Dit met een mosterd karbonaatje? Ik vind hem lekker hoorquote:Op woensdag 4 oktober 2006 19:31 schreef shmoopy het volgende:
Het zag er zo lekker uit in een oude Allerhande die ik tegenkwam: stamppotje met rucola.
Dat moesten we maar niet meer doen.![]()
Bittere zooi, blegh.
Ja die, maar dan heb ik er gehaktballetjes bij gemaakt.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 20:47 schreef Black-Hole het volgende:
[..]
Dit met een mosterd karbonaatje? Ik vind hem lekker hoor![]()
Zit ik het recept naar je te PM-en, heb je het niet ingesteld.quote:
kan hij niks anders maken?quote:Op donderdag 5 oktober 2006 11:13 schreef covie het volgende:
Als het geen kapucijners zijn dan worden het doperwten, maar dat hoop ik niet...
Gelukkig welquote:Op donderdag 5 oktober 2006 11:57 schreef Heidi- het volgende:
[..]
kan hij niks anders maken?.
ik heb zelfgemaakte groentensoep opstaan, zomenteen maar ff kopje nemen![]()
![]()
ja in mijn overheerlijke groentensoepquote:Op donderdag 5 oktober 2006 13:06 schreef covie het volgende:
[..]
Overigens vind ik het wel lekker hoor, alleen doperwten...![]()
Dat hoort ergens in verwerkt te zijn vind ik.
Maak je toch zelf iets lekkers!!quote:Op donderdag 5 oktober 2006 13:12 schreef Salsagirl het volgende:
Nu net een lekkere bruine boterham met oude kaas op en beker thee erbij
En vanavond eten we pizza...
![]()
Dat krijg je als je ma ziek is![]()
Heb ik al paar dgn gedaan,maar mijn pa en ik besloten omdat we alleen eten we makkelijk een pizza konden bestellen..quote:
Platen, Dahl????quote:Op donderdag 5 oktober 2006 13:43 schreef SHE het volgende:
Ik ben vanochtend vroeg al begonnen met de voorbereiding voor mijn onovertroffen Roti en het zaakje ligt nu heeerlijk te pruttelen .
Nog een uurtje en dan mogen de aardappeltjes en kouseband erbij en dan gaan we de platen maken, lekker volgepropt met dahl![]()
Ik heb alleen zoveel geproefd dat ik vanavond vast geen trek meer heb![]()
Die wraps moet je niet doenquote:Op donderdag 5 oktober 2006 16:40 schreef Mini_rulez het volgende:
Dit is echt geen goed topic om in te kijken nu. We gaan om half 7 eten en ik heb nu al honger.
Maar goed, change of plans omdat er iemand komt eten: het worden gebakken aardappeltjes en sperzieboontjes met een vegetarische Toscaanse Carré van AH, een soort gepaneerd stuk nepvlees met kaas, pesto en zongedroogde tomaatjes. Goed te eten.
Gisteren hoorde ik ook al van iemand dat ie roti ging maken, dat moet ik toch ook nog eens doen. Wel met wraps dan, dat kost toch wat minder tijd.
Da's waar, maar ik heb echt geen tijd om het helemaal zelf te maken en ik ken in Utrecht ook geen toko waar je ze kant en klaar kunt kopen.quote:Op donderdag 5 oktober 2006 17:45 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Die wraps moet je niet doenHet maakt juist de Roti, Roti als je die platen.... op de originele manier maakt.
Jaaa, veel!quote:
ik gooi die dingen in de pan zónder boter of vet, en bak ze heel lang!quote:Op donderdag 5 oktober 2006 18:06 schreef uniekhoorn het volgende:
Zuurkoolstamppot met speklapjes MET zwoerd.
Om hier nou een topic over te openen? nee
Maar hoe krijg ik die zwoerd eens goed (lekker knapperig)
Ik heb echt alles geprobeerd! Veel boter, weinig boter, geen boter, zacht bakken, heet bakken. Het wil gewoon niet lukken.
Erdoorheen? Wij gooien ze ertussen. Eerst een beetje deeg rollen, dahl strooien en weer wat deeg overheen rollen.quote:Op donderdag 5 oktober 2006 16:26 schreef SHE het volgende:
Platen , zijn die pannekoeken
en die vul ik, volgens hindoe recept, met dahl ( gele spliterwten, wat komijn )
dat rol je door dat deeg en maak je dan een pannekoek van. Verrukkeluk!
Utrecht, toko centraal , naast de Xenos..die heeft ze per 3 in het vriesvak.quote:Op donderdag 5 oktober 2006 17:47 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Da's waar, maar ik heb echt geen tijd om het helemaal zelf te maken en ik ken in Utrecht ook geen toko waar je ze kant en klaar kunt kopen.
Ja precies, daar kan je ze krijgen en dit valt best mee toch :quote:Op donderdag 5 oktober 2006 18:26 schreef SHE het volgende:
Utrecht, toko centraal , naast de Xenos..die heeft ze per 3 in het vriesvak.
Ze zijn echt goed en er zit ook dahl in....helaas wel erg karig, maar ze zijn wel goed.
Zelf maken is echt wat moeite, maar als je een dagje vrij hebt, zeker doen!
Echt waar? Daar heb ik wel eens spekkoek gehaald, maar nooit gezien dat ze ook roti hebben.quote:Op donderdag 5 oktober 2006 18:26 schreef SHE het volgende:
[..]
Utrecht, toko centraal , naast de Xenos..die heeft ze per 3 in het vriesvak.
Ze zijn echt goed en er zit ook dahl in....helaas wel erg karig, maar ze zijn wel goed.
Zelf maken is echt wat moeite, maar als je een dagje vrij hebt, zeker doen!
Is er dan nog wel iets over van die hele kippenvleugels dan...quote:Op donderdag 5 oktober 2006 19:34 schreef covie het volgende:
Heeft hij het aan iemand gevraagd, die zei dus: kippenvleugeltjes moeten 90 minuten op 250 graden (!?!!?!!?!!!?!!!?!?!!!?!!!?!)
Ik zit me nu af te vragen of hij ze gewoon niet in de oven wilde doen, of dat die vrouw altijd zwarte kippenvleugels eet.
quote:Op vrijdag 6 oktober 2006 21:08 schreef editor2 het volgende:
[[url=http://xs107.xs.to/xs107/06405/editor2vrijdagavondeten.jpg.xs.jpg]afbeelding][/url]
3 uurtjes geleden op als avondhap![]()
Meen je nu echt dat we hier in blijven trappenquote:Op vrijdag 6 oktober 2006 21:08 schreef editor2 het volgende:
[[url=http://xs107.xs.to/xs107/06405/editor2vrijdagavondeten.jpg.xs.jpg]afbeelding][/url]
3 uurtjes geleden op als avondhap![]()
Waarom zou iemand hier over liegenquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 17:39 schreef alwaysleft het volgende:
[..]
Meen je nu echt dat we hier in blijven trappen![]()
Van welke site haal je die foto's nu af
![]()
Neuh, zal wel een ziekte zijn... zoietsquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 17:54 schreef rena het volgende:
[..]
Waarom zou iemand hier over liegenPimpen met je eten of zo
?
Hij heeft een laaaange historie hier op Fokquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 17:54 schreef rena het volgende:
[..]
Waarom zou iemand hier over liegenPimpen met je eten of zo
?
Ik wil vanavond bij jullie etenquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 18:24 schreef Bluezz het volgende:
Vanavond krijgen we vrienden op de borrel.
Naast lekkere wijn hebben wildzwijn- en truffelsalami, 4 soorten kaasjes, champ in knoflook, tapenades, prikkertjes met olijven riv.kreeftjes en kip, knofolijven, garnalen in helse saus en italiaanse crackers/ crostini's om dit alles op te doen.
Ik maak er een soort kleine tapastafel van
(we konden niet meer kiezen in de winkel gisteren)
http://www.morethanwine.nl/catering.htm
We hebben ook nog een zelfgemaakte wrap ingesmeerd met petrella, belegd met zalm en tuinkers.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |