quote:Op woensdag 1 augustus 2007 12:52 schreef marit1978 het volgende:
nou nee...ik vind dat jullie wat minder geduld moeten hebben !
Topic lezen maar er niet in posten en het op die manier wel blijven volgen. Doe ik met de meeste OUD-topics bvquote:
Aaaah thanksquote:Op woensdag 1 augustus 2007 18:17 schreef leonieke het volgende:
[..]
Topic lezen maar er niet in posten en het op die manier wel blijven volgen. Doe ik met de meeste OUD-topics bv
Ik vind vrijdag al bij het weekend horen hoorquote:Op vrijdag 3 augustus 2007 08:35 schreef Bright het volgende:
al bijna 2 pagina's gejompel... Jullie kunnen gewoon niet wachten he?
* hoort tromgeroffel in de verte, maar wacht geduldig af
Dat heb ik ook een beetje... Ik ken jullie niet eens irl en toch open ik elke keer vol spanning dit topic om te kijken of er al iets te melden is... spannend hoor!quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 09:29 schreef Brighteyes het volgende:
* Brighteyes durft eigenlijk amper mee te jompelen...
Veel te bang dat we het dan jinxen oid. Oh, het is jullie echt zo gegund Bright! Hoe is het nu met MevrBright?
Goed idee van een test als cadeautje!quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 16:41 schreef Bright het volgende:
Mevrouwtje wil nog niet testen... Tja, daar kan ik ook weinig aan doen he
Heel erg fijn dat jullie zo meejompelen hoor! Misschien moet ik maar een test kopen, inpakken en als cadeautje gevenZe is nu ook de hele dag weg met een vriendin, dus komt pas vanavond laat thuis... Dan heeft ze ook vast geen tijd om een test te kopen
En ik durf hier ook bijna niet te posten, anders denken jullie gelijk: JAA,een test!, maar zo is dat dus niet. Desondanks gewoon doorjompelen hoor!!
Dat zou dus best eens kunnen, ja. Dan maar naar de gyn met een potje appelsapquote:Op maandag 6 augustus 2007 10:34 schreef leonieke het volgende:
Bright, wil dat dan zeggen dat jouw echtgenote niet meer thuis zal testen?
Veel succes bij de gynEn wat klinkt het echt allemaal zo hoopvol voor jullie. Ik blijf duimen!
haha - nee, ik bedoel dat ze dan vandaag kan bellen om morgenochtend langs te komen.quote:
Was het maar zo... We zitten in hetzelfde ongewisse als jullie!quote:
Heb je al iets gehoord van je schoonmoeder? Als die het niet weet kun je ook zijn medische dossier opvragen bij het ziekenhuis. Als het goed is kun je daar gewoon een kopietje van krijgen. Misschien dat daar dan iets instaat.quote:Op maandag 6 augustus 2007 10:46 schreef Jore het volgende:
Ook hier wordt geduimd
Ik ben trouwens gister ongesteld worden, na 5 weken deze keer. Mijn cycli na het stoppen met de pil zien er nu zo uit: 14 - 28 - 29 - 42 - 35. Naja.
Ik heb net mijn schoonmoeder gemaild over de baloperatie die mijn man heeft gehad toen hij 12 was, ik wil toch weten of de arts toen iets gezegd heeft over zijn vruchtbaarheid.
Gefeliciteerdquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 20:36 schreef Liatris het volgende:
deze lurker komt zich melden met een 2e streep!!!![]()
heb idd een foto gemaakt van de positieve test, ik ga eens kijken of ik 'm hier neer kan zetten.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 20:39 schreef Randa_v het volgende:
[..]
Gefeliciteerden enig bewijs is gewenst.
Ik zou iig proberen te wachten tot de dag van je NOD of hooguit 1 dag ervoor. Anders is de kans groot dat je een negatieve test hebt en je tegen jezelf zegt 'jaaaaaaaaaaaaaa, maar ik testte te vroeg, dus wie weet ben ik toch wel zwanger' en zit je alsnog die 5 dagen verder in de zenuwen.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 20:10 schreef DolleMina het volgende:
Het is nog 6 dagen tot mijn NOD en ik heb nu al moeite mij te beheersen. Ik wil testen, maar eigenlijk wil ik eerst wachten tot ik een week na mijn NOD ben om te zien of ik nog steeds niet ongesteld ben op dat moment. Wie helpt mij mezelf te beheersen?![]()
Hier ook hoor... Vrouwlief wilt niks zeggen (ter verrassing)quote:Op woensdag 8 augustus 2007 09:49 schreef Fuente het volgende:
Weet je al of jullie bij de gyn langsmogen?
Ik duim nog steeds voor jullie! Het wordt steeds spannender he?
Ik hoop ook op positief voor julliequote:Op woensdag 8 augustus 2007 12:38 schreef Bright het volgende:
[..]
Hier ook hoor... Vrouwlief wilt niks zeggen (ter verrassing)
Reken er maar op dat ik pas vrijdag iets te vertellen heb. hopelijk positief
Disneylandquote:Op woensdag 8 augustus 2007 17:33 schreef Nijo het volgende:
Ben alweer vroeger ongesteld geworden. Maar on the bright sight, we hebben onze vakantie voor september nu geboekt. We gaan een paar dagen naar Disneyland. Nog ff lekker met z'n tweeën voor het straks niet meer kan (wat ik helemaal niet erg zou vinden)
*noteertquote:Op woensdag 8 augustus 2007 18:28 schreef MeNicole het volgende:
[..]
Disneylanddaar kwam ik zwanger vandaan
![]()
![]()
Jaaah ik dacht al zoiets te begrijpen van het andere forum (of vergis ik me onwijs?) Wat leuk meis! Hopelijk is het snel raakquote:Op maandag 13 augustus 2007 14:03 schreef KD-fotografie het volgende:
ehm, mag ik er ook bij?
17 augustus is mijn NOD als het goed is.
Heb wel al last van mijn borsten, ben misselijk en heb een opgezette buik dus we hopen dat het meteen raak is.
Wilde we in eerste instantie ook niet, totdat ik mijn mirena verloor, toen zaten we te praten over anticonceptie, Remco zei toen, doe maar iets wat niet voor langer termijn is, daarmee dus bedoelend dat hij een 2de toch wel ziet zitten.quote:Op maandag 13 augustus 2007 14:23 schreef Stiekemurd het volgende:
`Hey KD wat leuk dat jullie weer voor een kindje gaan!!! Ik dacht altijd n.a.v. een andere topic dat jullie het alleen bij Demi wilden houden! Leuk joh
nee nee, heb altijd gezegd, ik zeg nooit nooit.quote:Op maandag 13 augustus 2007 14:25 schreef Rottdog het volgende:
KD succes ermeede wonderen zijn de wereld nog niet uit
jij was het toch die zeker wist dat 1 genoeg was
Nu maak je me wel nieuwsgierig eigenlijk. Ik kom niet verder als stress maar ja, daar heeft mn lijf zich de voorgaande maanden ook niets van aangetrokken en toen had ik zelfs reden tot stress. Nu niet eens.quote:Op maandag 13 augustus 2007 14:18 schreef DolleMina het volgende:
J_C: Ik zou wel eventueel wat kunnen bedenken, al weet ik niet of je dat wilt weten...
Hmm. Dat maakt het lastig ja.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 00:36 schreef bloempje_1 het volgende:
@ J_C
lurker die even uit lurkstand komt...
balen dat t niet raak was![]()
en over het alcoholvraagje:
als je aan het proberen bent om zwanger te worden, weet je dus niet op welk moment je daadwerkelijk zwanger bent. Er is niet precies bekend hoeveel alcohol op welk tijdstip in de zwangerschap schadelijk kan zijn voor een ongeboren kind, dus er zit een mogelijkheid in dat dat ene glas wijn wat je drinkt als de zwangerschap nog heel pril is, schadelijk voor je kindje is. Als je niet zwanger bent kan het uiteraard geen kwaad, maar aangezien je aan t klussen bent zit de kans erin dat je zwanger bent op het moment dat je alcohol drinkt. Maargoed, just my two cents
sorry als het een beetje een onduidelijk verhaal is, ben niet zo goed in dingen uitleggen, hoop dat je het begrijpt
Ikzelf at en dronk alles wat ik normaal ook doe als ik ongesteld was en zodra dat voorbij was dan at ik geen rood vlees enz meer.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 00:36 schreef bloempje_1 het volgende:
@ J_C
lurker die even uit lurkstand komt...
balen dat t niet raak was![]()
en over het alcoholvraagje:
als je aan het proberen bent om zwanger te worden, weet je dus niet op welk moment je daadwerkelijk zwanger bent. Er is niet precies bekend hoeveel alcohol op welk tijdstip in de zwangerschap schadelijk kan zijn voor een ongeboren kind, dus er zit een mogelijkheid in dat dat ene glas wijn wat je drinkt als de zwangerschap nog heel pril is, schadelijk voor je kindje is. Als je niet zwanger bent kan het uiteraard geen kwaad, maar aangezien je aan t klussen bent zit de kans erin dat je zwanger bent op het moment dat je alcohol drinkt. Maargoed, just my two cents
sorry als het een beetje een onduidelijk verhaal is, ben niet zo goed in dingen uitleggen, hoop dat je het begrijpt
quote:Op maandag 20 augustus 2007 10:23 schreef lunastar het volgende:
Ben juist gaan kijken meid.... mooi huisje en mooi uitzicht
We wonen nu 3 jaar in dit huisje (ook van de jaren 30) heeft altijd een oud vrouwtje in gewoond, maar lag meer in ziekenhuis dan dat ze thuis was.... En er is nog veel werk in.. we doen elk jaar een beetje... zodat het niet teveel uit ons budget vreet....
Uiteindelijk hebben we een voorlopige betegelde badkamer en dubbele beglazing geplaatst... ook ons tuintje is helemaal naar onze smaak gemaakt.... nu nog nieuwe elektriciteit en dan van de zolder een kamer-speelkamer voor Luna maken....
Maar eigenlijk is de keuken het meest aan vervanging toe.. maar is nog mee te leven en ik zou nooit meer ruilen voor een ander huisje
beetje offtopic hé![]()
Ik dacht alquote:Op maandag 20 augustus 2007 16:17 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Dit had het rammelaarstopic moeten zijn...![]()
Dat zal me leren in FF twee tabbladen met dezelfde site open te laten staan...quote:Op maandag 20 augustus 2007 16:20 schreef leonieke het volgende:
[..]
Ik dacht alGaat GWS er nu ook opeens helemaal voor?
Mij zo doen schrikken![]()
![]()
Maar ik ben al minimaal een half jaar van de pil af...quote:En DM stom he dit soort dingen , ik had hetzelfde waardoor ik nu ook niet zeker wist wat ik nu moest tellen, kreeg nl de eerste keer na 17 dgn zoiets als jij beschrijft en daarna na 27 dgn ofzo weer, maar heb begrepen dat dit wel gewoon je ongi zou kunnen zijn als je pas net van de pil ofzo af bent. Heb evengoed ook 2 testen na de laatste x gedaan... alleen word ik daar ook niet veel rustiger van aangezien je altijd een vaag streepje lijkt te zien![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |