Ik heb nu zo'n 50 bestellingen geplaatst bij cdwow, en heb nog nooit klachten gehad. Het zal wel karma zijn dat jouw versie er zo slecht uit ziet.quote:Op vrijdag 27 april 2007 12:13 schreef Leonos het volgende:
Cd zitten allemaal krasjen en deuken in het hoesje.
Dit is dan ook de eerste en laatste keer dat ik iets bij cd-wow bestel.
Hij weet de OP ook altijd zo lekker up to date te houden.quote:Op vrijdag 27 april 2007 12:10 schreef Sautor het volgende:
Leonos weet altijd zulke leuke TT's te bedenken
quote:
quote:According to karma, performing positive actions results in a good condition in one's experience, whereas a negative action results in a bad effect.
quote:
Voor de makkelijkquote:kar·ma (het ~)
1 (volgens de leer van de zielsverhuizing in het hindoeïsme en boeddhisme) het geheel van goede en slechte daden en gedachten tijdens het aardse bestaan, dat iemands latere existenties bepaalt [een dogma van het boeddhisme]
Hier ruim 100....quote:Op vrijdag 27 april 2007 12:16 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Ik heb nu zo'n 50 bestellingen geplaatst bij cdwow, en heb nog nooit klachten gehad. Het zal wel karma zijn dat jouw versie er zo slecht uit ziet.
Beetje vocht en hij is wegquote:
Plastic is standaard, ff wat uitrpinten en iedereen kan het na maken. Karton FTWquote:Maar vind plastic wel toffer eigenlijk ..
quote:Op vrijdag 27 april 2007 13:36 schreef Leonos het volgende:
Huh?![]()
Ik heb de cd net geript om op mijn computer te luisteren. Stottert ie weer bij Balaclava
Is dat een of andere gevaarlijke high-tech beveiliging ofzo?
Die arme jongen...quote:Op vrijdag 27 april 2007 12:16 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Ik heb nu zo'n 50 bestellingen geplaatst bij cdwow, en heb nog nooit klachten gehad. Het zal wel karma zijn dat jouw versie er zo slecht uit ziet.
Dat komt door een speciaal virus wat geactiveerd wordt bij uitbuitersquote:Op vrijdag 27 april 2007 13:36 schreef Leonos het volgende:
Huh?![]()
Ik heb de cd net geript om op mijn computer te luisteren. Stottert ie weer bij Balaclava
Is dat een of andere gevaarlijke high-tech beveiliging ofzo?
Apart hé, het was een fout en werd dus hersteld. Want alleen tracks die ook echt als single geregistreerd staan kunnen in de hitlijsten komen. Maar....dus.....toch.....niet, neem ik aan?quote:Op zaterdag 28 april 2007 01:23 schreef MaJo het volgende:
Haha wat grappig! En ook oude nummers dus? Dat is wel heel apart![]()
quote:Op zaterdag 28 april 2007 01:18 schreef mindgames het volgende:
Dit is écht een goed verhaal: door een fout van iTunes stond het complete nieuwe album van de Arctic Monkeys in de Engelse single-hitlijsten. Het album stond als 'compilatie' geregistreerd, en daardoor telden alle losse nummers mee in de midweek-hitlijsten. Deze fout werd meteen na de bekendmaking van de midweeks weer hersteld. Maar wat schetst mijn verbazing? In de échte single-charts van deze week staan de losse nummers alsnog in de Engelse single-charts! En niet één los nummer, geen twee losse nummers, geen drie....maar 18 nummers staan in de hitlijsten![]()
! Nu worden alle downloads dus toch meegerekend in de officiële hitlijsten, terwijl het eerst hersteld werd? Zelfs 6 nummers van het debuutalbum in de charts?
Hoe dan ook, 'Brianstorm' staat in de top 5, 'Fluorescent Adolescent' komt op 47 binnen, '505' op 57, 'Teddy Picker op 63, 'Balaclava' op 64, 'D Is For Dangerous' op 67, 'Old Yellow Bricks' op 70, 'This House Is A Circus' op 71, 'Do Me A Favour' op 72, 'Only Ones Who Know' op 74, 'The Bad Thing' op 77, 'Temptation Greets You Like Your Naughty Friend' op 78 en 'If You Were There, Beware' op 114.
Het is je strafquote:Op vrijdag 27 april 2007 13:36 schreef Leonos het volgende:
Huh?![]()
Ik heb de cd net geript om op mijn computer te luisteren. Stottert ie weer bij Balaclava
Is dat een of andere gevaarlijke high-tech beveiliging ofzo?
De UK Top 40 heeft een tijdje terug de regels aangepast, en feitelijk kan *ieder* nummer in de top 40 komen, als het maar vaak genoeg gekocht of gedownload is.quote:Op zaterdag 28 april 2007 01:28 schreef mindgames het volgende:
Apart hé, het was een fout en werd dus hersteld. Want alleen tracks die ook echt als single geregistreerd staan kunnen in de hitlijsten komen.
Ja, daar was ik van op de hoogte. Maar ik dacht dat het toch een vergissing was, omdat ik in een nieuwsbericht las dat 'de fout van de midweek-charts in de echte charts hersteld zou worden'.quote:Op zondag 29 april 2007 20:12 schreef Breuls het volgende:
[..]
De UK Top 40 heeft een tijdje terug de regels aangepast, en feitelijk kan *ieder* nummer in de top 40 komen, als het maar vaak genoeg gekocht of gedownload is.
D is for Dangerous bovenaanquote:Op zondag 29 april 2007 22:09 schreef TC03 het volgende:
Ze hebben de last.fm charts gedomineerd iig.
Hoe kom je aan die versie?quote:Op dinsdag 1 mei 2007 19:44 schreef mindgames het volgende:
Op de LP van 'Favourite Worst Nightmares' heeft Fluorescent Adolescent een langer intro. Tof.
Die singles zijn meestal iets van 7,-quote:Op woensdag 2 mei 2007 11:18 schreef JeroenV het volgende:
Hoe duur zijn ze dan?
Leuk voor aan de muur
Kan het niet lezen.quote:Op zaterdag 5 mei 2007 02:52 schreef mindgames het volgende:
De setlist van de Amerikaanse tour is erg tof. Check de onderste zin![]()
. (Moet je even klikken hé
) Setlist-spaarders kijken altijd vol afschuw toe als de roadie van de AM de setlists tot een prop maakt en die het publiek in gooit, is mij opgevallen.
[[url=http://aycu15.webshots.com/image/13414/2000954090064570869_rs.jpg]afbeelding][/url]
Één Amerikaanse stad had dubbel geluk. Ze deden deze setlist + D Is For Dangerous + Fluorescent Adolescent + 505 als toegift. Sweet. Mooi hoe ze van Balaclava in Fake Tales overgaan!
quote:Op zaterdag 5 mei 2007 03:48 schreef Merkie het volgende:
Congratulations, you are now the proud owner of an official Arctic Monkeys april 2007 set list.
Brianstormquote:Op zaterdag 5 mei 2007 00:55 schreef mindgames het volgende:
NU op BBC 2. Arctic Monkeys live bij Jools Holland.
Hier na te luisterenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 23:36 schreef mindgames het volgende:
Wéér een nieuw nummer. 'The Bakery Song', die ze al een tijdje op de plank hadden liggen, werd akoestisch gespeeld op een Amerikaans radiostation. Ook 'Only Ones Who Know' en 'Fluorescent Adolescent' werd akoestisch ten gehore gebracht.
Jammer, afspelen lukt nietquote:Op woensdag 9 mei 2007 00:38 schreef soul114 het volgende:
[..]
Hier na te luisteren
Dat regeltje op de setlist heb ik trouwens eerder gezienop kaiser chiefs setlisten.
Dat staat ook op die van Kaiser Chiefs waar ik een stukje van hebquote:Op zaterdag 5 mei 2007 03:48 schreef Merkie het volgende:
Congratulations, you are now the proud owner of an official Arctic Monkeys set list.
Ik vraag me af hoe nu nog iets dominerend of invloedrijk kan zijn. Alle genres zijn tegenwoordig wel vertegenwoordigd.quote:Op donderdag 10 mei 2007 22:53 schreef JeroenV het volgende:
Dat vind ik allemaal nog een beetje hoog en ver gegrepen hoor. Ze hebben nu twee goede albums uit, maar om nu te zeggen dat ze zwaar dominerend of invloedrijk zijn voor deze generatie muziek ed...
Een medestanderquote:Op donderdag 10 mei 2007 22:07 schreef Endtroducing het volgende:
Fluorescent Adolescent is goed! Net als Old Yellow Bricks en Do Me A Favour, die twee vind ik denk ik de beste.
quote:Op vrijdag 11 mei 2007 00:32 schreef MaJo het volgende:
[..]
Een medestanderOld Yellow Bricks is goed inderdaad, en Do me a Favour ook, en Balaclava, en Teddy Picker, en D is for Dangerous en en en
Goede plaat dus
quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:40 schreef Goover het volgende:
[..]
Ik blijf het een 'niet zo leuk' nummer vinden.
Partyshufflequote:Op vrijdag 11 mei 2007 23:19 schreef toma het volgende:
luxe probleem, ik weet niet welk nummer ik as eerst moet draaien
I concur.quote:Op donderdag 10 mei 2007 01:41 schreef MaJo het volgende:
Ik snap niet wat mensen tegen Flourescent Adolescent hebbenDat nummer luister ik steeds op repeat, echt geweldig
Maar jij hebt dan ook een goede smaakquote:
Ja maar jij mengde je niet in de discussiequote:
Kijk ik door Mehoquote:Op zondag 13 mei 2007 01:14 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ja maar jij mengde je niet in de discussieMaar je hebt een goede smaak hoor, Veronica Mars
HIMYM kijk je óók dankzij mij.quote:
Ik vind het raar dat Brianstorm zo hoog staat, dat is zo'n slecht nummer. Naja, niet slecht, maar gewoon weinig inspirerend en erg standaard. Met lyrics die niet Aapjes-waardig zijn (see you later innovatorquote:Op zondag 13 mei 2007 01:22 schreef -Mo- het volgende:
[..]
HIMYM kijk je óók dankzij mij.
Maar ik was wel erg verbaasd toen ik merkte dat Fluorescent Adolescent niet zo populair was. Ik heb 'm de hele tijd op repeat.
Dat FA hier, en misschien op Last.Fm, niet zo populair is hoeft niets te betekenen. Op iTunes wordt FA bijna net zo vaak als de single Brianstorm gedownload. Dat zegt heel wat meer. Ik hoor eigenlijk alleen maar goede verhalen over FA.quote:Op zondag 13 mei 2007 01:22 schreef -Mo- het volgende:
[..]
HIMYM kijk je óók dankzij mij.
Maar ik was wel erg verbaasd toen ik merkte dat Fluorescent Adolescent niet zo populair was. Ik heb 'm de hele tijd op repeat.
Ik snap het punt ook wel, hoor. Maar 'betrouwbaar' is een ander woord. De gehele wereldwijde pers is enthousiast over FA. Ook niet 'betrouwbaar'. Bij het optreden in de Melkweg was FA voor veel mensen een grote verrassing. Ik merk dat het nummer hoog gewaardeerd wordt. Dit is ook allemaal niet bindend. Ik wil alleen maar zeggen dat niet gedaan moet worden alsof iedereen vind dat FA de grootste misser op de plaat is. Ik vind het ook een van de betere nummers. Datzelfde geldt voor 'Only Ones Who Know'. 'The Bad Thing' vind ik weer matig. Smaken verschillen, haha.quote:Op zondag 13 mei 2007 01:29 schreef Merkie het volgende:
Waarom zou het niks zeggen? Op Last.fm zie je wat er het meest geluisterd wordt, en dat is Fluorescent Adolescent bij lange na niet. En aangezien slechts een klein deel betaalt voor de muziek denk ik dat Last.fm betrouwbaarder is.
Op Last.FM doet Avril Lavigne - Girlfriend het heel goed, so true that.quote:Op zondag 13 mei 2007 01:38 schreef mindgames het volgende:
Dat de gebruikers van Last.Fm het nummer vaak skippen zegt weinig over de kwaliteit van een nummer.
Ja zo ken ik er nog een paar zeg.quote:Op zondag 13 mei 2007 01:29 schreef Merkie het volgende:
Waarom zou het niks zeggen? Op Last.fm zie je wat er het meest geluisterd wordt, en dat is Fluorescent Adolescent bij lange na niet. En aangezien slechts een klein deel betaalt voor de muziek denk ik dat Last.fm betrouwbaarder is.
Hij hád toch ook een punt?quote:Op zondag 13 mei 2007 15:41 schreef viagraap het volgende:
[..]
Ja zo ken ik er nog een paar zeg.
'Er stemden 20 miljoen mensen op Hitler, dus hij had wel een punt'![]()
Ok beetje overtrokken vergelijking, maar je begrijpt mn punt![]()
check 1-2quote:
Niet gewaardeerd door de luisteraars van Slam fm. Dus het tmf-gedeelte van de samenleving vind het niet zo'n tof nummer.quote:Op zondag 13 mei 2007 21:06 schreef MaJo het volgende:
Jezus wat een discussie hierLast.fm is inderdaad niet representatief voor de kwaliteit van een nummer, maar wel van wat de luisteraars ervan vinden. Als Flourescent Adolescent het minst geluisterd wordt wordt het blijkbaar niet hoog gewaardeerd door de meeste luisteraars.
Maar goed, hier zijn de meesten het er over eens dat het een geweldig nummer is![]()
Arctic Monkeys en Slam FM?quote:Op zondag 13 mei 2007 22:01 schreef viagraap het volgende:
[..]
Niet gewaardeerd door de luisteraars van Slam fm. Dus het tmf-gedeelte van de samenleving vind het niet zo'n tof nummer.
Ja, dat was mijn punt dus.quote:Op zondag 13 mei 2007 21:06 schreef MaJo het volgende:
Jezus wat een discussie hierLast.fm is inderdaad niet representatief voor de kwaliteit van een nummer, maar wel van wat de luisteraars ervan vinden. Als Flourescent Adolescent het minst geluisterd wordt wordt het blijkbaar niet hoog gewaardeerd door de meeste luisteraars.
Maar goed, hier zijn de meesten het er over eens dat het een geweldig nummer is![]()
Dat weet je niet?quote:
Je bent in de war.quote:Op zondag 13 mei 2007 22:01 schreef viagraap het volgende:
[..]
Niet gewaardeerd door de luisteraars van Slam fm. Dus het tmf-gedeelte van de samenleving vind het niet zo'n tof nummer.
Ik zie het nu pas. Maar als je in die post van mij slam met last vervangt klopt hij zelfs nog beter.quote:
quote:Op maandag 14 mei 2007 15:46 schreef viagraap het volgende:
[..]
Ik zie het nu pas. Maar als je in die post van mij slam met last vervangt klopt hij zelfs nog beter.
De tien populairste bands op Last.FM. Lijkt me toch niet al te TMF-achtig.quote:1 Red Hot Chili Peppers
2 The Beatles
3 Radiohead
4 Linkin Park
5 Coldplay
6 Muse
7 Arctic Monkeys
8 The Killers
9 Metallica
10 Nirvana
die blijven coolquote:Op maandag 14 mei 2007 21:35 schreef Boeskos het volgende:
The beatles vind ik ook wel verrassend, wel tof![]()
Van mij mogen ze er nu weer uit.quote:Op maandag 14 mei 2007 16:14 schreef Leonos het volgende:
Niet verwacht dat de Killers daar in zouden staan
Vergeef mij de generalisatie en kortzichtigheidquote:Op maandag 14 mei 2007 16:12 schreef -Mo- het volgende:
[..]
[..]
De tien populairste bands op Last.FM. Lijkt me toch niet al te TMF-achtig.
Stadium Arcadium telt een shitload aan nummers en de singles van ze hebben ook altijd wel succes.quote:Op maandag 14 mei 2007 18:09 schreef kweek89 het volgende:
om nog maar te zwijgen hoe belachelijk is dat RHCP bovenaan staat.
Deze band:quote:Op dinsdag 22 mei 2007 21:18 schreef JeroenV het volgende:
Wat is het voorprogramma eigenlijk?
Of in Stage6 (DivX) kwaliteit:quote:Op dinsdag 22 mei 2007 21:11 schreef Leonos het volgende:
We are the Arctic Monkeys and this is I bet you look good on the dancefloor. Do not believe the hype
http://www.youtube.com/watch?v=vEcmrlbnh38
quote:Arctic Monkeys: Video Exclusive
Tuesday 05 June
11:40pm - 11:45pm
Channel 4
The controversial video of Arctic Monkey's new single Fluorescent Adolescent.
Yay ik heb er ook zin inquote:Op donderdag 24 mei 2007 21:08 schreef Irien het volgende:
Ik ben ook aan het aftellen!!!!
Ik ga echt al vanaf 17.00 ofzo rond Tivoli hangen als het mooi weer is. En dan meteen bij opening naar voren rennen.
Die liedjes van Check 1-2 op hun myspace zijn best te pruimen!
Ik hoop maar 1 ding bij de Monkeys: dat het geluid niet zodanig hard staat dat het echt zeer aan je oren doet. Dat schijnt vorig jaar bij Franz Ferdinand zo geweest te zijn in Tivoli Oudegracht.
Wil wel genieten...Misschien oordoppen....![]()
quote:Op vrijdag 25 mei 2007 17:39 schreef MaJo het volgende:
The Killers in Paradiso
Was gaaf hequote:Op vrijdag 25 mei 2007 17:57 schreef JeroenV het volgende:
[..]
![]()
Ik ga er ook maar vroeg bij staan. Maar vraag me of het veel zin heeft extra vroeg te komen, normaal kom ik ook altijd aan een goede plek.
Ja, was echtquote:Op vrijdag 25 mei 2007 20:57 schreef MaJo het volgende:
[..]
Was gaaf heAlleen jammer van die harde bas dus...
Op zich hoef je er niet echt heel vroeg te zijn nee, bij een concert van de aapjes wordt je altijd zo heen en weer bewogen dat je elke plek van de zaal wel te zien krijgtMaar Irien en ik hebben gewoon zin om er een dagje van te maken
Preciesquote:Op vrijdag 25 mei 2007 20:57 schreef MaJo het volgende:
Op zich hoef je er niet echt heel vroeg te zijn nee, bij een concert van de aapjes wordt je altijd zo heen en weer bewogen dat je elke plek van de zaal wel te zien krijgt
Zie deze post. Deze set hebben ze de hele Amerikaanse tournee gespeeld, met dus steeds wat andere nieuwe nummers. Zondag is hun eerste optreden ná die Amerikaanse tour. Of ze hun setlist hebben veranderd, horen we dus pas bij aanvangquote:Op vrijdag 25 mei 2007 21:16 schreef JeroenV het volgende:
Is er nog iets aan de setlist veranderd de laatste tijd?
Als wij enthousiast genoeg zijn, vast wel... Ze moeten er maar zin in hebben. Vind het wel stoer, dé nieuwe single spelen ze niet.quote:Op zondag 27 mei 2007 00:32 schreef MaJo het volgende:
Morgen![]()
![]()
![]()
Hoop écht dat ze Flourescent Adolescent spelen
Laten we met z'n allen erom roepenquote:Op zondag 27 mei 2007 00:38 schreef mindgames het volgende:
[..]
Als wij enthousiast genoeg zijn, vast wel... Ze moeten er maar zin in hebben. Vind het wel stoer, dé nieuwe single spelen ze niet.
Als je hoort "We dedicate the next song to MaJo" dan kun je gaan juichenquote:
Best wel lastig nummer om live te spelen denk ikquote:Op zondag 27 mei 2007 00:32 schreef MaJo het volgende:
Morgen![]()
![]()
![]()
Hoop écht dat ze Flourescent Adolescent spelen
Wat is er moeilijk aan om het live te spelen? Ik denk dat nummers als I bet (behoorlijk uptempo), When the Sun goes Down (tempowisselingen) en Balaclava (moeilijkere gitaarloopjes en ook tempowisselingen) een stuk lastiger zijn om live te doen dan FAquote:Op zondag 27 mei 2007 11:22 schreef Xrenity het volgende:
[..]
Best wel lastig nummer om live te spelen denk ik
Ben wel benieuwd naar het optreden iig. Komt dat ook op tv by any chance? ^_^
When the Sun Goes Down is volgens mij juist heel simpelquote:Op zondag 27 mei 2007 12:23 schreef MaJo het volgende:
[..]
Wat is er moeilijk aan om het live te spelen? Ik denk dat nummers als I bet (behoorlijk uptempo), When the Sun goes Down (tempowisselingen) en Balaclava (moeilijkere gitaarloopjes en ook tempowisselingen) een stuk lastiger zijn om live te doen dan FA
Dat kaartje is niks nieuws voor jou tochquote:Op zondag 27 mei 2007 16:14 schreef MaJo het volgende:
Ik was mijn kaartje kwijtMaar ik heb hem weer gevonden
Ik heb er zo´n zin in! Zometeen richting Utrecht
En You probably... ook?quote:Op maandag 28 mei 2007 00:39 schreef MaJo het volgende:
Ze hebben wel Leave before the Lights come on gespeeld
Denk wel dat When the Sun goes Down live was, aangezien hij er daar ook even naast zat. Maar ik voelde me toen niet helemaal goed dus ik kan het niet met zekerheid zeggen
Wow dat doe je snelquote:
Je gaat het niet geloven, maar dit publiek was nog mild vergeleken met de Melkweg. In de Melkweg viel de zaal letterlijk om omdat iedereen ging pletten en daardoor vielen er gelijk zo veel mensen flauw dat er flinke paniek onder de massa was.quote:Op maandag 28 mei 2007 00:34 schreef MaJo het volgende:
Het optreden was well mint![]()
Alleen wat een mongolen in het publiek
Werd echt helemaal geplet. Toen de lichten uitgingen werden we meteen keihard naar voren geduwd. En daarna opzij, naar voren, naar achter en zelfs naar onder
Na 2 nummers zijn we van vooraan maar opzij gaan staan. Ook nog bijna flauwgevallen dus dat was wat minder
![]()
Maar dat het publiek zo enthousiast was is natuurlijk ook wel tofEn tof was het
Flourescent Adolescent speelden ze speciaal voor mij
Ik was er zelf ook bij in de Melkwegquote:Op maandag 28 mei 2007 13:56 schreef mindgames het volgende:
[..]
Je gaat het niet geloven, maar dit publiek was nog mild vergeleken met de Melkweg. In de Melkweg viel de zaal letterlijk om omdat iedereen ging pletten en daardoor vielen er gelijk zo veel mensen flauw dat er flinke paniek onder de massa was.
Hier viel het publiek na 4 nummers ook redelijk dood. Het verschil - ja, weer een vergelijking - met de vorige keer was dat het publiek in Tivoli een stuk agressiever was. Werd er in de hele Melkweg van voor naar achter gedanst in één grote dampende pit, was het in Tivoli meer geplet en gevecht. Er waren veel tieners, die niet helemaal wisten wat ze konden verwachten. Voor veel meisjes vooraan was het dus een flinke schok. Er zaten ook opvallend veel gasten in het publiek die trots vertelden dat ze "toch maar 2 nummers kennen" en dat ze geen fan zijn of dat ze er alleen zijn voor de gezelligheid... Juist.
Dat ze Fluorescent Adolescent wél gingen doen wist ik al, maar ik wilde de setlist niet helemaal spoileren
. Deze uitgebreide set deden ze namelijk bij alle optreden in Amerika, de laatste week. Dus er was een grote kans... Zo legendarisch als in de Melkweg was het niet, maar het was gewoon wéér een hele goede show. Compleet gefilmde 'Teddy Picker' komt later deze week...
Mwah, dat doodvallen kan je ook overdrijven.quote:Op maandag 28 mei 2007 13:56 schreef mindgames het volgende:
Hier viel het publiek na 4 nummers ook redelijk dood. Het verschil - ja, weer een vergelijking - met de vorige keer was dat het publiek in Tivoli een stuk agressiever was. Werd er in de hele Melkweg van voor naar achter gedanst in één grote dampende pit, was het in Tivoli meer geplet en gevecht. Er waren veel tieners, die niet helemaal wisten wat ze konden verwachten. Voor veel meisjes vooraan was het dus een flinke schok. Er zaten ook opvallend veel gasten in het publiek die trots vertelden dat ze "toch maar 2 nummers kennen" en dat ze geen fan zijn of dat ze er alleen zijn voor de gezelligheid... Juist.
Okequote:Op maandag 28 mei 2007 14:21 schreef MaJo het volgende:
Ik besef net dat ze 2x in de Melkweg hebben gestaanIk heb het over februauri vorig jaar (hun eerste optreden in Nederland) maar misschien heeft Mindgames het inderdaad over maart dit jaar. Ik kan geen antwoord geven op je vraag aangezien toen ik er heen ging hun debuut pas een maandje uit was
Ik ben ze meteen veel gaan luisterenquote:Op maandag 28 mei 2007 14:24 schreef JeroenV het volgende:
[..]
Oke
Toen het debuut net uit was luisterde ik ze niet eens zo veel en nu zijn ze een heel stuk verder vind ik
Ze hebben nu veel meer status en dan is het juist erg vet om erbij te zijn als ze in zo'n kleine zaal staan, net als met Killers in Paradiso toen.
Ik wist niet dat het toen zo'n gekkenhuis was johquote:Op maandag 28 mei 2007 14:27 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik ben ze meteen veel gaan luisterenAan de ene kant heb je wel gelijk, ze hebben zich bewezen nu door een kick ass vervolg op hun debuut uit te brengen. Maar aan de andere kant vond ik die eerste keer ook wel heel bijzonder. Elke muziekgek wilde naar het optreden en kaarten werden voor 200 euro aangeboden (normale prijs: 13 euro) Bij de deur stonden ook niet mensen te verkopen maar mensen te vragen, iedereen wilde zo graag. En daar was ik bij, dat vond ik toch wel heel bijzonder. Ik had zelfs kriebels in mijn buik omdat ik er wel heen kon
De hype brak toen los en het is toch bijzonderder om bij een eerste optreden te zijn dan later, dus daarom was de run op kaarten enorm. Overigens was de Melkweg toen nog even groot als Tivoli qua capaciteitquote:Op maandag 28 mei 2007 14:30 schreef JeroenV het volgende:
[..]
Ik wist niet dat het toen zo'n gekkenhuis was joh![]()
Die kriebels had ik gisteren ook wel een beetje, vond het echt vet dat je daarbij kan zijn enzo![]()
Eigenlijk gek dat ze nu dan maar voor 75 euro aangeboden worden, terwijl ze veel populairder zijn, een tweede album hebben en nog eens in een iets kleinere zaal staan.
Is een discussie waard ja, ik zat er ook over te denken gisteren.quote:Op maandag 28 mei 2007 14:33 schreef MaJo het volgende:
En zijn ze echt populairder nu? Ik heb het idee dat het toen meer gehyped werd en dat ze nu serieuzer worden genomer. Populairder weet ik niet, toentertijd hoorde ik eigenlijk meer over de aapjes in mijn omgeving dan nu...
M'n broer had nog een A4'tje met daarop: Guitar Pick Please.. Alex wees nog naar hem maar geen plectrum.quote:Op maandag 28 mei 2007 00:34 schreef MaJo het volgende:
Nog een poster gescoord van de album cover. En Irien vergeet het belangrijkste: ze heeft een plectrum van AlexWel een beetje jaloers hoor
Ik zag hem staan jaquote:Op maandag 28 mei 2007 14:56 schreef Egamer het volgende:
[..]
M'n broer had nog een A4'tje met daarop: Guitar Pick Please.. Alex wees nog naar hem maar geen plectrum.Geweldig concert trouwens, stond 1e/2e rij.
Jazeker, m'n broer heeft nog een plectrum van The Klaxons, The Strokes en Franz Ferdinand. Morgen gaat ie proberen om van de Kaiser Chiefs een plectrum te krijgen.quote:Op maandag 28 mei 2007 15:00 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik zag hem staan jaRechts vooraan toch? Vaak luisteren ze wel naar dat soort dingen, ik ga ook maar eens zo´n papier maken
nee inderdaadquote:Op maandag 28 mei 2007 15:08 schreef JeroenV het volgende:
Niet bij Arctic Monkeys als je een setlist wilt
Met 'de Melkweg' bedoelde ik het optreden in maart van dit jaarquote:Op maandag 28 mei 2007 14:05 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik was er zelf ook bij in de Melkweg![]()
[..]
Maar wat een vet optreden was hetHaalt het inderdaad niet bij de Melkweg, maar dat komt meer omdat het zo uniek was dat we allemaal bij het eerste optreden konden zijn van de aapjes in NL (tenminste, zo ervaarde ik het).
Oh, haha. Vandaarquote:Op maandag 28 mei 2007 14:21 schreef MaJo het volgende:
Ik besef net dat ze 2x in de Melkweg hebben gestaanIk heb het over februauri vorig jaar (hun eerste optreden in Nederland) maar misschien heeft Mindgames het inderdaad over maart dit jaar. Ik kan geen antwoord geven op je vraag aangezien toen ik er heen ging hun debuut pas een maandje uit was
Ja, 'doodvallen' was misschien een beetje overdreven. Maar inderdaad, het was aan de zijkanten een stuk meer relaxt.quote:Op maandag 28 mei 2007 14:07 schreef JeroenV het volgende:
Mwah, dat doodvallen kan je ook overdrijven.
Vooran bij het midden was het telkens wel vrolijk en dansen, heb me prima vermaakt. Ik heb op 1 of 2 nummers na niet stilgestaan. Stond dan gelukkig ook wel niet tussen de 15 jarigen. Verder achterin was het wel veel rustiger, daar kon ik me dan ook niet echt vermaken. Dus het is maar wat je opzoekt, en zo is voor ieder wat wils.
Ik kende de nieuwe nummers al via YouTube, maar ook vooral van bootlegs. Omdat er nog niet écht kwaliteit-bootlegs waren, besloot ik om het optreden dan maar zelf op te nemen. Toen hadden we tenminste kwaliteit-opnames van de nieuwe nummers. Die zijn die anderhalve maand tussen het optreden en de release toch maar mooi creditloos het internet over gegaan, met verschillende mensen die de opnames hebben opgeëist.quote:Op maandag 28 mei 2007 14:07 schreef JeroenV het volgende:
Majo en Mindgames:
Melkweg was ik niet bij, maar toen was de cd nog niet uit en kenden je de nieuwe nummers ook nog niet, neem ik aan tenminste. Is het dan niet leuker als je ze wel kent enzo, zoals gisteren? Dat lijkt mij dan
Of ben ik in de war met Paradiso![]()
quote:Op maandag 28 mei 2007 15:31 schreef mindgames het volgende:
Maar terug naar gisteren: fuck de vergelijkingen, het was gewoon goed!
Wat jij zegtquote:Op maandag 28 mei 2007 15:37 schreef JeroenV het volgende:
[..]
![]()
Ik maak zelf ook altijd vergelijkingen met eerdere concerten van de artiest of andere artiesten. Is eigenlijk niet meer dan logisch, maar vaak ook wel jammer. Alles is toch weer een concert op zich.
Dat hij nog nooit had meegemaakt dat iedereen zo hard meezong bij dit nummer. Maar dan zei hij het op een andere manier. Dat was ook zo inderdaad...quote:Op maandag 28 mei 2007 16:14 schreef MaJo het volgende:
Wat zei Alex trouwens tussendoor bij Flourescent Adolescent? Hij stopte even en hield een heel verhaal maar iedereen stond er zo hard doorheen te juichen dat ik er helemaal niets van kon verstaan
Oh wtf, is het tegenwoordig op Nederland 2!! Wat onduidelijk. Bedankt voor de tip!quote:Op maandag 28 mei 2007 16:29 schreef JeroenV het volgende:
Nog beter, ik zou zo naar Nederland 2 zappen
Dat heet Maria Menaquote:Op maandag 28 mei 2007 16:35 schreef MaJo het volgende:
Ik ga kijkenOp 3voor12 is nu iemand die heel vals zingt
quote:Op maandag 28 mei 2007 17:02 schreef JeroenV het volgende:
Gaaf om te zien
Vanavond nog maar weer kijken, klonk weer goed.
Die overgang naar Fake tales![]()
Still Take You Home volgens mijquote:Op maandag 28 mei 2007 17:09 schreef JeroenV het volgende:
Welk nummer hoorden we nou toen ze daar weg gingen?
Nope, het was een man...quote:
3voor12 is nu in onderhandeling met het management, hoop dat ze zo nog iets kunnen laten horen!quote:Op maandag 28 mei 2007 16:37 schreef Asskicker14 het volgende:
Don't get your hopes high, ze gaan niets live uitzenden van de Arctic Monkeys, hooguit vanavond een of twee nummers.
Waarover moeten ze nog onderhandelen dan?quote:Op maandag 28 mei 2007 18:15 schreef MaJo het volgende:
[..]
3voor12 is nu in onderhandeling met het management, hoop dat ze zo nog iets kunnen laten horen!
Luisteren we naar hetzelfde dan? Op 3voor12 (radio via internet) was net alleen Korn te horen. Op Nederland 2 waren er inderdaad een stuk of 5 nummers van AM te zien. Bovendien is het nog niet half 8quote:Op maandag 28 mei 2007 18:35 schreef JeroenV het volgende:
[..]
Waarover moeten ze nog onderhandelen dan?
Net waren er al 5 nummers ofzo, iets na half 8.
Ik bedoelde inderdaad dat van Nederland 2quote:Op maandag 28 mei 2007 18:42 schreef MaJo het volgende:
[..]
Luisteren we naar hetzelfde dan? Op 3voor12 (radio via internet) was net alleen Korn te horen. Op Nederland 2 waren er inderdaad een stuk of 5 nummers van AM te zien. Bovendien is het nog niet half 8
Ik denk dat elk radiostation/tvstation afzonderlijk moet onderhandelenquote:Op maandag 28 mei 2007 18:47 schreef JeroenV het volgende:
[..]
Ik bedoelde inderdaad dat van Nederland 2
Als ze dat al uitgezonden hebben, waarom zouden ze dan weer moeten onderhandelen?
Staat er wel bij Grobbel, onderaan. Check 1-2. Niet heel bijzonder, maar ook niet slecht.
Edit: Domme opmerkingquote:Op maandag 28 mei 2007 22:19 schreef Irien het volgende:
Balaclava en This House zijn idd meesterlijk live! Die zijn na gisteren Tivoli nog laaang blijven hangen in m'n hoofd. Ik hoop dat het Pinkpop optreden op 3 voor 12 mag!!!
Klopt, al met de release van het album werd verklapt de dé drummer uit de clip van 'The View From The Afternoon' een clown speelt in de clip. Of dat weer een grap van ze is, is niet bekendquote:Op dinsdag 29 mei 2007 11:32 schreef Breuls het volgende:
Ik hoor net op de radio dat FA de nieuwe single wordt.
5 juni is de premiere van de clip, en de single komt op 7 juli in Japan uit. Engelse release-datum is nog niet bekend, al gaat het gerucht dat-ie rond midden juni in Engeland te koop is. Nu al publieksfavoriet, luister naar dat publiek in Utrechtquote:Op vrijdag 25 mei 2007 17:27 schreef mindgames het volgende:
Sweet, 'Matador' komt uit op 7 inch met 'Da Frame 2R' als B-kant, binnen een maand. [...]
Rond die tijd komt Fluorescent Adolescent ook uit op single. Met hopelijk weer veel nieuwe B-kanten.
Ik versta er dus echt niet van hèquote:Op dinsdag 29 mei 2007 11:40 schreef mindgames het volgende:
luister naar dat publiek in Utrecht. Ook tof hoe Alex reageerde.
Ik verwacht ook niet dat je het op het filmpje kan verstaanquote:
Ja, dat het publiek nog nooit eerder zo hard had meegezongen.. Maar hij praat veel langer dan alleen datquote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:00 schreef mindgames het volgende:
[..]
Ik verwacht ook niet dat je het op het filmpje kan verstaan.
Maar we hadden het al eerder besproken, vandaar.
Echt geweldig dat er zoveel prive opnames op youtube staan, die van FA is erg goed. Ik word weer helemaal whaaaa...quote:Ik verwacht ook niet dat je het op het filmpje kan verstaan.
Maar we hadden het al eerder besproken, vandaar.
Hij zei dus....letterlijk vertaaldquote:Op dinsdag 29 mei 2007 20:25 schreef Irien het volgende:
[..]
Echt geweldig dat er zoveel prive opnames op youtube staan, die van FA is erg goed. Ik word weer helemaal whaaaa...Maar idd... Wat zegt Alex? Heb jij het die avond dan wel verstaan, mindgames?
Ik vond hetquote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:42 schreef Leonos het volgende:
Ik heb ze op PP een beetje gezien.
Maar vond het niet echt bijzonder, dit kan ook komen omdat ik tegelijk aan het werk was
In interviews zit hij ook altijd zo wazig voor zich uit te praten. Verbaast me dat ze het wel weer elk concert voor mekaar krijgen.quote:Op woensdag 30 mei 2007 19:42 schreef kreuk050 het volgende:
Ik heb ze op PP gezien....VET COOL!
Volgens mij is die Alex Turner aan de coke btw, hij zag er niet uit en keek fucking wazig.
Bij mij ist gewoon andersomquote:Op woensdag 30 mei 2007 17:52 schreef Rimneger het volgende:
Het tweede album staat wat mij betreft dan ook in de schaduw van hun debuutplaat.
Idd. En dan kraken mensen een show af omdat ze niet veel zeggen of stijf zijn op het podium. Zo zijn ze nu eenmaal en dan ken je ze dus niet goed genoeg. En het wordt inderdaad al steeds minder, in Tivoli had hij er ook gewoon zin in en hij zei zelfs een watquote:Op donderdag 31 mei 2007 11:54 schreef AFX. het volgende:
Alex Turner zit gewoon zo in elkaar
Het lijkt wel of hij steeds meer zin krijgt in het optreden.. Hij was toch regelmatig aan het lachen op PP. Ik vond het heerlijk om er naar te kijken.. Bij hun staat de muziek centraal, niet de show
Ja!quote:Op donderdag 31 mei 2007 12:38 schreef JeroenV het volgende:
[..]
Idd. En dan kraken mensen een show af omdat ze niet veel zeggen of stijf zijn op het podium. Zo zijn ze nu eenmaal en dan ken je ze dus niet goed genoeg. En het wordt inderdaad al steeds minder, in Tivoli had hij er ook gewoon zin in en hij zei zelfs een wat
Wat jij zegt! Altijd dat gezeur dat een band arrogant is als ze weinig tegen het publiek vertellen. Je ziet gewoon dat ze het nog steeds indrukwekkend vinden. Ik bedoel, de bassist van de meest succesvolste band van dat moment stapt gewoon uit de band... Dat heeft dan toch weinig met arrogantie te maken, eerder met verlegenheid. (Hij had zijn miljoenen al wel binnen, natuurlijkquote:Op donderdag 31 mei 2007 15:54 schreef MaJo het volgende:
Alex Turner zegt ook in interviews dat hij het eng vindt om dingen te zeggen tegen het publiek, hij is gewoon heel introvert. Dus totaal geen arrogantie, maar verlegenheid. Ik kan er ook niet echt mee zitten, zo lang ze zo goed spelen als ze doen ben ik tevredenDat gezeur ook altijd, meestal zijn bands dronken/stoned, is er een keer een band die dat niet is maar gewoon goed strak speelt is er wel weer wat anders om over te klagen
Ze zijn live gewoon top! Punt.
De eerste keer dat ik dat hoorde was op een live-opname uit de zomer van 2005. Ik wilde wel eens weten of die band van die 'gemiddeld leuke' (mijn mening toenquote:Op donderdag 31 mei 2007 15:54 schreef MaJo het volgende:
@goover: dat meezingen van de riffs gebeurde ook in Tivoli. Had dat nog nooit eerder gehoord, vond het echt geweldig. De hele zaal zong gewoon álles mee.
Gaaf, ik vond het heel apart maar zeker sfeer verhogend! Ik heb ook alles mee staan schreeuwen. "Ta ta ta ta ta ta ta ta ta dam!" enzquote:Op donderdag 31 mei 2007 15:54 schreef MaJo het volgende:
@goover: dat meezingen van de riffs gebeurde ook in Tivoli. Had dat nog nooit eerder gehoord, vond het echt geweldig. De hele zaal zong gewoon álles mee.
Logisch? Soms word er bij een concert wel een riff mee gezongen, maar meestal alleen de teksten. Bij AM werden zo goed als ALLE riffs mee gezongenquote:Op donderdag 31 mei 2007 16:13 schreef JeroenV het volgende:
Is toch eigenlijk heel logisch dat die riffs meegezongen worden of niet?![]()
Ik wist verder niet dat het eraan zat te komen ofzo, maar werd door mij ook wel als logisch gezien. Ik deed dan ook gelijk vrolijk mee![]()
Bij Balaclava is het ook zo lekker![]()
Ik heb ook genoten met AMquote:Op donderdag 31 mei 2007 16:40 schreef Crush65 het volgende:
Hoi, ik ben redelijk nieuw in 'Monkey-land'. Zag ze op televisie op Pinkpop en vond het zowat het énige bandje dat me verraste: superstrak, muzikaal knap en afwisselend maar toch uiterst meezingbaar én met humor! Meteen die 'nieuwe' cd gekocht en ik moet zeggen ik vind hem top. Ben alleen wel erg benieuwd naar die 1e cd nu. Voor de rest vond ik het eigenlijk allemaal redelijk voorspelbaar (en soms ronduit slecht) op Pinkpop dit jaar, op een paar uitzonderingetjes na dan.
Herkenbaarquote:Op dinsdag 29 mei 2007 23:49 schreef Merkie het volgende:
Overigens wel gek; ik ben sinds de release van FWN het eerste album meer gaan waarderen.*
Hij mompelt echt altijd. Behalve als hij zingt. Bij zo'n 3 voor 12 interview heb ik het volume zo hard mogelijk moeten zetten en nog moest ik de laptop tegen mijn oor drukken.quote:Op donderdag 31 mei 2007 23:28 schreef TC03 het volgende:
Bij het concert in Barcelona krijgt Alex het voor elkaar om de meest onverstaanbare zinnen tussendoor te zeggen, niet normaal.
Dat was idd prachtig. Direct dat hele vak springen.quote:
omg, die is niet meer helemaal helder.quote:Op vrijdag 1 juni 2007 21:02 schreef Markeerstift het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=z0k-vB16Ogk
Hier dan
Hij is echt vet dronken haha
En al die grapjes
Vooral: "He is like, no I wanna wear my new cardio"
Kan ik me wel voorstellen, Amerikaans is meestal makkelijker verstaanbaar. Ik heb zelf een tijdje in Londen gewoond dus dan wen je er wel aanquote:Op vrijdag 1 juni 2007 23:43 schreef Merkie het volgende:
Ik versta Brits Engels sowieso vaak wat moeilijker, ook op internet is het taalgebruik van die rare eilandbewoners nogal lastig.
Ik ken dat lied niet; inform me.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 17:27 schreef mindgames het volgende:
[afbeelding]
Sweet, 'Matador' komt uit op 7 inch met 'Da Frame 2R' als B-kant, binnen een maand. Er worden maar 1000 stuks gemaakt, en het is alleen te koop in de Domino webshop. Wat dan weer mooi kut is, omdat je daar alleen met CreditCard/Visa/enz. kan betalen. Hmm.
Rond die tijd komt Fluorescent Adolescent ook uit op single. Met hopelijk weer veel nieuwe B-kanten.
[..]
quote:Op zaterdag 2 juni 2007 17:56 schreef S33B het volgende:
Me want:) Kan iemand ze even sharen?
Geweldig interview! hahaquote:Op vrijdag 1 juni 2007 21:02 schreef Markeerstift het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=z0k-vB16Ogk
Wanneer hij dronken is, is hij beleefder dan wanneer hij nuchter is.quote:Op zondag 3 juni 2007 12:24 schreef Irien het volgende:
[..]
Geweldig interview! hahaMaar wel verstaanbaar! Zelfs dronken nog erg grappig. Hidden messages backwards? Nee de hele plaat is achterwaarts gespeeld en dit kwam eruit! En weeeer over Girls Aloud, een running gag bij Monkeys inmiddels!
@TC03 Ik vind ze niet echt onbeschoft. Bij deze interviewer ook I beg your pardon? en z'n best doen om gesprek gaande te houden. En over the Horrors iets van He was very apologetic, very nice... Hij formuleert alles heel beleefd. Denk dat het meer is dat ze zichzelf af en toe geen houding weten te geven, verlegen ofzo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |