Je bedoelt: het is een schande dat in november de search het nog steeds niet deed. Crowded Housequote:Op vrijdag 29 december 2006 20:33 schreef peaceman het volgende:
Eigenlijk schande dat er pas in november dit jaar een topic over is geopend.
Verrek! Ik heb nota bene gepost in dat topicquote:Op vrijdag 29 december 2006 20:48 schreef dwerg het volgende:
[..]
Je bedoelt: het is een schande dat in november de search het nog steeds niet deed. Crowded House
Deze openingspost is mooier.
quote:Op zaterdag 30 december 2006 18:12 schreef Baba-O-Riley het volgende:
De drummer van Crowded House, Paul Hester, heeft toch in 1995 zelfmoord gepleegd he?
Kijk eens wat ik heb gevondenquote:Op vrijdag 29 december 2006 20:47 schreef peaceman het volgende:
Ik mag mijzelf gelukkig noemen dat ik ze ook nog op Pinkpop heb mogen aanschouwen. Ge-wel-dig optreden was dat!
Dat en dat ik het topic ook niet tegenkwam in "Band en artiesten". Dat is toch een rete-complete lijst, dus ik dacht als het er niet is, dan moet het er komen...quote:Op vrijdag 29 december 2006 20:48 schreef dwerg het volgende:
[..]
Je bedoelt: het is een schande dat in november de search het nog steeds niet deed. Crowded House
Deze openingspost is mooier.
How Will You Go is inderdaad geweldig. Een typisch Finn Brothers-lied, overigens. Mocht je 'm niet kennen dan is de broertjes-plaat "Everyone Is Here" een dikke aanrader. Sluit naadloos aan bij de Woodface-nummers die Tim & Neil schreven en zongen...quote:Op donderdag 4 januari 2007 13:10 schreef Spuit12 het volgende:
How will you go, van Woodface is een nog niet genoemd topnummer. Eigenlijk is Woodface zo ongeveer een best of, er staan maar weinig slechte liedjes tussen
Ja, ik ben helemaal blij ende gelukkig.quote:Op dinsdag 23 januari 2007 17:03 schreef PLAE@ het volgende:
Ze komen weer bij elkaar en zoeken nog een drummer hoorde ik half slapend op de radio![]()
maart 2005 ja, aan een boom in een park verhangenquote:Op zaterdag 30 december 2006 18:12 schreef Baba-O-Riley het volgende:
De drummer van Crowded House, Paul Hester, heeft toch in 1995 zelfmoord gepleegd he?
Ik ook! Zag de aankondiging net op tijd, een half uur later waren er al geen kaarten meer...quote:
Zou ook wel kunnen. De jaren en de alcohol hebben inmiddels hun sporen achtergelaten in mijn grijze hersencellenquote:Op zaterdag 30 juni 2007 10:08 schreef Michiel72 het volgende:
Die avond was ik er ook. Helemaal geweldig was dat toen.
Was eerder die week naar Vredenburg geweest en besloot daarna ook naar Eindhoven te gaan. Gelukkig kon ik bij de zaal nog een kaartje bemachtigen van iemand die er één teveel had.
Het was inderdaad een bijzondere avond. Beter dan in Vredenburg. Het strooigoed en de sinterklaasliedjes werkten absoluut sfeerverhogend!
Was het overigens niet in 1993?
Klopt, 1993. Was mooi!quote:Op woensdag 4 juli 2007 13:55 schreef mazeind het volgende:
[..]
Zou ook wel kunnen. De jaren en de alcohol hebben inmiddels hun sporen achtergelaten in mijn grijze hersencellen![]()
Kortom: nieuwe ronden, nieuwe kansen!quote:
MUZIEK Crowded House
ER ZIJN OPNIEUW KAARTJES BESCHIKBAAR
De Belgische fans kijken duidelijk uit
naar de terugkeer van Crowded House.
Nog geen maand na de start van de voor-
verkoop zijn alle kaartjes voor het
concert van 19 oktober in Vorst Club al
uitverkocht. Daarom is beslist om over
te schakelen naar Vorst Nationaal,
zodat meer mensen het concert kunnen
bijwonen. Dat betekent dat er nu
opnieuw kaartjes te verkrijgen zijn.
De Nieuw-Zeelandse band kondigde in
januari een comeback aan. Die komt er
ruim tien jaar nadat hij op de trappen
van het Sydney Opera House een
afscheidsconcert had gegeven.
Ik ben het met je eens dat de plaat niet bijzonder sterk is. Maar de situatie ligt wel wat anders dan dat jij het schetst. Neil had oorspronkelijk dit materiaal geschreven voor een nieuwe soloplaat. Na het overlijden van Paul Hester is er weer intensief contact gekomen met Nick Seymour en Mark Hart. Van het een kwam het ander. Nick en Mark gingen mee de studio in en Crowded House kreeg een natuurlijke doorstart.quote:Op woensdag 25 juli 2007 10:04 schreef Michiel72 het volgende:
Ben teleurgesteld in Neil dat hij deze plaat aangrijpt om te teren op het oude succes.
Maar omdat de man zo geniaal is, kan ik het hem wel vergeven. En natuurlijk ga ik naar Carré.
Je vergeet helemaal Hole in the river...quote:Op zondag 9 september 2007 01:35 schreef tinoburg het volgende:
Now we're getting somewhere
Fall at your Feet
I feel possessed
Into temptation
There goes God
zijn absoluut aanraders, wat mij betreft.
In The Stand zit "Don't dream it's over"quote:Op zondag 9 september 2007 01:35 schreef tinoburg het volgende:
Welk nummer zat in de film, iemand?
quote:Crowded House-reünie vrolijk feest
Door STEFAN RAATGEVER
AMSTERDAM - Het moet vooral niet te zwaar op de hand worden, moet Neil Finn (49) voor aanvang van het Crowded House comeback-tweeluik in Carré gedacht hebben.
De reünie is dan wel beladen - de groep ging niet alleen in 1996 uiteen, maar verloor in 2005 drummer Paul Hester aan zelfmoord - maar moet vooral een vrolijke viering van de hereniging worden. Ook al is de eerste Crowded House-plaat in 14 jaar opgedragen aan Hester.
Groepsleider Finn stond twee jaar terug al op ontroerende wijze stil bij de dood van zijn drummer. Toen zong hij als eerbetoon samen met broer Tim (zelf kortstondig lid van Crowded House) Four seasons in one day a capella tijdens een concert van de Finn Brothers.
Dat aangrijpende nummer over de onvoorspelbaaheid van het leven liet de groep in het uitverkochte theater buiten de setlijst. Net als de door Hester geschreven fanfavoriet Italian Plastic en de twee sterke nieuwe nummers die indirect over zijn dood gaan (She called up en English trees).
Een Crowded House-concert betekent in het statige Carré een fikse dosis onderkoelde Nieuw-Zeelandse humor tussen Finn en bassist John Seymour en vooral veel hervonden spelplezier. Dat Finn en Seymour de groep juist om die reden (én niet de aanvulling op het salaris) tot leven wekten is geloofwaardig.
Helaas gaat hun enthousiasme samen met veel rommelige uitvoeringen van het nieuwe materiaal. Deels aan materiaalpech te wijten en daardoor geen zware zonde, maar wel jammer. In het tweede deel toont de formatie echter wel waarom die in Nederland nog zoveel aanhangers heeft. Daarvoor is een bescheiden greep uit het oude materiaal toereikend.
Mega-hits Dont dream its over (uit 1987) en Weather with you (1991) zijn mooi, melodieus en verraden Finss grote bewondering voor de Beatles. Maar het sterktst blijken speelse versies van minder bekende nummers als Chocolate Cake en World where you live.
Die bevestigen de status van Crowded House als schatbewaarder van de gedistingeerde kwaliteitspop. Met Neil Finn, die net zo makkelijk toetsen als gitaar speelt, als de Kiwi-versie van Paul McCartney.
* * * *
is dat de opname zoals die ook via de site van LegendarischLive te beluisteren is? Die zou ik wel graag willen hebben... Weliswaar niet het concert wat ik heb gezien, maar hé, iets is beter dan niets!quote:Op dinsdag 20 november 2007 16:33 schreef Michiel72 het volgende:
Ik kwam een opname tegen van het eerste Carré-concert, het schijnt opgenomen te zijn voor de radio??
In ieder geval is het de integrale opname. Voor de liefhebber zal ik 'm op Dimeadozen zetten, zodra ik weer een torrent mag uploaden...(morgen of donderdag)
Goede opname, al is het concert wel wat minder in mijn oren. Maar die conclusie trok ik ook al na afloop van de avond zelf.
Hierquote:Op vrijdag 25 januari 2008 20:53 schreef wormwood het volgende:
Crowded house treed 13 juli op tijdens een festival in Belgie.
Kans dat ze ook in Nederland komen voor een nieuw (openlucht) concert. Misschien wel Westergasterrein in Amsterdam, net als Radiohead.
Ha! Verslag? Setlist? PLease, vertel het ons!quote:Op zaterdag 12 juli 2008 13:26 schreef Sersjee het volgende:
Vandaag op Bospop en morgen op Werchter Boutique!
Nietes, want ik dacht dat het een 'ze spelen binnenkort bij shmoopy in de buurt'-kick was.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 19:24 schreef Intxaurraga het volgende:
Ik wil even melden dat ik Together Alone toch wel verreweg hun beste album vind. Private Universe en Nails In My Feet. En ja, dit is een nuttige kick.
En dat de kaartjes gratis zijn en ze er roze lollies uitdelen?quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 19:27 schreef shmoopy het volgende:
[..]
Nietes, want ik dacht dat het een 'ze spelen binnenkort bij shmoopy in de buurt'-kick was.
Split Enzquote:Op woensdag 22 november 2006 17:11 schreef marcb1974 het volgende:
Goede band
Wist dan weer niet dat ze voortkomen uit Split Enz, was ook al heel lekkere muziek
Als het over Crowded House gaat is iedere kick nuttigquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 19:24 schreef Intxaurraga het volgende:
Ik wil even melden dat ik Together Alone toch wel verreweg hun beste album vind. Private Universe en Nails In My Feet. En ja, dit is een nuttige kick.
Voor degenen die van plan zijn te zoeken in de nieuwsgroepen: esd-adchquote:The magnificent Masonic Hall Grand Lodge was the dramatic setting for a dramatic event: the first Crowded House concert in New York since the legendary band reformed after more than a decade apart. The hall’s enormous, brightly painted pipe organ opened this special show celebrating the release of the band’s new album, Time on Earth (ATO Records), for a crowd of long-time fans who traveled from as far as New Zealand to attend.
Check.quote:Op dinsdag 20 april 2010 12:50 schreef Sersjee het volgende:
De nieuwe single, Saturday Sun is gratis te downloaden alhier!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |