Ik herinner de begintijd van de nieuwe regeltjes voor de OP,quote:Op vrijdag 8 juni 2007 11:40 schreef Day het volgende:
Moderator Day heeft alleen aan een verzoek voldaan.
En ja, het was inderdaad zonde, beide OP's zagen er mooi uit
en ik kan begrijpen dat Kleinzusje er bij 280 posts al aan begint.
Dat kost inderdaad tijd, ik begon er al met de 246ste post aan.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 11:40 schreef Day het volgende:
[..]
Moderator Day heeft alleen aan een verzoek voldaan.
En ja, het was inderdaad zonde, beide OP's zagen er mooi uit en ik kan begrijpen dat Kleinzusje er bij 280 posts al aan begint, want volgens mij is het best veel werk. Kleinzusjes voorstel om de OP's samen te voegen, werd geweigerd. Ik zit op mijn werk en volg DGK niet continue, heb nog overwogen om de 2 COSSEN te mergen, maar dan zijn jullie waarschijnlijk al pagina's verder en is het helemaal niet meer te volgen. Heb dus maar voor Kleinzusje's oplossing gekozen.
Ik kan me overigens wel vinden in je voorstel. Dan wordt er echt werk aan besteed en zitten er niet meerdere mensen aan een OP te werken. Er zitten hier een aantal users die prachtige OP's afleveren en zeer regelmatig posten. Probeer het eens, zou ik zeggen!
Ja, maar dat weten jullie dus niet van elkaar. En de mededeling "OP volgt" gebruiken wel meerdere users. En die posten dan vervolgens een OP waar echt veel werk aan is besteed. Dus ik begrijp je punt niet nu even niet?quote:Op vrijdag 8 juni 2007 12:22 schreef Prospera het volgende:
[..]
Dat kost inderdaad tijd, ik begon er al met de 246ste post aan.
Wel lullig als je aan een COS werkt, terwijl een ander er een nieuwe lege neerpleurt met de mededeling OP volgt, als de vorige net 280 posts ver is.
Ahh goed ideequote:Op vrijdag 8 juni 2007 12:29 schreef soylent het volgende:
Mooie COSsen gewoon op tijd (bij 270-290 posts) openen.
Is de COS eenmaal vol, dan is het ieder voor zich. Dan moet er gewoon snel een nieuwe komen, wil je iets moois maken dan doe je maar eerst een "OP volgt". Als je te laat bent met je mooie OP heb je pech!
Begint iemand te vroeg met een suffe OP => ban, uitschelden, etc.
Ja, die lege OP volgt bij 280 was verwarrend.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 12:32 schreef Day het volgende:
[..]
Ja, maar dat weten jullie dus niet van elkaar. En de mededeling "OP volgt" gebruiken wel meerdere users. En die posten dan vervolgens een OP waar echt veel werk aan is besteed. Dus ik begrijp je punt niet nu even niet?
Het is toch echt algemeen bekend hier dat Kleinzusje zeer regelmatig mooie OP's aflevert. Net als jiij overigens.
Je had een punt gehad als het een karige OP was geweest, maar dat was nu echt niet het geval.
quote:Op vrijdag 8 juni 2007 13:03 schreef kleinzusje het volgende:
Misschien kun je even een soort van sorry zeggen of een bedankje daarvoor.
done!quote:Op vrijdag 8 juni 2007 14:57 schreef Leandra het volgende:
Deze kan dicht wegens net te laat: [COS # 1650] Huub is een lul.
Ik vind het wel een terecht verzoek. Prospera kan wekenlang stekelig doen over COSsen die niet naar haar wens zijn geopend, dat is gewoon onaardig.quote:
Ik moest lachen omdat ze het zo vriendelijk vroeg, zelf zou ik andere bewoordingen hebben gebruikt.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 16:35 schreef Disana het volgende:
Ik vind het wel een terecht verzoek. Prospera kan wekenlang stekelig doen over COSsen die niet naar haar wens zijn geopend, dat is gewoon onaardig.
Het was een mooie plek om mijn visie te gevenquote:Op vrijdag 8 juni 2007 16:39 schreef APK het volgende:
[..]
Ik moest lachen omdat ze het zo vriendelijk vroeg, zelf zou ik andere bewoordingen hebben gebruikt.![]()
Ik wil iedereen bedanken die de moeite neemt om een cos te openen .quote:Op vrijdag 8 juni 2007 13:03 schreef kleinzusje het volgende:
Prospera
Bedankt voor je moeite mbt de OP
Je weet dat ik geen bagger cossen maak, mn best doe op caps etc.
Gert ????quote:Op vrijdag 8 juni 2007 19:36 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Ik wil iedereen bedanken die de moeite neemt om een cos te openen .
Hopelijk wordt het besproken in de cos wie de OP en COS gaat openen?
Bedankt: FO4, Disana, Akveor , Kleinzusje, Gert, ParisTexas, Prospera, Mokum020,
Avonne, Blomst, Beequeen, Mootie, Marrije, Pumastreamer , Uniekhoorn, Sirojk en verder iedereen.![]()
![]()
quote:
Ik post uitsluitend in die van jou Disana, die andere heeft een waardeloze titel.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:20 schreef Disana het volgende:
Deze [COS # 1653] There is no COS? was eerder maar heeft een rare titel, een verkeerde nummer, en geen OP.
Deze [COS # 1654] 48 uur wapenstilstand was net iets later maar voldoet wel aan alle voorwaarden.
Beslis maar![]()
Edit: de andere COS opener heeft mijn hele OP overgenomen zonder overleg. Ik vind dat bot. Je gooit een COS open zonder ergens over na te denken, en dan steel je gewoon de moeite van een ander? Lijkt me niet dat we hier zo met elkaar omgaan.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:20 schreef Disana het volgende:
Deze [COS # 1653] There is no COS? was eerder maar heeft een rare titel, een verkeerde nummer, en geen OP.
Deze [COS # 1654] 48 uur wapenstilstand was net iets later maar voldoet wel aan alle voorwaarden.
Beslis maar![]()
Er staat ook niet eens een bron ofzo bij.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:25 schreef Disana het volgende:
[..]
Edit: de andere COS opener heeft mijn hele OP overgenomen zonder overleg. Ik vind dat bot. Je gooit een COS open zonder ergens over na te denken, en dan steel je gewoon de moeite van een ander? Lijkt me niet dat we hier zo met elkaar omgaan.
Ergo, laat de mijne maar open![]()
Er zijn er meer onbeschoft in die COS. Des te meer reden tot samenvoeging of open laten van de mijne.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:27 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Er staat ook niet eens een bron ofzo bij.
Onbegrijpelijk hoe onbeschofd sommige users zijn.
17 posts tegenover 96quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:25 schreef Disana het volgende:
[..]
Edit: de andere COS opener heeft mijn hele OP overgenomen zonder overleg. Ik vind dat bot. Je gooit een COS open zonder ergens over na te denken, en dan steel je gewoon de moeite van een ander? Lijkt me niet dat we hier zo met elkaar omgaan.
Ergo, laat de mijne maar open![]()
quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:33 schreef Disana het volgende:
Blijkbaar is er geen mod aanwezig. Dan moet de mijne later maar dicht. Ik open echter voorlopig geen COSsen meer als waardeloze TT's en het stelen van OP's beloond worden met het openlaten van zulke COSsen.
Ja mooi, niet meer openen, niet meer zeiken!quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:33 schreef Disana het volgende:
Blijkbaar is er geen mod aanwezig. Dan moet de mijne later maar dicht. Ik open echter voorlopig geen COSsen meer als waardeloze TT's en het stelen van OP's beloond worden met het openlaten van zulke COSsen.
Ik blijf er uit protest in posten, Disana.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:33 schreef Disana het volgende:
Blijkbaar is er geen mod aanwezig. Dan moet de mijne later maar dicht. Ik open echter voorlopig geen COSsen meer als waardeloze TT's en het stelen van OP's beloond worden met het openlaten van zulke COSsen.
Ga nou maar gewoon naar die andere. Er zit al een mod onbeschoft te schelden die nergens van weet, dus wat mij betreft: voorlopig geen moeite meer om COSsen te openenquote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:35 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Ik blijf er uit protest in posten, Disana.
En wie weet volgen mijn mensen ook nog wel.![]()
Okay, dan doe ik dat.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:37 schreef Disana het volgende:
[..]
Ga nou maar gewoon naar die andere. Er zit al een mod onbeschoft te schelden die nergens van weet, dus wat mij betreft: voorlopig geen moeite meer om COSsen te openen![]()
Je loopt zwaar offtopic te posten in de COS omdat jouw prachtige OP gestolen is en jouw topic te laat.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:37 schreef Disana het volgende:
[..]
Ga nou maar gewoon naar die andere. Er zit al een mod onbeschoft te schelden die nergens van weet, dus wat mij betreft: voorlopig geen moeite meer om COSsen te openen![]()
quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:38 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Okay, dan doe ik dat.
Ik krijg mijn mensen namelijk niet mee.
Nee, tuurlijk mag dat niet.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:39 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Je loopt zwaar offtopic te posten in de COS omdat jouw prachtige OP gestolen is en jouw topic te laat.
Daar mogen zelfs de moderators je niet op wijzen?
Kennelijk heb je een probleem met mij waar ik niets van weet, maar dat terzijde. Het is hier vandaag voor de derde keer troubles met het openen van COSsen, dus enige duidelijkheid (en aanwezigheid van mods die kunnen editen en sluiten) zou daarbij voor iedereen wel handig zijn.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:42 schreef Liess het volgende:
[..]
Nee, tuurlijk mag dat niet.
Disana weet alles beter, en oh wee als je haar OP 'steelt'
Edit : Of der naam.![]()
Jouw irritatiegrens is niet mijn probleem. Je komt hier binnenvallen, bent meteen onbeschoft (ook in een COS!) en neemt niet de moeite de FB ook te lezen waarin alles op tijd netjes werd gemeld.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:44 schreef SHE het volgende:
Disana,
Laat even heel duidelijk zijn, dat ik in de COS puur als user heb gereageerd.
Ik vind het TE walgelijk voor woorden hoe sommige mensen, waaronder jij, in de illusie leven dat ze meer rechten hebben omdat ze de cos-sen volplempen.
Laat ik je meteen uit die droom helpen. Dat heb je dus niet.
Iedereen mag posten, iedereen mag een OP maken, iedereen mag een nieuw topic openen.
Daarbij heb je een hele cos om zeep geholpen met tientallen berichten over het stelen van een OP.
Die mores waar jij het over hebt is NERGENS op Fok! van toepassing en je dient je gewoon aan de regels te houden.
Je ontmoedigt op deze manier in elk geval een hoop mensen om de cossen nog door te lezen of mee te posten.
In dit specifieke geval heb je bij mij de irritatiegrens meer dan overschreden.
Wordt jij nooit moe van jezelf?quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:47 schreef Disana het volgende:
[..]
Jouw irritatiegrens is niet mijn probleem. Je komt hier binnenvallen, bent meteen onbeschoft (ook in een COS!) en neemt niet de moeite de FB ook te lezen waarin alles op tijd netjes werd gemeld.
Het is wel degelijk zo dat er hier een mores is, ook omtrent welke COS er open moet blijven. Dat jij die mores niet kent, doet daar niets aan af.
En het blijft hufterig om iemands OP te jatten zonder verdere mededeling. Ook dat is je dan al weer niet bekend, maar dat is wel zoals de regulars hier met elkaar omgaan.
Ja ik heb idd problemen met mensen zoals jij, iemand die (voor de 3e keer vandaag) problemen máakt met de COS.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:45 schreef Disana het volgende:
[..]
Kennelijk heb je een probleem met mij waar ik niets van weet, maar dat terzijde. Het is hier vandaag voor de derde keer troubles met het openen van COSsen, dus enige duidelijkheid (en aanwezigheid van mods die kunnen editen en sluiten) zou daarbij voor iedereen wel handig zijn.
Open geen COS als je niet de moeite wilt nemen een redelijke TT en OP te verzinnen. Heel simpel, lijkt mij.
Als jij gewoon meteen naar de FB gegaan was ipv een topic te gaan verzieken was er niks aan de hand geweest.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:47 schreef Disana het volgende:
[..]
Jouw irritatiegrens is niet mijn probleem. Je komt hier binnenvallen, bent meteen onbeschoft (ook in een COS!) en neemt niet de moeite de FB ook te lezen waarin alles op tijd netjes werd gemeld.
Regulars zijn mensen die vaak posten - niets meer en niets minder. Kennelijk denk jij aan kliekjes - iedereen die hier ECHT komt weet dat ik daar niet aan doe.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:50 schreef SHE het volgende:
Regulars mijn reet.
Iedereen is welkom, in elk topic en aan incrowd doen we niet.
Dat ten eerste.
Ten tweede wacht je rustig in FB tot je mod reageert en ga je geen COS verzieken.
Ten derde hou je er ook maar rekening mee dat er alleen lurkers zijn.
Ik lees ELKE, ja ELKE Cos, elke dag weer. Dus dat ' ik weet het beter ' toontje kan je ergens anders loslaten.
Ik wil je nog even herinneren aan de waarschuwing die Day in de vorige Cos heeft geplaatst.
Dat klopt helemaal niet. Dit is de eerste keer.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:51 schreef Liess het volgende:
[..]
Ja ik heb idd problemen met mensen zoals jij, iemand die (voor de 3e keer vandaag) problemen máakt met de COS.
quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:57 schreef Disana het volgende:
[..]
Regulars zijn mensen die vaak posten - niets meer en niets minder. Kennelijk denk jij aan kliekjes - iedereen die hier ECHT komt weet dat ik daar niet aan doe.
Ik heb geen COS verziekt, er stonden er een hele tijd 2 open en dan is het vrij normaal dat daarin te bespreken; dat moest ik bij een vorige ook al doen om iedereen naar de goede te krijgen. Het is al de derde keer vandaag; vraag jezelf liever af hoe het komt dat dat ueberhaupt kon.
Stop je waarschuwing maar waar de zon niet schijnt zolang je je niet vaker laat zien en dan nog alleen als user die niet even in de FB kijkt en een beslissing neemt![]()
quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:25 schreef Disana het volgende:
Lijkt me niet dat we hier zo met elkaar omgaan.
Jij oordeelt zonder te lezen. Het is precies wat ik heb gedaan.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:52 schreef Liess het volgende:
[..]
Als jij gewoon meteen naar de FB gegaan was ipv een topic te gaan verzieken was er niks aan de hand geweest.
quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:58 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat klopt helemaal niet. Dit is de eerste keer.
quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:59 schreef Disana het volgende:
[..]
Jij oordeelt zonder te lezen. Het is precies wat ik heb gedaan.
Dat zegt mij genoeg. Niet lezen, wel (ver)oordelen, dan gauw weglopen. Heel flauw hoor Liess.quote:
Die waarschuwing was van je moderator, Day. Ik zal aan haar vragen of ze inderdaad een plekje over heeft waar de zon niet schijnt.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:57 schreef Disana het volgende:
[..]
Regulars zijn mensen die vaak posten - niets meer en niets minder. Kennelijk denk jij aan kliekjes - iedereen die hier ECHT komt weet dat ik daar niet aan doe.
Ik heb geen COS verziekt, er stonden er een hele tijd 2 open en dan is het vrij normaal dat daarin te bespreken; dat moest ik bij een vorige ook al doen om iedereen naar de goede te krijgen. Het is al de derde keer vandaag; vraag jezelf liever af hoe het komt dat dat ueberhaupt kon.
Stop je waarschuwing maar waar de zon niet schijnt zolang je je niet vaker laat zien en dan nog alleen als user die niet even in de FB kijkt en een beslissing neemt![]()
Juist, en daar had het bij moeten blijven.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:59 schreef Disana het volgende:
[..]
Jij oordeelt zonder te lezen. Het is precies wat ik heb gedaan.
Day, ik probeer het voorlopig niet.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 11:40 schreef Day het volgende:
Ik kan me overigens wel vinden in je voorstel
en zitten er niet meerdere mensen aan een OP te werken.
Probeer het eens, zou ik zeggen!
Hoe kom jij er in hemelsnaam bij dat ik niet lees voor ik reageer? Ik lees juist wél je posts, daar concludeer ik uit dat ik je een grote zeikerd vind, en ik je zat ben.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 21:00 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat zegt mij genoeg. Niet lezen, wel (ver)oordelen, dan gauw weglopen. Heel flauw hoor Liess.
Jouw eerste reactie in de COS, die naar mijn mening hier hoorde, maar ja, hier keek je niet, doet mij denken dat je zelf dat pilletje moet nemen... zeker omdat je voor een mod erg raar tekeer gaat.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 21:02 schreef SHE het volgende:
[..]
Die waarschuwing was van je moderator, Day. Ik zal aan haar vragen of ze inderdaad een plekje over heeft waar de zon niet schijnt.
Je bent een vervelend mens, die op een heel treurige manier, de Cos verpest voor velen.
Ik ben wel met je ' uitgepraat'
Vwb de beslissingen; de andere heb ik dichtgeflikkerd, zoals het hoort.
Overigens wil ik je er even op wijzen, dat je maar het geduld moet kunnen opbrengen om op een mod te wachten en dat niemand geinteresseerd is in de nukken van mevrouw Disana.
Neem een pilletje.
SHE is hier geen mod.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 21:04 schreef Disana het volgende:
[..]
Jouw eerste reactie in de COS, die naar mijn mening hier hoorde, maar ja, hier keek je niet, doet mij denken dat je zelf dat pilletje moet nemen... zeker omdat je voor een mod erg raar tekeer gaat.
Omdat je twee onwaarheden post: ik zou al 3 keer 'gezeken hebben over een COS', en ik zou het punt van de laatste hier niet tijdig gemeld hebben.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 21:04 schreef Liess het volgende:
[..]
Hoe kom jij er in hemelsnaam bij dat ik niet lees voor ik reageer? Ik lees juist wél je posts, daar concludeer ik uit dat ik je een grote zeikerd vind, en ik je zat ben.
Dát is ook de reden waarom ik "wegloop", ik wil mijn niveau liever niet té lang naar de jouwe verlagen.
Dág Disana.
Maar ze is wel liefquote:
Mag PC eend mod worden ?quote:Op vrijdag 8 juni 2007 21:08 schreef PC eend het volgende:
[..]
Maar ze is wel lief![]()
ach laat ik ook es een potje modlikken![]()
Ik heb perenijsjesquote:Op vrijdag 8 juni 2007 22:26 schreef avonne het volgende:Hallo
Weer trubbles in paradise?
OK, iedereen in de koelkast, neem een ijsje of een wit wijntje of koud biertje.
Ik ga het eens bekijken.
(ik hoop dat het minder dan 2 uur lezen is)
Er is ook nog deze [COS #1556] Waar er verdomd weinig gebeurt. Goede TT en OT.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 22:40 schreef Leandra het volgende:
Een van 2 moet dus de COS worden, die met cijfer en COS aanduiding is van mij maar ik kan geen fatsoenlijke OP neerzetten doordat ik net thuis ben en geen flauw idee heb wat er speelt...
De ander heeft overigens ook geen OP dus zie maar ff welke dicht gaat:
we leven verder zonder cos?
of
[COS # 1656] Waar niemand de COS opent....
Edit: uit de opmerkingen in het eerste topic is op te maken dat dat niet als COS bedoeld was.... was wel een mooie COS-TT
quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:47 schreef Disana het volgende:
maar dat is wel zoals de regulars hier met elkaar omgaan.
Omdat zij meende zoals het een goed forum burger betaamt dat het de juiste tijd en plaats was..quote:
Zonder alle respect, zoals je weet.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 22:57 schreef SHE het volgende:
Ik hou zoveel van de Cos
En ik kon het niet meer aanzien
En iedereen was weg.
Gezwets natuurlijk, maar ja, je moet je er toch uit redden nietwaarquote:Op vrijdag 8 juni 2007 22:57 schreef SHE het volgende:
Ik hou zoveel van de Cos
En ik kon het niet meer aanzien
En iedereen was weg.
Ik bedoel het niet rot hoor; ik weet namelijk vrij zeker dat Disana, als ze ff ademhaalt, heel goed weet dat als ze wat minder bovenop de 'regels' zit, ze een hele waardevolle user is voor DGK.
En dat meen ik.
Grouphug!
Ik persoonlijk vind ongenuanceerde racisitische opmerkingen van simpele zielen minder storend dan het je toeeigenen van algemeen bezit eik.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 23:03 schreef APK het volgende:
[..]
Zonder alle respect, zoals je weet.![]()
![]()
Maar dat is dus totaal gelul.![]()
Er gebeuren wel ergere dingen in de COS, zoals racistische opmerkingen, waar jij nooit op reageert.
Het lijkt mij iets vrouwelijks waar jij niet tegen kunt.
Niet bepaald. Ik grijp alleen in als er mods duidelijk afwezig zijn en ik er toevallig ben.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 23:03 schreef APK het volgende:
[..]
Zonder alle respect, zoals je weet.![]()
![]()
Maar dat is dus totaal gelul.![]()
Er gebeuren wel ergere dingen in de COS, zoals racistische opmerkingen, waar jij nooit op reageert.
Het lijkt mij iets vrouwelijks waar jij niet tegen kunt.
Kan er als de grote levensvragen rond de Cos opener beantwoord zijn nog even ingegaan op mijn verzoek?quote:Op vrijdag 8 juni 2007 15:47 schreef voyeur het volgende:
Kan er eens wat gedaan worden aan al die leuke racistische grapjes (aap mag niet, dus dan maar Bokito schrijven, antilliaanse vrienden op bezoek van Brian: criminelen etc.).
Gisteren was er een marokkaanse rapleraar op bezoek en ja hoor daar gingen we weer:
[COS # 1640] Zwart van de zon
[COS # 1640] Zwart van de zon
[COS# 1641] Spitten met Brian!
Zo gaat het steeds en als er dan iemand voor Huub langs komt zien we gelijk dat hij niet crimineel is
[COS # 1648] Little [s]green[/s] pink bag is missing Rara, waar zien we dat zo snel aan.
De wereld wordt er niet beter van, maar Fok in ieder geval minder triest als daar wat harder tegen opgetreden wordt.
Zeg troela, alleen omdat jij iets meld in FB, betekent nog niet dat dus iedereen zich naar jou moet voegen.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 23:04 schreef Disana het volgende:
[..]
Gezwets natuurlijk, maar ja, je moet je er toch uit redden nietwaar![]()
Alles keurig op tijd in FB gemeld, iedereen marcheert maar door en de OP wordt ook nog 'geleend', helaas nog altijd geen mod in de buurt om te beslissen... dan mag ik daar best wel eens 4 berichtjes aan wijden.
Als je dat doet, blijf je op het niveau van Nikky hangen.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 23:20 schreef SHE het volgende:
Ik hoef me overigens nergens uit te redden, want ik heb naar behoren gehandeld.
Doe eens niet zo lelijk.quote:
Dat doen ze wel achter de schermen hoor.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 23:25 schreef Peter6000 het volgende:
Je kan beter een ONAFHANKELIJKE derde partij jou handelingen (inclusief bejegening) eens goed laten bestuderen.
Nee.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 23:25 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Als je dat doet, blijf je op het niveau van Nikky hangen.
Je kan beter een ONAFHANKELIJKE derde partij jou handelingen (inclusief bejegening) eens goed laten bestuderen.
Peter peter...quote:Op vrijdag 8 juni 2007 23:25 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Als je dat doet, blijf je op het niveau van Nikky hangen.
Je kan beter een ONAFHANKELIJKE derde partij jou handelingen (inclusief bejegening) eens goed laten bestuderen.
Wat heb jij een raar beeld van mij; je las toch dagelijks de COSsen? So much for the grouphug, I guess...quote:Op vrijdag 8 juni 2007 23:20 schreef SHE het volgende:
[..]
Zeg troela, alleen omdat jij iets meld in FB, betekent nog niet dat dus iedereen zich naar jou moet voegen.
De beslissing hier, worden niet door jou genomen.
Ik herhaal; NIET door jou.
Het is jammer dat jij deze manier van met een leuk forum omgaan blijft volhouden om maar niet van je zelf gemaakte troon verstoten te worden.
Ik hoef me overigens nergens uit te redden, want ik heb naar behoren gehandeld.
Op basis van mijn persoonlijke ervaringen heb ik daar echt ernstige twijfels over.quote:
Ga je lekker?quote:Op vrijdag 8 juni 2007 23:30 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja, scheldende moderatoren die je nooit in de COS ziet zijn hartstikke normaal![]()
Ik vervloek nog altijd de dag waarop jou is uitgelegd hoe je smilies kunt toevoegen.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 23:30 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja, scheldende moderatoren die je nooit in de COS ziet zijn hartstikke normaal![]()
Grouphug staat nog steeds hoor.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 23:29 schreef Disana het volgende:
[..]
Wat heb jij een raar beeld van mij; je las toch dagelijks de COSsen? So much for the grouphug, I guess...![]()
Je bent dus gewoon zelf een zeurkous die toevallig ook eens wat zag, en steigerde.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 23:34 schreef SHE het volgende:
[..]
Grouphug staat nog steeds hoor.
En dat jij een ander beeld van jezelf hebt, is logisch. ik verwacht ook geen zelfreflectie.
Ik zou het alleen wel enorm kunnen waarderen als je eens wat dingen liet gaan. Gewoon, omdat het niet zo belangrijk is.
Jij leuker
Ik leuker
Mods van DGK in extase
Iedereen gelukkig.
Ja, je maakt prachtige OP's
Ja, je bent een zeer waardevolle user
Maar door overal overheen te walsen, wordt juist dat wat zo waardevol aan je is, compleet overschaduwd.
en nu, ga ik verder met mijn mojito's.
Ik hoop dat je mijn mening in elk geval een klein beetje wil overdenken en dat er nog een licht kumbaya klinkt vannacht.![]()
Hé yvonne!quote:
Neuh, ik ben dol op SHEquote:Op vrijdag 8 juni 2007 23:41 schreef APK het volgende:
[..]
Hé yvonne!![]()
SHE heeft eindelijk een keer gelijk.![]()
Heb je haar vaak achter de schermen moeten steunen vanwege haar botte gedrag?![]()
quote:Op vrijdag 8 juni 2007 23:38 schreef Disana het volgende:
[..]
Je bent dus gewoon zelf een zeurkous die toevallig ook eens wat zag, en steigerde.
Lees de post waarop je hier reageert nog een keer, ik heb even later iets toegevoegd en daar houd ik me aan![]()
Disana, volg je eigen woorden eens op!quote:Op vrijdag 8 juni 2007 23:29 schreef Disana het volgende:
Toevoeging: dit was mijn laatste reactie. Grote monden en vooroordelen zijn te vermoeiend om tegenin te redeneren.
Ik ben ook dol op Paris Hilton, maar ik zou er niet aan moeten denken dat ze DGK zou gaan modden.quote:
Done!quote:Op vrijdag 8 juni 2007 23:42 schreef Day het volgende:
[..]
[..]
Disana, volg je eigen woorden eens op!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |