ik ookquote:Op woensdag 16 augustus 2006 19:09 schreef MrSASO het volgende:
Ik ben benieuwd naar Summerslam. (verkapte TVP)
Die Lesnar gaat daar echt een flink pakslaag krijgen.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 23:42 schreef Fugie het volgende:
hoorde net dat uberworstelaar brock lesnar k1 gaat doen
hij gaat k1 hero's doen, dat is inclusief grondgevechten als ik het goed heb. Worstelaars hebben een hele goede achtergrond om goed te zijn in mma. Randy Couture was ook een worstelaar net zoals Matt Lindlan. Brock is daarbij ook nog eens achterlijk sterk en hij heeft in het verleden al bewezen dat hij een idiote conditie heeft/had. Ik zie het nog niet zo somber in voor ome Brockquote:Op woensdag 16 augustus 2006 23:47 schreef MrSASO het volgende:
[..]
Die Lesnar gaat daar echt een flink pakslaag krijgen.
MMA geef ik hem een kans, maar gevechten staand is Brock Lesnar volstrekt kansloos tegen een echte Kickboxer.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 23:50 schreef Paxlie het volgende:
[..]
hij gaat k1 hero's doen, dat is inclusief grondgevechten als ik het goed heb. Worstelaars hebben een hele goede achtergrond om goed te zijn in mma. Randy Couture was ook een worstelaar net zoals Matt Lindlan. Brock is daarbij ook nog eens achterlijk sterk en hij heeft in het verleden al bewezen dat hij een idiote conditie heeft/had. Ik zie het nog niet zo somber in voor ome Brock
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Comment on the quarter million wwe diva search..Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
Heb je hem ooit in een vechtpartij gezien? Hij schijnt al langere tijd met Pat Miletich en Royce Gracie te trainen dus onderschat hem nou maar nietquote:Op donderdag 17 augustus 2006 14:11 schreef Fugie het volgende:
mwa hij is te groot en log voor k1, een slimme vechter schopt 10x vol tege zijn been en hij kan nix meer
Ken Shamrock deed UFC, ging toen naar WWE en vervolgens weer naar UFCquote:Op donderdag 17 augustus 2006 14:58 schreef roepdeman het volgende:
Ken Shamrock is naar UFC gegaan en deed het naar behoren meen ik te weten. Te groot en Te log voor K1 dat is Bob Sapp. Die gozer kan hard hitten maar is drie keer niks, na vier keer zwaaien met zn armen hijgt hij als een paard met bronchitis.
En nu ik toch een leuke ezelsbruggetje kan maken met MMA, Goldberg die daar een hele grote fan van is heeft een holding deal getekend bij Spike. Dus hij kan misschien naar TNA gaan maar misschien ook naar UFc dat op dezelfde zender word uitgezonden.
@Tazmaniac
Had je echt niks beters te doen? Heb je dat gezien of heb je erover gelezen? Alsjeblieft zeg me dat je het ergens per ongeluk hebt gelezen..
Ik zat op een nieuwssite te kijken over wrestling en daar stond dat ook tussen, dus niet geheel per ongeluk.. ik spoel altijd door tijdens raw en smackdown maar wat ik van haar gezien heb is echt 10x niks.. hyperactief ***wijfquote:Op donderdag 17 augustus 2006 14:58 schreef roepdeman het volgende:
@Tazmaniac
Had je echt niks beters te doen? Heb je dat gezien of heb je erover gelezen? Alsjeblieft zeg me dat je het ergens per ongeluk hebt gelezen..
quote:Op donderdag 17 augustus 2006 15:34 schreef roepdeman het volgende:
@ Paxlie
Dope wist niet dat hij ervoor ook zat
@Taz
Ik heb me echt mateloos geirriteerd de afgelopen tijd aan die dametjes. Zonde van de tijd die beter had kunnen worden besteed aan good wrestlers like Snitsky en Umaga.
niet mee eens, die hele gimmick vind ik niks hebben.quote:Op donderdag 17 augustus 2006 16:03 schreef kidkash19 het volgende:
Uuuuuuuuuuuuuuuumaaaaaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaaaaaaaa is geweldig![]()
quote:Name: Chloe
Height: 12 inches long
Weight: 4.8 pounds
From: Boise, Idaho
Signature Move: Chloe Tush Push
Associates: Torrie Wilson
Escucheme, Escucheme everybody listen haha, TO ME!quote:Op donderdag 17 augustus 2006 16:08 schreef Fugie het volgende:
ik vind armando alejandro estrada het wel leuk doen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Pay Per Viewquote:Op woensdag 16 augustus 2006 19:01 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
haha PPV live kijken
Je weet hopelijk toch wel wat PPV betekend?
Ik zie in beide geen heil, mogen wat mij betreft weer weg, dat tagteam on the other hand vind k wel wat hebben. (James en Stevens)quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 00:22 schreef Fugie het volgende:
wat vinden jullie van sylvester turkay en elijah burke![]()
Denk dat je na SS alleen maar meer gefrustreerd raakt, weet niet waarom maar ik heb een idee dat het erg middelmatig wordt.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 00:30 schreef BigFire het volgende:
ok, alle frustraties eruit. kom op Summerslam!![]()
Denk dat RAW niet veel veranderd, Edge en Lita als golden couple (Edge wint denk ik wel op Summerslam, anders had Lita echt geen Champion geworden, ze zullen wel de golden couple angle gebruiken tot Unforgiven gok ik) En DX zal denk ik nog wel even doorgaan met hun feud, denk niet dat het zo even snel voorbij zal gaan, vooral gezien met merchandise inkomsten en hoe populair ze op het moment zijn.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 00:43 schreef Tazmaniac het volgende:
[..]
Ik zie in beide geen heil, mogen wat mij betreft weer weg, dat tagteam on the other hand vind k wel wat hebben. (James en Stevens)
[..]
Denk dat je na SS alleen maar meer gefrustreerd raakt, weet niet waarom maar ik heb een idee dat het erg middelmatig wordt.
dude....heb je wel eens gezien hoe "stiff" Umaga zn offense is? Ik zou niet graag aan de ontvangende kant zitten hoor van die move. ECW is allang geen EXTREME kant meer op gegaan. Ben blij dat het geen TNA is die ongeveer elke week iets met punaises doet. Als je bepaalde dingen teveel doet raken mensen verwent, dat zag je in de attitude tijd toen er ook ongeveer elke week iemand door een tafel ging/van een grote hoogte afsprong/of door de Announce Table ging, op een gegeven moment had het weinig impact en toen kwamen de blessurers.....Daardoor heeft Vince de stijl wat rustiger gemaakt omdat die gasten dan tenminste nog een redelijke oude dag hebben.quote:of Umaga die tegen iemand aanrent met z'n billen
Ik zie het juist andersom....je ziet bij Terkay en Burke tenminste dat ze bij elkaar horen, bij Stevens en James helemaal niet, een tag team is voor mij een team wat bij elkaar past dus ook qua kleding. Verder is KC James helemaal niet zo boeiend, ik heb hem in OVW gezien maar ben niet onder de indruk van hem, Stevens daarintegen vond ik wel erg goedquote:Ik zie in beide geen heil, mogen wat mij betreft weer weg, dat tagteam on the other hand vind k wel wat hebben. (James en Stevens)
Dat James niet zo boeiend is heb je wel gelijk in, maar toch vind ik die Turkay en Burke maar rare ventjes..quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 09:00 schreef kidkash19 het volgende:
[..]
Ik zie het juist andersom....je ziet bij Terkay en Burke tenminste dat ze bij elkaar horen, bij Stevens en James helemaal niet, een tag team is voor mij een team wat bij elkaar past dus ook qua kleding. Verder is KC James helemaal niet zo boeiend, ik heb hem in OVW gezien maar ben niet onder de indruk van hem, Stevens daarintegen vond ik wel erg goed
quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 18:22 schreef Allanon666 het volgende:
Voorspellingen SS:
Edge vs. John Cena
King Booker vs. Batista
D-Generation X vs. The McMahons
Hogan vs. Orton
Foley vs. Flair
Rey Mysterio vs. Chavo G
Big Show vs. Sabu
Wat is premiere, is dat via internet te volgen??quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 18:55 schreef plopje het volgende:
summerslam komt zondag nacht op premiere en die ga ik opnemen
premiere is een duits pakket op de schotel,net als hier film 1 en 2 alleen is dat pakket veel groterquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 18:58 schreef MrSASO het volgende:
[..]
Wat is premiere, is dat via internet te volgen??
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ohja.. Smackdown was redelijk.. niks bijzonders voor de rest..Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
Ja die tag team divisie is daar prima in orde, goed ook dat AMW nu (tijdelijk) uit elkaar lijken te gaan beetje afwisseling erin houwe. en die plottwist... die zag je mijlen van te voren aankomen hahaquote:Op zondag 20 augustus 2006 20:53 schreef Fugie het volgende:
net ff tna gekeken, wat me opvalt is dat de tagteam divisie daar wel goed in orde is. hebben ze tenminste fatsoenlijke en voldoende teams. Jammer vind ik het er nog steeds een fued is tussen sting en jeff, laatste keer dat ik tna keek was lockdown en daar was het al prijs. Wel goed dat ze met christian een lekkere plottwist hebben gemaakt
ik volg het niet dusjaquote:Op zondag 20 augustus 2006 21:25 schreef Tazmaniac het volgende:
[..]
Ja die tag team divisie is daar prima in orde, goed ook dat AMW nu (tijdelijk) uit elkaar lijken te gaan beetje afwisseling erin houwe. en die plottwist... die zag je mijlen van te voren aankomen haha
haha redheads sowieso!!quote:Op zondag 20 augustus 2006 23:01 schreef roepdeman het volgende:
Tenminste twee TNA fans hier. (en redhead fans, nou eentje dan zeker)
de WWE heeft een marketing machine van heb ik jou daar, daar hoort ook een gigantische ploeg mensen bij die dat soort dingen maken. Niet zo verwonderlijk dus dat die bij de WWE een stuk beter zijnquote:Op zondag 20 augustus 2006 23:42 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
Had op hun site wat filmpjes gekeken tijdje terug, zag er enorm cheesy uit eerlijk gezegt. Maar kan er weinig over zeggen op basis van die paar filmpjes lijkt mij.
quote:Op zondag 20 augustus 2006 02:00 schreef Tazmaniac het volgende:
Nieuws en geruchten (toch maar ff in een spoiler tagje ookal is het niet echt nodig imo)Dit is Chris Masters nu: linkSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ohja.. Smackdown was redelijk.. niks bijzonders voor de rest..
ter herrinnering hoe die eerst was: link"We hebben die flair, we hebben die jus!"
"Je kun hun die flavour geven maar toch gaan we ze bikkelen!"
- Edgar Davids
Shelton is inderdaad best breed, maar zo breed als Chris Mastersquote:Op maandag 21 augustus 2006 10:25 schreef kidkash19 het volgende:
Shelton is best wel groot hoor vergis je daar niet in, Carlito is redelijk, heeft een wat hoger vetpercentage maar ziet er ook "aardig" uit. Zoals je het aan Masters ziet kan je het ook zien aan andere gasten bv Conway en Edge , laatsgenoemde valt niet zo heel erg op maar is ook iets minder groot en wat minder gedefineerd dan een aantal maanden geleden
ik kan je wel een link geven, maar dan ben ik in een later stadium de lulquote:Op maandag 21 augustus 2006 12:53 schreef MrSASO het volgende:
[..]
Shelton is inderdaad best breed, maar zo breed als Chris Masters![]()
Ik vind zelf dat Carlito wel een beetje meer mag gaan trainen wil hij ooit champ worden, hetzelfde geld voor Edge.
P.S. Heeft iemand een link naar een torrent voor Summerslam 2006??
is het tegen de regels om een torrentlink te geven dan?? gewoon ff zoeken op mininova.org ofzo heb je er zo een stuk of 3 gevondenquote:Op maandag 21 augustus 2006 12:53 schreef MrSASO het volgende:
[..]
Shelton is inderdaad best breed, maar zo breed als Chris Masters![]()
Ik vind zelf dat Carlito wel een beetje meer mag gaan trainen wil hij ooit champ worden, hetzelfde geld voor Edge.
P.S. Heeft iemand een link naar een torrent voor Summerslam 2006??
is niet tegen de regels afaik. Ik zit bij pwtorrents en daar zijn ze rondom ppv's erg streng op hit and run. Aangezien mijn gegevens dan in de torrenthash zitten geef ik die dus nietquote:Op maandag 21 augustus 2006 13:28 schreef Tazmaniac het volgende:
[..]
is het tegen de regels om een torrentlink te geven dan?? gewoon ff zoeken op mininova.org ofzo heb je er zo een stuk of 3 gevonden
aaah zo ja.. neej snap ik.. maja bij mininova ofzo kun je gewoon torrent pakken zonder gedoequote:Op maandag 21 augustus 2006 13:30 schreef Paxlie het volgende:
[..]
is niet tegen de regels afaik. Ik zit bij pwtorrents en daar zijn ze rondom ppv's erg streng op hit and run. Aangezien mijn gegevens dan in de torrenthash zitten geef ik die dus niet
Waar kan ik dat vinden??quote:Op maandag 21 augustus 2006 13:03 schreef Paxlie het volgende:
Er staat wel een torrent in a.b.pro-wrestling
usenetquote:
xvid vs svcd op een pc is een groot verschil. Meestal is xvid een stuk scherper. svcd is dan weer makkelijker te spelen op een dvd speler + tv en zal er door de manier waarop een tv werkt een stuk beter uitzien gok ikquote:Op maandag 21 augustus 2006 14:50 schreef Tazmaniac het volgende:
er gaat niks boven de kwaliteit van svcd imoStoneCold the best!!
hmmm kweet niet of een xvid scherper is op de pc.. naja boeit ook niet. Nadeel is wel dat svcd altijd een heel stuk groter is.. ppv is 3gb zowatquote:Op maandag 21 augustus 2006 14:51 schreef Paxlie het volgende:
[..]
xvid vs svcd op een pc is een groot verschil. Meestal is xvid een stuk scherper. svcd is dan weer makkelijker te spelen op een dvd speler + tv en zal er door de manier waarop een tv werkt een stuk beter uitzien gok ik
http://www.paxlie.nl/fok/summerslam.zipquote:Op maandag 21 augustus 2006 15:05 schreef Fugie het volgende:
ik heb trouwens een nzb file van summerslam, mocht iemand intresse hebben, msn staat in profiel
ooh nieuwsgroepen enzo, doe ik niet aan... ik heb Wanadoo.. dat zegt genoeg waaromquote:Op maandag 21 augustus 2006 15:32 schreef Paxlie het volgende:
[..]
www.binaries4all.nl
ga daar maar even lezen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Al met al leuke PPV met aantal minpuntjes
World Wrestling Entertainment
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Thanks, ik zal deze site nog even op mijn gemakje doorlezen.quote:Op maandag 21 augustus 2006 14:12 schreef Paxlie het volgende:
[..]
usenet
www.binaries4all.nl
ga daar maar eens lezen
Mocht je daarna nog vragen hebben dan voeg je me maar toe op msn
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."We hebben die flair, we hebben die jus!"
"Je kun hun die flavour geven maar toch gaan we ze bikkelen!"
- Edgar Davids
quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 00:59 schreef Allanon666 het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Sterker nog, ik vind dit eigenlijk nog beter dan de oude Masterpiece.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 11:49 schreef kidkash19 het volgende:
zoals ik al zei was die Foto van Masters niet echt goed vergelijkingsmateriaal....hier meer fotos waarop je ziet dat hij een klein beetje kleiner is maar hij is echt niet zo klein als dat men denkt...Masterpiece kan denk ik nog steeds hoor
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
Kijk eens naar normale grote mannen die groot en breed en vet zijn. Als dat soort mensen in de sportschool gaan beulen krijg je dus een lashey/lesnar etc. Die gasten hebben zoveel massa dat ze dat gemakkelijk in spieren kunnen omzetten.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 17:01 schreef kidkash19 het volgende:
Hoe zit het dan eigenlijk met Lashley? Ik geloof ook niet dat alles bij hem puur natuur is.
Lashley KAN best puur natuur zijn hoor want als je kijkt zie je toch dat hij wel groot is maar de definitie is er niet zoals van een bodybuilder...hij is wel groot maar dat was Brock ook en dat was zeker geen gebruiker want die was gewoon groot en niet zo geripped....ik denk niet dat je er echt achter komt weet wel dat Lashley een legermannetje was en dat is een apart wereldje qua discipline
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
jah, extreem raar dusquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 23:03 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
Denk omdat Orton door bleef slaan terwijl de match al was afgelopen.
Thanks! =) RAW was erg vermakelijk!! ECW is net klaar met downloaden dus tot over een uurtje or soquote:Op woensdag 23 augustus 2006 11:54 schreef roepdeman het volgende:
Ik sluit me helemaal aan bij Taz (Y) en RAw was enjoyable inderdaad.
Tijd voor ECW!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Eindcijfer: 8
[ Bericht 4% gewijzigd door Tazmaniac op 23-08-2006 14:40:57 ]Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.WWE heeft het drie opeenvolgende dagen voor elkaar gekregen om me positief te verrassen.Ik ben vergeten wat ik als signature had...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
die stoten van Ballsquote:Op woensdag 23 augustus 2006 23:57 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
Angle komt verlopig niet meer terug helaas. En Kevin Thorn is erg vet ja, die move vanaf de touwen is ook erg vet, jammer dat balls niet goed meeviel.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@ Taz
TNA is wel de enige waarover je kan zeggen dat ze consistent zijn.Ik ben vergeten wat ik als signature had...
dat is ook zo! vind het alleen soms jammer hoe ze hun show maken.. kon beter eigenlijkquote:Op vrijdag 25 augustus 2006 18:38 schreef roepdeman het volgende:
@ Taz
TNA is wel de enige waarover je kan zeggen dat ze consistent zijn.
quote:The Seven storyline- Since you can’t kill people and just beating someone up isn’t very good, proven because they do that on RAW and “Brian Gerwitz is an idiot.” He thinks “he fucked me royally business-wise.” Since psychological damage lasts longer, he wanted to do that based off of the seven deadly sins. The first three would have been jobbers or guys like Coach, in order to get things started without bogging down in a feud. The fourth one would become a feud, which would last a few months, which would end with Raven losing an “I Quit” match. You’d think it would end the storyline but he’d then actually come back two weeks later and come in for the fifth sin. The last ones were going to be envy and lust. He wanted take a face like Matt Hardy and show him on a bar in a videotape kissing a girl who isn’t Lita, checking into a hotel with her, etc., all the way up to the shot of the “Do not disturb” sign going on the door. The next shot would be of the aftermath of the night before, with beer bottles and condom wrappers abound, then pulling back to show Raven consoling Lita. While he would be consoling her, he would be feeling on her and trying to kiss her but she’s too busy sobbing. It would come out later that Matt didn’t actually do it. The next week, he’d be gone while Hardy would be trying to find him for revenge. The week after, Raven would have Lita in the ring and insist on playing the tape again because, while Matt’s sin was lust, Raven’s was envy because he was envious of Matt’s perfect life and perfect girlfiend and so forth. Immediately after saying that he was guilty of envy, he’d act like his soul was purged despite completely screwing over all those other people. Matt would beat the piss out of Raven, Lita would knock Matt out with an international object, and Lita would leave with Raven. He’d then feud with Matt and it would turn out that Lita had cheated on Matt first and that their relationship was already in trouble but that Matt had been trying as hard as he could to hold it together. Raven booked it out to be a six month program with at least two major feuds within that time but he was later asked by Stephanie McMahon where he would go afterwards. Raven felt that he’d be made by that storyline for life at that point and that they wouldn’t NEED to find other sins to have programs on.
His final storyline before getting fired- He was going to turn Hurricane heel in a program with Tommy Dreamer and himself. He’d turn Hurricane into such a heel that Hurricane would turn on him, which would make him a tweener. Dreamer would be trying to play the angel and keeping Hurricane as a face while he would be the Devil and trying to turn him heel. There’s more than that but that’s the simplest form of it. After that, Hurricane would then bring in an OVW sidekick and a girl who would supposedly be the head of his fan club. The long and short of it would be that Hurricane would become a major player, getting over an OVW guy as a monster, Hurricane’s valet, revitalize Raven and Dreamer’s careers, etc. without having to work with a Triple H or other big star to do it. The first reason he couldn’t do it was that Brian Gerwitz didn’t want to turn Hurricane heel since he’d come up with the Hurricane character. Then Gerwitz wanted to make Hurricane heel but use his own idea “which probably fucking sucks and he wanted to cock-block me out.” (Gerwitz’ idea was for Hurricane and Trish Stratus to tag against Stevie Richards and Victoria, they win and hug after the match, Hurricane thinks that Trish likes him and writes her a note, she tells him sorry because she’s got a boyfriend, he turns heel. Raven’s right… it sucks.) “That’s the stupidest fuckin’ idea I’ve ever heard” and that his blows Gerwitz’ away on so many levels it isn’t funny. He knew he was gone as soon as he’d heard the idea because he had also heard that he’d be offered a writing position after he left but figured the writers kept it from happening. He wouldn’t have taken it anyway because he wouldn’t want to see his work trampled by incompetence. He says that Gerwitz can write good promos for The Rock and comedy for Edge and Christian but that’s about it.
Why is Gerwitz still around? He thinks that Gerwitz is a good yes man and knows how to play the game. He says that the writers tend to look down on the talent and names both Gerwitz and Dave Lagana specifically. Lagana did help him out on a storyline but Raven could read him enough to know that Lagana didn’t really want to do it because he’s an underneath guy.
Being stuck on Sunday Night Heat- He sold the Seven idea to Vince and he also gave the Hurricane idea to him at the same idea. Vince then said he’d have to talk to the writers then, two days later, sent word that he was fired. Back to the point, Vince told him that he needed to quit as the Heat announcer in a storyline and would lose to Jerry Lawler in a countout instead of getting pinned like the original plan. It pisses him off a bit that they told Lawler the reason for it was that he politiced his way out of it and that Lawler put it in his book. The next week, he thinks that Pat Patterson got in Vince’s ear and shot it down because Patterson never got his gimmick. Gerald Brisco, on the other hand, didn’t get it but would see people dressed like him when he went to his son’s wrestling tournaments. He feels part of the problem was that he thinks management has no clue about his career as Vince probably thinks that he spent seven years in ECW after he left the WWF in 1994 while Patterson never saw any of his better work to know how good he really is. Because of it, they were unwilling to invest as much in the angle as it deserved and were going to start it on Heat and, if it took off, move it to RAW. “Five months later, they still hadn’t start it” because his friend on the writing staff wouldn’t do it without Brian Gerwitz or Stephanie McMahon’s approval and Gerwitz was telling the guy to just do it on his own. Four months after going on Heat, he asked Vince if they were ever going to start and “Vince said ‘We haven’t?’, which obviously shows how much he watches Heat.” Vince took an interest in his Heat matches for about two weeks then started ignoring the show again.¨
Dat zal denk ik niet gebeuren.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 01:18 schreef Mr_Brownstone het volgende:
van mij mag ie naar TNA gaan. Kurt vs. Joe
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Deze SD! was een heel stuk beter dan de voorgaande weken en bewijst dat er met de huidige roster ook geconcurreerd kan worden met paradepaardje RAW.
[ Bericht 7% gewijzigd door roepdeman op 26-08-2006 14:57:48 ]Ik ben vergeten wat ik als signature had...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
die gimmick wee tik niet of het wat wordt, maar het feit dat ik al vergeten was dat het gregory helms was geeft wel aan dat ze lekker met die title bezig zijnquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 01:27 schreef roepdeman het volgende:
Het gaat mij gewoon om die gimmick. Ik vraag me gewoon af waarom? Murdoch en Cade kregen ook een push mét titel en wat nu? Ik bedoel let Creative live up to it's name.
Gregory Helms Rocks! Zeker na al dat commentaar tijdens de laatste SD! How right can one man be.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door The-Brahma-Bull op 29-08-2006 19:50:37 ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben vergeten wat ik als signature had...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 16:32 schreef Tazmaniac het volgende:Hoezo is hij dan geen titleholder meer dan? Mag je als Titleholder geen non-title matches doen ofzo? Snap de reden niet van wat je zegt. Big Show ging ook al tegen Undertaker op The Great American Bash als ECW Champion en hij was ook op Summerslam. Dus slaat beetje nergens opSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Edit: Sorry voor de double post.
Why?quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 20:42 schreef Cantona_No.7 het volgende:
Kan Umaga niet dood en Edge ook?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Verder is Edge gewoon echt helemaal geweldig in zn rol en dat is hij al maanden zo niet meer dan een jaar, vind het ook veel vermakelijker dat Cena de titel achtervolgt dan dat hij hem heeft. Umaga is ook gewoon cool...perfect opgebouwd als een monster en degene die hem verslaat heeft meteen krediet in de fans hun ogen.Im a bad man....but i forgive myself
Luck is for losers
quote:Op woensdag 30 augustus 2006 09:08 schreef kidkash19 het volgende:Zullen ze vast wel wat op vindenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Edge is gewoon goed ja. Hoop ook echt dat hij wint. Vooral omdat Cena dan mooi weg gaatquote:Verder is Edge gewoon echt helemaal geweldig in zn rol en dat is hij al maanden zo niet meer dan een jaar, vind het ook veel vermakelijker dat Cena de titel achtervolgt dan dat hij hem heeft. Umaga is ook gewoon cool...perfect opgebouwd als een monster en degene die hem verslaat heeft meteen krediet in de fans hun ogen.
ECWSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wie werd waar wanneer geboren en waarom werd hij door wie hoe genoemd?
Praten over mma? Kom naar #mma
quote:Op woensdag 30 augustus 2006 09:08 schreef kidkash19 het volgende:Mischien is Shelton Benjamin wel de aangewezen persoon om hem te verslaan.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Verder is Edge gewoon echt helemaal geweldig in zn rol en dat is hij al maanden zo niet meer dan een jaar, vind het ook veel vermakelijker dat Cena de titel achtervolgt dan dat hij hem heeft. Umaga is ook gewoon cool...perfect opgebouwd als een monster en degene die hem verslaat heeft meteen krediet in de fans hun ogen.
Ik kan me eigen geen betere kandidaat voorstellen.
En ik zelf vind hem gewoon een van de beste worstelaars in de WWE.
Smakeloze storyline idd .... maar daar heeft Vince wel vaker last vanquote:Op donderdag 31 augustus 2006 15:58 schreef Cart_man het volgende:
Dat Rey, Chavo en Vicky gedoe, pffff.
Edge kan alleen van Cena winnen door te cheaten.En ik mag zn kop iet.Wel respect voor zn heel acts, dat ben ik met je eens.Die Umaga komt maar overal interferen als de rest al kapot zijn.Ik wil die man eens in een match tegen the Big Show of een andere reus zien.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 22:21 schreef MrSASO het volgende:
[..]
Why?
Edge doet het juist fantastisch vind ik, hij zet echt een goede slechterik neer.
En Umaga vind ik gewoon tof om naar te kijken, vooral met Armando Alejandro Estrada.
Jawel hij speelt zn rol zo goed dat ik hem dood wil.Complimenten!quote:Op donderdag 31 augustus 2006 19:02 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
Edge wint door cheaten omdat hij een Heel is. Of snap je dat soms niet?
Dat je hem haat is alleen maar een compliment voor hem
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
We prefer choreographedquote:Op donderdag 31 augustus 2006 19:33 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Het is allemaal nep he, dat weet men toch wel
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben vergeten wat ik als signature had...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nadat Tripple H de themesong "bow down to the king" had heeft nu ook Mervin King (darter) gewisseld van themesong en is nu over gestapt op het nummer van motorhead. (leukigheidje)Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
quote:Op dinsdag 5 september 2006 15:18 schreef Tazmaniac het volgende:
net raw gekeken en meest opvallende was nog wel datleuke main event iddSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nadat Tripple H de themesong "bow down to the king" had heeft nu ook Mervin King (darter) gewisseld van themesong en is nu over gestapt op het nummer van motorhead. (leukigheidje)
maar king of kings is gemaakt voor triple h, neit voor een bolle darter![]()
haha ja daar heb je gelijk in, sue the bitch!!quote:Op dinsdag 5 september 2006 16:01 schreef Fugie het volgende:
maar king of kings is gemaakt voor triple h, neit voor een bolle darter
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.GREEN AND GOLD TILL THE CLUB IS SOLD
LUHG
om hem credibility te gevenquote:Op woensdag 6 september 2006 14:04 schreef Fugie het volgende:
unforgiven wordt wel een leuke ppv denk ik
alleen snap ik niet zo goed waarom jeff hardy zo naar de ic title gepusht wordt :x
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben vergeten wat ik als signature had...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 6 september 2006 17:16 schreef roepdeman het volgende:
Carlito is vet. ECW is nep. blegh. Dan liever naar Jeff Jarret zn leugendetector test kijken.stiekem wastie wel blij, maarja imago ehSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.GREEN AND GOLD TILL THE CLUB IS SOLD
LUHG
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."We hebben die flair, we hebben die jus!"
"Je kun hun die flavour geven maar toch gaan we ze bikkelen!"
- Edgar Davids
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wie werd waar wanneer geboren en waarom werd hij door wie hoe genoemd?
Praten over mma? Kom naar #mma
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.GREEN AND GOLD TILL THE CLUB IS SOLD
LUHG
quote:Op donderdag 7 september 2006 01:39 schreef Cantona_No.7 het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nu ECW aan het kijken trouwens. RVD + Sabu
Wie werd waar wanneer geboren en waarom werd hij door wie hoe genoemd?
Praten over mma? Kom naar #mma
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."We hebben die flair, we hebben die jus!"
"Je kun hun die flavour geven maar toch gaan we ze bikkelen!"
- Edgar Davids
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
SD dropt omdat ze wat gezeik hebben met de zender of weet ik veel wat dat ligt volgens mij niet aan de show zelf. daarnaast denk ik dat cena verliest en naar sd moet... over een tijdje is DX ten einde en zal HHH een feud beginnen met Edgequote:Op donderdag 7 september 2006 15:55 schreef kidkash19 het volgende:
Alleen SD dropt erg en ik betwijfel of Cena dat echt tegen kan gaan SD is gewoon minder spectaculair dan Raw op dit moment.
Ik zie Cena hem wel winnen, het is ook in Edge zn Hometown en volgens mij had Edge gewonnen in Cena zn hometown
quote:Op donderdag 7 september 2006 15:55 schreef kidkash19 het volgende:
Forums zijn ook ZO betrouwbaar!
ten 1e staat in je bericht dat de ratings maar blijven zakken maar dit vond ik
"WWE RAW came in with a very strong 3.6 rating despite it being a holiday weekend in the United States. That is only about a 10% drop from their average rating and they have to be happy with that."
hmmmmmmmmmmm beetje het tegenovergestelde niet? Alleen SD dropt erg en ik betwijfel of Cena dat echt tegen kan gaan SD is gewoon minder spectaculair dan Raw op dit moment.
Ik zie Cena hem wel winnen, het is ook in Edge zn Hometown en volgens mij had Edge gewonnen in Cena zn hometown
Idd ik vind dat een main eventer weer de titel moet.Geen midcard wrestler als edge.edgequote:Op donderdag 7 september 2006 16:22 schreef Fugie het volgende:
wordt wel weer tijd voor een titlereign van triple h ja
quote:Op donderdag 7 september 2006 10:00 schreef BigFire het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Humor op z'n best. Wel een beetje stereotype, maar humor!!!!Ik ben vergeten wat ik als signature had...
Lijkt zeer waarschijnlijk, maar als je kijkt hoe populair DX nog is zal DX nog wel ff doorgaan.quote:Op donderdag 7 september 2006 18:14 schreef kidkash19 het volgende:
Als DX stopt neem ik aan dat er 1 van die 2 een "heel" is....en ik zie Shawn dat niet zijn met zn geloof. Tsja Edge zou "face" kunnen worden door Lita te dumpen ofzo (aangezien de geruchten gaan dat die ook zou stoppen) maar ik denk niet dan een "face" Edge gaat werken hij is te goed als heel
Carlitoquote:Op vrijdag 8 september 2006 08:58 schreef kidkash19 het volgende:
Ja en daarom zou ik het raar vinden als Cena verliest en naar SD gaan want dan zijn er niet echt faces meer over om voor de titel te gaan
geniaalquote:Op vrijdag 8 september 2006 22:40 schreef Allanon666 het volgende:
Trowens: wat vinden jullie van dat cryme time shit? Vond de promo maar smaakloos
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.GREEN AND GOLD TILL THE CLUB IS SOLD
LUHG
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.GREEN AND GOLD TILL THE CLUB IS SOLD
LUHG
quote:Op zondag 10 september 2006 23:12 schreef The-Brahma-Bull het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ze gingen van datacenter verhuzien oid.quote:Op dinsdag 12 september 2006 16:01 schreef Cantona_No.7 het volgende:
WTF is er aan de hand met PWT?
Ah ok, dan maar een weekkie geen Rawquote:Op dinsdag 12 september 2006 17:37 schreef Magneet het volgende:
[..]
ze gingen van datacenter verhuzien oid.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Hopelijk is het laatste deel ook zo goed, moet nu pleite! groeten!!Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 12 september 2006 22:52 schreef mouce het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.GREEN AND GOLD TILL THE CLUB IS SOLD
LUHG
quote:Op woensdag 13 september 2006 00:45 schreef Cantona_No.7 het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
ik weet het, het mag niet. Maar ik doe het lekker toch: http://www.xtremewrestlingtorrents.net/index.phpquote:Op dinsdag 12 september 2006 17:55 schreef Cantona_No.7 het volgende:
[..]
Ah ok, dan maar een weekkie geen Raw
Ik heb de link nu.Haal maar weg voor je gezeur krijgt.quote:Op woensdag 13 september 2006 11:56 schreef Mr_Brownstone het volgende:
[..]
ik weet het, het mag niet. Maar ik doe het lekker toch: http://www.xtremewrestlingtorrents.net/index.php
Ik ben daar gebannedquote:Op woensdag 13 september 2006 11:56 schreef Mr_Brownstone het volgende:
[..]
ik weet het, het mag niet. Maar ik doe het lekker toch: http://www.xtremewrestlingtorrents.net/index.php
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Yes, that sequence of words I just said made perfect sense.
I've got my propaganda, I've got revisionism. I've got my violence in hi-def ultra-realism. All a part of this great nation. I've got my fist, I've got my plan, I've got survivalism.
quote:Op woensdag 13 september 2006 20:00 schreef Mr_Brownstone het volgende:
Nog wat spoilers over Booker T. Niet kijken als je niet wil weten wat er volgende week tijdens één van de shows gebeurd.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Edit:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 5% gewijzigd door The-Brahma-Bull op 13-09-2006 20:24:27 ]![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.op naar Unforgiven dan maar"We hebben die flair, we hebben die jus!"
"Je kun hun die flavour geven maar toch gaan we ze bikkelen!"
- Edgar Davids![]()
quote:Op woensdag 13 september 2006 20:37 schreef BigFire het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.op naar Unforgiven dan maarSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Heb er veel hoop in dat Cena weg gaat, om nog even alles op te sommen:
- Smackdown ratings was vorige week 1.0 een enorm dieptepunt (ok zender crap eromheen, maar alsnog erg slecht) dus dat moeten ze omhoog zien te boosten door bv Cena erheen te brengen.
- WWE heeft zelf laten weet liever een Smackdown ster een tijdje afwezig te zien inplaats van een RAW ster.
- Cena won bij de laatste RAW. (meestal als de ene verliest wint de andere op de PPV)
En dan nog de redene die beetje kayfabe zijn dan maar toch:
- Edge heeft nog nooit een TLC match verloren, dit zal WWE willen blijven gebruiken in de toekomst denk ik. Staat toch veel mooier als er staat "Never lost a TLC match" als er weer eens een TLC match komt met Edge erin.
- En Cena heeft nog nooit in een TLC match gezeten.
- Plus het feit dat het in Edge's hometown is.
- En ook nog eens de Cena sucks en Go back to Smackdown chants bij Raw maandag.
Ik heb er goeie hoop op iig.![]()
Ik zou het fantastisch vinden als hij blijft op Raw
Heerlijk die controversie gewoon nog erger maken, niets is namelijk mooier dan een actief publiek tijdens wedstrijden, dat heeft afgelopen Raw wel weer bewezen
Overigens belooft Smackdown vs Raw 2007 echt een vet spel te worden, ik speel nog bijna dagelijks 2006 en die wordt alleen maar verbeterd
zie www.ign.com en dan ps2 en xbox360
iedere dag worden er andere characters besproken
Wie werd waar wanneer geboren en waarom werd hij door wie hoe genoemd?
Praten over mma? Kom naar #mma![]()
okee.....als ze Cena sucks roepen....vertel mij dan waarom de Ratings omhoog gaan bij SD als hij niet populair is....dat snap ik namelijk dan niet echt. Edge heeft dus WEL een TLC verloren, de "vergeten" TLC match Edge/Cristian vs Hardy Boyz vs Dudley Boyz vs Benoit/Jericho op 24 mei 2001 waarin benoit/jericho wonnen maar ja dat vergeet de WWE voor het gemak even. Ik zou het stom vinden als ze Cena verplaatsen...de Cena/Edge feud is het beste wat Raw heeft op dit moment want na het uitgemolken DX verhaal is er niks meer, en ik zou niet weten wie Edge, geloofwaardig, kan uitdagen als top face.
enne een tijd terug was de discussie er of JBL nog terugkwam en dat hij geblesseerd was en zeker terug kwam? i hate to say i told you so but :
John Bradshaw Layfield noted in a recent commentary on TheStreet.com that he was retiring from in-ring competition for good. In his final column on the website, JBL wrote, "I have also come to believe that you can't fight father time. A broken back suffered in a match in England, compounded by a herniated and bulged disc, finally made me realize my career as a professional wrestler was over. I since migrated to the color commentary position much in the way that Jesse Ventura did before me."
JBL was injured shortly after WrestleMania, during the overseas trip of Europe in late April. Despite his injury, JBL continued to wrestle and he had successfully politicked himself to beat Rey Mysterio for the World title at the Judgment Day PPV. The plan was for him to be the first person to be the World Champ and the U.S. champ at the same time. However, on the week of the PPV, he sensed that that he couldn't wrestle any longer. He told management that he needed to take the summer off due to the pain and injury. He lost the PPV match, then two days later at Smackdown taping, he lost the U.S. title in quick match to Bobby Lashley. During the same show, he vowed to leave SmackDown if he didn't beat Rey Mysterio for the title later that night. He lost the match and then he went on to his announcing role in JuneIm a bad man....but i forgive myself
Luck is for losers![]()
De helft riep Cena sucks en de andere helft lets go Cena, beter luisteren volgende keer.quote:Op woensdag 13 september 2006 22:34 schreef kidkash19 het volgende:
okee.....als ze Cena sucks roepen....vertel mij dan waarom de Ratings omhoog gaan bij SD als hij niet populair is....dat snap ik namelijk dan niet echt. Edge heeft dus WEL een TLC verloren, de "vergeten" TLC match Edge/Cristian vs Hardy Boyz vs Dudley Boyz vs Benoit/Jericho op 24 mei 2001 waarin benoit/jericho wonnen maar ja dat vergeet de WWE voor het gemak even. Ik zou het stom vinden als ze Cena verplaatsen...de Cena/Edge feud is het beste wat Raw heeft op dit moment want na het uitgemolken DX verhaal is er niks meer, en ik zou niet weten wie Edge, geloofwaardig, kan uitdagen als top face.Dat wist iedereen toch al?quote:enne een tijd terug was de discussie er of JBL nog terugkwam en dat hij geblesseerd was en zeker terug kwam? i hate to say i told you so but :
John Bradshaw Layfield noted in a recent commentary on TheStreet.com that he was retiring from in-ring competition for good. In his final column on the website, JBL wrote, "I have also come to believe that you can't fight father time. A broken back suffered in a match in England, compounded by a herniated and bulged disc, finally made me realize my career as a professional wrestler was over. I since migrated to the color commentary position much in the way that Jesse Ventura did before me."
JBL was injured shortly after WrestleMania, during the overseas trip of Europe in late April. Despite his injury, JBL continued to wrestle and he had successfully politicked himself to beat Rey Mysterio for the World title at the Judgment Day PPV. The plan was for him to be the first person to be the World Champ and the U.S. champ at the same time. However, on the week of the PPV, he sensed that that he couldn't wrestle any longer. He told management that he needed to take the summer off due to the pain and injury. He lost the PPV match, then two days later at Smackdown taping, he lost the U.S. title in quick match to Bobby Lashley. During the same show, he vowed to leave SmackDown if he didn't beat Rey Mysterio for the title later that night. He lost the match and then he went on to his announcing role in June
Was geloof ik maar 1 persoon hier op Fok die dacht dat hij nog terugkwam![]()
![]()
JBL moet ook gewoon commentaar blijven doen, of hij nou kan worstelen of niet. Als commentator krijgt hij tenminste echte goede heat. Als worstelaar was het vaak toch meer de heat van "als hij nu niet oprot schakel ik over naar een andere zender" ipv "als hij nu niet oprot blijf ik nog ff kijken om te zien wat er gebeurd."Yes, that sequence of words I just said made perfect sense.
I've got my propaganda, I've got revisionism. I've got my violence in hi-def ultra-realism. All a part of this great nation. I've got my fist, I've got my plan, I've got survivalism.![]()
de kans dat Cena blijft is nog groter geworden want WWE adverteert nog steeds de house shows met Cena vs Edge....Ja ik weet card subject to change maar toch. En dan dit uit een redelijk betrouwbare bronSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Im a bad man....but i forgive myself
Luck is for losers![]()
ik gok erop dat Cena dus wél naar SD gaat! Gewoon een gevoel ofzo.. Het commentaar van JBL vind k trouwens best goed, kan zijn humor wel waarderen =) en over faces op RAW gesproken, Carlito is nu al face geworden. Nog nét geen heavyweight Champion waardig maar binnen een half jaar mag hij toch wel een wedstrijd voor de title hebben als hij zich door ontwikkeld. Wie weet is HHH weer face nadat de DX storyline voorbij is... alhoewel ik dat niet zo snel zie gebeuren..Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!![]()
Carlito is nog lang niet Titelwaardig...laat hem eerst maar eens een goede feud neerzetten en de IC title houden en op die manier het publiek voor zich winnen en zn mic skills moeten echt omhoog ipv....Dats Cool! Hij heeft een "Rock" aura om zich heen maar kan het niet helemaal benutten...Rock duurde ook eventjes voor hij in de goede rol viel. Ik zie dit met Carlito ook wel gebeuren maar denk niet voor de volgende WMIm a bad man....but i forgive myself
Luck is for losers![]()
quote:Op donderdag 14 september 2006 08:34 schreef kidkash19 het volgende:
de kans dat Cena blijft is nog groter geworden want WWE adverteert nog steeds de house shows met Cena vs Edge....Ja ik weet card subject to change maar toch. En dan dit uit een redelijk betrouwbare bronGroter geworden? Uit eerdere berichten had hij eigenlijk geen kansSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
okee maar de Wrestling Observer Newsletter is 1 vd betrouwbaarste bronnen die er is.....niemand weet EXACT wat er gaat gebeuren maar eigenlijk geloof ik alleen die als het om dit soort dingen gaat....het kan zelfs 5 min voor de wedstrijd aangepast worden maar ik denk dat Cena gewoon blijft. Kane was ook niet echt vaak weg met zn film...Cena denk ik ook niet en Raw is de topbrand en heeft gewoon meer aanzien dan SD en meer kijkend publiek wat dus weer beter zou zijn voor je filmIm a bad man....but i forgive myself
Luck is for losers![]()
WWE zou dom zijn als ze Cena niet naar Smackdown zouden sturen. Sinds ze SD op vrijdagavond uitzenden zijn de ratings sneller naar beneden gegaan dan een goedkoop hoertje op zaterdagavond. Mensen zijn gewoon te druk met stappen of weet ik veel wat. Cena heeft over het algemeen toch wat jongere fans, en SD wil geloof ik de wat jongere fans aantrekken (ik heb af en toe het idee dat ik naar WWF Superstars kijk, met al die cartoon-achtige gimmicks). Perfect match, lijkt mij. Daarnaast geeft het natuurlijk ook de mogelijkheid om z'n gimmick nog een beetje te tweaken.
Aan de andere kant heb ik liever dat ie op RAW blijft, want ik vind Smackdown veel leuker om te kijken, en Cena zou dat toch een beetje verpesten. Tenzij ze dus wat aan z'n gimmick/karakter doen, of hem misschien weer heel maken (alleen zonder dat rapgezeik)Yes, that sequence of words I just said made perfect sense.
I've got my propaganda, I've got revisionism. I've got my violence in hi-def ultra-realism. All a part of this great nation. I've got my fist, I've got my plan, I've got survivalism.![]()
Okee en Cena zou dat veranderen dat ze ineens niet gaan stappen ofzo?....Nah dat zie ik echt niet gebeuren hoor. Iedereen zeikt over zn gimmick omdat ie niet meer rapt en weet ik wat maar vergeten dat juist de succesvolste gimmicks in de afgelopen paar jaar constant aan verandering onderhevig waren maar altijd een bepaalde basis hadden, ik noem een Rock, een Austin en een Angle die altijd een bepaalde basis hadden waar ze op terug konden vallen maar altijd kleine aanpassinkjes deden aan hun karakter. Men zeikt ook over zn moveset maar vergeten voor het gemak even dat de 3 voorgenoemden ook maar een miniem aantal moves hadden en niemand die je daar over hoorde/hoort (Angle zou je als uitzondering kunnen zien maar was heus niet zo vernieuwend als men denkt).
Zn gimmick/karakter word ook grotendeels door de schrijvers bepaald dus als je iemand moet veroordelen daarover zijn hun het wel, ik ben dat gezeik op Cena gewoon zat, hij doet wat hij moet doen en doet dat met vol enthousiasme, is een goede ambassadeur voor de WWE, werkt zich uit de naad en is (volgens fanberichten) erg down to earth. Ik ben heus niet zn grootste fan, ik ben eigenlijk niet echt fan van iemand ik ben fan van het worstelen en waardeer het als iemand zn job goed doet face of heel.
Ik zie SD als het development merk (daarom ook al die nieuwe gasten) en Raw als het top merk, Raw heeft gewoon meer aanzien bij het grotere publiek. Ik hoop dat Cena op Raw blijft want zo hou je allerlei aantrekkelijke opties open qua feuds terwijl je bij SD alleen maar de oudere garde hebt om mee te feuden.Im a bad man....but i forgive myself
Luck is for losers![]()
Hopen dat Cena wint wint!DX zal wel niet over zijn na Unforgiven, in een eerder bericht stond dat DX wel door zou gaan, ze zijn nog te populair.Trouwens geweldig dat Kane, Umaga helemaal de kk sloeg.Kijk uit naar Unforgiven.GREEN AND GOLD TILL THE CLUB IS SOLD
LUHG![]()
Niks tegen Cena persoonlijk hoor, hij kan ook erg grappig zijn, die 5 Questions op wwe.com zijn ook altijd erg leukquote:Op vrijdag 15 september 2006 08:48 schreef kidkash19 het volgende:
Okee en Cena zou dat veranderen dat ze ineens niet gaan stappen ofzo?....Nah dat zie ik echt niet gebeuren hoor. Iedereen zeikt over zn gimmick omdat ie niet meer rapt en weet ik wat maar vergeten dat juist de succesvolste gimmicks in de afgelopen paar jaar constant aan verandering onderhevig waren maar altijd een bepaalde basis hadden, ik noem een Rock, een Austin en een Angle die altijd een bepaalde basis hadden waar ze op terug konden vallen maar altijd kleine aanpassinkjes deden aan hun karakter. Men zeikt ook over zn moveset maar vergeten voor het gemak even dat de 3 voorgenoemden ook maar een miniem aantal moves hadden en niemand die je daar over hoorde/hoort (Angle zou je als uitzondering kunnen zien maar was heus niet zo vernieuwend als men denkt).
Zn gimmick/karakter word ook grotendeels door de schrijvers bepaald dus als je iemand moet veroordelen daarover zijn hun het wel, ik ben dat gezeik op Cena gewoon zat, hij doet wat hij moet doen en doet dat met vol enthousiasme, is een goede ambassadeur voor de WWE, werkt zich uit de naad en is (volgens fanberichten) erg down to earth. Ik ben heus niet zn grootste fan, ik ben eigenlijk niet echt fan van iemand ik ben fan van het worstelen en waardeer het als iemand zn job goed doet face of heel.
Ik zie SD als het development merk (daarom ook al die nieuwe gasten) en Raw als het top merk, Raw heeft gewoon meer aanzien bij het grotere publiek. Ik hoop dat Cena op Raw blijft want zo hou je allerlei aantrekkelijke opties open qua feuds terwijl je bij SD alleen maar de oudere garde hebt om mee te feuden.
Maar ik heb het niet zo op die rapper/wiggers. En hij stoort me gewoon. Hoop dat hij opzout naar Smackdown zodat RAW beter wordt![]()
![]()
Ik heb het ook niet op Wiggers en geloof mij hier in Rotterdam is het 1 grote ergernis maar je kan niet zeggen dat ie het goed doet ermee, het is gewoon een vergroting van zn eigen personage en dat zijn vaak de succesvolste.
Hoe word Raw beter als 1 van je hoofdpersonages van de afgelopen anderhalf a 2 jaar er niet meer is en er eigenlijk nog niemand is om het over te nemen?Im a bad man....but i forgive myself
Luck is for losers![]()
Daar weet Vince wel wat op denk ik zo. Kunnen genoeg verassingen komen.
En ik heb eigenlijk wel genoeg gezien van Cena tegen Edge, het is al een hele lange tijd bezig, en het is wel weer tijd voor iemand anders die er voor gaat. En aangezien Edge een hele goeie champ is, moet Cena weg.
(voor mij dan)![]()
Man wat had jij het vroeger dan slecht zeg, toen was het normaal dat feuds maanden duurden, ik vind het juist geweldig zon lange uitgerekte feud ipv ff snel een maandje opbouwen en klaar. Cena/Edge is 1 vd beste feuds vd afgelopen jaren en mag best wel doorgaan 2 goede mic gasten, 2 goede worstelaars en een redelijk verhaal erachter...im loving itIm a bad man....but i forgive myself
Luck is for losers![]()
Zeker goed opgebouwd, kijk maar eens tijdens de tag matches, als het Cena/Edge dreigt te worden komt er wat tussen.Alles om het op te bouwen richting unforgiven.quote:Op vrijdag 15 september 2006 15:23 schreef kidkash19 het volgende:
Man wat had jij het vroeger dan slecht zeg, toen was het normaal dat feuds maanden duurden, ik vind het juist geweldig zon lange uitgerekte feud ipv ff snel een maandje opbouwen en klaar. Cena/Edge is 1 vd beste feuds vd afgelopen jaren en mag best wel doorgaan 2 goede mic gasten, 2 goede worstelaars en een redelijk verhaal erachter...im loving itGREEN AND GOLD TILL THE CLUB IS SOLD
LUHG![]()
Vroeger was het beter want toen had je The Rock tegen Austin bv, dat mag dan voor altijd durenquote:Op vrijdag 15 september 2006 15:23 schreef kidkash19 het volgende:
Man wat had jij het vroeger dan slecht zeg, toen was het normaal dat feuds maanden duurden, ik vind het juist geweldig zon lange uitgerekte feud ipv ff snel een maandje opbouwen en klaar. Cena/Edge is 1 vd beste feuds vd afgelopen jaren en mag best wel doorgaan 2 goede mic gasten, 2 goede worstelaars en een redelijk verhaal erachter...im loving it![]()
![]()
nee NOG vroeger.....Rock-Austin heeft nooit lang geduurd trouwens maar ze kwamen elkaar altijd op de 1 of andere manier wel weer tegen en dat zie ik dus wel gebeuren met Cena/Edge/Orton maar de daadwerkelijke feuds tussen Rock en Austin duurden nooit zo lang als Edge-Cena op dit momentIm a bad man....but i forgive myself
Luck is for losers![]()
Nu je het toch over Orton hebt, hij zit al een tijdje zonder echte titel. Al moet hij dan wel eerst face worden, en dat zie ik niet zo snel gebeuren, tenzij Carlito opeens heel wordt op Unforgiven.
Maar toch zie ik het niet zo snel gebeuren, vindt Orton trouwens best wel een goeie heel op het moment![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
en carlito een goeie facequote:Op vrijdag 15 september 2006 17:45 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
Nu je het toch over Orton hebt, hij zit al een tijdje zonder echte titel. Al moet hij dan wel eerst face worden, en dat zie ik niet zo snel gebeuren, tenzij Carlito opeens heel wordt op Unforgiven.
Maar toch zie ik het niet zo snel gebeuren, vindt Orton trouwens best wel een goeie heel op het moment
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!![]()
hij beschermt Trish tegen de gevaarlijke Ortonquote:Op vrijdag 15 september 2006 17:50 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
[..]
Dat ook ja, al ziet hij er laatste tijd wat boosjes uit
Wie werd waar wanneer geboren en waarom werd hij door wie hoe genoemd?
Praten over mma? Kom naar #mma![]()
Zo is het, maar die gaat toch weg na Unforgiven dus kan hij makelijk heel wordenquote:Op vrijdag 15 september 2006 18:02 schreef Paxlie het volgende:
[..]
hij beschermt Trish tegen de gevaarlijke Orton
Heb trouwens een vernieuwe OP klaar staan met alle oude topics erin, en een ietsjes geupdate tekst voor alles![]()
![]()
me likes!quote:Op vrijdag 15 september 2006 18:12 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
[..]
Zo is het, maar die gaat toch weg na Unforgiven dus kan hij makelijk heel worden
Heb trouwens een vernieuwe OP klaar staan met alle oude topics erin, en een ietsjes geupdate tekst voor alles
Ik denk trouwens niet dat Carlito weer heel wordt.. nu nog niet tenminste! Ben benieuwd wat Unforgiven ons brengt!!!Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!![]()
ff een paar puntenquote:Op vrijdag 15 september 2006 08:48 schreef kidkash19 het volgende:
Okee en Cena zou dat veranderen dat ze ineens niet gaan stappen ofzo?....Nah dat zie ik echt niet gebeuren hoor. Iedereen zeikt over zn gimmick omdat ie niet meer rapt en weet ik wat maar vergeten dat juist de succesvolste gimmicks in de afgelopen paar jaar constant aan verandering onderhevig waren maar altijd een bepaalde basis hadden, ik noem een Rock, een Austin en een Angle die altijd een bepaalde basis hadden waar ze op terug konden vallen maar altijd kleine aanpassinkjes deden aan hun karakter. Men zeikt ook over zn moveset maar vergeten voor het gemak even dat de 3 voorgenoemden ook maar een miniem aantal moves hadden en niemand die je daar over hoorde/hoort (Angle zou je als uitzondering kunnen zien maar was heus niet zo vernieuwend als men denkt).
Zn gimmick/karakter word ook grotendeels door de schrijvers bepaald dus als je iemand moet veroordelen daarover zijn hun het wel, ik ben dat gezeik op Cena gewoon zat, hij doet wat hij moet doen en doet dat met vol enthousiasme, is een goede ambassadeur voor de WWE, werkt zich uit de naad en is (volgens fanberichten) erg down to earth. Ik ben heus niet zn grootste fan, ik ben eigenlijk niet echt fan van iemand ik ben fan van het worstelen en waardeer het als iemand zn job goed doet face of heel.
Ik zie SD als het development merk (daarom ook al die nieuwe gasten) en Raw als het top merk, Raw heeft gewoon meer aanzien bij het grotere publiek. Ik hoop dat Cena op Raw blijft want zo hou je allerlei aantrekkelijke opties open qua feuds terwijl je bij SD alleen maar de oudere garde hebt om mee te feuden.
- Met dat Cena een jonger publiek aantrekt, bedoel ik dus jongetjes en meisjes van een jaar of 12. Die zouden ze bij Smackdown goed kunnen gebruiken
- Ik veroordeel Cena helemaal niet. Ik weet ook wel dat hij heel veel dingen niet mag doen. Zo ben ik me ook wel bewust van het feit dat hij veel meer moves heeft dan hij kan laten zien, want ik heb wel eens paar matches van z'n tijd voor WWE gezien. Cena's probleem is vooral dat hij niet goed weet wat hij tussen de moves door moet doen. Kijken naar een Cena match is toch wel bijna iedere keer hetzelfde zien, op wat kleine verschillen na (waar de tegenstander meestal voor zorgt). Het is een routine geworden. En daarmee probeer ik Cena niet in een slecht daglicht te stellen, want zoiets groeit met de jaren door gewoon ervaring op te doen. Hij is nou eenmaal nog niet zo lang bezig. Wat ook meteen het probleem van WWE is. Mensen worden te snel naar de top gepusht. Het had beter voor Cena zelf geweest als hij nu nog in de IC-title picture zou zijn, vind ik. Hogan was ook al heel wat jaartjes bezig voordat Hulkamania geboren werd. Bret Hart werd pas kampioen na 12 jaar. HBK ook zoiets. Austin was 8 jaar bezig. De enige echte uitzondering was The Rock, en sindsdien proberen ze keer op keer 'lightning in a bottle' te vangen, zoals ze het daar zo mooi zeggen.
- zelf zie ik het meer zo. Smackdown = voor de kids. RAW = voor de pubers ECW = voor de wat volwasseneren (tenminste, ik denk dat ze dat willen proberen)
- Wat moet Cena nog op RAW doen dan? Volgens mij heeft hij zo'n beetje iedereen gehad. Op Smackdown heb je daarentegen nog legio mogelijkheden. King Booker, Batista, Kennedy, Finlay, etc. En tegen de tijd dat dat lijstje is afgewerkt kan hij weer naar RAW, waar ook wel weer wat nieuw talent zal rondlopen tegen die tijd.Yes, that sequence of words I just said made perfect sense.
I've got my propaganda, I've got revisionism. I've got my violence in hi-def ultra-realism. All a part of this great nation. I've got my fist, I've got my plan, I've got survivalism.![]()
Smackdown = voor de kids. RAW = voor de pubers ECW = voor de wat volwasseneren
Zo zie ik het ook wel ongeveer een beetje.
Bij Smackdown heb je King Booker, en Little Bastard en Vito met ze jurk die toch de kinderen wat aanspreken.
Bij RAW heb je Carlito, Jeff en Edge, die toch wat serieuzer overkomen dan Vito en dergelijke
En bij ECW gaat het over Kelly die stript, Sandman die bier drinkt en dat soort dingen.
Al is het wel een beetje hokjes proppen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Batista = Face Cena zal ook wel Face blijven MOCHT hij naar SD gaan....ten tweede is men niet tevreden over Batista wat ook de reden is dat hij met Finlay wat mag doen, Kennedy is US-Title niveau op dit moment....Cena = Main Event zullen ze dus ook niet echt snel doen.
Op Raw heeft hij Orton nog (de feud die er zo ie zo aan gaat komen ), na de Breakup van DX is H er nog of HBK wie er dan ook heel is, Carlito kan nog heel worden ervoor (mooie geschiedenis daar met de "steekpartij"), ALS men zou willen een mini feud met Masters en dan heb je Edge nog, Umaga is nog een optie voor een mini-feud (aangezien men daar vertrouwen in heeft en de potentie zien). Austin was maar een jaar of 2 in de WWE toen hij champ werd de tijd in WCW reken ik niet mee, Bret was eerst een tijd Tag Team, toen IC-Title (voor de kleinere gasten in dat tijdperk) en toen pas World title omdat het al die jaren om grote gasten ging (Hogan, Warrior, bundy enz enz enz) dus dat is niet te vergelijken, zelfde met HBK, Bret en hij waren de 1e "kleinere" champs.
Vergeet niet dat Cena toen hij rapte "Rock" achtige ontvangsten kreeg en de WWE daar dus gewoon slim op handelde zoals ze ook handelde toen Rock die reacties kreeg en toen Austin die reacties kreeg.Kijk eens een Hogan wedstrijd van vroeger,kijk een Austin wedstrijd, kijk een Rock wedstrijd....die deden ook altijd hetzelfde , behalve als ze de "heel" speelden aangezien de heel het tempo vd wedstrijd bepaalt.quote:Cena's probleem is vooral dat hij niet goed weet wat hij tussen de moves door moet doen. Kijken naar een Cena match is toch wel bijna iedere keer hetzelfde zien, op wat kleine verschillen na (waar de tegenstander meestal voor zorgt). Het is een routine geworden.
Mensen MOETEN naar de top gepusht worden want anders zou je nu nog steeds met dezelfde mensen zitten, vergeet niet dat er na het stoppen van Rock en Austin een groot gat viel die op dat moment niet kon opvullen en die eigenlijk nog steeds niet opgevuld is. Mensen worden gepusht naar hoe het publiek reageert, dat zag je met Angle, Brock, Rock, Austin, Mankind, Cena, Trips enz enz.
Je kan NIEMAND met Austin of Rock vergelijken want die waren op het juiste moment op de juiste plaats en hadden een geweldige chemie vanaf de eerste dag dat ze met elkaar in de ring stonden, die chemie is er in zekere mate ook bij Cena/Edge.Im a bad man....but i forgive myself
Luck is for losers![]()
Rock/Austin vindt ik dus echt gewoon helemaal niet te vergelijken met Cena/Edge hoor.
Het zijn wel 2 leuke tegenpolen, Edge de wat rock/metal achtige gast en Cena de wigger. Maar dat speelt teveel met de stereotypes van vandaag de dag. En dat zit dan toch wat anders dan bij Rock/Austin vindt ik.
Snap trouwens wel dat ze wat minder tevreden zijn over Batista, bv toen hij die spinebuster deed op Booker door de tafel, moest het 2 keer doen omdat de eerste keer fout ging. Erg jammer is dat.![]()
Batista en Cena zijn nu face ja. Maar jij weet net zo goed hoe snel dat kan veranderen.quote:Op vrijdag 15 september 2006 21:27 schreef kidkash19 het volgende:
Batista = Face Cena zal ook wel Face blijven MOCHT hij naar SD gaan....ten tweede is men niet tevreden over Batista wat ook de reden is dat hij met Finlay wat mag doen, Kennedy is US-Title niveau op dit moment....Cena = Main Event zullen ze dus ook niet echt snel doen.Austin's tijd in WCW was juist zijn belangrijkste tijd. Daar deed hij al z'n ervaring op waardoor hij zo'n goede champ was. Hij wist hoe hij een match naar een climax moest werken door jarenlang in de midcard te hebben geploeterd en zichzelf te hebben moeten verbeteren. Ik zeg ook niet dat Cena en Bret/HBK in vergelijkbare situaties zitten. Ik zeg dat zij er veel beter in staat waren om de WWF(E) te dragen toen het hun beurt was juist omdat ze de kans kregen om op een natuurlijke manier langzaam in hun rol te groeien. The Rock deed dat ook, maar dat is de uitzondering die als een komeet op kwam zetten. Cena wordt in de rol gepusht. Hij doet het niet slecht, hoor, maar ik (en ik ben geloof ik niet de enige) merk dat hij er nog niet klaar voor is.quote:Austin was maar een jaar of 2 in de WWE toen hij champ werd de tijd in WCW reken ik niet mee, Bret was eerst een tijd Tag Team, toen IC-Title (voor de kleinere gasten in dat tijdperk) en toen pas World title omdat het al die jaren om grote gasten ging (Hogan, Warrior, bundy enz enz enz) dus dat is niet te vergelijken, zelfde met HBK, Bret en hij waren de 1e "kleinere" champs.
Vergeet niet dat Cena toen hij rapte "Rock" achtige ontvangsten kreeg en de WWE daar dus gewoon slim op handelde zoals ze ook handelde toen Rock die reacties kreeg en toen Austin die reacties kreeg.Hogan heb ik sowieso nooit gemogen. Austin ging pas hetzelfde doen nadat z'n nek en knieen op zodanige wijze verneukt waren dat hij weinig anders meer kon. Ik neem aan dat je zelf ook wel weet dat Austin een begenadigd technisch worstelaar was. Kijk alleen al naar 1997, vlak voor het de mist in ging met hem... grote diversiteit aan matches. The Rock ben ik het mee eens. Maar die had het ook niet nodig. Zijn promo's waren in principe genoeg om hem over te krijgen (zelfde geldt voor Hogan eigenlijk)quote:Kijk eens een Hogan wedstrijd van vroeger,kijk een Austin wedstrijd, kijk een Rock wedstrijd....die deden ook altijd hetzelfde , behalve als ze de "heel" speelden aangezien de heel het tempo vd wedstrijd bepaalt.Ben het er wel mee eens dat je mensen naar de top moet pushen. Maar je merkt dat het te snel gaat. Het gaat vaak te geforceerd. De meesten krijgen een backlash (Zoals Orton en Brock bijvoorbeel)quote:Mensen MOETEN naar de top gepusht worden want anders zou je nu nog steeds met dezelfde mensen zitten, vergeet niet dat er na het stoppen van Rock en Austin een groot gat viel die op dat moment niet kon opvullen en die eigenlijk nog steeds niet opgevuld is. Mensen worden gepusht naar hoe het publiek reageert, dat zag je met Angle, Brock, Rock, Austin, Mankind, Cena, Trips enz enz.Ik probeer ook niet te zeggen dat Cena (of Edge) op Rock/Austin lijkt. Ik zeg juist dat hij er niet op lijkt, en dat ze dus niet hetzelfde moeten proberen als met The Rock, omdat het faalt (en het is al aan het falen)quote:Je kan NIEMAND met Austin of Rock vergelijken want die waren op het juiste moment op de juiste plaats en hadden een geweldige chemie vanaf de eerste dag dat ze met elkaar in de ring stonden, die chemie is er in zekere mate ook bij Cena/Edge.Yes, that sequence of words I just said made perfect sense.
I've got my propaganda, I've got revisionism. I've got my violence in hi-def ultra-realism. All a part of this great nation. I've got my fist, I've got my plan, I've got survivalism.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: