Herkenbaarquote:Op dinsdag 29 mei 2007 23:49 schreef Merkie het volgende:
Overigens wel gek; ik ben sinds de release van FWN het eerste album meer gaan waarderen.*
Hij mompelt echt altijd. Behalve als hij zingt. Bij zo'n 3 voor 12 interview heb ik het volume zo hard mogelijk moeten zetten en nog moest ik de laptop tegen mijn oor drukken.quote:Op donderdag 31 mei 2007 23:28 schreef TC03 het volgende:
Bij het concert in Barcelona krijgt Alex het voor elkaar om de meest onverstaanbare zinnen tussendoor te zeggen, niet normaal.
Dat was idd prachtig. Direct dat hele vak springen.quote:
omg, die is niet meer helemaal helder.quote:Op vrijdag 1 juni 2007 21:02 schreef Markeerstift het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=z0k-vB16Ogk
Hier dan
Hij is echt vet dronken haha
En al die grapjes
Vooral: "He is like, no I wanna wear my new cardio"
Kan ik me wel voorstellen, Amerikaans is meestal makkelijker verstaanbaar. Ik heb zelf een tijdje in Londen gewoond dus dan wen je er wel aanquote:Op vrijdag 1 juni 2007 23:43 schreef Merkie het volgende:
Ik versta Brits Engels sowieso vaak wat moeilijker, ook op internet is het taalgebruik van die rare eilandbewoners nogal lastig.
Ik ken dat lied niet; inform me.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 17:27 schreef mindgames het volgende:
[afbeelding]
Sweet, 'Matador' komt uit op 7 inch met 'Da Frame 2R' als B-kant, binnen een maand. Er worden maar 1000 stuks gemaakt, en het is alleen te koop in de Domino webshop. Wat dan weer mooi kut is, omdat je daar alleen met CreditCard/Visa/enz. kan betalen. Hmm.
Rond die tijd komt Fluorescent Adolescent ook uit op single. Met hopelijk weer veel nieuwe B-kanten.
[..]
quote:Op zaterdag 2 juni 2007 17:56 schreef S33B het volgende:
Me want:) Kan iemand ze even sharen?
Geweldig interview! hahaquote:Op vrijdag 1 juni 2007 21:02 schreef Markeerstift het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=z0k-vB16Ogk
Wanneer hij dronken is, is hij beleefder dan wanneer hij nuchter is.quote:Op zondag 3 juni 2007 12:24 schreef Irien het volgende:
[..]
Geweldig interview! hahaMaar wel verstaanbaar! Zelfs dronken nog erg grappig. Hidden messages backwards? Nee de hele plaat is achterwaarts gespeeld en dit kwam eruit! En weeeer over Girls Aloud, een running gag bij Monkeys inmiddels!
@TC03 Ik vind ze niet echt onbeschoft. Bij deze interviewer ook I beg your pardon? en z'n best doen om gesprek gaande te houden. En over the Horrors iets van He was very apologetic, very nice... Hij formuleert alles heel beleefd. Denk dat het meer is dat ze zichzelf af en toe geen houding weten te geven, verlegen ofzo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |