Als je je ware persoonlijkheid maskeert door je op een dergelijke extraverte manier te gedragen, dan ben je wel degelijk verlegen. Ik zeg niet dat hij dat doet, maar als hij dat doet, dan is hij verlegen.quote:Op dinsdag 26 september 2006 20:32 schreef Haaibaaike het volgende:
Maar Gerrit is niet verlegen vind ik !
Ik ben weleens bij Jochem op de boerderij geweest om groente te halen (hij woont vlakbij harlingen waar ik woon), maar toen was hij niet zo? Maarja, ik ben ook een man en had geen camerateam meequote:Op dinsdag 26 september 2006 21:29 schreef maartena het volgende:
Gerrit heeft al een aantal malen wat lompe opmerkingen gemaakt, zoals die opmerking dat ze de rest van de vragen in haar hol kon stoppen.....Maar hij doet het toch redelijk met de vrouwen denk ik.
Jochum is het grootste probleem, hij durft niets en zit erg in zichzelf gekeerd. Erg verlegen, en als je dan met 5 vrouwen op stap moet.... tja.....
Ik wil volgende week wel even zien of hij op eigen turf wat meer op zijn gemak is.
Omdat de meeste mensen doordeweeks druk zijn met kinderen naar de zwemles, administratie, timmeren aan het huis, minares vermaken...quote:Op woensdag 4 oktober 2006 17:43 schreef Tharalom het volgende:
Echt supergoed programma, heerlijke tv. Wat ik alleen niet begrijp is dat de hele zondagavond volgestouwd wordt met leuke programma's (Blok, Peking-Expres, enz.) en dat er doordeweeks nooit geen ene f*ck op tv is. Lang leve uitzendinggemist.
Leuk voor d'r!quote:HILVERSUM - Boer Zoekt Vrouw presentatrice Yvon Jaspers is zwanger.
Ze verwacht haar tweede kindje in maart.
Yvon was gisteren bij P&W en daar vertelde zij dat ze in verwachting is van haar tweede kind.quote:
Niets, alleen kookte deze meneer het water niet, maar tapte 'ie rechtstreeks uit de warmwaterkraan zo in de theepotquote:
Zekerquote:Op zondag 8 oktober 2006 21:13 schreef Ronaldsen het volgende:
Gerrit valt echt compleet door de mand, wat een lompe zak is dat zeg
Gelukkig maar, niet van dat halfzapige gedoequote:Op zondag 8 oktober 2006 21:19 schreef vitessezuid113 het volgende:
en volgende week valt er overal weer 1 af.
Gerrit? Kijken wij naar hetzelfde programma?quote:Op zondag 8 oktober 2006 21:36 schreef Bayswater het volgende:
Alleen Gerrit en Hans maken er nog wat van.
Yep Gerrit, door zijn lompheid en zijn bingo. Of zal die ook een ander hebben net als die van verleden jaar?quote:Op zondag 8 oktober 2006 21:38 schreef dwerg het volgende:
[..]
Gerrit? Kijken wij naar hetzelfde programma?
Stiekem je bericht wijzigen.quote:Op zondag 8 oktober 2006 21:36 schreef Bayswater het volgende:
overigens zonder dat Gerrit het doorheeft.
Hij heeft toch gezellig bingo met ze gespeeldquote:Op zondag 8 oktober 2006 23:19 schreef Haaibaaike het volgende:
Gerrit is veel ze druk met zijn werk bezig ..Besteed geen tijd aan de dames.
Ja dat deed die Gerrit welquote:Hij heeft toch gezellig bingo met ze gespeeld![]()
whehe, inderdaadquote:Op maandag 9 oktober 2006 00:51 schreef tong80 het volgende:
Gerrit valt de laatste 2 afleveringen dwars door de mand. Wat een hork.
wie is Lies voor Hansquote:Op maandag 9 oktober 2006 04:18 schreef tong80 het volgende:
Ik vind Lies, die voor Hans gaat zo lachen. Die is zo leuk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |