quote:Op donderdag 31 augustus 2006 18:08 schreef Aoristus het volgende:
Sp3c, ik had het andere Navo topic niet gezien, prima dat je het sluit. Een opmerking, zou je dat figuur Kadesh eens willen beoordelen, hij heeft alleen maar pogingen ondernomen om het topic te verkankeren. Dit is news, geen pol.
SP accepteert lidmaatschap NAVO
thanks
Ik zag niet dat er al eentje opgetuigd was.quote:Op vrijdag 1 september 2006 00:07 schreef Snarf het volgende:
Potverdikkie interessant, zo'n FB-topic.
(Zie sig.)
Geen probleem, die heb ik alweer dichtgespijkerdquote:Op vrijdag 1 september 2006 00:23 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Ik zag niet dat er al eentje opgetuigd was.![]()
Wedden van wel?quote:Op vrijdag 1 september 2006 14:07 schreef Aoristus het volgende:
dat heb jij ook niet gedaan, fp-stagiair
Mijn weekend kan niet meer stuk.quote:Op vrijdag 1 september 2006 18:17 schreef Aoristus het volgende:
[..]
[NWS-FB] : De virtuele krantenbak.
Nu weet ie-de-reen waarom je ook alweer die stagiair was
Bedankt voor het melden.quote:Op dinsdag 5 september 2006 09:11 schreef NewOrder het volgende:
Dubbel:
'Onnodig veel doden door brand Schiphol'
Blunders rijk verergerden Schipholbrand
Reakties pleitos, maar dan zelf ook niet terug gaan schelden of overdreven gaan reageren.quote:Op dinsdag 5 september 2006 23:50 schreef Meki het volgende:
Engelse burgers mijden moslims in openbaar vervoer
zit een racist bij
Vraag is ook neergelegd bij de buurtjesquote:Op woensdag 6 september 2006 08:20 schreef NewOrder het volgende:
Dubbel:
Turkije laakt eis erkenning genocide Armeniėrs
[EU] Censuur treft Turkije rapport Eurlings
Die in POL was eerder en bevat ook de aanleiding van alle ophef, maar in het andere topic is meer discussie. Merge?
Merge verzoek loopt.quote:Op donderdag 7 september 2006 14:52 schreef rutger05 het volgende:
Kan het topic Media aandacht voor 911 na 5 jaar worden verplaatst naar TRU of gemerged worden met het lopende topic in NWS of gesloten worden met een verwijzing naar het lopende topic in NWS.
Opgelostquote:Op woensdag 6 september 2006 08:22 schreef NewOrder het volgende:
Geen gratis kinderopvang
Geen nieuws, in POL staat een topic over 'gratis kinderopvang'.
Ook al opgelostquote:Op woensdag 6 september 2006 10:42 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
[..]
Vraag is ook neergelegd bij de buurtjes
partypooperquote:Op zaterdag 9 september 2006 13:03 schreef Snarf het volgende:
no deal. graag nergens schreeuwerige capslock-reacties, niet in normale topics, niet in mekitopics.
Is het al 11-09 ?quote:Op zondag 10 september 2006 17:26 schreef _The_General_ het volgende:
Kan dat 9/11 conspiracy gedoe nou niet eens naar Truth toe?
quote:Op zondag 10 september 2006 18:56 schreef Apropos het volgende:
Kan de formule ''tweede domste president'' dan wel verbeterd worden?
Zoiets dan ?quote:De Amerikaanse president George Bush heeft slechts één voorganger gehad die dommer was dan hij. Dat constateren psychologen van de universiteit van Californiė op basis van onderzoeken naar de intelligentie van de staatshoofden.
Dank.quote:Op zondag 10 september 2006 19:20 schreef Drugshond het volgende:
[..]
[..]
Zoiets dan ?
G.W. Bush is de op een na domste (qua IQ) Amerikaanse president ooit
It works both ways, ga dan ook niet terug lopen schelden.quote:Op zondag 10 september 2006 19:51 schreef haaahaha het volgende:
9/11 complot of niet deeltje 8
Lijkt me niet helemaal o.k. gedrag wat onze grote vriend baajguardian hier laat zien, wel?
quote:Op maandag 11 september 2006 11:52 schreef _The_General_ het volgende:
De extreem domme, ontevreden of labiele onder ons, ( meki ? ) nemen zoiets als zoete koek aan.
quote:Op maandag 11 september 2006 11:54 schreef haaahaha het volgende:
om die domme labielen onder ons te overtuigen dat ze ongelijk hebben.
ah, je zit weer in je warme rol.quote:Op maandag 11 september 2006 11:58 schreef UncleScorp het volgende:
Zal ik ook ff reageren in de kinderachtige stijl van de NWs-posters ? :
Lijkt me niet helemaal o.k. gedrag wat onze grote vriend ... hier laat zien, wel?
Sure ... als jij dat doet is het gerechtvaardigd natuurlijkquote:
Je hebt wel gelijk hoor, ik moet daar ook niet schelden.quote:Op maandag 11 september 2006 12:07 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Sure ... als jij dat doet is het gerechtvaardigd natuurlijk![]()
Beste Drugshond,quote:Op maandag 11 september 2006 13:09 schreef Apropos het volgende:
Beste Drugshond,
Ik begrijp dat Meki je aapje is, maar da's nog geen reden ons aan zijn kunsten uit te leveren. Ja, we zijn allemaal verstandiger dan Meki en we kunnen de blaag allemaal negeren, maar dat mag geen reden zijn hem een vrijbrief te overhandigen.
Meki met een vraagteken erachter, hij is iemand die het allemaal klakkeloos aan neemt uit ontevredenheid. Daarmee zeg ik niet perse dat hij dom of labiel is. Het ging over een van de drie.quote:Op maandag 11 september 2006 11:58 schreef UncleScorp het volgende:
Zal ik ook ff reageren in de kinderachtige stijl van de NWs-posters ? :
Lijkt me niet helemaal o.k. gedrag wat onze grote vriend ... hier laat zien, wel?
[Op maandag 11 september 2006 11:52 schreef _The_General_ het volgende:
De extreem domme, ontevreden of labiele onder ons, ( meki ? ) nemen zoiets als zoete koek aan. ]
Waar gij uw bijschrift (tof) verdiend hebt is mij ook een raadsel ... alleszins niet met je vriendelijk taalgebruik.quote:Op maandag 11 september 2006 16:48 schreef _The_General_ het volgende:
Meki met een vraagteken erachter, hij is iemand die het allemaal klakkeloos aan neemt uit ontevredenheid. Daarmee zeg ik niet perse dat hij dom of labiel is. Het ging over een van de drie.
quote:Op maandag 11 september 2006 16:53 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Waar gij uw bijschrift (tof) verdiend hebt is mij ook een raadsel ... alleszins niet met je vriendelijk taalgebruik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |