quote:Op woensdag 13 juni 2007 14:16 schreef beequeen het volgende:
Huubje is terug en erg vrolijk. Het liedje zal wel goed gelukt zijn.
De animo is bijzonder groot..quote:Op woensdag 13 juni 2007 14:29 schreef Leandra het volgende:
Maar ik heb geen flauw idee wat er gebeurd is, dus als iemand behoefte heeft aan een fatsoenlijke OP dan moet die maar ff gepost worden![]()
Laatste post uit de vorige COS:
[..]
Ik vond de demo helemaal niets!quote:Op woensdag 13 juni 2007 14:34 schreef Clank het volgende:
Het liedje van Huub is iig heel iets anders geworden als de demo die ze hebben in de villa. Het is ook op de originele wijs die Huub al zong.
Bescherming van Brian, iets anders kun je er bijna niet van maken.quote:Op woensdag 13 juni 2007 14:40 schreef STAP01 het volgende:
Bron: 10
Amanda was ook boos omdat jij haar in het gezicht hebt gespuugd en haar hebt geduwd
Goh ik hoorde Eric toch duidelijk zeggen Amanda was ook boos omdat jij haar in het gezicht hebt gespuugd en haar hebt GESLAGEN!!!!![]()
Dat ze niet moe worden van alle moeite die ze daarvoor moeten doenquote:Op woensdag 13 juni 2007 14:50 schreef Disana het volgende:
[..]
Bescherming van Brian, iets anders kun je er bijna niet van maken.
Yepquote:Op woensdag 13 juni 2007 14:55 schreef Disana het volgende:
Eric redeneert zijn vroegere antipathie tegen BA weg door te zeggen dat hij positie innam gebaseerd op wat hij over DGK en de miljonairs had gelezen.
Is hij de hele dag soms al bezig zichzelf te rechtvaardigen en zich in te likken bij BAN.
quote:Op woensdag 13 juni 2007 14:33 schreef robert2006 het volgende:
AMANDA WINNAAR GOUDEN KOOI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ik kwam binnen toen hij bijna klaar was met Brian. Blijkbaar wil hij dus toch niet weg? Anders zou hij deze moeite niet doen. Jammer, ik wil liever dat hij vertrekt.quote:
Het mooiste komt nog. Hij begrijpt nu waarom Natasja in de Kooi zit en dat ze haar kinderen voor een jaar gedumpt heeft. Eigenlijk wil hij, dat ze langer blijf. Wat een vreselijke hypocriet.quote:Op woensdag 13 juni 2007 14:58 schreef Disana het volgende:
Heel veel van wat Eric dacht over Brian was ongegrond, vindt hij nu. Het was een beeld wat hij had. Hij is nu blij dat hij nu ook de mooie kanten kan zien van de mensen die hij wantrouwde.
Arme Eric is altijd al slecht van vertrouwen geweest door dingen die hij heeft meegemaakt. Een prachtig excuus.
voordelen bedoelt ze denk ikquote:Op woensdag 13 juni 2007 14:59 schreef pullup het volgende:
Natasia heeft voor zichzelf bepaald dat ze geen vooroordelen heeft
Kort geleden dacht ik nog dat Eric eigenlijk maar een gewone aardige jongen was. Dat heb ik niet meer. Aan de andere kant, het is natuurlijk gerechtvaardigd dat hij alles doet om in het spel te blijven.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:00 schreef beequeen het volgende:
[..]
Het mooiste komt nog. Hij begrijpt nu waarom Natasja in de Kooi zit en dat ze haar kinderen voor een jaar gedumpt heeft. Eigenlijk wil hij, dat ze langer blijft. Wat een vreselijke hypocriet.
ik was in slaap gevallen in het zonnetje.
Maar Natasia heeft GEEN vooroordelenquote:Op woensdag 13 juni 2007 15:04 schreef beequeen het volgende:
Volgens Natasja is Lieke een duivel, vooral door de manier waarop ze kijkt.
Je zou toch zeggen dat ze zelf vaak genoeg in de spiegel kijkt.![]()
quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:01 schreef tipsch het volgende:
voordelen bedoelt ze denk ik
Ik weet 't ook niet. :Squote:Op woensdag 13 juni 2007 14:29 schreef Leandra het volgende:
Maar ik heb geen flauw idee wat er gebeurd is, dus als iemand behoefte heeft aan een fatsoenlijke OP dan moet die maar ff gepost worden![]()
Laatste post uit de vorige COS:
[..]
Ik snap dat hij doet, alleen de manier waarop, daar word ik nogal misselijk van. Voor mij mag hij nu weg.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:03 schreef Disana het volgende:
[..]
Kort geleden dacht ik nog dat Eric eigenlijk maar een gewone aardige jongen was. Dat heb ik niet meer. Aan de andere kant, het is natuurlijk gerechtvaardigd dat hij alles doet om in het spel te blijven.
schijnt hier ook lekker, alle ramen en deuren open
The mirror crack'dquote:Op woensdag 13 juni 2007 15:04 schreef beequeen het volgende:
Volgens Natasja is Lieke een duivel, vooral door de manier waarop ze kijkt.
Je zou toch zeggen dat ze zelf vaak genoeg in de spiegel kijkt.![]()
ze snapt het niet, een oordeel is voor haar een deel van het oorquote:Op woensdag 13 juni 2007 15:02 schreef Leandra het volgende:
[..]
ze komt wel vaker een beetje moeilijk uit haar woordjes
![]()
16.00 uur.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:04 schreef Copycat het volgende:
[..]
Hoe laat vertrekken Brian, Huub en Lieke naar Jensen?
Die tante lijdt aan depersonalisatie of een andere mooie term die past bij jezelf voor de gek houden. Ze speelt al drie dagen de goedmoedige en redelijke.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:05 schreef Lobasca het volgende:
N Aan mij heeft het nooit gelegen.
onderhuidse vetbult zei dok
Hij doet het te makkelijk, he. Het is een glibber.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:05 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik snap dat hij doet, alleen de manier waarop, daar word ik nogal misselijk van. Voor mij mag hij nu weg.
Het is een engerdquote:Op woensdag 13 juni 2007 15:07 schreef Disana het volgende:
[..]
Hij doet het te makkelijk, he. Het is een glibber.
Maar niet Eric Engerd (Stratemaker Op Zee Show?), want die was grappig. Ik heb het idee dat de rotte kant van Eric nu steeds meer naar boven komt.quote:
Eric begint op WB te lijken.....Huub,Huub,Huub.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:08 schreef Disana het volgende:
Stook stook stook... Jaap heeft gezegd dat Huub het nooit uithoudt met 'met z'n vijven tegen twee'. Zegt Eric.
Ik walg op dit moment meer van Eric dan van Brian.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:11 schreef beequeen het volgende:
[..]
Eric begint op WB te lijken.....Huub,Huub,Huub.
Waar het hart vol van is, stroomt de mond van over..quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:11 schreef beequeen het volgende:
[..]
Eric begint op WB te lijken.....Huub,Huub,Huub.
Van wie zou hij dat nu overgenomen hebben?quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:17 schreef johngrisham het volgende:
erik hou a. u. b. op met je tje
wekertje . make upje je je e
jankert
quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:17 schreef johngrisham het volgende:
erik hou a. u. b. op met je tje
wekertje . make upje je je e
jankertje
Waar je mee omgaat, wordt je mee besmet!quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:18 schreef beequeen het volgende:
[..]
Van wie zou hij dat nu overgenomen hebben?![]()
Eric is nu ook een kindje van godquote:Op woensdag 13 juni 2007 15:20 schreef Dark het volgende:
[..]
Waar je mee omgaat, wordt je mee besmet!![]()
Ik denk dat dat tegen gaat vallen. WB is vandaag bijzonder vriendelijk tegen Huub, en Huub heeft aangegeven een gesprek op niveau te willen.Ze houden echter geen rekening met Robert, die heeft daar natuurlijk geen zin in.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:19 schreef Disana het volgende:
Ik hoop echt dat we vanavond kunnen genieten van een bleke Brian ingeklemd tussen Lieke en Huub op de bank bij Jensen![]()
Dat denkt ze altijd als iemand van haar groepje de dupe is.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:24 schreef Dark het volgende:
Brian is zijn nette zakelijke schoenen kwijt en baalt!
Natas dacht dat het afgelopen was met dat gedoe met andermans spullen.
Donderdag 28 juni , ontslagronde.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:27 schreef beequeen het volgende:
Amanda en Huub hebben het over het wegstemmen van Eric.
Amanda voelt er veel voor Eric eruit te stemmen.
Vraagje tussendoor: Is er geen topic meer voor een favoriete miljonair?quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:29 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Donderdag 28 juni , ontslagronde.
Hij wringt zich echt in alle bochten , de engerd.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:32 schreef tuinfluiter het volgende:
Eric: Ik geef toe dat ik tijdens SHE al bezig was met BAN.
Er zijn geen favoriete miljonairs meer!quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:32 schreef beequeen het volgende:
[..]
Vraagje tussendoor: Is er geen topic meer voor een favoriete miljonair?
Ik snap Jaap niet, die wil nu ineens populariteit winnen door niet achter Huub aan te huppelen? Jaap moet gewoon terror maken, tegen alles en iedereen..quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:30 schreef tuinfluiter het volgende:
Eric: Jaap is Huub ook een beetje zat.
Ja fijn, volgens mij haalt hij een gesprekje direkt na de uitslag van de poll een beetje uit zijn verband (heb ik zelf maar deels gehoord). Jaap was natuurlijk heel teleurgesteld dat hij niet veel hoger had gescoord, dan wil ie wel wat dingen zeggen, ja.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:30 schreef tuinfluiter het volgende:
Eric: Jaap is Huub ook een beetje zat.
Ja, om ze af te zeiken en in de maling te nemen. Dat zegt ie er zeker niet bij? Die gozer heeft echt geen ruggenmerg.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:32 schreef tuinfluiter het volgende:
Eric: Ik geef toe dat ik tijdens SHE al bezig was met BAN.
De halve glasbak.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:33 schreef Dark het volgende:
Brian moet even diep zuchten en doet wat glazen steentjes in z'n oren.
Hij is een natuurtalent.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:35 schreef Day het volgende:
Ah, aan jullie reacties te lezen is Eric nog steeds bezig met zijn charme-offensief.
Bedoel je ruggengraat?quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:34 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ja, om ze af te zeiken en in de maling te nemen. Dat zegt ie er zeker niet bij? Die gozer heeft echt geen ruggenmerg.
Eric is net een draaimolen, draait om alles heen en probeert zich er constant uit te draaienquote:Op woensdag 13 juni 2007 15:35 schreef Day het volgende:
Ah, aan jullie reacties te lezen is Eric nog steeds bezig met zijn charme-offensief.
16:00 uur.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:34 schreef Lobasca het volgende:
Hoe laat moet hangtiet naar de siliconenfabriek?
En sinds wanneer is het grappig om Brian na te doen???quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:37 schreef mootie het volgende:
[..]
Dat is een grapje! Zo noemt Brian een ruggegraat!![]()
Net of Cc zulke domme fouten zou maken![]()
Sommige mensen hebben toch nog wel een lichte voorkeur?quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:34 schreef demins het volgende:
[..]
Er zijn geen favoriete miljonairs meer!![]()
Daar had hij het een paar dagen geleden al over. Huub was een copycat. Hij wilde een rap opnemen en daardoor was Huub op het idee gekomen om een plaat op te nemen volgens hem. Hij is voor het gemak vergeten dat dit een idee van die jongen was die spontaan langs kwam.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:37 schreef mootie het volgende:
Dat moet Brian trouwens wel pijn doen. Hij met al zijn muzikale talent, ambitie en alle lessen, en dan mag Huub een plaat opnemen.![]()
Wat ik dus niet snap; Brian loopt al een half uur te miepen over die schoenen. Huub denkt ze gezien te hebben in de priv of het kantoor.... en Brian gaat niet eens kijken?quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:39 schreef Disana het volgende:
Leuk, vandaag kan ik die uitdrukking gebruiken:
Die schoenen staat Brian als een vlag op een modderschuit.
Je weet het niet tegenwoordig, hequote:Op woensdag 13 juni 2007 15:41 schreef tuinfluiter het volgende:
(Iets later, ik moest opnieuw inloggen, ik dacht dat ik een ban had)
Toch had ik liever gezien dat Eric niet meer uit zijn dip was gekomen en zijn 24-uurs had aangevraagd. Hij lijkt nu weer vastbesloten te blijven, anders zou hij zich niet zo inlikken.quote:Amanda: Iemand nieuw is ook leuk.
Huub: Dan moeten wij hem wegpesten?
Amanda: Dat kan ik niet.
Huub: Je hoeft niets te doen, maar dan moet je hem niet gaan troosten.
Amanda: Troosten doe ik niet.
Amanda: Jammer dat er morgen geen stemming is.
Huub: Helaas 1 keer per maand, jammer.
Die van Amanda zijn veel te sloerig, die van Lieke veel te keurig.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:43 schreef Anderkeertje het volgende:
Waarom hebben ze toch geen leuke jurken voor Amanda en Lieke? dit zijn allemaal van die netnietgoed jurken
Van Lieke van H&M , van Amanda van de PABO. Top styliste Miss Lillibit.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:44 schreef mootie het volgende:
[..]
Die van Amanda zijn veel te sloerig, die van Lieke veel te keurig.
Bij Lieke is het ook net een beetje hoe je het draagt.. Zij doet overal zo'n parelketting bij om, ik wist niet eens dat die dingen nog bestonden, ik dacht dat de laatsten waren vergaan tijdens de oorlogquote:Op woensdag 13 juni 2007 15:44 schreef mootie het volgende:
[..]
Die van Amanda zijn veel te sloerig, die van Lieke veel te keurig.
quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:37 schreef mootie het volgende:
Dat is een grapje! Zo noemt Brian een ruggegraat!![]()
Net of Cc zulke domme fouten zou maken![]()
Melisa zei laatst tegen Del dat ze eenzelfde jurkje als haar heeft, bij Neckermann vandaan..quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:46 schreef beequeen het volgende:
[..]
Van Lieke van H&M , van Amanda van de PABO. Top styliste Miss Lillibit.![]()
Ze zetten dingen nu pas in perspectief... (BAN)quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:48 schreef beequeen het volgende:
WB begint nu tegen Huub over de slijmverhalen van Eric. De wonderen zijn de wereld nog niet uit.
Ik heb er nog een van mijn oma. Zit permanent in een mooi doosjequote:Op woensdag 13 juni 2007 15:47 schreef SiRojK het volgende:
[..]
Bij Lieke is het ook net een beetje hoe je het draagt.. Zij doet overal zo'n parelketting bij om, ik wist niet eens dat die dingen nog bestonden, ik dacht dat de laatsten waren vergaan tijdens de oorlog
quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:48 schreef mootie het volgende:
Houdt Brian dat couponnetje om zn nek?
De parels hebben wel 1 voordeel, ze maken niet zo'n takkenherrie als die andere kettingenquote:Op woensdag 13 juni 2007 15:49 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik heb er nog een van mijn oma. Zit permanent in een mooi doosje![]()
Jaap = Brianquote:Op woensdag 13 juni 2007 15:48 schreef Disana het volgende:
Huub en Jaap bespreken tussen het kleden door het liedje van Huub. Brian heeft een lekker zenuwachtig lachje.
Brian vertelt dat Eric met 'verhaaltjes' naar hem toe kwam. Brian heeft hem 'keihard gezegd' dat hij zich wel altijd negatief heeft uitgelaten over hem. Huub noemt Eric een 'crawling son of a bitch'.
Huub, doe die zender eens om!
Ik vind dit jurkje van Lieke nog wel gaan, maar de restquote:Op woensdag 13 juni 2007 15:46 schreef beequeen het volgende:
[..]
Van Lieke van H&M , van Amanda van de PABO. Top styliste Miss Lillibit.![]()
Mooi hequote:Op woensdag 13 juni 2007 15:48 schreef mootie het volgende:
Houdt Brian dat couponnetje om zn nek?
OT: Ik ben 15 jaar intercedente geweest bij een uitzendburo. Daar noemden wij de dames van Randstad alijd PPP's.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:49 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik heb er nog een van mijn oma. Zit permanent in een mooi doosje![]()
Huub zei net al dat hij niet van plan is ruzie te gaan maken zoals Jaap en Amanda deden. Die Elly hoef ik niet te zien, dat is een wandelend cliche.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:52 schreef tuinfluiter het volgende:
Toch denk ik niet dat vanavond de spatten eraf vliegen bij Jensen,
Brian wordt in sommige situaties wat terughoudender,
en Huub heeft nu vaak genoeg moeten aanhoren dat
dat hij irritant steeds het gesprek overnam bij Life&Cooking.
Ik denk dat er met Elly en Mariel vanavond meer te beleven valt in de villa dan
bij Jensen, alhoewel Jensen ook wat TV- beelden laat zien die wat kunnen oproepen.
quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:47 schreef SiRojK het volgende:
[..]
Bij Lieke is het ook net een beetje hoe je het draagt.. Zij doet overal zo'n parelketting bij om, ik wist niet eens dat die dingen nog bestonden, ik dacht dat de laatsten waren vergaan tijdens de oorlog
quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:53 schreef SiRojK het volgende:
Brian ziet er echt niet uit met dat foute sjaaltje:
[afbeelding]
@BSOL
Ha. Ik kan alleen begrafenissen bedenken als parel-aangelegenheid... ook voor het casino vind ik ze nog te stijf.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:53 schreef beequeen het volgende:
[..]
OT: Ik ben 15 jaar intercedente geweest bij een uitzendburo. Daar noemden wij de dames van Randstad alijd PPP's.
Plooirok, paardenstaart en parelketting.![]()
Leuke postquote:Op woensdag 13 juni 2007 15:55 schreef SiRojK het volgende:
Brian leest een brief van een fan.. 'ik wil je best wel een keer zien en leuke dingen met je doen, en als ik neuk zal ik niet gaan huilen'
[afbeelding]
Ik heb Elly vorige keer niet gezien, was ze net afgevoerd. Dus ben wel beetje nieuwschierig.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:54 schreef Disana het volgende:
[..]
Huub zei net al dat hij niet van plan is ruzie te gaan maken zoals Jaap en Amanda deden. Die Elly hoef ik niet te zien, dat is een wandelend cliche.
Waar werkte jij dan?quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:53 schreef beequeen het volgende:
[..]
OT: Ik ben 15 jaar intercedente geweest bij een uitzendburo. Daar noemden wij de dames van Randstad alijd PPP's.
Plooirok, paardenstaart en parelketting.![]()
Wat hebben we toch met parels, gisteren ook al....paarlen voor de zwijnenquote:Op woensdag 13 juni 2007 15:56 schreef Disana het volgende:
[..]
Ha. Ik kan alleen begrafenissen bedenken als parel-aangelegenheid... ook voor het casino vind ik ze nog te stijf.
Waarom schiet het woord 'parelteefjes' me nou zomaar te binnen, he...![]()
Oh, nou, dan kun je je lol wel op. Ik weet niet of het vanavond al is, maar ze wil dus met de miljonairs gaan zingen om ze op te vrolijken.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:57 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Ik heb Elly vorige keer niet gezien, was ze net afgevoerd. Dus ben wel beetje nieuwschierig.
DGK kijken kan ook leerzaam zijnquote:Op woensdag 13 juni 2007 15:58 schreef beequeen het volgende:
[..]
Wat hebben we toch met parels, gisteren ook al....paarlen voor de zwijnen![]()
Heet nu Adecco, daarvoor Adia, en daarvoor Keser Uitzendgroep.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:58 schreef Liess het volgende:
[..]
Waar werkte jij dan?
(werkt ook bij een uitzendbureau)
Huh, ik dacht dat het donderdag en vrijdag pas bekend werdquote:Op woensdag 13 juni 2007 15:58 schreef blomst het volgende:
Mijjn zoon is geslaagd![]()
Brian ziet er echt niet uit.
Okquote:Op woensdag 13 juni 2007 15:59 schreef beequeen het volgende:
[..]
Heet nu Adecco, daarvoor Adia, en daarvoor Keser Uitzendgroep.
en nu maar rekenen.![]()
GEFELICITEERD!quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:58 schreef blomst het volgende:
Mijjn zoon is geslaagd![]()
Brian ziet er echt niet uit.
Het is een kruising tussen Sally Spectra en Imca Marina met het accent van een Jordanees...quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:57 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Ik heb Elly vorige keer niet gezien, was ze net afgevoerd. Dus ben wel beetje nieuwschierig.
waar voor?gefeliquote:Op woensdag 13 juni 2007 15:58 schreef blomst het volgende:
Mijjn zoon is geslaagd![]()
Brian ziet er echt niet uit.
Gefeliciteerd!!!!quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:58 schreef blomst het volgende:
Mijjn zoon is geslaagd![]()
Brian ziet er echt niet uit.
Parelskettinge'/armbanden zijn er weer volop....................alleen zijn ze dan net weer iets anders. Hetzelfde als met die jurkjes....alles netnietquote:Op woensdag 13 juni 2007 15:47 schreef SiRojK het volgende:
[..]
Bij Lieke is het ook net een beetje hoe je het draagt.. Zij doet overal zo'n parelketting bij om, ik wist niet eens dat die dingen nog bestonden, ik dacht dat de laatsten waren vergaan tijdens de oorlog
En Coraquote:Op woensdag 13 juni 2007 16:00 schreef Mokum020 het volgende:
Het is een kruising tussen Sally Spectra en Imca Marina
ach joh, hij is al een anaalridder, dus het komt er beetje bij beetje uit.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:53 schreef SiRojK het volgende:
Brian ziet er echt niet uit met dat foute sjaaltje:
[afbeelding]
@BSOL
Met de hand gemaakt, zei ze nogquote:Op woensdag 13 juni 2007 16:03 schreef beequeen het volgende:
Iemand heeft een schilderij van Amanda gemaakt. Ze is helemaal blij, hij is voor Mananda.
laat me raden .... maatje 38??quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:03 schreef Lobasca het volgende:
Natasia is weer als varken vermomd, in d'r roze, veeel te strakke, pakje.
Het hat je moeder kenne weze?quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:00 schreef Mokum020 het volgende:
[..]
Het is een kruising tussen Sally Spectra en Imca Marina met het accent van een Jordanees...
heb je hem?![]()
Speciaal voor Dr.Laban van de Bergmankliniek.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:03 schreef Lobasca het volgende:
Natasia is weer als varken vermomd, in d'r roze, veeel te strakke, pakje.
Heeft Herma voor haar mee genomen, maatje 36quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:03 schreef Lobasca het volgende:
Natasia is weer als varken vermomd, in d'r roze, veeel te strakke, pakje.
Van een voetschilder voor een andersoortig gehandicapte ligt idd meer voor de hand.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:03 schreef Disana het volgende:
Wat een idiote dingen sturen mensen soms... ik snap niet dat de liefde voor een miljonair of het programma zo ver kan gaan. Amanda heeft een handgeschilderd schilderij gekregen.
quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:58 schreef blomst het volgende:
Mijjn zoon is geslaagd![]()
Brian ziet er echt niet uit.
zo wazig, over een uurtje is ze weer terug........ en dan iedereen gaan zoenen.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:05 schreef AnTjUh het volgende:
natas gaat weg en geeft IEDEREEN ja zelfs jaap een zoen
Misschien van Ravensburger.quote:
1 uur eerder vertrokken.quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:57 schreef Lobasca het volgende:
Ik heb Elly vorige keer niet gezien,
was ze net afgevoerd. Dus ben wel beetje nieuwschierig.
in strakke dingen ziet ze er het meest komisch uit met der buik die over die strakke dingen blubbert en dan die vette varkenspootjesquote:Op woensdag 13 juni 2007 16:03 schreef Lobasca het volgende:
Natasia is weer als varken vermomd, in d'r roze, veeel te strakke, pakje.
Even later noemde ze het weer een foto. Gek genoeg is ze er enorm blij mee.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:05 schreef FdW het volgende:
[..]
Van een voetschilder voor een andersoortig gehandicapte ligt idd meer voor de hand.![]()
Helaas krijgen de bewoners voornamelijk tekens van leven uit de buitenwereld van mensen die net als zijzelf niet meer kunnen relativeren. En dat versterkt hun gedrag en ego. Zie ook dat bespottelijke taartincident.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:03 schreef Disana het volgende:
Wat een idiote dingen sturen mensen soms... ik snap niet dat de liefde voor een miljonair of het programma zo ver kan gaan. Amanda heeft een handgeschilderd schilderij gekregen.
Wat is daar raar aan dan? Het is ook een aardig ding, alleen om Brians nek is het (daar ga ik weer) een vlag op een modderschuitquote:Op woensdag 13 juni 2007 16:09 schreef kleinzusje het volgende:
Ik moet echt iets kwijt en ik maak geen grap( heb het al eerder gepost en toen geloofde niemand me)
![]()
Ik vind de sjaal van Brian super !!!!!!![]()
Ik geloof je want jij vindt alles wat Brian draagt mooi toch?quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:09 schreef kleinzusje het volgende:
Ik moet echt iets kwijt en ik maak geen grap( heb het al eerder gepost en toen geloofde niemand me)
![]()
Ik vind de sjaal van Brian super !!!!!!![]()
Thank Youquote:Op woensdag 13 juni 2007 16:06 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
1 uur eerder vertrokken.
Maandag en woensdag zijn haar werkavonden.
En zij vindt het zielig voor Eric dat hij een moeder mist
en wilt graag de moederrol af en toe op zich nemen en
Mariel, een vriendin komt om 19:30 voor Eric.
Precies, gewoon uitgeknipt uit de Removos-kalender!quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:05 schreef FdW het volgende:
[..]
Van een voetschilder voor een andersoortig gehandicapte ligt idd meer voor de hand.![]()
Dat taartincident moet echter tot op de bodem worden uitgezocht, hequote:Op woensdag 13 juni 2007 16:09 schreef Meganog het volgende:
[..]
Helaas krijgen de bewoners voornamelijk tekens van leven uit de buitenwereld van mensen die net als zijzelf niet meer kunnen relativeren. En dat versterkt hun gedrag en ego. Zie ook dat bespottelijke taartincident.
quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:10 schreef Disana het volgende:
[..]
Wat is daar raar aan dan? Het is ook een aardig ding, alleen om Brians nek is het (daar ga ik weer) een vlag op een modderschuit![]()
Je blijft een rarequote:Op woensdag 13 juni 2007 16:09 schreef kleinzusje het volgende:
Ik moet echt iets kwijt en ik maak geen grap( heb het al eerder gepost en toen geloofde niemand me)
![]()
Ik vind de sjaal van Brian super !!!!!!![]()
Het moet gewoon veeeeel en veeeeeel strakker om zijn rattennek, vastbinden aan een modderschuit en 'volle kracht, vooruit maatje'.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:10 schreef Disana het volgende:
[..]
Wat is daar raar aan dan? Het is ook een aardig ding, alleen om Brians nek is het (daar ga ik weer) een vlag op een modderschuit![]()
quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:10 schreef noekje het volgende:
[..]
Ik geloof je want jij vindt alles wat Brian draagt mooi toch?
Ik vind het meeste knap sloeberig en sjofel, en begrijp niet waarom de anderen er netter bij moeten lopen dan hij.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:12 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
![]()
Als je het hoofd wegdenkt kan het echt prima.
En als Huub hem om zou doen, sleept die over de grond.
Ik vind de kleding van Brian vaak erg mooi![]()
KLeinzusje....???????????quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:09 schreef kleinzusje het volgende:
Ik moet echt iets kwijt en ik maak geen grap( heb het al eerder gepost en toen geloofde niemand me)
![]()
Ik vind de sjaal van Brian super !!!!!!![]()
Raar, ik heb precies het omgekeerdequote:Op woensdag 13 juni 2007 16:14 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik vind het meeste knap sloeberig en sjofel, en begrijp niet waarom de anderen er netter bij moeten lopen dan hij.
Vooral zijn kickboxbroek en haltershirts.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:14 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik vind het meeste knap sloeberig en sjofel, en begrijp niet waarom de anderen er netter bij moeten lopen dan hij.
Dus zijn kop staat je niet aan?quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:12 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
![]()
Als je het hoofd wegdenkt kan het echt prima.
En als Huub hem om zou doen, sleept die over de grond.
Ik vind de kleding van Brian vaak erg mooi![]()
Moet kunnen. Heibel in de tent!quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:15 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Raar, ik heb precies het omgekeerde![]()
En ik meen het !!!!
Heb je ook zo'n sjaaltje ?quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:15 schreef demins het volgende:
[..]
KLeinzusje....???????????![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Hoe kún je?![]()
![]()
![]()
![]()
Bij Jaap zou het misschien helpenquote:Op woensdag 13 juni 2007 16:16 schreef noekje het volgende:
Huub is boos omdat Eric in het eten heeft gespuugd. Amanda geeft het gelijk ook toe.
Lieke: geeft niet hoor
Huub: Eric, in alles gooi ik nu gootsteenonstopper
oei, daar heb je een puntquote:Op woensdag 13 juni 2007 16:17 schreef Mani89 het volgende:
Ik zit te wachten dat Brian ze pimpin hoedje weer is tevoorschijn haalt .. iemand moet hem echt is gaan wijzen op dat belachelijke ding
Met zijn staart tussen zijn benen.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:17 schreef Anderkeertje het volgende:
en Erik loop tweer weg
Lekker likken ! Tongetje zit net aan de andere kant maar het komt aardig overeen.quote:
Hij zat onder een foto van Eric...quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:19 schreef noekje het volgende:
[..]
Lekker likken ! Tongetje zit net aan de andere kant maar het komt aardig overeen.
Ja, weet ik veel..
![]()
<---- Ik heb hem op. Niet tegen hem zeggen. Laat hem maar zoeken.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:17 schreef Mani89 het volgende:
Ik zit te wachten dat Brian ze pimpin hoedje weer is tevoorschijn haalt .. iemand moet hem echt is gaan wijzen op dat belachelijke ding
Amanda murmelt alleen als ze voorleest, dus ik weet het niet.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:20 schreef kleinzusje het volgende:
Heeft Amanda mijn brief al voorgelezen ?
Ik heb haar eigenlijk alleen over het schilderij gehoord.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:20 schreef kleinzusje het volgende:
Heeft Amanda mijn brief al voorgelezen ?
Zit je vooraan in het publiek straks?quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:20 schreef Lobasca het volgende:
[..]
<---- Ik heb hem op. Niet tegen hem zeggen. Laat hem maar zoeken.
Gefeliciteerdquote:Op woensdag 13 juni 2007 15:58 schreef blomst het volgende:
Mijjn zoon is geslaagd![]()
Brian ziet er echt niet uit.
quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:21 schreef beequeen het volgende:
[..]
Amanda murmelt alleen als ze voorleest, dus ik weet het niet.
Brian net wel! Hij kan niet terug sms-en.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:20 schreef kleinzusje het volgende:
Heeft Amanda mijn brief al voorgelezen ?
Heeft Peter haar een schilderij gestuurd ???quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:22 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik heb haar eigenlijk alleen over het schilderij gehoord.
Dat was toch Amanda?quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:22 schreef noekje het volgende:
[..]
Brian net wel! Hij kan niet terug sms-en.![]()
Ja...je zal moeten wachten tot Brian je keihard neukt tot ie de Kooi uit is...quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:20 schreef kleinzusje het volgende:
Heeft Amanda mijn brief al voorgelezen ?
We zullen het nog wel horenquote:Op woensdag 13 juni 2007 16:23 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Heeft Peter haar een schilderij gestuurd ???![]()
![]()
![]()
Peter is niet meer te volgen. Die is op VOL een actie gestart voor Huub, iets met honkbalballen.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:23 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Heeft Peter haar een schilderij gestuurd ???![]()
![]()
![]()
Volgens mij komt het schilderij van Robertquote:Op woensdag 13 juni 2007 16:23 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Heeft Peter haar een schilderij gestuurd ???![]()
![]()
![]()
Als ik zo'n sjaaltje had zou ik je er met alle plezier mee wurgen!quote:
quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:25 schreef beequeen het volgende:
[..]
Peter is niet meer te volgen. Die is op VOL een actie gestart voor Huub, iets met honkbalballen.
quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:25 schreef beequeen het volgende:
[..]
Peter is niet meer te volgen. Die is op VOL een actie gestart voor Huub, iets met honkbalballen.
Klopt!quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:24 schreef noekje het volgende:
[..]
Amanda las toch de brief voor die Brian had gehad?
De verwarring is enorm.![]()
quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:25 schreef demins het volgende:
[..]
Als ik zo'n sjaaltje had zou ik je er met alle plezier mee wurgen!![]()
Nee, die brief was volgens mij van Amanda zelf, maar idd , zeer verwarrend.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:24 schreef noekje het volgende:
[..]
Amanda las toch de brief voor die Brian had gehad?
De verwarring is enorm.![]()
Maar ze zei toch ook tegen Lieke. Hé Liekuh, moet je horuh! Brian heb een brief gehad van een meisjuh.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:27 schreef beequeen het volgende:
[..]
Nee, die brief was volgens mij van Amanda zelf, maar idd , zeer verwarrend.
quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:09 schreef kleinzusje het volgende:
Ik moet echt iets kwijt en ik maak geen grap( heb het al eerder gepost en toen geloofde niemand me)
![]()
Ik vind de sjaal van Brian super !!!!!!![]()
Jaap, Amanda en Eric overquote:Op woensdag 13 juni 2007 16:28 schreef Day het volgende:
Brian, Lieke en Huub worden opgehaald voor Jensen, Natasia is naar dr. Laban. Dat wordt wel heel erg stil daar!
Erik zou nog even goed met Amanda gaan pratenquote:Op woensdag 13 juni 2007 16:28 schreef Day het volgende:
Brian, Lieke en Huub worden opgehaald voor Jensen, Natasia is naar dr. Laban. Dat wordt wel heel erg stil daar!
quote:
Klopt, staat ook niet op de site van Jensen.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:29 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Amanda krijgt te horen dat ze niet in de Jensen-uitzending van vanavond komen
[afbeelding]
Zijn vriendinnetje die Huub wil slaan.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:31 schreef Disana het volgende:
Eric heeft rust. Ik hoop dat hij flink gaat malen over wat hij allemaal mist, en dat het bezoek van zijn vriendinnetje vanavond er nog een schepje bovenop doet.
Zij ziet natuurlijk ook wel dat Eric een onaantrekkelijke schim is geworden. Dan is het tijd voor actie.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:33 schreef noekje het volgende:
[..]
Zijn vriendinnetje die Huub wil slaan.![]()
Hoe is het in vredesnaam mogelijk dat je op bezoek gaat bij je beste vriend en dan aandacht gaat besteden aan zijn vijand. Ik zou lekker van elkaar genieten maar ja...
Amanda moet niets van Eric hebben, hij blijft liegen volgens Amanda. Uiteindelijk heeft Eric Huub er nog bijgeroepen, maar dat maakte het alleen maar erger voor Eric.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:32 schreef getl0st het volgende:
Hoiii![]()
Kan iemand heel snel en kort zeggen hoe het gister is afgelopen tussen Eric en Amanda?
Sorryquote:Op woensdag 13 juni 2007 16:32 schreef getl0st het volgende:
Hoiii![]()
Kan iemand heel snel en kort zeggen hoe het gister is afgelopen tussen Eric en Amanda?
Dankuquote:Op woensdag 13 juni 2007 16:36 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Amanda moet niets van Eric hebben, hij blijft liegen volgens Amanda. Uiteindelijk heeft Eric Huub er nog bijgeroepen, maar dat maakte het alleen maar erger voor Eric.
leuk, verdient ze ook, ik heb het schilderij overigens niet gestuurd, ik ben niet zo handigquote:Op woensdag 13 juni 2007 16:03 schreef Disana het volgende:
Wat een idiote dingen sturen mensen soms... ik snap niet dat de liefde voor een miljonair of het programma zo ver kan gaan. Amanda heeft een handgeschilderd schilderij gekregen.
Het klopt natuurlijk wel wat Huub zei gisteren. Mensen die laag in de poll staan zullen altijd roepen dat ze niet voor de populariteitsprijs gaan.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:36 schreef Dark het volgende:
Amanda vindt de popo niet zo belangrijk, de CP's vindt ze wel leuk, maar ze zit niet in DGK voor de popo.
quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:37 schreef robert2006 het volgende:
[..]
leuk, verdient ze ook, ik heb het schilderij overigens niet gestuurd, ik ben niet zo handig
Je bent er de laatste tijd niet erg bij heh?quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:36 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
SorryIk ben afgehaakt en de draad kwijt
![]()
quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:39 schreef getl0st het volgende:
[..]
Je bent er de laatste tijd niet erg bij heh?
quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:40 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
klopt
Nu weer even met Iris op stap
![]()
Die nagelneus moet zo nodig met die verkrachter meelullen omdat ze veel homofiele klanten heeft.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:37 schreef Dark het volgende:
Tilly geeft Eric het advies om even met Amanda 1 op 1 te gaan praten. Gaat ie doen.
Waar heb je die gejat?quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:40 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
De kaart die we gisteren niet konden cappen
[afbeelding]
Hij is leuk.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:40 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
De kaart die we gisteren niet konden cappen
[afbeelding]
Het zit je hoog hé?quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:41 schreef FdW het volgende:
[..]
Die nagelneus moet zo nodig met die verkrachter meelullen omdat ze veel homofiele klanten heeft.
Weg met al die ouwe Amsterdamse wijven zoals die zich zo nodig met het spel moeten bemoeien en oma's laatste kunstje voor TV willen doen, zoals Tilly, Napalm, Ellie, Herma, Yogamiep etc....![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Volgens de site van Jensen niet.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:43 schreef Gert het volgende:
Ze komen dus vanavond niet op TV bij Jensen?
Leuke kaart! Let vooral op Brian!quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:40 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
De kaart die we gisteren niet konden cappen
[afbeelding]
Zojuist gecapt toen Amanda de kaart aan Eric liet zien ..... Je weet toch, ik jat niet maar cap zelfquote:
Tuurlijk weet ik dat, let op mijn smiley.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:46 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Zojuist gecapt toen Amanda de kaart aan Eric liet zien ..... Je weet toch, ik jat niet maar cap zelf![]()
Of ze moeten samen met zo'n Milly Vanilly in de show zitten, maar dat zal wel niet.quote:
You're the master!quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:46 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Zojuist gecapt toen Amanda de kaart aan Eric liet zien ..... Je weet toch, ik jat niet maar cap zelf![]()
Amanda hoorde van de chauffeur / productiemedewerker dat het niet vannavond wordt uitgezondenquote:Op woensdag 13 juni 2007 16:47 schreef Gert het volgende:
[..]
Of ze moeten samen met zo'n Milly Vanilly in de show zitten, maar dat zal wel niet.
er gebeurt daar meer dan in het kantoorquote:Op woensdag 13 juni 2007 16:49 schreef Disana het volgende:
Hek, zwembad, 2x huis. En er wordt niet eens geschreeuwd...
Nieuwe kleren voor Amandaquote:Op woensdag 13 juni 2007 16:50 schreef AnTjUh het volgende:
[..]
er gebeurt daar meer dan in het kantoor
we willen toch de aktie zien!
De 'aktie' lijkt dat Amanda wat nieuwe kleren heeft gekregen. Zij en Eric kwamen net het kantoor weer binnen lopen.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:50 schreef AnTjUh het volgende:
[..]
er gebeurt daar meer dan in het kantoor
we willen toch de aktie zien!
Onbegrijpelijk. Ze dondert kleding van Lieke in de vijver,Lieke krijgt 2 flodderdingen, en Amanda een hele stapel , het is PABO rotzooi, maar toch.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:52 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Nieuwe kleren voor Amanda
[afbeelding]
Dat siert je. En toch vind ik je een meesterlijke capper.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:50 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
De echte cap-master is nog steeds scanman
Heeft Lieke al vervangende kleding gekregen in verband met het 'alles in de plomp'- festijn?quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:53 schreef Disana het volgende:
De 'aktie' lijkt dat Amanda wat nieuwe kleren heeft gekregen. Zij en Eric kwamen net het kantoor weer binnen lopen.
beetje triest mensen met een sjaal om binnen gatverdamme, TIS ZOMER !!!!quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:09 schreef kleinzusje het volgende:
Ik moet echt iets kwijt en ik maak geen grap( heb het al eerder gepost en toen geloofde niemand me)
![]()
Ik vind de sjaal van Brian super !!!!!!![]()
Dat is dus de vraag. Lees mijn post van 16.54 uur.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:55 schreef Copycat het volgende:
[..]
Heeft Lieke al vervangende kleding gekregen in verband met het 'alles in de plomp'- festijn?
Lieke heeft ook nieuwe kleren gekregen, die had ze toch aan toen ze naar Jensen vertrokquote:Op woensdag 13 juni 2007 16:54 schreef beequeen het volgende:
[..]
Onbegrijpelijk. Ze dondert kleding van Lieke in de vijver,Lieke krijgt 2 flodderdingen, en Amanda een hele stapel , het is PABO rotzooi, maar toch.![]()
Als beloning voor het bederven van Liekes kleding?quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:52 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Nieuwe kleren voor Amanda
[afbeelding]
Ja, dat weet ik , ik zeg toch, 2 flodderjurken.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:58 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Lieke heeft ook nieuwe kleren gekregen, die had ze toch aan toen ze naar Jensen vertrok
quote:
Dat gele ding van Amanda is, volgens mij, nog veel meer flodderding .....quote:Op woensdag 13 juni 2007 17:00 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ja, dat weet ik , ik zeg toch, 2 flodderjurken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |