abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  † In Memoriam † dinsdag 30 januari 2007 @ 22:45:37 #1
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_45841290
WOII was uniek, het kende geen voorganger, de man met de snor was nieuw. "we gaan het helemaal anders doen" is er wellicht geroepen.

Desalniettemin voer voor discussie. Iedereen is welkom, ook gepensioneerde mods. Zelfs brulapen.
Klachten? Deponeer ze in de FB-bak en verwacht geen reaktie of oplossingen.

Heil Hitler!

Niet doen Aaah!!!!

Alles moet kapot!
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
  dinsdag 30 januari 2007 @ 22:46:25 #2
158292 problematiQue
Correspondent ter Plaatse
pi_45841330
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 22:44 schreef Aaahikwordgek het volgende:

[..]

Realistisch betekent dat het kan gebeuren, niet dat het een oplossing is.
Dan heb ik je verkeerd begrepen.
  † In Memoriam † dinsdag 30 januari 2007 @ 22:48:22 #3
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_45841419
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 22:46 schreef problematiQue het volgende:

[..]

Dan heb ik je verkeerd begrepen.
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
pi_45841808
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 22:44 schreef problematiQue het volgende:

[..]

Een conflict ligt zelden tot nooit zo simplistisch en theoretisch zoals jij het hier schetst.
Dit gezegd hebbende kun je toch niet zo algemeen stellen dat mbt tot een oorlog:
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 22:28 schreef problematiQue het volgende:

[..]

Jammer dat het niet werkt.


[ Bericht 1% gewijzigd door EchtGaaf op 30-01-2007 23:06:19 ]
pi_45841884
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 22:46 schreef problematiQue het volgende:

[..]

Dan heb ik je verkeerd begrepen.
Eerlijk gezegd begreep ik het ook dat hij het bedoelde als "oplossing"

[ Bericht 2% gewijzigd door EchtGaaf op 30-01-2007 23:09:45 ]
pi_45841906
schopje HOC
quote:
Eeuwenoud dorp bij Stonehenge ontdekt 30-01-07

Britse archeologen hebben in de buurt van Stonehenge een grote prehistorische nederzetting ontdekt. Het bood waarschijnlijk onderdak aan honderden mensen, eerst aan de bouwers van het enorme complex, daarna mensen die er “feest kwamen vieren,” aldus de ontdekkers.

Het is de grootste Neolithische nederzetting ooit gevonden in Groot-Brittannië.

De opgraving heeft tot nu acht huizen blootgelegd, maar de archeologen verwachten nog tientallen huizen op te graven. De houten muren zijn vergaan, maar door de vloer van klei is de omtrek van de huizen makkelijk te herkennen. Ook is te zien waar het haardvuur, de bedden en de kasten gestaan hebben.

Houten tegenhanger
De opgraving werd gedaan op een paar kilometer afstand van Stonehenge, op de plek waar ooit een houten tegenhanger van de stenen kring stond, de Durrington Walls. Die twee cirkels blijken nu verband met elkaar te houden.

“Stonehenge staat niet op zichzelf. Het is de helft van een duo. Er is er een van steen en een van hout,” verklaart Mike Parker-Pearson tegen de BBC, “In plaats van Stonehenge op zichzelf te zien, bekijken we nu hoe de stenen in het landschap passen.”

Dat de cirkels van Stonehenge en Durrington Walls met elkaar te maken hebben leidt Parker-Pearson af uit de ligging. Stonehenge is gericht op de midwinter zonsondergang, die van Durrington juist op de midwinter zonsopkomst. Beide bouwsels hebben ook een stenen weg die naar een nabijgelegen rivier leidt.

Leven en Dood
Parker-Pearson denkt dat het dorp bij Durrington Walls symbool stond voor leven, terwijl Stonehenge tot het rijk der doden behoorde. De cirkel bij Durrington Walls was van hout en dus tijdelijk, Stonehenge was van steen, en eeuwig. De rivier tussen de beide plekken staat symbool voor de reis van de ziel.

“Als ik moet gokken wat er in de rivier gegooid werd, dan denk ik aan crematie-as, boten of misschien wel lichamen in kisten.” speculeert hij. In de buurt van de rivier werden resten van brandstapels voor lijkverbranding gevonden. Rond Stonehenge is de as van circa 250 mensen ontdekt.

Feest
Uit de opgravingen blijkt volgens Parker-Pearson dat het dorp niet permanent was bewoond, maar alleen werd gebruikt voor feesten. De gebruikelijke tekenen van permanente bewoning ontbreken. “Je vindt er niet het gebruikelijke huishoudelijke afval. Er is geen gereedschap om huiden schoon te maken of om gewassen te verwerken.”

De tijdelijke bewoners namen het bovendien niet zo nauw met de netheid. “Dit is de rijkste opgraving uit deze periode die ik ken in Groot-Brittannië. En daarmee bedoel ik smerigst”, verteld Parker-Pearson, “Zo veel aardewerk en dierenbotten en vuursteen heb ik nog nooit gezien.”

De dierenbotten bewijzen dat de plek vrijwel alleen gebruikt werd tijdens de midwinterfeesten. De varkens waarvan botten werden gevonden waren vaak rond de negen maanden oud. “De botten werden half afgekloven weggegooid. Hier gingen ze naar toe om feest te vieren. Je kunt het het eerste gratis festival noemen.”
http://www.nos.nl/nosjour(...)0107_stonehenge.html
pi_45842048
http://nl.wikipedia.org/wiki/Advanced_Audio_Coding

Geweldig artikel, totaal niet neutraal .

http://nl.wikipedia.org/wiki/Muziekcassette#soorten

"Dit is het allereerste type en bestaat feitelijk uit roest."

Muziek op roest .
  dinsdag 30 januari 2007 @ 23:04:49 #9
166328 Bellarmine
Amicus verus est rara avis.
pi_45842101
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 22:45 schreef Aaahikwordgek het volgende:
WOII was uniek, het kende geen voorganger, de man met de snor was nieuw. "we gaan het helemaal anders doen" is er wellicht geroepen.





Hier: de SGP fotowedstrijd, heeft toch iets schattigs hoor.
Astra non mentiuntur, sed astrologi bene mentiuntur de astris.
pi_45842129
quote:
Duitse steenkoolmijnen gaan op termijn sluiten

ma 29/01/07 - De Duitse regering gaat op termijn de subsidies aan de steenkoolindustrie in het land afschaffen. Tegen 2018 zouden de Duitse mijnen sluiten.

Het is een plan op lange termijn en er is al maanden over gepraat tussen christendemocraten en sociaaldemocraten.

Nu is beslist om de subsidies stop te zetten. Er is geen datum genoemd, maar tal van bronnen spreken over 2018.

Daarop zouden de Duitse steenkoolmijnen gesloten worden. Het is wel de bedoeling dat niemand ontslagen wordt.

Jaarlijks krijgen de Duitse steenkoolmijnen voor 2,5 miljard euro subsidies van de federale overheid en van de deelstaten.

De Duitse steenkoolmijnen liggen vooral in de deelstaten Noordrijn-Westfalen en Saarland.

Er werken 36.900 mensen.

RAG -het bedrijf dat de mijnen uitbaat- wil volgend jaar naar de beurs gaan.

Een deel van de opbrengst zou in een sociaal fonds komen voor de pensioenen van de mijnwerkers en de milieusanering van de mijnsites.
quote:
RAG wil een nieuwe richting uit

De groep RAG telt 100.000 werknemers en ontstond in de jaren 60 nadat een aantal Duitse mijnbelangen werden samengebracht.

RAG wou al een tijdje af van de mijnen om zich te richten op de andere activiteiten zoals energie, chemie en immobiliën. RAG nam enkele jaren geleden de chemiegroep Degussa over.

Het concern RAG wil volgend jaar naar de beurs. Nu zitten de aandelen bij de energiegroepen E.on, RWE en staalgigant ThyssenKrupp.
http://www.vrtnieuws.net/(...)teenkool/index.shtml
  dinsdag 30 januari 2007 @ 23:06:54 #11
153070 Rock_de_Braziliaan
Stranger than fiction
pi_45842165
AAAAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOEEEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTTTTT

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPOOOOOOOTTTTTTTTTT
"I think I'm in a tragedy"
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FZFG5PKw504[/youtube]
"In America today profit is privatized but risk is increasingly socialized"
  † In Memoriam † dinsdag 30 januari 2007 @ 23:07:01 #12
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_45842168
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:04 schreef pberends het volgende:
[afbeelding]

Duitsche hoer.
Sofort Blasen!
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
  † In Memoriam † dinsdag 30 januari 2007 @ 23:07:36 #13
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_45842185
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:06 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
AAAAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOEEEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTTTTT

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPOOOOOOOTTTTTTTTTT
Jiehoeoeoeoeoeoeoeoeoeoeoeoeoeoeoeeo!!!!

Yes yes yes yes!!!!!


JIHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
  † In Memoriam † dinsdag 30 januari 2007 @ 23:08:29 #14
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_45842215
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:04 schreef Bellarmine het volgende:

[..]

[afbeelding]




Hier: de SGP fotowedstrijd, heeft toch iets schattigs hoor.


Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
pi_45842298
quote:
De Hubble ruimtetelescoop is halfblind

di 30/01/07 - De belangrijkste camera op de Hubble ruimtetelescoop is defect. Die camera is zes jaar geleden door astronauten geplaatst op de Amerikaans-Europese sateliet.

De camera leverde spectaculaire foto's op van ver verwijderde sterrenstelsels en van stervende sterren.

Twee derde van de aanvragen voor onderzoeken hadden betrekking op de camera in kwestie.

De camera heeft astronomen een betere kijk gegeven op het ontstaan en de evolutie van het heelal.

Ingenieurs zoeken een manier om de camera opnieuw te starten. Maar de observaties zullen in elk geval beperkt worden.

De Hubble is in 1990 gelanceerd.

Volgend jaar krijgt de telescoop een vijfde en laatste opknapbeurt. daarmee zou hij aan het werk moeten kunnen blijven tot 2013.

Een vervanging van de camera zit er echter waarschijnlijk niet in.
http://www.vrtnieuws.net/(...)lecamera/index.shtml
pi_45842334
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 22:33 schreef pberends het volgende:
http://www.xxxupload.nl/images/TeN6849.jpg

En wat bruiners voor de boomknuffelaars.
Ik knuffel enkel inheems eiken .
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 22:36 schreef Aoristus het volgende:
"Corus betaalt z'n eigen overname" , hoorde ik net toen ik naar nova zapte. Ik begrijp dat er nu een 2e geinteresseerde in beeld is, het is niet alleen India die Corus wil overnemen, maar ook Brazilie
Daarom is die veiling inderdaad het Indiase Tata en het Braziliaanse CSN (oid) willen beiden graag Corus overnemen.
En dat moet terugbetaald worden met een grote lening bij een groep banken die terugbetaald moet worden met de winsten van Corus. Daarom zijn ze ook bang dat de investeringen achter zullen blijven.
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
  † In Memoriam † dinsdag 30 januari 2007 @ 23:13:59 #17
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_45842419
Winsten van Corus worden pas bereikt als er juist wordt geinvesteerd, ei.
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
pi_45842428
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:08 schreef Aaahikwordgek het volgende:

[..]

[afbeelding]

.

Vandaar dat ze zonder pr0n kunnen .
  dinsdag 30 januari 2007 @ 23:22:30 #19
153070 Rock_de_Braziliaan
Stranger than fiction
pi_45842685
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:13 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Winsten van Corus worden pas bereikt als er juist wordt geinvesteerd, ei.
Ik vind de huidige constructie ook niet zonder risico.

Het is mij onduidelijk waarom Corus zoveel geld erbij moet leggen. Corus maakt nu gewoon winst. En met deze 3e wereld bedrijven (india en brazilie ) als overname kandidaten lijkt me een goede toekomst zeker neit vaststaan.

Ach wat zeg ik nu, hier staat het uitgelegd:
http://www.nrc.nl/economi(...)_zijn_eigen_overname
"I think I'm in a tragedy"
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FZFG5PKw504[/youtube]
"In America today profit is privatized but risk is increasingly socialized"
  † In Memoriam † dinsdag 30 januari 2007 @ 23:27:25 #20
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_45842839
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:22 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:

[..]

Ik vind de huidige constructie ook niet zonder risico.

Het is mij onduidelijk waarom Corus zoveel geld erbij moet leggen. Corus maakt nu gewoon winst. En met deze 3e wereld bedrijven (india en brazilie ) als overname kandidaten lijkt me een goede toekomst zeker neit vaststaan.
Constructie is sowieso raar, maar dat ze moeten bijleggen kan diverse redenen hebben. Misschien moeten ze schuldenvrij zijn voor overname. Het zijn bedrijven in 3e wereld landen, maar vergis je niet!
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
pi_45842843
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:13 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Winsten van Corus worden pas bereikt als er juist wordt geinvesteerd, ei.
IJmuiden is ook een aardige winstmaker momenteel. Daar zat het volgens die deskundigen bij Nova ook wel goed, althans als de conjunctuur een beetje mee blijft zitten. De Britse bedrijven zullen het moeilijker krijgen.
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
  dinsdag 30 januari 2007 @ 23:32:49 #22
155006 Aoristus
SPelen is delen
pi_45842993
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:11 schreef du_ke het volgende:

[..]

Ik knuffel enkel inheems eiken .
[..]

Daarom is die veiling inderdaad het Indiase Tata en het Braziliaanse CSN (oid) willen beiden graag Corus overnemen.
En dat moet terugbetaald worden met een grote lening bij een groep banken die terugbetaald moet worden met de winsten van Corus. Daarom zijn ze ook bang dat de investeringen achter zullen blijven.
Je moet wel van verliezen houden om eerst een joint-venture aan te gaan als je bedrijf gezond draait om het dan langzaamaan afgebroken te zien worden
De voorzitter zegt: Laat duizend bloemen bloeien.
Laat duizend balletjes stuiteren.
  dinsdag 30 januari 2007 @ 23:32:50 #23
153070 Rock_de_Braziliaan
Stranger than fiction
pi_45842994
Beste oplossing is het britse deel saneren.

Het is wel duidelijk dat een vergaande samenwerking voor beide bedrijven goed is. Ik zou eerder een samenwerkingscontract tekenen dan dit aparte geld rondpompen. Maar goed, wie ben ik.

slapen.
"I think I'm in a tragedy"
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FZFG5PKw504[/youtube]
"In America today profit is privatized but risk is increasingly socialized"
pi_45843015
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:32 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Beste oplossing is het britse deel saneren.

Het is wel duidelijk dat een vergaande samenwerking voor beide bedrijven goed is. Ik zou eerder een samenwerkingscontract tekenen dan dit aparte geld rondpompen. Maar goed, wie ben ik.

slapen.
Je bent geen aandeelhouder van Corus gok ik .
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
  dinsdag 30 januari 2007 @ 23:33:51 #25
153070 Rock_de_Braziliaan
Stranger than fiction
pi_45843024
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:27 schreef Aaahikwordgek het volgende:

[..]

Constructie is sowieso raar, maar dat ze moeten bijleggen kan diverse redenen hebben. Misschien moeten ze schuldenvrij zijn voor overname. Het zijn bedrijven in 3e wereld landen, maar vergis je niet!
De bedrijven moeten lenen en die lening moet terugverdiend worden... Is een normale constructie in bedrijvenland, maar helaas vaak niet een handige...
"I think I'm in a tragedy"
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FZFG5PKw504[/youtube]
"In America today profit is privatized but risk is increasingly socialized"
pi_45843042
Aaaaaah dan ga ik toegeven. Al zal dit niet nodig zijn omdat hij toch niet met dergelijke cijfers zal komen .
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
  dinsdag 30 januari 2007 @ 23:34:34 #27
153070 Rock_de_Braziliaan
Stranger than fiction
pi_45843044
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:33 schreef du_ke het volgende:

[..]

Je bent geen aandeelhouder van Corus gok ik .
Precies alleen de aandeelhouder van Corus wordt rijker. En de bedrijven slepen een miljardenschuld mee.
"I think I'm in a tragedy"
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FZFG5PKw504[/youtube]
"In America today profit is privatized but risk is increasingly socialized"
pi_45843098
het is eten of gegeten worden, we zullen morgen het wel zien
pi_45843105
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:34 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:

[..]

Precies alleen de aandeelhouder van Corus wordt rijker. En de bedrijven slepen een miljardenschuld mee.
Daar komt het wel op neer inderdaad. Een goed geregelde fusie was verstandiger geweest als je toch mee moet met de schaalvergroting.
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
  dinsdag 30 januari 2007 @ 23:37:05 #30
66825 Reya
Fier Wallon
pi_45843109
De beursgorilla van NOVA had Corus volgensmij dit jaar ook in zijn pakket zitten, dus die doet het in ieder geval goed
  † In Memoriam † dinsdag 30 januari 2007 @ 23:38:03 #31
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_45843133
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:27 schreef du_ke het volgende:

[..]

IJmuiden is ook een aardige winstmaker momenteel. Daar zat het volgens die deskundigen bij Nova ook wel goed, althans als de conjunctuur een beetje mee blijft zitten. De Britse bedrijven zullen het moeilijker krijgen.
De winstgevenheid blijkt toch achter te liggen op de concurrentie (wrs door hoge lonen). Bovendien hebben de overnemende kandidaten eigen mijnen, waardoor de erts goedkoper is. Eigen geld er in stoppen is beter, omdat er dan minder schulden zijn en dus minder rentelasten. Ben benieuwd. Weer een branch ontnederlanderiseerd, voor zover dat niet al het geval was. Ik vraag mij af of de kopers wel weten waar ze aan beginnen, want Corus teert op de prestaties van vroeger. Hoe zullen ze omgaan met de hoge lonen? Hoe kan Corus dan opeens winstgevender zijn?
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
pi_45843147


De SGP noemt vrouw en paard.
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
  † In Memoriam † dinsdag 30 januari 2007 @ 23:40:18 #33
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_45843203
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:33 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:

[..]

De bedrijven moeten lenen en die lening moet terugverdiend worden... Is een normale constructie in bedrijvenland, maar helaas vaak niet een handige...
Dat is met eigen vermogen dan ook handiger, alleen moet je dat wel eerst hebben.
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
  † In Memoriam † dinsdag 30 januari 2007 @ 23:40:48 #34
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_45843220
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:34 schreef du_ke het volgende:
Aaaaaah dan ga ik toegeven. Al zal dit niet nodig zijn omdat hij toch niet met dergelijke cijfers zal komen .
You never know.
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
pi_45843262
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:40 schreef Aaahikwordgek het volgende:

[..]

You never know.
Klopt, ik weet het niet . Heb wel vrij ernstige vermoedens het lijkt me namelijk niet dat de gegevens de afgelopen jaren zo dramatisch veranderd zijn dat PJO plotseling gelijk krijgt .
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
  † In Memoriam † dinsdag 30 januari 2007 @ 23:42:26 #36
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_45843271
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:34 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:

[..]

Precies alleen de aandeelhouder van Corus wordt rijker. En de bedrijven slepen een miljardenschuld mee.
Ze worden pas rijker als ze hun aandelen verkopen. Maar dan stort de boel in en krijgen ook de aandeelhouders weinig geld terug te zien.
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
  † In Memoriam † dinsdag 30 januari 2007 @ 23:43:20 #37
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_45843303
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:38 schreef du_ke het volgende:
[afbeelding]

De SGP noemt vrouw en paard.
Ik zie twee paarden?
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
  dinsdag 30 januari 2007 @ 23:49:17 #38
158292 problematiQue
Correspondent ter Plaatse
pi_45843513
De meneer bij Pauw en Witteman vertelt net dat in de permafrost die sinds vorig jaar massaal aan het ontdooien is geslagen een hoeveelheid methaan à 40.000 keer de kooldioxide die zich nu in de atmosfeer ophoudt zit, die dus nu langzaamaan, en misschien nog wel veel belangrijker, zichzelf versnellend, vrijkomt.
pi_45843514
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:42 schreef Aaahikwordgek het volgende:

[..]

Ze worden pas rijker als ze hun aandelen verkopen. Maar dan stort de boel in en krijgen ook de aandeelhouders weinig geld terug te zien.
De aandeelhouders van Corus kunnen er straks flink aan verdienen door hun aandelen aan Tata of CSN verkopen. De koers is flink gestegen de afgelopen tijd. Als de meerderheid niet verkoopt gaat de overname helemaal niet door.
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
pi_45843529
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:43 schreef Aaahikwordgek het volgende:

[..]

Ik zie twee paarden?
Toch wel he?
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
  † In Memoriam † dinsdag 30 januari 2007 @ 23:51:40 #41
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_45843569
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:49 schreef problematiQue het volgende:
De meneer bij Pauw en Witteman vertelt net dat in de permafrost die sinds vorig jaar massaal aan het ontdooien is geslagen een hoeveelheid methaan à 40.000 keer de kooldioxide die zich nu in de atmosfeer ophoudt zit, die dus nu langzaamaan, en misschien nog wel veel belangrijker, zichzelf versnellend, vrijkomt.

Waarom leg ik nu een parallel in gedachten met het vermeende gekanker op moslims?
Bangmakerij.
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
  dinsdag 30 januari 2007 @ 23:51:57 #42
158292 problematiQue
Correspondent ter Plaatse
pi_45843579
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:38 schreef du_ke het volgende:
[afbeelding]

De SGP noemt vrouw en paard.
Ze begeeft zich op dun ijs met die rok. Hij is maar net over de knie
  dinsdag 30 januari 2007 @ 23:52:13 #43
66825 Reya
Fier Wallon
pi_45843585
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:49 schreef problematiQue het volgende:
De meneer bij Pauw en Witteman vertelt net dat in de permafrost die sinds vorig jaar massaal aan het ontdooien is geslagen een hoeveelheid methaan à 40.000 keer de kooldioxide die zich nu in de atmosfeer ophoudt zit, die dus nu langzaamaan, en misschien nog wel veel belangrijker, zichzelf versnellend, vrijkomt.
Nog een ander effect van het ontdooien van de permafrost: als de dooi zich doorzet, zakken op termijn hele Russische steden het moeras in.
  dinsdag 30 januari 2007 @ 23:52:23 #44
158292 problematiQue
Correspondent ter Plaatse
pi_45843593
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:51 schreef Aaahikwordgek het volgende:

[..]


Waarom leg ik nu een parallel in gedachten met het vermeende gekanker op moslims?
Bangmakerij.
Wat is dat nou weer voor redenatie. 'Je wordt er bang van, dus het is niet waar'.
  dinsdag 30 januari 2007 @ 23:53:31 #45
66825 Reya
Fier Wallon
pi_45843623
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:51 schreef problematiQue het volgende:

[..]

Ze begeeft zich op dun ijs met die rok. Hij is maar net over de knie
Ik vind het nog steeds werkelijk nergens naar lijken.
  † In Memoriam † dinsdag 30 januari 2007 @ 23:53:37 #46
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_45843627
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:49 schreef du_ke het volgende:

[..]

Toch wel he?
Geef mij dat paard maar en schop die hond van dat andere paard.
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
  dinsdag 30 januari 2007 @ 23:53:54 #47
158292 problematiQue
Correspondent ter Plaatse
pi_45843636
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:52 schreef Reya het volgende:

[..]

Nog een ander effect van het ontdooien van de permafrost: als de dooi zich doorzet, zakken op termijn hele Russische steden het moeras in.
Eén of twee generaties later gaan men zich voor hun kop slaan wat wij ons toch in onze hoofden haalden met onze grenzeloze decadentie.
pi_45843643
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:52 schreef Reya het volgende:

[..]

Nog een ander effect van het ontdooien van de permafrost: als de dooi zich doorzet, zakken op termijn hele Russische steden het moeras in.
zal vast niet gebeuren bij de nieuwe ijsvrije havens
  † In Memoriam † dinsdag 30 januari 2007 @ 23:55:37 #49
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_45843693
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:52 schreef problematiQue het volgende:

[..]

Wat is dat nou weer voor redenatie. 'Je wordt er bang van, dus het is niet waar'.
Ik word er niet bang van. Maar het is gezever. Tegen die tijd hebben we het net zo lekker warm als in Spanje. Errrrrrrrrrrrrrrrrrrug.
Ja okay, de boel loopt onder. SO FUKKIN' WHAT? Pijplijntje naar woestijnen, klaar is papa.
Live with a change, progressiefffffffffffffffffffff.
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
  dinsdag 30 januari 2007 @ 23:56:42 #50
93744 Finder_elf_towns
Sterf nu en vloek tevergeefs
pi_45843710
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 23:52 schreef Reya het volgende:

[..]

Nog een ander effect van het ontdooien van de permafrost: als de dooi zich doorzet, zakken op termijn hele Russische steden het moeras in.
Geld dat ook voor Amsterdam ?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')