel* diep is, en dat je dat niet met een kopje thee en een zalvend verhaal kan oplossen. D'r van uitgaande dat het niet alleen maar kansloze pubers zijn die op de FP reageren; maar dan nog, zelfs al zou dat zo zijn, die kids krijgen over een paar jaar ook stemrecht.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 22:44 schreef Reya het volgende:
[..]
Door naar alle lunatics in POL te luisteren?
Gewoon, iemand van de landelijke organisatie die zijn mond voorbij praatte. Had ik overigens al gezegd dat ik jouw naam ook onder die resolutie heb gezet als zijnde mede-auteur? Mijn excuses als het niet de bedoeling was.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 22:45 schreef Jurgen21 het volgende:
[..]
En wie heeft jou die ledencijfers medegedeeld?![]()
Dat was inderdaad niet de bedoelingquote:Op vrijdag 19 oktober 2007 22:49 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Gewoon, iemand van de landelijke organisatie die zijn mond voorbij praatte. Had ik overigens al gezegd dat ik jouw naam ook onder die resolutie heb gezet als zijnde mede-auteur? Mijn excuses als het niet de bedoeling was.
Goed, zorg er alleen wel voor dat de hele resolutie niet wordt geschrapt a.u.b.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 23:01 schreef Jurgen21 het volgende:
[..]
Dat was inderdaad niet de bedoeling![]()
Ik zal het wel even kortsluiten met de secretaris.
Ik heb Herman Graaff gemaild en wacht z'n reactie af. Ik heb hem verzocht mij niet langer als mede-opsteller van de motie aan te halen.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 23:07 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Goed, zorg er alleen wel voor dat de hele resolutie niet wordt geschrapt a.u.b.
Dat zal wel goedkomen, je kon na de 15de nog wijzigingen insturen, maar geen nieuwe resoluties.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 23:10 schreef Jurgen21 het volgende:
[..]
Ik heb Herman Graaff gemaild en wacht z'n reactie af. Ik heb hem verzocht mij niet langer als mede-opsteller van de motie aan te halen.
Bereidt je een couppoging voor?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 22:49 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Gewoon, iemand van de landelijke organisatie die zijn mond voorbij praatte. Had ik overigens al gezegd dat ik jouw naam ook onder die resolutie heb gezet als zijnde mede-auteur? Mijn excuses als het niet de bedoeling was.
Ja, gewoon age of kings.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 23:21 schreef gelly het volgende:
Gewoon EOE2 toch, zonder gekke add-ons en dingen ... ?
Humpfrrfrghheliciteefrrrdghhquote:Op vrijdag 19 oktober 2007 23:19 schreef Floripas het volgende:
Zeg het maar, autodidact, hoe de teutonen je dorp kwamen plunderen en brandschatten.
Dan moeten ze maar beter zijn. Inferieur geslacht. Geen tactisch inzicht, niks.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 23:20 schreef gronk het volgende:
Pssst: mannen kunnen niet zo goed tegen hun verlies.
quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 23:24 schreef Floripas het volgende:
[..]
Dan moeten ze maar beter zijn. Inferieur geslacht. Geen tactisch inzicht, niks.
Ik kan wel tegen mijn verlies. Maar weet je, ik wilde niet eens winnen..ik liet haar winnen. Kutspel.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 23:20 schreef gronk het volgende:
Pssst: mannen kunnen niet zo goed tegen hun verlies.
Eh, ik was nooit de server, ik weet niet eens hoe dat moet.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 23:26 schreef gelly het volgende:
Gooi dat server IP eens in m'n PM boxje ...
Je bent een schat en niet zo'n goeie leugenaar, met je voorpost vlakbij mijn legerkamp.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 23:27 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Ik kan wel tegen mijn verlies. Maar weet je, ik wilde niet eens winnen..ik liet haar winnen. Kutspel.
Ja, dat is gewoon age of kings. Je hebt toch zelf ook een ip adres ingevuld ? Als je dat adres nu ook even naar mij pm't ...quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 23:40 schreef Floripas het volgende:
[..]
Eh, ik was nooit de server, ik weet niet eens hoe dat moet.
En is dat niet gewoon age of kings?
PM jij de jouwe anders naar mij? Ik kan niet hosten, mijn computer doet nu al van hm.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 23:44 schreef gelly het volgende:
[..]
Ja, dat is gewoon age of kings. Je hebt toch zelf ook een ip adres ingevuld ? Als je dat adres nu ook even naar mij pm't ...
Hehe. Nee, je speelt goed. Ik laat het vandaag verder schieten.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 23:41 schreef Floripas het volgende:
[..]
Je bent een schat en niet zo'n goeie leugenaar, met je voorpost vlakbij mijn legerkamp.
Nee. Speel je mee?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 23:54 schreef Aoristus het volgende:
hebben we ineens te maken met een nieuwe 'inner circle' ?
Nee, strategy games zijn irritant, geef mij maar gewoon een doelwit, die maak ik met liefde afquote:
Kortom, je durft niet tegen zo'n meisje.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 23:57 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Nee, strategy games zijn irritant, geef mij maar gewoon een doelwit, die maak ik met liefde af
met een muis? Nee, absoluut niet.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 23:59 schreef Floripas het volgende:
[..]
Kortom, je durft niet tegen zo'n meisje.
Ik win, ik win, ik win.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 00:00 schreef Aoristus het volgende:
[..]
met een muis? Nee, absoluut niet.
Gokken, vrouwen en wijn, lachend doen ze mannen pijn.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 00:01 schreef Floripas het volgende:
[..]
Ik win, ik win, ik win.
Overigens wordt het wel moeilijker naarmate de fles wijn ledigt.
Ik heb het net pas gestart. Probeer nog eens.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 00:04 schreef gelly het volgende:
Ik krijg die van jou niet te zien bij de games autodidact... zal ik dan maar 1 starten ? PM floripas voor IP ..
Ik zou zeggen, ga ergens (anders) een feestje vieren.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 01:14 schreef Floripas het volgende:
[..]
En raad eens welk gleufdier voor de derde maal onoverwonnen is?
Ik ben de lachende derde.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 01:16 schreef gelly het volgende:
Een gevalletje friendly fireSorry autodidact
Waarom doe je niet mee? Vrouwen hebben er talent voor, en het is ook een soort politiek.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 01:16 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Ik zou zeggen, ga ergens (anders) een feestje vieren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |