MAAR BETERE OP!quote:Op donderdag 9 augustus 2007 03:35 schreef Leandra het volgende:
Deze is veel te vroeg![]()
Ik ga wel ff in de FB vragen of ze m'n kunnen sluiten![]()
![]()
Vanzelfsprekend, met zo'n TTquote:Op donderdag 9 augustus 2007 03:30 schreef Ian_Nick het volgende:
Yup.
Dit wordt dus duidelijk een topic van niveau.
Maar wel te vroegquote:
Nu maar hopen dat eventuele modjes nachtelijke humor weten te waarderen.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 03:44 schreef Leandra het volgende:
[..]
Maar wel te vroeg![]()
Kolere zeg... ik zit inmddels al ruim 2 uur te schateren van t lachen achter m'n PC om al die FB, SC en COS perikelen...... geweldige DGK avond![]()
Oei, wie hebben we nog over... Ik heb zojuist gemeld dat de mijne dicht kan. En die OP van mijquote:Op donderdag 9 augustus 2007 03:43 schreef Ian_Nick het volgende:
Euh, moet er niet ook iemand gaan zeiken dat Disana's COS moet blijven!?
Anders is iedereen voor die van HiDi en sluiten ze die van Disana gewoon...
Ik denk niet dat het geloofwaardig overkomt als IK de FB binnenren om voor JOUW topic te pleitenquote:Op donderdag 9 augustus 2007 03:45 schreef Disana het volgende:
[..]
Oei, wie hebben we nog over... Ik heb zojuist gemeld dat de mijne dicht kan. En die OP van mij![]()
Ik ook hoor, 't is alleen een beetje ingewikkeld aan het worden.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 03:44 schreef Leandra het volgende:
[..]
Maar wel te vroeg![]()
Kolere zeg... ik zit inmddels al ruim 2 uur te schateren van t lachen achter m'n PC om al die FB, SC en COS perikelen...... geweldige DGK avond![]()
En ik kan natuurlijk ook niet ineens meer gaan roepen dat ik bij nader inzien vind dat HiDiHo voordringt...quote:Op donderdag 9 augustus 2007 03:46 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ik denk niet dat het geloofwaardig overkomt als IK de FB binnenren om voor JOUW topic te pleiten![]()
Vooral niet aangezien ik al heb zitten gillen dat die van HiDi beter is![]()
Och, technisch gezien was dat de bedoelingquote:Op donderdag 9 augustus 2007 03:48 schreef Disana het volgende:
[..]
En ik kan natuurlijk ook niet ineens meer gaan roepen dat ik bij nader inzien vind dat HiDiHo voordringt...
Nou, dan hebben we ons mooi in de nesten gewerkt........
Ja, en dat allemaal net terwijl ik verontwaardigd had lopen doen in de FB dat die van jou open moest blijvenquote:Op donderdag 9 augustus 2007 03:48 schreef Disana het volgende:
[..]
En ik kan natuurlijk ook niet ineens meer gaan roepen dat ik bij nader inzien vind dat HiDiHo voordringt...
Nou, dan hebben we ons mooi in de nesten gewerkt........
Staat het niet in de policy dat topics niet zomaar gesloten worden?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 03:49 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, en dat allemaal net terwijl ik verontwaardigd had lopen doen in de FB dat die van jou open moest blijven
En dat Gert de edits dan terugleest en ziet dat Disana haar OP helemaal compleet had voor jij m kopieerde en zij m weer verwijderdequote:
quote:Op donderdag 9 augustus 2007 03:49 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Och, technisch gezien was dat de bedoeling![]()
Idee: 9
Uitvoering: 3![]()
I smell BIG trouble. En ik heb het natuurlijk weer allemaal gedaan.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 03:51 schreef Leandra het volgende:
[..]
En dat Gert de edits dan terugleest en ziet dat Disana haar OP helemaal compleet had voor jij m kopieerde en zij m weer verwijderde![]()
![]()
En ik denk dat het heel erg mee gaat vallenquote:Op donderdag 9 augustus 2007 03:54 schreef Disana het volgende:
[..]
I smell BIG trouble. En ik heb het natuurlijk weer allemaal gedaan.
Welnee joh. Ik ga gewoon 48 uurtjes brommen en jullie houden de boel draaiende terwijl ik lurkquote:
MSN groupchat anyone?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 03:54 schreef Leandra het volgende:
Volgende keer overleg per PM... dan komt het waarschijnlijk overtuigender over en is de uitvoering hopelijk ook meer dan een 3 waard
KZ...quote:Op donderdag 9 augustus 2007 03:52 schreef kleinzusje het volgende:
Hoi mods, mag deze dicht. Ik was helaas net te laat. Sorry voor het ongemak. Ook het nummer klopt nietMaar als hij dicht gaat, maakt dat niet veel uit toch ?
[SC # 37] Goeiemorgen Gert, 40+ gaat los
Eerlijk gezegd... en eigenlijk... vond ik juist het gestuntel heel erg leuk. Maar nu moet ik even kijken waar die andere SC vandaan komt.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 03:54 schreef Leandra het volgende:
Volgende keer overleg per PM... dan komt het waarschijnlijk overtuigender over en is de uitvoering hopelijk ook meer dan een 3 waard
Je mag wel op mijn kloonaccount postenquote:Op donderdag 9 augustus 2007 03:55 schreef Disana het volgende:
[..]
Welnee joh. Ik ga gewoon 48 uurtjes brommen en jullie houden de boel draaiende terwijl ik lurk![]()
Mwah, je moet wel heel humorloos en met je verkeerde been uit bed stappen als iemand je hier BIG trouble om geeft. Een keer een dolletje moet kunnen... en als we al ruim 1½ uur een nieuw FB topic moesten hooghouden voor het sticky werd dan is het niet vreemd dat iedereen daar een beetje melig van wordt.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 03:54 schreef Disana het volgende:
[..]
I smell BIG trouble. En ik heb het natuurlijk weer allemaal gedaan.
Hee leuk, ga ik mezelf... nah. Er zijn trouwens mensen die denken dat ik de Dennis fan ben, heel leuk.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 03:56 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Je mag wel op mijn kloonaccount posten![]()
![]()
ok, post hier maar even je naam en wachtwoordquote:Op donderdag 9 augustus 2007 03:56 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Je mag wel op mijn kloonaccount posten![]()
![]()
naam: Gertquote:Op donderdag 9 augustus 2007 03:59 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
ok, post hier maar even je naam en wachtwoord![]()
Ik ken wel iemand die humorloos is, maar ik zal maar niet zeggen wie behalve dat ik het niet benquote:Op donderdag 9 augustus 2007 03:58 schreef Leandra het volgende:
[..]
Mwah, je moet wel heel humorloos en met je verkeerde been uit bed stappen als iemand je hier BIG trouble om geeft. Een keer een dolletje moet kunnen... en als we al ruim 1½ uur een nieuw FB topic moesten hooghouden voor het sticky werd dan is het niet vreemd dat iedereen daar een beetje melig van wordt.
Daarbij hoop ik dat ze ook eindelijk eens zien dat je niet de humorloze tuthola bent waar een hoop je van verdenken te zijn
Oh joepie, dan hoop ik dat ik dat gezeik krijgquote:Op donderdag 9 augustus 2007 03:59 schreef Ian_Nick het volgende:
Als Disana hier gezeik mee krijgt ga ik serieus protesteren.
Ik eigenlijk ook.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:01 schreef Disana het volgende:
[..]
Oh joepie, dan hoop ik dat ik dat gezeik krijg![]()
Nu alweer weg? Jammer. Welterustenquote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:00 schreef kleinzusje het volgende:
Truste allen, sorry voor het ongemak![]()
![]()
![]()
Naam: Kleinzusjequote:Op donderdag 9 augustus 2007 03:59 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
ok, post hier maar even je naam en wachtwoord![]()
Als jij er een voor mij ontwerptquote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:02 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ik eigenlijk ook.![]()
Wanneer ga je een avatar voor me ontwerpen?![]()
Schat, laatste post: Ik moet om 7.00 uur op en kon niet slapenquote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:02 schreef Disana het volgende:
[..]
Nu alweer weg? Jammer. Welterusten![]()
Avonne of Day?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:03 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Naam: Kleinzusje
WW: onschuldig lief klein modlikkertje (aka kutwijf)
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Gaan we persoonlijk worden?!quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:00 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik ken wel iemand die humorloos is, maar ik zal maar niet zeggen wie behalve dat ik het niet ben![]()
![]()
Wat is er mis met die shirt/uitsnede=quote:
Rot jij nou toch eensch op met je pretentieuze gezeik!quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:06 schreef Leandra het volgende:
[..]
Gaan we persoonlijk worden?!![]()
Oh kut, dit had ik natuurlijk in de FB moeten melden![]()
Neehee... gewoon ctrl shift doenquote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:07 schreef Disana het volgende:
[..]
Wat is er mis met die shirt/uitsnede=
Oj god, ik heb het weer± eens in de zoveel tijd gaan m´n toetsen hier op tilt, dan krijg ik allemaal verkeerde tekens. Het vraagteken wordt dan = en = wordt dan ° enzo. Even afsluiten.
Gewoon even op die NL / andere taal toets in je taakbalk klikken helpt niet?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:07 schreef Disana het volgende:
[..]
Wat is er mis met die shirt/uitsnede=
Oj god, ik heb het weer± eens in de zoveel tijd gaan m´n toetsen hier op tilt, dan krijg ik allemaal verkeerde tekens. Het vraagteken wordt dan = en = wordt dan ° enzo. Even afsluiten.
Neuh idd... volgens mij lukt het ons zelfs nog niet als we onze klonen tegen elkaar laten rellenquote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:07 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Rot jij nou toch eensch op met je pretentieuze gezeik!
Dit gaat écht niemand geloven![]()
Wat dan opzich wél weer hilarisch was:quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:09 schreef Leandra het volgende:
[..]
Neuh idd... volgens mij lukt het ons zelfs nog niet als we onze klonen tegen elkaar laten rellen
Ja meld maar, als mijn totaal maar niet oploopt tot meer dan 48 uurquote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:06 schreef Leandra het volgende:
[..]
Gaan we persoonlijk worden?!![]()
Oh kut, dit had ik natuurlijk in de FB moeten melden![]()
Nope, als dat goed stond dan moet je daar lekker van afblijven... alleen ctrl shift.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:08 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Gewoon even op die NL / andere taal toets in je taakbalk klikken helpt niet?
Bij mij werkt dat anders altijdquote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:10 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nope, als dat goed stond dan moet je daar lekker van afblijven... alleen ctrl shift.
En dat vertel je me nuquote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:08 schreef Leandra het volgende:
[..]
Neehee... gewoon ctrl shift doen![]()
Ctrl Shift gedaan?? Vraagtekens al terug??quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:10 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja meld maar, als mijn totaal maar niet oploopt tot meer dan 48 uur![]()
Is dit m?quote:
Nee, 't is een Fok probleem.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:08 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Gewoon even op die NL / andere taal toets in je taakbalk klikken helpt niet?
quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:11 schreef Leandra het volgende:
[..]
Oh ja... een leuke stationsrestauratiedate gehad en nou dit?? Barst![]()
Nee, dat vertelde ik gelijk, maar jij moest weer zo nodig rebooten zonder op mijn verhelderende antwoord te wachtenquote:
Met een vierde erbij kunnen we natuurlijk ook eens een dag van kloon verwisselen... en dan ook de stijl proberen te imiteren van de ander... kijken hoe dat voelt en wat men vindt.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:09 schreef Leandra het volgende:
[..]
Neuh idd... volgens mij lukt het ons zelfs nog niet als we onze klonen tegen elkaar laten rellen
Ik had laatst onder mijn nogal openbaar bekende kloon toch echt een halve rel te pakken.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:13 schreef Disana het volgende:
[..]
Met een vierde erbij kunnen we natuurlijk ook eens een dag van kloon verwisselen... en dan ook de stijl proberen te imiteren van de ander... kijken hoe dat voelt en wat men vindt.
Hoezo?!?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:11 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ctrl Shift gedaan?? Vraagtekens al terug??
Lui varkenquote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:12 schreef Ian_Nick het volgende:
Ik kan je uit betrouwbare bron melden dat Neo het niet zo bedoelde
En JA, ik ben te lui om van account te wisselen.
Vroegerquote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:14 schreef Disana het volgende:
[..]
Ach, 't is best een grapjas hoor.
Rebooten? Ik heb gewoon fok even opnieuw geopendquote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:12 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee, dat vertelde ik gelijk, maar jij moest weer zo nodig rebooten zonder op mijn verhelderende antwoord te wachten![]()
Fok! opnieuw openen solved the problem!?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:16 schreef Disana het volgende:
[..]
Rebooten? Ik heb gewoon fok even opnieuw geopend![]()
Pfff, verhelderend okee, maar wel TE LAAT.
Oeh.. ik heb er wel 1... dwz: ik heb voor de kid een account aangemaakt maar die heeft m nog niet gebruiktquote:
Toch ga ik jou binnenkort outen. Het is niet anders, teveel mensen krijgen door dat onze posting stylo's op elkaar lijken.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:13 schreef Ian_Nick het volgende:
God, de dag dat ik onthul dat ik al die tijd een kloon van Disana was...
Joy.
Ik ben klaar met deze discussiequote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:17 schreef Disana het volgende:
[..]
Toch ga ik jou binnenkort outen. Het is niet anders, teveel mensen krijgen door dat onze posting stylo's op elkaar lijken.
Ik heb nog gezien dat je hem outte, maar de rel was al grotendeels gewist ofzo. Had je een ban? Ik kreeg het gevoel dat je er een had.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:14 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ik had laatst onder mijn nogal openbaar bekende kloon toch echt een halve rel te pakken.![]()
En ik maar denken dat jij gaat roepen:quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:17 schreef Leandra het volgende:
[..]
Oeh.. ik heb er wel 1... dwz: ik heb voor de kid een account aangemaakt maar die heeft m nog niet gebruikt![]()
Ik heb van mijn leven nog geen ban gehad.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:18 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik heb nog gezien dat je hem outte, maar de rel was al grotendeels gewist ofzo. Had je een ban? Ik kreeg het gevoel dat je er een had.
Zou ik ook zijn als ik jou was... je bent er ook al van verdacht geweest een kloon van mij te zijn.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:18 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ik ben klaar met deze discussie![]()
Yeah right. Maar bedankt voor de Ctrl+Shift, ik zal de volgende keer (zo eens per maand) kijken of het werkt.quote:
Je quote toevallig precies mijn Disana-immitatie postquote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:19 schreef Leandra het volgende:
[..]
Zou ik ook zijn als ik jou was... je bent er ook al van verdacht geweest een kloon van mij te zijn.
Ergo: je post als een eigenwijs oud wijf![]()
Oh kut, uit m'n rol gevallenquote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:19 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
En ik maar denken dat jij gaat roepen:
3e kloon!? WIE IS DIE 2e!?
Man, zit een oud mens niet zo te stangenquote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:17 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Fok! opnieuw openen solved the problem!?![]()
Revolutionair...![]()
quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:20 schreef Leandra het volgende:
[..]
Oh kut, uit m'n rol gevallen![]()
Ik weet toch verdomme zelf wel dat ik jouw kloon ben![]()
Nee, serieus...quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:21 schreef Disana het volgende:
[..]
Man, zit een oud mens niet zo te stangen![]()
Dat mag ik hopenquote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:15 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Vroeger![]()
Tegenwoordig is hij liev![]()
Is Beequeen deaudt dan!?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:22 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat mag ik hopen![]()
Trouwens, waarom zijn er geen nieuwe posting statistics? Ik sta nu vast wel op nummer 1 voor DGK.
Jij bent mijn kloon, dus alleen ik kan dat bepalenquote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:18 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ik ben klaar met deze discussie![]()
Zet deze SC ff in je bookmarks........ CTRL SHIFTquote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:22 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Nee, serieus...
Ik heb dat gezeur ook. Dat er ineens heel andere tekens uit den toetschen komen zetten.![]()
Ik loop vervolgens altijd te klooien om het weer normaal te krijgen![]()
Wat zei je?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:23 schreef Leandra het volgende:
[..]
Zet deze SC ff in je bookmarks........ CTRL SHIFT
Daar had zo'n "quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:22 schreef Disana het volgende:
[..]
Jij bent mijn kloon, dus alleen ik kan dat bepalen![]()
Zoau, da's heul niet liev van Leandra.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:20 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Je quote toevallig precies mijn Disana-immitatie post![]()
Pssst, het is: Zeauquote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:24 schreef Disana het volgende:
[..]
Zoau, da's heul niet liev van Leandra.
Heb ik ook gehad, van alles proberen. Tot ik ontdekte dat 't alleen fok was.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:22 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Nee, serieus...
Ik heb dat gezeur ook. Dat er ineens heel andere tekens uit den toetschen komen zetten.![]()
Ik loop vervolgens altijd te klooien om het weer normaal te krijgen![]()
OMFG???quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:22 schreef Disana het volgende:
[..]
Jij bent mijn kloon, dus alleen ik kan dat bepalen![]()
Wtf.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:25 schreef Disana het volgende:
[..]
Heb ik ook gehad, van alles proberen. Tot ik ontdekte dat 't alleen fok was.
Euh, wat maakt dat Neo_Skorrem!?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:25 schreef Leandra het volgende:
[..]
OMFG???
Ian is jouw kloon, ik ben de kloon van Ian dus ik ben een 2degraads kloon van jou??![]()
Dit is fokking niet normaal meer, dit kan ik niet meer aan![]()
![]()
![]()
Truste![]()
![]()
![]()
Die is op vakantie tot maandag of dit weekend, en jij post veel minder. Maar ik gok erop dat jullie mij nooooit zomaar COShoer durven noemen!quote:
Slaap lekker Leandraquote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:25 schreef Leandra het volgende:
[..]
OMFG???
Ian is jouw kloon, ik ben de kloon van Ian dus ik ben een 2degraads kloon van jou??![]()
Dit is fokking niet normaal meer, dit kan ik niet meer aan![]()
![]()
![]()
Truste![]()
![]()
![]()
Al meerdere malen gedaan toch!?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:26 schreef Disana het volgende:
[..]
Die is op vakantie tot maandag of dit weekend, en jij post veel minder. Maar ik gok erop dat jullie mij nooooit zomaar COShoer durven noemen!![]()
Disana zwaait zelden... tenzij ze per ongeluk in de SC postte wat voor de COS was bedoeld... maar zo dom is ze nog maar zeldenquote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:23 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Daar had zo'n "" bij moeten staan!
![]()
Jij bent Disana niet!![]()
![]()
![]()
Trusten Leannemais.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:26 schreef Paris_Texas het volgende:
[..]
Slaap lekker Leandra
En je mag altijd mijn account lenen als je het zat bent om hun kloon te zijn![]()
![]()
Ik overzie het ook allemaal niet meer, en mijn bedtijd was een uur geleden al. Slaap lekker, 002quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:25 schreef Leandra het volgende:
[..]
OMFG???
Ian is jouw kloon, ik ben de kloon van Ian dus ik ben een 2degraads kloon van jou??![]()
Dit is fokking niet normaal meer, dit kan ik niet meer aan![]()
![]()
![]()
Truste![]()
![]()
![]()
quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:28 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik vind dat heul niet kek van jou, dat je mij verbeterd.
Laterquote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:29 schreef Ian_Nick het volgende:
Holy Fuck!
Ik moet morgen hendig vroeg op!
Beter duik ik mijn bed in, enzeaux.
Trusten Leannemais.
Trusten Disana.
Trusten HiDiHo.
Trusten TherAngelina.
Wat nu... De zwijgende smileyposter blijft alleen achter? Iedereen naar bed?quote:
Te laat, jouw COS en de SC van KZ zijn op slot...quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:31 schreef Disana het volgende:
[..]
Wat nu... De zwijgende smileyposter blijft alleen achter? Iedereen naar bed?
Zeg nog even: zal ik mijn OP toch maar niet even opkalefateren om gedonder te voorkomen?
Ik kan officieel bevestigen dat er geen klonen zijn nuquote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:31 schreef Paris_Texas het volgende:
Juist ja, allemaal tegelijk naar bed en morgen weer ontkennen dat ze elkaars klonen zijn zeker![]()
Da moest toch? ( ik scande vlug de topics door, degene die liep en met plaatjes is degene die open mag blijven neem ik aan? )quote:
Mooi zo, dan kan ik ook naar bedquote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:33 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Ik kan officieel bevestigen dat er geen klonen zijn nu![]()
Oi.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:33 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Ik kan officieel bevestigen dat er geen klonen zijn nu![]()
Je hebt het helemaal goed gedaan... naar onze begrippenquote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:33 schreef Petre het volgende:
[..]
Da moest toch? ( ik scande vlug de topics door, degene die liep en met plaatjes is degene die open mag blijven neem ik aan? )
We wilden een mergequote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:33 schreef Petre het volgende:
[..]
Da moest toch? ( ik scande vlug de topics door, degene die liep en met plaatjes is degene die open mag blijven neem ik aan? )
Behalve het account van je zoon natuurlijkquote:
WAT!?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:36 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Behalve het account van je zoon natuurlijk![]()
Dat is een anderequote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:36 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Behalve het account van je zoon natuurlijk![]()
Hai schat, en nou die PC uit en je nest in, je moet morgen werkenquote:
Toch was die van mij eerder <pruilsmiley>quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:37 schreef Petre het volgende:
de topics die lopen zijn open, dan vind ik het best
Wie maakt zich dan zo druk om de volgorde enzo.. drukte om (bijna) niks
Valt me nog wel op dat jullie niet de regel hanteren 'wie sluit opent een nieuwe'
Omdat er genoeg mensen zijn die dan per ongeluk een lapo hebben en weigeren een nieuwe open te gooien.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:37 schreef Petre het volgende:
de topics die lopen zijn open, dan vind ik het best
Wie maakt zich dan zo druk om de volgorde enzo.. drukte om (bijna) niks
Valt me nog wel op dat jullie niet de regel hanteren 'wie sluit opent een nieuwe'
ikquote:
kusje?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:39 schreef Disana het volgende:
[..]
Toch was die van mij eerder <pruilsmiley>
die mensen die weigeren een nieuwe te openen zijn maar kinderachtig imoquote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:39 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Omdat er genoeg mensen zijn die dan per ongeluk een lapo hebben en weigeren een nieuwe open te gooien.
Vooralsnog werkt het perfect.
Mensen moeten alleen even doorkrijgen dat het niet het einde van de wereld is als een COS een rare TT of summiere OP heeft.
Juistem.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:40 schreef Petre het volgende:
die mensen die weigeren een nieuwe te openen zijn maar kinderachtig imoAchja, als er maar een topic is om in te posten..
Nee, want ik ga slapen en dan mogen de dgk mods morgen de rotzooi weer opruimenquote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:42 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Juistem.
Zou het eigenlijk niet rete-grappig zijn als je deze SC nu ineens opslot gooit?![]()
quote:Op donderdag 9 augustus 2007 04:42 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Juistem.
Zou het eigenlijk niet rete-grappig zijn als je deze SC nu ineens opslot gooit?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |