Ja, erg vreemd. Klotedag, want dan zit ik meestal in de kroeg.quote:Op donderdag 2 november 2006 22:33 schreef AnnaStesia het volgende:
He??Morgen weer house??
Dan zenden ze morgen tenminste nog iets uit wat kijkcijfers trekt, dus...quote:Op donderdag 2 november 2006 22:59 schreef boneyard het volgende:
ik las ergens dat ze dan bedankt programma gingen inkorten van 2 uur naar 1 uur, dus dan is er ruimte over, blijkbaar voor house dus.
volgens mij is de verandering redelijk laat gemaakt, dus gidsen en kranten kunnen nog wel eens de verkeerde informatie hebben. ik zou er vanuit gaan dat het wel gewoon uitgezonden wordt.quote:Op vrijdag 3 november 2006 09:06 schreef avotar het volgende:
volgens de krant deze morgen kwam house niet hooor..
Neen!quote:Op vrijdag 3 november 2006 14:27 schreef jellyrose het volgende:
of mag je hier spoileren?
Okay, ik zeg niksquote:
onduidelijk, zoals al gezegd komt het vermoedelijk vanwege het inkorten van het programma "Je wordt bedankt!". maar wat ze daar volgende week mee doen is onbekend.quote:Op vrijdag 3 november 2006 14:30 schreef PsyCha het volgende:
Jeej vanavond weer een aflevering. Is dat alleen deze week of elke week zo?
Is dat een andere afl ? volgens mij wel.quote:Op vrijdag 3 november 2006 17:59 schreef Lief-visje het volgende:
Vanavond nog een keer !!
heb je gister ook geen house gekeken, dan? De aankondiging dat het vandaag zou zijn, was direct na de aflevering van gister...quote:Op vrijdag 3 november 2006 23:57 schreef Isabeau het volgende:
Wat een idioterie!!![]()
Zelfs tvgids.nl wist van niks! Heb ik een aflevering gemist
![]()
Nou ja, dan maar downloaden.
juist... sydney...quote:Op zaterdag 4 november 2006 01:32 schreef purplerose het volgende:
Lekker ventje toch de jonge Dr. ChaseKen hem nog van neighbours waar die jaren in heb gezeten en wist wel dat het een lekkerding zou gaan worden
De vent die Dr. Chase senior speelt is voor de meeste mensen bekend van "the pretender"
Was een goeie aflevering trouwens vanavond
Wij hadden hetzelfde probleemquote:Op maandag 6 november 2006 03:26 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Godver, omdat 'je wordt bedankt' uitgelopen was heb ik het einde van House gemist.. ARHGDan maar de dvd seizoen 1 gaan kopen..
Iemand die pas aan het einde van het seizoen komt opdraven, maar dan wel een lid wordt van de vaste staf van het ziekenhuis.quote:Op maandag 6 november 2006 13:21 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Trouwens, wie is dat vrouwtje helemaal rechts op de foto in OP?
Download ook even voor ons (= XcUZ_Me en ondergetekende)?quote:Op vrijdag 3 november 2006 23:57 schreef Isabeau het volgende:
Wat een idioterie!!![]()
Zelfs tvgids.nl wist van niks! Heb ik een aflevering gemist
![]()
Nou ja, dan maar downloaden.
me2quote:Op maandag 6 november 2006 16:39 schreef Duvel het volgende:
[..]
Download ook even voor ons (= XcUZ_Me en ondergetekende)?![]()
Het is me al vaker opgevallen dat juist SBS6 een puinhoop maakt van de programmering.quote:Op maandag 6 november 2006 13:21 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Ja maar is toch stom.. k bedoel.. je wordt bedankt is volgens mij toch echt geen LIVE programma.. dan moeten die idioten van SBS toch ook wel zien dat het uit gaat lopen op de huige programmering..
Op txt van sbs stond ook nog gewoon dezelfde start-eindtijd van House.. baal er wel van, want het was een verdomd spannende aflevering
Tja, je moet toch wat. Ik denk dat als het op dezelfde manier gedaan was als in ER of zo, het dan lang niet zo leuk was geweest.quote:Op maandag 6 november 2006 19:09 schreef MaartenGrendel het volgende:
Leuke serie, hoewel de symptomen van de patienten en de manieren waarop House en zijn team een behandeling vinden soms wel erg vergezocht zijn.
hoezo op nu ook op vrijdag?quote:Op dinsdag 7 november 2006 17:11 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Voortaan House op donderdag EN vrijdag..
Hoe relaxed!!
Nu maar hopen dat de programmering op vrijdags blijft kloppen!
Inderdaad.quote:Op maandag 6 november 2006 21:04 schreef boneyard het volgende:
handig om zo'n plaatje dan voor de op te kiezen.
Leuk leuk leuk leuk !!!quote:Op dinsdag 7 november 2006 19:54 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Ik denk dat ze wat tijd willen gaan inhalen om alle 3 seizoenen uit te kunnen zenden
onzin, het is vermoedelijk net zoals vorige week dat een andere programma niet meer 2 uur duurt maar 1 uur, en dat vullen ze dus op met house, permanent blijkbaar. wat maakt het sbs nou uit hoever ze van amerika zitten, zolang ze er maar niet te dicht bij komen.quote:Op dinsdag 7 november 2006 19:54 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Ik denk dat ze wat tijd willen gaan inhalen om alle 3 seizoenen uit te kunnen zenden
Zo relax ff zeg, ik zeg toch.. IK DENK!quote:Op dinsdag 7 november 2006 21:58 schreef boneyard het volgende:
[..]
onzin, het is vermoedelijk net zoals vorige week dat een andere programma niet meer 2 uur duurt maar 1 uur, en dat vullen ze dus op met house, permanent blijkbaar. wat maakt het sbs nou uit hoever ze van amerika zitten, zolang ze er maar niet te dicht bij komen.
De friendsbox gaat straks ook mee naar mijn vakantiewoning en op een regenachtig weekend ga ik zoveel mogelijk afleveringen bekijken.quote:Op woensdag 8 november 2006 21:42 schreef Isabeau het volgende:
Toen al briljant: http://www.youtube.com/watch?v=sXNd99IhdmA (Hugh Laurie in Friends, beetje zacht geluid)
Het is donderdag en vrijdag.quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:25 schreef Jo0Lz het volgende:
Goede serie. Maar ik heb gezien dat er 1 weg moet?
Is dit nou elke dag? Of is het elke week?
Elke dag, daar heb ik helemaal geen tijd voor
Haha, ook "Jeeves and Wooster" staat er op (samen met Stephen Fry). Dat is lang geleden (direct na BlackAdder):quote:Op woensdag 8 november 2006 21:42 schreef Isabeau het volgende:
Toen al briljant: http://www.youtube.com/watch?v=sXNd99IhdmA (Hugh Laurie in Friends, beetje zacht geluid)
quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:22 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Wat denken jullie trouwens.. gaat het wat worden tussen Cameron en House?
Het is niet het meest fijne mannetje nee.. magoed.. zorgt wel voor een leuke sfeer..quote:
Bizar toch dat elke rijke vent in de VS zomaar een ziekenhuis kan kopen en er winst mee kan proberen te maken....quote:
Ik vond Chase zo cutequote:
Medical Doctor.quote:Op zaterdag 11 november 2006 13:22 schreef E.T. het volgende:
ik zag gister ook een trailer waarin ze zeiden 'morgen'. Maar dat was de trailer van de aflevering van gister.
Ik vraag me trouwens de hele tijd af waar "M.D" voor staat
ik vond dat te voor de hand liggendquote:
Er zijn ook niet medische doctors. Die weten amper hoe je een pleister moet plakken. Daarvan willen ze zich blijkbaar toch onderscheiden.quote:Op zaterdag 11 november 2006 13:33 schreef E.T. het volgende:
[..]
ik vond dat te voor de hand liggend
tot nader nieuws wel lijkt me.quote:Op zaterdag 11 november 2006 13:23 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Komt House nu in het vervolg altijd op vrijdagavond?
Vergis jij je niet? Ik heb geen trailer gezien tijdens de reclamesquote:Op zaterdag 11 november 2006 11:01 schreef Lief-visje het volgende:
Er werd tijdens de reclame gemeld dat er vandaag nog een aflevering zou komen dat betekend dus 3 op een rij !
Maar ik kan er niks over vinden op internet
Nee, het staat heel officieel voor Doctor of Medicine van het Latijnse Medicinæ Doctor.quote:
Ik heb niks gezien dus schijnbaar een foutquote:Op zondag 12 november 2006 10:52 schreef boneyard het volgende:
was er nou nog een uitzending gisteren?
Je kunt natuurlijk ook gewoon van ir. naar dr.ir. gaanquote:Op zondag 12 november 2006 09:58 schreef Isabeau het volgende:
In Nederland verandert je titel van drs (doctorandus) naar dr (doctor) en dat doctor is in de VS dan Ph.D.
Als arts?quote:Op zondag 12 november 2006 16:42 schreef Dutchman77 het volgende:
Je kunt natuurlijk ook gewoon van ir. naar dr.ir. gaan![]()
neej ik heb mijn opnames ff nagekeken.. ik heb geen promo gezien van vrijdag voor zaterdag...quote:Op zondag 12 november 2006 10:52 schreef boneyard het volgende:
was er nou nog een uitzending gisteren?
Nee als Ph.D. Een gewone dr. titel gaat niet altijd via drs. Maar een medische doctor titel dus wel (tenminste dat neem ik aan, of zijn daar ook uitzonderingen?).quote:
mail em anders ffquote:Op zondag 12 november 2006 23:55 schreef Dutchman77 het volgende:
[..]
Nee als Ph.D. Een gewone dr. titel gaat niet altijd via drs. Maar een medische doctor titel dus wel (tenminste dat neem ik aan, of zijn daar ook uitzonderingen?).
[modus]
Vraag me wel af hoe het dan zit als je er een medische studie achteraan doet met specialisatie. Ben je dan daarna bijvoorbeeld dr^2 ir? [/modus]
Hij is nu druk bezig Borat uit de problemen te houden:quote:Op maandag 13 november 2006 00:58 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
mail em anders ff
gregory@housemd.com![]()
Hier geen problemenquote:Op maandag 13 november 2006 22:11 schreef fratsman het volgende:
Ben ik overigens de enige die af en toe zit zo van. Door al die medische termen?
Hm ja, niet teveel op letten. Ik ben geen medicus, maar ik vang soms wat vage termen op die me wel wat zeggen. En verder wijst het zich vanzelf wel.quote:Op maandag 13 november 2006 22:19 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Hier geen problemen
Maar ik kan me voorstellen dat het iemand anders soms duizelt![]()
Nu je het zegt.. ik dacht ook even informatief te zijn en de info van sbs te kopieren.. k zoek het ff uit!quote:Op dinsdag 14 november 2006 21:07 schreef wonderer het volgende:
oh ja, die speechGeweldig.
Eh, wacht even... de aflevering met de titel Heavy gaat NIET over de man met aids, maar over een meisje met overgewicht...
Welke komt nou?
voor ons iets om naar uit te kijken dusquote:Op dinsdag 14 november 2006 22:27 schreef wonderer het volgende:
Role Model, net gekeken op de computer't Blijft leuk maar ik vind het tweede seizoen beter.
Jaaaa, wat mijn fout.. nja mijn fout.. fout van SBS.. maar is al opgelost..quote:Op dinsdag 14 november 2006 22:41 schreef Duvel het volgende:
Heavy was vorige week toch al?
Ik weet nooit wat de titel van die afleveringen zijn: ik kijk en that's it eigenlijk...quote:Op woensdag 15 november 2006 00:30 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Jaaaa, wat mijn fout.. nja mijn fout.. fout van SBS.. maar is al opgelost..
....en wat precies is er dan veranderd aan de tijden? Het was donderdag half 10 en sinds 2 weken vrijdag kwart voor 10...quote:Op woensdag 15 november 2006 21:16 schreef Lief-visje het volgende:
De reclames zijn aangepast bij SBS 6 nu voortaan op donderdag om half 10 en vrijdag kwart voor 10 !
Zo nu kunnen er geen misverstanden meer ontstaan
Ja idd.. k snap de waarde van die post ook niet echtquote:Op woensdag 15 november 2006 21:24 schreef Isabeau het volgende:
[..]
....en wat precies is er dan veranderd aan de tijden? Het was donderdag half 10 en sinds 2 weken vrijdag kwart voor 10...
De tijden zijn niet veranderd waarom het dan op donderdag om half 10 en vrijdag om kwart voor 10 begint is mij een raadsel.quote:Op woensdag 15 november 2006 21:24 schreef Isabeau het volgende:
[..]
....en wat precies is er dan veranderd aan de tijden? Het was donderdag half 10 en sinds 2 weken vrijdag kwart voor 10...
Het verschil in tijd heeft waarschijnlijk met de programmering te makenquote:Op woensdag 15 november 2006 21:35 schreef Lief-visje het volgende:
[..]
De tijden zijn niet veranderd waarom het dan op donderdag om half 10 en vrijdag om kwart voor 10 begint is mij een raadsel.
Maar omdat er vrijdag een verkeerde promo rond ging dat het ook op zaterdag zou zijn dacht ik ik meld het even![]()
Ik vind die neger nu niet irritant meer, hij moet dood.quote:
mooi... 'k heb toch een etentje, morgen...quote:Op donderdag 16 november 2006 22:25 schreef Duvel het volgende:
[..]
Ik vind die neger nu niet irritant meer, hij moet dood.
Morgen dus geen House, maar vallende stukjes plastic.
Role Model.quote:Op donderdag 16 november 2006 22:26 schreef vw_caddy het volgende:
Weet iemand welke aflevering vanavond uitgezonden is? Deel gemist, rest maar even downloaden.
Stom patentensysteem hebben ze daar ook.quote:Op donderdag 16 november 2006 22:29 schreef DuranK het volgende:
Die speech![]()
Wat een geweldige serie is het toch![]()
Soms heeft het zin om het topic een stukje terug te lezen, want meestal post iemand een previeuw over de aankomende uitzending!quote:Op donderdag 16 november 2006 22:26 schreef vw_caddy het volgende:
Weet iemand welke aflevering vanavond uitgezonden is? Deel gemist, rest maar even downloaden.
Ja tenslotte komt HIV voornamelijk bij hetro's voorquote:Op donderdag 16 november 2006 23:06 schreef wonderer het volgende:
Wel een beetje flauw dat House meteen over gay begon toen hij dacht dat de senator aids had.
Dat bedoel ik niet. Het is gewoon een vooroordeel dat niet bij House past.quote:Op donderdag 16 november 2006 23:11 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja tenslotte komt HIV voornamelijk bij hetro's voor
Ken je em persoonlijk danquote:Op donderdag 16 november 2006 23:50 schreef wonderer het volgende:
[..]
Dat bedoel ik niet. Het is gewoon een vooroordeel dat niet bij House past.
House leeft op vooroordelen, man. De patiënt liegt toch, dus gebruikt hij vooroordelen om tot zijn conclusie/diagnose te komen.quote:Op donderdag 16 november 2006 23:50 schreef wonderer het volgende:
[..]
Dat bedoel ik niet. Het is gewoon een vooroordeel dat niet bij House past.
Mja, guess you're right.quote:Op vrijdag 17 november 2006 00:15 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
House leeft op vooroordelen, man. De patiënt liegt toch, dus gebruikt hij vooroordelen om tot zijn conclusie/diagnose te komen.
Zo is er geen tiener die niet iedere avond stoned op de bank zit, bijvoorbeeld.
Zag er geen afleveringnummer bijstaan, maar via een omweg toch gevonden.quote:Op donderdag 16 november 2006 22:57 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Soms heeft het zin om het topic een stukje terug te lezen, want meestal post iemand een previeuw over de aankomende uitzending!![]()
Superquote:Op vrijdag 17 november 2006 08:50 schreef vw_caddy het volgende:
[..]
Zag er geen afleveringnummer bijstaan, maar via een omweg toch gevonden.![]()
Ik ben wel erg benieuwd wat er tussen Cameron en House gaat gebeuren.. Dr. Allison is cutequote:Op vrijdag 17 november 2006 08:50 schreef Karina het volgende:
Goede aflevering. Die speech op het laatst was wel voorspelbaar, ik dacht al dat House zoiets zou flikken. En House heeft een Nintendo DS(misschien al eerder in beeld geweest, maar was mijn nog niet opgevallen). Jammer dat er niet gezoend werd op het eind.
Stomme Dominosteentjes ! Waar is de musquote:
Zijn hoofd lijkt op die poppetjes uit Mars Attacks, met al die bobbels en zo...quote:Op vrijdag 17 november 2006 15:15 schreef fratsman het volgende:
Die dikke neger moet dood!vervelende gast. Hij lijkt overigens op Uncle Phil, alleen dan volledig kaal.
dan bieden we ons ff aan.. sluiten we een mooie dealquote:Op vrijdag 17 november 2006 16:09 schreef purplerose het volgende:
Als zij dr House niet wil, wil ik hem wel
Gaat helemaal goed komen!quote:Op zaterdag 18 november 2006 00:58 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
dan bieden we ons ff aan.. sluiten we een mooie deal![]()
![]()
gelukkig wel jaquote:Op woensdag 22 november 2006 16:54 schreef boneyard het volgende:
weer maar 1 aflevering deze week.
Alleen op donderdag dus?quote:Op woensdag 22 november 2006 16:54 schreef boneyard het volgende:
weer maar 1 aflevering deze week.
Just in case, I've already ordered an extra large coffin. Oh no, don't thank me. That's just the kinda guy I am.quote:Op donderdag 23 november 2006 22:50 schreef fratsman het volgende:
Die droom in het begin!![]()
![]()
![]()
Geweldig gewoon!
Welnee.quote:Op donderdag 23 november 2006 22:56 schreef Argento het volgende:
Is Cameron nou trouwens definitief weg?
Zo hallo, dat mag wel wat subtielerquote:Op donderdag 23 november 2006 22:50 schreef fratsman het volgende:
En hopelijk zijn we nou van die neger af.
Nee hoor, ik hoop ook dat we van hem af zijn!quote:Op vrijdag 24 november 2006 12:19 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Zo hallo, dat mag wel wat subtieler![]()
ach jah, t is nie altijd feest hequote:Op vrijdag 24 november 2006 21:57 schreef E.T. het volgende:
Alleen die baby was zo nep...
Een baby die met 28 weken wordt gehaald ziet er echt wel heel wat kariger uit(en ligt aan heel wat meer slangetjes en draadjes in een couveuse)
Ik denk dat er geen ouders waren die hun 28 weken oude baby wilden laten acteren in een seriequote:Op vrijdag 24 november 2006 21:57 schreef E.T. het volgende:
Alleen die baby was zo nep...
Een baby die met 28 weken wordt gehaald ziet er echt wel heel wat kariger uit(en ligt aan heel wat meer slangetjes en draadjes in een couveuse)
Tja, in meer series zijn de pasgeboren baby's een stuk ouder, of gewoon een robot. Mijn moeder zei meteen, dat kan geen baby zijn van 28 wekenquote:Op vrijdag 24 november 2006 21:57 schreef E.T. het volgende:
Alleen die baby was zo nep...
Een baby die met 28 weken wordt gehaald ziet er echt wel heel wat kariger uit(en ligt aan heel wat meer slangetjes en draadjes in een couveuse)
Hulde aan je moederquote:Op zaterdag 25 november 2006 16:12 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Tja, in meer series zijn de pasgeboren baby's een stuk ouder, of gewoon een robot. Mijn moeder zei meteen, dat kan geen baby zijn van 28 weken![]()
Nou! Jammer dat je naar E.R. ofzo gekeken hebt want House was donderdagquote:Op zaterdag 25 november 2006 19:35 schreef het-is-mij het volgende:
Gave aflevering van afgelopen woensdag!
ER komt ook op donderdag.quote:Op zaterdag 25 november 2006 19:38 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Nou! Jammer dat je naar E.R. ofzo gekeken hebt want House was donderdag.
Waarom maken ze er dan eerst reclame voor. Donderdag ga ik in ieder geval weer kijken.quote:Op woensdag 29 november 2006 17:48 schreef boneyard het volgende:
blijkbaar is de tijd van dubbele house echt over, weer maar eentje deze week.
omdat het wel een paar weken zo geweest is.quote:Op woensdag 29 november 2006 18:17 schreef Lief-visje het volgende:
Waarom maken ze er dan eerst reclame voor?
Volgens mij maar 2xquote:Op woensdag 29 november 2006 20:33 schreef boneyard het volgende:
[..]
omdat het wel een paar weken zo geweest is.
Ja, dat was wel een geinige dame!quote:Op vrijdag 1 december 2006 08:41 schreef MaartenGrendel het volgende:
Goeie aflevering weer. Toch jammer dat 'ie die dokter met de groene schoenen niet aangenomen heeft.
Lag hij niet gewoon ergens General Hospital te kijken?quote:Op vrijdag 8 december 2006 01:34 schreef CSI_MIAMI het volgende:
te gekke aflevering! Kijk nu al uit naar volgende week.. want ik zag daar volgens mij house op het ziekte bed liggen!
jaaquote:Op vrijdag 8 december 2006 03:52 schreef wonderer het volgende:
[..]
Of is Three stories volgende week?
quote:Op vrijdag 8 december 2006 12:39 schreef Sonja27 het volgende:
Moet zeggen dat ik House ook zeker niet verkeerd vind!
Blauwe ogenquote:Op vrijdag 8 december 2006 12:39 schreef Sonja27 het volgende:
Moet zeggen dat ik House ook zeker niet verkeerd vind!
quote:Op vrijdag 8 december 2006 20:34 schreef fratsman het volgende:
Was dat gisteren nou die Chinees uit Harold en Kumar? Die Milfroeper in American Pie?
Ik vind hem echt niks aan tot dusverquote:Op donderdag 14 december 2006 21:45 schreef Disorder het volgende:
Deze aflevering is erg vet tot nu toe!
quote:Op donderdag 14 december 2006 22:07 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ik vind hem echt niks aan tot dusver.
vind je andere house afleveringen wel leuk?quote:Op donderdag 14 december 2006 22:07 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik vind hem echt niks aan tot dusver.
Tis inderdaad wat voorspelbaar..... Toch blijft het me wel boeien. Vond deze aflevering aardig, het verhaal rond House was wel zeer interessant. Maar ik had er na alle berichten van beste aflevering iets te hoge verwachtingen bij.quote:Op donderdag 14 december 2006 22:19 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik vind de andere House-afleveringen in ieder geval leukér. Merk dat ik wel een beetje uitgekeken raak op hetzelfde format iedere keer: patient met iets onbeduidends. Oplossinkje, ooh kut, hij gaat slechter. Brainstormsessie. Andere oplossing. Hee, 't gaat iets beter. En dan ineens: shit! Foute boel. Brainstorm brainstorm... oh wacht, onder zn schoen zat een platgetrapt veenbesje van een giftige soort uit Okkiewokkiestan en toen ie zn schoen uittrok kwam het aan zn vingers, ging brood smeren en toen kreeg ie het binnen. Medicijntje en hopsa, weer boven jan.
Daar raak ik zo langzamerhand een beetje op uitgekeken.
Sela Wardquote:Op donderdag 14 december 2006 22:31 schreef AnnaStesia het volgende:
Ik vond het een mooie aflevering,een keer wat anders.
Wie is toch die actrice die Stacy speelde??
Ik kan er maar niet opkomen![]()
Dank jewel...ik weet nu weer waar ik haar van ken,de serie Sistersquote:Op donderdag 14 december 2006 22:40 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Sela Ward
Ik vond de aflevering wel redelijk eigenlijk.. alleen ging het wel erg snel bij het switchen van patiënt..![]()
That's rightquote:Op donderdag 14 december 2006 22:43 schreef AnnaStesia het volgende:
[..]
Dank jewel...ik weet nu weer waar ik haar van ken,de serie Sisters![]()
zonder meer eensch..quote:Op vrijdag 15 december 2006 08:58 schreef avotar het volgende:
hij was rommelig.. veel te rommelig.
Nee, dat klopt. Hij vertelt drie verhalen, waarbij halverwege duidelijk wordt dat een van die drie zijn eigen verhaal is.quote:Op vrijdag 15 december 2006 17:53 schreef Lief-visje het volgende:
maar het ging nu toch over onder andere dokter house zijn been ? of heb ik het nou verkeerd begrepen?
vond het wel slim om zo zijn eigen verhaal te vertellen net doen als of het een patient van je is geweest omdat je er zelf niet voor uit wil komenquote:Op vrijdag 15 december 2006 17:54 schreef wonderer het volgende:
[..]
Nee, dat klopt. Hij vertelt drie verhalen, waarbij halverwege duidelijk wordt dat een van die drie zijn eigen verhaal is.
Tjah, de verhalen kwamen echt heel erg vlug op je af. In het begin had ik niet eens door dat ze al geweest warenquote:Op vrijdag 15 december 2006 08:58 schreef avotar het volgende:
Het was een aardige aflevering, maar het predicaat "beste aflevering ooit" vond ik hem niet verdienen.
Tuurlijk.. grote groep slachtoffers en eindelijk hoor je wat er mis is met z'n been... maar toch... hij was rommelig.. veel te rommelig.
Yeah, ik vond het ook wel leuk. Het was de eerste House die ik ooit zag, dus ik snapte er al helemaal geen ruk van, maar ik vond het wel meteen een geweldig karakterquote:Op vrijdag 15 december 2006 18:01 schreef Lief-visje het volgende:
[..]
vond het wel slim om zo zijn eigen verhaal te vertellen net doen als of het een patient van je is geweest omdat je er zelf niet voor uit wil komen
Dan zou ik maar blijven kijken. Aangezien veel mensen de 'normale' House afleveringen leuker vinden. Maar zijn karakter is wel treffend jaquote:Op vrijdag 15 december 2006 19:15 schreef wonderer het volgende:
[..]
Yeah, ik vond het ook wel leuk. Het was de eerste House die ik ooit zag, dus ik snapte er al helemaal geen ruk van, maar ik vond het wel meteen een geweldig karakter
Oh, de eerste keer dat ik hem zag was de herhaling in 2005 op de Amerikaanse TV. Ik heb intussen alle afleveringen al meerdere keren gezien hoorquote:Op vrijdag 15 december 2006 19:53 schreef Disorder het volgende:
[..]
Dan zou ik maar blijven kijken. Aangezien veel mensen de 'normale' House afleveringen leuker vinden. Maar zijn karakter is wel treffend jaNors, cynisch, heeeeel cynisch, zwarte humor, maar wel een goed hart en altijd geniaal
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."
Ze waren er wel een beetje laat achter. Als ze uit hun doppen hadden gekeken in dat klooster, hadden ze die koperen pannen kunnen zien staan...quote:Op vrijdag 22 december 2006 08:55 schreef Disorder het volgende:
Die van gisteravond was weer erg tof
Maar van alleen pannen krijg je geen kopervergiftiging toch? Dat zou mooi wezen...quote:Op vrijdag 22 december 2006 09:02 schreef Duvel het volgende:
[..]
Ze waren er wel een beetje laat achter. Als ze uit hun doppen hadden gekeken in dat klooster, hadden ze die koperen pannen kunnen zien staan...
Als je er gevoelig voor bent?quote:Op vrijdag 22 december 2006 16:26 schreef wonderer het volgende:
[..]
Maar van alleen pannen krijg je geen kopervergiftiging toch? Dat zou mooi wezen...
Is niet helemaal waar..quote:Op vrijdag 22 december 2006 19:50 schreef Duvel het volgende:
[..]
Als je er gevoelig voor bent?Dat was het enige dat veranderd was, andere pannen.
* Spike1506 agrees for 100%quote:Op vrijdag 22 december 2006 20:05 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Is niet helemaal waar..
Het roestende spiraaltje was de hoofdoorzaak.. dat ze in contact kwam met de pannen versterkte het effect en zo kwam de vergiftiging..
Magoed.. waar hebben we het over![]()
House blijft tof!
Was dit al bekend?quote:
House (Hugh Laurie) is een specialist in besmettelijke infectieziekten. Hoewel zijn manier van doen op het botte af asociaal lijkt, is dokter House een non-conformist wiens onconventionele denkpatronen en feilloze instinct veel respect afdwingen. Als briljant diagnosticus gaat House geen uitdaging uit de weg. Bovendien kan hij voor het ontcijferen van medische puzzels en het redden van mensenlevens een beroep doen op een topteam van jonge medische experts dat hij zelf heeft samengesteld.
Release: 18 januari
Genre: tv-serie
Met: Hugh Laurie, Omar Epps, Lisa Edelstein, Robert Sean Leonard, Jennifer Morrison, Jesse Spencer
Regie: diverse
Duur: 22 afl.
Beeld: 16:9
Audio: Engels DD 5.1
Extra’s: Het Concept, Castingsessies, Medische Gevallen, Rondleiding op de Set, House-ismen, Dr House
Ik wacht wel tot i in de uitverkoop is hahaquote:Op maandag 1 januari 2007 23:50 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
Was dit al bekend?
Bol.com heeft voor 39.99 ipv 49.99.
Ik ben dus echt zooo benieuwd naar die aflevering.quote:Op donderdag 4 januari 2007 00:25 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Donderdag 4 januari, 21.30 uur
Acceptance
Een ‘death row’-gevangene is geveld door een onbekende ziekte. House gaat de man behandelen, ondanks de bezwaren van Cuddy en Foreman. Zo krijgt House te maken met Stacy. Cameron moet ondertussen een patiënt behandelen die stervende is.
Bijz: LL Cool J heeft in deze aflevering een bijrol
Dus toch, ik dacht hem al in het voorstukje gezien te hebbenquote:Op donderdag 4 januari 2007 00:25 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Bijz: LL Cool J heeft in deze aflevering een bijrol
Goed gezienquote:Op donderdag 4 januari 2007 09:07 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Dus toch, ik dacht hem al in het voorstukje gezien te hebben
Jammerquote:Op zaterdag 6 januari 2007 14:49 schreef AnnaStesia het volgende:
ipv House komt er darten volgende week
![]()
mag toch hopen dat het darten slechts eenmalig is.. Tis toch te erg voor woorden eigenlijk dat zo'n goede serie moet wijken voor zo'n nepsport...quote:Op zondag 7 januari 2007 12:30 schreef Feya het volgende:
jeetjeLopen we met deze serie ook al helemaal bij met de VS
![]()
En is het seizoen nu afgelopen of is dat darten eenmalig?
In Amerika wijkt het voor Idols en foot-/baseball. Ik begrijp het ook niet.quote:Op zondag 7 januari 2007 14:23 schreef MrMoon het volgende:
[..]
mag toch hopen dat het darten slechts eenmalig is.. Tis toch te erg voor woorden eigenlijk dat zo'n goede serie moet wijken voor zo'n nepsport...![]()
In Amerika is het de best bekeken serie hier slaat het schijnbaar niet aan.quote:Op zondag 7 januari 2007 19:13 schreef wonderer het volgende:
[..]
In Amerika wijkt het voor Idols en foot-/baseball. Ik begrijp het ook niet.
De 16e is er twee uur Idols dat begint om 8 uur... dus tenzij ze House om tien uur gaan uitzenden, denk ik dat het geschrapt wordt die dagquote:Op zondag 7 januari 2007 19:14 schreef Lief-visje het volgende:
[..]
In Amerika is het de best bekeken serie hier slaat het schijnbaar niet aan.
Mag hopen dat je het over Amerika hebt?quote:Op zondag 7 januari 2007 19:26 schreef wonderer het volgende:
[..]
De 16e is er twee uur Idols dat begint om 8 uur... dus tenzij ze House om tien uur gaan uitzenden, denk ik dat het geschrapt wordt die dag
Aangezien de 16e een dinsdag is... ja.quote:Op zondag 7 januari 2007 19:57 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Mag hopen dat je het over Amerika hebt?![]()
hulde (had de datum niet gecheckedquote:Op zondag 7 januari 2007 20:03 schreef wonderer het volgende:
[..]
Aangezien de 16e een dinsdag is... ja.
Ik had misschien American Idol moeten zeggen, zoals het programma officieel heet, dan was er geen verwarring ontstaanquote:Op zondag 7 januari 2007 20:14 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
hulde (had de datum niet gechecked)
Niet zeuren, wij hadden een showstop van een maandquote:Op zondag 7 januari 2007 20:28 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Nja.. wij kunnen nog een week wachten verdomme
nja oke.. mats ik jequote:Op zondag 7 januari 2007 20:30 schreef wonderer het volgende:
[..]
Niet zeuren, wij hadden een showstop van een maandDe laatste aflevering was 12 december
Ik had ontwenningsverschijnselen! Gelukkig te remedieren met een DVDtje, maar toch
Juist ivm dartenquote:Op donderdag 11 januari 2007 20:09 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Vanavond komt het dus NIET?
Hoe minder ijs op de sloten, hoe meer op de tv.quote:Op donderdag 11 januari 2007 21:31 schreef boneyard het volgende:
en darten moet weer wijken voor ijsdansen, wat een feest is het ook.
dan moet het maar gauw in de sloten liggen...quote:Op donderdag 11 januari 2007 21:54 schreef Duvel het volgende:
[..]
Hoe minder ijs op de sloten, hoe meer op de tv.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |