Als je dat alles zo laat nog weet te vinden hoor je waarschijnlijk niet in dit subforum thuis.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 00:20 schreef Buschetta het volgende:
Nu haal je je klompen tevoorschijn en je vlaggetje en zing je stieken het volkslied terwijl je een Frans Bauer cd uit de kast trekt. Onder het genot van een haring, een heineken en een zak drop.....
En boterham met hagelslag niet te vergetenquote:Op zaterdag 2 juni 2007 00:20 schreef Buschetta het volgende:
Nu haal je je klompen tevoorschijn en je vlaggetje en zing je stieken het volkslied terwijl je een Frans Bauer cd uit de kast trekt. Onder het genot van een haring, een heineken en een zak drop.....
Ik mis niets. En dankzij de wereldwijde IKEA's kan ik ook overal aan drop komen.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 00:21 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Als je dat alles zo laat nog weet te vinden hoor je waarschijnlijk niet in dit subforum thuis.![]()
Pindakaas is hier erg duur trouwens, Calve is 4 euro ofzo.(klein potje)quote:Op zaterdag 2 juni 2007 00:23 schreef Bravebart het volgende:
[..]
En boterham met hagelslag niet te vergeten
quote:Op zaterdag 2 juni 2007 00:25 schreef Buschetta het volgende:
[..]
De term sarcasme is je zeker onbekend ? Ik noemde de dingen die Nederlanders denken te missen in het buitenland. Ik mis niets. En dankzij de wereldwijde IKEA's kan ik ook overal aan drop komen.
(veel gehoorde klacht van Nederlanders in het buitenland dat ze geen drop kunnen vinden)
Tering, das fiksquote:Op zaterdag 2 juni 2007 00:26 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Pindakaas is hier erg duur trouwens, Calve is 4 euro ofzo.(klein potje)
quote:
Ik eet zelf geen vlees. Maar als je een keuken prins bent kan je het zelf proberen.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 00:35 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
![]()
Nederlandsche toeristen schijnen overigens de kroketten en frikadellen het meest te missen als ze in het buitenland zijn.
Damn, dat is idd één van de dingen die je gaat missen jaquote:Op zaterdag 2 juni 2007 00:23 schreef Bravebart het volgende:
[..]
En boterham met hagelslag niet te vergeten
quote:Op zaterdag 2 juni 2007 00:25 schreef Buschetta het volgende:
Ik mis niets. En dankzij de wereldwijde IKEA's kan ik ook overal aan drop komen.
(veel gehoorde klacht van Nederlanders in het buitenland dat ze geen drop kunnen vinden)
Ik heb een enorm lekker alternatief gevonden hier.... "Trader Joe's", een winkel die veel organische producten verkoopt, heeft organische pindakaas die heel erg lekker is!quote:Op zaterdag 2 juni 2007 00:26 schreef Buschetta het volgende:
Pindakaas is hier erg duur trouwens, Calve is 4 euro ofzo.(klein potje)
Yep werkt perfect zoiets! Heb het al een paar keer zelf gedaan omdat de winkelversie toch wel aardig duur is. Het duurt alleen lang om te maken omdat je al het vlees in pietpeuterige stukjes moet snijden en het een paar uur in de koelkast moet opstijvenquote:Op zaterdag 2 juni 2007 00:40 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Ik eet zelf geen vlees. Maar als je een keuken prins bent kan je het zelf proberen.
(schijnt niet zo moeilijk te zijn)
http://www.gratisrecept.n(...)tterballen-maken.php
Het HOC topic is denk ik voor velen moeillijk te vinden, dit forum is nog geen 6 uur oud, en ik heb al vele anderen gevonden die ge-emigreerd zijn die ik nog nooit in de 21 topics in HOC ben tegen gekomen.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 02:11 schreef wonderer het volgende:
*ook hier meldt*
Ik denk dat ik eigenlijk het mengelmoesje van het HOC topic wel ga missen. Het was toch best leuk, dat landen vergelijken.
Nou ja, Erwin kan vast wel een topic openen over de vrouwen in je nieuwe thuisland
Een beetje, jaquote:Op zaterdag 2 juni 2007 04:07 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Missen jullie nederland een beetje ?
Chen man!quote:Op zaterdag 2 juni 2007 03:14 schreef Chen het volgende:
[..]
Ik ga binnenkort dichter bij jou in de buurt wonen
Nope, helegaar nietquote:Op zaterdag 2 juni 2007 04:07 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Missen jullie nederland een beetje ?
Beetjequote:Op zaterdag 2 juni 2007 04:07 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Missen jullie nederland een beetje ?
We gaan hoogst waarschijnlijk naar de Fillipijnen emigreren aan het eind van dit jaar of volgend jaarquote:
dat vlees moet je gewoon even in een blender gooien, of met de staafmixer doorheen roeren. Scheelt enorm veel werk.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 01:50 schreef Basekid_NZ het volgende:
[..]
Yep werkt perfect zoiets! Heb het al een paar keer zelf gedaan omdat de winkelversie toch wel aardig duur is. Het duurt alleen lang om te maken omdat je al het vlees in pietpeuterige stukjes moet snijden en het een paar uur in de koelkast moet opstijven![]()
Oh, die ben ik net aan het etenquote:Op zaterdag 2 juni 2007 20:53 schreef flipsen het volgende:
Borrelnootjes! Ik mis BORRELNOOTJES! Van die Tijgernoten, Cocktailmix enzo!![]()
On Topic: Hoi![]()
Het groot 'ik woon in' topicquote:Op zaterdag 2 juni 2007 21:31 schreef Aanvoerder het volgende:
Waar is dat Fok-topic waar je op de kaart kan zien waar de Fokkers in het buitenland zitten? Meen me vaag te herinneren dat die er was.
is niet het origineel, maar dat is wat ik zoek! muchos gracias!quote:
ah t originele topic staat in TRAquote:Op zaterdag 2 juni 2007 21:35 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
is niet het origineel, maar dat is wat ik zoek! muchos gracias!
Jij hebt mazzel!!quote:Op zaterdag 2 juni 2007 01:14 schreef maartena het volgende:
Zit bij mij om de hoek een notenwinkel. En die verkoopt tevens 10 soorten "imported from Holland" drop!![]()
![]()
Dank jequote:Op zaterdag 2 juni 2007 22:19 schreef phileine het volgende:
Jimbo, heeft de Hollandse winkel in Torremolinos geen borrelnootjes en mayo? Of probeer anders de snackbar in centrum Fuengirola, die wil je vast wel een bakje meegeven als je het vriendelijk vraagt.
Rewimo, mooi hoor, die boerderij!
ze hebben t wel ik ben aleen geen persoon die 8euro voor een potje mayo betaaltquote:Op zaterdag 2 juni 2007 22:19 schreef phileine het volgende:
Jimbo, heeft de Hollandse winkel in Torremolinos geen borrelnootjes en mayo? Of probeer anders de snackbar in centrum Fuengirola, die wil je vast wel een bakje meegeven als je het vriendelijk vraagt.
Rewimo, mooi hoor, die boerderij!
ik woon in benalquote:Op zaterdag 2 juni 2007 23:14 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Dank jeHoe bevalt het jullie? Benalmadena, daar ben ik lang geleden op vakantie geweest. 'k Heb er nog een zonnesteek opgelopen
Van het wachten op de bus.
Hee bijna-Duitserquote:
quote:Op zaterdag 2 juni 2007 00:20 schreef Buschetta het volgende:
Nu haal je je klompen tevoorschijn en je vlaggetje en zing je stieken het volkslied terwijl je een Frans Bauer leuke cd uit de kast trekt. Onder het genot van een haring, een heineken Grolsch en een zak drop.....
zal het je laten weten over die spulletjes ^^ moet als t goed is (heb ik gehoort) na de zomer van start gaanquote:Op zondag 3 juni 2007 01:46 schreef phileine het volgende:
Rewimo, ik zit in Fuengirola, dat is het buurplaatsje van Benalmádena. Bevalt tot nu toe erg goed, alleen wachten we al een jaar op de sleutel van ons eigen huis. We zijn inmiddels toe aan de vierde huurwoning en dat ben ik wel een beetje zat. Maar goed, hopelijk hopelijk deze zomer.
Dat van die AH-spullen klinkt goed Jimbo, laat me weten als je meer weet. Moet eerlijk zeggen dat ik ook nog niet bij de Hollandse winkel ben geweest (ik heb enorm de pest aan Torremolinos en het erge is dat ik altijd als ik de verkeerde afslag neem daar terecht kom), maar heb wel laatst de euromarket ontdekt met pindasaus, dus dat was al erg fijn.
Mijn dochtertje zit op een spaanse school in centrum fuengirola. Dat leek ons het beste voor de integratie, ik ben dan ook een van die actieve ouders die aan alles qua organiseren meewerkt. Goed voor mijn Spaans.
Wat betreft jouw werk: waarom maak je niet een mooi cv-'tje, trek je hipste kleren aan en trek een paar dagen uit om alle tenten in de buurt die je leuk lijken langs te gaan met een mooie babbel. Zeker nu het seizoen aanbreekt hebben ze overal mensen nodig, grote kans dat je dan wel een leuke baan vindt. (als je in fuengirola zoekt moet je daar rond de haven zijn, dat zitten de hippe tenten)
hier wel hoorquote:Op dinsdag 5 juni 2007 03:01 schreef arrebar het volgende:
Nou laten we het gesprek dan een beetje levendig houden.
eeehm eeehm eehm, lekker weetje he?
Olééééé Paella amsterdammersquote:Op zondag 3 juni 2007 14:18 schreef Jimbo het volgende:
[..]
zal het je laten weten over die spulletjes ^^ moet als t goed is (heb ik gehoort) na de zomer van start gaan
torremelinos is idd niet echt het leukste plaatsje ooit, het zit helemaal vol met van die "Olééééé Paella amsterdammers"maar om eens in de zoveel tijd naar uit te gaan kan het wel gezellig zijn
![]()
De barretjes bij de haven zoals Foreplay, tramps , london pub , underground , savoy ect ect kennen ze me allemaal al maar ik was helaas bij allemaal niet echt het soort mens dat ze nodig haddenze zoeken meer een geyle player achter de bar dan een normaal mens
en bij mn locale barretjes (the rock aan het begin van de boulevard en Goodfella's echt in de haven) hebben ze ook geen mensen nodig aangezien t kleine barren zijn waar ze het met een paar mensen op een volle avond goed aankunnen
hoe is het met je spaans eigenlijk ? ik zit er nu 3 jaar en na ongeveer een jaartje was ik heel goed verstaanbaar in de taal...maar helaas ben ik toen 3 maanden in nederland geweest en ben echt alles vergeten :S en nu spreek ik dus nogsteeds helemaal geen spaans
durf te wedden dat je dochtertje dr spaans nu echt mega goed isspaanse scholen drammen het meer of minder er gewoon hard in
Vlees in een food processor fijnmalen werkt fantastisch voor dat doel. Dat is tenminste hoe ik het doe. Scheelt een berg werk en het wordt heel fijn. Wat je ook makkelijk kan doen is een stapel bitterballen maken en dan invriezen. Doe ik ook altijd. Ik maar er altijd 100 of zo tegelijk die ik dan in porties van 10 of zo invries.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 01:50 schreef Basekid_NZ het volgende:
[..]
Yep werkt perfect zoiets! Heb het al een paar keer zelf gedaan omdat de winkelversie toch wel aardig duur is. Het duurt alleen lang om te maken omdat je al het vlees in pietpeuterige stukjes moet snijden en het een paar uur in de koelkast moet opstijven![]()
Hahahaquote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:23 schreef troma78 het volgende:
Moet het toch nog een keer proberen, datr kroketten fabriceren. De vorige keer smaakte mijn zelfgemaakte kroketten echt niet lekker![]()
kikker, en daarna hamerende smileyquote:Op donderdag 7 juni 2007 13:31 schreef Bora-Bora het volgende:
Nee niet eens! Eerder een bug in het bioritme.... [afbeelding]
Een soort andere tijdzone in het systeem dus...; als ik in de VS ben, heb ik geen probleem met een normaal ritme...![]()
quote:Op donderdag 7 juni 2007 15:45 schreef maartena het volgende:
Waarom weten mensen nog steeds niet dat imageshack niet werkt op FOK!
Hm, die krijg ik over een paar dagen dan welquote:Op donderdag 7 juni 2007 18:01 schreef Shira het volgende:
Er schijnt een gigantische storm deze kant op te komen![]()
Verrekquote:Op donderdag 7 juni 2007 18:01 schreef Shira het volgende:
Er schijnt een gigantische storm deze kant op te komen![]()
Het verrassende voor mij was dat die storm ook mijn kant op komtquote:Op donderdag 7 juni 2007 19:42 schreef phileine het volgende:
dat was zo idioot toen afgelopen herfst er enorme storm was in Nederland. Zaten wij hier te puffen van te hitten in de tuin, en ondertussen verslagen lezen op fok van mensen in dat noodweer "oeps, daar gaat mijn dakraam". Heel surrealistisch.
*note to self.. ik moet er ook nog een maken.. deze is wel heel slechtquote:
Inderdaad, ik denk steeds "waarom zijn zijn posts allemaal zo treurig", onbewust koppel ik je avatar aan je postsquote:Op donderdag 7 juni 2007 20:42 schreef compier het volgende:
[..]
*note to self.. ik moet er ook nog een maken.. deze is wel heel slecht
is goedquote:Op donderdag 7 juni 2007 20:48 schreef wonderer het volgende:
[..]
Inderdaad, ik denk steeds "waarom zijn zijn posts allemaal zo treurig", onbewust koppel ik je avatar aan je posts
Zal ik iets voor je maken (mits niet bewegend)? Vind ik leuk.
Voorkeuren voor onderwerp? Je kunt ook een plaatje aandragen. En wil je je username erin?quote:
Geen voorkeuren, zolang het maar niet roze wordtquote:Op donderdag 7 juni 2007 20:50 schreef wonderer het volgende:
[..]
Voorkeuren voor onderwerp? Je kunt ook een plaatje aandragen. En wil je je username erin?
ja dat heb ik ook steeds. vind het wel altijd een geweldige smiley maar denk steeds bij compiers posts "agossie..."quote:Op donderdag 7 juni 2007 20:48 schreef wonderer het volgende:
[..]
Inderdaad, ik denk steeds "waarom zijn zijn posts allemaal zo treurig", onbewust koppel ik je avatar aan je posts
quote:Op donderdag 7 juni 2007 21:04 schreef phileine het volgende:
[..]
ja dat heb ik ook steeds. vind het wel altijd een geweldige smiley maar denk steeds bij compiers posts "agossie..."
Vrij simpelquote:
Je krijgt dan echt het gevoel van....quote:Op donderdag 7 juni 2007 21:04 schreef phileine het volgende:
ja dat heb ik ook steeds. vind het wel altijd een geweldige smiley maar denk steeds bij compiers posts "agossie..."
het is niet Echt wat voor me, maar ik MOET kiezenquote:Op donderdag 7 juni 2007 21:13 schreef maartena het volgende:
Jij ging toch naar Missouri, compier?
Heb je al besloten of het Kansas City of St. Louis word voor je sport teams? Of is baseball etc, niets voor je....
quote:Op donderdag 7 juni 2007 21:20 schreef maartena het volgende:
[..]
Je krijgt dan echt het gevoel van....
Ik moet naar de VS van mijn pa....
![]()
quote:
Ja dat wist ik wel, maar ik had effe niet op het adres gelet...quote:Op donderdag 7 juni 2007 15:45 schreef maartena het volgende:
Waarom weten mensen nog steeds niet dat imageshack niet werkt op FOK!
A picture says more then a 1000 words....quote:Op vrijdag 8 juni 2007 01:25 schreef Bora-Bora het volgende:
Ja dat wist ik wel, maar ik had effe niet op het adres gelet...![]()
Maarreh, ik kan de smiley nu gewoon zien (voor het eerst) ; jullie niet dan??
Inderdaad...quote:Op vrijdag 8 juni 2007 01:44 schreef maartena het volgende:
A picture says more then a 1000 words....
Zoals Shakespeare ooit zei:quote:Op vrijdag 8 juni 2007 10:36 schreef arrebar het volgende:
tsss, ik moet nog vijf weken stage voordat ik pas rond kan reizen.
...lolquote:“Be patient, for the world is broad and wide.”
Proost!quote:
Wow, weet dat dit niet het goede topic is, maar kan je voor mij er ook eentje maken met de Filipijnse vlagquote:
quote:Op vrijdag 8 juni 2007 18:48 schreef wonderer het volgende:
http://www.xs4all.nl/~shyvven/fok/chen.jpg
Perfectquote:Op vrijdag 8 juni 2007 19:06 schreef wonderer het volgende:
http://www.xs4all.nl/~shyvven/fok/chen2.jpg
Of zoiets?
Tot ik klachten krijg van de provider, blijven ze staan. Maar kun je ze niet gewoon uploaden op fok dan?quote:Op vrijdag 8 juni 2007 19:26 schreef Chen het volgende:
[..]
PerfectLaat jij ze op die space staan of moet ik em ergens anders uploaden ?
Staan op het punt vanquote:Op vrijdag 8 juni 2007 21:12 schreef SuperWeber het volgende:
Zijn we verhuisd??
Cool!quote:Op dinsdag 12 juni 2007 17:42 schreef Rewimo het volgende:
Jiehaa, ik heb in elk geval een baan in Arnhem. En waarschijnlijk kan ik morgen zelfs kiezen uit twee banen
En daar ga je dan voor in het buitenland wonenquote:Op dinsdag 12 juni 2007 17:42 schreef Rewimo het volgende:
Jiehaa, ik heb in elk geval een baan in Arnhem. En waarschijnlijk kan ik morgen zelfs kiezen uit twee banen
Betaal jij nog voor een Nederlandse provider dan?quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:01 schreef wonderer het volgende:
Tot ik klachten krijg van de provider, blijven ze staan.
Mijn ouders. Ik heb tot ik verhuisde bij mijn ouders gewoond en gebruik ook gewoon de webspace die bij hun internet abo hoortquote:Op dinsdag 12 juni 2007 19:22 schreef maartena het volgende:
[..]
Betaal jij nog voor een Nederlandse provider dan?
Kabel, niet zoveel bijzonders. Snel genoeg voor het standaard internetwerk wat mij betreft.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 19:43 schreef compier het volgende:
wat voor internet hebben jullie allemaal?
ik begin: ik heb in de USA adsl 300kb/s download.. (praktijk, weet de theoretische waarden niet)
Das flink duur voor 10mbit....quote:Op dinsdag 12 juni 2007 19:58 schreef maartena het volgende:
RoadRunner Cable Extreme.
Prijs: $54.95 (ik kan ook nog "Standard" krijgen voor $44.95 en "Lite" voor $34.95 via de kabel)
Snelheid: 10 Mbps downstream (1100 kbyte/s), 1 Mbps upstream (110 kbyte/s).
Er zitten dan uiteraard ook e-mail accounts en webspace bij en dat soort onzin, maar dat gebruik ik niet. Daarvoor host ik een eigen domain voor $9 per maand ongeveer waar ik 20 Gb ruimte heb op een DIKKE backbone pijp. (Erg handig om een paar Gb aan.... "prive spullen" op kwijt te kunnen enzo).
Ik heb kabelmodem gekozen omdat ADSL niet veel hoger dan 6 Mpbs komt in mijn buurt (afstand tot centrale is 12000 voet of ong. 3.6 km), en er in mijn buurt ook nog geen fiber to the home opties zijn. (Daar zijn ze wel mee bezig in de komende jaren).
En met 10 Mbps down, 1 Mbps up + mijn domain kan ik aardig uit de voeten.
Als we een huis hebben, nemen we fiberglassquote:Op dinsdag 12 juni 2007 19:58 schreef maartena het volgende:
Ik heb kabelmodem gekozen omdat ADSL niet veel hoger dan 6 Mpbs komt in mijn buurt (afstand tot centrale is 12000 voet of ong. 3.6 km), en er in mijn buurt ook nog geen fiber to the home opties zijn. (Daar zijn ze wel mee bezig in de komende jaren).
Da's nou juist zo handig. Dank zij die baan kan ik naar Duitsland. Haarlem is een stuk verder van de grensquote:Op dinsdag 12 juni 2007 19:02 schreef wonderer het volgende:
En daar ga je dan voor in het buitenland wonen
Als ze dan maar wat kleiner zijn dan de vorige keer... (Ik heb niet zoveel bandbreedtequote:Op woensdag 13 juni 2007 07:32 schreef tevebe het volgende:
Morgen weer lekker een dagje naar Vancouver. Lekker de toerist uithangen en veel foto's maken.
Veel beter dan die 'quote:Op woensdag 13 juni 2007 10:03 schreef compier het volgende:
nog 2 dagen
en nog steeds niet ingepakt
Hoe bevalt mijn icoontje nu? nog steeds het idee dat ik " moet van mn pa" zoals maarten (a) het zei?
of is het nu beter?
Iedere foto is 3,4mb, maar ik zal wel de linkjes geven andersquote:Op woensdag 13 juni 2007 08:24 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Als ze dan maar wat kleiner zijn dan de vorige keer... (Ik heb niet zoveel bandbreedte) Ik ben ik weet niet hoe lang bezig geweest om ze te downloaden (desalniettemin waren ze wel mooi
).
Dat is eigenlijk een verklaring van goed gedrag. Heb je eigenlijk altijd nodig bij emigratie.quote:Op woensdag 13 juni 2007 18:13 schreef Aanvoerder het volgende:
Misschien hier iemand?
Crime Register Statement? Wat precies?
Ik heb dat tegenwoordig ook met mijn camera.... paar kiekjes maken, zijn de foto's 5 tot 7 Mb per stuk. Er passen nog maar iets van 100 foto's op een CD, dus ik werk tegenwoordig met DVDtjes, daar kan ik dan 2x mijn 2GB geheugenkaartje op kwijt.quote:Op woensdag 13 juni 2007 18:06 schreef tevebe het volgende:
Iedere foto is 3,4mb
Ja, dat hoefde ik dus nietquote:Op woensdag 13 juni 2007 18:15 schreef popolon het volgende:
[..]
Dat is eigenlijk een verklaring van goed gedrag. Heb je eigenlijk altijd nodig bij emigratie.
Aan te vragen via de gemeente.
Oh help...quote:Op woensdag 13 juni 2007 19:16 schreef maartena het volgende:
In een ander topic zag ik dat DiegoArmandoMaradona weer unbanned was.....
Modjes, bereid je alvast voor op een hoop getroll.
Ja, maar jij hebt je visum waarschijnlijk middels het Amerikaans consulaat in Amsterdam geregeld. Die vragen bij het ministerie van justitie je strafblad op voordat je visum wordt goedgekeurd.quote:Op woensdag 13 juni 2007 19:01 schreef wonderer het volgende:
Ja, dat hoefde ik dus nietDat deed de INS zelf of zo. Ik werd van hot naar her gestuurd, kreeg allerlei telefoonnummers en toen op het amerikaforum ergens zeiden ze dat je daar helemaal niet zelf achteraan hoeft ...
Ooh. Maar ik kon het niet krijgen, of ik nou naar de VS ging of niet. Bij de politie wisten ze van niks, gemeente keek me ook raar aan... hoe had ik hem dan moeten krijgen?quote:Op woensdag 13 juni 2007 19:18 schreef maartena het volgende:
[..]
Ja, maar jij hebt je visum waarschijnlijk middels het Amerikaans consulaat in Amsterdam geregeld. Die vragen bij het ministerie van justitie je strafblad op voordat je visum wordt goedgekeurd.
Aanvoerder gaat naar Tsjechië, en heeft dus een verklaring van goed gedrag nodig. Deze is ook in een internationale versie te verkrijgen. Als je al enige tijd in Tsjechië woont, kunt je volgens mij ook gewoon het vergelijkbare document aanvragen in Praag zelf.
Ik heb maar een poll gemaakt....quote:Op woensdag 13 juni 2007 19:48 schreef qwerty_x het volgende:
ik vind het elke keer weer verbazingwekkend dat zo ongeveer 99% van de emigranten-wannabees op Fok naar de USA wil emigreren
ik heb nix tegen de USA, maar vind het wel opmerkelijk
Ik probeerde het enigzins in te delen naar cultuur, en er zijn denk ik meer overeenkomsten tussen Mexico en Brazilie dan tussen de VS en Brazilie. Zo ook Afrika, Zuid-Afrika is een heel stuk meer westers dan de rest van Afrika, en het Midden-Oosten is anders dan de rest van Azie.quote:Op woensdag 13 juni 2007 20:16 schreef qwerty_x het volgende:
welja, pleur heel Zuid Amerika en Caribisch gebied op één hoop !!
Waarschijnlijk wel met dat formaat... even resizen met picturemanager bv. en de bestandsgrootte is al een stuk kleiner...quote:Op woensdag 13 juni 2007 18:51 schreef tevebe het volgende:
Ik heb ook een 2gig kaartje en kwam er achter dat ze 3,4mb waren omdat ik een foto via msn wilde sturen. Ik weet ook niet of de camera op de beste kwaliteit staat. Ik heb namelijk geen idee hoe ik dat moet aanpassen...foton00b enzo![]()
Hey mij lijkt dat oa leuk hoor, naast nog stuk of 30 andere landenquote:Op woensdag 13 juni 2007 19:48 schreef qwerty_x het volgende:
ik vind het elke keer weer verbazingwekkend dat zo ongeveer 99% van de emigranten-wannabees op Fok naar de USA wil emigreren
ik heb nix tegen de USA, maar vind het wel opmerkelijk
Niet zo opmerkelijk. De Nederlandse cultuur word overspoeld met Amerikaanse series en cultuur.quote:Op woensdag 13 juni 2007 19:48 schreef qwerty_x het volgende:
ik vind het elke keer weer verbazingwekkend dat zo ongeveer 99% van de emigranten-wannabees op Fok naar de USA wil emigreren
ik heb nix tegen de USA, maar vind het wel opmerkelijk
quote:Op woensdag 13 juni 2007 22:28 schreef wonderer het volgende:
Af en toe een goeie (of slechte, afhankelijk van je standpunt) horrorfilm kijken geeft je een goed beeld van het Amerikaanse platteland
Ik durf echt niet in een motel
Yeah, ik weet het, beetje idioot. En als het zou moeten zou ik het wel doen ook, maar ik zou me er niet prettig voelen. Net zoals ik een hekel heb aan van die binnenweggetjes met af en toe een huis.quote:
Hehe,, De reden dat m'n neef in Maine zit is Stephen King.quote:Op woensdag 13 juni 2007 22:28 schreef wonderer het volgende:
Af en toe een goeie (of slechte, afhankelijk van je standpunt) horrorfilm kijken geeft je een goed beeld van het Amerikaanse platteland
Ik durf echt niet in een motel
daar ga ik soort van aan wonenquote:Op woensdag 13 juni 2007 22:33 schreef wonderer het volgende:
[..]
Yeah, ik weet het, beetje idioot. En als het zou moeten zou ik het wel doen ook, maar ik zou me er niet prettig voelen. Net zoals ik een hekel heb aan van die binnenweggetjes met af en toe een huis.
Die hoor je dan s'nachts een keer janken ......quote:Op woensdag 13 juni 2007 22:39 schreef compier het volgende:
[..]
daar ga ik soort van aan wonen
maarja we hebben een hele alerte lieve(waak)hond
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het kan zijn dat je gelijk hebt, maar eerlijk gezegd denk ik dat zoiezo het gras gewoon groener is in andere landen.quote:Op woensdag 13 juni 2007 22:22 schreef Buschetta het volgende:
Niet zo opmerkelijk. De Nederlandse cultuur word overspoeld met Amerikaanse series en cultuur.
In de grootste mate word er natuurlijk een positief beeld geschapen door Hollywood. Wat de meeste mensen niet onbetuigt laat. Het feit dat sommige fokkers continue starbucks noemen of andere middelmatige Amerikaanse etenswaren (en ik denk dat ze nog nooit die koffie hebben gedronken) geeft al een beetje aan wat voor een succes de Amerikaanse marketing heeft op de Nederlandse jeugd. Dit geld natuurlijk ook voor het perfecte leven wat in de meeste films word geschetst. Niet realiserend dat de meeste Amerikanen nog nooit in L.A of N.Y zijn geweest en dat de meesten het vreemde steden vinden die in hun ogen niet echt Amerikaans zijn. En toch zijn de meeste films in de grotere steden gesitueerd. Het lijkt de meeste mensen dus niet zo saai als Nederland of andere landen omdat ze alleen de beelden uit de films kennen.
Dat idee van een spannender leven is denk ik de reden van de droom om naar de V.S te verhuizen.
Al zullen de meesten er snel achter komen dat de American dream alleen bestaat in films voor het gros van de Amerikanen![]()
Nu wordt het toch spannend!quote:Op donderdag 14 juni 2007 11:03 schreef compier het volgende:
* compier gaat maar eens inpakken...nog maar 1 nachtje... ik werd vannacht al 80 keer wakker om niets.. leuk joh zenuwen
Mijn vrouw was ook vrij verbaasd toen ze in Nederland kwam, naar de Nederlandse TV keek, en het haar opviel dat ze in Nederland uitgerekend de TROEP kopen waar hier ook gewoon hard om gelachen wordt. In de periode dat ze in Nederland woonde hebben we het over "COPS", "Jerry Springer", 10 jaar oude afleveringen van "America's Funniest Home Video's" met die homo van een Bob Saget, etc.quote:Op donderdag 14 juni 2007 13:02 schreef Bora-Bora het volgende:
Door de Amerikaanse TV in NL zal iemand misschien inderdaad wel eerder aan de V.S. denken dan aan een ander land om te emigreren.
Zelf had ik echter toen ik jonger was -en nog nooit in de VS geweest was- juist een heel vertekend beeld van het land, maar dan in negatieve zin. Het leek mij toen eerder een land dat mij niet zou liggen. Dus ik zie niet in waarom anderen door de televisie nou persé altijd een positief beeld van Amerika zouden hebben. Ik denk dat ik toch echt dezelfde TV heb gezien.
Ik heb hier anders weinig beters gezienquote:Op donderdag 14 juni 2007 15:58 schreef maartena het volgende:
Tis maar net wat je door de televisie aangeleverd krijgt, en dat kan vrij vertekend zijn inderdaad....
ja.. en alles zit (zo ongeveer) in koffers, computer laat ik hier.. maar TOCH nog zenuwen (terwijl ik gewoon zoiets heb van "Allesj komt goet"quote:
Ik heb destijds alleen mijn harddisks meegenomen. De rest nieuw gekocht. Is dat een idee?quote:Op donderdag 14 juni 2007 16:25 schreef compier het volgende:
[..]
ja.. en alles zit (zo ongeveer) in koffers, computer laat ik hier.. maar TOCH nog zenuwen (terwijl ik gewoon zoiets heb van "Allesj komt goet""
mwoa, ik ga toch een laptop kopen, en de muziek die ik leuk vind heb ik op 1 dvd gezet, foto's 1 dvd..quote:Op donderdag 14 juni 2007 16:38 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik heb destijds alleen mijn harddisks meegenomen. De rest nieuw gekocht. Is dat een idee?
Laat ik je alvast het beste wensen op je nieuwe bestemming en dat je snel went aan je nieuwe omgeving en een stel leuke vrienden treft daarquote:Op donderdag 14 juni 2007 16:50 schreef compier het volgende:
[..]
mwoa, ik ga toch een laptop kopen, en de muziek die ik leuk vind heb ik op 1 dvd gezet, foto's 1 dvd..
vind het wel best zo
ahh, okee.quote:Op donderdag 14 juni 2007 16:50 schreef compier het volgende:
[..]
mwoa, ik ga toch een laptop kopen, en de muziek die ik leuk vind heb ik op 1 dvd gezet, foto's 1 dvd..
vind het wel best zo
quote:Op donderdag 14 juni 2007 17:01 schreef Plastic_Power het volgende:
Goeie reis, Compier. Alles gaat goed komen, hoor![]()
Dankjequote:Op donderdag 14 juni 2007 16:54 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Laat ik je alvast het beste wensen op je nieuwe bestemming en dat je snel went aan je nieuwe omgeving en een stel leuke vrienden treft daar
En een stel leuke films in het toestel ernaartoe.
ik vertrek om 9 uur 'sochtends vanaf amsterdam (3 uur van te voren daar zijn, + uur met de auto.. joepie 5 uur wegquote:Op donderdag 14 juni 2007 16:56 schreef wonderer het volgende:
[..]
ahh, okee.
Hoe laat vertrek je morgen? En op welke luchthaven vlieg je?
Tjonge, wat een reis. Nou ja, heb je tenminste echt het gevoel dat je emigreertquote:Op donderdag 14 juni 2007 17:04 schreef compier het volgende:
[..]
[..]
Dankje![]()
![]()
[..]
ik vertrek om 9 uur 'sochtends vanaf amsterdam (3 uur van te voren daar zijn, + uur met de auto.. joepie 5 uur weg), met continental op newark (new york) daarna naar kansas city.
emigratie is alleen de eerste keer "eng" maar nu weet ik dat het normaal is dat ze boos kijkenquote:Op donderdag 14 juni 2007 17:05 schreef wonderer het volgende:
[..]
Tjonge, wat een reis. Nou ja, heb je tenminste echt het gevoel dat je emigreertHeel veel succes en niet te veel peentjes zweten bij de immigratiedienst he?
Komt allemaal goed.
Toen ze bij mij de envelop open gingen maken mompelde die vent allemaal dingen van "how am I supposed... guess I'm not" dus toen kneep ik hem wel even. Ging er dus om dat de envelop al open was en dat ie dat niet had gemerktquote:Op donderdag 14 juni 2007 17:11 schreef compier het volgende:
[..]
emigratie is alleen de eerste keer "eng" maar nu weet ik dat het normaal is dat ze boos kijken
Ah, je doet dus je immigratie in Newarkquote:Op donderdag 14 juni 2007 17:04 schreef compier het volgende:
ik vertrek om 9 uur 'sochtends vanaf amsterdam (3 uur van te voren daar zijn, + uur met de auto.. joepie 5 uur weg), met continental op newark (new york) daarna naar kansas city.
Ja, maak hem nog even extra zenuwachtigquote:Op donderdag 14 juni 2007 17:17 schreef maartena het volgende:
[..]
Ah, je doet dus je immigratie in Newark(De bruine envelop inleveren, ik neem aan dat je dat ook hebt?)
Ik hoop dat je een uurtje of 3 tussen de vluchten hebt, immigratie duurde bij mij iets van 45 minuten tot een uur, maar ik vloog dan wel direct naar mijn eindbestemming.
Ik heb je weblog trouwens eens doorgebladert, leukquote:Op donderdag 14 juni 2007 17:18 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ja, maak hem nog even extra zenuwachtig
quote:Op donderdag 14 juni 2007 17:18 schreef wonderer het volgende:
Ja, maak hem nog even extra zenuwachtig
In principe doe ik al werk dat bij me past, alleen het levert (nog) niks op. Eigenlijk wil ik helemaal niet werken, ik ben lui, maar wat extra centen is nooit weg, zeker niet als we een huis willen kopen. Vandaar. Ik heb ook alleen maar gesolliciteerd daar omdat het aan de overkant van de straat is.quote:Op donderdag 14 juni 2007 17:36 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Ik heb je weblog trouwens eens doorgebladert, leukJammer dat je nog niets van die bakker hebt gehoord maar wie weet.... Heb je nog meer sollicitaties lopen daar doe of je het rustig aan ? Of is het uberhaupt moeilijk om iets te vinden daar wat bij je past ?
quote:Op donderdag 14 juni 2007 17:48 schreef wonderer het volgende:
Eigenlijk wil ik helemaal niet werken, ik ben lui
Je zit zeker nog steeds van het Nederlandse sociale vangnet te genieten hè...quote:Op donderdag 14 juni 2007 17:48 schreef wonderer het volgende:
[..]
In principe doe ik al werk dat bij me past, alleen het levert (nog) niks op. Eigenlijk wil ik helemaal niet werken, ik ben lui, maar wat extra centen is nooit weg, zeker niet als we een huis willen kopen. Vandaar. Ik heb ook alleen maar gesolliciteerd daar omdat het aan de overkant van de straat is.
quote:Op donderdag 14 juni 2007 18:03 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Je zit zeker nog steeds van het Nederlandse sociale vangnet te genieten hè...
Hier hetzelfde. Ga zeker eerder naar huis vanmiddag. Mijn moeder komt vanavond aan voor een bezoek van 4 wekenquote:Op donderdag 14 juni 2007 18:13 schreef maartena het volgende:
Ik zit vandaag op mijn werk met een houten kopMisschien dat ik vanmiddag eerder naar huis ga, maar ik heb nog zoveel te doen
Ik heb in mijn hele leven nog geen cent uitkering gehad. Dus hou je conclusies lekker voor je, dank je wel.quote:Op donderdag 14 juni 2007 18:03 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Je zit zeker nog steeds van het Nederlandse sociale vangnet te genieten hè...
Cool ik vind stempels mooi...quote:Op donderdag 14 juni 2007 17:39 schreef maartena het volgende:
[..]
![]()
Compier, maak je geen zorgen.... je immigratie is al goedgekeurd, in Newark kijken ze alleen nog maar even of alle papieren in orde zijn en krijg je een stempel in je paspoort.
Zie de PI het was sarcastisch/cynisch bedoeld...quote:Op donderdag 14 juni 2007 19:30 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik heb in mijn hele leven nog geen cent uitkering gehad. Dus hou je conclusies lekker voor je, dank je wel.
Sorry, ben nog niet zo van de PI's.quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:37 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Zie de PI het was sarcastisch/cynisch bedoeld...
Het was niet de bedoeling om je te beledigen...![]()
Heb je nooit de neiging om je amerikaanse paspoort te gebruiken als je nederland binnenkomt, alleen maar voor het stempelquote:Op donderdag 14 juni 2007 22:21 schreef maartena het volgende:
Ik krijg als ik tussen de VS en Nederland reis niet eens meer een stempel in mijn paspoort....
No worries.quote:Op donderdag 14 juni 2007 23:17 schreef wonderer het volgende:
[..]
Sorry, ben nog niet zo van de PI's.
No biggie dan
Er zijn zat mensen hier op Fok die WEL zo lomp zijn..quote:Op vrijdag 15 juni 2007 07:04 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
No worries.
Ik weet dat ik af en toe een beetje lomp ben, maar het zou wel extreem lomp zijn geweest als ik die opmerking serieus gemeend had.
Grappig is dat. De 1 gaat skieen nu en de ander genieten van de zon.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 21:01 schreef flipsen het volgende:
Vandaag zijn de skiliften open gegaan, morgen maar eens kijken
en weer een ander is blij dat er airco isquote:Op zaterdag 16 juni 2007 21:06 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Grappig is dat. De 1 gaat skieen nu en de ander genieten van de zon.
quote:Op zaterdag 16 juni 2007 23:37 schreef Aanvoerder het volgende:
Ik ga het moeilijk krijgen in het buitenland. Als je nagenoeg je hele leven naast een bakker woont in Nederland, dan smaakt het brood waar dan ook in de rest van de wereld toch veeeeeeeeel minder lekker. En ik zal de aardbeienkwarkgebakjes missen.
Maar die kun je ook zelf makenquote:Op zaterdag 16 juni 2007 23:37 schreef Aanvoerder het volgende:
En ik zal de aardbeienkwarkgebakjes missen.
Ik denk niet dat dat de dingen zijn die je gaat missen, hoe gek dat ook klinkt. Ik ben altijd een melk-drinker geweest (liter per dag was geen uitzondering) en kaas at ik ook een heel stuk in de week. Hier in Indonesie geen kaas (is er wel, maar stervensduur) en melk beperkt maximaal 1 glas per dag, ook regelmatig niets. Ook duur en prima vervanging van andere producten.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 23:37 schreef Aanvoerder het volgende:
Ik ga het moeilijk krijgen in het buitenland. Als je nagenoeg je hele leven naast een bakker woont in Nederland, dan smaakt het brood waar dan ook in de rest van de wereld toch veeeeeeeeel minder lekker. En ik zal de aardbeienkwarkgebakjes missen.
Ik was ook niet heel erg serieus. Ik pas me altijd aan aan de eetgewoontes in het buitenland. Melk en kaas in het buitenland ben ik ook erg sceptisch over.quote:Op zondag 17 juni 2007 07:56 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Ik denk niet dat dat de dingen zijn die je gaat missen, hoe gek dat ook klinkt. Ik ben altijd een melk-drinker geweest (liter per dag was geen uitzondering) en kaas at ik ook een heel stuk in de week. Hier in Indonesie geen kaas (is er wel, maar stervensduur) en melk beperkt maximaal 1 glas per dag, ook regelmatig niets. Ook duur en prima vervanging van andere producten.
ik heb hier VERSE geitenmelkquote:Op zondag 17 juni 2007 07:56 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Ik denk niet dat dat de dingen zijn die je gaat missen, hoe gek dat ook klinkt. Ik ben altijd een melk-drinker geweest (liter per dag was geen uitzondering) en kaas at ik ook een heel stuk in de week. Hier in Indonesie geen kaas (is er wel, maar stervensduur) en melk beperkt maximaal 1 glas per dag, ook regelmatig niets. Ook duur en prima vervanging van andere producten.
doe mij het strand maarquote:Op zaterdag 16 juni 2007 21:06 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Grappig is dat. De 1 gaat skieen nu en de ander genieten van de zon.
quote:Op zondag 17 juni 2007 19:54 schreef devzero het volgende:
Ach, warmte went wel. Het is hier nu amper 90F (32 C) en ik heb daarom niet eens de AC aan.
De verwarming in de parkeergarage hier staat ook op 22Cquote:
zomers warm, in de winter koud -10 is niet raar.quote:Op maandag 18 juni 2007 23:25 schreef roburt het volgende:
compier, wat voor weer is er precies bij jullie?
zomers heet, winters extreem koud? of.. veel regen, veel sneew, geen sneeuw etc.
Klopt helemaal. Daarom moet ik de AC wel aandoen af en toe, momenteel is het redelijk "droog" met 70% maar het kan erger en dan heb je in no time schimmel op je meubelsquote:Op maandag 18 juni 2007 21:49 schreef popolon het volgende:
het is de luchtvochtigheid die irritant is.
Ik leef met je mee!quote:Op dinsdag 19 juni 2007 13:06 schreef Perruche het volgende:
wheeey slowchatik wil ook!
maar ik kom even mn gal spuwen, want na een jaar estland moet ik maandag naar huis om te beginnen met afstuderen. Minimaal 3 maanden blijven en ondertussen keihard sparen en nieuwe plannen maken!
Mocht iemand nog een startersbaan voor me weten ergens, ik hou me aanbevolen
en @ mrFinalnd - nee, niets van gehoordmaar hier hebben de huizen ook veel schimmel, zal ook wel door de koude en lange wniters komen. Vind het wel vies, maar ze hebben er geen instanties enzo voor hoor!
Om die reden alleen al woon ik het liefste aan de westzijde van de Rockies. (Of er in, zoals bijv. Colorado).quote:Op maandag 18 juni 2007 21:49 schreef popolon het volgende:
De warmte is nog niet eens het ergste, het is de luchtvochtigheid die irritant is.
Ligt er natuurlijk heel erg aan wat je gestudeert en op welk niveau...quote:Op dinsdag 19 juni 2007 13:06 schreef Perruche het volgende:
wheeey slowchatik wil ook!
maar ik kom even mn gal spuwen, want na een jaar estland moet ik maandag naar huis om te beginnen met afstuderen. Minimaal 3 maanden blijven en ondertussen keihard sparen en nieuwe plannen maken!
Mocht iemand nog een startersbaan voor me weten ergens, ik hou me aanbevolen
en @ mrFinalnd - nee, niets van gehoordmaar hier hebben de huizen ook veel schimmel, zal ook wel door de koude en lange wniters komen. Vind het wel vies, maar ze hebben er geen instanties enzo voor hoor!
Goed, we weten in ieder geval wat Fogel niet heeft gestudeerdquote:Op dinsdag 19 juni 2007 19:39 schreef Fogel het volgende:
[..]
Ligt er natuurlijk heel erg aan wat je gestudeert gestudeerd en op welk niveau...
Hier valt 't ook erg mee. Maar er zijn dagen dat 't niet te harden is maar daar zullen de mensen in 't zuiden van de VS en Azie 't niet met me eens zijn.quote:Op dinsdag 19 juni 2007 17:59 schreef maartena het volgende:
[..]
Om die reden alleen al woon ik het liefste aan de westzijde van de Rockies. (Of er in, zoals bijv. Colorado).
marketing shit. Maar ik kan natuurlijk veul meerquote:Op dinsdag 19 juni 2007 19:39 schreef Fogel het volgende:
[..]
Ligt er natuurlijk heel erg aan wat je gestudeert en op welk niveau...
dankjequote:Op woensdag 20 juni 2007 18:16 schreef SuperWeber het volgende:
Nog mensen die jong Oranje willen zien
http://video.uefa.com/vid(...)ry=FI/MatchList.html
Hmmmmmmm...quote:Op woensdag 20 juni 2007 18:55 schreef maartena het volgende:
Ik denk... mooi, voetbal wedstrijdje kijken!
En dus zie ik dit schermpje:
[afbeelding]
En ik klik op Play, denkend dat ik terwijl ik werk in een hoekje van mijn 21" beeldscherm een voetbal wedstrijdje kan zien. Maar helaas..... eerst dokken:
Na het klikken op play verschijnt namelijk dit scherm:
[afbeelding]
Mja, tot nog toe ben ik niet echt tevreden over de wedstrijd (0-1 voor de Engelsen). Dus misschien kun je van geluk spreken...quote:Op woensdag 20 juni 2007 19:31 schreef maartena het volgende:
Jij hebt een Europees IP adres. Ik niet. Compier ook niet.
Gewoon een proxy instellenquote:Op woensdag 20 juni 2007 19:36 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Mja, tot nog toe ben ik niet echt tevreden over de wedstrijd (0-1 voor de Engelsen). Dus misschien kun je van geluk spreken...
WTF doe je met je laptop als je na een week al nieuwe OS moet installerenquote:Op maandag 25 juni 2007 08:27 schreef compier het volgende:
hallohallo,ik ben niet afgehaakt om het voetbal
maar moest ff windows opnieuw installeren (net een week deze laptop LOL)
maarja, ik ben weer up en running
Een groot hotel in Hawaii -ik meen 't Hyatt- had er enorm veel last van. Zozeer dat het dus ook onverhuurbaar was.quote:Op dinsdag 19 juni 2007 09:43 schreef SuperWeber het volgende:
Voordat ik naar Finland ging heb ik nooit beseft dat dit zulke grote problemen kan veroorzaken (ik ben zelf bioloog, maar ik heb nog steeds het gevoel dat ze overdrijven), hebben jullie in de omgeving wel eens van dit soort dingen gehoord??
bronquote:HONOLULU (AP) _ A judge has approved a one-point-eight (m) million dollar class action settlement over mold infestation at the Hilton Hawaiian Village.
A lawsuit alleged Hilton didn't disclose the presence of mold contamination in the hotel's Kalia Tower guest rooms between June 14th and July 23rd, 2002.
Circuit Judge Eden Hifo approved an agreement that was reached in December.
Plaintiffs' attorney Thomas Grande says guests who submit claims can now begin receiving compensation.
Attorneys involved in the case say about 29-hundred guests from almost every state and many countries around the world are eligible for payments or credits.
Under the agreement, Hilton will pay the guests either 150 dollars in travel coupons or 50 dollars in cash for each night they spent at the hotel. The settlement doesn't include payment of attorneys' fees, which will be decided by the court.
ruzie makenquote:Op maandag 25 juni 2007 10:42 schreef Vincenski het volgende:
[..]
WTF doe je met je laptop als je na een week al nieuwe OS moet installeren
Herkenbaar.quote:Op maandag 25 juni 2007 20:13 schreef compier het volgende:
[..]
ruzie maken
het ging er meer om dat ik wat instellingen beetje verkeerd had ingesteld, en ik ZWAAR gefrustreerd was.
Toen heb ik windows er maar opnieuw opgezet zodat ik ff opnieuw kon beginnen maar dan wel goed
De meeste SC waar ik in kom gaan snel dus dan is een echte SC wel wat makkelijker bij te houdenquote:Op dinsdag 26 juni 2007 02:11 schreef popolon het volgende:
Welkom in de slowchat. Met nadruk op slow.
Ik was van plan om 2 maanden te gaanquote:Op dinsdag 26 juni 2007 02:33 schreef popolon het volgende:
Alle?Dat zijn er nogal wat.
Ik zou er dan zeker drie maanden voor uittrekken dan.
ganz geilquote:Op dinsdag 26 juni 2007 02:56 schreef maartena het volgende:
Ik ga zo Duits eten in de VS, bij een restaurant genaamd Jagerhaus
Je zou eens in het DIG SC topic moeten kijken. Soms heb je daar (amper) 1 post per dagquote:Op dinsdag 26 juni 2007 02:16 schreef Gaoxing het volgende:
Erg slow ja. Hebben jullie hier nou een hele nacht over gedaan?
Als ik dan nog in Noord Florida woon, mag je gerust een pilsje komen drinken. We hebben een goede kroeg met een hoop bier van amerikaanse microbreweries.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 02:30 schreef DaMook het volgende:
Zodra ik naar amerika ga voor mijn reis (ergens in de komende 3 jaar denk ik) dan vraag ik alle adressen van de Amerikaanse fokkers wel om er een keer een pilsje te gaan drinken.
Dat ging snel! Goed zeg.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 16:47 schreef compier het volgende:
ik heb nu al een paar keer gehoord van meisjes/vrouwen dat ik een " very cute accent" heb
en...ik heb mijn social security nummer
![]()
geen foto's, ik heb wel al mensen een tour rond het huis / 9 acre tuin gegeven, maar dat was met de webcam, ik kan wel wat foto's maken ..quote:Op dinsdag 26 juni 2007 16:52 schreef wonderer het volgende:
[..]
Dat ging snel! Goed zeg.
Vertel es wat meer enzo, heb je al foto's van de omgeving?
quote:Where you got to pipe sunlight in
mijn vrienden, mn moeder, mijn zus (die mis ik NIETquote:Op dinsdag 26 juni 2007 17:06 schreef wonderer het volgende:
Cool. Klinkt wel alsof je van de natuur moet houden om daar te wonen.
Wat heb je nu allemaal achtergelaten in Nederland?
ik vond het helemaal niet moeilijk, vooral omdat ik er zo lang naartoe geleefd had :quote:Op dinsdag 26 juni 2007 17:24 schreef wonderer het volgende:
Vond je het moeilijk (afgezien van je zus dan. Mijn broertje mis ik ook niet)? Heb je contact via MSN enzo?
quote:Op dinsdag 26 juni 2007 16:59 schreef compier het volgende:
[..]
geen foto's, ik heb wel al mensen een tour rond het huis / 9 acre tuin gegeven, maar dat was met de webcam, ik kan wel wat foto's maken ..
dat is zo leuk hequote:Op donderdag 28 juni 2007 19:48 schreef Shira het volgende:
[..]
Wij van het weekend ook gedaan, laptop mee naar buiten, webcam aan, gericht op het zwembad, lekker aan het dobberen met een drankje en maar zwaaien naar mijn zusje aan in Nl waar het regent en stormt en weet ik veel wat
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |