Je kan ook gewoon alleen die set bestellen nu. Die komt dan automatisch bij je bestelling van een paar dagen geleden te staanquote:Op woensdag 27 december 2006 14:16 schreef alors het volgende:
Krijg je dat set ook als ik nog wat meer gooi bij een bestelling van een paar dagen geleden die pas later kon komen?
Ja, dat had ik ook geprobeerd en het werktequote:Op woensdag 27 december 2006 18:28 schreef Coconut het volgende:
[..]
Je kan ook gewoon alleen die set bestellen nu. Die komt dan automatisch bij je bestelling van een paar dagen geleden te staan![]()
Ja dat heb ik ook gedaan, bij mijn bestelling van 15 december, die nog steeds niet verstuurd is, gooi ik steeds wat. Vandaag dus oa die set.quote:Op woensdag 27 december 2006 18:57 schreef alors het volgende:
[..]
Ja, dat had ik ook geprobeerd en het werkte![]()
Ik ga hem er ook even bij gooien. Ik weet alleen niet zo goed wat voor maat ik moet doen. Boven zou ik denk ik 36/38 moeten hebben maar onder is dat denk ik net wat te klein. Ik ga denk ik toch maar voor de 40/42, dan past de broek tenminste.quote:Op woensdag 27 december 2006 21:06 schreef MissFrodo het volgende:
[..]
Ja dat heb ik ook gedaan, bij mijn bestelling van 15 december, die nog steeds niet verstuurd is, gooi ik steeds wat. Vandaag dus oa die set.
hier geen problemen.quote:Op woensdag 27 december 2006 21:43 schreef maok het volgende:
Ligt de site nou plat?
Je krijgt vanzelf een maandfactuur per postquote:Op donderdag 28 december 2006 17:04 schreef roooosje het volgende:
Ik heb mijn acceptgiro niet op tijd betaald en het wordt dus omgezet in een maandfactuur... Krijg ik daar weer een nieuwe acceptgiro voor? Of moet ik het zelf gaan storten?
Nu alquote:Op vrijdag 29 december 2006 18:05 schreef Maxxieh het volgende:
Voor de mannen vind ik het nog een beetje tegenvallen, maar er komt vast nog wel nieuwe kleding..
en mijn bestelling van gister is nu al in behandeling!
Ik kreeg gewoon weer korting toen ik van de week de kortingscode in had gevoerd. Heb toch echt al veel vaker besteld. Ook met deze code.quote:Op vrijdag 29 december 2006 19:21 schreef G-SaS het volgende:
Dat extra set is ook weer neemgenomen,lekker voor in bed nu t zo koud is! ..alleen beetje korting had ik dan wel weer fijner gevonden
Je bent niet de enige neequote:Op vrijdag 29 december 2006 20:04 schreef ChrisJX het volgende:
Hebben anderen ook het idee dat de kwaliteit van H&M tegenwoordig minder is? Sinds ong. een half jaar koop ik heel vaak shirtjes (hemdjes, longsleeves en t-shirts) waarvan de naden heel snel beginnen te rafelenIk heb het een beetje gehad met de H&M daardoor.
Klopt, maar knopen gaan er vrijwel bij elk kledingstuk snel eraf of gaan heel los zitten. Of er hangen losse draadjes aan, slecht afgewerkt etc. Maar valt redelijk snel weer te maken met wat simpel naaiwerk.quote:Op vrijdag 29 december 2006 20:10 schreef Matr het volgende:
De kwaliteit wisselt ik heb dingen die goed blijven en dingen die sneller kapot gaan.
Voorheen vond ik de kleding van de H&M meestal prima. Natuurlijk gaat er wel eens iets snel kapot, maar over het algemeen ging de kleding toch vaak een jaar mee, zo niet langer. Tegenwoordig veelal twee maanden...quote:Op vrijdag 29 december 2006 20:09 schreef Chanty87 het volgende:
Je bent niet de enige neeMaarja, die kleding wordt ook in een piekepoelie-land genaamd Bangladesh gemaakt, dus veel kun je er niet van verwachten eigenlijk...
Ik ook vandaag! Heb al wat leuke dingetjes gezien die ik wel wil bestellenquote:Op donderdag 28 december 2006 16:33 schreef Mikani het volgende:
Kreeg vandaag de catalogus over de post! Echt superkleding allemaal.
Ik hou niet zo van die zoete pastel kleurtjes. Ik vind de mode ook wat te kakkerig. Er zitten wel wat leuke dingetjes tussen maar niet erg veel.quote:Op vrijdag 29 december 2006 21:08 schreef Minnie_ het volgende:
[..]
Ik ook vandaag! Heb al wat leuke dingetjes gezien die ik wel wil bestellen![]()
Volgens mij moet je je dan aanmelden bij mijn pagina, daarna kun je een catalogus bestellen (dacht ik)quote:Op vrijdag 29 december 2006 21:19 schreef niksan het volgende:
Waar op de site kun je de catalogus bestellen??
Ik zie alleen waar je kunt bestellen uit de catalogus via internet...
Je kunt gewoon bovenaan bij bestellen (naast startpagina) op catalogus klikken en je gegevens invoeren.quote:Op vrijdag 29 december 2006 21:19 schreef niksan het volgende:
Waar op de site kun je de catalogus bestellen??
Ik zie alleen waar je kunt bestellen uit de catalogus via internet...
Ja hoor, pagina 164 t/m 197quote:Op vrijdag 29 december 2006 21:40 schreef MadGuy het volgende:
Ik kreeg een mailtje, over die catalogus. Ik heb me aangemeld toen, maar staan er eigenlijk ook items voor heren in?
Volgens mij niet echt. Je kunt wel met een kaartje een kado (lees keuze uit een aantal kleding stukken) krijgen als je een vriend of vriendin laat bestellen (die niet eerder wat heeft besteld terwijl jij dat al wel hebt gedaan)quote:Op vrijdag 29 december 2006 22:19 schreef Coconut het volgende:
Staan er in de catalogus eigenlijk andere dingen dan op de site?
Dasnieveul.... discriminatie, dat is het !quote:
quote:Op zaterdag 30 december 2006 10:07 schreef Roeji het volgende:
Iemand enig idee of het pak van deze link nog ergens te bestellen is, inclusief de rok (was van de preview van de voorjaarscollectie)?
Kan het op de site niet zo 1-2-3 terug vinden.
Pakje is binnen en alles pastquote:Op vrijdag 29 december 2006 18:40 schreef nieky het volgende:
Eergisteren besteld, nu is mijn pakje al in het sorteercentrum in Zwolle.
Denk dat mijn pakje er dinsdag dus zal zijn. Morgen is denk ik echt te snel!
Graag gedaan! Gezien de ene knoop aan de blazer en de steekzakken in de broek leek het mij dezelfde. Maar een bijpassende rok kan ik inderdaad ook niet vinden nee..quote:Op zaterdag 30 december 2006 11:26 schreef Roeji het volgende:
Ja die had ik ook gevonden, maar ik meen dat het pak effen grijs was. En die blazer en broek zijn gestreept. Desondanks toch errug mooi! En die gaat t dan ook worden als ik dat andere niet meer vind. Ik wilde alleen heel graag een rok erbij en die kan ik dus helemaal niet meer terug vinden.![]()
Thanx iig Coconut!!
zelfde probleem hier. Ik heb boven 36/38 en onder 40, nu heb ik de 40/42 maar besteld. Van een vest is het niet zo erg als die te groot is, als de broek maar niet af zaktquote:Op zaterdag 30 december 2006 15:17 schreef MissJ het volgende:
Heeft iemand de gratis set al ontvangen?
ben ff benieuwd hoe de maten vallen...
Ik heb van boven nl 38/40 en van onder meestal 42. Heb de set in maat 40/42 besteld, ben benieuwd of dat goed is, maar gok van wel.
Ik heb m gevondenquote:Op zaterdag 30 december 2006 13:26 schreef Coconut het volgende:
[..]
Graag gedaan! Gezien de ene knoop aan de blazer en de steekzakken in de broek leek het mij dezelfde. Maar een bijpassende rok kan ik inderdaad ook niet vinden nee..
Bij mij hetzelfde, ook al zeker 2 weken geleden iets teruggestuurd en zie het nog steeds niet terug bij mn retouren. Ik ga ervanuit dat t door de feestdagen komt. Maar als eind volgende week het er nog steeds niet bij staat, dan ga ik toch maar even bellen. Want dan vrees ik ervoor. (en het was net een flinke bestelling wat retour is gegaan, alles viel enorm tegen of pastte niet. Ik hoop dus maar dat ie nog boven water komt)quote:Op zaterdag 30 december 2006 16:06 schreef Liejannuh het volgende:
Ik had bij mijn bestelling pas iets terug gestuurd en dat zie ik nog niet in mijn retourgegevens staan. Hoe lang duurt dat normaal? Het is al zeker 2 weken geleden dat ik de handel heb terug gestuurd.
Moet je dat aangetekend terug sturen? Dan kun je het namelijk volgen via de code die je bij het postkantoor krijgt. Dan kun je in iedergeval zien of het daar al is aangekomen. (en bewijzen dat je het opgestuurd hebt)quote:Op zaterdag 30 december 2006 16:28 schreef Roeji het volgende:
[..]
Bij mij hetzelfde, ook al zeker 2 weken geleden iets teruggestuurd en zie het nog steeds niet terug bij mn retouren. Ik ga ervanuit dat t door de feestdagen komt. Maar als eind volgende week het er nog steeds niet bij staat, dan ga ik toch maar even bellen. Want dan vrees ik ervoor. (en het was net een flinke bestelling wat retour is gegaan, alles viel enorm tegen of pastte niet. Ik hoop dus maar dat ie nog boven water komt)
Nee, hoeft niet aangetekent. Er zit bij de zending een retour adres sticker. Als je die gebruikt is het oke. Je krijgt van het postkantoor een soort van bewijsje dat je het hebt retour gestuurd. Ik ga ervanuit dat dat dan ook voldoende is om te bewijzen dat het verstuurd is, mocht het kwijt zijn. Maar ik ga er niet vanuit dat t weg is (voorlopig althans).quote:Op zaterdag 30 december 2006 16:43 schreef maok het volgende:
[..]
Moet je dat aangetekend terug sturen? Dan kun je het namelijk volgen via de code die je bij het postkantoor krijgt. Dan kun je in iedergeval zien of het daar al is aangekomen. (en bewijzen dat je het opgestuurd hebt)
quote:Op zaterdag 30 december 2006 17:34 schreef Coconut het volgende:
Het terugsturen duurt minimaal 2 weken. I.v.m. de feestdagen kan het wel 3 weken duren.
@ Roeji: wat goed dat je de rok ook hebt gevonden! Samen komen we er wel![]()
Dan is die bijgevoegde bestellijst te klein denk ikquote:Op zaterdag 30 december 2006 18:11 schreef shiNinG_staR het volgende:
Wat een toffe catalogus. Ga ik van de week maar eens een uurtje mee zitten, op m'n gemak dingen aankruisen en de ideale bestellijst maken
.
Leuk, Vixen! Past goed bij je.quote:Op zaterdag 30 december 2006 20:23 schreef VixenFromHell het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
net besteld![]()
Die vind ik ook leuk!quote:Op zaterdag 30 december 2006 20:23 schreef VixenFromHell het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
net besteld![]()
op het elle girl forum worden altijd duizenden H&M dingen verkocht, misschien hebben ze hem daarquote:Op zaterdag 30 december 2006 22:20 schreef Little_Angel het volgende:
Iemand deze nog gezien ?
[afbeelding]
Ik wil hem zooo graag.
Whieeee 25% kortingquote:Op zondag 31 december 2006 01:17 schreef VixenFromHell het volgende:
ja gaaf he![]()
ik vond trouwens deze code op een andere site: 7376
Je betaald altijd verzendkosten.quote:Op zondag 31 december 2006 11:41 schreef Burbujas het volgende:
Weet iemand vanaf welke bedrag je geen verzendkosten meer betaald? Kan het zo snel niet vinden op de site.
Nou nee, ik heb nu een bestelling van boven de 500 euro staanquote:
500 euroquote:Op zondag 31 december 2006 12:03 schreef Burbujas het volgende:
[..]
Nou nee, ik heb nu een bestelling van boven de 500 euro staanen ik heb nu geen verzendkosten. Kan me niet meer herinneren vanaf welk bedrag die zijn verdwenen, vandaar dat ik het vraag...
![]()
Ben ik ook wel benieuwd naarquote:Op zondag 31 december 2006 12:03 schreef Burbujas het volgende:
[..]
Nou nee, ik heb nu een bestelling van boven de 500 euro staanen ik heb nu geen verzendkosten. Kan me niet meer herinneren vanaf welk bedrag die zijn verdwenen, vandaar dat ik het vraag...
![]()
Ik zit nu op 420, inclusief verzendkosten. Dus of er een bepaald bedrag is zonder verzendkosten, dan ligt dat toch in de buurt van jouw 500. Is het niet een vervolgbestelling/levering waaraan je dingen hebt toegevoegd?quote:Op zondag 31 december 2006 12:03 schreef Burbujas het volgende:
[..]
Nou nee, ik heb nu een bestelling van boven de 500 euro staanen ik heb nu geen verzendkosten. Kan me niet meer herinneren vanaf welk bedrag die zijn verdwenen, vandaar dat ik het vraag...
![]()
Ik heb net nog even snel een artikel uit mijn bestelling gehaald en daarna opnieuw toegevoegd, met korting... JEEJ!quote:Op zondag 31 december 2006 01:17 schreef VixenFromHell het volgende:
ja gaaf he![]()
ik vond trouwens deze code op een andere site: 7376
Ja, ik denk dat 500 dan idd het drempelbedrag is ja, thnxquote:Op zondag 31 december 2006 12:24 schreef Roeji het volgende:
[..]
Ik zit nu op 420, inclusief verzendkosten. Dus of er een bepaald bedrag is zonder verzendkosten, dan ligt dat toch in de buurt van jouw 500. Is het niet een vervolgbestelling/levering waaraan je dingen hebt toegevoegd?
Ik kan me overigens heel mooi uit mijn enorme bedrag pratener zit een hoop voor mn moeder bij en sommige dingen bestel ik dubbel, althans in 2 verschillende maten omdat ik nooit weet of het past. Toch wel goed excuus he.
![]()
Ik heb net even hetzelfde gedaanquote:Op zondag 31 december 2006 12:27 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Ik heb net nog even snel een artikel uit mijn bestelling gehaald en daarna opnieuw toegevoegd, met korting... JEEJ!![]()
Gaat het samen met die andere code? Of mag je er maar 1 tegelijk gebruiken?quote:Op zondag 31 december 2006 12:27 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Ik heb net nog even snel een artikel uit mijn bestelling gehaald en daarna opnieuw toegevoegd, met korting... JEEJ!![]()
Heb nu een bestelling lopen met 2 koritngscodes; De oude en de nieuwe...quote:Op zondag 31 december 2006 13:27 schreef Roeji het volgende:
[..]
Gaat het samen met die andere code? Of mag je er maar 1 tegelijk gebruiken?
Dat schept mogelijkhedenquote:Op zondag 31 december 2006 13:59 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Heb nu een bestelling lopen met 2 koritngscodes; De oude en de nieuwe...
quote:Op zondag 31 december 2006 13:39 schreef colorito het volgende:
Krijgen jullie ook altijd maar korting op één artikel?
Nee, ook daar wordt hij gezocht.. baal zo, heb hem zelfs nog nooit in de winkel gezien, dus hij was al snel verkocht volgens mij.quote:Op zondag 31 december 2006 00:45 schreef invasionofheads het volgende:
[..]
op het elle girl forum worden altijd duizenden H&M dingen verkocht, misschien hebben ze hem daar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |