Je bent een Bluffer je blijft een Bluffer je.... enz..quote:Op maandag 7 augustus 2006 17:57 schreef NightWhistler het volgende:
De Bluffers dan... met dat bos in de vorm van Nederland, en die dikzak Clandestino die altijd dat bos wilde vernietigen
Zelfs toen was ze al leukquote:Op maandag 7 augustus 2006 18:15 schreef jack4ya het volgende:
Who's the Boss met Alyssa Milano en Tony Danza!
Idd, lekker wijf gewordenquote:
Toen ik het een paar jaar geleden terug zag kon ik me echt niet voorstellen wat ik er als kind nou zo geweldig aan vond.quote:Op maandag 7 augustus 2006 17:26 schreef remlof het volgende:
Had iemand Scooby Doo al genoemd? Toch wel mijn favoriete tekenfilmserie (begin/midden jaren '80)!
[afbeelding]
ik heb die speelfilm niet eens willen zienquote:Op maandag 7 augustus 2006 18:37 schreef JU87 het volgende:
[..]
Toen ik het een paar jaar geleden terug zag kon ik me echt niet voorstellen wat ik er als kind nou zo geweldig aan vond.
Wat een pokkevent die Plaaggeest. Met z'n engequote:
Ik bedoelde eigenlijk gewoon de oorspronkelijke tekenfilms, maar de film heb ik ook aan me voorbij laten gaan.quote:Op maandag 7 augustus 2006 18:45 schreef remlof het volgende:
[..]
ik heb die speelfilm niet eens willen zien
al die remakes
quote:Op maandag 7 augustus 2006 19:03 schreef Atuniel het volgende:
(heel verhaal)
Hoor jij ook daar bij? GEFELICITEERD! WIJ WAREN HELDEN!
Geboren na 1980? NU WEET JIJ, ZACHTEWATTENKIND, OOK WEER EENS WAT!
quote:Op maandag 7 augustus 2006 19:10 schreef Duiveltja het volgende:
The 80s
Ik blijf het de leukste periode vinden van allemaal.
We vergeten allemaal even dat diezelfde kindjes die dit als jeugd hebben, nu hun kinderen niet zonder GSM de deur uit laten gaan, Schuddebuikjes meegeven als lunch en een fietshelm opdwingen?quote:Op maandag 7 augustus 2006 19:03 schreef Atuniel het volgende:
Ik was een kind in de jaren 80, hoewel geboren in 75 dan.. maar kreeg laatst de volgende email die wat mij betreft helemaal aansluit
-brok nostalgie-
Iiiih ja, met die zakken zo hoog op je reet gemonteerdquote:Op maandag 7 augustus 2006 19:39 schreef MeneerTim het volgende:
De strakke broeken a la de jaren 80 komen toch weer terug? Halp.
quote:Ik weet nog dat mijn broer zus en ik zondagochtend naar beneden gingen om daar met cola en chips (nog voor het ontbijt) naar de VPRO te kijken, met de dikke dames.
Mevrouw ten Kate? Leuke serie was dat. Rembo en Rembo en Theo en Thea waren ook niet te versmaden.quote:Op maandag 7 augustus 2006 19:42 schreef descendent1 het volgende:
[..]
![]()
![]()
Dan krijg je nog tot slot een lekkere zoen van mij zoen van mij (tututu) zoen van mij zoen van mij..
Ge weldig; met buurman en buurman! en weet iemand nog hoe die vrouw hette die in die flat woonde in hetzelfde Dikke dames programma?![]()
Mn dochter is 8 mnd oudquote:Op maandag 7 augustus 2006 19:40 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
We vergeten allemaal even dat diezelfde kindjes die dit als jeugd hebben, nu hun kinderen niet zonder GSM de deur uit laten gaan, Schuddebuikjes meegeven als lunch en een fietshelm opdwingen?
De enige hond die ik ken is die blauwe foufer (of zoiets)quote:Op maandag 7 augustus 2006 19:42 schreef descendent1 het volgende:
[..]
![]()
![]()
Dan krijg je nog tot slot een lekkere zoen van mij zoen van mij (tututu) zoen van mij zoen van mij..
Ge weldig; met buurman en buurman! en weet iemand nog hoe die vrouw hette die in die flat woonde in hetzelfde Dikke dames programma?![]()
En kent iemand de tekenfilm Scruffy? Over een hondje dat opgenomen wordt bij een zwerfhondengang of zo iets? (dat is lang geleden zeg!)
Dat was dr!quote:Op maandag 7 augustus 2006 19:54 schreef nozem het volgende:
[..]
Mevrouw ten Kate? Leuke serie was dat. Rembo en Rembo en Theo en Thea waren ook niet te versmaden.![]()
*check* hier nog liggen op zo'n Hanna Barbera videobandquote:Op maandag 7 augustus 2006 19:42 schreef descendent1 het volgende:
[..]
En kent iemand de tekenfilm Scruffy? Over een hondje dat opgenomen wordt bij een zwerfhondengang of zo iets? (dat is lang geleden zeg!)
Ik denk dat een onderverdeling in de vroege jaren '80 en de latere jaren '80 in dit topic op zijn plaats is.quote:Op maandag 7 augustus 2006 20:02 schreef BrutusDeBeer het volgende:
[..]
De enige hond die ik ken is die blauwe foufer (of zoiets)
Goed topic krijg weer heringeren aan mijn neon gele kleren en de smiley.
De mode van die tijd was idd niet om over naar huis te schrijvenquote:Op maandag 7 augustus 2006 19:39 schreef MeneerTim het volgende:
De strakke broeken a la de jaren 80 komen toch weer terug? Halp.
Hadden we niet ook die broeken met zo'n wit streep biesje langs de zijkant die helemaal in waren? en later de broekrok... kriebelt nog als ik er aan denkquote:Op maandag 7 augustus 2006 19:39 schreef MeneerTim het volgende:
De strakke broeken a la de jaren 80 komen toch weer terug? Halp.
Ff tussendoor: wat is jou leeftijdsdefinitie van "kind"? Ik twijfel met mijn eind 60-er jaren.quote:Op maandag 7 augustus 2006 20:11 schreef purplerose het volgende:
Ik ben kind van 2e helft 70er jaren en eerste helft 80er jaren
Van je 4e tot je 12e/13e/14e denk ik. Maar och, kind is een ruim begrip.quote:Op maandag 7 augustus 2006 20:14 schreef Divel het volgende:
[..]
Ff tussendoor: wat is jou leeftijdsdefinitie van "kind"? Ik twijfel met mijn eind 60-er jaren.![]()
Als je weet dat ik nog op dat schip heb gezeten een paar weken voordat die koppie onder gingquote:Op maandag 7 augustus 2006 16:29 schreef Atuniel het volgende:
-Zinken van de Herald of free enterprise
[afbeelding]
En alle moppen die er over volgde op school
errr tja, kind ben je vanaf 0 tot 12 zeg maar, dan begint het puber gebeuren, dus ergens daartussen?quote:Op maandag 7 augustus 2006 20:14 schreef Divel het volgende:
[..]
Ff tussendoor: wat is jou leeftijdsdefinitie van "kind"? Ik twijfel met mijn eind 60-er jaren.![]()
Yep kind is een ruim begrip ik ben nog steeds kind.quote:Op maandag 7 augustus 2006 20:16 schreef nozem het volgende:
[..]
Van je 4e tot je 12e/13e/14e denk ik. Maar och, kind is een ruim begrip.
Verschrikkelijk. Staat in m'n geheugen gebrand. 1987? Ik ga ook nooit op een ferry. Denk dat dit tafereel er aan ten grondslag ligt.quote:Op maandag 7 augustus 2006 20:17 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Als je weet dat ik nog op dat schip heb gezeten een paar weken voordat die koppie onder ging
Ik op bepaalde gebieden ook nog wel hoor, hoop dat ook nooit te verliezen ik denk persoonlijk dat dat het is wat je jong houdt en intouch zeg maar.quote:Op maandag 7 augustus 2006 20:19 schreef BrutusDeBeer het volgende:
[..]
Yep kind is een ruim begrip ik ben nog steeds kind.
ik werd 10 in 1980quote:Op maandag 7 augustus 2006 20:11 schreef purplerose het volgende:
Ik ben kind van 2e helft 70er jaren en eerste helft 80er jaren
Sendung mit der Mausquote:Op maandag 7 augustus 2006 20:22 schreef remlof het volgende:
[..]
ik werd 10 in 1980
vandaar dat transformers en ninja-turtles me weinig zeggen
Barbapapa en Der Sendung mit der Maus daarentegen!
Met je moeder op de bank zitten en naar de lancering van de Challenger kijken omdat dat zo spannend is en vervolgens dat ding zien ontploffen is ook een leuke.quote:Op maandag 7 augustus 2006 20:20 schreef Divel het volgende:
[..]
Verschrikkelijk. Staat in m'n geheugen gebrand. 1987? Ik ga ook nooit op een ferry. Denk dat dit tafereel er aan ten grondslag ligt.
Wat me brengt op: Punky Brewster. Die zag m ook ontploffen. Gelukkig was haar opa er om r te troosten.quote:Op maandag 7 augustus 2006 20:26 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Met je moeder op de bank zitten en naar de lancering van de Challenger kijken omdat dat zo spannend is en vervolgens dat ding zien ontploffen is ook een leuke.
en over leeuwen gesproken: Beauty & the Beast!quote:Op maandag 7 augustus 2006 20:28 schreef purplerose het volgende:
Kent iemand Lowenzahn nog? (puntjes op de o, maar die willen niet op mijn toetsenbord)
Met zo een vent met grote snor en tuinbroek aan die dan dingen uitging leggen enzo
Enne, der pummuckel, roodharige getekend ventje met geel truitje, groene broek en hij woonde bij meister Ehder (die niet getekend was, voor die tijd erg stoer gedaan)
Dat was voor 11 sept 2001 ook de grootste schok in m'n leven die via de TV tot me kwam!quote:Op maandag 7 augustus 2006 20:26 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Met je moeder op de bank zitten en naar de lancering van de Challenger kijken omdat dat zo spannend is en vervolgens dat ding zien ontploffen is ook een leuke.
Klopt, en er was ook een speciale kinderpagina "telebende" waar ene Joep allemaal quasi grappige verhalen op neer plempte.quote:Op maandag 7 augustus 2006 20:30 schreef Divel het volgende:
Teletekst was ook een nieuw fenomeen in die tijd. Uuuuren gezapt. Afstandsbediening. Hoe kan dat nou? De 1,2, 3 show met Ron Br. en Marriette Bruggeman. Wat een prachtige vrouw was dat toen! De Dolly Dots!![]()
En dan bij de kassa zeggen dat je 'm voor de Ferrari's kocht die er in staan. Ja ja..quote:Op maandag 7 augustus 2006 20:32 schreef Interpol-Maastricht- het volgende:
stiekem in de eerste nederlandse playboys gluren, dat was pas mooi![]()
Maar jij was toen al oud, ik was 6quote:Op maandag 7 augustus 2006 20:31 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat was voor 11 sept 2001 ook de grootste schok in m'n leven die via de TV tot me kwam!
Errrr, je bent wel soort freak babie hoor als in de jaren 80 babie wasquote:
Ow ja! Wie stond daar ook al weer in als centerfold? Patricia Paaij?quote:Op maandag 7 augustus 2006 20:32 schreef Interpol-Maastricht... het volgende:
stiekem in de eerste nederlandse playboys gluren, dat was pas mooi![]()
en Patty Brardquote:Op maandag 7 augustus 2006 20:39 schreef remlof het volgende:
[..]
Ow ja! Wie stond daar ook al weer in als centerfold? Patricia Paaij?
Patty brard?quote:Op maandag 7 augustus 2006 20:39 schreef remlof het volgende:
[..]
Ow ja! Wie stond daar ook al weer in als centerfold? Patricia Paaij?
we hadden tenminste nog negerzoenenquote:Op maandag 7 augustus 2006 20:41 schreef manhattan het volgende:
Ook nog steeds de tijd van de apartheid:
Die reclame met dat blanke en dat zwarte jochie voor duo-penotti: "wit en bruin, bruin en wit." De pasta zat gescheiden in de pot, en dat kwam in die reclame wel een beetje heel erg tot uitdrukking. Daar zou je nu echt het anti-discriminatie bureau mee op je dak krijgen!
Edit: ik zie dat het nu door elkaar heen zit.
[afbeelding]
Ook leuk: in Sesamstraat kwamen er opeens allerlei inheemse figuren aan Tommie en iniminie voorlezen. Aard staartjes zei laatst in een interview dat het wel heel erg overdreven werd.quote:Op maandag 7 augustus 2006 20:44 schreef Interpol-Maastricht- het volgende:
[..]
we hadden tenminste nog negerzoenen
Je hebt gelijkquote:
bronquote:Voor het eerste Nederlandse nummer poseerde de destijds 36-jarige Jerney Kaagman naakt.
Het waren natuurlijk wel de jaren waarin de politieke correctheid ingevoerd werdquote:Op maandag 7 augustus 2006 20:47 schreef manhattan het volgende:
[..]
Ook leuk: in Sesamstraat kwamen er opeens allerlei inheemse figuren aan Tommie en iniminie voorlezen. Aard staartjes zei laatst in een interview dat het wel heel erg overdreven werd.
ik zal het je sterker vertellen: in het begin van de jaren 80 woonde de hele reutemeteut in een soort commune met een kleine binnenplaats. Niks straat!quote:Op maandag 7 augustus 2006 20:51 schreef -IksRee- het volgende:
[..]
Het waren natuurlijk wel de jaren waarin de politieke correctheid ingevoerd werd
Blue Thunderquote:Op maandag 7 augustus 2006 20:46 schreef -IksRee- het volgende:
[afbeelding]
Die had ik ook als speelgoed![]()
ja man...helemaal toppie op die springstok van hem!quote:Op maandag 7 augustus 2006 21:00 schreef manhattan het volgende:
Dokter snuggles, kent iemand dat nog ?
De Mounties. Gieren!quote:Op maandag 7 augustus 2006 21:00 schreef Funksoldier het volgende:
kent iemand piet bambergen nog?
Idd omg wat lach ik een scheur om die 2quote:
ouw velquote:Op maandag 7 augustus 2006 20:11 schreef purplerose het volgende:
Ik ben kind van 2e helft 70er jaren en eerste helft 80er jaren
En die gebruiken ze nu nog steeds!quote:Op maandag 7 augustus 2006 21:00 schreef manhattan het volgende:
"Ik hou van bruin (neger), ik hou van wit (blank sportschoolmeisje) ik hou van brood waar fris op zit. Dus wat ik steeds op tafel zeeeeeet, lekkere frisse sandwichspread!"
quote:Op maandag 7 augustus 2006 21:06 schreef manhattan het volgende:
Voor de liefhebbers:
http://www.wannahaves.nl/tunes/tunes1.asp
Vrijwel alle tunes van onze favoriete jeugdseries.
Mooi hequote:Op maandag 7 augustus 2006 21:22 schreef BlaineDeMono het volgende:
Villa Achterwerk was helemaal top toen ja!
Dat vrijzinnige VPRO-programma...![]()
quote:
Weird science, was dat ook jaren 80 ?quote:Op maandag 7 augustus 2006 21:33 schreef Caramel het volgende:
Supernan!!! En Bananaman!! BBC had ook hele leuke programma´s als Live and Kickin, ze konden daar zoooveel speelgoed winnen... in NL had je dat niet
En Madonna met die zwarte rubberen bandjes![]()
Weird Science, Breakfast Club, Back to the Future en Indiana Jones, of Jewel of the Nile,
the Goonies, die was ik bijna vergeten!
Ik weet niet, wat was dat ook alweer?quote:Op maandag 7 augustus 2006 21:24 schreef manhattan het volgende:
[..]
Mooi he
Ken je Mevrouw ten Cate nog ?
de film wel ja, de serie nietquote:Op maandag 7 augustus 2006 21:34 schreef manhattan het volgende:
[..]
Weird science, was dat ook jaren 80 ?
NKOTB misschienquote:Op maandag 7 augustus 2006 21:36 schreef purplerose het volgende:
Omg Live and Kicking keek ik ook, geweldige series zaten daar tussen het speelgoed weggeven
En ze hadden ook altijd de hipste bands in de studio!!
Ik keek ook altijd dokter Who
Edit: live and kicking was toch begin jaren 90? Kan me herinneren dat ik me toenmalige favo bands daar regelmatig zag (nee, ik ga niet zeggen welke, dan gaan jullie me uitlachen)
Het was een typisch staaltje VPRO-sarcasme.quote:Op maandag 7 augustus 2006 21:38 schreef BlaineDeMono het volgende:
[..]
Ik weet niet, wat was dat ook alweer?![]()
Ssssssstquote:Op maandag 7 augustus 2006 21:44 schreef Caramel het volgende:
[..]
NKOTB misschien?
Nu je het zegt, waarschijnlijk was het eind jaren 80. Ze hadden ook altijd van die coole quizzen voor kids, waar zij dan bioscoopkaartjes voor het hele jaar konden winnen. Ik wilde ook!
Verrek, ik herken het weer ja!quote:Op maandag 7 augustus 2006 21:44 schreef manhattan het volgende:
[..]
Het was een typisch staaltje VPRO-sarcasme.
Mevrouw Ten cate was een beetje een manische vrouw waarbij alles mis ging (type Hyacinth Bugget) die volgens mij gespeeld werd door Loes Luka.
"ik ben mevrouw Ten Cate en ik houd van goede sfeer, van eten met een kaars en een chique tafelheer....... Maar bij mij gaat alles mis en dat doet alleen maar pijn. Snotver snotvergeve, nee dat vind ik echt niet fijn"
zo lang geleden alweer, en ik ken hem nog![]()
Over Bill en Maja gesproken, zaten die ook niet in ' D'r kan nog meer bij', ook zo'n gezellig bijbels kinderprogramma, ergens begin jaren '80?quote:Op maandag 7 augustus 2006 21:49 schreef manhattan het volgende:
Bij gebrek aan andere kinderseries keek ik ook vaak naar de altijd gezellige EO indoctrinatie-pop: Benjamin Ben.
"Heuh Bill en Maja, waar kwamen die appostelen dan vandaan" ?![]()
Zou best weleens kunnen, geen idee.quote:Op maandag 7 augustus 2006 21:54 schreef Petra76 het volgende:
[..]
Over Bill en Maja gesproken, zaten die ook niet in ' D'r kan nog meer bij', ook zo'n gezellig bijbels kinderprogramma, ergens begin jaren '80?
Kan me herinneren dat ik altijd zat te kwijlen bij die my first-sony spullen die ze konden winnen...quote:Op maandag 7 augustus 2006 22:18 schreef Caramel het volgende:
mini-playback show?
Meisje bij mij op de basisschool deed mee als Janet Jackson. Ik weet niet meer hoe hoog ze is geeindigd, volgens mij was ze tweede ofzo. Natuurlijk volgde er ook een optreden voor de hele school.quote:Op maandag 7 augustus 2006 22:18 schreef Caramel het volgende:
De mini-playbackshow! En de playbackshow voor ´grote mensen´, heeft iemand hier trouwens meegedaan met de mini-playback show?
Dat is al veel ouder dacht ik. Begin jaren '70 zelfs. Mijn ouders hadden de plaat. Ik heb er nog eens een topic over geopend.quote:Op maandag 7 augustus 2006 21:58 schreef manhattan het volgende:
Voor de wat meer progressief opgevoede mensen onder ons:
Elly en Rikkert en het Oinkbeest ?
Dat was in 94quote:Op maandag 7 augustus 2006 23:09 schreef uniekhoorn het volgende:
De fatale race van Ayrton Senna
Ik ga nu even de band terug kijken, zo 1x in de 3 jaar zie ik het eens weer
Hielden je ouders wel van je?quote:Op maandag 7 augustus 2006 19:03 schreef Atuniel het volgende:
Ik was een kind in de jaren 80, hoewel geboren in 75 dan.. maar kreeg laatst de volgende email die wat mij betreft helemaal aansluit
Hoe is het in godsnaam mogelijk dat wij als geborenen in de 50-er/60-er
jaren, nog leven? Volgens de theorieën anno 2004 zouden we toch al lang
dood moeten zijn?
Wij zaten in auto's zonder veiligheidsstoeltjes, gordel of airbag.
Onze bedden en speelgoed waren geschilderd met verf vol lood en cadmium.
Bovenaan een trap was geen hekje; wie te ver ging kukelde naar beneden.
Als je wakker werd in bed hoorde niemand dat, en als er echt iets was
moest je hard schreeuwen voordat je ouders het merkten.
Flessen met gevaarlijke stoffen en alle apotheekflessen konden we gewoon
met onze handjes en beperkte motoriek openen.
Poorten en deuren gingen gewoon dicht en als je met je vingers er tussen
zat waren ze weg.
Op de fiets zat je achterop met je gat op de bagagedrager en je probeerde
je vast te houden aan de schroefveren van het zadel voor je. Een helm
hadden ze nog niet eens op een bromfiets, laat staan op een fiets.
Water dronken we uit de kraan, niet uit een fles.
Brood stond stijf van conserveringsmiddelen, na twee weken was een Bums
nog net zo vers als in de winkel.
Kleur en smaakstoffen moeten ook toen al bestaan hebben, want zo rood,
groen of geel als die limonade toen was, zie ik ze nu echt niet meer.
Een kauwgom legde je 's avonds op het nachtkastje en stak je 's morgens
weer in je mond.
Op school hadden ze maar één maat bank en met zo'n heerlijk gevaarlijke
klep eraan. Schoenen waren meestal al ingedragen door broer, zus, neef of
zo, en ook je fiets was of te groot of te klein.
Een fiets had geen versnellingen en als een band kapot was leerde je vader
je zo snel mogelijk om hem zelf te plakken.
We gingen 's morgens weg van huis en we kwamen terug als de
straatverlichting aan ging. Niemand wist in de tussentijd waar we waren en
we hadden geen GSM mee!
Het bos of een park was een plek om te spelen en geen vieze mannetjes
verzamelplek.
Als we naar een vriendje gingen, liep je er gewoon naar toe, je hoefde
niet aan te bellen en ook geen afspraak te maken. Er ging ook geen
volwassene met je mee.
Wij aten ook al koekjes en kregen brood met veel boter en werden toch niet
dik.
We dronken uit dezelfde fles als onze vrienden en niemand werd er ziek
van.
Wij hadden geen Playstation, Nintendo, X-box, 64 televisiezenders,
videofilms, dvd, surround sound, eigen televisie's, computer of internet.
Wij hadden vrienden!
De televisiezender begon pas om 18.00 uur. Dan kwam een uurtje wat leuks
voor kinderen, en oh wee als je daarna durfde op te staan om op een knopje
van een andere zender te duwen (die zaten aan het toestel vast). Pa
bepaalde wat en hoe lang je daarna nog keek.
We hebben ons gesneden, botten gebroken, tanden uitgevallen en hier werd
niemand voor naar de rechter gesleept. Dat waren gewoon 'ongelukken' en
soms kreeg je er ook nog zelf een extra pak slaag voor.
Wij vochten en sloegen elkaar soms groen en blauw, er was geen volwassene
die zich er druk over maakte, laat staan een lieveheersbeestje op je jas
knoopte.
Pedagogisch verantwoord speelgoed maakten we zelf; met stokken sloegen we
naar ballen, we bouwden zeepkisten en merkten onder aan de berg dat we de
rem vergeten waren.
We voetbalden op straat, en alleen wie goed was mocht mee doen; w ie niet
goed genoeg was moest maar blijven kijken en leren omgaan met
teleurstellingen.
Op school zaten ook domme kinderen. Zij gingen en kwamen op dezelfde tijd
als wij en kregen de zelfde lessen. Zij deden soms een klas nog een jaar
en daarover waren ook geen discussies op ouderavonden.
De meester had altijd gelijk.
We smeerden onze boterhammen zelf, met een grote mensen mes, en als je ze
vergeten was kon je op school niets kopen! Als je de korst niet at had je
een beetje meer honger de rest van de dag.
Wij gingen met de fiets naar school, helemaal zelf, ook in de winter!
Als je moeder aan de huisdeur naar je zwaaide was je een watje!
Als je problemen veroorzaakt had waren je ouders het eens met de politie.
Ze kwamen wel om je te halen, maar niet om je er uit te lullen. Onze daden
hadden consequenties. Dat was duidelijk en je kon je niet verstoppen.
Wij hadden vrijheid, mislukkingen, succes en verantwoordelijkheid. We
hebben moeten leren er mee om te gaan. Onze generatie heeft veel mensen
voortgebracht die problemen kunnen oplossen, innovatief bezig zijn en
daarbij risico durven nemen en instaan voor de gevolgen.
Hoor jij ook daar bij? GEFELICITEERD! WIJ WAREN HELDEN!
Geboren na 1980? NU WEET JIJ, ZACHTEWATTENKIND, OOK WEER EENS WAT!
Pompi de Robodollquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 02:07 schreef minthy het volgende:
En hoe kan ik Ovide nu vergeten...Maloot
Trouwens, hier staan er nog veel meer! http://www.kindertv.org/index.php
Jeugdsentiment komt boven, hier![]()
Die mochten we altijd kijken op school, na schooltvquote:
quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 02:20 schreef minthy het volgende:
[..]
Die mochten we altijd kijken op school, na schooltv![]()
Tearjerkerquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 02:28 schreef Vava het volgende:
[..]ik keek er altijd thuis naar
Dat liedje van Willeke Alberti
![]()
Samen zijn, is samen lachen samen huilen, leven door dicht bij elkaar te zijnquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 02:38 schreef minthy het volgende:
[..]
Tearjerker![]()
"Heb jij dat ook? dat gevoel, dat het niet voor altijd door kan blijven gaan?"
o.i.d.![]()
Best wel jaquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 02:46 schreef Vava het volgende:
[..]
Samen zijn, is samen lachen samen huilen, leven door dicht bij elkaar te zijn![]()
best een sneu liedje eigenlijk
Jaquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 02:47 schreef minthy het volgende:
[..]
Best wel ja![]()
Toen zong ik het uit volle borst mee![]()
quote:
quote:
Ben je nog een broekiequote:Op dinsdag 8 augustus 2006 09:44 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
[..]
Ik vond en vind de tv series (zeker voor kinderen) van vroeger echt zó veel leuker dan die prut die er tegenwoordig op tv komt. ALlemaal geweld en schieten. Terwijl er vroeger toch een flink deel educatief was (je mag niet stelen ed)
Ben van 81 trouwens
Ja, vroeger (klinkt oud hequote:Op dinsdag 8 augustus 2006 09:49 schreef Atuniel het volgende:
[..]
Ben je nog een broekie
Maar je hebt wel gelijk... gemiddeld kinderprogramma bezorgd me tegenwoordig koppijn of een lichte aanval van epilepsie met al dat geflits en gezwaai met wapens.
Of: oo-ooooo en dergelijke infantiele kreten in een steriel door konijnen bevolkt landschap. Ome Willem kwam in de vuilninswagen terecht, dát was pas spannend!quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 09:56 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Ja, vroeger (klinkt oud he) zat er eigenlijk in elk kinderprogramma wel een boodschap waar in de normen en waarden naar voren kwamen. Tegenwoordig gaat het alleen maar om het zo creatief mogelijk in elkaar trappen van een ander.
quote:
Dit is nog een heel erg nieuw model hoor, met mooie gevormde ronde randen.quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 10:14 schreef Metro2005 het volgende:
Toen de walkman nog hip was:
[afbeelding]
Die onderste twee bandjes heb ik nog ergens liggenquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 10:14 schreef Metro2005 het volgende:
de geluidsdragers van die tijd:
[afbeelding]
Toen de walkman nog hip was:
[afbeelding]
Wat lijkt het allemaal lang geleden
Geweldig topicquote:Op maandag 7 augustus 2006 23:10 schreef Blame het volgende:
[..]
Dat was in 94![]()
http://www.metacafe.com/watch/52822/formula_1_ayrton_senna_crash/![]()
Die was Speciaal daarvoor in het leven geroepen, voor de mensen die een lastig gesprek hadden.quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 10:40 schreef Evik het volgende:
[afbeelding]
Telefoonnummers in de regio met maar 3 cijfers!!!
Jochem Myjer vroeg het zichzelf ook al af, maar waar is dat irritante knopje voor waarop je als klein kind ongelooflijk vaak op drukte? ER GEBEURDE NIETS!!
quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 10:16 schreef izzypizzy het volgende:
[..]
dat!
en m'n tekenfilms!!!![]()
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Oh jaaquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 10:36 schreef Evik het volgende:
[..]
Dit is nog een heel erg nieuw model hoor, met mooie gevormde ronde randen.
[afbeelding]
Kreeg deze altijd van mijn moeders oma
[iurl]http://xs.to/xs.php?f=loco.jpg&h=xs104&d=06322[/url]
Ja juist. ik 10 jaar eerder, maar ik verbaas mij er over hoeveel er halverwege de jaren 80 zijn geboren en verschrikkelijk veel dingen kunnen herinneren uit die tijd..quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 10:46 schreef -IksRee- het volgende:
Ik ben uit '77 dus de jaren 80 waren mijn kindertijd. Van de jaren '70 weet ik niets meer.
Komt omdat sommige dingen heel lang herhaald zijn...quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 10:55 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Ja juist. ik 10 jaar eerder, maar ik verbaas mij er over hoeveel er halverwege de jaren 80 zijn geboren en verschrikkelijk veel dingen kunnen herinneren uit die tijd..![]()
Hier idem. Als je 3 bent begint het ook wel zo'n beetje met "de wereld bezien" en "tv kijken" met enig bewustzijn.quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 10:46 schreef -IksRee- het volgende:
Ik ben uit '77 dus de jaren 80 waren mijn kindertijd. Van de jaren '70 weet ik niets meer.
Koetjesrepen!? Ik heb ze net weer stante pede op mijn boodschappenlijstje gezet!quote:
Ze bestaan inderdaad nog steeds, ik kreeg er altijd eentje van m'n omaquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 11:09 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Koetjesrepen!? Ik heb ze net weer stante pede op mijn boodschappenlijstje gezet!![]()
Ooohhh!!! De modewijzer!!!quote:Op maandag 7 augustus 2006 20:26 schreef manhattan het volgende:
Leuk topic.
[afbeelding]
[afbeelding] (van mijn zusje)
En verder op de grote houten kleuren-tv (zonder aba) naar Alf, Boes en de snorkels kijken. Ook Barbapappa was toen een hit met hele rare teksten: "doe niet zo flauw ik wil vrijen met jou".
quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 10:40 schreef Evik het volgende:
[afbeelding]
Telefoonnummers in de regio met maar 3 cijfers!!!
Driewegcentrale oid.quote:Jochem Myjer vroeg het zichzelf ook al af, maar waar is dat irritante knopje voor waarop je als klein kind ongelooflijk vaak op drukte? ER GEBEURDE NIETS!!
Jij zocht dus kwartjes in de disco?quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 11:02 schreef teamlead het volgende:
De 80'sso many memories....
Geboren in 73 dus geprepuberd en gepuberd in de 80'sDamn.. dat was een geweldige periode
quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 11:13 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Jij zocht dus kwartjes in de disco?
Fuck dat.quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 11:24 schreef teamlead het volgende:
is deze al genoemd trouwens?
[afbeelding]
quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 11:25 schreef MiRRoRMaN het volgende:
[..]
Fuck dat.
[afbeelding]
[afbeelding]
Is where it's at.
Jazekerquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 11:24 schreef teamlead het volgende:
is deze al genoemd trouwens?
[afbeelding]
quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 11:25 schreef izzypizzy het volgende:
Was het testbeeld al voorbij gekomen??? Soms hoorde je gewoon een piep, dat was altijd zoooo irritant
[afbeelding]
jaaa tom sawyer en niels holgerson keek ik ook!! Kindernet hahahahaquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 10:49 schreef SilentChaos het volgende:
[..]Dat waren nog eens tekenfilms
Tom Sawyer keek ik ook vaak:
[afbeelding]
Niels Holgerson:
[afbeelding]
(beetje klein)
Dat was de tijd van Telekids en Kindernet! (misschien net begin jaren '90 of in ieder geval eind jaren '80).
Cartoon Network kwam daarna, dat was ook top...nu is het allemaal bagger met Nickelodeon en een nederlanse cartoon network
games op de radioquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 11:28 schreef teamlead het volgende:
[..]die was ook wel stoer ja...
en dan op woensdagavond met je cassetterecorder bij de radio klaarzitten om een game op te nemen... en dan hopen dat je niet te laat op record duwde of die lul van een presentator te vroeg begon te praten
quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 11:32 schreef D.Rose het volgende:
[..]
games op de radio
kennelijk iets gemist
Vooral met het commentaar van Andre van Duin: "me gras, kijk nou toch, me gras"!! Ik heb me echt krom gelachen toen.quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 10:06 schreef Atuniel het volgende:
Die caracan race
Die mis ik echt zeg! Of dat achteruit rijden met die dafjes![]()
Sowieso: Andre van Duin! Laatst herhaalden ze Joep Meloen en de Boezemvriend weer ergens!quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 11:33 schreef laBaguette het volgende:
[..]
Vooral met het commentaar van Andre van Duin: "me gras, kijk nou toch, me gras"!! Ik heb me echt krom gelachen toen.
quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 11:36 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Sowieso: Andre van Duin! Laatst herhaalden ze Joep Meloen en de Boezemvriend weer ergens!![]()
So true. En al die ouwe revues met Corrie van Gorp en Frans van Dusschoten. En dan van Duin die ze altijd uit hun rol probeerde te halen. (wat vaak ook lukte volgens van Duin in een interview) Simpel vermaak maar ik zat echt met tranen in m'n ogen van het lachen.quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 11:36 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Sowieso: Andre van Duin! Laatst herhaalden ze Joep Meloen en de Boezemvriend weer ergens!![]()
Barbapappaquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 11:31 schreef izzypizzy het volgende:
[..]
jaaa tom sawyer en niels holgerson keek ik ook!! Kindernet hahahahaEn vrouwtje theelepel, nathalie en barbapappa
![]()
![]()
![]()
ja zag t net ook!! dat jij ook '84 komt!! hahahaha mooi jaarquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 11:44 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Barbapappa
Ik zie dat je ook uit '84 komt! Leuk dat jij je dat ook kan herinnerenDe goede ouwe tijd
Ja dat kan hij echt ENORM goedquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 11:45 schreef Mwanatabu het volgende:
Van Duin is geweldig als hij improviseert of anderen loopt te jennen en uit hun rol te halen! Maarre...idd...mijn vriend zat ook naast me te kijken vantoen ik uit mn naad ging bij Joep Meloen, it's an acquired taste
![]()
ach, ik kreeg mijn eerste pc pas in de 90'squote:Op dinsdag 8 augustus 2006 11:32 schreef teamlead het volgende:
[..]
Radio 2, half 7 iedere woensdagavond![]()
stukken beter dan zelf hele lappen tekst in te moeten typen om een balletje over het scherm te zien bewegen
Ben benieuwd wat je bedoeltquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 11:38 schreef dmace het volgende:
- dat irritante mannetje dat uit een wit lijntje bestond (hoe heette die?)
Ik zie het!quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 11:47 schreef izzypizzy het volgende:
[..]
ja zag t net ook!! dat jij ook '84 komt!! hahahaha mooi jaar![]()
ik hou van nostalgie...kijk maar in mn fobo
Yep, ik herinnner mij nog die scene met van Gorp in die vijver. Als meneer en mevrouw de Bok. Hij blijft haar maar in die vijver smijten en ze kan gewoon niet meer staan van het lachen en vervolgens geeft ie haar weer een duw. Echt geweldig.quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 11:47 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Ja dat kan hij echt ENORM goedprachtig hoe Van Duin dat doet!
quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 11:50 schreef dmace het volgende:
nog zo'n gemis hedentendage: De Stemband (met Kees Schilperoordt).
Ik ken wel mevrouw Stembandquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 11:50 schreef dmace het volgende:
nog zo'n gemis hedentendage: De Stemband (met Kees Schilperoordt).
quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 11:52 schreef D.Rose het volgende:
[..]
Ik ken wel mevrouw Stemband
[afbeelding]
quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 11:51 schreef laBaguette het volgende:
[..]
Yep, ik herinnner mij nog die scene met van Gorp in die vijver. Als meneer en mevrouw de Bok. Hij blijft haar maar in die vijver smijten en ze kan gewoon niet meer staan van het lachen en vervolgens geeft ie haar weer een duw. Echt geweldig.
Met swift de vosquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 12:01 schreef Jurk het volgende:
David de kabouter. Jem en de misfits. En natuurlijk de fantastische muziek in de eighties. Ik noem een Maywood..
![]()
my favouritequote:Op dinsdag 8 augustus 2006 12:11 schreef Marvellous het volgende:
Familie Robinson
[afbeelding]
Zijn ze eigenlijk ooit van dat eiland afgekomen??
In die tijd was hij nog echt leuk.quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 11:39 schreef laBaguette het volgende:
[..]
So true. En al die ouwe revues met Corrie van Gorp en Frans van Dusschoten. En dan van Duin die ze altijd uit hun rol probeerde te halen. (wat vaak ook lukte volgens van Duin in een interview) Simpel vermaak maar ik zat echt met tranen in m'n ogen van het lachen.
Holgerssonquote:
Je had toen toch ook zo'n reclame dat er een olifant met z'n poot op een Tonka-auto ging staan?quote:
oeh.. met Johnny Deppquote:
Yeah!quote:
Onlangs nog herhaald, net als macgyver, a-team etc etcquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 12:48 schreef Echo99 het volgende:
En airwolf, waarom herhalen ze Airwolf nou niet?
euh.. dat was toch de samsonite-reclamequote:Op dinsdag 8 augustus 2006 12:44 schreef Stuka666 het volgende:
[..]
Je had toen toch ook zo'n reclame dat er een olifant met z'n poot op een Tonka-auto ging staan?
Volgens mij heeft samsonite dat idee gejat van die Tonka autoquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 12:51 schreef teamlead het volgende:
[..]
euh.. dat was toch de samsonite-reclame
Dude, die zooi was ik net vergeten.quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 12:54 schreef Echo99 het volgende:
[afbeelding]
Het smerigste broodbeleg ooit.![]()
Klik hier eensquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 12:57 schreef hollander172 het volgende:
[..]
Dude, die zooi was ik net vergeten.![]()
Was dat niet gewoon salmiakpoeder?quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 12:58 schreef teamlead het volgende:
btw: Naast onze school zat "het bakkertje" waar we altijd snoep gingen halen. Daar kreeg je een of ander vaag spul, soort wit poeder, waar je dan met een dropstaafje in moest dippen.
Iemand enig idee hoe dat heette
nee, dat zat in van die plastic buisjesquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 13:01 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Was dat niet gewoon salmiakpoeder?
zwart wit?quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 12:58 schreef teamlead het volgende:
btw: Naast onze school zat "het bakkertje" waar we altijd snoep gingen halen. Daar kreeg je een of ander vaag spul, soort wit poeder, waar je dan met een dropstaafje in moest dippen.
Iemand enig idee hoe dat heette
Jezus, dus je had een Commodore 128 en bent daarna overgestapt op de PC? Dan ben je echt een slaaf.quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 13:08 schreef G-string het volgende:
Enneh Commodore 64 was voor watjeswij hadden de C 128
![]()
[afbeelding]
En later (op de PC geloof ik) Larry spelen.
En wat te denken van die griezel lolly's?quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 12:58 schreef teamlead het volgende:
btw: Naast onze school zat "het bakkertje" waar we altijd snoep gingen halen. Daar kreeg je een of ander vaag spul, soort wit poeder, waar je dan met een dropstaafje in moest dippen.
Iemand enig idee hoe dat heette
quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 13:13 schreef Evik het volgende:
[..]
En wat te denken van die griezel lolly's?
En wat te denken van mad balls?quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 13:13 schreef Evik het volgende:
En wat te denken van die griezel lolly's?
Heb ze hier allemaal nog, inclusief die Donkey Kong met dubbel schermpje.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |