dus iemand die zich weigert aan te passen aan de regels, waarden en normen van een community is niet welkom?quote:Op vrijdag 26 januari 2007 15:44 schreef Floripas het volgende:
[..]
Nee, omdat het erop lijkt dat je specifiek daar komt om te trollen. Of je bent een antisemiet die gaat trollen, of je bent een jod die komt trollen. Je komt er evident niet gewoon voor discussie.
Hou aub op, ik ben geen pennenlikker, ik kom van het front. Beetje respect aub!quote:Op vrijdag 26 januari 2007 15:47 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Jij bent de deuren langs gegaan voor je eigen volkstelling? Respect![]()
Natuurlijk. Dat is overal zo. Ook als je gaat stappen.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 15:48 schreef A_L_N_F het volgende:
[..]
dus iemand die zich weigert aan te passen aan de regels, waarden en normen van een community is niet welkom?
Irak?quote:Op vrijdag 26 januari 2007 15:49 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Hou aub op, ik ben geen pennenlikker, ik kom van het front. Beetje respect aub!
Ja, dat vind ik ook nogal vreemd.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 15:48 schreef Apropos het volgende:
[..]
Wat gek dan, dat ze hele boekwerken vol Holocaustontkenning gewoon laten staan. Of is het serieuze onderzoeksjournalistiek van niet-Westerse signatuur?
Dat zou wel een hoop verklarenquote:
Leukquote:
tja .. ik probeer me dat weleens voor te stellen hoe ze daar eigenlijk aan komen en ik moet heel eerlijk zeggen dat ik me er wel wat bij kan voorstellen. Zo had je toen nog geen media zoals nu, en als het zelfs de duitsers grotendeels is ontgaan wat er werkelijk gebeurde, hoe moet een arabier het dan weten ?quote:Op vrijdag 26 januari 2007 15:48 schreef Apropos het volgende:
Wat gek dan, dat ze hele boekwerken vol Holocaustontkenning gewoon laten staan. Of is het serieuze onderzoeksjournalistiek van niet-Westerse signatuur?
Ik pamper en knuffel niemand. En ik kijk ook niet op van de groei van Wilders.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 16:12 schreef JohnDope het volgende:
Maar dan moet men niet over 4 jaar gaan klagen dat Wilbers 3 keer zo groot is geworden en vooral niet gaan roepen, dat ze het weer niet begrijpen hoe het mogelijk is dat Wilbers zo groot is geworden.
Die ´´Arabieren´´ zijn gewoon in Nederland geboren en getogen hebben geen paar miljoen Joden voor hun deur staan, da´s dus geen excuus. Het wordt niet vanuit een oase geregeld.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 16:17 schreef moussie het volgende:
[..]
tja .. ik probeer me dat weleens voor te stellen hoe ze daar eigenlijk aan komen en ik moet heel eerlijk zeggen dat ik me er wel wat bij kan voorstellen. Zo had je toen nog geen media zoals nu, en als het zelfs de duitsers grotendeels is ontgaan wat er werkelijk gebeurde, hoe moet een arabier het dan weten ?
En ineens staan er een paar miljoen Joden voor je deur, binnen no-time van kleine minderheid uitgegroeid tot meerderheid die het nog voor het zeggen heeft ook, en tja, xenofobe geesten heb je blijkbaar in elke samenleving ..
Voor beide oplossingen valt wat te zeggen.quote:maar dat ze het vol blijven houden zelfs nadat er zo overweldigend veel materiaal ter beschikking is gekomen is mi onbegrijpelijk .. maar ja, gewoon verbieden of zelf tot inzicht laten komen is de vraag
Dat ben ik met je eens.quote:anyway .. als je je op een forum aanmeldt onder een nick waaruit duidelijk blijkt dat je alleen maar wil trollen/provoceren kan je verwachten dat erop gereageerd wordt, als je normaal had mee willen lezen cq reageren had je wel een andere nick gekozen lijkt mij
nah, ik bedoel dus waar het idee dat het fake zou kunnen zijn vandaan komt .. en dat denkbeelden vaak klakkeloos worden over genomen zonder er verder bij na te denken of je te informeren over het onderwerp is helaas hartstikke normaal bij veel jeugd/jongeren/tokkiesquote:Op vrijdag 26 januari 2007 16:21 schreef Apropos het volgende:
Die ´´Arabieren´´ zijn gewoon in Nederland geboren en getogen hebben geen paar miljoen Joden voor hun deur staan, da´s dus geen excuus. Het wordt niet vanuit een oase geregeld.
Mijn voorkeur gaat uit naar inzicht om voor de hand liggende redenenquote:Voor beide oplossingen valt wat te zeggen.
idd, ik lees ook vaak mee, 't zou zonde zijn als die tent dicht moet omdat Wilders weer eens een stok heeft gevonden om mee te slaan .. laat die zich maar druk maken over al die doodsverwensingen die geregeld op geenstijl of nieuwnieuws staan .. beetje hand in eigen boezem steken en zoquote:Dat ben ik met je eens.
Ik heb daar trouwens wel de nodige interessante discussies gezien, het is geen broeinest van extremisme of iets dergelijks. Ze zijn alleen laks tegenover bepaalde etterbakjes.
lomp ? Ben je een newbie op fok ofzo?quote:
http://knuffelgeert.marokko.nl/quote:Amsterdam, 26 januari 2007
Marokko.nl leden willen Wilders knuffelen
Naar aanleiding van de kamervragen die de Partij voor de Vrijheid 25 januari jl. gepubliceerd heeft op haar website over de subsidie van nieuws.marokko.nl, een uitgave van Stichting Marokko Media, en het artikel in de Telegraaf van vandaag dat Wilders met de dood bedreigd is door leden van marokko.nl, heeft marokko.nl besloten haar leden op te roepen om Wilders te knuffelen. Leden van marokko.nl kunnen Wilders een knuffel, een zoen of een aai over de bol geven in de vorm van een E-card.
Stichting Marokko Media, uitgever van onder andere marokko.nl, heeft onlangs een subsidie van het Bedrijfsfonds voor de Pers toegekend gekregen om nieuws.marokko.nl te realiseren. De subsidie bestaat uit een bedrag van 135 duizend euro en vormt 40 procent van de financiering voor het eerste jaar. De overige 60 procent van de financiering dient op andere wijze gerealiseerd te worden. Nieuws.marokko.nl richt zich op de ruim 100 duizend leden van de marokko.nl. Zij gaat daarbij uit van de eigen kracht van Marokkaans Nederlandse jongeren door hen zowel aan te spreken als nieuwsconsument als nieuwsproducent. Nieuws.marokko.nl wil daarmee een eigen stem laten horen, die voor de verandering nu eens niet het probleemonderwerp is van de media, maar zelf media is met een onafhankelijke en zelfstandige redactie.
Marokko.nl staat in de top vijf van grootste communities in Nederland en heeft elke dag gemiddeld 40 duizend unieke bezoekers en 50 duizend berichten per dag. Het forum biedt onder andere plaats aan discussies over nieuws & actualiteit, liefde & relaties en lifestyle. Marokko.nl wordt niet gefinancierd door subsidies maar bedruipt zichzelf door reclame inkomsten. Zij heeft veertig vrijwilligers in dienst die de berichtgeving op het forum modereren. Om de dagelijkse bijdragen goed te monitoren werkt marokko.nl nauw samen met het Meldpunt Discriminatie Internet en het Meldpunt Discriminatie Amsterdam. Tevens is zij de eerste Nederlandse community die haar vrijwilligers traint in het modereren.
Stichting Marokko Media heeft tot doel Marokkaanse jongeren in Nederland te amuseren, informeren en tot nadenken aan te zetten over de verhoudingen in de Nederlandse samenleving. Omdat Marokko Media graag haar maatschappelijke verantwoordelijkheid neemt, gaat zij subsidieprojecten aan met organisaties die een meerwaarde hebben voor de discussies zoals die door de leden van marokko.nl gevoerd worden. Zo heeft Marokko.nl onlangs de Zorgvernieuwingprijs gewonnen voor het project ‘M3’ in samenwerking met DGV en voert zij momenteel het project Wensen en Grenzen uit, dat focust op het leren onderhandelen over de verdeling van arbeid en zorg binnen relaties, in samenwerking met E-Quality. Andere projecten zijn in samenwerking met het Voedingscentrum, met betrekking tot voorlichting over gezonde eet en leefgewoontes; De Rutgers Nisso Groep, met betrekking tot discussies over seksualiteit en met GGZ De Bascule met betrekking tot het adequaat kunnen reageren op hulpvragen vanuit de community. In het verleden is tevens het project Recht in Beeld uitgevoerd met betrekking tot voorlichting over rechten van vrouwen op basis van het VN vrouwenverdrag.
Willen wij wel weten op welke sites zijn medewerkers komen ?quote:Op zaterdag 27 januari 2007 01:21 schreef moussie het volgende:
ach ja, en morgen horen we Wilders zeggen dat als deze site toch niet zo erg is het waarschijnlijk ook best meevalt op die sites waar zijn medewerkers komen
eeuh, dat weten wij toch (even googelen) .. daar komt een gedeelte van zijn handtekeningen vandaan, geworven door de "stage-medewerker"quote:Op zaterdag 27 januari 2007 01:23 schreef Hathor het volgende:
[..]
Willen wij wel weten op welke sites zijn medewerkers komen ?![]()
Shit ik ben ontdektquote:Op vrijdag 26 januari 2007 02:10 schreef A_L_N_F het volgende:
meki zit ook op marokko.nl
WILDERS, STAAK DIE KAMERVRAGEN!
als marokko.nl dicht gaat dan betekend dat dat we meki hier nog vaker zullen meemaken
Hoeft niet dicht gewoon geen subsidie geven en dan zie je vanzelf wel of het bestaansrecht heeft. Om nu extreme idioten te gaan supporten is wat gek. Waarom altijd maar die positieve discriminatie. Of geef mij 13.000 euro per jaar verzorg ik nieuws uit Thailand voor Thais. Net zo onzinnig.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 16:41 schreef moussie het volgende:
[..]
nah, ik bedoel dus waar het idee dat het fake zou kunnen zijn vandaan komt .. en dat denkbeelden vaak klakkeloos worden over genomen zonder er verder bij na te denken of je te informeren over het onderwerp is helaas hartstikke normaal bij veel jeugd/jongeren/tokkies
[..]
Mijn voorkeur gaat uit naar inzicht om voor de hand liggende redenen
[..]
idd, ik lees ook vaak mee, 't zou zonde zijn als die tent dicht moet omdat Wilders weer eens een stok heeft gevonden om mee te slaan .. laat die zich maar druk maken over al die doodsverwensingen die geregeld op geenstijl of nieuwnieuws staan .. beetje hand in eigen boezem steken en zo
Misschien dat Fok! dan ook maar subsidie moet aanvragen, qua moderatie is het hier niet veel beter bij sommige uitingen.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 15:28 schreef niet_links het volgende:
Mousie jij weet altijd alles, je hebt altijd sappige verhalen soms vraag ik me af hoe groot je duim is. Zon bedrag is gewoon absurd. Dit is een extremistische site waar slecht gemodereerd wordt. Eerst maar eens goed modereren en zorgen dat je beter publiek hebt.
Wilde jij fok vergelijken met die site... serieus antwoord graag.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 15:44 schreef Ericr het volgende:
[..]
Misschien dat Fok! dan ook maar subsidie moet aanvragen, qua moderatie is het hier niet veel beter bij sommige uitingen.
that reminds me ... hebben we inmiddels een regering of hoe zit dat nu eigenlijk?quote:Op donderdag 25 januari 2007 22:02 schreef Hathor het volgende:
[..]
Mooie taak toch voor onze kersverse overheid dan ?
Nee, maar wel sommige uitingen hier die vrij extremistisch overkomen. Mod zelf een redelijk groot board en dat soort uitingen gaan of de prullenbak in of worden waarschuwingen voor uitgedeeld.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 15:46 schreef niet_links het volgende:
[..]
Wilde jij fok vergelijken met die site... serieus antwoord graag.
Idd, en dat mag best hard aangepakt wordenquote:Op donderdag 25 januari 2007 21:56 schreef rutger05 het volgende:
Het zou voor de gemiddelde en fatsoenlijke autochtone en allochtone burger in Nederland heel wat beter zijn als criminaliteit, overlast en gevaarlijk radicalisme veel harder aangepakt gaat worden.
Misschien dat ze stage kunnen lopen op DBB.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 15:44 schreef Ericr het volgende:
[..]
Misschien dat Fok! dan ook maar subsidie moet aanvragen, qua moderatie is het hier niet veel beter bij sommige uitingen.
je hebt het bericht van Qassam dus nog steeds niet gelezen blijkbaar .. en ik had het relevante gedeelte nog wel samen gevat in hapklare brokken .. pffquote:Op zaterdag 27 januari 2007 15:28 schreef niet_links het volgende:
Mousie jij weet altijd alles, je hebt altijd sappige verhalen soms vraag ik me af hoe groot je duim is. Zon bedrag is gewoon absurd. Dit is een extremistische site waar slecht gemodereerd wordt. Eerst maar eens goed modereren en zorgen dat je beter publiek hebt.
Het is Fok allemaal gelukt zonder ook maar 1 eurocent aan subsidiequote:Op zaterdag 27 januari 2007 17:54 schreef moussie het volgende:
[..]
je hebt het bericht van Qassam dus nog steeds niet gelezen blijkbaar .. en ik had het relevante gedeelte nog wel samen gevat in hapklare brokken .. pff
en ja, een nieuwssite opzetten kost een aardig bedrag, die 135.000¤ zijn maar 40% van het hele bedrag, of dacht je soms dat je zo'n druk bezochte site kan hosten vanaf je servertje in de woonkamer .. en dan wil ik het nog niet eens hebben over wat je moet betalen voor de bronnen, of dacht je dat je zomaar nieuws mag copy/pasten op een andere nieuwssite ?
hmz .. zou het fok ook gelukt zijn zonder de servers van tweakers ?quote:Op zaterdag 27 januari 2007 18:03 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Het is Fok allemaal gelukt zonder ook maar 1 eurocent aan subsidie
Tweakers krijgt ook geen subsidie.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 18:28 schreef moussie het volgende:
[..]
hmz .. zou het fok ook gelukt zijn zonder de servers van tweakers ?
Juist... maar geen enkele eurocent subsidie.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 18:36 schreef Hathor het volgende:
Fok zal toch ook wel wat donaties krijgen zo links en rechts van verschillende leden ? Ik ben lid op diverse forums die puur en alleen kunnen draaien op de donaties van zijn leden.
Tsja, ik vind het ook maar een vaag verhaal, internet sites opzetten met subsidiegelden....het moet toch niet veel gekker worden. Mij dunkt dat er een paar jongens achter marokko.nl zich zitten te verkneukelen als ze weer eens een bankafschrift binnenkrijgen. Soms heb ik het idee dat de overheid echt geen besef heeft van de waarde van geld.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 18:43 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Juist... maar geen enkele eurocent subsidie.
Dat is juist mijn punt. Er is geen subsidie nodig om een community op te zetten.
Is er vraag naar een community dan zullen er ook wel genoeg mensen of organisaties bereid zijn om te sponsoren.
Kleine toevoeging.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 18:48 schreef Hathor het volgende:
[..]
Tsja, ik vind het ook maar een vaag verhaal, internet sites opzetten met subsidiegelden....het moet toch niet veel gekker worden. Mij dunkt dat er een paar jongens achter marokko.nl zich zitten te verkneukelen als ze weer eens een bankafschrift binnenkrijgen. Soms heb ik het idee dat de overheid echt geen besef heeft van de waarde van andermans geld.
http://www.bedrijfsfondspers.nl/kredieten.shtmlquote:Steunverlening aan internetinformatieproducten
Op grond van de Tijdelijke subsidieregeling minderhedenbladen en journalistieke internetinformatieproducten is het eveneens mogelijk om aan journalistieke informatieproducten die via het internet verschijnen, subsidie te verlenen. Aan deze subsidieverlening zijn de volgende voorwaarden gebonden:
* Het project moet uitzicht bieden op verdere continuïteit in de verschijning en exploitatie van het informatieproduct.
* Het product moet naar inhoud en strekking, exploitatiewijze of vormgeving zodanig afwijken van andere journalistieke informatieproducten, dat de verscheidenheid van de informatie en opinievorming wordt vergroot en daarmee een vernieuwende bijdrage wordt geleverd aan de journalistieke informatievoorziening via het internet.
* Het product moet voortdurend informatie geven die overwegend bestaat uit tekst (advertentietekst niet meegerekend) en met vaste regelmaat en op tevoren vastgestelde tijdstippen tenminste maandelijks via het internet verschijnen.
* Het starten of voortzetten van het product moet zonder subsidie niet of niet afdoende mogelijk zijn.
* Er mag niet reeds op grond van een ander wettelijk voorschrift subsidieverstrekking voor de projectactiviteiten mogelijk zijn of zijn verkregen.
Voor steunverlening is jaarlijks ten hoogste ¤ 2.260.000,- beschikbaar. Per goedgekeurd project kan eenmaal en ten hoogste 40 procent van de projectkosten, met een maximum van ¤ 180.000,-, worden verstrekt als uitkering of krediet, berekend volgens de richtlijnen in de bijlage.
insallah, laten we hopen dat geert wilders 3 a 4 keer groter word zodat aan de lopende band bepaalde figuren kunnen moven naar daar waar ze het allemaal beter vinden. afrika, midden oosten etc,quote:Op vrijdag 26 januari 2007 16:12 schreef JohnDope het volgende:
Leuk
Voormij is het klaar dit topic. Als jij en de rest nog even 4 jaar door wilt gaan met wegkijken, ontkennen, knuffelen, theedrinken en pamperen, dan vind ik dat niet erg.
Maar dan moet men niet over 4 jaar gaan klagen dat Wilbers 3 keer zo groot is geworden en vooral niet gaan roepen, dat ze het weer niet begrijpen hoe het mogelijk is dat Wilbers zo groot is geworden.
Is Geert Wilders voor een actief deportatiebeleid van Nederlandse staatsburgers, dan? Da's nieuw voor mij.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 20:35 schreef MrVVD het volgende:
[..]
insallah, laten we hopen dat geert wilders 3 a 4 keer groter word zodat aan de lopende band bepaalde figuren kunnen moven naar daar waar ze het allemaal beter vinden. afrika, midden oosten etc,
pff .. cursus begrijpend lezen zou je goed doen .. of kwak je zo maar iets neer zonder verder te lezenquote:Op zaterdag 27 januari 2007 20:25 schreef MrVVD het volgende:
het moet per direct afgelopen zijn met marokko.nl schandalig dat zoiets kan. met belastinggeld een antistaat financieren.
Je zou zijn website is moeten doorspitten, dan kun je tot de conclusie komen dat hij niet alleen over islam kan praten.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 20:13 schreef BansheeBoy het volgende:
Geertje Wilders, wat een lachwekkende one-issue gozer zeg.²
Wees eens wat concreterquote:Op zaterdag 27 januari 2007 21:27 schreef Floripas het volgende:
Ik vind eigenlijk dat vooral mensen die zich zo graag tegen 's mensen persoonlijke levenssfeer willen aanbemoeien altijd wat beangtigend. Enger dan die hele Islam bij elkaar.
Wie ben jij om te zeggen dat mensen niet vijfmaal per dag hun hoofd richting Mekka mogen richten?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |