Je krijgt dan echt het gevoel van....quote:Op donderdag 7 juni 2007 21:04 schreef phileine het volgende:
ja dat heb ik ook steeds. vind het wel altijd een geweldige smiley maar denk steeds bij compiers posts "agossie..."
het is niet Echt wat voor me, maar ik MOET kiezenquote:Op donderdag 7 juni 2007 21:13 schreef maartena het volgende:
Jij ging toch naar Missouri, compier?
Heb je al besloten of het Kansas City of St. Louis word voor je sport teams? Of is baseball etc, niets voor je....
quote:Op donderdag 7 juni 2007 21:20 schreef maartena het volgende:
[..]
Je krijgt dan echt het gevoel van....
Ik moet naar de VS van mijn pa....
![]()
quote:
Ja dat wist ik wel, maar ik had effe niet op het adres gelet...quote:Op donderdag 7 juni 2007 15:45 schreef maartena het volgende:
Waarom weten mensen nog steeds niet dat imageshack niet werkt op FOK!
A picture says more then a 1000 words....quote:Op vrijdag 8 juni 2007 01:25 schreef Bora-Bora het volgende:
Ja dat wist ik wel, maar ik had effe niet op het adres gelet...![]()
Maarreh, ik kan de smiley nu gewoon zien (voor het eerst) ; jullie niet dan??
Inderdaad...quote:Op vrijdag 8 juni 2007 01:44 schreef maartena het volgende:
A picture says more then a 1000 words....
Zoals Shakespeare ooit zei:quote:Op vrijdag 8 juni 2007 10:36 schreef arrebar het volgende:
tsss, ik moet nog vijf weken stage voordat ik pas rond kan reizen.
...lolquote:“Be patient, for the world is broad and wide.”
Proost!quote:
Wow, weet dat dit niet het goede topic is, maar kan je voor mij er ook eentje maken met de Filipijnse vlagquote:
quote:Op vrijdag 8 juni 2007 18:48 schreef wonderer het volgende:
http://www.xs4all.nl/~shyvven/fok/chen.jpg
Perfectquote:Op vrijdag 8 juni 2007 19:06 schreef wonderer het volgende:
http://www.xs4all.nl/~shyvven/fok/chen2.jpg
Of zoiets?
Tot ik klachten krijg van de provider, blijven ze staan. Maar kun je ze niet gewoon uploaden op fok dan?quote:Op vrijdag 8 juni 2007 19:26 schreef Chen het volgende:
[..]
PerfectLaat jij ze op die space staan of moet ik em ergens anders uploaden ?
Staan op het punt vanquote:Op vrijdag 8 juni 2007 21:12 schreef SuperWeber het volgende:
Zijn we verhuisd??
Cool!quote:Op dinsdag 12 juni 2007 17:42 schreef Rewimo het volgende:
Jiehaa, ik heb in elk geval een baan in Arnhem. En waarschijnlijk kan ik morgen zelfs kiezen uit twee banen
En daar ga je dan voor in het buitenland wonenquote:Op dinsdag 12 juni 2007 17:42 schreef Rewimo het volgende:
Jiehaa, ik heb in elk geval een baan in Arnhem. En waarschijnlijk kan ik morgen zelfs kiezen uit twee banen
Betaal jij nog voor een Nederlandse provider dan?quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:01 schreef wonderer het volgende:
Tot ik klachten krijg van de provider, blijven ze staan.
Mijn ouders. Ik heb tot ik verhuisde bij mijn ouders gewoond en gebruik ook gewoon de webspace die bij hun internet abo hoortquote:Op dinsdag 12 juni 2007 19:22 schreef maartena het volgende:
[..]
Betaal jij nog voor een Nederlandse provider dan?
Kabel, niet zoveel bijzonders. Snel genoeg voor het standaard internetwerk wat mij betreft.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 19:43 schreef compier het volgende:
wat voor internet hebben jullie allemaal?
ik begin: ik heb in de USA adsl 300kb/s download.. (praktijk, weet de theoretische waarden niet)
Das flink duur voor 10mbit....quote:Op dinsdag 12 juni 2007 19:58 schreef maartena het volgende:
RoadRunner Cable Extreme.
Prijs: $54.95 (ik kan ook nog "Standard" krijgen voor $44.95 en "Lite" voor $34.95 via de kabel)
Snelheid: 10 Mbps downstream (1100 kbyte/s), 1 Mbps upstream (110 kbyte/s).
Er zitten dan uiteraard ook e-mail accounts en webspace bij en dat soort onzin, maar dat gebruik ik niet. Daarvoor host ik een eigen domain voor $9 per maand ongeveer waar ik 20 Gb ruimte heb op een DIKKE backbone pijp. (Erg handig om een paar Gb aan.... "prive spullen" op kwijt te kunnen enzo).
Ik heb kabelmodem gekozen omdat ADSL niet veel hoger dan 6 Mpbs komt in mijn buurt (afstand tot centrale is 12000 voet of ong. 3.6 km), en er in mijn buurt ook nog geen fiber to the home opties zijn. (Daar zijn ze wel mee bezig in de komende jaren).
En met 10 Mbps down, 1 Mbps up + mijn domain kan ik aardig uit de voeten.
Als we een huis hebben, nemen we fiberglassquote:Op dinsdag 12 juni 2007 19:58 schreef maartena het volgende:
Ik heb kabelmodem gekozen omdat ADSL niet veel hoger dan 6 Mpbs komt in mijn buurt (afstand tot centrale is 12000 voet of ong. 3.6 km), en er in mijn buurt ook nog geen fiber to the home opties zijn. (Daar zijn ze wel mee bezig in de komende jaren).
Da's nou juist zo handig. Dank zij die baan kan ik naar Duitsland. Haarlem is een stuk verder van de grensquote:Op dinsdag 12 juni 2007 19:02 schreef wonderer het volgende:
En daar ga je dan voor in het buitenland wonen
Als ze dan maar wat kleiner zijn dan de vorige keer... (Ik heb niet zoveel bandbreedtequote:Op woensdag 13 juni 2007 07:32 schreef tevebe het volgende:
Morgen weer lekker een dagje naar Vancouver. Lekker de toerist uithangen en veel foto's maken.
Veel beter dan die 'quote:Op woensdag 13 juni 2007 10:03 schreef compier het volgende:
nog 2 dagen
en nog steeds niet ingepakt
Hoe bevalt mijn icoontje nu? nog steeds het idee dat ik " moet van mn pa" zoals maarten (a) het zei?
of is het nu beter?
Iedere foto is 3,4mb, maar ik zal wel de linkjes geven andersquote:Op woensdag 13 juni 2007 08:24 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Als ze dan maar wat kleiner zijn dan de vorige keer... (Ik heb niet zoveel bandbreedte) Ik ben ik weet niet hoe lang bezig geweest om ze te downloaden (desalniettemin waren ze wel mooi
).
Dat is eigenlijk een verklaring van goed gedrag. Heb je eigenlijk altijd nodig bij emigratie.quote:Op woensdag 13 juni 2007 18:13 schreef Aanvoerder het volgende:
Misschien hier iemand?
Crime Register Statement? Wat precies?
Ik heb dat tegenwoordig ook met mijn camera.... paar kiekjes maken, zijn de foto's 5 tot 7 Mb per stuk. Er passen nog maar iets van 100 foto's op een CD, dus ik werk tegenwoordig met DVDtjes, daar kan ik dan 2x mijn 2GB geheugenkaartje op kwijt.quote:Op woensdag 13 juni 2007 18:06 schreef tevebe het volgende:
Iedere foto is 3,4mb
Ja, dat hoefde ik dus nietquote:Op woensdag 13 juni 2007 18:15 schreef popolon het volgende:
[..]
Dat is eigenlijk een verklaring van goed gedrag. Heb je eigenlijk altijd nodig bij emigratie.
Aan te vragen via de gemeente.
Oh help...quote:Op woensdag 13 juni 2007 19:16 schreef maartena het volgende:
In een ander topic zag ik dat DiegoArmandoMaradona weer unbanned was.....
Modjes, bereid je alvast voor op een hoop getroll.
Ja, maar jij hebt je visum waarschijnlijk middels het Amerikaans consulaat in Amsterdam geregeld. Die vragen bij het ministerie van justitie je strafblad op voordat je visum wordt goedgekeurd.quote:Op woensdag 13 juni 2007 19:01 schreef wonderer het volgende:
Ja, dat hoefde ik dus nietDat deed de INS zelf of zo. Ik werd van hot naar her gestuurd, kreeg allerlei telefoonnummers en toen op het amerikaforum ergens zeiden ze dat je daar helemaal niet zelf achteraan hoeft ...
Ooh. Maar ik kon het niet krijgen, of ik nou naar de VS ging of niet. Bij de politie wisten ze van niks, gemeente keek me ook raar aan... hoe had ik hem dan moeten krijgen?quote:Op woensdag 13 juni 2007 19:18 schreef maartena het volgende:
[..]
Ja, maar jij hebt je visum waarschijnlijk middels het Amerikaans consulaat in Amsterdam geregeld. Die vragen bij het ministerie van justitie je strafblad op voordat je visum wordt goedgekeurd.
Aanvoerder gaat naar Tsjechië, en heeft dus een verklaring van goed gedrag nodig. Deze is ook in een internationale versie te verkrijgen. Als je al enige tijd in Tsjechië woont, kunt je volgens mij ook gewoon het vergelijkbare document aanvragen in Praag zelf.
Ik heb maar een poll gemaakt....quote:Op woensdag 13 juni 2007 19:48 schreef qwerty_x het volgende:
ik vind het elke keer weer verbazingwekkend dat zo ongeveer 99% van de emigranten-wannabees op Fok naar de USA wil emigreren
ik heb nix tegen de USA, maar vind het wel opmerkelijk
Ik probeerde het enigzins in te delen naar cultuur, en er zijn denk ik meer overeenkomsten tussen Mexico en Brazilie dan tussen de VS en Brazilie. Zo ook Afrika, Zuid-Afrika is een heel stuk meer westers dan de rest van Afrika, en het Midden-Oosten is anders dan de rest van Azie.quote:Op woensdag 13 juni 2007 20:16 schreef qwerty_x het volgende:
welja, pleur heel Zuid Amerika en Caribisch gebied op één hoop !!
Waarschijnlijk wel met dat formaat... even resizen met picturemanager bv. en de bestandsgrootte is al een stuk kleiner...quote:Op woensdag 13 juni 2007 18:51 schreef tevebe het volgende:
Ik heb ook een 2gig kaartje en kwam er achter dat ze 3,4mb waren omdat ik een foto via msn wilde sturen. Ik weet ook niet of de camera op de beste kwaliteit staat. Ik heb namelijk geen idee hoe ik dat moet aanpassen...foton00b enzo![]()
Hey mij lijkt dat oa leuk hoor, naast nog stuk of 30 andere landenquote:Op woensdag 13 juni 2007 19:48 schreef qwerty_x het volgende:
ik vind het elke keer weer verbazingwekkend dat zo ongeveer 99% van de emigranten-wannabees op Fok naar de USA wil emigreren
ik heb nix tegen de USA, maar vind het wel opmerkelijk
Niet zo opmerkelijk. De Nederlandse cultuur word overspoeld met Amerikaanse series en cultuur.quote:Op woensdag 13 juni 2007 19:48 schreef qwerty_x het volgende:
ik vind het elke keer weer verbazingwekkend dat zo ongeveer 99% van de emigranten-wannabees op Fok naar de USA wil emigreren
ik heb nix tegen de USA, maar vind het wel opmerkelijk
quote:Op woensdag 13 juni 2007 22:28 schreef wonderer het volgende:
Af en toe een goeie (of slechte, afhankelijk van je standpunt) horrorfilm kijken geeft je een goed beeld van het Amerikaanse platteland
Ik durf echt niet in een motel
Yeah, ik weet het, beetje idioot. En als het zou moeten zou ik het wel doen ook, maar ik zou me er niet prettig voelen. Net zoals ik een hekel heb aan van die binnenweggetjes met af en toe een huis.quote:
Hehe,, De reden dat m'n neef in Maine zit is Stephen King.quote:Op woensdag 13 juni 2007 22:28 schreef wonderer het volgende:
Af en toe een goeie (of slechte, afhankelijk van je standpunt) horrorfilm kijken geeft je een goed beeld van het Amerikaanse platteland
Ik durf echt niet in een motel
daar ga ik soort van aan wonenquote:Op woensdag 13 juni 2007 22:33 schreef wonderer het volgende:
[..]
Yeah, ik weet het, beetje idioot. En als het zou moeten zou ik het wel doen ook, maar ik zou me er niet prettig voelen. Net zoals ik een hekel heb aan van die binnenweggetjes met af en toe een huis.
Die hoor je dan s'nachts een keer janken ......quote:Op woensdag 13 juni 2007 22:39 schreef compier het volgende:
[..]
daar ga ik soort van aan wonen
maarja we hebben een hele alerte lieve(waak)hond
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het kan zijn dat je gelijk hebt, maar eerlijk gezegd denk ik dat zoiezo het gras gewoon groener is in andere landen.quote:Op woensdag 13 juni 2007 22:22 schreef Buschetta het volgende:
Niet zo opmerkelijk. De Nederlandse cultuur word overspoeld met Amerikaanse series en cultuur.
In de grootste mate word er natuurlijk een positief beeld geschapen door Hollywood. Wat de meeste mensen niet onbetuigt laat. Het feit dat sommige fokkers continue starbucks noemen of andere middelmatige Amerikaanse etenswaren (en ik denk dat ze nog nooit die koffie hebben gedronken) geeft al een beetje aan wat voor een succes de Amerikaanse marketing heeft op de Nederlandse jeugd. Dit geld natuurlijk ook voor het perfecte leven wat in de meeste films word geschetst. Niet realiserend dat de meeste Amerikanen nog nooit in L.A of N.Y zijn geweest en dat de meesten het vreemde steden vinden die in hun ogen niet echt Amerikaans zijn. En toch zijn de meeste films in de grotere steden gesitueerd. Het lijkt de meeste mensen dus niet zo saai als Nederland of andere landen omdat ze alleen de beelden uit de films kennen.
Dat idee van een spannender leven is denk ik de reden van de droom om naar de V.S te verhuizen.
Al zullen de meesten er snel achter komen dat de American dream alleen bestaat in films voor het gros van de Amerikanen![]()
Nu wordt het toch spannend!quote:Op donderdag 14 juni 2007 11:03 schreef compier het volgende:
* compier gaat maar eens inpakken...nog maar 1 nachtje... ik werd vannacht al 80 keer wakker om niets.. leuk joh zenuwen
Mijn vrouw was ook vrij verbaasd toen ze in Nederland kwam, naar de Nederlandse TV keek, en het haar opviel dat ze in Nederland uitgerekend de TROEP kopen waar hier ook gewoon hard om gelachen wordt. In de periode dat ze in Nederland woonde hebben we het over "COPS", "Jerry Springer", 10 jaar oude afleveringen van "America's Funniest Home Video's" met die homo van een Bob Saget, etc.quote:Op donderdag 14 juni 2007 13:02 schreef Bora-Bora het volgende:
Door de Amerikaanse TV in NL zal iemand misschien inderdaad wel eerder aan de V.S. denken dan aan een ander land om te emigreren.
Zelf had ik echter toen ik jonger was -en nog nooit in de VS geweest was- juist een heel vertekend beeld van het land, maar dan in negatieve zin. Het leek mij toen eerder een land dat mij niet zou liggen. Dus ik zie niet in waarom anderen door de televisie nou persé altijd een positief beeld van Amerika zouden hebben. Ik denk dat ik toch echt dezelfde TV heb gezien.
Ik heb hier anders weinig beters gezienquote:Op donderdag 14 juni 2007 15:58 schreef maartena het volgende:
Tis maar net wat je door de televisie aangeleverd krijgt, en dat kan vrij vertekend zijn inderdaad....
ja.. en alles zit (zo ongeveer) in koffers, computer laat ik hier.. maar TOCH nog zenuwen (terwijl ik gewoon zoiets heb van "Allesj komt goet"quote:
Ik heb destijds alleen mijn harddisks meegenomen. De rest nieuw gekocht. Is dat een idee?quote:Op donderdag 14 juni 2007 16:25 schreef compier het volgende:
[..]
ja.. en alles zit (zo ongeveer) in koffers, computer laat ik hier.. maar TOCH nog zenuwen (terwijl ik gewoon zoiets heb van "Allesj komt goet""
mwoa, ik ga toch een laptop kopen, en de muziek die ik leuk vind heb ik op 1 dvd gezet, foto's 1 dvd..quote:Op donderdag 14 juni 2007 16:38 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik heb destijds alleen mijn harddisks meegenomen. De rest nieuw gekocht. Is dat een idee?
Laat ik je alvast het beste wensen op je nieuwe bestemming en dat je snel went aan je nieuwe omgeving en een stel leuke vrienden treft daarquote:Op donderdag 14 juni 2007 16:50 schreef compier het volgende:
[..]
mwoa, ik ga toch een laptop kopen, en de muziek die ik leuk vind heb ik op 1 dvd gezet, foto's 1 dvd..
vind het wel best zo
ahh, okee.quote:Op donderdag 14 juni 2007 16:50 schreef compier het volgende:
[..]
mwoa, ik ga toch een laptop kopen, en de muziek die ik leuk vind heb ik op 1 dvd gezet, foto's 1 dvd..
vind het wel best zo
quote:Op donderdag 14 juni 2007 17:01 schreef Plastic_Power het volgende:
Goeie reis, Compier. Alles gaat goed komen, hoor![]()
Dankjequote:Op donderdag 14 juni 2007 16:54 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Laat ik je alvast het beste wensen op je nieuwe bestemming en dat je snel went aan je nieuwe omgeving en een stel leuke vrienden treft daar
En een stel leuke films in het toestel ernaartoe.
ik vertrek om 9 uur 'sochtends vanaf amsterdam (3 uur van te voren daar zijn, + uur met de auto.. joepie 5 uur wegquote:Op donderdag 14 juni 2007 16:56 schreef wonderer het volgende:
[..]
ahh, okee.
Hoe laat vertrek je morgen? En op welke luchthaven vlieg je?
Tjonge, wat een reis. Nou ja, heb je tenminste echt het gevoel dat je emigreertquote:Op donderdag 14 juni 2007 17:04 schreef compier het volgende:
[..]
[..]
Dankje![]()
![]()
[..]
ik vertrek om 9 uur 'sochtends vanaf amsterdam (3 uur van te voren daar zijn, + uur met de auto.. joepie 5 uur weg), met continental op newark (new york) daarna naar kansas city.
emigratie is alleen de eerste keer "eng" maar nu weet ik dat het normaal is dat ze boos kijkenquote:Op donderdag 14 juni 2007 17:05 schreef wonderer het volgende:
[..]
Tjonge, wat een reis. Nou ja, heb je tenminste echt het gevoel dat je emigreertHeel veel succes en niet te veel peentjes zweten bij de immigratiedienst he?
Komt allemaal goed.
Toen ze bij mij de envelop open gingen maken mompelde die vent allemaal dingen van "how am I supposed... guess I'm not" dus toen kneep ik hem wel even. Ging er dus om dat de envelop al open was en dat ie dat niet had gemerktquote:Op donderdag 14 juni 2007 17:11 schreef compier het volgende:
[..]
emigratie is alleen de eerste keer "eng" maar nu weet ik dat het normaal is dat ze boos kijken
Ah, je doet dus je immigratie in Newarkquote:Op donderdag 14 juni 2007 17:04 schreef compier het volgende:
ik vertrek om 9 uur 'sochtends vanaf amsterdam (3 uur van te voren daar zijn, + uur met de auto.. joepie 5 uur weg), met continental op newark (new york) daarna naar kansas city.
Ja, maak hem nog even extra zenuwachtigquote:Op donderdag 14 juni 2007 17:17 schreef maartena het volgende:
[..]
Ah, je doet dus je immigratie in Newark(De bruine envelop inleveren, ik neem aan dat je dat ook hebt?)
Ik hoop dat je een uurtje of 3 tussen de vluchten hebt, immigratie duurde bij mij iets van 45 minuten tot een uur, maar ik vloog dan wel direct naar mijn eindbestemming.
Ik heb je weblog trouwens eens doorgebladert, leukquote:Op donderdag 14 juni 2007 17:18 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ja, maak hem nog even extra zenuwachtig
quote:Op donderdag 14 juni 2007 17:18 schreef wonderer het volgende:
Ja, maak hem nog even extra zenuwachtig
In principe doe ik al werk dat bij me past, alleen het levert (nog) niks op. Eigenlijk wil ik helemaal niet werken, ik ben lui, maar wat extra centen is nooit weg, zeker niet als we een huis willen kopen. Vandaar. Ik heb ook alleen maar gesolliciteerd daar omdat het aan de overkant van de straat is.quote:Op donderdag 14 juni 2007 17:36 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Ik heb je weblog trouwens eens doorgebladert, leukJammer dat je nog niets van die bakker hebt gehoord maar wie weet.... Heb je nog meer sollicitaties lopen daar doe of je het rustig aan ? Of is het uberhaupt moeilijk om iets te vinden daar wat bij je past ?
quote:Op donderdag 14 juni 2007 17:48 schreef wonderer het volgende:
Eigenlijk wil ik helemaal niet werken, ik ben lui
Je zit zeker nog steeds van het Nederlandse sociale vangnet te genieten hè...quote:Op donderdag 14 juni 2007 17:48 schreef wonderer het volgende:
[..]
In principe doe ik al werk dat bij me past, alleen het levert (nog) niks op. Eigenlijk wil ik helemaal niet werken, ik ben lui, maar wat extra centen is nooit weg, zeker niet als we een huis willen kopen. Vandaar. Ik heb ook alleen maar gesolliciteerd daar omdat het aan de overkant van de straat is.
quote:Op donderdag 14 juni 2007 18:03 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Je zit zeker nog steeds van het Nederlandse sociale vangnet te genieten hè...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |