Doe eens een linkje?quote:Op donderdag 4 januari 2007 13:16 schreef Sala-adin het volgende:
mag een mod van een ander subforum, , berichten veranderen in ONZ ?
Als jij die vraag stelt dan zal dat wel.quote:Op donderdag 4 januari 2007 13:20 schreef GI het volgende:
@ snakey. Staan er niet nog wat TTT's te wachten ?
jaquote:Op donderdag 4 januari 2007 13:31 schreef Snakey het volgende:
error #33
Ik word elke keer doorverwezen naar een ander topic, wat wil je nou?quote:Op woensdag 3 januari 2007 14:11 schreef remlof het volgende:
[..]
Meld het maar in [FB] Hey.. m'n topic is dicht.. :'(
Je komt hier meteen miepen al een minuut nadat je het eindelijk op de goede plek hebt gezet?quote:Op donderdag 4 januari 2007 14:09 schreef diginoob het volgende:
[..]
Ik word elke keer doorverwezen naar een ander topic, wat wil je nou?![]()
Jij geen toegangquote:Op donderdag 4 januari 2007 13:31 schreef Snakey het volgende:
error #33
Admins en FA's keuvelen daar met elkaar.quote:Op donderdag 4 januari 2007 16:59 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Jij geen toegang![]()
ik ook niet
![]()
Wat is dat dan voor topic?![]()
quote:Op donderdag 4 januari 2007 17:02 schreef Snakey het volgende:
[..]
Admins en FA's keuvelen daar met elkaar.![]()
Beetje gek inderdaad. Het is ook nog eens echt gebeurdquote:Op donderdag 4 januari 2007 22:20 schreef Hakmet het volgende:
Is dit genoeg zo?
Waarom op slot het is een leuke topic
Een topic met een stom verhaaltje en een stom plaatje is niks leuks aan, tenzij je de humor van een dode amoebe hebt dan he.quote:Op donderdag 4 januari 2007 22:20 schreef Hakmet het volgende:
Is dit genoeg zo?
Waarom op slot het is een leuke topic
En nu hup hup, iets nuttigs gaan doen, ik ga toch slapen.. Trustequote:Op donderdag 4 januari 2007 23:49 schreef remlof het volgende:
[..]
die stoot zich in het algemeen niet tweemaal aan dezelfde steen...
Nee, je hebt de award voor beste domme newbie topic gehad.quote:Op donderdag 4 januari 2007 23:49 schreef Trigalti het volgende:
Heb ik nu et snelst gesloten topique?
En bedankt voor men naamtopique darkboontje
Ah oke, ik dacht al ben ik een ezelquote:Op donderdag 4 januari 2007 23:49 schreef remlof het volgende:
[..]
die stoot zich in het algemeen niet tweemaal aan dezelfde steen...
Urls.. in tt... wist ik nog nix vanaf.. denk probeer et ffquote:Op donderdag 4 januari 2007 23:51 schreef Dark_Killah het volgende:
[..]
Nee, je hebt de award voor beste domme newbie topic gehad.
Dat kwam door het usericon van seekfaM, het lijkt nu weer te werken thoquote:Op donderdag 4 januari 2007 23:43 schreef Dark_Killah het volgende:
Ik moet inloggen op de eerste pagina van dit topic? :")
1 groepje vaste mensen en postopkrikken en het was zijn doel voorbijgeschotenquote:Op vrijdag 5 januari 2007 01:09 schreef --Christiaan-- het volgende:
Zeg, ik vroeg me af waarom die NB reeks niet meer mocht. Niet voor zelf mee te doen, baggeren is voor mensen met een kleine piemel en helaas, maar uit pure interesse.
Een fallus kan niet hangenquote:Op vrijdag 5 januari 2007 01:11 schreef TwyLight het volgende:
Wat is jouw definitie van baggeren dan? want hier in ONZ hebben we allemaal een dikke joekel van een fallus tussen de benen hangen hoor.
Geef dan gewoon toe dat je niet weet wat het in het Nederlands betekent.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 01:12 schreef TwyLight het volgende:
Oh sorrie, ik bedoelde penis. ik gebruikte even de maikuuul term waar je blijkbaar niet bekend mee bent.
Het is "betekent", maar mijn vraag is beantwoord.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 01:13 schreef TwyLight het volgende:
Ik weet niet wat het in het Nederlands betekend.
Omdat het best een gezellige reeks kan zijn, maar soms uitloopt in vreselijke bagger. Zodra het veranderd in die vreselijke bagger gaat het de koelkast in.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 01:09 schreef --Christiaan-- het volgende:
Zeg, ik vroeg me af waarom die NB reeks niet meer mocht. Niet voor zelf mee te doen, baggeren is voor mensen met een kleine piemel en helaas, maar uit pure interesse.
Maar als het in de koelkast staat kan het geen gezellige reeks meer zijn.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 01:15 schreef Snakey het volgende:
[..]
Omdat het best een gezellige reeks kan zijn, maar soms uitloopt in vreselijke bagger. Zodra het veranderd in die vreselijke bagger gaat het de koelkast in.
Dat is niet helemaal waar, zodra er een topic met [NB] o.i.d. in de TT word geopend is die binnen de korste keren gesloten, ook al is er nog niet eens gepost.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 01:15 schreef Snakey het volgende:
[..]
Omdat het best een gezellige reeks kan zijn, maar soms uitloopt in vreselijke bagger. Zodra het veranderd in die vreselijke bagger gaat het de koelkast in.
Dat komt omdat ie in de koelkast staat.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 01:17 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Dat is niet helemaal waar, zodra er een topic met [NB] o.i.d. in de TT word geopend is die binnen de korste keren gesloten, ook al is er nog niet eens gepost.
Whehehe.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 01:18 schreef jogy het volgende:
[..]
Dat komt omdat ie in de koelkast staat.
Ok.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 01:30 schreef Snakey het volgende:
[..]
Vraag dat maar zodra je wat ouder bent.
Nee, je bent nog te "KopieerMachine"quote:Op vrijdag 5 januari 2007 01:31 schreef KopieerMachine het volgende:
[..]
Ok.
Ik ben zeker nog niet rijp genoeg ?![]()
Oke mijn zoon.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 01:37 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, je bent nog te "KopieerMachine"
Dat zijn onze bitches. En wij zijn de P.I.M.P.S.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 09:12 schreef SiemeN het volgende:
Waarom geven enkele users hier steeds antwoord op de vragen van andere users?
Het bulkt hier van de wannabe blauwen lately.
Ik ben de pimp van je zusje.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 09:15 schreef jogy het volgende:
[..]
Dat zijn onze bitches. En wij zijn de P.I.M.P.S.
Je bent gewoon jaloers dat jij niet eerst was...quote:Op vrijdag 5 januari 2007 09:12 schreef SiemeN het volgende:
Waarom geven enkele users hier steeds antwoord op de vragen van andere users?
Het bulkt hier van de wannabe blauwen lately.
Mwoa, mijn zus bitchslapped je binnen 2 minuten zo hard dat je nog niet eens tijd hebt om te gillen als je door hebt dat je ballen eraf gerukt zijn en in je slokdarm gepropt.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 10:08 schreef KopieerMachine het volgende:
[..]
Ik ben de pimp van je zusje.
PM haar telefoonnummer even!quote:Op vrijdag 5 januari 2007 10:20 schreef jogy het volgende:
[..]
Mwoa, mijn zus bitchslapped je binnen 2 minuten zo hard dat je nog niet eens tijd hebt om te gillen als je door hebt dat je ballen eraf gerukt zijn en in je slokdarm gepropt.
..... En jij bentquote:Op vrijdag 5 januari 2007 14:11 schreef TwyLight het volgende:
Wat vinden jullie van mijn nieuwe avatar
Volgens mij heeft S-F nog een dozijn FB topics klaar om gepost te worden.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 14:16 schreef iamredleader het volgende:
Ach... niet echt bijzonder.
Trouwens, wie maakt ff het nieuwe topic klaar, deze is al bijna vol!
Dan moet 'ie opschieten, hij is bijna vol!quote:Op vrijdag 5 januari 2007 14:18 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Volgens mij heeft S-F nog een dozijn FB topics klaar om gepost te worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |