Ik herinner de begintijd van de nieuwe regeltjes voor de OP,quote:Op vrijdag 8 juni 2007 11:40 schreef Day het volgende:
Moderator Day heeft alleen aan een verzoek voldaan.
En ja, het was inderdaad zonde, beide OP's zagen er mooi uit
en ik kan begrijpen dat Kleinzusje er bij 280 posts al aan begint.
Dat kost inderdaad tijd, ik begon er al met de 246ste post aan.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 11:40 schreef Day het volgende:
[..]
Moderator Day heeft alleen aan een verzoek voldaan.
En ja, het was inderdaad zonde, beide OP's zagen er mooi uit en ik kan begrijpen dat Kleinzusje er bij 280 posts al aan begint, want volgens mij is het best veel werk. Kleinzusjes voorstel om de OP's samen te voegen, werd geweigerd. Ik zit op mijn werk en volg DGK niet continue, heb nog overwogen om de 2 COSSEN te mergen, maar dan zijn jullie waarschijnlijk al pagina's verder en is het helemaal niet meer te volgen. Heb dus maar voor Kleinzusje's oplossing gekozen.
Ik kan me overigens wel vinden in je voorstel. Dan wordt er echt werk aan besteed en zitten er niet meerdere mensen aan een OP te werken. Er zitten hier een aantal users die prachtige OP's afleveren en zeer regelmatig posten. Probeer het eens, zou ik zeggen!
Ja, maar dat weten jullie dus niet van elkaar. En de mededeling "OP volgt" gebruiken wel meerdere users. En die posten dan vervolgens een OP waar echt veel werk aan is besteed. Dus ik begrijp je punt niet nu even niet?quote:Op vrijdag 8 juni 2007 12:22 schreef Prospera het volgende:
[..]
Dat kost inderdaad tijd, ik begon er al met de 246ste post aan.
Wel lullig als je aan een COS werkt, terwijl een ander er een nieuwe lege neerpleurt met de mededeling OP volgt, als de vorige net 280 posts ver is.
Ahh goed ideequote:Op vrijdag 8 juni 2007 12:29 schreef soylent het volgende:
Mooie COSsen gewoon op tijd (bij 270-290 posts) openen.
Is de COS eenmaal vol, dan is het ieder voor zich. Dan moet er gewoon snel een nieuwe komen, wil je iets moois maken dan doe je maar eerst een "OP volgt". Als je te laat bent met je mooie OP heb je pech!
Begint iemand te vroeg met een suffe OP => ban, uitschelden, etc.
Ja, die lege OP volgt bij 280 was verwarrend.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 12:32 schreef Day het volgende:
[..]
Ja, maar dat weten jullie dus niet van elkaar. En de mededeling "OP volgt" gebruiken wel meerdere users. En die posten dan vervolgens een OP waar echt veel werk aan is besteed. Dus ik begrijp je punt niet nu even niet?
Het is toch echt algemeen bekend hier dat Kleinzusje zeer regelmatig mooie OP's aflevert. Net als jiij overigens.
Je had een punt gehad als het een karige OP was geweest, maar dat was nu echt niet het geval.
quote:Op vrijdag 8 juni 2007 13:03 schreef kleinzusje het volgende:
Misschien kun je even een soort van sorry zeggen of een bedankje daarvoor.
done!quote:Op vrijdag 8 juni 2007 14:57 schreef Leandra het volgende:
Deze kan dicht wegens net te laat: [COS # 1650] Huub is een lul.
Ik vind het wel een terecht verzoek. Prospera kan wekenlang stekelig doen over COSsen die niet naar haar wens zijn geopend, dat is gewoon onaardig.quote:
Ik moest lachen omdat ze het zo vriendelijk vroeg, zelf zou ik andere bewoordingen hebben gebruikt.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 16:35 schreef Disana het volgende:
Ik vind het wel een terecht verzoek. Prospera kan wekenlang stekelig doen over COSsen die niet naar haar wens zijn geopend, dat is gewoon onaardig.
Het was een mooie plek om mijn visie te gevenquote:Op vrijdag 8 juni 2007 16:39 schreef APK het volgende:
[..]
Ik moest lachen omdat ze het zo vriendelijk vroeg, zelf zou ik andere bewoordingen hebben gebruikt.![]()
Ik wil iedereen bedanken die de moeite neemt om een cos te openen .quote:Op vrijdag 8 juni 2007 13:03 schreef kleinzusje het volgende:
Prospera
Bedankt voor je moeite mbt de OP
Je weet dat ik geen bagger cossen maak, mn best doe op caps etc.
Gert ????quote:Op vrijdag 8 juni 2007 19:36 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Ik wil iedereen bedanken die de moeite neemt om een cos te openen .
Hopelijk wordt het besproken in de cos wie de OP en COS gaat openen?
Bedankt: FO4, Disana, Akveor , Kleinzusje, Gert, ParisTexas, Prospera, Mokum020,
Avonne, Blomst, Beequeen, Mootie, Marrije, Pumastreamer , Uniekhoorn, Sirojk en verder iedereen.![]()
![]()
quote:
Ik post uitsluitend in die van jou Disana, die andere heeft een waardeloze titel.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:20 schreef Disana het volgende:
Deze [COS # 1653] There is no COS? was eerder maar heeft een rare titel, een verkeerde nummer, en geen OP.
Deze [COS # 1654] 48 uur wapenstilstand was net iets later maar voldoet wel aan alle voorwaarden.
Beslis maar![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |