sst.quote:Op zondag 7 oktober 2007 23:13 schreef Monidique het volgende:
[..]
Nou, kom op, laten we kippen nu geen koeien noemen. De HenriOsewoudt-trofee bedoel je toch?
Ja, het komt wat contra-intuïtief over, maar Koran = Mein Kampf, Islam = fascisme, de man bestrijdt wat hij beschouwt als fascisme en dat doet-ie behoorlijk fanatiek.quote:
Manipulatie in zijn ogen.quote:Moet je eens gaan opzoeken wat hij over AntiFa en KAFKA heeft gezegd/geschreven...
De naam is goed, maar ik zou er een andere invulling aan geven:quote:Op zondag 7 oktober 2007 15:02 schreef Martijn_77 het volgende:
Dan moet deze
Jan Marijnissen Trofee - User die de meest nutteloze topics opent.
Hernoemd worden naar
Mariane Thieme Trofee - User die de meest nutteloze topics opent.
Dat vind ik meer de Mabel Wisse Smit Award.quote:Op zondag 7 oktober 2007 09:55 schreef Ryan3 het volgende:
Wiki award - user die het meest naar wiki (. ) linkt.
Alexander Pechtold Bokaal - Beste discussievoerderquote:Op zondag 7 oktober 2007 14:10 schreef Martijn_77 het volgende:
Ik zou
Andre Rouvoet Trofee - Beste discussievoerder.
Hernoemen naar:
Andre Rouvoet Trofee - Beste recht luller van het christelijke kabinetsbeleid
En
Jan Marijnissen Trofee - Beste discussievoerder.
quote:Op maandag 8 oktober 2007 16:30 schreef Dodecahedron het volgende:
Alexander Pechtold Geert Wilders Bokaal - Beste discussievoerder
Alexander Pechtold Trofee kan echt niet voor 'beste discussievoerder' staan. Hij lult soms echt slap in de lucht. De huidige Andre Rouvoet trofee of Jan Marijnissen is nog acceptabel.quote:Op maandag 8 oktober 2007 16:30 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Alexander Pechtold Bokaal - Beste discussievoerder
Inderdaad. Het zijn niet de MTV music awards, golden globes of de oscars.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 11:08 schreef EchtGaaf het volgende:
Het aantal trofeeën vind ik trouwens te hoog. Hooguit 10 stuks ofzo?
Dan stelt het tenminste nog iets voor.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 11:12 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Inderdaad. Het zijn niet de MTV music awards, golden globes of de oscars.
Het gaat mij niet direct om het professionele, maar om te komen tot meer overtuigende winnaars. (ik had het woord dus gerust kunnen weglaten) Dus een oplossing voor het probleem dat ik aankaartte dat een winnaar met slechts enkele stemmen wordt gekozen.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 12:30 schreef Reya het volgende:
Waarom zouden de trofeeën opeens professioneel moeten zijn, en wat is de meerwaarde ten opzichte van de huidige situatie?
quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 12:36 schreef Petera het volgende:
De Jacques Tichelaar Trofee
Voor de degene die in een discussie eerst duidelijk partij kiest, vervolgens het standpunt van de andere partij inneemt, en tenslotte bij hoog en bij laag volhoudt eigenlijk nooit van standpunt te zijn veranderd.
Volgensmij kun je dan beter die categorieen waarin er geen 'overtuigende' winnaar is weglaten; naar mijn hrinneren werd vorig jaar de meerderheid van de winnaars toch met een redelijk solide basis verkozen. Daarnaast vind ik jouw methode omslachtig en onnodig; in het verleden liepen de verkiezingen altijd soepel en op de gebruikelijke luchtige wijze.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 12:35 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Het gaat mij niet direct om het professionele, maar om te komen tot meer overtuigende winnaars. (ik had het woord dus gerust kunnen weglaten) Dus een oplossing voor het probleem dat ik aankaartte dat een winnaar met slechts enkele stemmen wordt gekozen.
Is helderziendheid voor nodig. Hoe weet je dat van te voren?quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 12:38 schreef Reya het volgende:
[..]
Volgensmij kun je dan beter die categorieen waarin er geen 'overtuigende' winnaar is weglaten;
Hans van Mierlo Trofee - Beste topicopener.quote:naar mijn hrinneren werd vorig jaar de meerderheid van de winnaars toch met een redelijk solide basis verkozen.
Kost 1 slag extra: dat de mods moeten nomineren? Icm met een beperkt aantal trofeeën kan dat het probleem toch niet zijn. Verder is de uitslag veel makkelijker vast te stellen, omdat je slechts voor de genomineerden de stemmen hoeft te tellen.quote:Daarnaast vind ik jouw methode omslachtig en onnodig; in het verleden liepen de verkiezingen altijd soepel en op de gebruikelijke luchtige wijze.
en de kluuntrofee voor de bijgoochemquote:Op dinsdag 9 oktober 2007 12:39 schreef Aoristus het volgende:
de Johan Derksen trofee, voor de grootste betweterige kneus
Dit mag tegenwoordig wel de Wilderstrofee worden.quote:Op zondag 7 oktober 2007 09:20 schreef sigme het volgende:
Jan Marijnissen Trofee - User die de meest nutteloze topics opent.
Ja, is bijna net zo erg als Louis van Gaal.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 12:39 schreef Aoristus het volgende:
de Johan Derksen trofee, voor de grootste betweterige kneus
Ik stel voor dat we een aantal zurigheidjes weglaten.quote:Op zondag 7 oktober 2007 09:20 schreef sigme het volgende:
De POLverkiezingen! Feest der democratie, en de ultieme gelegenheid voor navelstaarderij, vleierij, eigen veren poetsen en vileine steken onder water uitdelen.
Natuurlijk zorgvuldig voor te bereiden, vandaar de voorkokerij.
Vorig jaar hadden we de volgende categorieën:
Andre Rouvoet Trofee - Beste discussievoerder.
Boer Koekoek Trofee - Slechtste discussievoerder.
Gerrit Zalm Trofee - User met meeste "dossierkennis".
Hans van Mierlo Trofee - Beste topicopener.
Piet Hein Donner Trofee - Beste schrijfstijl.
Erica Terpstra Trofee - De leuke gezellige user die altijd aanwezig is, maar nauwelijks iets inhoudelijks bijdraagt.
Pim Fortuyn Trofee - Wie mis je het meest?
Marco Pastors Trofee - Beste nieuwkomer.
Roel Pieper Trofee - Beste potentiële aanwinst (een Trofee voor iemand die nauwelijks in POL komt, maar bij wie uit de bijdrages in andere fora blijkt dat het een goede aanwinst zou zijn).
Prinses Irene Trofee - Beste bomen/allochtonen-knuffelaar.
Joop den Uyl Trofee - Meest dogmatisch linkse user.
Joseph Luns Trofee - Meest dogmatisch rechtse user.
Joop Glimmerveen Trofee - Grootste xenofoob.
Jan Marijnissen Trofee - User die de meest nutteloze topics opent.
Femke Halsema trofee - User die het meest moreel verontwaardigd is over elk wissewasje.
Tony Blair award - User die de feiten het best kan verdraaien.
Ayaan Hirsi Ali trofee - User die zich het meest in een onderwerp vastbijt.
Ad Melkert Trofee - De zuurste user.
G.J. Schutte Trofee - User die altijd netjes blijft en ook eigenlijk altijd gelijk heeft.
Gonny van Oudenallen Trofee - User die graag meepraat maar die helaas het niet helemaal bevat.
En die werden verdeeld als vermeld in deze topic: Uitkomst van beraadslaging: de POLtrofeeën!
Wat achtergrondliteratuur uit de stoffige prehistorie.
De POL-verkiezing 2005
POL-verkiezing 2005 - Stemronde 2
POL-verkiezing 2005 - De uitslag
De PRE-POL-verkiezing, onder toezicht van de OVSE
De POL-verkiezingen 2003 - De uitslag
Wat gaan we dit jaar doen? Iemand suggesties over af te schaffen of nieuw te introduceren categorieën? En een van de favoriete onderdelen: hoe noemen we de trofees dit jaar?
Van Oudenallen, Melkert, Pastors, pff, vergeten, verdwenen, oude koeien.
Wie is hip, spraakmakend, ergeniswekkend genoeg om een echte POLtrofee naar zich vernoemd te krijgen?
Roept u maar! Dan kunnen we in november of zo de verkiezingen uitschrijven.
Je bedoelt geen negatieve trofeeën? Alleen positieve trofeeën lijkt mij niet leukquote:Op dinsdag 9 oktober 2007 12:49 schreef Floripas het volgende:
[..]
Ik stel voor dat we een aantal zurigheidjes weglaten.
Nee, maar een balans lijkt me prima.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 12:50 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Je bedoelt geen negatieve trofeeën? Alleen positieve trofeeën lijkt mij niet leuk![]()
Daar ben ik het mee eens. Laat ik zeggen vijf positieve en vijf negatieve trofeeën.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 12:56 schreef Floripas het volgende:
[..]
Nee, maar een balans lijkt me prima.
Maar dat los je toch niet op door de mods enkelen te laten nomineren? Blijkbaar waren sigme en pberends gewoon aan elkaar gewaagd. Natuurlijk bestaat de mogelijkheid dat het onderlinge verschil groter was geweest als men alleen uit die twee had mogen kiezen. Maar het kan net zo goed gebeuren dat er juist een kleiner verschil ontstaat als er minder kandidaten zijn.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 12:43 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Is helderziendheid voor nodig. Hoe weet je dat van te voren?
[..]
Hans van Mierlo Trofee - Beste topicopener.
Nipte winnaar: sigme, met 8
Op de hielen gezeten door: pberends, met slechts een stem minder.
Op enige afstand volgen EchtGaaf en Genverbrander.
Bovendien werden genoemd: Maartena ; SCH ;Fuifduif;Selang
overtuigend?![]()
quote:[..]
Kost 1 slag extra: dat de mods moeten nomineren? Icm met een beperkt aantal trofeeën kan dat het probleem toch niet zijn.
Ze mogn van mij wel bijna allemaal een andere naam krijgen.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 12:46 schreef Reya het volgende:
Andre Rouvoet Trofee - Beste discussievoerder.
Boer Koekoek Trofee - Slechtste discussievoerder.
Gerrit Zalm Trofee - User met meeste "dossierkennis".
Hans van Mierlo Trofee - Beste topicopener.
Piet Hein Donner Trofee - Beste schrijfstijl.
Erica Terpstra Trofee - De leuke gezellige user die altijd aanwezig is, maar nauwelijks iets inhoudelijks bijdraagt.
Pim Fortuyn Trofee - Wie mis je het meest?
Marco Pastors Trofee - Beste nieuwkomer.
Jan Marijnissen Trofee - User die de meest nutteloze topics opent.
Dit lijken me in ieder geval de trofeeen die buiten discussie staan, waarbij de Pastors-trofee wel een nieuwe naam dient te krijgen. Ik stel verder voor hier hooguit enkele bokalen aan toe te voegen.
Of voor de user die tegen de verdrukking in voor z'n eigen ding blijft staan en stiekem inhoudelijk wel erg sterk is.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 13:12 schreef Dodecahedron het volgende:
Hans Spekman Trofee - User met een belabberde eerste indruk.
Juist wel. Want nu worden teveel users slechts 1 keer of een enkele keer genoemd. Dat maakt het geheel ook niet overzichtelijker op. Door het aantal genomineerden te beperken tot laat ik zeggen 10 trofeeën x 3 kandidaten zijn het er dus dertig. Dat is veel beter te hanteren.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 13:07 schreef Petera het volgende:
[..]
Maar dat los je toch niet op door de mods enkelen te laten nomineren?
Soms zijn de verschillen klein? Dan nodig ik je uit om het uitslagtopic van vorige jaar maar een helemaal te bekijken.quote:Blijkbaar waren sigme en pberends gewoon aan elkaar gewaagd. Natuurlijk bestaat de mogelijkheid dat het onderlinge verschil groter was geweest als men alleen uit die twee had mogen kiezen. Maar het kan net zo goed gebeuren dat er juist een kleiner verschil ontstaat als er minder kandidaten zijn.
Soms zijn de verschillen gewoon klein. Jammer dan, dan zegt op zichzelf nog niet zoveel over of iemand een gepaste winnaar zou zijn. Dat zegt eerder iets over de relatieve gepastheid vergeleken met de anderen.
[..]
Zo op het oog was het vorig jaar redelijk in balans.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 12:56 schreef Floripas het volgende:
[..]
Nee, maar een balans lijkt me prima.
opzich wel inderdaad maar er waren wel wat veel categorien.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 13:55 schreef Petera het volgende:
[..]
Zo op het oog was het vorig jaar redelijk in balans.
Nee, maar dan nog is de vraag of het een oplossing is als de mods een voorselectie maken.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 13:42 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Juist wel. Want nu worden teveel users slechts 1 keer of een enkele keer genoemd. Dat maakt het geheel ook niet overzichtelijker op. Door het aantal genomineerden te beperken tot laat ik zeggen 10 trofeeën x 3 kandidaten zijn het er dus dertig. Dat is veel beter te hanteren.![]()
[..]
Soms zijn de verschillen klein? Dan nodig ik je uit om het uitslagtopic van vorige jaar maar een helemaal te bekijken.![]()
Dat ene voorbeeldje dat ik gaf was geen incident hoor.
Dit klinkt eerlijker dan het voorstel van EG.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 14:42 schreef Petera het volgende:
[..]
Nee, maar dan nog is de vraag of het een oplossing is als de mods een voorselectie maken.
Al die mensen die nu gestemd hebben op iemand die uiteindelijk maar één stem bleek te hebben gekregen, die kunnen best even verdeeld zijn als zij die op een kansrijkere kandidaat hadden gestemd. Of ze kunnen een tegengestelde mening hebben, waardoor uitslagen die nu vrij "duidelijk" waren, het ineens niet meer zouden zijn.
Daarnaast: waarom zouden we dit op de mods afschuiven als we ook, vergelijkbaar met de wijze waarop er anders gestemd zou worden, zelf mensen kunnen nomineren. Zeg bijvoorbeeld dat iedereen die door tenminste drie mensen genomineerd wordt, kandidaat is bij de daadwerkelijke stemming. Dan duurt het maar twee weken langer voordat de winnaars bekend zijn.
Dit is een beter voorstel.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 14:42 schreef Petera het volgende:
[..]
Daarnaast: waarom zouden we dit op de mods afschuiven als we ook, vergelijkbaar met de wijze waarop er anders gestemd zou worden, zelf mensen kunnen nomineren. Zeg bijvoorbeeld dat iedereen die door tenminste drie mensen genomineerd wordt, kandidaat is bij de daadwerkelijke stemming. Dan duurt het maar twee weken langer voordat de winnaars bekend zijn.
Tja, voor de duidelijkheid: dat was nou niet direct bedoeld als een voorstel tot verandering. Alleen ben ik wel van mening dat het een beter voorstel is dan dat de mods de voorselectie doen.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 17:27 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Dit is een beter voorstel.
Een getrapte verkiezing, beide door de users.
![]()
Meerdere users hier die voelen voor dit idee?
Dat speciaal icoontje is zo gek nog niet. Ik zou zeggen een extra laag over je avatar oid.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 12:28 schreef Floripas het volgende:
Kan iemand fotoshoppen? Zodat de winnaars een speciaal icoontje mogen?
Dat laatste is een mooie bijkomstigheid.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 12:19 schreef Petera het volgende:
Er zijn bepaalde voordelen tov het huidige systeem:
*Kansloze kandidaten worden weggefilterd, waardoor het duidelijker wordt wat er gevonden wordt van de kandidaten die wél voorselectie zijn doorgekomen
*Trofeeën waar geen belangstelling voor is, of waar geen duidelijke kandidaten voor zijn, worden weggefilterd. Waardoor bij de daadwerkelijke stemming het aantal trofeeën ook weer iets wordt teruggebracht.
Zeker weten. Dus daarom: wat vinden jullie van een getrapte verkiezing als deze?quote:Er valt op zich dus best voor te pleiten om van systeem te veranderen.
Ben ik niet voor dat onbeperkt aantal keer je stem mogen uitbrengen. 1 post en dat moet het dan zijn. . Het moet ook een beetje telbaar blijven.quote:Toch vraag ik me af of er zoveel op het spel staat bij deze verkiezingen, dat het gerechtvaardigd is om het hele stemsysteem te gaan wijzigen. Ook een systeem met twee stemrondes is nog verre van perfect en de grens van 3 nominaties is natuurlijk nogal arbitrair. Om de perfectie enigszins te benaderen zouden we eerst een draak van een stemsysteem moeten gaan hanteren, en vervolgens de "kiescommissie" slapeloze nachten bezorgen om de uitslag te berekenen.
Als er dan toch IETS veranderd zou moeten worden, stel ik voor dat iedereen voor elke trofee zoveel stemmen mag uitbrengen als hij wil, zolang het maar op verschillende personen is.
Een antistem : -1 is een optie.quote:Het voordeel daarvan zit 'm niet zozeer in een "betere" uitslag, maar vooral in het feit dat je zoveel mensen kunt complimenteren of afkraken als je zelf wil.
Daarom moet iedereen de gelegenheid krijgen om zijn stem keuze toe te lichten.quote:Aangezien deze verkiezingen toch niet zo serieus genomen moeten worden, is dat misschien wel het belangrijkste: laten weten hoe je tegen anderen aankijkt.
Vanwaar de koppeling van de laatste zin en het idee voor een nieuw kiesstelselquote:Op woensdag 10 oktober 2007 20:02 schreef sigme het volgende:
Ik sluit me aan bij du_ke.
Geen gemier met getrapte verkiezingen; gewoon: stem op wie je wil op de wijze die je wil (noem meerdere gegeadigden voor een trofee, wat kan het schelen).
Het gaat om terugblikken, elkaar beoordelen, complimenteren, proberen te verbeteren. Dat van die uitslag en die verdeling van de trofees is maar bijzaak. Als het goed is.
De enkeling die echt hecht aan z'n trofee en ermee pronkt is vermakelijk (en een beetje sneu).
Meerdere stemmen kunnen natuurlijk best allemaal in één post. En ik denk dat het uiteindelijk met die telbaarheid wel mee zal vallen. Het zal vast niet zo zijn dat iedereen ineens per trofee op 7 mensen stemt.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 17:45 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Dat laatste is een mooie bijkomstigheid.
[..]
Zeker weten. Dus daarom: wat vinden jullie van een getrapte verkiezing als deze?
[..]
Ben ik niet voor dat onbeperkt aantal keer je stem mogen uitbrengen. 1 post en dat moet het dan zijn. . Het moet ook een beetje telbaar blijven.
Dat zou denk ik moeilijker tellen zijn dan meerdere stemmen per trofee mogen uitbrengen. Omdat het niet meer simpel een kwestie is van kijken hoe vaak iemand genoemd wordt. Voordeel zou wel kunnen zijn, dat voor sommige trofeeën niet meer apart gestemd hoeft te worden, omdat ze logisch gezien het tegenovergestelde zijn van een andere.quote:[..]
Een antistem : -1 is een optie.
Dat is al zo, maar het toelichten van mijn stem is iets anders dan iedereen opsommen van wie ik vind dat hij voor de trofee in aanmerking komt. Dat toelichten zegt vooral wat je van die ene persoon vindt. Meerdere stemmen uitbrengen zegt over al die personen (én eigenlijk ook over de niet genoemde personen) wat je van ze vindt. En natuurlijk mag je dan bij iedereen nog een toelichting geven.quote:
[..]
Daarom moet iedereen de gelegenheid krijgen om zijn stem keuze toe te lichten.
Wat ik dus ook al zei.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 20:02 schreef sigme het volgende:
Ik sluit me aan bij du_ke.
Geen gemier met getrapte verkiezingen; gewoon: stem op wie je wil op de wijze die je wil (noem meerdere gegeadigden voor een trofee, wat kan het schelen).
Het gaat om terugblikken, elkaar beoordelen, complimenteren, proberen te verbeteren. Dat van die uitslag en die verdeling van de trofees is maar bijzaak. Als het goed is.
De enkeling die echt hecht aan z'n trofee en ermee pronkt is vermakelijk (en een beetje sneu).
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |