ooh een pyama broek die wil ik ook nog, binnenkort weer even langsquote:Op dinsdag 27 november 2007 19:05 schreef Syrena het volgende:
Ik heb de slofjes aanEn vandaag een pyjamabroek gekocht
Ik heb hetzelfde met mijn moeder, alleen dan bij een andere Action.quote:Op dinsdag 27 november 2007 22:24 schreef no1uknow het volgende:
Sinds kort eentje in Zoetermeer.
Ik zie m'n moeder nauwlijks meer
Ik heb de Action recht voor mijn deurquote:Op dinsdag 27 november 2007 20:41 schreef Isegrim het volgende:
Ik woon op nog geen 500 meter van de Action en ik ben fan.![]()
Ey, ik weet waar dat is denk ik!! Die Action zit er nog niet zo lang. Ben er laatst geweest; hoerendruk....had ik eindelijk een paar itempjes, zie ik de rijen bij de kassa! Ik heb de spullen netjes teruggelegd en ben weer vertrokken.quote:Op dinsdag 27 november 2007 18:38 schreef shmoopy het volgende:
Ben benieuwd met hoeveel tassen ik morgen thuis kom.
Het is een Action en Aldi onder 1 kap, dus helemaal ideaal voor eens in de zoveel tijd ongegeneerd inslaan voor weinig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop