Ik kon misschien 1 of twee posts ontdekken die normaal waren, maar interessant om te gaan mierenneuken over een definitie in de Van Dale?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 21:17 schreef PJORourke het volgende:
Kan Een democratische fascistische partij (volgens Vandale) weer open? Het werd net een beetje interessant...
Nee, over de fascistoide elementen in partijen de wel opereren in democratische verhoudingen.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 21:25 schreef Sidekick het volgende:
Ik kon misschien 1 of twee posts ontdekken die normaal waren, maar interessant om te gaan mierenneuken over een definitie in de Van Dale?
[POLCafé # 1139] WO2 was uniekquote:Op dinsdag 30 januari 2007 22:45 schreef Aaahikwordgek het volgende:
WOII was uniek, het kende geen voorganger, de man met de snor was nieuw. "we gaan het helemaal anders doen" is er wellicht geroepen.
Desalniettemin voer voor discussie. Iedereen is welkom, ook gepensioneerde mods. Zelfs brulapen.
Klachten? Deponeer ze in de FB-bak en verwacht geen reaktie of oplossingen.
Heil Hitler!
Niet doen Aaah!!!!![]()
![]()
Alles moet kapot!
je krijgt tenminste een reaktiequote:Op woensdag 31 januari 2007 10:54 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Nou ja laat maar, dan is "gras is blauw" vast ook een mening.
Dat is geen mierenneuken (is het overigens geen miereneukenquote:Op dinsdag 30 januari 2007 21:25 schreef Sidekick het volgende:
Ik kon misschien 1 of twee posts ontdekken die normaal waren, maar interessant om te gaan mierenneuken over een definitie in de Van Dale?
Ach politiek correcte wijsneus. Zolang je mensen die "intolerant" zijn maar voor "fascist" kan uitmaken en je de echte fascisten (anti-democraten) maar de hand boven het hoofd kan houden.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 20:19 schreef du_ke het volgende:
Denk niet dat dit topic ook maar een beetje nut gaat hebben of gaat werken
Een democratische fascistische partij (volgens Vandale)
Het was gewoon een zeer slecht topicquote:Op woensdag 31 januari 2007 18:38 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Ach politiek correcte wijsneus. Zolang je mensen die "intolerant" zijn maar voor "fascist" kan uitmaken en je de echte fascisten (anti-democraten) maar de hand boven het hoofd kan houden.
![]()
Dat een fascistische partij (althans volgens de definitie van Van Dale) ook democratisch kan zijnquote:Op woensdag 31 januari 2007 18:42 schreef du_ke het volgende:
En met POL heeft het ook niet veel te maken.
Jouw gedachtekronkels slaan als een tang op een varken, daarom vooral.quote:Op woensdag 31 januari 2007 18:50 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Dat een fascistische partij (althans volgens de definitie van Van Dale) ook democratisch kan zijn![]()
quote:Op woensdag 31 januari 2007 18:53 schreef du_ke het volgende:
Jouw gedachtekronkels slaan als een tang op een varken, daarom vooral.
quote:Op dinsdag 30 januari 2007 20:53 schreef Apropos het volgende:
Dat voldoet naar mijn mening niet aan ´´autoritaire beginselen´´, maar het is inderdaad geen loepzuivere definitie.
Is dat je corebusiness hier? Een beetje hier chronisch grappig doen? Roeping gemist?quote:Op woensdag 31 januari 2007 23:49 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Anan, help me. Ik ben nog nooit zo diep gekwetst.
Het is onmenselijk, inhumaan om zoiets aan een man voor te stellen. Doe er iets aan, zo kan ik niet meer leven.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ik denk dat je beter Sigme kan proberen te overtuigen, [POLCafé # 1139] WO2 was uniek . Die wekt nog wel eens de schijn om aanspreekbaar te zijn.quote:Op donderdag 1 februari 2007 11:21 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Is dat je corebusiness hier? Een beetje hier chronisch grappig doen? Roeping gemist?![]()
Het neemt een beetje irritante vormen aan...![]()
Idd. Ik heb het ook gelezen ja.......quote:Op donderdag 1 februari 2007 14:56 schreef Aoristus het volgende:
[..]
ik denk dat je beter Sigme kan proberen te overtuigen, [POLCafé # 1139] WO2 was uniek . Die wekt nog wel eens de schijn om aanspreekbaar te zijn.
Ja, 't gaat weer.quote:Op donderdag 1 februari 2007 11:18 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Hopelijk ben je deze diepe belediging te boven gekomen na een goede nachtrust.
quote:Op vrijdag 2 februari 2007 12:06 schreef Desiredbard het volgende:
[..]
het enige wat je er uit kan nagaan is dat er heel veel mensen wilders standpunten steunen.
Wel eigenlijk een kompliment daar de link aantoont dat ie van MrVVD is ...en het is nu eens een keer geen kloon van mij.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 12:16 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Zeg desiredbard, heb je vanuit Ierland nou kunnen stemmen of niet? Ik wist niet eens dat er zoveel Turken en Marokkanen in Ierland woonden. Je zal nu wel een kutleven hebben dan met al die zwarthoofden
Alhoewel ik nog steeds op jouw uitgeschreven antwoord wacht kijk je maar fijn op Voorbij! in je eigen subtopicquote:Op vrijdag 2 februari 2007 17:29 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Maar weet je nu eindeljik wat de vertaling is van wat ik je vroeg?
Wordt er al tijden nauwelijks gemod is het weer niet goedquote:Op vrijdag 2 februari 2007 17:24 schreef desiredbard het volgende:
Ikop het niveau en gescensureer in POL en lees het alleen als ik gevoelensd van medelijden bij mezelf wil opwekken
probeer de kunst van het socratisch debat te verstaan...quote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:01 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Er mag onderhand met recht geconcludeerd worden dat het links en rechts bashen middels oppervlakkige discussietopics geen waarde hebben. Dan weer een topic over links alwaar rechts aantoont hoe stom links is en dan weer een topic alwaar links aantoont hoe stom rechts is.
Boring!!!!!!
Precies:quote:Op vrijdag 2 februari 2007 23:01 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Er mag onderhand met recht geconcludeerd worden dat het links en rechts bashen middels oppervlakkige discussietopics geen waarde hebben. Dan weer een topic over links alwaar rechts aantoont hoe stom links is en dan weer een topic alwaar links aantoont hoe stom rechts is.
Boring!!!!!!
Inderdaad. De TS beweert glashard dat de gemiddelde "linkse rakker" voor deportatie is, voor de doodstraf is en eigen rechter spelen een goede zaak vindt.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 02:26 schreef Aoristus het volgende:
Waarom reageren linkse rakkers zo fel op extreem rechts??
kansloos.... ?
Tja, laat het dan open. Geen betere manier om zijn OP te ontkrachten dan door zijn eigen posts, lijkt me. Bovendien toont het prima het Bonnie St. Clair niveau aan van sommige Calimero's hier op dit forum.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 08:40 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Inderdaad. De TS beweert glashard dat de gemiddelde "linkse rakker" voor deportatie is, voor de doodstraf is en eigen rechter spelen een goede zaak vindt.
quote:Op zaterdag 3 februari 2007 08:42 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Tja, laat het dan open. Geen betere manier om zijn OP te ontkrachten dan door zijn eigen posts, lijkt me. Bovendien toont het prima het Bonnie St. Clair niveau aan van sommige Calimero's hier op dit forum.
Een moordenaar dood wensen. Nee het moet niet gekker worden.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 20:07 schreef Floripas het volgende:
Nieuwe identiteit Volkert vd Graaf
Doodsverwensing. 't Topic staat er trouwens vol mee.
Het kan me niet schelen wie er wordt verwenst.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 20:41 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Een moordenaar dood wensen. Nee het moet niet gekker worden.
Het gaat om het doodwensen, niet om de doodgewenste.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 20:41 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Een moordenaar dood wensen. Nee het moet niet gekker worden.
Ik zal zo even zien.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 20:07 schreef Floripas het volgende:
Nieuwe identiteit Volkert vd Graaf
Doodsverwensing. 't Topic staat er trouwens vol mee.
echt, echt niet normaal.....quote:Op zaterdag 3 februari 2007 20:07 schreef Floripas het volgende:
Nieuwe identiteit Volkert vd Graaf
Doodsverwensing. 't Topic staat er trouwens vol mee.
Waarom sluit je de onzinnige topics van meki niet?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 21:25 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Ik kon misschien 1 of twee posts ontdekken die normaal waren, maar interessant om te gaan mierenneuken over een definitie in de Van Dale?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |