ik wel: toen brian z'n 'terug naar oegstgeest' onderbroek uittrok zag ik bij onze dennis iets van een erctie.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 00:40 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik weet het niet, ik let niet zo op "details"
Zag het eruit als een lolly?quote:Op woensdag 8 augustus 2007 00:50 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
ik wel: toen brian z'n 'terug naar oegstgeest' onderbroek uittrok zag ik bij onze dennis iets van een erctie.
m'n typiste is wat onzorgvuldig geweest, de k**kerhoer.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 00:50 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
ik wel: toen brian z'n 'terug naar oegstgeest' onderbroek uittrok zag ik bij onze dennis iets van een erectie.
zo'n callipo van ola met een glimmende rode tuutquote:Op woensdag 8 augustus 2007 00:52 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Zag het eruit als een lolly?
Zou die anorexia niet voor enorm kalkgebrek e.d. hebben gezorgd?quote:Op woensdag 8 augustus 2007 00:52 schreef Disana het volgende:
Als ik het zo hoor is Kelly een geval voor de psychiater, met al die onverklaarbare en volgens mij psychosomatische klachten.
Ik begrijp Nadia welquote:Op woensdag 8 augustus 2007 00:53 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
zo'n callipo van ola met een glimmende rode tuut
Zit jij altijd met een vergrootglas achter je pc.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 00:50 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
ik wel: toen brian z'n 'terug naar oegstgeest' onderbroek uittrok zag ik bij onze dennis iets van een erctie.
Goeie reden om jezelf te quotenquote:Op woensdag 8 augustus 2007 00:52 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
m'n typiste is wat onzorgvuldig geweest, de k**kerhoer.
quote:Op woensdag 8 augustus 2007 00:52 schreef Disana het volgende:
Als ik het zo hoor is Kelly een geval voor de psychiater, met al die onverklaarbare en volgens mij psychosomatische klachten.
Ze is uittentreure in heel veel ziekenhuizen onderzocht, als ik het zo hoor.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 00:53 schreef mootie het volgende:
[..]
Zou die anorexia niet voor enorm kalkgebrek e.d. hebben gezorgd?
Zou dit hele verhaal van Dennix soms een soort van 'geheime missie' zijn om Nadia te 'helpen'. En gaat dat zijn 'heldenrol' in de villa worden ? Ik krijgt ineens een angst-visioen dat dit de rechtvaardiging is van 'achter' om Dennix nog geen toneelhaak te geven !quote:Op woensdag 8 augustus 2007 00:52 schreef Disana het volgende:
Als ik het zo hoor is Kelly een geval voor de psychiater, met al die onverklaarbare en volgens mij psychosomatische klachten.
Ja, ik schrijf vaak onzinquote:Op woensdag 8 augustus 2007 00:55 schreef AutumnTears het volgende:
Vind ik weer totaal onzin.. Weet jij wel hoe veel mensen er dood gaan door een foute diagnose van psychosomatische klachten of hypochondrie??
[..]
Ik heb onlangs vernomen dat alle mensen doodgaan. Dat was even slikken voor mij.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 00:55 schreef AutumnTears het volgende:
Vind ik weer totaal onzin.. Weet jij wel hoe veel mensen er dood gaan door een foute diagnose van psychosomatische klachten of hypochondrie??
[..]
Ze laten hem er in voor ons....immers, over wie moet er anders geschreven worden!quote:Op woensdag 8 augustus 2007 00:55 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Zou dit hele verhaal van Dennix soms een soort van 'geheime missie' zijn om Nadia te 'helpen'. En gaat dat zijn 'heldenrol' in de villa worden ? Ik krijgt ineens een angst-visioen dat dit de rechtvaardiging is van 'achter' om Dennix nog geen toneelhaak te geven ?
nee, maar wel met m'n hand in m'n pantyquote:Op woensdag 8 augustus 2007 00:54 schreef koppiesoep het volgende:
[..]
Zit jij altijd met een vergrootglas achter je pc.![]()
Jemig, nou... dan zouden ze wel heel onverantwoord bezig zijn. Als hij er later in was gekomen, had ik er nog wel aan willen denken, dat wel.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 00:55 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Zou dit hele verhaal van Dennix soms een soort van 'geheime missie' zijn om Nadia te 'helpen'. En gaat dat zijn 'heldenrol' in de villa worden ? Ik krijgt ineens een angst-visioen dat dit de rechtvaardiging is van 'achter' om Dennix nog geen toneelhaak te geven ?
Dennis èn heldenrol. Dat is teveel van het goede....quote:Op woensdag 8 augustus 2007 00:55 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Zou dit hele verhaal van Dennix soms een soort van 'geheime missie' zijn om Nadia te 'helpen'. En gaat dat zijn 'heldenrol' in de villa worden ? Ik krijgt ineens een angst-visioen dat dit de rechtvaardiging is van 'achter' om Dennix nog geen toneelhaak te geven !
En het is volgens mij al lang geleden voorgevallen. En Lieke weet het in elk geval.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 00:57 schreef Visual het volgende:
iedereen behalve nadia weten dat toch van huub?
Geef eens wat meer details.....quote:Op woensdag 8 augustus 2007 00:57 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
nee, maar wel met m'n hand in m'n panty
quote:Op woensdag 8 augustus 2007 00:56 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik heb onlangs vernomen dat alle mensen doodgaan. Dat was even slikken voor mij.
En dan nog... wat doet het er toe??quote:Op woensdag 8 augustus 2007 00:57 schreef Visual het volgende:
iedereen behalve nadia weten dat toch van huub?
Alleen had ik het niet over 'mensen', maar over de zus van Dennis. Geen planken zagen van dik hout hequote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:00 schreef AutumnTears het volgende:
Je kunt ook even lezen wat ik schrijf..
[..]
Ik ben aan het afbouwenquote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:01 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Nog een paar maanden streamen en ik kan ook aan de antidepressiva, hoe zit dat met jullie?
Oeh.. ik ben net de Endstra-tapes aan het lezen... zometeen komt Dennis B uit A er ook nog in voorquote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:00 schreef mootie het volgende:
Oh god..... Dennis kent joegoslaven die liever niet zien dat Huub zo over Dennis en Kelly praat...
Dennis is doodsbang dat er dingen gaan gebeuren..... lekkere vrienden en kennissen Dennis.
Volgens de gangbare theorieen ben ik daar al aan, want ik kan ongeroerd kijken naar alle bedscenes en desnoods zelfs drie tegelijk.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:01 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Nog een paar maanden streamen en ik kan ook aan de antidepressiva, hoe zit dat met jullie?
quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:01 schreef Disana het volgende:
[..]
Alleen had ik het niet over 'mensen', maar over de zus van Dennis. Geen planken zagen van dik hout he![]()
idd.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:00 schreef Leandra het volgende:
[..]
En dan nog... wat doet het er toe??
Als het al waar was (het is nu iig niet meer zo) dan lijkt het me niet dat je door je eigen slechte gedrag in een blijf van m'n lijf huis zit....... is haar moeilijk kwalijk te nemen dus, en Huub al helemaal niet.
Maar volgens mij is het gewoon een BS verhaal wat door een aantal zaken die naast elkaar lagen in de wereld geholpen is:
Relatie van zus liep niet lekker en de moeder van Huub wil niet op TV omdat ze bij slachtofferhulp werkt..
Dan heb je maar een klein beetje fantasie nodig om daar een drama van te maken.
Kandidaten zat in het huis.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 00:57 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ze laten hem er in voor ons....immers, over wie moet er anders geschreven worden!
nou, ik ben een man van 42 jaar, ben een paar jaar terug op lullige manier door m'n ex alleen gelaten en draag sinds die tijd regelmatig haar-bijna versleten-panty's (die ze dus niet meegenomen heeft). als ik des avonds alleen ben en uit arren moede op fok nog een beetje een 'sociaal' leven probeer te hebben komen die stockings van pasquote:Op woensdag 8 augustus 2007 00:58 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Geef eens wat meer details.....![]()
jah dat was zijn excuus laterquote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:03 schreef Disana het volgende:
Dennis beweert weer dat een Marokkaan hem van achter aan wou vallen in de PC Hooft omdat hij dacht dat hij Huub was. Streamlock.
Ik had het gelezen, maar ik vond het een beetje te zware kost, vandaar de draai. Maar je hebt gelijk, absoluut!quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:00 schreef AutumnTears het volgende:
Je kunt ook even lezen wat ik schrijf..
[..]
Typ jij met een hand?quote:Op woensdag 8 augustus 2007 00:57 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
nee, maar wel met m'n hand in m'n panty
Zeur niet zo. Ik schreef geen feiten op maar vermoedens.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:02 schreef AutumnTears het volgende:
Die jij niet kent ,en dus geen diagnose kunt stellen?
[..]
ik zat er al aanquote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:01 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Nog een paar maanden streamen en ik kan ook aan de antidepressiva, hoe zit dat met jullie?
Dat was nou een post die perfect in de SC pastequote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:04 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
nou, ik ben een man van 42 jaar, ben een paar jaar terug op lullige manier door m'n ex alleen gelaten en draag sinds die tijd regelmatig haar-bijna versleten-panty's (die ze dus niet meegenomen heeft). als ik des avonds alleen ben en uit arren moede op fok nog een beetje een 'sociaal' leven probeer te hebben komen die stockings van pas![]()
ach zoals ik dennis hier zie denk ik dat dennis niet erg vind om van achter te worden aangevallenquote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:03 schreef Disana het volgende:
Dennis beweert weer dat een Marokkaan hem van achter aan wou vallen in de PC Hooft omdat hij dacht dat hij Huub was. Streamlock.
Zijn het nu panty's of stockings? De laatste vind ik wel geil. Kunnen wij niet een keer daten?quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:04 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
nou, ik ben een man van 42 jaar, ben een paar jaar terug op lullige manier door m'n ex alleen gelaten en draag sinds die tijd regelmatig haar-bijna versleten-panty's (die ze dus niet meegenomen heeft). als ik des avonds alleen ben en uit arren moede op fok nog een beetje een 'sociaal' leven probeer te hebben komen die stockings van pas![]()
Ik weet dat het een heetgebakerd volkje is maar dat ze zich laten opfokken door een Huub lijkt me wat ongeloofwaardig.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:03 schreef Disana het volgende:
Dennis beweert weer dat een Marokkaan hem van achter aan wou vallen in de PC Hooft omdat hij dacht dat hij Huub was. Streamlock.
Als Huub de kooi uitkomt, dan krijgt die dit van Fokquote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:01 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Heel verpakt begint Dennix dreigementen uit te spreken over 'vriendjes uit Joegoslavie', die Huub wel eens zouden kunnen aanpakken ......
Ehm.. aangevallen?? Volgens mij had Huub alleen het bezoek van Dennis z'n zus op kosten van de algemene CP-pot geblokkeerd.... dat was al genoeg voor een "kogel door je kop" opmerking door Dennis.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:05 schreef Clank het volgende:
Omdat Huub zijn zus heeft aangevallen gaat hij bedreigingen uiten.. terwijl hij als eerste stond te springen met informatie over de zus van Huub.. (die hij niet mocht gebruiken)
wie weet later, ik heb nu net wat met een meisje van 22. ze is niet het licht maar wel erg grappig en lekkertquote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:07 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Zijn het nu panty's of stockings? De laatste vind ik wel geil. Kunnen wij niet een keer daten?![]()
De volgende keer zal ik mijn vermoedens, speculaties en gissingen met nog meer zachte doekjes omwinden om vooral maar niemand op domme gedachten te brengenquote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:05 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik had het gelezen, maar ik vond het een beetje te zware kost, vandaar de draai. Maar je hebt gelijk, absoluut!
Huub valt ook op mannen, een paar joegoslaven extra zijn vast geen probleem voor hem.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:07 schreef mazaru het volgende:
[..]
Als Huub de kooi uitkomt, dan krijgt die dit van Fok
[afbeelding]
Dan kunnen de joegoslaafjes van Dennix achter aansluiten bij de onderwereldfiguren van Natasja, Amanda, en Brian![]()
Ik normaal ook, maar ik ben nu met 1 hand aan het typen, en met de andere poets ik mijn tandenquote:
Ik hou van nat, mag ik haar na jou?quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:08 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
wie weet later, ik heb nu net wat met een meisje van 22. ze is niet het licht maar wel erg grappig en lekkert
quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:09 schreef mootie het volgende:
Nu wachten we op Nadia die haar hemdje aantrekt, met 1 bandje om haar brede schouder.![]()
quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:05 schreef Disana het volgende:
[..]
Zeur niet zo. Ik schreef geen feiten op maar vermoedens.![]()
Dat heeft die mestkever afgekeken van dat enge mens. Gut hoe heet die schreeuwlelijkerd ook al weer???? Ze heeft nog niet zo lang geleden de villa verlaten.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:01 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Heel verpakt begint Dennix dreigementen uit te spreken over 'vriendjes uit Joegoslavie', die Huub wel eens zouden kunnen aanpakken ......
Need a shoulder to cry on?quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:04 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
nou, ik ben een man van 42 jaar, ben een paar jaar terug op lullige manier door m'n ex alleen gelaten en draag sinds die tijd regelmatig haar-bijna versleten-panty's (die ze dus niet meegenomen heeft). als ik des avonds alleen ben en uit arren moede op fok nog een beetje een 'sociaal' leven probeer te hebben komen die stockings van pas![]()
Ten eerste heeft Disana het nergens als een feit gepresenteerd maar was het voor de oplettende lezers overduidelijk haar eigen analyse...quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:11 schreef AutumnTears het volgende:
Je pretendeerd kennis van zaken te hebben die je niet hebt, en vervolgens mensen ergens van te betichten.
[..]
Ik mis die borstmassages ontzettend, je kon er altijd zo lekker bij wegdromenquote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:11 schreef koppiesoep het volgende:
[..]
Dat heeft die mestkever afgekeken van dat enge mens. Gut hoe heet die schreeuwlelijkerd ook al weer???? Ze heeft nog niet zo lang geleden de villa verlaten.![]()
We zijn hier op het DGK forum, weet je nog? Er zijn vast ook wel fora waar je heel genuanceerd en gevoelig over herfsttranen en andere moeilijke zaken kunt schrijvenquote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:11 schreef AutumnTears het volgende:
Je pretendeerd kennis van zaken te hebben die je niet hebt, en vervolgens mensen ergens van te betichten.
[..]
Nou vertel is.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 00:55 schreef AutumnTears het volgende:
Weet jij wel hoe veel mensen er dood gaan door een foute diagnose van psychosomatische klachten of hypochondrie??
[..]
weet niet, ben oprecht verliefd op de domme doosquote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:10 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik hou van nat, mag ik haar na jou?![]()
En volgens mij zou het ook niet erg vinden als het een Marrokaan is, een Urker, 12 jarig ventje of Duitse Herder. Als ie maar van achteren wordt gepakt. Het mag zelfs hoogbejaard zijn.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:05 schreef Visual het volgende:
[..]
ach zoals ik dennis hier zie denk ik dat dennis niet erg vind om van achter te worden aangevallen
hee lobasca, alles goed? dacht al dat je pissed was omdat ik een keer dennis iets van hermafrodietenlover' had genoemd, later nog wel genuanceerd uitleg te geven, maar toen lag je al op je nest denk ik. hoe ben het in schagert?quote:
Weet je dat wel zeker? Dennis is erg op uiterlijke verzorging, heeft ie van huis uit meegekregen. Zo'n bejaarde met kruimels in z'n baard of spinazie tussen z'n tanden, dat kan vast niet.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:17 schreef koppiesoep het volgende:
[..]
En volgens mij zou het ook niet erg vinden als het een Marrokaan is, een Urker, 12 jarig ventje of Duitse Herder. Als ie maar van achteren wordt gepakt. Het mag zelfs hoogbejaard zijn.
Als ie van achter wordt gepakt, kan die toch niet zien wie of wat het isquote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:19 schreef Disana het volgende:
[..]
Weet je dat wel zeker? Dennis is erg op uiterlijke verzorging, heeft ie van huis uit meegekregen. Zo'n bejaarde met kruimels in z'n baard of spinazie tussen z'n tanden, dat kan vast niet.
Echte ware liefde zou in moeten houden dat je haar ook goed los kunt laten. We wachten rustig af......quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:16 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
weet niet, ben oprecht verliefd op de domme doos
quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:13 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ten eerste heeft Disana het nergens als een feit gepresenteerd maar was het voor de oplettende lezers overduidelijk haar eigen analyse...
Ten tweede vind ik het verschrikkelijk irritant dat je in je posts je eigen text boven de quote zet waar je op reageert... FOK! leest van boven naar beneden.
Nadia zou eerder het mikpunt worden van hun agressie vrees ik.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:07 schreef Frasier het volgende:
[..]
Ik weet dat het een heetgebakerd volkje is maar dat ze zich laten opfokken door een Huub lijkt me wat ongeloofwaardig.
Zo... en jij wijst net een ander op het feit dat het ook wat minder grafisch mag?!quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:19 schreef Disana het volgende:
[..]
Weet je dat wel zeker? Dennis is erg op uiterlijke verzorging, heeft ie van huis uit meegekregen. Zo'n bejaarde met kruimels in z'n baard of spinazie tussen z'n tanden, dat kan vast niet.
Kan ik er wat aan doen dat het zo slecht gesteld is met de verzorging in bejaardenhuizen?quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:20 schreef Leandra het volgende:
[..]
Zo... en jij wijst net een ander op het feit dat het ook wat minder grafisch mag?!![]()
quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:14 schreef Disana het volgende:
[..]
We zijn hier op het DGK forum, weet je nog? Er zijn vast ook wel fora waar je heel genuanceerd en gevoelig over herfsttranen en andere moeilijke zaken kunt schrijven![]()
Jij mag iedereen van mij in dat huis uitschelden voor wat je wilt, word ik niet boos om, geef alleen zo nodig commentaar.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:18 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
hee lobasca, alles goed? dacht al dat je pissed was omdat ik een keer dennis iets van hermafrodietenlover' had genoemd, later nog wel genuanceerd uitleg te geven, maar toen lag je al op je nest denk ik. hoe ben het in schagert?
Je kunt op je 75ste idd beter in de bak zitten dan in huize Avondrood...quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:21 schreef Disana het volgende:
[..]
Kan ik er wat aan doen dat het zo slecht gesteld is met de verzorging in bejaardenhuizen?![]()
Vroeger toen ik bejaard was haalde ik anders altijd de kruimels uit m'n baard en poetste netjes tussen m'n tanden...quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:19 schreef Disana het volgende:
[..]
Weet je dat wel zeker? Dennis is erg op uiterlijke verzorging, heeft ie van huis uit meegekregen. Zo'n bejaarde met kruimels in z'n baard of spinazie tussen z'n tanden, dat kan vast niet.
quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:19 schreef Kailany het volgende:
[..]
Als ie van achter wordt gepakt, kan die toch niet zien wie of wat het is![]()
nee, die woont in de grote stad en was aldaar.heeft ook een eetstoornis(nadir). moeilijk type hoor hahaquote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:22 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Jij mag iedereen van mij in dat huis uitschelden voor wat je wilt, word ik niet boos om, geef alleen zo nodig commentaar.
Ik had je later nog een fijne nacht gewenst, maar toen was jij al in de weer met iets van 22 jaar
Ach bij gebrek aan beter. Nood breekt wet nietwaar.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:19 schreef Disana het volgende:
[..]
Weet je dat wel zeker? Dennis is erg op uiterlijke verzorging, heeft ie van huis uit meegekregen. Zo'n bejaarde met kruimels in z'n baard of spinazie tussen z'n tanden, dat kan vast niet.
Nou ja, je wordt efficiënt naar je einde gebracht hoor, niets mis mee! Allemaal kostenposten in die huizen. Nix rendabels meer aan.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:22 schreef Leandra het volgende:
[..]
Je kunt op je 75ste idd beter in de bak zitten dan in huize Avondrood...
Lang leve de verzorgingsstaat![]()
Ik zit tegen die tijd liever met minimale verzorging in m'n eigen verstofte huisje dan op zo'n plek.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:22 schreef Leandra het volgende:
[..]
Je kunt op je 75ste idd beter in de bak zitten dan in huize Avondrood...
Lang leve de verzorgingsstaat![]()
En nu je een engel bent laat je lekker de boel de boelquote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:23 schreef Frasier het volgende:
[..]
Vroeger toen ik bejaard was haalde ik anders altijd de kruimels uit m'n baard en poetste netjes tussen m'n tanden...
En zo komt Dennis aan zo'n opa met kruimels in z'n baardquote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:25 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik zit tegen die tijd liever met minimale verzorging in m'n eigen verstofte huisje dan op zo'n plek.
Op zijn minst een parenclubquote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:21 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Kunnen ze daar achter geen verplichte partnerruil invoeren? Dan gebeurt er weer eens wat.
quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:26 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Een sterfgevalletje in DGK zou ook wel aardig zijn, desnoods één van de hondjes. Geeft in ieder geval weer rumoer. En bij VOL natuurlijk allemaal in de weer om die lijkwagen tegen te houden.
Liever kruimels dan een overwerkte verzorgster die me 1 keer per week het bad in mietert.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:27 schreef Leandra het volgende:
[..]
En zo komt Dennis aan zo'n opa met kruimels in z'n baard
Ach, men moet het zelf maar redden hequote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:22 schreef Leandra het volgende:
[..]
Je kunt op je 75ste idd beter in de bak zitten dan in huize Avondrood...
Lang leve de verzorgingsstaat![]()
Ik zou ze wel krijgen, gewoon weigeren die wekelijkse wasbeurt. Laat ze maar de hele dag in de stank zitten!quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:28 schreef Disana het volgende:
[..]
Liever kruimels dan een overwerkte verzorgster die me 1 keer per week het bad in mietert.
Maakt niet uit waar ze opklimt, hij mag er toch niet in... beetje droogneuken en meer niet.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:29 schreef Disana het volgende:
Nadia is er weer geheel uit eigen beweging op geklommen. Terwijl ze nog wel afstand voorstelde om 'vriendjes' te worden.
zit ze ook echt op z'n plasser? ik moest m'n streams verlengen(en m'n penis, maar da's een ander verhaal) maar kon m'n tel. niet vinden. zo please fill me in.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:29 schreef Disana het volgende:
Nadia is er weer geheel uit eigen beweging op geklommen. Terwijl ze nog wel afstand voorstelde om 'vriendjes' te worden.
Als engel wordt 't nu voor me gedaanquote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:26 schreef Disana het volgende:
[..]
En nu je een engel bent laat je lekker de boel de boel![]()
Je weet toch van de reclame dat alle vrouwen rond hun vijftigste al lekken? Die stank is sowieso geen probleem dus.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:30 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik zou ze wel krijgen, gewoon weigeren die wekelijkse wasbeurt. Laat ze maar de hele dag in de stank zitten!
Hij heeft natuurlijk wel voor haar gezongen, he. Dat heeft haar helemaal week gemaakt.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:30 schreef Kailany het volgende:
Dacht dat Nadir voorlopig niet meer "intiem" wou zijn, maar alleen nog vriendjes....
rarara.. wie lig dennis af te lebberen?? zo voorspelbaar dat wijf!!![]()
![]()
![]()
1x per week??quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:28 schreef Disana het volgende:
[..]
Liever kruimels dan een overwerkte verzorgster die me 1 keer per week het bad in mietert.
Bah!quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:30 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
zit ze ook echt op z'n plasser? ik moest m'n streams verlengen(en m'n penis, maar da's een ander verhaal) maar kon m'n tel. niet vinden. zo please fill me in.![]()
si(effe m'n dekbedhoes verwisseld en vreemd gegaan in de slow-chat, vandaar late reactie).quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:19 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Echte ware liefde zou in moeten houden dat je haar ook goed los kunt laten. We wachten rustig af......
Ze ligt wel bovenop hem... maar zie verder alleen een dekbed en haar achterhoofd... denk dat z'n 2 vingers zo wel weer die stinkdoos in zullen gaan...quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:30 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
zit ze ook echt op z'n plasser? ik moest m'n streams verlengen(en m'n penis, maar da's een ander verhaal) maar kon m'n tel. niet vinden. zo please fill me in.![]()
Ach, er zijn altijd mensen die wat over hebben...quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:30 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
zit ze ook echt op z'n plasser? ik moest m'n streams verlengen(en m'n penis, maar da's een ander verhaal) maar kon m'n tel. niet vinden. zo please fill me in.![]()
Er zit dus vooruitgang in? Voor hun vijftigste zeiken ze nog al, lekken klinkt dan toch aantrekkelijker (of is dat te bot?)quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:31 schreef Disana het volgende:
[..]
Je weet toch van de reclame dat alle vrouwen rond hun vijftigste al lekken? Die stank is sowieso geen probleem dus.
Ik heb je al ingefilled... zie de cap die ik er later bij deed. En nou weg met je vieze praatjesquote:
Goed he?quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:34 schreef Leandra het volgende:
[..]
Goed zo Disana... gelijk aanpakken die newbies![]()
![]()
ik ben geen newbie, ik post al 3 weken, of zoietsquote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:34 schreef Leandra het volgende:
[..]
Goed zo Disana... gelijk aanpakken die newbies![]()
![]()
Raar manvolk hier vanavond... is het volle maan?quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:35 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Er zit dus vooruitgang in? Voor hun vijftigste zeiken ze nog al, lekken klinkt dan toch aantrekkelijker (of is dat te bot?)
er zijn ook heel veel lieve vrouwen hoor, echt wel!!
okay, sorry, ik ben een viespeukquote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:35 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik heb je al ingefilled... zie de cap die ik er later bij deed. En nou weg met je vieze praatjes![]()
quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:36 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
ik ben geen newbie, ik post al 3 weken, of zoiets
Geloof me... ik ben nog enorm lief tegen je...quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:38 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
hee, ff normaal met m'n tere kinderhart!
Maak je niet druk. Mensen die denken een bepaalde "status" te kunnen halen op een internet-forum... Vrij kanloos imo.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:36 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
ik ben geen newbie, ik post al 3 weken, of zoiets
Ik leer snel, pas mij aan!quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:37 schreef Disana het volgende:
[..]
Raar manvolk hier vanavond... is het volle maan?![]()
Ze heeft nu haar mond vol.... dus denk over 10 secondenquote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:38 schreef koppiesoep het volgende:
Gilt nadia al "neeee neeee neeee, jaaaaaa, jaaaaa, neeeeee....
Of is dat pas over 10 seconden?
Dan ben ik nog het meest benieuwd naar brrrrian en jaap.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:39 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Ik opteer echt voor partnerruil. Lieke met Dennis, Nadia met Huub, Amanda met Fries, Brian met Jaap.
quote:
Shoulder?quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:38 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
hee, ff normaal met m'n tere kinderhart!
quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:40 schreef APK het volgende:
Best een hoop gedoe om boven een bericht te reageren.
[..]
Ik ook, hoe vind je dat ik het doe met mijn laatste screencap?quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:40 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik leer snel, pas mij aan!
Nee hoor, dat zijn de extensions van amandel.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:42 schreef Disana het volgende:
[..]
Leuk gevonden, maar die ligt boven Brians hoofd.
Zou ze slangenbezweerder zijn? Het gaat mij namelijk om het lichte gedeelte in de cap, daar staat toch iets als een paal boven water?quote:
quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:42 schreef APK het volgende:
[enter]
[enter]
De vraag is dan: Waarom?
[..]
si, laten we dan afspreken op het parkeerterrein van de smithsfabriek, neutraal terrein for a start1quote:
Ik moest toch wat.... "Juicy performing a Nicky act" slaat nergens opquote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:42 schreef Disana het volgende:
[..]
Leuk gevonden, maar die ligt boven Brians hoofd.
quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:44 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
si, laten we dan afspreken op het parkeerterrein van de smithsfabriek, neutraal terrein for a start1
ikke niet begrijp?quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:40 schreef APK het volgende:
Best een hoop gedoe om boven een bericht te reageren.
[..]
Oh natuurlijk. En nou zit ik te speuren naar hond #2.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:43 schreef koppiesoep het volgende:
[..]
Nee hoor, dat zijn de extensions van amandel.![]()
Ja dat heb ik gezien en amandel dus blijkbaar ook. Misschien dat ze daarom nu veilig op haar rug ligt.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:43 schreef Disana het volgende:
[..]
Zou ze slangenbezweerder zijn? Het gaat mij namelijk om het lichte gedeelte in de cap, daar staat toch iets als een paal boven water?
Je bent in de war met Nadiaquote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:46 schreef koppiesoep het volgende:
[..]
Ja dat heb ik gezien en amandel dus blijkbaar ook. Misschien dat ze daarom nu veilig op haar rug ligt.![]()
Waarom geld verzamelen als miljonair? Rentenierenquote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:48 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Ik dacht altijd dat miljonairs geen sex hadden, te druk met geld verzamelen. Ik moet mijn mening bij gaan stellen.
Die ligt toch niet veilig op haar rug.quote:
Nadia is aan het eten op t moment....quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:49 schreef koppiesoep het volgende:
[..]
Die ligt toch niet veilig op haar rug.Volgens de laatste berichten is die nog steeds paard aan het rijden.
![]()
Frambozenshake??quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:51 schreef Kailany het volgende:
[..]
Nadia is aan het eten op t moment....![]()
Heeft het iets met frambozen, aardbeien enzo te maken?quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:51 schreef Kailany het volgende:
[..]
Nadia is aan het eten op t moment....![]()
Klopt, maar jij had het over 'veilig'.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:49 schreef koppiesoep het volgende:
[..]
Die ligt toch niet veilig op haar rug.Volgens de laatste berichten is die nog steeds paard aan het rijden.
![]()
Waarom? Jaap zou zo willen ruilen denk ik. Soms kun je nu eenmaal niet alles hebben, dan is dit toch mooi meegenomen.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:52 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
die dennix ligt toch iedere nacht volkomen voor LUL
letterlijk en figuurlijk
tis fucking niet normaal dit
![]()
quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:44 schreef Leandra het volgende:
Geen idee... misschien omdat de cursor daar knippert en ze dan geen
[enter]
[enter] doen??
[..]
Ik ben dan wel geen man maar ik kan me niet voorstellen dat je je zo laat bewerkstelligen (sorry kon het niet laten) door een griet. Wel lopen opgeilen en dan ineens de helige maagd uit gaan hangen en het werk niet afmaken. Ik zou haar of links laten liggen, haar tegen haar zin in nemen of haar mijn bed uitschoppen.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:52 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
die dennix ligt toch iedere nacht volkomen voor LUL
letterlijk en figuurlijk
tis fucking niet normaal dit
![]()
Klopt, ze gaat maar door en door en is onvermoeibaar.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:59 schreef Kailany het volgende:
Als ze uitgegeten is, moet hij zich gewoon omdraaien en gaan slapen.... maar ja, dat heeft hij wel eerder geprobeerd volgens mij en toen ging Nadir de LP weer aan... dus of nog een paar vingers in die stinkdoos of de een slapeloze nacht met gezeik... dat ie er niet moe van wordt zeg![]()
Tja, Dennis laat haar toch links liggen? (voor de kijkers).quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:59 schreef koppiesoep het volgende:
[..]
Ik ben dan wel geen man maar ik kan me niet voorstellen dat je je zo laat bewerkstelligen (sorry kon het niet laten) door een griet. Wel lopen opgeilen en dan ineens de helige maagd uit gaan hangen en het werk niet afmaken. Ik zou haar of links laten liggen, haar tegen haar zin in nemen of haar mijn bed uitschoppen.![]()
Het blijft rete irritant overigensquote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:58 schreef APK het volgende:
Wat is dat voor browser waar de cursor boven de reply knippert?
willem-jozef: Was niet tegen jou gericht. Ik gebruikte jouw bericht om aan te tonen dat ik het irritant vind dat mensen een reply plaatsen boven de quote.
Nu nog even een smiley onder de quote om het extra onleesbaar te maken....
[..]
![]()
Niet links genoeg, hij moet even door duwen.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:02 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Tja, Dennis laat haar toch links liggen? (voor de kijkers).
quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:03 schreef Leandra het volgende:
IE 7 doet dat hier iig... en volgens mij deed 6 het ook al
[..]
Het blijft rete irritant overigens![]()
Blijf nog ff doorposten... zo valt het op dat we tegelijk gaanquote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:07 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Nachtbrakers, ik wens jullie een prettige voortzetting en sweet dreams......ik ga sluiten!
Het zal ook wel niet, volgens mij is dat mens dicht beschimmeld van onder dat hij z'n piel er niet eens in kan krijgen....quote:Op woensdag 8 augustus 2007 01:59 schreef Disana het volgende:
Kijken jullie even mee, want ik twijfel... hebben ze nu toch gemeenschap? Oh, het is al weer over.
Tot morgenquote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:07 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Nachtbrakers, ik wens jullie een prettige voortzetting en sweet dreams......ik ga sluiten!
Volgens mij durft Dennis niet.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:08 schreef Kailany het volgende:
Het zal ook wel niet, volgens mij is dat mens dicht beschimmeld van onder dat hij z'n piel er niet eens in kan krijgen....
laatst zei ze ik ga douchen... 2 sec water over zich geen.. geen douchegel gebruikt of iets... en ook die poes van dr niet gewassen.... echt vies dat mens!!![]()
Amanda wast zich 'daar' volgens mij ook al nooit. Afijn, kennelijk was het weer loos alarm.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:08 schreef Kailany het volgende:
[..]
Het zal ook wel niet, volgens mij is dat mens dicht beschimmeld van onder dat hij z'n piel er niet eens in kan krijgen....
laatst zei ze ik ga douchen... 2 sec water over zich geen.. geen douchegel gebruikt of iets... en ook die poes van dr niet gewassen.... echt vies dat mens!!![]()
Nee die wordt elke avond door dennix schoongeveegd met een vingertje of 2 (zal ze wel denken).quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:08 schreef Kailany het volgende:
[..]
Het zal ook wel niet, volgens mij is dat mens dicht beschimmeld van onder dat hij z'n piel er niet eens in kan krijgen....
laatst zei ze ik ga douchen... 2 sec water over zich geen.. geen douchegel gebruikt of iets... en ook die poes van dr niet gewassen.... echt vies dat mens!!![]()
Haar penetreren. Want dat is tegen haar zin natuurlijk verkrachting, ook al lokt ze hem uit tot op het bot.quote:
Ik heb Amanda ook wel een paar keer zien douchen en die wast zich vaker en uitgebreider (ook 'daar') dan Nadir....quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:10 schreef Disana het volgende:
[..]
Amanda wast zich 'daar' volgens mij ook al nooit. Afijn, kennelijk was het weer loos alarm.
na vol verbazing 1 minuut te hebben gekeken naar stream 1 vindt ik het nu wel genoegquote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:21 schreef Disana het volgende:
Ik hoop dat wie nog half wakker is het geluid van stream 1 uit heeft staan![]()
Wat moet je dan ook met een griet die gelijk begint te gillen als hij het probeert en er staan ik weet niet hoe veel camera's op je gericht. Ik denk dat die debiel in het echte leven haar allang te grazen had genomen of het bed had uitgeschopt.quote:
quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:21 schreef Disana het volgende:
Ik hoop dat wie nog half wakker is het geluid van stream 1 uit heeft staan![]()
Ja, maar Amanda heeft haar leven mede dankzij Natasia en Brian gebeterd. Brian heeft vaker gezegd dat ze stonk, en hij heeft zelfs haar tanden wel eens gepoetst.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:21 schreef Kailany het volgende:
[..]
Ik heb Amanda ook wel een paar keer zien douchen en die wast zich vaker en uitgebreider (ook 'daar') dan Nadir....
Nu lijkt het misschien alsof ik alsmaar zit te kijken/wachten tot die 2 zich gaan douchen... maar dat is juist 1 van de dingen die ik eigenlijk niet hoef te zien...viel me alleen op toen nadir ging douchen en dacht eens kijken als Amanda onder de douche springt of dat ook zo'n smeerpijp is... maar iets minder dus..
faalangst maar ook een te groot ego om z'n viool een andere bestemming dan z'n hand te geven hahaquote:
Geen streams hier. Maar ben wel nieuwsgierig, wat hoor je dan?quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:21 schreef Disana het volgende:
Ik hoop dat wie nog half wakker is het geluid van stream 1 uit heeft staan![]()
jaja!quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:21 schreef Kailany het volgende:
[..]
Ik heb Amanda ook wel een paar keer zien douchen en die wast zich vaker en uitgebreider (ook 'daar') dan Nadir....
Nu lijkt het misschien alsof ik alsmaar zit te kijken/wachten tot die 2 zich gaan douchen... maar dat is juist 1 van de dingen die ik eigenlijk niet hoef te zien...viel me alleen op toen nadir ging douchen en dacht eens kijken als Amanda onder de douche springt of dat ook zo'n smeerpijp is... maar iets minder dus..
quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:23 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja, maar Amanda heeft haar leven mede dankzij Natasia en Brian gebeterd. Brian heeft vaker gezegd dat ze stonk, en hij heeft zelfs haar tanden wel eens gepoetst.
Nu nog maar weinig, maar daarvoor.... hoei!quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:24 schreef koppiesoep het volgende:
[..]
Geen streams hier. Maar ben wel nieuwsgierig, wat hoor je dan?![]()
Aaargh..ben ik ff blij dat ik geen streams heb.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:25 schreef Disana het volgende:
[..]
Nu nog maar weinig, maar daarvoor.... hoei!Nee hoor, gewoon een hoop overdreven en langdurig gekerm van Nadia die haar imitatie van geil klaarkomen deed.
Ik snap er niets van... ze was toch net klaargekomen? Ze is nu alweer aan het kreunen terwijl hij iets bij haar doet.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:27 schreef Casshern het volgende:
nadia: schatje kan ik je echt vertrouwen?
zou het dan toch eindelijk zover zijn?
hee lobas(wir kennen einander), ook weer aan het vreemd gaan in de cos-toko?quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:25 schreef Lobasca het volgende:
Ze kwam gillend klaar...
het ben een sprichischprebleem, denk ik...quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:29 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik snap er niets van... ze was toch net klaargekomen? Ze is nu alweer aan het kreunen terwijl hij iets bij haar doet.
Alles is nep aan dat wijf en alles is in scene gezet bij die griet. Nog even en ik vind haar nog erger dan die vrouw wiens naam ik vergeten ben maar die nog niet zo lang geleden de kooi heeft verlaten. Gut, hoe heet dat lelijke wijf nou ook al weer.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:26 schreef riri het volgende:
als dat kind ooit moet bevallen schreeuwt ze het hele ziekenhuis bij elkaar....
overdrijven is ook een kunst
tis een en al akteerwerk wat die daar tentoon spreid...als ze straks de kooi uit is kan ze zo het pornowereldje in
Even een mini gedichtje speciaal voor jouquote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:29 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
hee lobas(wir kennen einander), ook weer aan het vreemd gaan in de cos-toko?
In elk geval krijg ik plaatsvervangende pijn als ik ernaar kijk.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:30 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
het ben een sprichischprebleem, denk ik...
okee, ik kwam net van de plee, maar ga d'r zekers in meequote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:32 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Even een mini gedichtje speciaal voor jou![]()
WeeJee,
We gaan 'verder'in de SC
Godzilla.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:31 schreef koppiesoep het volgende:
[..]
Alles is nep aan dat wijf en alles is in scene gezet bij die griet. Nog even en ik vind haar nog erger dan die vrouw wiens naam ik vergeten ben maar die nog niet zo lang geleden de kooi heeft verlaten. Gut, hoe heet dat lelijke wijf nou ook al weer.![]()
truste, honeybums assquote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:32 schreef Disana het volgende:
[..]
In elk geval krijg ik plaatsvervangende pijn als ik ernaar kijk.
Ik ga zo maar eens slapen, is beter![]()
![]()
Toch uitzonderlijk voor een dame die zich zo bewust is van alle camera's om zich heen.quote:
Rare gasten eigenlijk he?! Hele dag in de spiegel kijken, volop bezig met uiterlijk... maar jezelf schoon en fris houden ho maar...quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:26 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat tanden poetsen vond ik zo raar... dat had ik nog nooit gezien bij een stel.
Beetje 18e eeuws... gepoederde pruiken om het vuil en de vlooien te verbergen.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:36 schreef Kailany het volgende:
[..]
Rare gasten eigenlijk he?! Hele dag in de spiegel kijken, volop bezig met uiterlijk... maar jezelf schoon en fris houden ho maar...![]()
quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:37 schreef Disana het volgende:
[..]
Beetje 18e eeuws... gepoederde pruiken om het vuil en de vlooien te verbergen.
Truste![]()
ja, een gezonde autocorrectie kun je niet verwachten van deze oppervlakkige hoerenkinderennnquote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:36 schreef Kailany het volgende:
[..]
Rare gasten eigenlijk he?! Hele dag in de spiegel kijken, volop bezig met uiterlijk... maar jezelf schoon en fris houden ho maar...![]()
Ja en dat moet binnenkort de buitenwereld weer in.quote:
idd... en wij kunnen ze natuurlijk alleen maar zien en niet ruiken.. en aangezien brian toch al die poeplucht van dr gewend is, zal het hem niet veel uitmaken... dennis heeft misschien een knijper op zn neus...quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:39 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
ja, een gezonde autocorrectie kun je niet verwachten van deze oppervlakkige hoerenkinderennn
Zou kunnen. Maar ik ben er nog steeds van overtuigd dat nadia'tje met iedereen een spelletje speelt. De echte nadia is volgens mij niet zo onzeker, de echte nadia is een vals loeder die keihard over iedereen heen stampt om haar doel te bereiken.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:43 schreef riri het volgende:
Dat kind vertoont puur dwangmatig gedrag...niet alleen met sex maar in wezen met alles,
Mensen zoals zij verliezen steeds meer hun zelfvertrouwen en zien geen mogelijkheid om los te komen uit hun dwangmatig patroon. Het wordt ze uiteindelijk onmogelijk om een normale seksuele relatie te onderhouden, laat staan echte intimiteit toe te laten.
Naar mijn ide hebben deze beide personen daar last van.
Ook het dwangmatige bezig zijn met hun uiterlijk is een teken aan de wand.
voor een seksuoloog is nadia een prima object
Heb de streams ook al een tijdje uit....quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:50 schreef F04 het volgende:
Ik word d'r moe van om d'r naar te kijken. Ik denk dat ik maar ga slapen. Adios!
betwijfel ik, denk dat ze echt dom is.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:49 schreef koppiesoep het volgende:
[..]
Zou kunnen. Maar ik ben er nog steeds van overtuigd dat nadia'tje met iedereen een spelletje speelt. De echte nadia is volgens mij niet zo onzeker, de echte nadia is een vals loeder die keihard over iedereen heen stampt om haar doel te bereiken.
trustuh rukkertquote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:51 schreef Kailany het volgende:
[..]
Heb de streams ook al een tijdje uit....![]()
en ik ga ook mijn bed maar eens opzoeken...![]()
Dacht ik eerst ook maar ze is te gerafineerd bezig met de rest.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:54 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
betwijfel ik, denk dat ze echt dom is.
trustuhhhquote:Op woensdag 8 augustus 2007 02:57 schreef koppiesoep het volgende:
[..]
Dacht ik eerst ook maar ze is te gerafineerd bezig met de rest.![]()
Afijn, ik duik er ook maar eens in. Weltrusten allemaal en tot morgen.![]()
Dan moet dat wel door achter geregeld worden ...quote:Op woensdag 8 augustus 2007 08:50 schreef mspoez het volgende:
Ik zou me de blubber vervelen in dat huis. Was ik me gaan storten op een cursus spaans ofzo, of turks koken, of eh, schilderen op van die gróte canvassen.
Je moest ook een hele lijst met zaken maken die je zou willen doen in de villa...maar zoals alles mislukt alles...Dat blijkt ook wel..in het begin een dure (zeer dure) vliegles...voor ilona en Brian. Ongelooflijk dat ze mijn wens gewoon hebben ingepikt..motherfuckers bij talpa. Toen ze die vliegles kregen zakte ik echt door de strond en had ik echt moordneigingen..maar jah...als ik alles strax erf kan ik die vliegles ook wel betalen en een kleine cessna kopen, maar toch...quote:Op woensdag 8 augustus 2007 08:50 schreef mspoez het volgende:
Ik zou me de blubber vervelen in dat huis. Was ik me gaan storten op een cursus spaans ofzo, of turks koken, of eh, schilderen op van die gróte canvassen.
Dan zou ik als ik jou was niet op Hilversum gaan vliegen want daar barst het van de kakkersquote:Op woensdag 8 augustus 2007 08:59 schreef PumaStreamer het volgende:
[..]
Je moest ook een hele lijst met zaken maken die je zou willen doen in de villa...maar zoals alles mislukt alles...Dat blijkt ook wel..in het begin een dure (zeer dure) vliegles...voor ilona en Brian. Ongelooflijk dat ze mijn wens gewoon hebben ingepikt..motherfuckers bij talpa. Toen ze die vliegles kregen zakte ik echt door de strond en had ik echt moordneigingen..maar jah...als ik alles strax erf kan ik die vliegles ook wel betalen en een kleine cessna kopen, maar toch...
breek me de bek niet open....ben oorspronkelijk een Wassenaarder..en die R die heb ik ook...das wel grappig als ik ergens kom en ze horen mijn stem via een telefonische afspraak ofzo,,,en dan komt er een bruintje binnen lopen...7 van de 10 keer word ik voorbij gelopen, verwachten ze niet dat ik ben wie er bij mijn stem hoort.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 09:02 schreef DrsH het volgende:
[..]
Dan zou ik als ik jou was niet op Hilversum gaan vliegen want daar barst het van de kakkers![]()
![]()
![]()
Die cursus Portugees gaat volgens mij helemaal niet door.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 08:54 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dan moet dat wel door achter geregeld worden ...
Die cursus Portugees, bijvoorbeeld, is die al eens van start gegaan?
En een mooie morgen!
Inderdaad ,veel bewoners waren voor hun deelname aan de kooi al bepaald niet supersuccesvol, laat staan goede ondernemers oid. Nadia, Jaap en Dennis zou ik zelfs als niksnutten willen bestempelen.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 09:07 schreef PumaStreamer het volgende:
weet je wat ik niet snap aan die mensen....ze denken allemaal strax als ik win...kan ik alles doen met mijn miljoenen....de clue is van miljonair zijn dat je die dingen al kunt doen...Ik kan mij nog heel goed herrineren dat Bart in het begin liep te schreeuwen dat hij bedrijven ging opstarten.
Toen kwam die mega mislukte poging van ben zijn naam effe kwijt de kakker die een dieren programma wilde maken.
en de mislukkelingen volgden zich als kakkerlakken vermenigvuldigen. Niemand maakt zijn dromen waar in de villa...wat wel kan...als dit de dromen zijn van die mensen kunnen ze beter hermanbrood na doen en een leuk hotel kiezen.
Nog even een zeer vertraagde reactie, Dennix heeft een clitorisquote:Op woensdag 8 augustus 2007 08:49 schreef DiDijo het volgende:
goedenmorgen fokkers![]()
naadje weer gezogen bij dennix zoals iedere avond,dat pikkie moet toch wel bont en blauw zien![]()
![]()
![]()
Dat is niet helemaal waar hoor Natasia komt heel veel op het Ministerie voor Sociale Zaken. Niet zo zeer om te werken maar er is geen regionale afdeling die haar uitkering nog wil verzorgenquote:Op woensdag 8 augustus 2007 09:14 schreef Meganog het volgende:
[..]
Inderdaad ,veel bewoners waren voor hun deelname aan de kooi al bepaald niet supersuccesvol, laat staan goede ondernemers oid. Nadia, Jaap en Dennis zou ik zelfs als niksnutten willen bestempelen.
De kans dat ze dat na de kooi (zelfs met een paar miljoen op zak) opeens wel zullen worden is niet erg groot.
Brian droomt van een boot maar gaf al aan dat een miljoen voor een mooie boot niet echt veel is.
Ik denk dat de meeste bewoners hun potentie en mogelijkheden behoorlijk fout inschatten.
effe Off topic:quote:Op woensdag 8 augustus 2007 09:14 schreef Meganog het volgende:
[..]
Brian droomt van een boot maar gaf al aan dat een miljoen voor een mooie boot niet echt veel is.
Ach een DOERAK 650 is voor Brian meer als voldoende.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 09:36 schreef PumaStreamer het volgende:
[..]
effe Off topic:
Laat mijn vader nou toevallig Hoofdinspecteur ABS (american bureau of shipping) geweest zijn en ik toevallig de mooiste duurste en snelste megayachts ter wereld heb mogen bevaren...voor een miljoen haal je een prima boot. een zeer mooie zelfs...Als brian een Octopussy zou willen kopen mag die 40.000.000 euro neerleggen...plus 10.000 euro per dag om te varen..dus brian dream on.
Octopussy, gebouwd door Heessen shipyards in Oss, gekeurd door mijn vader bevaren door MIJ, erg gaaf als 18 jarige aan het stuur van een 40.000.000 dollar boot...met andere woorden brian ik lach je uit.
[afbeelding]
de Doerak 650.....de perfecte boot voor Brian en zijn sloeberamanda.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 09:39 schreef DrsH het volgende:
[..]
Ach een DOERAK 650 is voor Brian meer als voldoende.
voor een psyhi ben je behoorlijk adrem....denk dat jou clienten snel beter worden..je hebt wel een goeie kijk op dingen...heb meestal een hekel aan psychies omdat de meeste er geen kut van kunnen maar jij snapt het allemaal wel...complimenten.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 09:39 schreef DrsH het volgende:
[..]
Ach een DOERAK 650 is voor Brian meer als voldoende.
quote:Op woensdag 8 augustus 2007 09:41 schreef PumaStreamer het volgende:
[..]
de Doerak 650.....de perfecte boot voor Brian en zijn sloeberamanda.
[afbeelding]
nadia heeft een hamsterbekquote:Op woensdag 8 augustus 2007 09:47 schreef PumaStreamer het volgende:
ben weer effe pleitos jongens en meisjes....tot zo...
on topic: nadia is lelijk
Ho ho een Doerak 650 heeft een voordeur en Brian komt liever achterom.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 09:39 schreef DrsH het volgende:
[..]
Ach een DOERAK 650 is voor Brian meer als voldoende.
De Palmashow??? Hebben alle andere huissloofjes voor de bedenkelijke eer bedankt of zitten ze allemaal aan de een of andere tacky Costa?quote:Op woensdag 8 augustus 2007 10:07 schreef Marrije het volgende:
De Gouden Kooi linkje naar de volgende COS
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |