Als je alleen een site zoekt voor videokaarten en er geen moeite in wil stoppen hoef je ook niet te verwachten dat andere dat wel voor je gaan doen. Dan kan je beter google opstarten ipv FOK!.quote:Op dinsdag 20 november 2007 13:37 schreef timoteetje het volgende:
Waarom werd mijn 2e ik zoek... topic verwijderd?
omdat ik in de 1e topic hierover volgens jullie niet genoeg aandacht in steek??
ik wou alleen een goeie site waar ik videokaarten kon kopen, niets meer niets minder, had ik wel wat duidelijker in kunnen zijn maar goed. In de 2e topic hierover, zette ik het er wel duidelijk in, en werd dat topic verwijderd, waarom?
waar slaat dat op, ik wil er wel moeite in steken, ik dacht dat ik in de TT had gezet dat ik er een wilde kopen, maar dat had ik dus niet, maar dat ik er geen moeite in wil steken slaat nergens op.quote:Op dinsdag 20 november 2007 14:17 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Als je alleen een site zoekt voor videokaarten en er geen moeite in wil stoppen hoef je ook niet te verwachten dat andere dat wel voor je gaan doen. Dan kan je beter google opstarten ipv FOK!.
quote:Op dinsdag 20 november 2007 14:27 schreef timoteetje het volgende:
waar slaat dat op, ik wil er wel moeite in steken, ik dacht dat ik in de TT had gezet dat ik er een wilde kopen, maar dat had ik dus niet, maar dat ik er geen moeite in wil steken slaat nergens op.
quote:
quote:
quote:Op dinsdag 20 november 2007 13:14 schreef timoteetje het volgende:
Nog goeie site's verder?
quote:Op dinsdag 20 november 2007 13:16 schreef timoteetje het volgende:
[..]
Een site waar videokaarten op staan, ik zoek daarzo wel verder
Blijven roepen dat je een site zoekt is niet hetzelfde als ergens moeite insteken.quote:Op dinsdag 20 november 2007 13:21 schreef timoteetje het volgende:
[..]
Ik vraag gewoon een site waar ik voor videokaarten kan kijken, die ik kan kopen, wat is daar zo moeilijk aan te begrijpen? Verder niks speciaals
om te beginnen: duidelijk zijn in je start post wat je zoek en waarom..quote:Op dinsdag 20 november 2007 15:58 schreef timoteetje het volgende:
Hoe moet ik er volgens jou dan moeite in steken, als je vraagt om een website? (laat het onduidelijke er even buiten)
oke, dat is dan voor de volgende keer.quote:Op dinsdag 20 november 2007 15:59 schreef mschol het volgende:
[..]
om te beginnen: duidelijk zijn in je start post wat je zoek en waarom..
en "wat heb je zelf al gevonden?"
quote:Op maandag 26 november 2007 20:23 schreef Jump het volgende:
We zoeken een nieuwe mod voor DIG, voel jij je aangesproken, heb je nog genoeg puistjes over en ben je bang van zonlicht? Mail dan voor zaterdag avond 20u00 je sollicitatie naar forum@fok.nl.
Ze kunnen in ieder geval hun gevoel voor humor kwijt.quote:Op maandag 26 november 2007 22:04 schreef Swetsenegger het volgende:
Kunnen jullie nog meer cliches kwijt?
[..]
Wij tikken hem niet.quote:Op maandag 26 november 2007 22:04 schreef Swetsenegger het volgende:
Kunnen jullie nog meer cliches kwijt?
[..]
Ze ZIJN hun gevoel voor humor kwijt bedoel je?quote:Op maandag 26 november 2007 22:24 schreef TNA het volgende:
[..]
Ze kunnen in ieder geval hun gevoel voor humor kwijt.
De relevantie ontgaat me?quote:
Dat in elk geval.quote:Op maandag 26 november 2007 22:29 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ze ZIJN hun gevoel voor humor kwijt bedoel je?
[..]
De relevantie ontgaat me?
Dus omdat je hem niet tikt treft jullie geen blaam?
Het is toch een modje voor JULLIE subforum? Je hebt er toch een direkt belang bij als er goede reacties op binnen komen? Wil je je nieuwe collega verwelkomen met dit soort niets zeggende humor? Daar spreek je achter de schermen toch Jump op aan?quote:Op maandag 26 november 2007 22:38 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Dat in elk geval.
Ik zie mezelf niet echt verantwoordelijk voor de teksten van iemand anders.
In MED zit geen feedback en om hier nu een FB topic voor te openen gaat wel erg veel.quote:Voor de rest dacht ik je te helpen door even te melden dat het in dit topic eigenlijk een beetje verkeerd staat aangezien ik Jump hier niet heel spoedig zie langs komen.
Nog meer reden om betrokken te zijn bij het wervings en selectie proces.quote:oh btw ik ben de mod die gaat stoppen.
quote:Op maandag 26 november 2007 22:04 schreef Swetsenegger het volgende:
Kunnen jullie nog meer cliches kwijt?
[..]
quote:We zoeken een nieuwe mod voor DIG, voel jij je aangesproken, heb je nog genoeg puistjes over en ben je bang van zonlicht, eet je altijd pizza en blijft deze warm op je computer, ben je nog steeds maagd en nog nooit een meisje gekust, maak je je liever druk over je stats in WoW dan over je haar, altijd je laptop bij je en je bril op, je social life bestaat uit iedere weekend LARPen in de bosjes achter in de wijk en leef je ook nog steeds bij je moeder in de kelder? Mail dan voor zaterdag avond 20u00 je sollicitatie naar forum@fok.nl.
Is iemand al niet in staat is om de taak op inhoud te beoordelen maar dat laat afhangen van enkele woorden die iemand wel of niet liggen dan lijkt de persoon mij al niet erg geschikt.quote:Op maandag 26 november 2007 22:41 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Het is toch een modje voor JULLIE subforum? Je hebt er toch een direkt belang bij als er goede reacties op binnen komen? Wil je je nieuwe collega verwelkomen met dit soort niets zeggende humor? Daar spreek je achter de schermen toch Jump op aan?
[..]
In MED zit geen feedback en om hier nu een FB topic voor te openen gaat wel erg veel.
[..]
Nog meer reden om betrokken te zijn bij het wervings en selectie proces.
quote:
Dat dus. Zo'n geintje moet toch gewoon kunnen, sollicitaties komen vanzelf wel binnen, het is ergens ook wel een goede voorselectiequote:Op maandag 26 november 2007 22:44 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Is iemand al niet in staat is om de taak op inhoud te beoordelen maar dat laat afhangen van enkele woorden die iemand wel of niet liggen dan lijkt de persoon mij al niet erg geschikt.
Altijd.quote:Op maandag 26 november 2007 22:04 schreef Swetsenegger het volgende:
Kunnen jullie nog meer cliches kwijt?
[..]
Zit er over te denken ja, maar wil voor me zelf eerst goed in me hoofd hebben waarom anders meld ik me niet eens aanquote:
Ik denk meer dat de geschikte personen geen zin hebben om deel uit te maken van een groep die deze garpjes zo leuk vindenquote:Op maandag 26 november 2007 22:44 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Is iemand al niet in staat is om de taak op inhoud te beoordelen maar dat laat afhangen van enkele woorden die iemand wel of niet liggen dan lijkt de persoon mij al niet erg geschikt.
Dan zijn ze al niet erg geschikt he!quote:Op maandag 26 november 2007 22:50 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ik denk meer dat de geschikte personen geen zin hebben om deel uit te maken van een groep die deze garpjes zo leuk vinden
Ik wist niet dat je warm fuzzy feelings moet hebben voor de FA's om te modden.quote:Op maandag 26 november 2007 22:51 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Dan zijn ze al niet erg geschikt he!
Ik wist niet dat de hele FA groep dezelfde humor, woorden en gedachtes hebben en dat mensen een los oproepje van jump leuk MOETEN vinden.quote:Op maandag 26 november 2007 22:52 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ik wist niet dat je warm fuzzy feelings moet hebben voor de FA's om te modden.
Je kan je misschien voorstellen dat wij een "cliche" sollicitatie-MEDje van Jump niet iets vinden waar wij onze tijd in moeten steken. Al kan ik me voorstellen dat je denkt van van goh, zo klink je wel alsof we 10 mods per week verslijten, ik vind het iets dat je met Jump op moet nemen en dan nog denk ik dat het een les voor de volgende keer is. Misschien dat hij het MEDje aanpast hoor. Maar het is gewoon niet echt iets voor ons.quote:Op maandag 26 november 2007 22:50 schreef Swetsenegger het volgende:
Maar goed, ik begrijp dat serieuze feedback weer geridiculiseerd dient te worden.
Dank je wel voor het bevestigen van mijn punt....quote:Op maandag 26 november 2007 22:56 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Ik wist niet dat de hele FA groep dezelfde humor, woorden en gedachtes hebben en dat mensen een los oproepje van jump leuk MOETEN vinden.
Eh nee, dat kan ik me niet voorstellen. Als je een homogene groep van mods wil houden met wat synergie, doe je er goed aan je werving en selectie naar een iets hoger plan te tillen. Er wordt veel gemopperd op de performance van FOK! in de zuivere zin van bits en bytes, maar ik ben van mening als de roep om performance ook een beetje verder wordt door getrokken. De oproep is voor JULLIE toekomstige collega modje. Persoonlijk had ik direkt gevraagd of het oproepje IETS minder clichematig en serieuzer had gemogen. Levert waarschijnlijk ook serieuzere reacties op.quote:Op maandag 26 november 2007 23:07 schreef Slarioux het volgende:
[..]
Je kan je misschien voorstellen dat wij een "cliche" sollicitatie-MEDje van Jump niet iets vinden waar wij onze tijd in moeten steken.
Waarom niet dan? Je vind je medemods min of meer onbelangrijk?quote:Al kan ik me voorstellen dat je denkt van van goh, zo klink je wel alsof we 10 mods per week verslijten, ik vind het iets dat je met Jump op moet nemen en dan nog denk ik dat het een les voor de volgende keer is. Misschien dat hij het MEDje aanpast hoor. Maar het is gewoon niet echt iets voor ons.
eh... ja....quote:Daarnaast is het natuurlijk wel mooi dat je ons hierop aanspreekt, want ik had net een discussie met Godt hoe DIG draaide en dit is een goed argument; DIG draait op rolletjes. Dat blijkt wel uit de feedback die we krijgen.
Nou ik geef alleen dat het een nogal kinderachtig is. Vervolgens worden er allerlei vage excuses gezocht waarom het vooral niet kinderachtig is. Kan dus ook aan jullie vragen waarom je zo verschikkelijk in de verdediging moet met 3 man over iets wat bloody obvious is.quote:
Mijn werkgever vraagt aan mij toch echt welke competenties hij in de advertenties moet zetten voor een geschikte werknemer op mijn afdeling.quote:Als werknemer heb je ook geen invloed op de vacatureadvertentie die je baas in de krant zet voor je nieuwe collega
Nee, we zeggen alledrie dat wij ons niet verantwoordelijk voelen voor de MED-tekst.quote:Op dinsdag 27 november 2007 14:41 schreef Swetsenegger het volgende:
Nou ik geef alleen dat het een nogal kinderachtig is. Vervolgens worden er allerlei vage excuses gezocht waarom het vooral niet kinderachtig is. Kan dus ook aan jullie vragen waarom je zo verschikkelijk in de verdediging moet met 3 man over iets wat bloody obvious is.
Dat zei JIJ helemaal niet, jouw reactie kwam niet verder dan 'boeiuh'quote:Op dinsdag 27 november 2007 15:48 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Nee, we zeggen alledrie dat wij ons niet verantwoordelijk voelen voor de MED-tekst.
Daar weet ik niets van. Sterker nog, in het verleden werd zelfs om input van mods gevraagd. Maar in plaats van dat hier kunnen blijven roepen had je OOK achter de schermen kunnen aangeven dat je het liever anders zou zien OF je kan hier zeggen dat het je geen ruk interesseert wat er in het MEDje staat.quote:Je loopt hier lang genoeg rond om te weten wij mods 0,0 invloed hebben op de tekst van een MED.
Als je je NIET laat weerhouden je vrije tijd op te offeren als je blijkbaar zo serieus genomen wordt weet je sowieso niet waar je mee bezig bent...quote:Op dinsdag 27 november 2007 15:49 schreef TNA het volgende:
Waar gaat dit nou echt helemaal over... Er staat een keer een vacature in MED met een geintje erin, so what? Mensen die mod willen worden reageren toch wel en als je je laat weerhouden door een grap weet je sowieso niet waar je mee bezig bent.
Zeg dat dan. Ga je niet verschuilen achter dat je geen invloed zou hebben op wat Jump tikt.quote:Op dinsdag 27 november 2007 18:26 schreef Slarioux het volgende:
True, stelling nemen. Punt is alleen dat het me werkelijk niks boeit hoe jump zijn medjes schrijft.
Er wordt niet op gereageerd er worden uitvluchten gezocht.quote:Dat er hier twee modjes 'over elkaar heen buitelen' zegt alleen maar dat ze bij DIG betrokken zijn en graag reageren op de feedback die ze krijgen.
Ik val erover dat de feedback NIET behandeld wordt. Nogmaals, als er in reactie 1 werd gezegd "Het interesseert ons geen fuck hoe de werving plaats vind" geef je antwoord. "Tja we hebben geen invloed op Jump" zegt he le maal niets.quote:Dat je daar ineens over valt snap ik niet. Tenzij je er een probleem mee hebt dat we je feedback niet behandelen zoals je had verwacht.
Nee doe maar niet. Stel je voor dat je een antwoord moet formuleren.quote:Dat is dan weer jouw probleem. En ik ga me hier dan ook niet meer mee bezig houden.
Das op zich ook een manier om aan te geven dat je je niet verantwoordelijk voelt.quote:Op dinsdag 27 november 2007 16:58 schreef Swetsenegger het volgende:
Dat zei JIJ helemaal niet, jouw reactie kwam niet verder dan 'boeiuh'
Aangezien jij voor de schermen zit, zou ik oppassen met zulke suggestieve opmerkingen.quote:Daar weet ik niets van. Sterker nog, in het verleden werd zelfs om input van mods gevraagd. Maar in plaats van dat hier kunnen blijven roepen had je OOK achter de schermen kunnen aangeven dat je het liever anders zou zien OF je kan hier zeggen dat het je geen ruk interesseert wat er in het MEDje staat.
Weet je wat, speciaal voor jou: We nemen het mee naar achteren.quote:Op dinsdag 27 november 2007 18:34 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik val erover dat de feedback NIET behandeld wordt. Nogmaals, als er in reactie 1 werd gezegd "Het interesseert ons geen fuck hoe de werving plaats vind" geef je antwoord. "Tja we hebben geen invloed op Jump" zegt he le maal niets.
quote:Op woensdag 28 november 2007 09:57 schreef FredvZ het volgende:
Aangezien jij voor de schermen zit, zou ik oppassen met zulke suggestieve opmerkingen.
probleem met windows vistaquote:Op zaterdag 1 december 2007 15:15 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Eh... waarom haal je het MAC advies weg en laat je het XP advies staan?
Omdat TS kennelijk een PC heeft en daar kan/mag je geen OSX op draaien.quote:Op zaterdag 1 december 2007 15:19 schreef Swetsenegger het volgende:
Now for something completely different:
[..]
probleem met windows vista
TS heeft een licentie van Vista. Die wordt niet voor XP omgeruild door Microsoft dus is XP net zo min van toepassing.quote:Op zaterdag 1 december 2007 15:56 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Omdat TS kennelijk een PC heeft en daar kan/mag je geen OSX op draaien.
Met de hardware specs van TS en gezien zijn klachten over traagheid is XP geen heel slecht idee en is OSX is zijn geheel niet van toepassing aangezien TS niet vraagt om compleet andere hardware.
Je zei?quote:Op zaterdag 1 december 2007 16:38 schreef wastafel het volgende:
jammer maar bedankt voor het eerlijke advies heb het voor de zekerheid nog ff bekeken maar idd 186pins dus DDR1. Naja maar weer back to xpwel een rotwerk om alles er weer opnieuw op te zetten ben ik wel ff zoet mee
. Mijn vooroordeel over de vlaming/belg zijn weer volledig herzien
![]()
Dat microsoft geen licenties omruilt. waarschijnlijk is het hele topic dus warez.quote:
Mag de TS hier niet zelf een mening over vormen?quote:Op zaterdag 1 december 2007 15:56 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Omdat TS kennelijk een PC heeft en daar kan/mag je geen OSX op draaien.
Met de hardware specs van TS en gezien zijn klachten over traagheid is XP geen heel slecht idee en is OSX is zijn geheel niet van toepassing aangezien TS niet vraagt om compleet andere hardware.
Dit klopt dus niet. (Wellicht zijn de Nederlandse licenties anders?)quote:Op zaterdag 1 december 2007 16:44 schreef Swetsenegger het volgende:
TS heeft een licentie van Vista. Die wordt niet voor XP omgeruild door Microsoft dus is XP net zo min van toepassing.
Alleen vista business en ultimate gebruikers kunnen een XP ruil aanvragen..quote:Op dinsdag 4 december 2007 02:13 schreef maartena het volgende:
[..]
Dit klopt dus niet. (Wellicht zijn de Nederlandse licenties anders?)
Ik heb namelijk afgelopen week nog 3x Vista Business omgezet naar 3x XP Professional door Microsoft te bellen.
Nee, niet de Home versies dus, maar ik dacht dat ook dat mogelijk was.....
quote:Op maandag 26 november 2007 22:47 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Zit er over te denken ja, maar wil voor me zelf eerst goed in me hoofd hebben waarom anders meld ik me niet eens aan.
Misschien moet je die smegma even uit je ogen vegen... het topic ervoor WÁS op een andere toon. Mijn god, zijn te thicky twins gezellig DIG aan het modden geslagen of zoquote:Op zondag 16 december 2007 09:49 schreef FredvZ het volgende:
Wat een bagger![]()
Misschien moet je het eens op een andere toon vragen.
Gadverdamme wat doe je verstandig, S.quote:Op zondag 16 december 2007 10:32 schreef Slarioux het volgende:
Weet je wat ik ga doen V? Moet je maar zeggen wat je er van vindt. We vergeten gewoon even de hele rel, en we laten onze nieuwe mod even posten wat hij wil gaan doen. Ik heb hem op IRC al even aangesproken, en we babbelen rustig terwijl ik dit tik.
Wyri post zo even zijn mening, zijn beslissing en wat mij betreft leg je je er bij neer. Je kan het hogerop zoeken bij een FA of een A, groot gelijk als je dat wilt doen, maar ik wil geen gescheld en FB rellen enzo zien. Heul geen zin in, het is een veel te mooie zondag.
Deal?
Geen probleemquote:Op vrijdag 21 december 2007 10:57 schreef Blind_Guardian het volgende:
Zoals een paar mods misschien weten loopt er in SEX een topic van mij over het ontwikkelen van een erotisch spel. Nou is versie 1.0 af en als freeware te downloaden. Binnenkort wil ik versie 2 gaan ontwikkelen, want er zijn een massa verzoeken om nieuwe features aan het spel toe te voegen.
Ik kan daarom wel een paar extra ontwikkelaars gebruiken die er samen met mij aan willen programmeren.
Mijn vraag is dus of ik in DIG een topic mag openen om programmeurs te zoeken die net als ik gratis aan een freeware spelletje willen werken. Ik denk dat het makkelijker is om in DIG programeurs te vinden met interesse in sex, dan in SEX hitsige fokkers te vinden die interesse hebben in programmeren...
Daar ben ik het helemaal mee eens.quote:Op zondag 23 december 2007 10:49 schreef Swetsenegger het volgende:
Van Windows naar Mac?
Hou voortaan je persoonlijke mening lekker voor je in een sluit post jankerdje. En sowieso is het verstandig als je stopt aangezien je duidelijk geen flikker van de materie weet.
Wat nou apple adaptives. De jongen stelt een vraag, de vraag wordt beantwoord... en hij stelt weer dezelfde vraag. Vind je het dan vreemd dat mensen zoiets van... sjezus... krijgen?quote:Op zondag 23 december 2007 11:17 schreef FredvZ het volgende:
Het topic was compleet verbaggerd en ik heb geen zin om een half topic op te gaan ruimen omdat het wéér apple adaptives zijn die én snel op hun teentjes zijn getrapt én gaan schelden.
quote:En ja ik heb een mening, een mening die ik met steekhoudende argumenten kan onderbouwen. Een mening waarvoor ik niet hoef te gaan schreeuwen en schelden. Maar ik ga die mening niet onder stoelen en banken schuiven.
quote:Op zondag 23 december 2007 10:49 schreef Swetsenegger het volgende:
Van Windows naar Mac?
Hou voortaan je persoonlijke mening lekker voor je in een sluit post jankerdje. En sowieso is het verstandig als je stopt aangezien je duidelijk geen flikker van de materie weet.
Volgens mij is mijn kritiek toch redelijk helder hoor. Ik vind het nogal ongepast wanneer een modje termen als freaks gebruikt. Nog ongepaster is het dat een mod van dig totaal niets van het onderwerp weet.quote:Op zondag 23 december 2007 12:57 schreef Slarioux het volgende:
Ik zie eigenlijk ook geen probleem. Vind de verhouding tussen het onderwerp van je kritiek en de manier waarop je kritiek geeft ook steeds extremer, swets. Wat heb je op je lever?
laat de grote mensen even feedback verwerken en ga in OUD rellen, ok?quote:Op zondag 23 december 2007 14:26 schreef TwyLight het volgende:
Maar FredvZ heeft een I.Q. van <25, laat die jongen met rust!
Ik krijg het niet over mijn hart dat ik alle jonge moeders een burnout bezorg en al die jonge kinders die dan in een vuilniszak in de sloot belandenquote:Op zondag 23 december 2007 14:37 schreef Slarioux het volgende:
U
[..]
laat de grote mensen even feedback verwerken en ga in OUD rellen, ok?
Nee, ik wacht nog steeds op uitleg van FredvZ. Die wist immers te vertellen dat je op een Mac minder kon en dat kon hij met steekhoudende argumenten onderbouwen.quote:Op donderdag 27 december 2007 23:38 schreef Slarioux het volgende:
En windowsfreaks... ga nou niet weer op de tour dat ik pro / contra Apple ben, al naar gelang de situatie. Dat hebben we al gehad hoop ik.
Probeer als een leek maar eens een mainstream spel aan de gang te krijgen op je MAC...quote:Op donderdag 27 december 2007 23:41 schreef Swetsenegger het volgende:
Nee, ik wacht nog steeds op uitleg van FredvZ. Die wist immers te vertellen dat je op een Mac minder kon en dat kon hij met steekhoudende argumenten onderbouwen.
Ah dat is je steekhoudende argumentquote:Op zaterdag 29 december 2007 00:03 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Probeer als een leek maar eens een mainstream spel aan de gang te krijgen op je MAC...
75% van de consumenten wil ook kunnen gamen op zn computer, met een MAC is dat gewoon niet out-of-the-box mogelijk. (of je moet geluk hebben en dat de fabrikant wel de moeite heeft genomen om een MAC-versie te maken (een maand of wat na de pc de release))
Ja, dus die koop je gewoon ergens anders voor 44 euroquote:De prijs kwaliteit-verhouding is ver te zoeken bij Apple. 660 euro vragen voor 2 GB extra is anno 2007 gewoon lachwekkend
Apple heeft office, volledig compatible met windows office, CS3, messengers, mail, synchronisatie programma's, p2p software, ftp clients, alle software om foto's en films te bewerken wordt standaard meegeleverd. Vertel eens, welke software is niet beschikbaar? En natuurlijk moet je een alternatief zoeken het is een ander OS he. Je kan je PS3 game ook niet op je XBOX spelen helder licht.quote:MAC maakt prima spullen, ze oog voor design. Moet ik zeker toegeven, maar kwa marketing en compatibileit zijn ze gewoon een ramp. Er mag dan wel Apple op staan en je computer mag er dan wel uitzien als een uitvergrote MP3-speler, maar nog steeds gewoon te duur voor het gene wat je nou daadwerkelijk in huis haalt. Games zijn met moeite te vinden, de meeste eenvoudige software dan moet al op zoek naar een alternatief.
En in die zin kan je dus minder met een MAC, terwijl je er wel grof meer voor moet betalen.
Het is heel erg triest inderdaad, iemand die zulke enorme oogkleppen opheeft mbt andere systemen DIG mod laten worden.quote:Op zaterdag 29 december 2007 08:39 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Christus en jezelf dig mod noemen.
Eh nee, in desbetreffend topic stelde JIJ keer op keer dezelfde vraag waar je al een keer of 6 antwoord op gekregen had. JIJ kreeg dus kritiek, niet windows gebruikers.quote:Op zaterdag 29 december 2007 13:03 schreef Osramp het volgende:
En net zoals in de draad die ik startte (nu gelukkig gesloten), start de groep Apple gebruikers wéér een rel tegen de Windows gebruikers.
Er is niemand die dat uberhaupt maar ontkent. Maar als er blatante nonsens geblaat wordt kan je tegengas verwachten.quote:Kom op zeg, als je ver genoeg graaft vind je van beide systemen(Windows en Mac) voldoende minpunten. Roep nou eens niet dat of Mac of Windows zaligmakend is, beide OSen hebben hun voor- en nadelen en afhankelijk van je wensen zal het ene of andere systeem beter bij je passen.
Je bedoelt moderators die mac gebruikers 'freaks' noemen?quote:Laat iedereen in zijn waarde aub.
Eh nee, je krijgt keurig antwoord. Een keer of 6 hetzelfde antwoord op dezelfde vraag. Als je dezelfde vraag een zevende keer stelt kan je daar iets minder vriendelijke antwoorden op verwachten. Datzelfde probleem heb jij toch ook met je moeder?quote:Overigens vind ik het wel vreemd dat de meest grove reacties juist van Mac gebruikers komen, die zichzelf toch als de betere gebruiker zien. Tekenend of niet. Stel je wat vragen die voor jou als Windows gebruiker, niet voor de hand liggend zijn dan vallen sommigen vrij snel over je heen.
Waar heb je het over? Ik GEEF gegronde kritiek. Als mod is het prima dat je niets van Mac weet. Je kan immers niet alles weten. Maar als die onwetenheid aanleiding wordt voor het het op een bepaalde manier modereren is er iets mis. Voor de kritiek op jou... zie hierboven. En wie speelt er nu op de man? Waarom moet je specifiek mij noemen in een algemeen verhaal?quote:Met name de reacties van Swetsenegger vallen me behoorlijk tegen. In alle topics die hij bezoekt schopt hij tegen mods, Admins en FOK! in het algemeen. Als het je niet aanstaat, gedraag je dan, geef gegronde kritiek, speel niet op de man.
Diverse van hen zijn al mod geweest. Tijn, Q., Sjoewe, ikzelf bijvoorbeeld.quote:En misschien is er wel een hardcore Mac mod nodig. Wedden dat er uit het Mac kamp niet snel iemand te porren is voor een bijbaantje als Mod?
Grappig dat je hem aanhaalt. Die werd in dit topic vanuit het niets aangevallen. Hij had er niet eens gepostquote:Gelukkig zijn niet alle Mac gebruikers hetzelfde, zie bijvoorbeeld Maidenfan als een (zeer) positief voorbeeld.
Slechts een van hen was mod op DIG en die had zelden met dit soort flamewars te maken.quote:Diverse van hen zijn al mod geweest. Tijn, Q., Sjoewe, ikzelf bijvoorbeeld.
Kijk, wat je hierboven doet, ff terugverwijzen naar mijn huiselijke situatie, DAT is op de man spelen. Als je je weer eens afvraagt waar ik het over heb, dan kom je hier maar even terug om te kijken wat het ook alweer was.quote:Op zaterdag 29 december 2007 13:57 schreef Swetsenegger het volgende:
Eh nee, je krijgt keurig antwoord. Een keer of 6 hetzelfde antwoord op dezelfde vraag. Als je dezelfde vraag een zevende keer stelt kan je daar iets minder vriendelijke antwoorden op verwachten. Datzelfde probleem heb jij toch ook met je moeder?
Ik heb wel gesolliciteerd als DIG mod een keer trouwens. Alleen wilden ze me toen nog niet hebben. Was in 2002.quote:Op zaterdag 29 december 2007 14:47 schreef Slarioux het volgende:
[..]
Slechts een van hen was mod op DIG en die had zelden met dit soort flamewars te maken.
Strak plan en de relschoppers een IP ban voor een weekje. Stel me vrijwillig beschikbaar. Tijd om af te koelen voor iedereen.quote:Op zaterdag 29 december 2007 14:54 schreef Devrim_ het volgende:
MIsschien is een verbod op "Mac of Windows"-topic een beter idee en gewoon een simpele FAQ met feit over Windows en Mac
Pardon?? Heb ik gewoon van jou afgekeken: Door Swetsenegger - zaterdag 29 december 2007 @ 08:59quote:Op zaterdag 29 december 2007 14:00 schreef Swetsenegger het volgende:
Ow en Osramp, als je zo graag wil dat iedereen elkaar in hun waarde laat moet je misschien stoppen met trollen
Vreemd, die user ben ik nu nog nergens tegengekomen (onder mijn vorige account (maidenfan) dan)quote:Op zaterdag 29 december 2007 13:57 schreef Swetsenegger het volgende:
Grappig dat je hem aanhaalt. Die werd in dit topic vanuit het niets aangevallen. Hij had er niet eens gepost.
Wie kaatst kan de bal verwachten. Je noemt me hier bij naam en toenaam en verrdraait de feiten en verwacht dan geen antwoord te krijgen?quote:Op zaterdag 29 december 2007 15:04 schreef Osramp het volgende:
[..]
Kijk, wat je hierboven doet, ff terugverwijzen naar mijn huiselijke situatie, DAT is op de man spelen. Als je je weer eens afvraagt waar ik het over heb, dan kom je hier maar even terug om te kijken wat het ook alweer was.
Eh dat deed ik. Toen ging je huilen.quote:Verder vallen jouw reacties uit de toon. Als je het moe bent dat iemand domme, overbodige, of reeds gestelde vragen stelt, zeg dat dan gewoon of reageer helemaal niet.
Nou nee hoor, windows is mijn boterham.quote:Ik weet niet wat je dwars zit, maar het lijkt erop dat je gewoon standaard de afbekmodus aanzet zodra je een windowsgebruiker vermoedt.
Je bedoeld WEER op de man spelen. Tenslotte ben jij degene die dat spelletje gestart is.quote:Mac gebruikers krijgen wel vriendelijke woordjes van je. Niet dat ik nou daarop zit te wachten, maar reageer je frustraties ergens anders af alsjeblieft. Hier kunnen we er ook niks aan doen dat je vrouw zwanger is en jij teveel tijd hebt (om ook maar eens op de man te spelen).
Ah ok, Dus als jij het doet is het niet zo ergquote:Nou boeit het mij vrij weinig wat er hier met topics gebeurt, alleen jammer voor de mods die elke keer weer de troep kunnen opruimen omdat enkelen zich niet kunnen gedragen. Dat ik nu ook bij die enkelen hoor, tja jammer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |