die aanbieding gaat toch pas dinsdag in?quote:Op vrijdag 1 december 2006 15:07 schreef Koningin het volgende:
Deze week effe dit halen:
[afbeelding]
Op de site staat vanaf zondag 3 december t/m zaterdag 9 december.quote:Op vrijdag 1 december 2006 15:13 schreef Matness het volgende:
[..]
die aanbieding gaat toch pas dinsdag in?
Over deze heb ik staan twijfelen, vriendje houdt van rock...maar is ook erg kieskeurigquote:Op vrijdag 1 december 2006 23:42 schreef Slappy het volgende:
DVD (4 DVD's) ▪ Various Artists ▪ Regiocode 2 ▪ 2005
Op deze DVD een compilatie van muziekvideos en nog niet eerder vertoonde beelden en interviews met de grootste bands in de Rock-historie. Bands die op deze DVD voorkomen: - Aerosmith - Nirvana - Janes Addiction - Alice In Chains - Black Crowes -
4 Euro per Dvd maar dus niet duur als je van Rock en Metal houd.
Ze zijn maar 4 Euro per stukquote:Op zaterdag 2 december 2006 09:38 schreef Syrena het volgende:
[..]
Over deze heb ik staan twijfelen, vriendje houdt van rock...maar is ook erg kieskeurigBovenndien bestaat de hele serie uit 20 delen en ze hadden alleen 1 en 2 geloof ik. In Sittard liggen de dvd's helemaal verstopt onderin een rek dicht bij de kassa, er staan dus altijd mensen voor die in de rij staan om te betalen.
Ik probeer me te herinneren of ik er ook brillenkokers gezien heb... Ik moet echt terug dadelijk![]()
ik heb ook zo`n klein wokjequote:Op vrijdag 1 december 2006 18:11 schreef Syrena het volgende:
Morgen ga ik met de lijstjes
Ik heb een kleine wok gespot van 22 cm, die lijkt me keihandig. Ik roerbak niet altijd in de grote wok (te groot voor 1 persoon) en in een koekepan gaat alles er altijd overheen (ben lomp).
Tnx voor de tip! MIjn grote wok (van de Lidl) heeft dat ook wel.quote:Op maandag 4 december 2006 09:09 schreef bonke het volgende:
[..]
ik heb ook zo`n klein wokje
wel mee oppassen want de bodem is eigenlijk te klein voor op een gasfornuis( wiebelding)
je kan alle fillialen ook gewoon op de site vinden hoorquote:Op vrijdag 1 december 2006 21:45 schreef zwartedoos het volgende:
http://www.action.nl voor de mensen die de aanbiedingen in de gaten willen houden. In het vorige topic vroeg iemand of er geen in den Haag was maar dat is volgens mij wel zo. Morgen zal ik op het werk eens de filialenlijst kopieren met alle adressen.
En of ze bezuinigen op het personeel! Verkoopsters krijgen zo weinig betaald dat het heel moeilijk is om fatsoenlijke te vinden..quote:Op maandag 4 december 2006 10:55 schreef MevrouwKoRn het volgende:
Vandaag misschien nog maar een keer proberen er heen te gaan, zaterdag stond de rij weer eens achterin de winkel, maarja dat heb je met maar 2 kassa's open.
Ook vraag ik me altijd af of ze soms ook op personeel bezuinigen, uhm.. het zijn altijd een beetje ''rare'' mensen die er werken.
Maar het blijft wel mn favoriete winkel![]()
Lijkt vaak wel personeel van de sociale werkplaats ofzo... maar goed, dat maakt niet uit. Als je voor zo weinig geld met zoveel zooi kunt thuiskomen, is de Action gewoon fantastich.quote:Op maandag 4 december 2006 10:55 schreef MevrouwKoRn het volgende:
Ook vraag ik me altijd af of ze soms ook op personeel bezuinigen, uhm.. het zijn altijd een beetje ''rare'' mensen die er werken.
Bij onze action werkt echt leuk personeel,leuke vlotte meiden,altijd vriendelijk,geen sociale wekplaats meiden in ieder gevalquote:Op maandag 4 december 2006 19:23 schreef Paladina het volgende:
[..]
Lijkt vaak wel personeel van de sociale werkplaats ofzo... maar goed, dat maakt niet uit. Als je voor zo weinig geld met zoveel zooi kunt thuiskomen, is de Action gewoon fantastich.
Dinsdag hadden ze er nog in Sittardquote:Op vrijdag 8 december 2006 14:42 schreef ParanoidEv het volgende:
Verkopen ze nog LEDkaarsen? Sinds ik een kleine kat heb lijken die me wel practisch.
Zal ik ff een foto maken van alle naalden die nu al naast onze echte boom op het werk liggen? En foto van mijn roodgeprikte armen omdat iedereen te lam is om te boom op te tuigen en het mij laat doen?!quote:Op vrijdag 8 december 2006 14:56 schreef Matness het volgende:
ik ga zo nog maar even kerstballen lichtjes inslaan
heb net een kunstkerstboom gekocht, bij gebrek aan beter eno
quote:Op dinsdag 5 december 2006 21:46 schreef schatje het volgende:
Die mini 'fatboys' zagen er ook wel leuk uit.
doe maarquote:Op vrijdag 8 december 2006 15:01 schreef Syrena het volgende:
[..]
Zal ik ff een foto maken van alle naalden die nu al naast onze echte boom op het werk liggen? En foto van mijn roodgeprikte armen omdat iedereen te lam is om te boom op te tuigen en het mij laat doen?!![]()
Die dingen kosten ¤ 8.95 en zijn van het merk Sit &Joy.quote:Op vrijdag 8 december 2006 15:15 schreef ParanoidEv het volgende:
[..]
![]()
Ik moet morgen maar eens gaan shoppen denk ik..
Katten met foto's deel 34quote:Op zaterdag 9 december 2006 15:38 schreef ParanoidEv het volgende:
Ik heb een Sit&JoyMisschien nog een keer 1 halen, eerst even kijken of de kat deze heel laat.
quote:
Mijn moeder werkt daar en ik vind dat er in Action Waalwijk wel normale mensen werken. Mijn moeder verdient niet veel nee, het ligt rond 11 euro per uur, maar dat verdien je ook wanneer je bij een parfumerie werkt.quote:Op maandag 4 december 2006 19:23 schreef Paladina het volgende:
[..]
Lijkt vaak wel personeel van de sociale werkplaats ofzo... maar goed, dat maakt niet uit. Als je voor zo weinig geld met zoveel zooi kunt thuiskomen, is de Action gewoon fantastich.
Wat heeft ze voor functie dan, want verkoopsters krijgen dat never nooit( ebn zelf bedrijfsleidster bij action)quote:Op zondag 10 december 2006 15:06 schreef roooosje het volgende:
[..]
Mijn moeder werkt daar en ik vind dat er in Action Waalwijk wel normale mensen werken. Mijn moeder verdient niet veel nee, het ligt rond 11 euro per uur, maar dat verdien je ook wanneer je bij een parfumerie werkt.
Bij andere Actions merk ik wel dat ze wat 'lagergeschoolden' aannemen, Een beetje aldi/zeeman personeel.
Ze werkt er al een tijd en krijgt dus een euro extra, geloof ik? Weet het niet zeker hoor! En verder 3e man geloof ik. Welke Action sta jij? En wat is jouw standpunt over het ''sociale werkplaatsniveau'' ?quote:Op maandag 11 december 2006 18:48 schreef zwartedoos het volgende:
[..]
Wat heeft ze voor functie dan, want verkoopsters krijgen dat never nooit( ebn zelf bedrijfsleidster bij action)
Voor een derde verantwoordelijke is het nog extreem hoog voor action normen. Moet het eens navragen want dan hebben sommigen bij mij ook recht op loonsverhogingquote:Op maandag 11 december 2006 18:58 schreef roooosje het volgende:
[..]
Ze werkt er al een tijd en krijgt dus een euro extra, geloof ik? Weet het niet zeker hoor! En verder 3e man geloof ik. Welke Action sta jij? En wat is jouw standpunt over het ''sociale werkplaatsniveau'' ?
quote:Op vrijdag 8 december 2006 18:53 schreef zwartedoos het volgende:
Vamorgen een meisje van 16 op sollicitatie gesprek gehad, ik moest dat arme kind vertellen dat ze 2,69 bruto ging verdienenNou ja, die wilde dus niet meer, dan zou ik ook liever bij de Mc drek gaan staan...
Ja moet je echt navragen, moet ook volgens de CAO he? Ja dat is waar, vooral voor jongeren is het echt heel zuur. Bij de Mac verdien je volgens mij 2 keer zo veel.quote:Op maandag 11 december 2006 19:10 schreef zwartedoos het volgende:
[..]
Voor een derde verantwoordelijke is het nog extreem hoog voor action normen. Moet het eens navragen want dan hebben sommigen bij mij ook recht op loonsverhoging![]()
Ik sta in Sittard. En had al eens iets gezegd over dat standpunt, ik zei al als je zo weinig betaald krijgt dan zeggen heel veel mensen NO THANKSBij de Mc Donalds verdien je meer
![]()
Hebben pas sinds kort een nieuwe CAO, nu hebben ze 5% opslag gekregen, maar het nieuwe boekje hebben we nog steeds niet ontvangen. Ze hebben iedere keer nieuwe smoesjes op het hoofdkantoor. We vielen altijd onder 'Mode en Sport', belachelijk natuurlijk maar ze zorgen er wel voor dat ze daarmee weg komen. Nu hebben ze alleen doorgegeven dat de nieuwe CAO er is, maar wat en hoequote:Op maandag 11 december 2006 19:14 schreef roooosje het volgende:
[..]
Ja moet je echt navragen, moet ook volgens de CAO he? Ja dat is waar, vooral voor jongeren is het echt heel zuur. Bij de Mac verdien je volgens mij 2 keer zo veel.
Oeh hebben jullie toevallig van Badedas de douchegel met mint?quote:Op maandag 5 februari 2007 17:01 schreef zwartedoos het volgende:
We hebben nu ook heel veel lekkere doucheluchtjes van badedas, en dagcreme van l'oreal![]()
Volgens mij zijn het vaak oude verpakkingen. Dat was tenminste wel het geval met de zonnebrandcreme die ik daar vorig jaar heb gekochtquote:Op maandag 5 februari 2007 19:49 schreef MissyMirjaM het volgende:
ik vraag me soms wel eens af wat er mis is met de producten van de action
die grote prijsverschillen, ik snap soms niet hoe dat kan
bijvoorbeeld misdrukken (taalfout, verkeerd plaatje, ander kleur dopje, moet je maar eens op letten). andere producten zijn restpartijen, bijvoorbeeld van bedrijven die failliet zijn of de artikelen uit het assortiment halen. de action koopt die partijen op.quote:Op maandag 5 februari 2007 19:49 schreef MissyMirjaM het volgende:
ik vraag me soms wel eens af wat er mis is met de producten van de action
die grote prijsverschillen, ik snap soms niet hoe dat kan
Kruidvat is dan niet de goedkoopste al dan met de 3 voor een tientje, ware het niet dat deze flacons de oude verpakking hebbenquote:Op maandag 5 februari 2007 16:35 schreef schatje het volgende:
[afbeelding]
In de aanbieding voor ¤ 2,39.
Daar kan het Kruidvat nog een puntje aan zuigen met 3 flacons voor een tientje.
Meteen groot ingeslagen.
************ ik ga altijd naar de action voor de geweldige sfeer die er hangtquote:Op dinsdag 6 februari 2007 15:24 schreef roooosje het volgende:
Niks zit eigenlijk vast in het assortiment. Wel zijn er producten die wat langer blijven. Als de streepjescode is gemarkeerd (die voor het vak hangen) komen de botten niet meer terug.
Aldus mama
Hee das handig om te weten,kan ik mooi meer inslaan als ik zie dat iets weg gaat.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 15:24 schreef roooosje het volgende:
Niks zit eigenlijk vast in het assortiment. Wel zijn er producten die wat langer blijven. Als de streepjescode is gemarkeerd (die voor het vak hangen) komen de botten niet meer terug.
Aldus mama
Ze hebben ook a4 fotopapier hoorquote:Op vrijdag 9 februari 2007 11:18 schreef Guppyfriend het volgende:
in mijn printer kan het helaas niet... dus ik zit nog steeds met dat dure HP-papier... ach ja
quote:Op vrijdag 9 februari 2007 11:15 schreef Curiosity het volgende:
Gisteren weer even fotopapier gehaald.
0,79 cent voor 30 vellen 10x15 glossy papier.
Ik heb een Canon fotoprinter en ik heb goede ervaringen met dit papier, een aanrader, geen geld natuurlijk en zo kan je lekker goedkoop zelf foto's printen.
weet ik, maar gaat erom dat het niet door de printer gaat als het geen echt HP papier is. handig trucje van HP. ik heb al van alles geprobeerd, Bruna, Action, Hema, maar helaasquote:
Je moet nog steeds wel die inktpatronen kopen, welke volgens mij dan wél weer aardig aan de prijs zijn.quote:Op vrijdag 9 februari 2007 11:40 schreef Syrena het volgende:
[..]
Ik zag laatst dat die printers om foto's af te drukken ook niet meer zo erg duur waren....
Hmmmmm....zal het da boyfriend eens voorleggen.
Weet iemand nog of die er zijn?quote:Op maandag 22 januari 2007 14:17 schreef MissyMirjaM het volgende:
ze hebben nu van die zakjes in de aanbieding, van die handenwarmers
jeweetwel, met een plaatje erin, die druk je in, en blijven ze een uur warm
79 cent
2 verpakkingen met 2 zakjes gehaald
gooi ze alleen niet in de magnetron want dan ploffen zequote:Op vrijdag 9 februari 2007 13:06 schreef Impry het volgende:
Ja, zei iemand toen volgens mijMaar kan ook juist tegenovergestelde zijn
![]()
Maar dan zijn ze dus wel herbruikbaar?
Ervaring ermee?quote:Op vrijdag 9 februari 2007 13:09 schreef bonke het volgende:
[..]
gooi ze alleen niet in de magnetron want dan ploffen ze
gewoon ff in heet water dus
Moet je doen!quote:Op zondag 25 februari 2007 17:34 schreef PAA-053 het volgende:
Ja binnenkort idd ff langs voor het pokerkoffertje
telefoonhoesje of voor om je mp3speler ofzoquote:Op dinsdag 8 mei 2007 22:34 schreef MissyMirjaM het volgende:
wat is dat 2e, een zakje, of gewoon een soort kussentje?
Ze zijn gewoon te bestellen, en dan zijn ze er 2 dagen later, alleen dit soort artikelen worden nog wel eens vergeten omdat erzoveel hangt daar(werk er zelf)quote:Op zaterdag 12 mei 2007 11:27 schreef MissyMirjaM het volgende:
die gsm zakjesa zijn ķnwijs slecht leverbaar, ik was er gister weer, ze hadden ze nog steeds niet, had ook geen idee wanneer ze ze weer kon verwachten
niet volgens de 2 medewerksters die ik sprakquote:Op zaterdag 12 mei 2007 18:40 schreef zwartedoos het volgende:
[..]
Ze zijn gewoon te bestellen, en dan zijn ze er 2 dagen later, alleen dit soort artikelen worden nog wel eens vergeten omdat erzoveel hangt daar(werk er zelf)
Tuurlijk, ze kunnen slechts zeggen dat ze dat vergeten zijn te bestellenquote:Op zaterdag 12 mei 2007 18:59 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
niet volgens de 2 medewerksters die ik sprak
Gister niet gezien, maar zoek nog wel zoiets voor mijn telefoonquote:Op zaterdag 12 mei 2007 20:49 schreef Dafje33 het volgende:
Die zakjes hebben ze ook bij de Wibra!
ik heb alle kleurtjes behalve witquote:Op zaterdag 12 mei 2007 23:23 schreef Little_Angel het volgende:
Deze flatjes heb ik er laatst gehaald voor 6 euro, ze lopen lekker!
Je had ze ook in het zwart, zilver en brons dacht ik.
[afbeelding]
maak een timco-topic aan ...quote:Op maandag 14 mei 2007 22:15 schreef w00h00 het volgende:
Wij hebben TIMCO.
www.timcowarenhuis.nl is echt de bomb
Mja dat is ook niet voor niets,. panden in het centrum (van het formaat action) zijn in het centrum natuurlijk een stuk duurder en dan zouden de kosten hoger zijn en dus de producten ook duurder en juist de goedkoopheid maakt de action zo leukquote:Op dinsdag 15 mei 2007 10:29 schreef Koningin het volgende:
In Roermond ligt de Action een beetje buiten het winkel-centrum vind ik.
Anders zou ik er vaker komen. Deze week maar weer eens een poging wagen.
Die kosten op mijn werk 9 euro! Zijn het hele kussens of alleen hoesjes? Ik ga ze morgen ook halen, hopelijk zijn ze dan nog niet uitverkocht!quote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:51 schreef Memento-Mori het volgende:
vandaag weer eens geweest (sinds een lange tijd dus flink wat meegenomen maar de "toppers" vind ik dit:
[afbeelding]
1.98 per stuk!
hele kussensquote:Op dinsdag 15 mei 2007 20:36 schreef Plukie86 het volgende:
[..]
Die kosten op mijn werk 9 euro! Zijn het hele kussens of alleen hoesjes? Ik ga ze morgen ook halen, hopelijk zijn ze dan nog niet uitverkocht!
quote:Op vrijdag 22 juni 2007 11:36 schreef Syrena het volgende:
De laptoptas zit in de weekaanbieding van komende weekIk heb 9.99 betaald, hij gaat 7.99 kosten.
Ach ja, anders was ik 'm mss misgelopen omdat ie al op was..
Dan krijgt ze toch alleen maar een tegoedbon voor het resterende bedrag, action geeft nl geen geld terug.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 18:49 schreef Savante het volgende:
[..]
Je zou 'm kunnen terugbrengen en opnieuw kopen![]()
Dus dan heb je een laptoptas en nog een product voor 2 euro als bonusquote:Op zaterdag 23 juni 2007 18:53 schreef zwartedoos het volgende:
[..]
Dan krijgt ze toch alleen maar een tegoedbon voor het resterende bedrag, action geeft nl geen geld terug.
Ik woon nu in Lent (bij Nijmegen). Ik zou niet weten waar de dichtsbijzijnde Action is. Waarschijnlijk bij mijn vader, maar ik ga niet zo vaak bij hem op bezoekquote:Op zaterdag 23 juni 2007 21:48 schreef Guppyfriend het volgende:
waar woon je dan Arual? is er echt geen in de buurt?
Ik kan maandag wel effe voor je kijken op t werk(hebben zo'n mooie lijst van heel Nederland)quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:08 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Ik woon nu in Lent (bij Nijmegen). Ik zou niet weten waar de dichtsbijzijnde Action is. Waarschijnlijk bij mijn vader, maar ik ga niet zo vaak bij hem op bezoek.
Oeh, graag!quote:Op zaterdag 23 juni 2007 23:03 schreef zwartedoos het volgende:
[..]
Ik kan maandag wel effe voor je kijken op t werk(hebben zo'n mooie lijst van heel Nederland)![]()
quote:Action Arnhem Afstand 16,2 km
Spijkerlaan 43
6828 EB Arnhem NL
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag van 9:00 tot 18:00 uur
Zaterdag van 9:00 tot 17:00 uur
Koopavond donderdag tot 21:00 uur
quote:Op woensdag 27 juni 2007 17:13 schreef Liebe het volgende:
Dernet
Ik moest echt ff goed lezen wat er nou stondquote:
Ah ik was dus niet de enigste!quote:Op woensdag 27 juni 2007 21:28 schreef Spekkiemonster het volgende:
Dernet
![]()
[..]
Ik moest echt ff goed lezen wat er nou stond
quote:
Flauuuwwwww ben ikquote:Op donderdag 28 juni 2007 08:08 schreef Tezz het volgende:
[..]
shit ik haal het altijd door de war elkaar
heel erg maar, ik ben zelf een rasechte limbo, en ik heb dat dus ook precies het zelfdequote:Op donderdag 28 juni 2007 11:27 schreef Syrena het volgende:
[..]
Flauuuwwwww ben ikSorry
Ik had het ook met enige en enigste, totdat ik hoorde dat enigste echt iets is wat Limbo's vaak verkeerd doen, en ik wilde daar niet bij horen. Dus toen heb ik het in mijn hoofd gestamptNiet dat Limbo's dom zijn, want ik ben d'r zelf eentje, maar zo lang ze MIJ maar niet dom vinden.
Ja ik weet 't, ik heb issues
Ik ben een brabo, dat zal het dan wel zijn. Maar het is wel kut hoor, want ik ben eigenlijk een echte taalpurist en ben normaal degene die bij anderen de spelfouten er uit haalt! Laten we het er maar op houden dat ik aan vakantie toe ben.....quote:Op donderdag 28 juni 2007 11:27 schreef Syrena het volgende:
[..]
Flauuuwwwww ben ikSorry
Ik had het ook met enige en enigste, totdat ik hoorde dat enigste echt iets is wat Limbo's vaak verkeerd doen, en ik wilde daar niet bij horen. Dus toen heb ik het in mijn hoofd gestamptNiet dat Limbo's dom zijn, want ik ben d'r zelf eentje, maar zo lang ze MIJ maar niet dom vinden.
Ja ik weet 't, ik heb issues
Ja! Ik heb Clerks op DVD gekochtquote:Op donderdag 28 juni 2007 19:29 schreef Crappery het volgende:
dvdtjes voor 1,8 euriesssssssssssss
Taalpuristenquote:
Ja wat een kutsmoes, ik kan volgens mij redelijk normaal nederlands.quote:Op donderdag 28 juni 2007 19:54 schreef Liebe het volgende:
[..]
Taalpuristen![]()
Ik steek het maar op m'n zeeuwse afkomst.
t was maar een grapje hoorquote:
En ik ook!quote:Op donderdag 28 juni 2007 21:36 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
t was maar een grapje hoorik moest er iig smakelijk om lachen
Lampen, stoelen, tafels wel ja.. niet heel veel keuze maar ze hebben het wel.. alleen niet die stoeltjes die ik graag wil hehe.quote:Op donderdag 28 juni 2007 22:16 schreef Tezz het volgende:
[..]
En ik ook!
Nu maar weer even ontopic: heeft de action eigenlijk campingspulllen? (lampen, stoelen, tafeltjes dat soort dingen).
zwartedoos was me al voor, maar 1.8L dusquote:Op woensdag 4 juli 2007 20:47 schreef Spekkiemonster het volgende:
@SPROETJES:
hoeveel gaat er in die waterkoker?
Die aansteker heb ik ook eens gehad, deed het maar 2 keer.quote:Op woensdag 4 juli 2007 17:03 schreef sproetjes het volgende:
vandaag weer even geweest
Waterkoker: ¤7.95
aansteker voor in de keuken: ¤0.55
en pantene pro v dode punten serum: ¤1.99
Ligt een beetje aan hoe je t brengt...in principe ruilen we niet zonder bon...maar er worden wel uitzonderingen gemaakt, als je gewoon de situatie uitlegt, op een normale manier, zonder meteen te gaan schreeuwen maak je wel kans op een nieuwe, of een tegoedbon.quote:Op donderdag 5 juli 2007 23:44 schreef Stephie het volgende:
Verdorie, zo'n oranje shirtje daar gekocht uit de aanbieding, netjes gewassen zoals het hoort, en zijn er stukkken van dat goudkleurige spul af gegaan in de was
En m'n bonnetje is onvindbaar. Zucht![]()
![]()
Zijn prima dingen die waterkokers, bonnetje bewaren, just in casequote:Op donderdag 5 juli 2007 23:29 schreef Roeji het volgende:
Vandaag ook bij de action geweest. Heb zo'n afstandsbediening set voor je lampen enzo gekocht. Was 9,99. Iemand die toevallig ook gekocht en al uitgeprobeerd? Ik heb m nog niet opengemaakt, want ik twijfel toch een beetje of ie wel fatsoenlijk gaat werken zonder apparatuur te storen.
En verder nog een lading tandpasta en veet rasera en wattenstaafjes en brillendoekjes ingeslagen. Die microfiber doekjes zijn geweldig voor mn zonnebril, laptopscherm en mn gsm/pda scherm en ze kosten 42 ct per 2!!![]()
Oh en nog een koker voor mn posters meegenomen, kan ik die dingen ook eindelijk eens stof en kreuk vrij opbergen. Was maar 1,99 dat ding. Echt spotgoedkoop.
Over die waterkoker twijfelde ik nog, maar als ik zo hoor dat ie toch snel is met zijn ding te doen dan denk ik dat ik m morgen alsnog ga halen. Mijn huidige waterkoker heeft nl nogal wat tijd nodig![]()
Die dingen zijn half leeg als je ze koopt, heel vaak gehoord, maar ach, je kan ze navullen en voor dat geld....quote:Op donderdag 5 juli 2007 17:00 schreef sproetjes het volgende:
@ syrena
eehm hij is roze met blauw (wel navulbaar)maar ik heb em nog niet gebruikt en gewoon opgeborgen, dus ik hoop dat ie het wel gewoon doet haha, en ach anders was het maar 55 cent
Deze hebben we idd gehad, hebben veel van dat merk. Maar die knuffels zijn niet meer na te bestellen. Misschien komen ze in de toekomst nog eens, dat komt wel vaker voor.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 10:48 schreef YPPY het volgende:
Is er toevallig een action medewerker die weet of jullie knuffels van het merk Toi-Toys in het assortiment hebben/hadden?
En dan specifiek deze:
[afbeelding]
Via de fabrikant kun je een paar producten bekijken. Van 1 van die producten denk ik dat ik het bij de action heb zien liggen. Vandaar de vraag in dit topic.
die bikini had ik ook gekocht en hij past precies, niet eens echt flutkwaliteit, gewoon leuk bikinitjequote:Op zondag 8 juli 2007 21:16 schreef Dafje33 het volgende:
Gisteren een lading schoolspul gekocht, zo lekker goedkoop!
En bikini's voor ¤1,69 gevoerd en al.
Jep, you're hooked.quote:Op woensdag 18 juli 2007 18:16 schreef koningin-winvis het volgende:
Ik ben bang dat ik nu verslaafd ben!
![]()
quote:Op woensdag 18 juli 2007 20:05 schreef Tezz het volgende:
[..]
Jep, you're hooked.
Ik kan daar dus echt niet meer langsfietsen zonder binnen te gaan en zonder wat te kopen! Is ook wel grappig: mijn dochter kreeg laatst een euro van opa en oma voor in de spaarpot, en het kind stond al direct bij de voordeur met de mededeling: "komop mam, we gaan naar de action!!!!'. En tja, voor een euro scoort ze daar echt wel leuke knutselspullen/stickers/stiften of iets dergelijks!
Ze hebben voor zo ver ik weet acrylverf, latex, autlak (in spuitbus).quote:Op maandag 23 juli 2007 17:12 schreef Slappy het volgende:
Hebben ze daar ook verf te koop?
We hebben nog wel wat emmers latex, maar deze gaan uit het assortiment, dus is geen garantie dat ze ze nog in andere filialen hebben. Op=op in dit geval.quote:Op maandag 23 juli 2007 17:39 schreef Slappy het volgende:
Ik bedoel om muren te schilderen.
ik ging gelijk even kijken waar die zit op de site, zie ik dat er ook eentje in Hoek van Holland komtquote:Op maandag 23 juli 2007 16:15 schreef Maneki.Neko het volgende:
Action in Den Haag is geopend. Daar gaat m`n geld
Echt?quote:Op maandag 23 juli 2007 16:15 schreef Maneki.Neko het volgende:
Action in Den Haag is geopend. Daar gaat m`n geld
volle paden met mensen en spullen.. wat een drukte zeg toen ik er van de week was!quote:Op dinsdag 24 juli 2007 20:31 schreef Yoni het volgende:
[..]
Echt?Eindelijk!!!
Edit: maar 2,5 km bij mij vandaan ook![]()
Ik heb die bamboe fakkels niet zien liggen. Maar volgens mij hebben ze wel aluminium fakkels. Tenminste ik dacht dat ik ze bij de action heb zien liggen.quote:Op woensdag 25 juli 2007 08:34 schreef Koningin het volgende:
Hebben ze ook tuinfakkels bij de Action?
Dat had ik met Mars Delight, 4 pakjes.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 15:35 schreef MissyMirjaM het volgende:
na het succes van de blauwe kisscool snoepjes van stimorol, zag ik gisteren dozen met groene liggen, ik meteen enthousiast 2 dozen meegenomen, vallen ze me toch een partij tegen..
Ik heb er al zoveel van op dat ik ze nu idd ook niet meer zo lekker vind als eerst. Maar toch kopen hequote:Op dinsdag 14 augustus 2007 15:39 schreef schatje het volgende:
[..]
Dat had ik met Mars Delight, 4 pakjes.
Ik vind ze totaal niet lekker.
Die meubelkleurpennen zijn niets. Ik heb ze geprobeerd. Resultaat was bagger. Kun je beter met olieverf een beetje kleuren mengen. Heb ik ook gedaan bij een kast.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 15:44 schreef Syrena het volgende:
[..]
Ik heb er al zoveel van op dat ik ze nu idd ook niet meer zo lekker vind als eerst. Maar toch kopen he![]()
Die ene pen staat nu op het lijstje voor de volgende trip, evenals de meubelinkleurpennen die ik deze keer heb laten liggen.
hahahaha op je action spulletjes of op de action??quote:
vooral op de laaste 3 "schilderijen"quote:Op dinsdag 25 september 2007 17:01 schreef Tezz het volgende:
hahahaha op je action spulletjes of op de action??
Mooi!quote:Op dinsdag 25 september 2007 16:39 schreef sproetjes het volgende:
(Excuses voor de grote foto's ben te lui ze te resizen)
vandaag weer bij de action geweest, en zoals altijd weer dik geslaagd
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
ik ben er verliefd op
Fietsslot van 2 euro?? Hehe, en die is niet met 1 tik erop open? Of heb je een fiets van een tientjequote:Op woensdag 26 september 2007 00:17 schreef thijsltc het volgende:
heb er een tijd geleden een fietsslot gekocht voor 2 euro
geweldige winkel
Het werkt ook nog allemaal! in 1xquote:Op woensdag 26 september 2007 15:19 schreef Impry het volgende:
Hehe, gaat echt nergens over!Ik moet binnenkort ook nog een fietsje opknappen, zal ook daar eens langs gaan
50 bij 50, en ze zijn maar 4.50 (hebben ook nog andere prints, maar dan van boten -_- enzo)quote:
Echt zo groot?? Nou dan ga ik er snel langs!quote:Op woensdag 26 september 2007 15:31 schreef sproetjes het volgende:
[..]
50 bij 50, en ze zijn maar 4.50 (hebben ook nog andere prints, maar dan van boten -_- enzo)
dus best groot nog vooral voor die prijsmooie kwaliteit ook
ze hadden ook nog een roze, oranje en rode versie, roze met een bij. rood met kikker en oranje met ene wormquote:
Yep. Twee stuks, hihi. Vandaag nog even langs om snoepjes en misschien een klein cadeautje te kopen voor in de traktatie van mijn dochter.quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 16:13 schreef liefkleinmeisjuh het volgende:
Iemand nog wat gekocht bij de Action?
Ik ga zometeen even voor deze kijken:
Pyramide
Sfeer Verlichting
afm. 39x13x13 cm
classic of color
idem in
afm. 58x13x13 cm
¤ 5,95
prijs per stuk
3,79
het gekke van de Action is dat het vaak in Nederland geproduceerde dingen zijn die verkocht worden aan arme landen en die koopt de action weer terug in met grote partijen vanuit het buitenland. Zo komt het weer terug ons kikkerlandje in, spotgoedkoop, alleen met onleesbare (lees: buitenlandse) handleidingen e.d.quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 18:02 schreef shmoopy het volgende:
Action.
Ideaal voor traktatie-kadootjes, grappige hebbedingetjes of gewoon als je zin hebt om veel te kopen voor heel weinig.
Wat kost het daar niks, zeg.
Komt waarschijnlijk wel omdat al dat spul door zielige kindjes in lage-lonenlanden wordt gemaakt.
quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 17:47 schreef MM-Luna het volgende:
Pff stomme action!
Men is wel ontzettend achterlijk als het gaat om een beetje service naar klanten toe.
quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 19:33 schreef shmoopy het volgende:
ik heb nl een notitieboekjes/schrijf/blokboekjes-fetish,
die wintermix? ja die heeft mijn man ook gehaaldquote:Op zaterdag 27 oktober 2007 12:40 schreef Guppyfriend het volgende:
het was niet zo mijn ding vandaag bij de Action. wel ruitenwisselvloeistof gehaald, 5L voor ¤ 2,90
Ook even gehaald ruitenwisservloeistof met antivries en citroengeur. Prima prijs inderdaad!quote:Op dinsdag 20 november 2007 11:44 schreef DarkElf het volgende:
[..]
die wintermix? ja die heeft mijn man ook gehaaldecht geen geld...
quote:Op woensdag 21 november 2007 22:28 schreef bibi het volgende:
Er komt er ook 1 in rijswijkZe zijn wel flink hun winkels aan het uitbreiden.
Die fietstassen gaan echt heeeeellll goed van pas komen!!quote:Op vrijdag 23 november 2007 00:09 schreef m@x het volgende:
[..]Joechei, op maar 10 minuutjes fietsen
Ja leuk hequote:Op vrijdag 23 november 2007 00:09 schreef m@x het volgende:
[..]Joechei, op maar 10 minuutjes fietsen
Moet je maar even op de site kijken, en dan klikken op Action Actueel, dan zie je gruwelijk lelijke streepjessloffen, maar in de winkel liggen hele grappige met bloemetjes enzo.quote:Op vrijdag 23 november 2007 21:30 schreef bibi het volgende:
Welke slofjes?
Ach als die mensen niet meer zouden komen, zou jij geen baan meer hebben.quote:Op vrijdag 23 november 2007 21:42 schreef zwartedoos het volgende:
Ik werk er en het is zooooo gigantisch druk nu he, ik snap niet dat de mensen nog willen komenEn vaak ook nog eens 3x per dag
![]()
ja hoorquote:Op vrijdag 23 november 2007 22:59 schreef bibi het volgende:
[..]
Ach als die mensen niet meer zouden komen, zou jij geen baan meer hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |