Nieuwnieuwsquote:CDA en PvdA gaan nek-aan-nek op de verkiezingen af. In de Politieke Barometer, de peiling van Interview NSS in opdracht van het tv-programma Nova, staan ze beide op 43 zetels. Bij de verkiezingen in 2003 bleef het CDA de PvdA twee zetels voor, 44 tegen 42.
Al sinds het voorjaar van 2003 is de PvdA de grootste partij van Nederland, maar de afgelopen week kwamen er voor het CDA vier zetels bij. De partij van Jan Peter Balkenende deed het daarmee tijdens de debatten over prinsjesdag beter dan coalitiepartner VVD. Als er vandaag verkiezingen zouden worden gehouden, zou de VVD 27 zetels halen. Vorige week waren dat er nog vier meer.
De SP staat deze week op zeventien zetels. Dat zijn acht zetels meer dan waarmee de SP in 2003 in de Tweede Kamer kwam. GroenLinks staat op acht zetels, twee meer dan vorige week. De som van de linkse partijen komt uit op 68 zetels, twee zetels minder dan de regeringspartijen.
De ChristenUnie zou zes zetels halen als er vandaag verkiezingen zouden worden gehouden, D66 en de SGP ieder twee. De Partij voor de Vrijheid van Geert Wilders staat op één zetel. Ook nieuwkomer EénNL van Marco Pastors zou met één zetel vertegenwoordigd zijn.
quote:Op zaterdag 30 september 2006 00:09 schreef Aquila2005 het volgende:
Nederlanders zijn zo naief dat ze denken dat deze partijen de problemen in dit land gaan oplossen.
Tjonge, jonge. Het museumplein stond vol, 3 jaar lang was het afzien en was de populariteit van Balkenende op een dieptepunt. Je geeft het volk 1% en je roept iets over de VOC tijd en iedereen vind je weer een toffe gast.quote:Op zaterdag 30 september 2006 00:03 schreef Tikorev het volgende:
Voor het eerst sinds voorjaar 2003 peilt NOVA meer stemmers voor het CDA dan voor de PvdA. Al blijft het natuurlijk een peiling, opmerkelijk is het wel.
CDA: 27,9%
PvdA 27,8%
Politieke Barometer
[..]
Nieuwnieuws
Blijkbaar heeft het overtuigende optreden van Balkenende bij de algemene beschouwingen veel mensen kunnen overtuigen...![]()
Er is in die periode genoeg afkeer geweest tegen het snoeiharde a-sociale beleid. Veelal ten koste van de zwakkeren. Museumpleindemonstratie was de grootste vakbondsdemonstratie ooit. CDA stond dieper in de peilingen dan ooit; de PvdA kort na de gemeenteraadsverkiezingen op 60 zetels.... Vergeten?quote:
eeeuuh, nee?quote:Op zaterdag 30 september 2006 00:46 schreef kenz het volgende:
......... 3 jaar lang was het afzien ........
Nou, als dit de trend is, dan ligt CDA / PvdA alsnog meer voor de hand...quote:Op zaterdag 30 september 2006 01:33 schreef BliksemSchigt het volgende:![]()
![]()
Jammer van de VVD, maar dat trekt wel bij. Balkenende IV
yessir!!!quote:
Wauw ..0,1 % meer maar liefstquote:Op zaterdag 30 september 2006 00:03 schreef Tikorev het volgende:
Voor het eerst sinds voorjaar 2003 peilt NOVA meer stemmers voor het CDA dan voor de PvdA. Al blijft het natuurlijk een peiling, opmerkelijk is het wel.
CDA: 27,9%
PvdA 27,8%
Politieke Barometer
[..]
Nieuwnieuws
Blijkbaar heeft het overtuigende optreden van Balkenende bij de algemene beschouwingen veel mensen kunnen overtuigen...![]()
Tjonge wat zijn we zuur... Bang dat de PvdA geen regering mag vormen straks??quote:Op zaterdag 30 september 2006 00:33 schreef EchtGaaf het volgende:
Het is gewoon te walgelijk voor woorden. Wat zijn Nederlanders toch hypocriet en grenzeloos opportunistisch. In 2004 moord en brand schreeuwen en nu het beter gaat dankzij de mondiale economie stemt de hele meut straks weer gewoon rechts. Alsof er niets is gebeurd.![]()
Grapjas. Jij bent alweer vergeten hoeveel ministers er zijn vertrokken en dat het kabinet is gevallen? Het is juist een teken van zwakte van het hele politieke circus dat dit kabinet er überhaupt nog zit.quote:Op zaterdag 30 september 2006 00:10 schreef Tikorev het volgende:De afgelopen vier jaar is het ze anders goed afgegaan. Ik zie niet in waarom die lijn niet zou kunnen worden doorgezet?
en jij dat het wel gebeurt ?quote:Op zaterdag 30 september 2006 09:10 schreef Supersymmetry het volgende:
[..]
Tjonge wat zijn we zuur... Bang dat de PvdA geen regering mag vormen straks??![]()
Drie jaar lang heeft de oppositie lopen beweren dat de maatregelen die het kabinet nam tot niets zouden leiden. De economie zou alleen maar verder verslechteren, het begrotingstekort zou oplopen en de werkloosheid zou toenemen. Als het economisch slecht gaat is het nu eenmaal makkelijker om zo'n boodschap te verkopen dan de boodschap dat moeilijke maatregelen nu eenmaal noodzakelijk zijn om Nederland weer beter te maken. Maar als vervolgens drie jaar later de economie harder groeit dan in al onze buurlanden, de werkloosheid tot de laagste van Europa behoort en we volgend jaar zelfs al weer een begrotingsoverschot hebben, waarmee feitelijk het ongelijk van de oppositie wordt aangetoond, kan ik mij goed voorstellen dat de opinie plotseling weer de andere kant op gaat.quote:Op zaterdag 30 september 2006 00:46 schreef kenz het volgende:
[..]
Tjonge, jonge. Het museumplein stond vol, 3 jaar lang was het afzien en was de populariteit van Balkenende op een dieptepunt. Je geeft het volk 1% en je roept iets over de VOC tijd en iedereen vind je weer een toffe gast.
Met Balkenende als premier? Voor de vijfde keer. Moet er niet aan denken. Ik ruik de spruitjeslucht al.quote:Op zaterdag 30 september 2006 02:11 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Nou, als dit de trend is, dan ligt CDA / PvdA alsnog meer voor de hand...
Het kabinet heeft het pre-pensioen juist onaantrekkelijker gemaakt. Het in stand houden van die voorzieningen (zoals de linkse partijen wilden) zou pas nadelig zijn geweest voor jongeren.quote:Op zaterdag 30 september 2006 11:50 schreef weerdo het volgende:
Jongeren worden kei, maar dan ook keihard genaaid door het CDA..
En paradoxiaal: als je 2 jaar geleden als jongere op het museumplein stond om tegen de kabinetsplannen te protesteren, dan verdien je dat het CDA wint.
Heerlijk, die spruitjes. En nog gezond ookquote:Op zaterdag 30 september 2006 12:18 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Met Balkenende als premier? Voor de vijfde keer. Moet er niet aan denken. Ik ruik de spruitjeslucht al.![]()
Nee ze stinken. Maar alle gekheid op een stokkie, het land is moreel wel erg ver afgezakt als het gaat om electorale motieven. Het opportunisme druipt er zwaar vanaf.quote:Op zaterdag 30 september 2006 12:20 schreef Jurgen21 het volgende:
[..]
Heerlijk, die spruitjes. En nog gezond ook![]()
Bij het CDA zal het middagdeel van het congres worden geopend met het Wilhelmus. Bij de ingang liggen briefkaarten met de tekst "Ik ben trots op Nederland!" U begrijpt: CDA'ers zijn trots op Nederland.quote:Op zaterdag 30 september 2006 12:24 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Nee ze stinken. Maar alle gekheid op een stokkie, het land is moreel wel erg ver afgezakt als het gaat om electorale motieven. Het opportunisme druipt er zwaar vanaf.
Collectieve domheid van de kiezer om te denken dat het economisch herstel vooral aan het kabinetsbeleid is te danken.
Moet ik nog langer trots zijn op dit land.![]()
3x raden wie voor de plannen van het CDA in de komende kabinetsperiode gaat opdraaien.. (juist: diezelfde jongeren). Het CDA heeft vanuit haar achterban een enorme douw gekregen, en heeft nu ten aanzien van de AOW een uiterst protectionistische houding aangenomen. Precies diezelfde houding die de vakbonden en 'linkse partijen' 2 jaar geleden had..quote:Op zaterdag 30 september 2006 12:19 schreef Tikorev het volgende:
Het kabinet heeft het pre-pensioen juist onaantrekkelijker gemaakt. Het in stand houden van die voorzieningen (zoals de linkse partijen wilden) zou pas nadelig zijn geweest voor jongeren.
Er is al een duidelijke trend: in twee weken tijd verliest de VVD 8 zetels en wint het CDA 8 zetels. Ik denk aan veel tactische stemmen. Met de SP op 17 zetels en GL ook niet eens zo laag op 8, is er volop ruimte voor tactische stemmen voor de PvdA nu het CDA weer volop meedoet. Mensen die jarenlang het hadden over het eventueel verkeerd pieken van de PvdA, zouden nu ook nog niet te vroeg moeten juichen met die 0,1%...quote:Op zaterdag 30 september 2006 12:21 schreef Kozzmic het volgende:Deze peiling blijft natuurlijk een momentopname met een foutmarge van 1,5%. Als de trend in de komende twee weken wordt voortgezet kun je pas echts iets zeggen over de verhoudingen.
CDA-er zijn trots op het land. Ik al lang niet meer.quote:Op zaterdag 30 september 2006 12:27 schreef Jurgen21 het volgende:
[..]
Bij het CDA zal het middagdeel van het congres worden geopend met het Wilhelmus. Bij de ingang liggen briefkaarten met de tekst "Ik ben trots op Nederland!" U begrijpt: CDA'ers zijn trots op Nederland.![]()
Eén trend die voor mij zonneklaar is, is dat het CDA sinds de gemeenteraadsverkiezingen van afgelopen voorjaar weer flink in de lift zit en bijna op het oude niveau van de Tweede Kamerverkeizingen van 2002 zit. De CDA-stijging in de peilingen vanaf de gemeenteraadsverkeizingen zijn gestaag, maar toch duidelijk.quote:Op zaterdag 30 september 2006 12:21 schreef Kozzmic het volgende:Deze peiling blijft natuurlijk een momentopname met een foutmarge van 1,5%. Als de trend in de komende twee weken wordt voortgezet kun je pas echts iets zeggen over de verhoudingen.
Ze staan nu voor het eerst boven de PvdA. Of dat structureel is of niet moet in de komende weken blijken.quote:Op zaterdag 30 september 2006 12:49 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Eén trend die voor mij zonneklaar is, is dat het CDA sinds de gemeenteraadsverkiezingen van afgelopen voorjaar weer flink in de lift zit en bijna op het oude niveau van de Tweede Kamerverkeizingen van 2002 zit. De CDA-stijging in de peilingen vanaf de gemeenteraadsverkeizingen zijn gestaag, maar toch duidelijk.
Laten we hopen van wel en dan nog wat zetels er bij voor de VVD en de CDA en ze kunnen de klus met zijn tweeen afmakenquote:Op zaterdag 30 september 2006 13:01 schreef Kozzmic het volgende:
[..]
Ze staan nu voor het eerst boven de PvdA. Of dat structureel is of niet moet in de komende weken blijken.
Wat is er mis met individualisme?quote:
Maakt dat werkelijk wat uit? Anders geformuleerd: is het voor de 'armen' relevant hoe rijk de 'rijken' zijn?quote:verschil tussen arm en rij toegenomen
Het CDA is dat laatste tijd onder druk van de achterban wat meer naar links aan het schuiven.quote:Op zaterdag 30 september 2006 00:03 schreef Tikorev het volgende:
Blijkbaar heeft het overtuigende optreden van Balkenende bij de algemene beschouwingen veel mensen kunnen overtuigen...![]()
Die kans lijkt me klein, omdat CDA en VVD communicerende vaten zijn in de polls. En verder is het duidelijk dat de CDA-achterban weinig trek heeft in een avontuur met Wilders of Pastors. Zeker wat betreft het vreemdelingenbeleid betreft wil de CDA-achterban niet nog verder naar rechts.quote:Op zaterdag 30 september 2006 13:41 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Laten we hopen van wel en dan nog wat zetels er bij voor de VVD en de CDA en ze kunnen de klus met zijn tweeen afmaken
Was de klus dan nog niet klaar? Typisch CDA die aan vier jaar niet genoeg heeft, dat was onder Lubbers ("laat Lubbers zijn karwei afmaken") ook al het geval!quote:Op zaterdag 30 september 2006 13:41 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Laten we hopen van wel en dan nog wat zetels er bij voor de VVD en de CDA en ze kunnen de klus met zijn tweeen afmaken
Dit versterkt mijn vooroodeel dat Feyenoordsupporters allemaal mongolen zijnquote:
Misschien dat de berichten in de media wel een verkeerd beeld geven van de situatie en dat we in werkelijkheid altijd al tevreden zijn geweest over dit kabinet. Dacht je echt dat het de mensen in het land ook maar iets kan schelen of er een asielzoeker verbrand is of dat Verdonk gelogen heeft over Ayaan?quote:Op zaterdag 30 september 2006 00:46 schreef kenz het volgende:
[..]
Tjonge, jonge. Het museumplein stond vol, 3 jaar lang was het afzien en was de populariteit van Balkenende op een dieptepunt. Je geeft het volk 1% en je roept iets over de VOC tijd en iedereen vind je weer een toffe gast.
Wat een simpel volk in Nederland . En het kutvolk krijgt de kutregering die het verdient.....![]()
Mij welquote:Op zaterdag 30 september 2006 15:50 schreef Corelli het volgende:
Dacht je echt dat het ons ook maar iets kan schelen of er een asielzoeker verbrand is of dat Verdonk gelogen heeft over Ayaan?
Precies dat bedoel ik. Hard maar waar. Halsema bijvoorbeeld profileert zich op totaal de verkeerde punten. GL worden echt de verliezers van de verkiezingen.quote:Op zaterdag 30 september 2006 15:57 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Mij wel. Maar veel kiezers hebben idd geen enkele beschaving en zal het een worst wezen wat er allemaal gebeurt zo lang ze er zelf maar beter van worden, liefst meer dan de buurman, want dat verdien ik toch?!?!?!
Ieder voor zich en God voor ons allen. Steeds minder solidariteit. Dit zie je vooral terug in het beleid rond de zorg en het slopen van het sociale verzekeringstelsel.quote:Op zaterdag 30 september 2006 13:44 schreef NewOrder het volgende:
[..]
Wat is er mis met individualisme?
Ja. Zeker als de verschillen tussen arm en rijk als maar toenemen mede onder invloed van het beleid van de regeringen Balkenende.quote:Maakt dat werkelijk wat uit? Anders geformuleerd: is het voor de 'armen' relevant hoe rijk de 'rijken' zijn?
Solidariteit is iets wat uit de mensen zelf moet komen, niet iets wat je anderen kunt opleggen. In de schijnwereld waarin wij leven waar de overheid zich voordoet als regelneef zal er weinig initiatief vanuit de bevolking komen omdat daar geen noodzaak voor is.quote:Op zaterdag 30 september 2006 17:06 schreef EchtGaaf het volgende:
Ieder voor zich en God voor ons allen. Steeds minder solidariteit. Dit zie je vooral terug in het beleid rond de zorg en het slopen van het sociale verzekeringstelsel.
Dat klinkt als jaloezie. Het is echter geen onderbouwing van je antwoord.quote:Ja. Zeker als de verschillen tussen arm en rijk als maar toenemen mede onder invloed van het beleid van de regeringen Balkenende.
Die kans is groot idd.quote:Op zaterdag 30 september 2006 15:41 schreef Monidique het volgende:
Zoals Sidekick al zegt: waarschijnlijk gaan er, net als drie jaar geleden, wel wat zetels van de SP naar de PvdA.
Laten we hopen dat het CDA dat wordt en dat ze samen met de VVD voldoende stemmen hebben om een kabinet te vormen anders kunnen de coalitie onderhandelingen nog wel eens erg lang gaan duren ben ik bang.quote:Op zaterdag 30 september 2006 15:41 schreef Monidique het volgende:
Het zou mij niet verbazen als het CDA de grootste wordt, maar ook niet als de PvdA dat wordt.
Heb persoonlijk liever Balkende dan Bos. Ben bij Bos te bang voor sinterklaas gedrag.quote:Op zaterdag 30 september 2006 15:41 schreef Monidique het volgende:
Liever Bos trouwens dan Balkenende
Heb je daar ook onderbouwing voor?quote:Op zaterdag 30 september 2006 18:09 schreef Martijn_77 het volgende:
Heb persoonlijk liever Balkende dan Bos. Ben bij Bos te bang voor sinterklaas gedrag.
Het verkiezingsprogamma van de PvdA + bij behorende begroting en alle tegenbegrotingen die hij de afgelopen jaren opgesteld heeftquote:Op zaterdag 30 september 2006 18:11 schreef Floripas het volgende:
[..]
Heb je daar ook onderbouwing voor?
En als je dat naast dat van het CDA legt, wat valt je dan op?quote:Op zaterdag 30 september 2006 18:15 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Het verkiezingsprogamma van de PvdA + bij behorende begroting en alle tegenbegrotingen die hij de afgelopen jaren opgesteld heeft
Daarom stem ik ook niet op het CDAquote:Op zaterdag 30 september 2006 18:16 schreef Floripas het volgende:
[..]
En als je dat naast dat van het CDA legt, wat valt je dan op?
Waarom?quote:Op zaterdag 30 september 2006 18:19 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Daarom stem ik ook niet op het CDA
Daarom moet de VVD in de coalitie het tegen gas geven en ook de CDA recht houden. Maar dat is makelijker te doen dan moet de PvdA![]()
Omdat ze de agelopen 4 jaar bewezen hebben dat ze dat kunnen gaat beter dan met paars kijk maar een naar de bij behorende puinhopenquote:
En dat terwijl dezelfde minister van financien het bewind voerde?quote:Op zaterdag 30 september 2006 18:52 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Omdat ze de agelopen 4 jaar bewezen hebben dat ze dat kunnen gaat beter dan met paars kijk maar een naar de bij behorende puinhopen![]()
2/3 van de oorspronkelijke coalitie van dit kabinet zat ook in Paars. De Minister van Financiën was dit eveneens in Paars.quote:Op zaterdag 30 september 2006 18:52 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Omdat ze de agelopen 4 jaar bewezen hebben dat ze dat kunnen gaat beter dan met paars kijk maar een naar de bij behorende puinhopen![]()
Ha, ouwe dictator, ik was eerder!quote:Op zaterdag 30 september 2006 19:01 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
2/3 van de oorspronkelijke coalitie van dit kabinet zat ook in Paars. De Minister van Financiën was dit eveneens in Paars.
Zie je wat voor negatieve invloed het PvdA gehad heeftquote:Op zaterdag 30 september 2006 19:01 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
2/3 van de oorspronkelijke coalitie van dit kabinet zat ook in Paars. De Minister van Financiën was dit eveneens in Paars.
Bronquote:Bos haalt uit naar Balkenende
Uitgegeven: 30 september 2006 17:56
Laatst gewijzigd: 30 september 2006 17:56
ROTTERDAM - PvdA-lijsttrekker Wouter Bos vindt dat zijn CDA-rivaal Jan Peter Balkenende alleen maar mooie woorden gebruikt en pijnlijke keuzes uit de weg gaat. "Daar hoor je hem niet over", zei Bos zaterdag in een reactie op de speech van Balkenende. "Een veilig verhaal", oordeelde Bos.
De PvdA-voorman vindt dat Balkenende wel wat heeft uit te leggen, bijvoorbeeld over de versoepeling van het ontslagrecht en de bezuinigingen op de zorg. "Mensen moeten dat ook horen." Hij vindt dat Balkenende mensen zo voor "het lapje houdt." Bos roept het CDA op om de komende weken duidelijkheid te geven en eerlijk te zijn over moeilijke onderwerpen.
Rutte
Op het partijcongres van de VVD uitte ook leider Mark Rutte kritiek op de premier. "Wouter Bos wil achteruit en Jan Peter Balkenende staat stil. Als een partij van stilstand een huwelijk aangaat met een partij die achteruit wil, leidt dat tot niets", zei hij zaterdag in zijn slottoespraak.
Rutte verweet het CDA dat het met een nietszeggend programma is gekomen om na de verkiezingen de handen vrij te hebben om te komen tot een coalitie met de PvdA.
Hij omschreef de PvdA als een partij "met een aanval op de portemonnee van de middengroepen, met een aanval op de aftrek van de hypotheekrente en met een aanval op de ouderen, die ons land hebben opgebouwd."
Dus dat de VVD vrijwel geheel verantwoordelijk was voor de Paarse financien doet jou niks?quote:Op zaterdag 30 september 2006 19:07 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Zie je wat voor negatieve invloed het PvdA gehad heeft![]()
quote:Op zaterdag 30 september 2006 19:08 schreef Floripas het volgende:
[..]
Dus dat de VVD vrijwel geheel verantwoordelijk was voor de Paarse financien doet jou niks?
De VVD leverde de minister. Dat wil niet zeggen dat de D66 en de PvdA geen invloed hadden op het beleid. Daarnaast is het beleid bepaald wat een minister kan doen en daar hadden ook de PvdA en D66 invloed op.quote:Op zaterdag 30 september 2006 19:08 schreef Floripas het volgende:
Dus dat de VVD vrijwel geheel verantwoordelijk was voor de Paarse financien doet jou niks?
Heb jij de betreffende VVD'er of de VVD-fractie, onder het dualisme toch verantwoordelijk voor de bewaking van de eigen standpunten, horen klagen dan?quote:Op zaterdag 30 september 2006 19:11 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
De VVD leverde de minister. Dat wil niet zeggen dat de D66 en de PvdA geen invloed hadden op het beleid. Daarnaast is het beleid bepaald wat een minister kan doen en daar hadden ook de PvdA en D66 invloed op.
Jij doet het net voorkomen of een VVD minister op een departement gelijk een VVD beleid betekend.
De VVD had er anders geen moeite mee. Anders had de fractie wel ingegrepen. Of is het een 'zo de wind waait, waait mijn jasje' partij? "Als we maar in de regering blijven, slikken we alles"?quote:Op zaterdag 30 september 2006 19:11 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
De VVD leverde de minister. Dat wil niet zeggen dat de D66 en de PvdA geen invloed hadden op het beleid. Daarnaast is het beleid bepaald wat een minister kan doen en daar hadden ook de PvdA en D66 invloed op.
Jij doet het net voorkomen of een VVD minister op een departement gelijk een VVD beleid betekend.
Jij de kabinet naam het over omdat Zalm voorstelde wat binnen het kabinetsbeleid paste en dat werd mede (en misschien wel voor een groot deel) gedicteerd door de PvdAquote:Op zaterdag 30 september 2006 19:16 schreef Floripas het volgende:
Zalm stelde voor, Kabinet nam over. Zo was het geregeld.
Lekkere partij dan, die zich laat bitchslappen gelijk Pamela Anderson.quote:Op zaterdag 30 september 2006 19:18 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Jij de kabinet naam het over omdat Zalm voorstelde wat binnen het kabinetsbeleid paste en dat werd mede (en misschien wel voor een groot deel) gedicteerd door de PvdA
Ja, hij was immers niet aanspreekbaar op zijn eigen CDA programquote:Op zaterdag 30 september 2006 00:03 schreef Tikorev het volgende:
Voor het eerst sinds voorjaar 2003 peilt NOVA meer stemmers voor het CDA dan voor de PvdA. Al blijft het natuurlijk een peiling, opmerkelijk is het wel.
CDA: 27,9%
PvdA 27,8%
Politieke Barometer
[..]
Nieuwnieuws
Blijkbaar heeft het overtuigende optreden van Balkenende bij de algemene beschouwingen veel mensen kunnen overtuigen...![]()
Op zich terecht.quote:Op zaterdag 30 september 2006 19:22 schreef pberends het volgende:
[..]
Ja, hij was immers niet aanspreekbaar op zijn eigen CDA program.
Het zegt meer over hoe afgeslacht Balkenende wordt tijdens de lijsttrekkersdebatten.quote:
Nee, dat zegt het helemaal niet. De minister-president verdedigt in de algemene beschouwingen natuurlijk niet z'n verkiezingsprogramma.quote:Op zaterdag 30 september 2006 19:32 schreef pberends het volgende:
[..]
Het zegt meer over hoe afgeslacht Balkenende wordt tijdens de lijsttrekkersdebatten.
Oh, het was anders 1 grote verkiezingsshow.quote:Op zaterdag 30 september 2006 19:44 schreef Mike het volgende:
[..]
Nee, dat zegt het helemaal niet. De minister-president verdedigt in de algemene beschouwingen natuurlijk niet z'n verkiezingsprogramma.
Net of de oppositie daar niet aan meewerkt. In plaats van toe te geven dat er ook een aantal zaken nu veel beter geregeld zijn in NL dan vier jaar geleden, is het alleen maar hakken op de regering omdat de verkiezingen eraan komen.quote:Op zaterdag 30 september 2006 19:45 schreef pberends het volgende:
[..]
Oh, het was anders 1 grote verkiezingsshow.
Idd en daar moeten de huidige regeringspartijen zicht constant tegen verwerenquote:Op zaterdag 30 september 2006 19:48 schreef Mike het volgende:
Net of de oppositie daar niet aan meewerkt. In plaats van toe te geven dat er ook een aantal zaken nu veel beter geregeld zijn in NL dan vier jaar geleden, is het alleen maar hakken op de regering omdat de verkiezingen eraan komen.
De daling van de VVD? Zeker!quote:
maar dan Wel Bos aanvallen op z'n plannen? Beetje dubbel nietwaar?quote:Op zaterdag 30 september 2006 19:44 schreef Mike het volgende:
[..]
Nee, dat zegt het helemaal niet. De minister-president verdedigt in de algemene beschouwingen natuurlijk niet z'n verkiezingsprogramma.
Politieke zelfmoord voor Bos en de PvdA. Gebeurt niet.quote:Op zondag 1 oktober 2006 01:30 schreef Ixnay het volgende:
PvdA gaat grootste partij worden en gaat regeren met SP en Groen Links.
Iemand die zo'n simplistische site loopt te propageren zou eigenlijk zijn bakkes moeten houden. Ik heb de inhoud gelezen en het is gewoon zielig te noemen. Of je nu VVD er bent of niet, dat doet er niet toe.quote:Op zaterdag 30 september 2006 22:46 schreef koudijsj het volgende:
alles beter dan die kakkers van de VVD
www.kutvvd.nl
Omdat 10 zetels wel even iets anders is als 0,1 % ?quote:Op zondag 1 oktober 2006 08:21 schreef Brammetje het volgende:
Voorgaande keren, wanneer de PVDA weer eens 10 zetels boven het CDA stond zag je dit soort peilingen in alle media. Ditmaal echter heb ik dit nieuws nergens terug gezien, niet op nu.nl, teletekst en rtl nieuws, hoezo objectief?
Soms jaloers dat ze kakkers zijn ofzo?quote:Op zaterdag 30 september 2006 22:46 schreef koudijsj het volgende:
alles beter dan die kakkers van de VVD
www.kutvvd.nl
Denk daar dan ook aan als iemand van de Sp of SGP iets goeds zegt ....quote:Op zondag 1 oktober 2006 10:00 schreef nlboy het volgende:
[..]
Soms jaloers dat ze kakkers zijn ofzo?En het gaat NIET om uiterlijk (wat sommige nog niet weten) maar om het inhoudelijke.
Rot op met je links conservatieve propagandaquote:Op zaterdag 30 september 2006 22:46 schreef koudijsj het volgende:
alles beter dan die kakkers van de VVD
www.kutvvd.nl
What a shocking thing to suggestquote:Op zondag 1 oktober 2006 10:49 schreef Limburger_noord het volgende:
[..]
Denk daar dan ook aan als iemand van de Sp of SGP iets goeds zegt ....![]()
quote:Op zondag 1 oktober 2006 11:00 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
What a shocking thing to suggest
Smiley? Post Icon?quote:Op zondag 1 oktober 2006 11:34 schreef Limburger_noord het volgende:
[..]
![]()
Je bent dus al bij voorbaat tegen alles wat de SP of SGP zegt OMDAT ze het zeggen ?
Dus als bv het CDA zegt de lonen moeten met 20 % omlaag sta je te juigen maar als de SP zegt ze moeten met 10% omlaag ga je bij voorbaat schelden ?
Nee,beiden hebben dit niet gezegt ,dit is een voorbeeld !!![]()
Dit is voor het eerst in 3 jaar dat het CDA gelijk staat met de PVDA. maar nergens iets te bekennen van dit nieuws. Dubieus!!quote:Op zondag 1 oktober 2006 08:23 schreef Limburger_noord het volgende:
Omdat 10 zetels wel even iets anders is als 0,1 % ?
Je leest het hier toch ?quote:Op zondag 1 oktober 2006 11:47 schreef Brammetje het volgende:
[..]
Dit is voor het eerst in 3 jaar dat het CDA gelijk staat met de PVDA. maar nergens iets te bekennen van dit nieuws. Dubieus!!
Als links aan de macht komt laten we hopen dat dat wel gebeurd. En dan graag binnen een jaar na het afsluiten van het regeer accoord dan is Nederland nog te reddenquote:Op zondag 1 oktober 2006 01:53 schreef Sickie het volgende:
Politieke zelfmoord voor Bos en de PvdA. Gebeurt niet.
Nergens! Niet te bekennen!quote:Op zondag 1 oktober 2006 11:47 schreef Brammetje het volgende:
[..]
Dit is voor het eerst in 3 jaar dat het CDA gelijk staat met de PVDA. maar nergens iets te bekennen van dit nieuws. Dubieus!!
Die complottheorieën over 'de media zijn links' zijn werkelijk niet uit te roeien he.quote:Op zondag 1 oktober 2006 13:30 schreef Sniper het volgende:
Gode en Allah zij dank: de Linkse Heilstaat waar al jaren aan gewerkt wordt door PvdA en pers wordt ietsje minder waarschijnlijk.
Dat JPB populairder is als toekomstig premier dan Kabouter Bos is -gezien de jarenlange HAAT campagne van NOVA, NETWERK en VARA- niet minder dan een wereldprestatie.
Pfew.
Zag gisteren weer een voorbeeld dat zelfs de AVRO een politiek statement maakte (terecht of on terecht daar gaat het nu niet over)quote:Op zondag 1 oktober 2006 13:33 schreef Genverbrander het volgende:
Die complottheorieën over 'de media zijn links' zijn werkelijk niet uit te roeien he.Veel Nederlanders leiden volgens mij aan waanbeelden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |