abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_43448137
vs

De historie:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Aug 13, 2006    Super Cup     PSV     Ajax     1 - 3
May 07, 2006    KNVB Beker    Ajax    PSV    2 - 1
Mar 11, 2006    Eredivisie    Ajax    PSV    0 - 0
Oct 23, 2005    Eredivisie    PSV    Ajax    1 - 0
Aug 05, 2005    Super Cup    Ajax    PSV    2 - 1
Mar 20, 2005    Eredivisie    Ajax    PSV    0 - 4
Oct 24, 2004    Eredivisie    PSV    Ajax    2 - 0
Feb 08, 2004    Eredivisie    Ajax    PSV    2 - 1
Oct 26, 2003    Eredivisie    PSV    Ajax    2 - 2
Mar 23, 2003    Eredivisie    PSV    Ajax    2 - 0


De nummer 1 vs de nummer 2. Huntelaar vs Alex. Stam vs Farfan. Gabri vs Cocu. Sneijder vs Simons. Ten Cate vs Koeman.

Aftrap om 12.30 in de Arena.
pi_43448150
quote:
Ze staan model voor het nieuwe denken. Alex Rodrigo Dias da Costa en Jaap Stam: topverdedigers die niet langer worden beschouwd als veredelde vuilverwerkers. De waardering neemt alleen maar toe. Alex is ook in zijn derde seizoen weer van onschatbare waarde voor PSV, terwijl de tien jaar oudere Stam al meteen aan de basis staat van de herrijzenis van Ajax. Groot, kaal en krachtig. En niet geheel toevallig de nummers 1 en 2 van het Voetballer van het Jaar-klassement. Morgen strijden ze in de ArenA om het recht van de sterkste.

DUEL DER GIGANTEN


Stam en Alex van onschatbare waarde voor Ajax en PSV

door Yoeri van den Busken en Jeroen Kapteijns

AMSTERDAM/EINDHOVEN, zaterdag
Het verplichte nummer tegen ADO Den Haag sleepte zich naar het eind toen Jaap Stam, met zevenmijlslaarzen en bal aan de voet, versnelde. De rest leek stil te staan, verzonken in een diepe slaap. Stam schoot naast, wilde een hoekschop, maar Jack van Hulten dacht er anders over. Verbaasd keek de scheidsrechter van dienst in een paar vuurspuwende ogen. ,,Dat is nou typerend voor zijn gedrevenheid”, zou trainer Henk ten Cate na afloop zeggen.

Voorheen had men het bij Ajax toch vooral over de aanvallers, de nummers tien, de bluf en de artisticiteit. Maar kennelijk hebben de seizoenen waarin de kwetsbaarheid pijnlijk aan het licht kwam, tot een bijstelling geleid. Stam is verworden tot een cultfiguur. Als hij aanzet voor een rush, raakt het publiek in vervoering. Dat zoiets nog eens zou kunnen gebeuren in Amsterdam, stad van de schone kunsten.

Op de vraag hoe het komt dat hij zo snel in goede aarde is gevallen, zegt Stam: ,,Over de laatste jaren kan ik niet oordelen. Ik ga uit van mijn eigen mentaliteit. Laten zien dat je alles geeft om te winnen; dat het ook iets van Ajax is. Lef tonen, zonder dat het tot arrogantie leidt. Mensen waarderen wat ik doe. Ook als het soms wat minder gaat, moet je die wil blijven uitstralen. Ik denk dat het met al die dingen te maken heeft.”

Ten Cate ziet Stam niet als een cultfiguur. ,,Want met die benaming zou je Jaap te kort doen. Cultfiguren zijn meestal de wat mindere goden, die op een andere manier iets losmaken bij het publiek. Jaap is gewoon de allerbeste verdediger in Nederland. En ook in de top van Europa kan hij nog makkelijk mee.”

Dat geldt zonder twijfel ook voor Alex, die eigendom is van Chelsea, maar inmiddels de belangstelling van Real Madrid heeft gewekt. ,,Alex is bezig aan een heel goed seizoen”, zegt trainer Ronald Koeman. „De selectie voor het Braziliaanse elftal is een extra stimulans voor hem. Je merkt dat hij qua training nog bewuster met voetbal bezig is. Dat is positief, want van nature is het een jongen die iets niet op 75 procent doet, als het ook op 70 procent kan. Vaak is dat ook wel voldoende, omdat hij zo goed is. Je ziet dat degenen die naast Alex spelen, stuk voor stuk naar grote hoogten stijgen. Voor een deel is dat een verdienste van die spelers zelf, maar dat heeft ook te maken met de kwaliteiten van Alex.”

Zowel Ten Cate als Koeman zegt het heerlijk te vinden om met zulke spelers te werken. ,,Alex en Jaap Stam zijn voor allebei de ploegen enorm belangrijk, omdat ze defensieve zekerheid bieden. Je moet een huis toch van beneden af opbouwen. Stam heeft bovendien, meer nog dan Alex, een leidende rol binnen de groep.

Alex zou nog wel wat meer leiding kunnen geven. Maar dat moet ook van nature in je zitten. Alex is niet iemand die uit zichzelf op de voorgrond treedt”, aldus Koeman.

Zelf vindt Stam dat zijn leiderschap ook weer niet moet worden overdreven. Zo vaak hoeft hij zijn stem niet te verheffen. ,,Mocht het nodig zijn, dan ben ik er. Maar de instelling van die jonge spelers hier is echt fantastisch. Ik probeer op mijn manier gewoon te zorgen dat ze het oppikken. Dat ze denken: verrek, die ouwe gaat er nog voor; dan gaan wij ook.”

PSV had erop gerekend Stam terug te kunnen halen. Alles werd al in gereedheid gebracht voor zijn rentree. Maar PSV kon in tegenstelling tot Ajax de transfersom die AC Milan vroeg (2,5 miljoen euro) niet betalen. Bovendien was op dat moment de toekomst van Alex bij PSV nog onduidelijk, zodat PSV zo vroeg in het seizoen nog geen beslissing kon nemen. Stam: „Vanwege mijn periode in Eindhoven gingen veel mensen er schijnbaar klakkeloos vanuit dat ik terug zou keren bij PSV. Maar het is nooit mijn eerste optie geweest.”

Van Alex had Stam evenwel zo mogen komen. „Niet om in plaats van mij te spelen, maar ik zou graag mét hem hebben gespeeld. Dan zou de verdediging van PSV héél sterk zijn geweest. Ik denk dat ik nog heel veel kan leren van een speler met zoveel ervaring. Ik zou ervoor tekenen als ik net zo’n carrière krijg als hij heeft gehad. Mijn respect voor hem is groot.”

Phillip Cocu kent beide verdedigers goed. Over de toegenomen waardering zegt hij: ,,Het publiek ziet ook wel dat dit soort spelers niet alleen balwegtrappers zijn en dat ze heel belangrijk zijn voor een ploeg. Als het achterin niet goed zit, dan kom je niet aan voetballen toe. Dat is vorig seizoen wel gebleken bij Ajax.”

Stam: „Alex is gewoon een heel goede verdediger, zo simpel is dat. En nog jong ook bovendien. In het verleden waren het vaak de spitsen die de meeste aandacht kregen. Langzamerhand is, wereldwijd, toch het besef gegroeid dat verdedigen ook heel belangrijk is. Terecht, want ik denk dat het heel lang is onderschat.”

Cocu: ,,Alex en Stam zijn vergelijkbaar, omdat ze allebei heel compleet zijn. Normaal is het zo dat fysiek sterke en kopsterke verdedigers niet snel en wendbaar zijn, maar zij zijn dat wel. Die combinatie is zeldzaam.”

Bron: De Telegraaf.
pi_43448261
Dat bedoel ik nou.. Je moet altijd 100% gaan en altijd willen winnen. Ook al is het tegen ADO .. je moet die drang uitstralen!
pi_43448266
PSV wint
pi_43448347
Go Ajax!
pi_43448452
Gelijkspel.
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
pi_43449014
2-3 maar ik weet nog neit voor wie hoop ajax natuurlijk!
sigh
pi_43449065
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 11:32 schreef Bat het volgende:
2-3 maar ik weet nog neit voor wie hoop ajax natuurlijk!
Zeg dan 3-2
pi_43449930
Lastige wedstrijd. Durf er geen geld op in te zetten. .
pi_43450012
Ik hoop op een mooie pot.
pi_43450278
Denk een gelijkspelletje, 1-1!
A.F.C.A.
Op woensdag 13 juni 2007 09:49 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
knuffelnegertje van de SC! ^O^
pi_43450363
Stam wordt eruit gespeelt door Farfan
pi_43450369
2-0
Bijsluiter: sportieve prestaties AFC Ajax essentieel voor humeur van deze persoon.
××× Twee belevingen, één passie: AFC Ajax Amsterdam ×××
F-Side Amsterdam, since 1976 ××× AFCA Ultra's VAK 410, since 2001
  zaterdag 11 november 2006 @ 12:51:49 #14
122446 Corksterr
AFC Ajax till I die.
pi_43450402
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 12:49 schreef AminBen het volgende:
Stam wordt eruit gespeelt door Farfan


Stam heeft wel betere spitsen tegenover zich gehad. Hopen dat Farfán de schalbes deze wedstrijd achterwege laat.

1-1.
Wie zijn billen brandt, mag blij zijn dat hij niet andersom stond.
pi_43450827
Dan hebben we altijd Arouna nog
pi_43450864
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 13:12 schreef AminBen het volgende:
Dan hebben we altijd Arouna nog
En wij Klaas, Kenneth en Wesley
  zaterdag 11 november 2006 @ 14:23:32 #17
23604 J-Will
Hou je klep dicht!
pi_43452453
Klaas Faalhaas, Kenneth Kan-niet en Wesley "ik ben een irritant opneukertje". Daar worden we in Eindhoven niet bang van. En in de Arena ook niet.
Anders krèdde een poar patse!
met dank aan SF
http://nba-fan.blogspot.com
pi_43452712
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 12:51 schreef Corksterr het volgende:

[..]



Stam heeft wel betere spitsen tegenover zich gehad. Hopen dat Farfán de schalbes deze wedstrijd achterwege laat.

1-1.
Betere spitsen zoals Beasley bedoel je?


http://www.psv.nl/show?id=14640&contentid=12975
Hier twee video-interviews aan beide zijden, voor de geinteresseerden.
PSV --- Chelsea FC --- Frank Lampard --- Heinz-Harald Frentzen --- Timo Glock
pi_43452953
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 14:23 schreef J-Will het volgende:
Klaas Faalhaas, Kenneth Kan-niet en Wesley "ik ben een irritant opneukertje". Daar worden we in Eindhoven niet bang van. En in de Arena ook niet.
In de categorie Jefferson Farval, Arouna Kaniescoré en Ibrahim Appelvlaai?
pi_43452988
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 14:47 schreef Mr.Mills het volgende:

[..]

In de categorie Jefferson Farval, Arouna Kaniescoré en Ibrahim Appelvlaai?
Het is Arouna Goal-nee...
Bijsluiter: sportieve prestaties AFC Ajax essentieel voor humeur van deze persoon.
××× Twee belevingen, één passie: AFC Ajax Amsterdam ×××
F-Side Amsterdam, since 1976 ××× AFCA Ultra's VAK 410, since 2001
pi_43453014
Ah, oke
  zaterdag 11 november 2006 @ 14:55:36 #22
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_43453108
Zouden we, gezien de vorm waarin beide teams verkeren, nu eindelijk weer een keer een echte topper te zien krijgen.

Ben benieuwd....
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
  zaterdag 11 november 2006 @ 15:43:03 #23
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_43454216
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 14:49 schreef Door_passie_gedreven het volgende:

[..]

Het is Arouna Goal-nee...
Hij heeft er alleen wel al meer in liggen dan Haas-Jan, om over Jeff (met 3 wedstrijden minder) maar te zwijgen
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
pi_43454882
PSV Eindhoven al jaren lang de beste !
Nothing to see here, carry on
pi_43455041
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 16:12 schreef RijstNatie het volgende:
PSV Eindhoven al jaren lang de beste !
Ajax Amsterdam al een eeuw lang de beste!
En Vincent zag het koren
En Einstein het getal
En Zeppelin de Zeppelin
En Johan zag de bal
pi_43455091
Ajax houdt de 1-0 vast tot in de 88 minuut. Dan krijgt PSV een strafschop mee door een Farfannetje.
pi_43455377
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 16:21 schreef patrickt37 het volgende:
Ajax houdt de 1-0 vast tot in de 88 minuut. Dan krijgt PSV een strafschop mee door een Farfannetje.
Die vervolgens gemist wordt
pi_43456541
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 14:23 schreef J-Will het volgende:
Klaas Faalhaas
Wie bedenkt dat soort onzin?

Hij heeft notabene ongeveer in zijn eentje PSV in de Gatorade Cup verslagen.
"A little philosophy inclineth man's mind to atheism, but depth in philosophy bringeth man's minds about to religion." - Sir Francis Bacon
"Heb je vijanden lief, wees goed voor wie jullie haten." - Jezus
pi_43456598
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 17:18 schreef koningdavid het volgende:

[..]

Wie bedenkt dat soort onzin?

Hij heeft notabene ongeveer in zijn eentje PSV in de Gatorade Cup verslagen.
in z'n eentje? Volgens mij heeft hij wat hulp gehad van ene Michael Ball
PSV --- Chelsea FC --- Frank Lampard --- Heinz-Harald Frentzen --- Timo Glock
pi_43456636
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 16:31 schreef kreischer2000 het volgende:

[..]

Die vervolgens gemist wordt
Of geraakt, en vervolgens maakt KJH er nog eentje in 90' + 4
'And I called your name,
like an addicted to cocaine calls for the stuff he'd rather blame'
  zaterdag 11 november 2006 @ 17:28:15 #31
122446 Corksterr
AFC Ajax till I die.
pi_43456751
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 17:20 schreef mcyodogg het volgende:

[..]

in z'n eentje? Volgens mij heeft hij wat hulp gehad van ene Michael Ball
Menig spits op de Neerlandse velden die er niet van zou profiteren
Wie zijn billen brandt, mag blij zijn dat hij niet andersom stond.
  zaterdag 11 november 2006 @ 17:32:07 #32
146730 R81
Ech wel...
pi_43456841
1-4.
The most beautiful view is the one I share with you.
Mijn trots!
  zaterdag 11 november 2006 @ 17:34:00 #33
108558 Messenga
goeiendag wat een geheel!
pi_43456890
Ik durf hier echt geen uitspraak over te doen. Deze teams zullen op dit moment zo enorm gewaagd tegen elkaar zijn.
pi_43457672
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 17:18 schreef koningdavid het volgende:

[..]

Wie bedenkt dat soort onzin?

Hij heeft notabene ongeveer in zijn eentje PSV in de Gatorade Cup verslagen.
Ja, maar dat kwam door Ball die hem makkelijk liet scoren. Telt niet .
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_43457692
Is kluivert morgen ook in de Arena?
pi_43457752
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 18:06 schreef Max-Westerman het volgende:
Is kluivert morgen ook in de Arena?
Vast wel. Hebben jullie wat leuks ingestudeerd?
PSV --- Chelsea FC --- Frank Lampard --- Heinz-Harald Frentzen --- Timo Glock
pi_43457920
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 18:08 schreef mcyodogg het volgende:

[..]

Vast wel. Hebben jullie wat leuks ingestudeerd?
De meeste Ajacieden hebben nog steeds veel respect voor Kluivert, denk niet dat ie iets vervelends hoeft te verwachten op een enkel fluitconcert na.
pi_43457940
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 10:23 schreef BliksemSchigt het volgende:

De nummer 1 vs de nummer 2. Huntelaar vs Alex. Stam vs Farfan. Gabri vs Cocu. Sneijder vs Simons.
op papier staan we al voor
  zaterdag 11 november 2006 @ 18:46:08 #39
153375 Lijpo
Finesse en souplesse
pi_43458628
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 10:23 schreef BliksemSchigt het volgende:

De nummer 1 vs de nummer 2. Huntelaar vs Alex. Stam vs Farfan. Gabri vs Cocu. Sneijder vs Simons. Ten Cate vs Koeman.
Op papier staat ajax al voor
pi_43458723
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 10:23 schreef BliksemSchigt het volgende:
De nummer 1 vs de nummer 2. Huntelaar vs Alex. Stam vs Farfan. Gabri vs Cocu. Sneijder vs Simons. Ten Cate vs Koeman.
We staan al voor! (op papier)
'And I called your name,
like an addicted to cocaine calls for the stuff he'd rather blame'
  zaterdag 11 november 2006 @ 18:52:41 #41
140724 Zyggie
Geweldenaar.
pi_43458776
Gabri speelt kut.
Zyggie.
pi_43459244
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 18:16 schreef pascalheister het volgende:

[..]

op papier staan we al voor
Simons beter dan Sneijder
En Vincent zag het koren
En Einstein het getal
En Zeppelin de Zeppelin
En Johan zag de bal
pi_43459265
Gomes - Stekelenburg
Kromkamp - Ogararu
Alex - Stam
Da Costa - Vermaelen
Salcido - Emanuelson
Simons - Maduro
Mendez - Gabri
Cocu - Perez
Afellay - Sneijder
Kone - Rosales
Farfan - Huntelaar

pi_43459313
Kluivert uitfluiten, dat NOOIT! Sowieso hou ik me liever bezig met m'n eigen club dan de tegenstander. Itt. onze vriendjes uit de haven.
pi_43459688
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 19:12 schreef AminBen het volgende:
Gomes - Stekelenburg
Kromkamp - Ogararu
Alex - Stam
Da Costa - Vermaelen
Salcido - Emanuelson
Simons - Maduro
Mendez - Gabri
Cocu - Perez
Afellay - Sneijder
Kone - Rosales
Farfan - Huntelaar

Haha jokerrrrr

Da Costa
pi_43459787
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 19:12 schreef AminBen het volgende:
Gomes - Stekelenburg
Kromkamp - Ogararu
Alex - Stam
Da Costa - Vermaelen
Salcido - Emanuelson
Simons - Maduro
Mendez - Gabri
Cocu - Perez
Afellay - Sneijder
Kone - Rosales
Farfan - Huntelaar

Volgens mij speelt Farfan niet tegen Huntelaar hoor. Of gaat Farfan Huntelaar morgen dekken?
pi_43459792
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 19:11 schreef SoA-Holic het volgende:

[..]

Simons beter dan Sneijder
ja veel nuttiger
pi_43459817
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 19:29 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]

Volgens mij speelt Farfan niet tegen Huntelaar hoor. Of gaat Farfan Huntelaar morgen dekken?
kone speelt toch ook niet tegen rosales, het gaat om de posities
pi_43459863
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 19:31 schreef pascalheister het volgende:

[..]

kone speelt toch ook niet tegen rosales, het gaat om de posities
Ja, en Alex toch niet tegen Stam !!eins!1111!!!eeins!!!



Had ik ze alle 11 op moeten noemen om mijn punt duidelijk moeten te maken?

Overigens zijn die 9 goals van Sneijder inderdaad minder nuttig dan die 4 van Simons.

Ga maar gewoon DVD'tjes kijken
  zaterdag 11 november 2006 @ 19:34:39 #50
140724 Zyggie
Geweldenaar.
pi_43459902
Laten we niet vervallen tot het standaardniveau van een ajaxtopic.

De strijd tussen Nederlandse talenten en goede buitenlandse aankopen zal boeiend worden.
Zyggie.
  zaterdag 11 november 2006 @ 19:36:49 #51
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_43459960
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 19:26 schreef Jasza het volgende:

[..]

Haha jokerrrrr l

Da Costa
Je kan zeggen wat je wil over da Costa maar hij scoort wel in de goal van de tegenstander ipv z'n eigen goal.
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
pi_43460214
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 19:36 schreef PyTh het volgende:

[..]

Je kan zeggen wat je wil over da Costa maar hij scoort wel in de goal van de tegenstander ipv z'n eigen goal.
Matige grap
pi_43460845
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 19:33 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]

Ja, en Alex toch niet tegen Stam !!eins!1111!!!eeins!!!



Had ik ze alle 11 op moeten noemen om mijn punt duidelijk moeten te maken?

Overigens zijn die 9 goals van Sneijder inderdaad minder nuttig dan die 4 van Simons.

Ga maar gewoon DVD'tjes kijken
zo kun je toch 3 jaar doorgaan met welles/nietes dat zal ik maar niet doen
moet jij niet naar je hotelletje?
pi_43462054
0-4
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
  zaterdag 11 november 2006 @ 20:50:28 #55
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_43462119
Ik hou het op 0-2
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
pi_43462241
Ik heb een euro op 0-4 gegooid met een quotering van 65. Zou wel leuk zijn als 't dan ook echt 0-4 wordt.
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
pi_43462270
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 20:50 schreef PyTh het volgende:
Ik hou het op 0-2
Daar denk ik ook aan
PSV --- Chelsea FC --- Frank Lampard --- Heinz-Harald Frentzen --- Timo Glock
pi_43462347
Welke Fok!-boertjes zitten morgen in het uitvak? BruggiKeane zag ik net en wie nog meer? Als jullie dan even naar vak 425 kijken, zullen jullie mij m'n tong zien uitsteken naar jullie. .
pi_43462415
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 20:58 schreef -Wolf- het volgende:
Welke Fok!-boertjes zitten morgen in het uitvak? BruggiKeane zag ik net en wie nog meer? Als jullie dan even naar vak 425 kijken, zullen jullie mij m'n tong zien uitsteken naar jullie. .
En mijn tong ook
pi_43462431
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 20:48 schreef cultheld het volgende:
0-4
Arrogantie zeg
pi_43462538
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 21:01 schreef Jasza het volgende:

[..]

Arrogantie zeg
Het is gewoon zielig.
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
  zaterdag 11 november 2006 @ 21:05:33 #62
51398 MisterJ.Lo
LL.M (Master of Laws).
pi_43462547
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 21:01 schreef Jasza het volgende:

[..]

Arrogantie zeg
Des te mooier hoe stil het morgen zal zijn, als de wedstrijd afgelopen is.
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.
pi_43462720
Hoop het wel ja. kunne we die boeren effe lekker uitlachen en vernederen!
pi_43462739
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 21:05 schreef MisterJ.Lo het volgende:

[..]

Des te mooier hoe stil het morgen zal zijn, als de wedstrijd afgelopen is.
Aangezien de Arena voor het grootste gedeelte uit Ajacieden bestaat, ben je het dus met me eens dat het 0-4 gaat worden?
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
pi_43462749
Er worden morgen niemand vernederd. Het wordt gewoon een hele spannende strijd die of gelijk eindigt of in een nipte overwinning voor 1 van beide teams.
pi_43462761
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 21:14 schreef cultheld het volgende:

[..]

Aangezien de Arena voor het grootste gedeelte uit Ajacieden bestaat, ben je het dus met me eens dat het 0-4 gaat worden?
humor heb je wel, ondanks je foute clubkeuze. .
  zaterdag 11 november 2006 @ 21:24:10 #67
51398 MisterJ.Lo
LL.M (Master of Laws).
pi_43462998
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 21:14 schreef cultheld het volgende:

[..]

Aangezien de Arena voor het grootste gedeelte uit Ajacieden bestaat, ben je het dus met me eens dat het 0-4 gaat worden?
Verkeerd geinterpeteerd, wat ik probeer te zeggen is dat de arrogantie van psvers die zeggen dat het 0-2 0-3 0-4 wordt morgen en de hele week erop het zwaar te voorduren krijgen.
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.
pi_43463023
Een zware dag beleef ik morgen toch wel, aangezien ik vanavond geen bob ben.
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
pi_43463057
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 21:25 schreef cultheld het volgende:
Een zware dag beleef ik morgen toch wel, aangezien ik vanavond geen bob ben.
brak in het stadion zitten is echt klote, zeker zo vroeg, maar ik ben ook al aan m'n 3e bier bezig nu. . morgen maar ff vroeg naar het supp. home wat biertjes drinken zodat de kater wat minder erg aanvoelt.
pi_43463113
Ik ga maar naar bed
Beetje tv kijken en dan slapen
Morgen rond 7:00 op
8 uur de trein
Hup AFCA
pi_43464777
PSV EINDHOVEN!
0 - 2

Waar wordt het eigelijk uitgezonden
  zaterdag 11 november 2006 @ 22:56:07 #72
33232 Againzender
Vriend van de show
pi_43464957
Benieuwd morgen. PSV is erg goed in vorm, en erg efficient, en Alex lijkt steeds groter te worden.
Maar ons team staat er ook weer beter voor dan de afgelopen jaren

Zal geen afdroogpartij worden denk ik.
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 22:49 schreef -Japser- het volgende:

Waar wordt het eigelijk uitgezonden
Hier in het cafe om de hoek zag ik vanmiddag.
[b]Op maandag 6 september 2010 00:28 schreef tong80 het volgende:[/b]
GVD Wat moet jij een trotse vader zijn :)
:P
pi_43464998
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 22:49 schreef -Japser- het volgende:
PSV EINDHOVEN!
0 - 2

Waar wordt het eigelijk uitgezonden
.

Ze komen ineens met z'n allen onder de stenen vandaan; die voetbalvolgers.
pi_43465004
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 22:58 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]

.

Ze komen ineens met z'n allen onder de stenen vandaan; die voetbalvolgers.
ik zat ook al te denken, wie de fuck is dat??? .
  zaterdag 11 november 2006 @ 23:02:16 #75
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_43465059
Het kan alle kanten op morgen. Gelijkspel, nipte overwinning, grote zege voor Ajax of grote zege voor PSV. Als Ajacied zegik dat 't 3-1 wordt, een beetje dezelfde manier als bij de Super Cup.
pi_43465064
Euh ja, heel leuk
  zaterdag 11 november 2006 @ 23:06:04 #77
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_43465142
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 22:49 schreef -Japser- het volgende:
PSV EINDHOVEN!
0 - 2

Waar wordt het eigelijk uitgezonden
Dit ga je toch niet menen? Weer zo'n part time PSV'er
  zaterdag 11 november 2006 @ 23:07:58 #78
33232 Againzender
Vriend van de show
pi_43465177
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:02 schreef twi het volgende:
Het kan alle kanten op morgen. Gelijkspel, nipte overwinning, grote zege voor Ajax of grote zege voor PSV. Als Ajacied zegik dat 't 3-1 wordt, een beetje dezelfde manier als bij de Super Cup.
Bij de supercup was PSV nog totaal niet in vorm, dus zo'n wedstrijd verwacht ik niet.
[b]Op maandag 6 september 2010 00:28 schreef tong80 het volgende:[/b]
GVD Wat moet jij een trotse vader zijn :)
:P
pi_43465187
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 19:26 schreef Jasza het volgende:

[..]

Haha jokerrrrr

Da Costa
Goed argument!

Da Costa is veel en veel sterker in de duels dan Vermaelen
  zaterdag 11 november 2006 @ 23:10:34 #80
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_43465236
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:07 schreef Againzender het volgende:

[..]

Bij de supercup was PSV nog totaal niet in vorm, dus zo'n wedstrijd verwacht ik niet.
Ik vind het met die vorm wel meevallen. Ze spelen degelijk, maar de hype die er rond PSV hangt is flink overdreven. Moet ik bij zeggen dat ik de wedstrijden tegen Galatasaray (Eindhoven) en AZ niet heb gezien.
  zaterdag 11 november 2006 @ 23:11:22 #81
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_43465257
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:08 schreef AminBen het volgende:

[..]

Goed argument!

Da Costa is veel en veel sterker in de duels dan Vermaelen
Vind ik een knappe constatering na 3 duelletjes. Volgens mij zat er in 1 van die duels nog een behoorlijke fout van 'm ook, als ik het me goed herinner.
pi_43465296
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:08 schreef AminBen het volgende:

[..]

Goed argument!

Da Costa is veel en veel sterker in de duels dan Vermaelen
Ga weg joh, Vermaelen was vorig jaar ontzettend sterk. Da Costa heeft nog niks gepresteerd
pi_43465298

ik hoop dat ie zn been breekt als ie dit nog een keer flikt
pi_43465317
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:07 schreef Againzender het volgende:

[..]

Bij de supercup was PSV nog totaal niet in vorm, dus zo'n wedstrijd verwacht ik niet.
Ajax ook nog niet
pi_43465336
ik vermoed dat KJH het morgen op zn heupen krijgt
Ben benieuwd of Stam bij een corner het duel zal winnen van Alex.
pi_43465352
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 22:49 schreef -Japser- het volgende:
PSV EINDHOVEN!
0 - 2

Waar wordt het eigelijk uitgezonden
In de ArenA
  zaterdag 11 november 2006 @ 23:16:28 #87
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_43465369
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:13 schreef toma het volgende:
[afbeelding]
ik hoop dat ie zn been breekt als ie dit nog een keer flikt
Eén maar?
pi_43465418
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:16 schreef twi het volgende:

[..]

Eén maar?
die ander breek ik persoonlijk
pi_43465545
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:13 schreef toma het volgende:
[afbeelding]
ik hoop dat ie zn been breekt als ie dit nog een keer flikt
wtf????? .
pi_43465571
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:13 schreef Jasza het volgende:

[..]

Ga weg joh, Vermaelen was vorig jaar ontzettend sterk. Da Costa heeft nog niks gepresteerd
Owja, Vermaelen scoorde een mooie goal in de vCL...
pi_43465613
AJACIEDEN WAT GAAN JULLIE TOC H JANKEN MORGEN !!!!!!!!!
12 november 2006, Ajax - PSV 0-1
pi_43465641
ook al zo'n newbie. wtf...
pi_43465662
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:27 schreef Mister_YingYang het volgende:
AJACIEDEN WAT GAAN JULLIE TOC H JANKEN MORGEN !!!!!!!!!
En dan zeggen dat ze in Amsterdam bluffen.
  zaterdag 11 november 2006 @ 23:30:31 #94
135789 Damzkieee
Ontzettende natnek
pi_43465677
Hup Ajax
2-0
The Killers Heracles Almelo Real Madrid
29.10 Novastar HMH
pi_43465726
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:25 schreef AminBen het volgende:

[..]

Owja, Vermaelen scoorde een mooie goal in de vCL...
So?

Dat is het enige wat je kan noemen
pi_43465727
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:30 schreef Damzkieee het volgende:
Hup Ajax
2-0
pi_43465737
ik zie die koppen al voor me

en die ajacieden met hun excuusjes hier


DAT WORDT LACHEN MORGEN!!!
12 november 2006, Ajax - PSV 0-1
pi_43465740
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:33 schreef Mister_YingYang het volgende:
ik zie die koppen al voor me

en die ajacieden met hun excuusjes hier


DAT WORDT LACHEN MORGEN!!!
pi_43465760
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:33 schreef Jasza het volgende:

[..]

So?

Dat is het enige wat je kan noemen
VERLIEZEN VAN FC KOPENHAGEN EN DAARDOOR DE CHAMPIONS LEAGUE MISSEN

12 november 2006, Ajax - PSV 0-1
pi_43465761
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:33 schreef Mister_YingYang het volgende:
ik zie die koppen al voor me

en die ajacieden met hun excuusjes hier


DAT WORDT LACHEN MORGEN!!!
Kneus donder is op
pi_43465781
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:34 schreef Jasza het volgende:

[..]

Kneus donder is op
Vraag me of van wie deze kloon is .
pi_43465799
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:34 schreef Mister_YingYang het volgende:

[..]

VERLIEZEN VAN FC KOPENHAGEN EN DAARDOOR DE CHAMPIONS LEAGUE MISSEN

Het duurste eigen doelpunt ooit, is toch alleen maar prachtig? Een OG van 9 miljoen. . Die hebben wij en niemand anders!
pi_43465804
ben zenuwachtig
12 november 2006, Ajax - PSV 0-1
pi_43465819
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:36 schreef -Wolf- het volgende:

[..]

Het duurste eigen doelpunt ooit, is toch alleen maar prachtig? Een OG van 9 miljoen. . Die hebben wij en niemand anders!


always look on the bright side of life...
12 november 2006, Ajax - PSV 0-1
pi_43465843
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:34 schreef Mister_YingYang het volgende:

[..]

VERLIEZEN VAN FC KOPENHAGEN EN DAARDOOR DE CHAMPIONS LEAGUE MISSEN

gozert psv heeft m nog nooit gewonnen.
pi_43465881
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:37 schreef Mister_YingYang het volgende:
ben zenuwachtig
en terecht
  zaterdag 11 november 2006 @ 23:44:49 #107
74763 bergkampf
How you doin`? ;)
pi_43465953
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:39 schreef toma het volgende:

[..]

gozert psv heeft m nog nooit gewonnen.
De europa cup 1 hebben ze in 1988 gewonnen
Ado is the pride of Holland!
pi_43465974
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:44 schreef bergkampf het volgende:

[..]

De europa cup 1 hebben ze in 1988 gewonnen
Da's geen C.L. hè
pi_43466012
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:44 schreef bergkampf het volgende:

[..]

De europa cup 1 hebben ze in 1988 gewonnen
De Champions League bestaat pas sinds 1992
pi_43466043
Zal wel weer één en al treurigheid worden in die livetopics morgen.
pi_43466061
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:44 schreef bergkampf het volgende:

[..]

De europa cup 1 hebben ze in 1988 gewonnen
Poeh poeh, met 5 ex-Ajacieden
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
pi_43466090
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:49 schreef Radegast het volgende:
Zal wel weer één en al treurigheid worden in die livetopics morgen.
Hehehe inderdaad. Maar dat hoort erbij.
pi_43466107
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:50 schreef StarGazer het volgende:

[..]

Poeh poeh, met 5 ex-Ajacieden
Dat is bijzaak als je Edward Linskens in je elftal hebt staan.
PSV --- Chelsea FC --- Frank Lampard --- Heinz-Harald Frentzen --- Timo Glock
  zaterdag 11 november 2006 @ 23:53:03 #114
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_43466108
De Europacup winnen zonder van een aansprekende tegenstander te hebben gewonnen. Dat moet best treurig zijn geweest.
pi_43466122
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:53 schreef twi het volgende:
De Europacup winnen zonder van een aansprekende tegenstander te hebben gewonnen. Dat moet best treurig zijn geweest.
Real Madrid?
PSV --- Chelsea FC --- Frank Lampard --- Heinz-Harald Frentzen --- Timo Glock
pi_43466129
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:53 schreef mcyodogg het volgende:

[..]

Dat is bijzaak als je Edward Linskens in je elftal hebt staan.
Owh ja, die met dat doelpunt
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
pi_43466144
Ik word altijd zo moe van die '95 rukkers.


HET IS 2006, WAKE UP, JULLIE TEAM BAKT ER NIKS VAN
12 november 2006, Ajax - PSV 0-1
  zaterdag 11 november 2006 @ 23:54:59 #118
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_43466149
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:53 schreef mcyodogg het volgende:

[..]

Real Madrid?
Hebben jullie daar van gewonnen dan?
pi_43466163
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:54 schreef twi het volgende:

[..]

Hebben jullie daar van gewonnen dan?
Ja, on aggregate.
PSV --- Chelsea FC --- Frank Lampard --- Heinz-Harald Frentzen --- Timo Glock
pi_43466166
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:54 schreef Mister_YingYang het volgende:
Ik word altijd zo moe van die '95 rukkers.


HET IS 2006, WAKE UP, JULLIE TEAM BAKT ER NIKS VAN
Ah daar is spuit 11 ook weer
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
  zaterdag 11 november 2006 @ 23:56:34 #121
108558 Messenga
goeiendag wat een geheel!
pi_43466169
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:53 schreef mcyodogg het volgende:

[..]

Real Madrid?
Benfica .
  zaterdag 11 november 2006 @ 23:56:45 #122
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_43466172
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:56 schreef mcyodogg het volgende:

[..]

Ja, on aggregate.
Dat noem ik nou niet echt winnen, twee keer gelijkspelen.
pi_43466213
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:54 schreef Mister_YingYang het volgende:
Ik word altijd zo moe van die '95 rukkers.


HET IS 2006, WAKE UP, JULLIE TEAM BAKT ER NIKS VAN
oh nee ?

pi_43466227
De psv versie van Dirk-Kuijt
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
pi_43466265
ik ga morgen trouwens naar WillemII - Feyenoord. Kijken of dit degradatie-duel nog spannend kan worden.
  zondag 12 november 2006 @ 00:08:52 #126
51398 MisterJ.Lo
LL.M (Master of Laws).
pi_43466408
quote:
Op zaterdag 11 november 2006 23:58 schreef toma het volgende:

[..]

oh nee ?

[afbeelding]
owned.
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.
pi_43466430
quote:
Op zondag 12 november 2006 00:08 schreef MisterJ.Lo het volgende:

[..]

owned.
Ik wacht even tot morgen

Dan roep ik owned
12 november 2006, Ajax - PSV 0-1
pi_43469725
hup jode
pi_43469736
tijd voor een bakkie pleur en een kommetje flakes, .
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 november 2006 @ 08:50:16 #130
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_43469877
3-0
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
  zondag 12 november 2006 @ 08:55:27 #131
33232 Againzender
Vriend van de show
pi_43469890
quote:
Op zondag 12 november 2006 07:36 schreef -Wolf- het volgende:
tijd voor een bakkie pleur


Niet echt weer om naar het stadion te gaan fietsen zo te zien....
[b]Op maandag 6 september 2010 00:28 schreef tong80 het volgende:[/b]
GVD Wat moet jij een trotse vader zijn :)
:P
pi_43469895
quote:
Op zondag 12 november 2006 08:55 schreef Againzender het volgende:

[..]



Niet echt weer om naar het stadion te gaan fietsen zo te zien....
ik pak ook maar de bus naar het treinstation denk ik. .
pi_43470036
Ik ga over een uurtje richting Amsterdam, spanning begint toch langzaam te komen
PSV --- Chelsea FC --- Frank Lampard --- Heinz-Harald Frentzen --- Timo Glock
  zondag 12 november 2006 @ 09:21:58 #134
135789 Damzkieee
Ontzettende natnek
pi_43470046
Ben benieuwd...
The Killers Heracles Almelo Real Madrid
29.10 Novastar HMH
pi_43470183
Spanning komt hier ook opzetten

HUP AFC!!
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
pi_43470215
Ik ga nu vertrekken.
pi_43470240
Yep, ik ga ook maar eens. Kan niet wachten op de gefrustreerde gezichten om me heen dalijk

Jajaja
Eens per jaar wordt PSV kampioen
Dat gaan we ieder jaar weer over doen
Rood en wit zijn onze voetbalkleuren
Niets kan onze jongens nog gebeuren
Want wij zijn hier met een legioen
PSV wordt dit jaar kampioen
Daar is niks aan te doen
Dat zingt het legioen
PSV de kampioen!

COME ON PSV!
PSV --- Chelsea FC --- Frank Lampard --- Heinz-Harald Frentzen --- Timo Glock
pi_43470285
quote:
Op zondag 12 november 2006 09:47 schreef mcyodogg het volgende:
Yep, ik ga ook maar eens. Kan niet wachten op de gefrustreerde gezichten om me heen dalijk

Jajaja
Eens per jaar wordt PSV kampioen
Dat gaan we ieder jaar weer over doen
Rood en wit zijn onze voetbalkleuren
Niets kan onze jongens nog gebeuren
Want wij zijn hier met een legioen
PSV wordt dit jaar kampioen
Daar is niks aan te doen
Dat zingt het legioen
PSV de kampioen!

COME ON PSV!
Wat een tekst
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
pi_43470291
en ik maar denken dat ze alleen in rotjeknor hand in hand liepen...
pi_43470325
Even ontbijten en dan richting ArenA
Enoh: "Voor Nederlanders is het misschien normaal dat getalenteerde voetballers bij Ajax spelen, maar zo denk ik niet. Er zijn zat goede spelers die niet de kans krijgen voor Ajax te voetballen. Ik wel. Daar bedank ik God iedere dag voor."
pi_43470396
quote:
Op zondag 12 november 2006 09:47 schreef mcyodogg het volgende:
Yep, ik ga ook maar eens. Kan niet wachten op de gefrustreerde gezichten om me heen dalijk

Jajaja
Eens per jaar wordt PSV kampioen
Dat gaan we ieder jaar weer over doen
Rood en wit zijn onze voetbalkleuren
Niets kan onze jongens nog gebeuren
Want wij zijn hier met een legioen
PSV wordt dit jaar kampioen
Daar is niks aan te doen
Dat zingt het legioen
PSV de kampioen!

COME ON PSV!
Ik snap dat je supporter van Feyenoord, AZ, Heerenveen, Groningen en zelfs Emmen kan zijn, maar van PSV??? De grootste nep club van het Nederland, met veelal debiele hypocriete supporters die Ajax een bedrijf noemen.... Weten jullie daar wel waar de afkorting PSV voor staat??

En dan debiele liedjes die niks van orginaliteit hebben, maar goed er zijn leuke PSV supporters zoals Theo Maasen, maar ja die weet ook hoe debiel de rest van z'n mede supporters zijn

En ja er zijn meer uitzonderingen op de regel, Cultheld, PH en Rubber enzo
West Ham supporters, check: Dutchirons
Dutch Football Manager Site!
Determined to deliver, destined to dominate. - The Third Movement
pi_43470419
ik ben onderweg! .
  zondag 12 november 2006 @ 10:14:25 #143
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_43470469
C'mon PSV!

Heb er zin in!
  zondag 12 november 2006 @ 10:33:38 #144
33232 Againzender
Vriend van de show
pi_43470706
quote:
Op zondag 12 november 2006 10:14 schreef Kleffe_Dop het volgende:

Heb er zin in!
daar sluit ik mij bij aan. straks maar eens even aankleden, nog wat eten, en dan richting stadion!
[b]Op maandag 6 september 2010 00:28 schreef tong80 het volgende:[/b]
GVD Wat moet jij een trotse vader zijn :)
:P
pi_43471186
quote:
Op zondag 12 november 2006 10:08 schreef MrDoegewoon het volgende:

[..]

Ik snap dat je supporter van Feyenoord, AZ, Heerenveen, Groningen en zelfs Emmen kan zijn, maar van PSV??? De grootste nep club van het Nederland, met veelal debiele hypocriete supporters die Ajax een bedrijf noemen.... Weten jullie daar wel waar de afkorting PSV voor staat??

En dan debiele liedjes die niks van orginaliteit hebben, maar goed er zijn leuke PSV supporters zoals Theo Maasen, maar ja die weet ook hoe debiel de rest van z'n mede supporters zijn

En ja er zijn meer uitzonderingen op de regel, Cultheld, PH en Rubber enzo
Dat zijn nou brabanders... En ik ben dr verekte trots op

Maargoed, word of gelijkspel, of een kleine overwinning voor een van de 2... Het zal geen 0-4 worden zoals in 2005 :]
pi_43471297
quote:
Op zondag 12 november 2006 10:08 schreef MrDoegewoon het volgende:

[..]

En dan debiele liedjes die niks van orginaliteit hebben
Want bij de andere voetbalclubs staat het repertoire inderdaad bol van de diepzinnige teksten.


Heb d'r zin in! Gewoon om 05:00 uur thuiskomen en dan op zondagochtend de wekker zetten om maar weer op tijd in de kroeg te zijn om de wedstrijd te kijken. Dat is bikkelen he?!?
  zondag 12 november 2006 @ 11:45:46 #147
108558 Messenga
goeiendag wat een geheel!
pi_43471702
Ik heb er zin an
  zondag 12 november 2006 @ 11:47:54 #148
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_43471729
de opstellingen:

Ajax: Maarten Stekelenburg; John Heitinga, Jaap Stam, Zdenek Grygera, Thomas Vermaelen; Gabri, Wesley Sneijder, Urby Emanuelson; Tom de Mul, Klaas Jan Huntelaar, Kenneth Perez.

Wissels: Vermeer; Maduro, Rosales, Lindenbergh, Rosenberg, Ogararu, Mitea

PSV: Gomes; Kromkamp, Alex, Da Costa, Salcido; Simons, Cocu, Afellay, Mendéz, Koné, Farfán

Wissels: Moens, Reiziger, Väyrynen, Culina, Aissati, Addo, Tardelli.
Jawel, je keek.
pi_43471951
Huntelaar
pi_43471960
Perez, had ik niet verwacht.
pi_43471970
quote:
Op zondag 12 november 2006 10:08 schreef MrDoegewoon het volgende:

[..]

Ik snap dat je supporter van Feyenoord, AZ, Heerenveen, Groningen en zelfs Emmen kan zijn, maar van PSV??? De grootste nep club van het Nederland, met veelal debiele hypocriete supporters die Ajax een bedrijf noemen.... Weten jullie daar wel waar de afkorting PSV voor staat??

En dan debiele liedjes die niks van orginaliteit hebben, maar goed er zijn leuke PSV supporters zoals Theo Maasen, maar ja die weet ook hoe debiel de rest van z'n mede supporters zijn

En ja er zijn meer uitzonderingen op de regel, Cultheld, PH en Rubber enzo

het is je weer in de bol geslagen
  zondag 12 november 2006 @ 12:01:34 #152
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_43471977
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:00 schreef Ranja_Ranja het volgende:
Huntelaar
Ja die had je niet verwacht he
Jawel, je keek.
  zondag 12 november 2006 @ 12:02:06 #153
74763 bergkampf
How you doin`? ;)
pi_43471989
Ik gok 2-3
Ado is the pride of Holland!
pi_43472006
Heb er zin in!
pi_43472054
5-3 Met af en toe leuk voetbal aan beide kanten
pi_43472091
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:05 schreef BadRabbit het volgende:
5-3 Met af en toe leuk voetbal aan beide kanten
Maar vooral aan onze kant.
pi_43472102
Opstelling Ajax: Maarten Stekelenburg; John Heitinga, Jaap Stam, Zdenek Grygera, Thomas Vermaelen; Gabri, Wesley Sneijder, Urby Emanuelson; Tom de Mul, Klaas Jan Huntelaar, Kenneth Perez.
Wissels: Vermeer; Maduro, Rosales, Lindenbergh, Rosenberg, Ogararu, Mitea

PSV: Gomes; Kromkamp, Alex, Da Costa, Salcido; Simons, Cocu, Afellay, Mendéz, Koné, Farfán
Wissels: Moens, Reiziger, Väyrynen, Culina, Aissati, Addo, Tardelli.
pi_43472129
Mitea!
I like my sugar with coffee and cream!
Beastie Boys - Intergalactic
pi_43472196
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:06 schreef Roeni3 het volgende:

[..]

Maar vooral aan onze kant.
Dat spreekt voor zich
pi_43472253
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:02 schreef bergkampf het volgende:
Ik gok 2-3
0-2
pi_43472293
Forza PSV
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
pi_43472327
Let's go Joden!
I like my sugar with coffee and cream!
Beastie Boys - Intergalactic
pi_43472353
gelijkspel!
pi_43472375
2-1 voor Ajax
"A little philosophy inclineth man's mind to atheism, but depth in philosophy bringeth man's minds about to religion." - Sir Francis Bacon
"Heb je vijanden lief, wees goed voor wie jullie haten." - Jezus
  zondag 12 november 2006 @ 12:19:58 #165
51398 MisterJ.Lo
LL.M (Master of Laws).
pi_43472406
KOMOP AJAX!!!
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.
pi_43472413
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:18 schreef koningdavid het volgende:
2-1 voor Ajax
Daar ga ik ook voor
  zondag 12 november 2006 @ 12:20:52 #167
122446 Corksterr
AFC Ajax till I die.
pi_43472426
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:17 schreef Jnk18 het volgende:
gelijkspel!
Dan ben ik tevreden.
Wie zijn billen brandt, mag blij zijn dat hij niet andersom stond.
pi_43472442
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:15 schreef Bos81 het volgende:
Forza PSV
Clarkson: Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary... That's what gets you.
pi_43472456
PSV gaat gewoon winnen

Heerlijk voor AZ zou dat ook zijn
Ik support gevallen topclubs!
pi_43472458
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:15 schreef Bos81 het volgende:
Forza PSV
wat hij zegt
pi_43472485
  zondag 12 november 2006 @ 12:28:24 #172
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_43472597
KOMOP AJAX!!
pi_43472633
Come on Ajax!!!!!!!
pi_43472660
PSV
  zondag 12 november 2006 @ 12:33:50 #175
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
  zondag 12 november 2006 @ 12:34:26 #176
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_43472738
KOM OP AJAX
Jawel, je keek.
pi_43472747


"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_43472763
Kom op PSV
Keep the faith!!
  zondag 12 november 2006 @ 12:35:36 #179
108558 Messenga
goeiendag wat een geheel!
pi_43472765
Hup Ajax.
  zondag 12 november 2006 @ 12:36:23 #180
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_43472780
Bijna Heitinga
pi_43472784
Heitinga beukt hem meteen uit het veld
  zondag 12 november 2006 @ 12:36:31 #182
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_43472787
Ziet er trouwens mooi uit
  zondag 12 november 2006 @ 12:36:41 #183
108558 Messenga
goeiendag wat een geheel!
pi_43472791
Foei
pi_43472794

"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_43472810
Kone
pi_43472831
jammer heitinga.. had erin gekunne
  zondag 12 november 2006 @ 12:38:29 #187
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_43472836
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:38 schreef Jnk18 het volgende:
jammer heitinga.. had erin gekunne
beetje laat
Jawel, je keek.
pi_43472858
ja sorry.. fuck het man het is een stream!
pi_43472873
Hoe die chinees Huntelaar zegt
pi_43472897
3 minuten achter, leuk
pi_43472901
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:36 schreef venomsnake het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
pi_43472910
ugh ik moet klussen
  zondag 12 november 2006 @ 12:41:49 #193
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_43472920
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:41 schreef Skwish het volgende:
ugh ik moet klussen
Radio 1
pi_43472921
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:41 schreef Skwish het volgende:
ugh ik moet klussen
Van wie ?
pi_43472980
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:41 schreef TimmyAsd het volgende:

[..]

Radio 1
Feyenoord ?
  zondag 12 november 2006 @ 12:45:41 #196
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_43473026
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:44 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Feyenoord ?
feyenoord is niet belangrijk
  zondag 12 november 2006 @ 12:46:24 #197
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_43473052
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:45 schreef TimmyAsd het volgende:

[..]

feyenoord is niet belangrijk
Degradatievoetbal kan heel spannend zijn hoor
Jawel, je keek.
pi_43473071
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:46 schreef jna het volgende:

[..]

Degradatievoetbal kan heel spannend zijn hoor
Ze staan wel voor. Misschien kan degradatie afgewend worden.
pi_43473084
Bij Ajax rennen ze zich nou al kapot
pi_43473088
geel affelay
My life is mine, My right is mine
pi_43473143
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:40 schreef Dj_Day-V het volgende:
3 minuten achter, leuk
leuk als je de goal nog wilt zien
  zondag 12 november 2006 @ 12:50:15 #202
17283 Cheiron
Ho ho ho...
pi_43473154
Zo, misschien kan hij op radio 1 nog 10 keer zeggen dat PSV het "allemaal toelaat"..
Too lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl
pi_43473164
Ik kan het nergens volgen, dus ik ben totaal afhankelijk van jullie
pi_43473174
Hoe staat het ervoor na een kwartiertje ballen ?
pi_43473184
wat geen doelputn psv tochg> hguh wat?
pi_43473193
Ajax is flink bezig, PSV krijgt straks natuurlijk ineens een kans
pi_43473197
Ajax beter..
A.F.C.A.
Op woensdag 13 juni 2007 09:49 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
knuffelnegertje van de SC! ^O^
  zondag 12 november 2006 @ 12:51:48 #208
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_43473203
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:51 schreef Arockalypse het volgende:
Hoe staat het ervoor na een kwartiertje ballen ?
0-0, leuke pot, gelijkopgaand
pi_43473204
0-0 nog hier iedergeval.. dno de live stand
  zondag 12 november 2006 @ 12:51:55 #210
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_43473206
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:51 schreef Arockalypse het volgende:
Hoe staat het ervoor na een kwartiertje ballen ?
www.radio1.nl?
Jawel, je keek.
pi_43473228
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:51 schreef Arockalypse het volgende:
Hoe staat het ervoor na een kwartiertje ballen ?
Licht overwicht voor Ajax, aangezien PSV wat vaker een afwachtende (controlerende) houding heeft om daarna te counteren. Ajax schijnt wel flink te jagen, met name Huntelaar houdt de boel achterin bezig.

Aldus Langs de Lijn.
pi_43473287
Da Costa is weer lekker bezig.
Clarkson: Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary... That's what gets you.
  zondag 12 november 2006 @ 12:55:30 #213
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_43473313
Affelay moet gaan oppassen denk ik.. heeft al geel en wordt ff aangesproken..
pi_43473315
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:54 schreef vw_caddy het volgende:
Da Costa is weer lekker bezig.
idd, veel foutje balletjes als ik het zo hoor
Onderbroeken zonder knopen hoef je alleen maar af te stropen!
pi_43473316
waar wordt het gestreamd dan? linkje
pi_43473328
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:55 schreef Onderbroek het volgende:

[..]

idd, veel foutje balletjes als ik het zo hoor
Zelfde als Afellay, ben ik ook absoluut niet weg van.
Clarkson: Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary... That's what gets you.
  zondag 12 november 2006 @ 12:56:24 #217
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_43473334
Oei Sneijder bijna
pi_43473336
Affelay
pi_43473347
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:55 schreef Pjetr het volgende:
waar wordt het gestreamd dan? linkje
http://www.ajaxlive.nl/livestreams/

Live wedstrijden via (P2P) Internet streams #14
pi_43473359
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:55 schreef Pjetr het volgende:
waar wordt het gestreamd dan? linkje
Kijk zelf eens langer dan 5 minuten op het forum rond....Zoeken blijft moeilijk hoor
pi_43473365
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:56 schreef Xrenity het volgende:
Affelay
Afellay
pi_43473378
reclame op radio 1
My life is mine, My right is mine
pi_43473385
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:57 schreef Leso_Varen het volgende:

[..]

Afellay
het spijt me.
pi_43473405
Mendez ook geel
My life is mine, My right is mine
pi_43473416
Mendez gele prent
A.F.C.A.
Op woensdag 13 juni 2007 09:49 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
knuffelnegertje van de SC! ^O^
pi_43473420
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:57 schreef sjimz het volgende:

[..]

Kijk zelf eens langer dan 5 minuten op het forum rond....Zoeken blijft moeilijk hoor
zeik niet, snol
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 november 2006 @ 12:59:32 #228
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_43473421
Mendez op de bon
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_43473426
quote:
Op zondag 12 november 2006 12:56 schreef TimmyAsd het volgende:
Oei Sneijder bijna
nou ja, bijna....
Schot ging behoorlijk hoog over.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_43473436
En terecht, kerel was ook veel te laat...
A.F.C.A.
Op woensdag 13 juni 2007 09:49 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
knuffelnegertje van de SC! ^O^
pi_43473459
Mooi balletje op emanuelson.
pi_43473467
Geel voor Mendez, smerige overtreding.
pi_43473508
Vrije trap
pi_43473520
SImons Geel kaartje
A.F.C.A.
Op woensdag 13 juni 2007 09:49 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
knuffelnegertje van de SC! ^O^
pi_43473522
Simons geel
pi_43473526
quote:
Op zondag 12 november 2006 13:03 schreef Roycoooooo het volgende:
SImons Geel kaartje
Jezus, gaat niet lekker met PSV
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 november 2006 @ 13:03:44 #237
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_43473527
Simons staat ook in het boekje
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_43473531
gaat lekker met psv
pi_43473532
Hup Ajax!
pi_43473536
Loopt snel op dat aantal gele kaarten bij PSV. Denk dat er wel wat gewisseld zal worden in de rust. Afellay er af bijv.
pi_43473538
3e geel al voor psv.. word nog leuk vandaag
pi_43473544
Scheids omgekocht ofzo ?
pi_43473550
Pisvee niet best, Ajax wel stukkie beter
A.F.C.A.
Op woensdag 13 juni 2007 09:49 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
knuffelnegertje van de SC! ^O^
pi_43473562
KNVB-Ajax clan!
I like my sugar with coffee and cream!
Beastie Boys - Intergalactic
pi_43473574
Ach die gele kaarten, dat is natuurlijk nooit fijn. Van mij mogen alle PSV-ers gewoon geel krijgen als er maar gewoon gewonnen wordt
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
pi_43473585
quote:
Op zondag 12 november 2006 13:04 schreef Roycoooooo het volgende:
Pisvee niet best, Ajax wel stukkie beter
Ik zie ajax echt niet beter zijn hoor
pi_43473616
ze krijgen wel kansen...
pi_43473617
quote:
Op zondag 12 november 2006 13:05 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Ik zie ajax echt niet beter zijn hoor
Ik zie helemaal niets , maar ik luister Langs de Lijn.
pi_43473622
Emanuelson
pi_43473636
Bij AZ-PSV nam Wegereef alleen nog Cocu te grazen
pi_43473645
92" 1-0 Perez ?
pi_43473654
ajax word sterker volgens radio 1!
My life is mine, My right is mine
  Redactie Frontpage / Weblog zondag 12 november 2006 @ 13:08:42 #254
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_43473671
Kijken jullie ook via internet ?!
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
  zondag 12 november 2006 @ 13:08:45 #255
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_43473674
ajax wordt sterker en sterker
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
  zondag 12 november 2006 @ 13:09:04 #256
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_43473683
quote:
Op zondag 12 november 2006 13:08 schreef paultjuhhh het volgende:
Kijken jullie ook via internet ?!
nee, vertel maar waar
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
pi_43473684
Via Sopcast Emmanuel San
MOKUM XXX RATED
pi_43473691
quote:
Op zondag 12 november 2006 13:08 schreef paultjuhhh het volgende:
Kijken jullie ook via internet ?!
Sopcast
pi_43473707
PP MAte.. SIP TV, CAIFU SPORTS en GOAL TV2 wel chinees commentaar mja.. PPmate kun je googlen.. moe je wel nieuwste beta dlen om die zenders te zien volgens mij.
pi_43473721
Japie Japie stam
A.F.C.A.
Op woensdag 13 juni 2007 09:49 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
knuffelnegertje van de SC! ^O^
pi_43473724
Jammer Perez ! Wat een vechtlust van Ajax zeg !
pi_43473742
Welke Channel moet ik hebben op sopcast? ZIt nu naar Chinees volleybal te kijken maar dat is niet helemaal de bedoeling... Vrouwen en techniek...
  Redactie Frontpage / Weblog zondag 12 november 2006 @ 13:11:01 #263
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_43473745
ik via ppmate en sopcast al is sopcast kleiner beeld
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
pi_43473761
Alle 3 de kaarten na overtredingen op Sneijder.
Volgens mij hebben ze het moeilijk met hem. Maar goed, dit is des psv's. Ik reken mij zeker nog niet rijk.
"I believe it is essential for our planetary future to develop tools that can change the consciousness which has created the crisis that we are in." - Stanislav Grof
pi_43473763
Sopcast is niet zo super.. ubc sports zend em ook uit geloof ik via Sopcast
pi_43473781
quote:
Op zondag 12 november 2006 13:10 schreef mliez het volgende:
Welke Channel moet ik hebben op sopcast? ZIt nu naar Chinees volleybal te kijken maar dat is niet helemaal de bedoeling... Vrouwen en techniek...
Zie links eerder in het topic of in het topic over streams, de rest zoek je zelf maar ut.
  Redactie Frontpage / Weblog zondag 12 november 2006 @ 13:12:35 #267
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_43473793
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
pi_43473797
k ook via ppmate, kanaal caifu sport
A.F.C.A.
Op woensdag 13 juni 2007 09:49 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
knuffelnegertje van de SC! ^O^
  zondag 12 november 2006 @ 13:12:52 #269
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_43473802
Lekker radio 1 aan.
pi_43473821
Komop Ajax schiet er nu eens 1tje in!
pi_43473828
quote:
Op zondag 12 november 2006 13:12 schreef DeTolk het volgende:
Lekker radio 1 aan.
  zondag 12 november 2006 @ 13:14:36 #272
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_43473850
PSV verlangt naar de pauze
pi_43473869
quote:
Op zondag 12 november 2006 13:14 schreef DeTolk het volgende:
PSV verlangt naar de pauze
Huh ?
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 november 2006 @ 13:15:28 #274
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_43473873
Gabri
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
  Redactie Frontpage / Weblog zondag 12 november 2006 @ 13:15:36 #275
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_43473877
Hoe kan PSV zo slecht spelen
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
pi_43473888
Zo te horen is Mendez niet echt goed bezig, Vayrinnen misschien na rust inbrengen?
pi_43473900
quote:
Op zondag 12 november 2006 13:15 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Huh ?
Dat zegt de radio 1 verslaggever
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
pi_43473913
quote:
Op zondag 12 november 2006 13:16 schreef Bos81 het volgende:

[..]

Dat zegt de radio 1 verslaggever
pi_43473922
Marco in de tribune
pi_43473924
2 minuten extra tijd.
pi_43473933
quote:
Op zondag 12 november 2006 13:16 schreef Dj_Day-V het volgende:
Marco in de tribune
Erin of erop?
pi_43473940
quote:
Op zondag 12 november 2006 13:16 schreef Bos81 het volgende:

[..]

Dat zegt de radio 1 verslaggever
zeker een jood
-je UI was te groot en daarom verwijderd-
pi_43473942
Ajax is stukken sterker, dit moeten we kunnen pakken
pi_43473947
quote:
Op zondag 12 november 2006 13:17 schreef Leso_Varen het volgende:

[..]

Erin of erop?
Gewoon, kijken
pi_43473948
quote:
Op zondag 12 november 2006 13:16 schreef Dj_Day-V het volgende:
Marco in de tribune
Dat is niet zo slim, dan zie je niks van de wedstrijd
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
pi_43473957
Kans PSV!
pi_43473964
quote:
Op zondag 12 november 2006 13:17 schreef Bos81 het volgende:

[..]

Dat is niet zo slim, dan zie je niks van de wedstrijd
pi_43473972
quote:
Op zondag 12 november 2006 13:17 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Gewoon, kijken
  zondag 12 november 2006 @ 13:18:23 #289
17283 Cheiron
Ho ho ho...
pi_43473976
de tering!
Too lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl
pi_43473979
Rust
pi_43473986
Hup PSV
  zondag 12 november 2006 @ 13:18:48 #292
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_43473990
Ik stem voor een naamsverandering van PSV naar PPSV. Paaltje Pissende Sport Vereniging.
  zondag 12 november 2006 @ 13:18:58 #293
82589 S-Two
barba macacu
pi_43473994
quote:
Op zondag 12 november 2006 13:17 schreef Agrafes het volgende:
Ajax is stukken sterker, dit moeten we kunnen pakken
PSV nog geen kans gehad nee. Ajax ook niet echt goeie kansen, maar wel een aantal mogelijkheden. Tweede helft zo door gaan en er dan ff 1tje inprikken .
Before R. Kelly had his teens.. Wutang had their cream
Slick Rick had his rings... crack rock had it's fiends
Martin Luther had his dreams, Stevie Wonder could sing
or Elvis was king, Hip Hop was on the scene
pi_43474003
quote:
Op zondag 12 november 2006 13:18 schreef twi het volgende:
Ik stem voor een naamsverandering van PSV naar PPSV. Paaltje Pissende Sport Vereniging.
Hoe komt het dat jij zo stoer bent ?
  Redactie Frontpage / Weblog zondag 12 november 2006 @ 13:19:19 #295
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_43474009
oeij
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
  zondag 12 november 2006 @ 13:19:25 #296
115917 BigFire
AjaxFans.net
pi_43474013
zoals ik al voorspelde, makkie voor Ajax. het is alleen nog wachten op de goals.
"We hebben die flair, we hebben die jus!"
"Je kun hun die flavour geven maar toch gaan we ze bikkelen!"

- Edgar Davids
  Redactie Frontpage / Weblog zondag 12 november 2006 @ 13:19:57 #297
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_43474027
quote:
Op zondag 12 november 2006 13:19 schreef BigFire het volgende:
zoals ik al voorspelde, makkie voor Ajax. het is alleen nog wachten op de goals.
Bijna 0-1 hoor
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
  zondag 12 november 2006 @ 13:20:01 #298
108558 Messenga
goeiendag wat een geheel!
pi_43474028
Het is wachten op de goals.
pi_43474032
poepoe wat een kans voor farfan ;o
pi_43474043
Rust
A.F.C.A.
Op woensdag 13 juni 2007 09:49 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
knuffelnegertje van de SC! ^O^
  Redactie Frontpage / Weblog zondag 12 november 2006 @ 13:20:42 #301
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_43474044
3 schoten op doel ajax
2 schoten op doel PSV
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
  zondag 12 november 2006 @ 13:21:00 #302
108558 Messenga
goeiendag wat een geheel!
pi_43474051
Ik ben benieuwd wat ze te zeggen hebben in de kleedkamer.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')