Haha blijft mooi...quote:
quote:
Goed gevonden, maar was al bekendquote:Op zaterdag 22 juli 2006 15:39 schreef TheLD2 het volgende:
Ik heb hier ook nog wat info over AZ gevonden, of was dit ook al bekend![]()
Woonplaats: Wormerveer
Website: http://www.dew-wrestling.com
Beroep: Student
Interesses: Worstelen, Fitness
Verjaardag: 21-8-1986
Dus, stuur hem een verjaardagskaartje mensen!![]()
Is die goos maar 1x jarig geweest in 1986?quote:Op zaterdag 22 juli 2006 15:39 schreef TheLD2 het volgende:Verjaardag: 21-8-1986
Dus, stuur hem een verjaardagskaartje mensen!![]()
TVPquote:Op zaterdag 22 juli 2006 16:58 schreef MrSASO het volgende:
Maar wie heeft nu eigenlijk al die sites ingelicht??
En is AZ nu echt zijn baan kwijt??
Ik heb mij eigen ingelezen, maar ik zie AZ nergens melden dat hij daadwerkelijk zijn baan kwijt is.quote:Op zaterdag 22 juli 2006 17:09 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
TVP![]()
Lees je eerst maar es in vriend!![]()
Ik mag het hopen.... vol verbazing heb ik de eerste topics doorgelezen, echt te triest voor woorden.quote:Op zaterdag 22 juli 2006 17:11 schreef MrSASO het volgende:
[..]
Ik heb mij eigen ingelezen, maar ik zie AZ nergens melden dat hij daadwerkelijk zijn baan kwijt is.
Dat word maar aangenomen.
Waarom vraag je dan ook wie al die sites heeft ingelicht??quote:Op zaterdag 22 juli 2006 17:11 schreef MrSASO het volgende:
[..]
Ik heb mij eigen ingelezen, maar ik zie AZ nergens melden dat hij daadwerkelijk zijn baan kwijt is.
Dat word maar aangenomen.
Hoezo heeft hij gereageerd? Als ik op die link van geenstijl druk kom ik in een topic waar ik zo 1-2-3 nog geen reactie van 'm zie.quote:Op zaterdag 22 juli 2006 18:32 schreef OxygeneFRL het volgende:
http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/015098.html
Waar staat het dat ik link naar een pagina met reacties van hem??quote:Op zaterdag 22 juli 2006 18:35 schreef Morrigun99 het volgende:
[..]
Hoezo heeft hij gereageerd? Als ik op die link van geenstijl druk kom ik in een topic waar ik zo 1-2-3 nog geen reactie van 'm zie.
hmm hij heeft in wel meer catagorieen dan alleen in de worstelaar sectie een nominatie gekregen wat mij betreft!quote:Op zaterdag 22 juli 2006 18:48 schreef mrSPLIFFY het volgende:
Dit is echt een memorabele reeks....
de topper van 2006 denk ik wel...
mischien wel een decenia topic! die gast verdient op zn minst een fok award voor de
domste worstelaar van 2006
domste posterquote:Op zaterdag 22 juli 2006 18:49 schreef talin77 het volgende:
[..]
hmm hij heeft in wel meer catagorieen dan alleen in de worstelaar sectie een nominatie gekregen wat mij betreft!
- Domste worstelaar
- domste persoon
- domste persoon
- domste persoon
waarom peuren ze dat tel gesprek niet op de websitequote:Op zaterdag 22 juli 2006 20:36 schreef Acryl het volgende:
"Verder hing de worstelkoning aan de lijn bij GeenStijl: 'ok, het was gewoon dommigheid'. Oh, ja. We hebben goed nieuws voor alle moraalridders: Zoals te verwachten viel, gaat het uitstekend met mevrouw. Dit onder het mom 'ik neuq tenminste wél'. As we speak drinkt onze Chileen waarschijnlijk een biertje met haar. Ze doet iedereen de hartelijke groeten behalve Anthony Zeus..."
top wijf!
![]()
Hier moet ie worstelen, zullen we een meet houden daar?quote:Sunday 6 August 2006 - BWS ???
@ De Schorre, Boom - Show start 14.00
quote:Op zondag 23 juli 2006 00:50 schreef Gollemrulez het volgende:
het is wel wat hoor, elke keer als je deze pagina opent, opent zich ook iets anders voor je ogen...![]()
quote:Op zondag 23 juli 2006 00:50 schreef Gollemrulez het volgende:
het is wel wat hoor, elke keer als je deze pagina opent, opent zich ook iets anders voor je ogen...![]()
Heb jij ook maar het flauwste benul hoeveel mensen er op Fok! kijken, elke dag?quote:Op zondag 23 juli 2006 05:55 schreef SeLang het volgende:
Echter, als dit materiaal binnen het ONZ forum was gebleven dan had de schade voor haar ook beperkt kunnen worden.
Precies. Beetje dom om dan te stellen dat wij het niet door mogen vertellen terwijl het materiaal gewoon voor iedereen beschikbaar is.quote:Op zondag 23 juli 2006 09:55 schreef Jaco90 het volgende:
Niet helemaal waar. GS kan ook een account (hoeft niet eens persé) en hier rondkijken. Daar heb je geen ''NSB-er'' voor nodig.
Is nou z'n complete toekomst verkloot?quote:Op zondag 23 juli 2006 11:11 schreef Riskowitz het volgende:
potentiele nieuwe werkgever
dat muziekje daarbijquote:Op zondag 23 juli 2006 11:35 schreef Afwazig het volgende:
http://www.flurl.com/item(...)oor_lul_zet_u_161124!
quote:Op zondag 23 juli 2006 11:30 schreef dr.dunno het volgende:
maar nog steeds geen Teken Van reactie van die Piemel Wonderpenis dus.
Ik wist niet eens dat ze hem hadden geplaatst. Nu wel spijt dat ik niet mijn naam ergens klein in een hoekje heb gezet.quote:Op zondag 23 juli 2006 12:34 schreef Nostalgist het volgende:
Je hebt toch wel provisie gevraagd zeker...
Zeg, als je echt zo met haar begaan bent, kun je haar op z'n minst ''die vrouw'' noemen in plaats van haar stelselmatig haar persoonlijkheid af te nemen door haar als ''MILF'' te omschrijven. Probeer je eens in te beelden dat jij die MILF bent!quote:Op zondag 23 juli 2006 05:55 schreef SeLang het volgende:
Paddo heeft wel grotendeels gelijk.
Natuurlijk is AZ een enorme lul dat hij foto's van de MILF op internet post. Maar diegenen die het materiaal verder verspreiden hebben net zo goed schuld aan de schade die het heeft voor de betrokkenen.
Iedereen zegt dat het AZ zijn eigen schuld is, maar dat ze het wel heel erg triest vinden voor de MILF. Echter, als dit materiaal binnen het ONZ forum was gebleven dan had de schade voor haar ook beperkt kunnen worden. Ik weet best wel dat alles wat je op internet post ongelofelijk snel kan verpreiden, maar je hebt daar toch minimaal één NSB-er voor nodig.
Ik vind ook dat sites als GS een bepaalde fatsoensnorm overschrijden door het materiaal op de voorpagina te zetten. We hebben er met z'n allen van gesmuld (ja ik vond het ook vermakelijk), maar staat het vermaak dat wij ervan hebben wel in verhouding tot de schade die het AZ en vooral de MILF berokkent? Dit soort dingen kunnen zeer ernstige gevolgen hebben in de privésfeer en/of professionele sfeer van betrokken personen.
In het geval van AZ kun je nog zeggen dat het zijn eigen schuld is, maar de MILF heeft hier nooit omg evraagd. Dankzij AZ, één of meer NSB-ers op Fok en GS, VK, etc raakt zij mogelijk haar baan kwijt en wie weet wat voor gevolgen het nog heeft in de relationele sfeer. Probeer je eens in te beelden dat jij die MILF bent...
Toch denk ik dat dat nog wel gaat komen. Ik ben niet bekend met de methodiek van Google's zoekdienst, maar dit is natuurlijk pas een dag of 3 oud allemaal. Wellicht komt het vanzelf een keer bovendrijven.quote:Op zondag 23 juli 2006 14:29 schreef Nostalgist het volgende:
Als je googled naar de affaire met de echte naam van AZ dan vind je nope nada niente over de affaire.
quote:Op zondag 23 juli 2006 14:29 schreef Nostalgist het volgende:
Ik denk dat het zuiverder geweest was, als de foto die AZ plaatste door een mod van een balkje was voorzien over het gezicht van de vrouw
Over" geen slapende honden wakker maken" gesproken.......quote:Op zondag 23 juli 2006 15:17 schreef Nostalgist het volgende:
Het filmpje had überhaupt niet geplaatst/verspreid mogen worden.![]()
Hier kan ze een hele leuke schadeclaim over indienen. Naakt en dan nog expliciete beelden er bij.... Zeker goed voor een tonnetje of twee.![]()
Als je werkt bij de werkgever van Wendy, dan zijn er genoeg consultants die je dit advies zullen geven, dat hoef je niet van een forum te plukken...quote:Op zondag 23 juli 2006 15:22 schreef DaveMasteR het volgende:
[..]
Over" geen slapende honden wakker maken" gesproken.......
Als je gebruik maakt van internet kun je zomaar ineens in je blote naad op internet staan naast een gozer met een spandex badpak?quote:Op zondag 23 juli 2006 18:34 schreef Kizim het volgende:
Of t nu had mogen gebeuren of niet ... je weet dat het kan als je gebruik maakt van internet!
quote:Op zondag 23 juli 2006 22:38 schreef crackhead het volgende:
[..]
Als je gebruik maakt van internet kun je zomaar ineens in je blote naad op internet staan naast een gozer met een spandex badpak?
Ik denk dat ik m'n aansluiting maar opzeg dan.
Voor zover ik weet niet, heb ook nog geen mail gehad, misschien even kijken bij GS, daar houden ze het vast wel bij...quote:Op maandag 24 juli 2006 08:07 schreef avotar het volgende:
Heeft ie nou eigenlijk zelf nog gereageerd...
* avotar niet gevolgd meer heeft sinds vrijdagmiddag.
quote:Muhaaa! De worstelaars komen ons halen. De vrinden van Zeus de milf-stuktrekkert verzoeken ons vriendelijk doch dringend Zeus van de site halen. Meneer is namelijk onschuldig, zijn hotmailaccountje was gehakt. Tuuurlijk, waar kennen we dat toch van? Die hotmail-accountjes zijn ook zo eenvoudig te kraken tegenwoordig. Het moge duidelijk zijn: het vrijmibeau-zomerterras is geopend op de persoonlijke worstelsite van het milfende Fokkertje. Daar kunt u tevens solliciteren op de twee vacatures bij een zeker consultancy-bedrijf die zojuist zijn vrijgekomen. Bierworstjes erbij?
quote:Zo, tien Fok!-topics, twintig slotjes, een speciale avatar en een paar feauteaux verder is het tijd voor een kleine update over onze Milfhunter Anthony Zeus. Natuurlijk was meneer helemaal niet op vakantie zoals zijn *kuch* vriend ons meldde. Welnee, Zeus was bezig met een stukje damagecontrol: beetje kansloos beweren dat zijn Hotmail gekraakt was, waar zelfs Fokkertjes niet in trapten. Verder hing de worstelkoning aan de lijn bij GeenStijl: 'ok, het was gewoon dommigheid'. Oh, ja. We hebben goed nieuws voor alle moraalridders: Zoals te verwachten viel, gaat het uitstekend met mevrouw. Dit onder het mom 'ik neuq tenminste wél'. As we speak drinkt onze Chileen waarschijnlijk een biertje met haar. Ze doet iedereen de hartelijke groeten behalve Anthony Zeus...
Nee, maar wel Miss Bleu in de spitsquote:Op maandag 24 juli 2006 08:51 schreef Megalomaniac het volgende:
En staat onze knuffelworstelaar nog in een ochtendkrant?
Jaaaquote:Op maandag 24 juli 2006 09:08 schreef Mangoworks2002 het volgende:
she's a page 4 girl...
* avotar heeft geeen spits.. laat es zienquote:Op maandag 24 juli 2006 09:08 schreef Mangoworks2002 het volgende:
she's a page 4 girl...
Hotmail/gmail werkt niet op Fokquote:Op maandag 24 juli 2006 09:54 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Maar als ik het goed begrijp heeft AZ dus geprobeerd om (als IT-er zijnde) zijn baas wijs te maken dat zijn hotmail gehackt is en dat die content op het internet is gekomen. Wat doet zijn werkadres dan op een openbaar forum?
quote:
Meld je maar eens opnieuw aanquote:Op maandag 24 juli 2006 10:42 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
leer eens begrijpend lezen, of lees alle topics ff door...
quote:Op maandag 24 juli 2006 10:57 schreef JimDavis het volgende:
[..]
Meld je maar eens opnieuw aan![]()
E-mail:
Je kan alleen het email-adres gebruiken dat je van je provider hebt gekregen. Gratis emaildiensten zoals Hotmail, Gmail en Yahoo werken niet, en eigen domeinen zijn in de regel niet toegestaan.
Je kan het na de registratie veranderen mongool, heb ik ook gedaan. En daar ging het helemaal niet overquote:Op maandag 24 juli 2006 10:57 schreef JimDavis het volgende:
[..]
Meld je maar eens opnieuw aan![]()
E-mail:
Je kan alleen het email-adres gebruiken dat je van je provider hebt gekregen. Gratis emaildiensten zoals Hotmail, Gmail en Yahoo werken niet, en eigen domeinen zijn in de regel niet toegestaan.
Je hebt van die figuren.quote:Op maandag 24 juli 2006 11:43 schreef Afwazig het volgende:
[..]
Je kan het na de registratie veranderen mongool, heb ik ook gedaan. En daar ging het helemaal niet over![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |