FOK!forum / Onzin voor je leven! / Toeps onder vuur
michiel_merkvrijdag 21 juli 2006 @ 16:24
Na aanleiding van dit topic Toeps is aandachtsgeil waar voor mensen enige onduidelijkheid was, hier een topic met een uitgebreid stukje wat zich afspeelde bij midden in de nacht rick


Rick van Velthuysen - Weblog
21 juli 2006
Sidechick strikes back

[Bianca is echt boos. Leest u even vermakelijk mee?] Wanneer ik 's nachts met MiddenInDeNachtRick begin dan vergt het mijn uiterste concentratie, want naast het opzetten van de videostreamfaciliteiten moeten ook nog eens alle 'players' vol met de geluiden, jingles etc worden gezet, die wij gebruiken voor het programma. In de loop der maanden zijn er al zeker meer dan 200 sidechicks geweest die zagen dat ik bij hun binnenkomst druk was en die vaak uit zichzelf even bij mij langs kwamen om zich voor te stellen, dat doe ik namelijk ook wanneer ik binnentreed.

Vannacht zat er ineens een meisje met sluik haar, brilletje en een H&M zomerjurkje tegenover mij. Neusje omhoog, want gestudeerd en dus een attitude. Half liggend hing madame aan de desk, terwijl ik nog steeds niet wist wie ze was. Ze werd wel vergezeld door de immer vriendelijke Joris van Geen Stijl, die mij uiteindelijk wel wist uit te leggen wat ze kwam doen. Kennelijk niet goed op de hoogte van het programma moest ze een MIDNR-weerbericht voorlezen....u kent het niveau wel. Totaal in de war las ze het dan maar monotoon voor en ze verwijderde zich meteen nog gestrekter van de desk. Gevraagd naar haar aparte houding meldde ze héél erg moe te zijn, dus ik stel haar om half 3 voor om dan toch vooral lekker weg te gaan. Na herhaaldelijk aandringen vertrok ze aarzelend, om vervolgens mokkend op de bank in de gang te liggen, want moe.

Misschien is de dame intelligent, maar ze mist wel iedere vorm van sociale intelligentie en da's op zich niet erg, want ik kan er ook wat van, maar ik geef dan ook toe dat ik af-en-toe een lompe lul ben, maar Bianca de Jong, Student of the Year en eigenaar van de website Toeps.nl is daar duidelijk nog niet achter. Ze was overigens zóóó moe, dat zij vanochtend als om om 6 voor half 10 een pissige posting kon plaatsen, wat ik glimlachend heb gelezen. Overigens kwam de opmerking over "lekkere tieten" niet van mij, maar van de jongste van ons MIDNR-team. Overigens houdt onze Bianca eigenlijk wel van een beetje fysieke aandacht, want google eens ‘Bianca’ en ‘Toeps’ en je krijgt me toch een lading foto's.


Lieve Bianca....als je vandaag weer eens voor de spiegel staat kijk dan niet alleen naar je fysiek, maar stel jezelf de vraag: "hoe word ik nu een echt mooi mens?" Overigens heeft Miss Toeps wel een héél aardige vriend, die haar sociaal misschien nog wat kan leren.

Ooo....ik zet maar maar even een kopietje van haar posting in deze posting, want stel je voor dat ze haar pissige posting gaat verwijderen, omdat ze tot een ander inzicht is gekomen.


http://rickvanvelthuysen.(...)dechick+strikes+back (hier de hele text)

[ Bericht 5% gewijzigd door michiel_merk op 21-07-2006 16:39:22 ]
michiel_merkvrijdag 21 juli 2006 @ 16:27
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 16:26 schreef Roflpantoffel het volgende:
Samenvatting?
ingekort
Bupatihvrijdag 21 juli 2006 @ 16:28
Toeps.
2Drixvrijdag 21 juli 2006 @ 16:29
http://members.chello.nl/~rpienq/midnr/drievliet.wma

http://members.chello.nl/~rpienq/midnr/toepsweg.wma

http://members.chello.nl/~rpienq/midnr/arthur.wma

Paar fragmenten ervan
Bupatihvrijdag 21 juli 2006 @ 16:30
Tief op met je vragen om samenvattingen.
mvdlubbevrijdag 21 juli 2006 @ 16:31
Ik zie haar wel eens in de tram.
Echo99vrijdag 21 juli 2006 @ 16:33
quote:
Personalia:
Naam Bianca
Geboortedatum 7 augustus
Lengte 1m83
Kleur haar Bruin
Kleur ogen Blauw
Maten 87 - 70 - 98
Contact toeps@toeps.nl
Verder heeft ze nog een dikke reet ook.
Dementorvrijdag 21 juli 2006 @ 16:35
Toeps
Toen en nu
Puckzzzvrijdag 21 juli 2006 @ 16:37
ach het is weer Toeps bash time
The_BoezelaaRvrijdag 21 juli 2006 @ 16:37
Ik moest vannacht wel lachen toen ik zat te luisteren. Mutsje
OG-Locovrijdag 21 juli 2006 @ 16:38
Oei even lezen.
Dementorvrijdag 21 juli 2006 @ 16:40
Ze is niet eens knap.
BlueEyedvrijdag 21 juli 2006 @ 16:41
TVP, dit gaat vast nog een zeer vermakelijk topic worden!
PsyChavrijdag 21 juli 2006 @ 16:43
ok. en nu?
Noliusvrijdag 21 juli 2006 @ 16:45
Ja, ik heb het eerste halfuur gisteren mee gekregen

Vond het al opvallend dat ze er was. Vooral gezien de aard van het programma
ThE_EDvrijdag 21 juli 2006 @ 16:45
Ik kan me wel een beetje voorstellen dat je niet goed weet waar je moet kijken en wat er van je verwacht wordt in zo'n studio. Ik had dat ook een beetje en dat was nog wel bij een radioprogramma wat ik goed kende! (Waarbij arguably de presentator mij ook wel iets beter kende als er in dit geval hier nu sprake van is.)

Dat Toeps het misschien niet helemaal zuiver deed wisten we al lang, maar dat kan me eigenlijk alleen maar matig boeien, ze speelde het iig zo als een internetcompetitie behoort te doen, dus ach. Ik snap dan ook maar ten dele waarom Rick hier nu weer meent woorden aan vuil te moeten maken, maar ik neem ook wel weer aan dat zijn observatie beter is dan mijn interpretatie.
Dementorvrijdag 21 juli 2006 @ 16:45
Oja Toeps en gestudeerd
edjuh18vrijdag 21 juli 2006 @ 16:54
beetje zielig dit eigenlijk, eerst is het Toeps voor en na en nu bashing. Beetje gelijk heeft die Rick mischien wel, beetje sociaal gedrag kan je ook vertonen als je moe bent. stop the bashing off Toeps
Noliusvrijdag 21 juli 2006 @ 16:55
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 16:54 schreef edjuh18 het volgende:
beetje zielig dit eigenlijk, eerst is het Toeps voor en na en nu bashing. Beetje gelijk heeft die Rick mischien wel, beetje sociaal gedrag kan je ook vertonen als je moe bent. stop the bashing off Toeps
Ja, dat bashen ben ik ook niet voor.

Al is de kritiek er overigens altijd geweest hoor.
ThE_EDvrijdag 21 juli 2006 @ 16:56
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 16:55 schreef Nolius het volgende:

Al is de kritiek er overigens altijd geweest hoor.
Idd.

Zeker na dat "Ik noemde fok niet want dat zou GS misschien niet leuk vinden" .
Mooie actie van d'r was dat.
edjuh18vrijdag 21 juli 2006 @ 17:05
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 16:56 schreef ThE_ED het volgende:

[..]

Idd.

Zeker na dat "Ik noemde fok niet want dat zou GS misschien niet leuk vinden" .
Mooie actie van d'r was dat.
Meisje waar ben je groot geworden , do not ignore you're roots
eleusisvrijdag 21 juli 2006 @ 17:08
ToepsVindPost
melanie_the_missvrijdag 21 juli 2006 @ 17:09
* melanie_the_miss steekt een kampvuur aan.
thaleiavrijdag 21 juli 2006 @ 17:27
Die viert nu een feestje dat er nu ook al media-exposure is op het weblog van een bekende Nederlander Die Rick doet precies wat ze wil
michiel_merkvrijdag 21 juli 2006 @ 17:29
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 17:27 schreef thaleia het volgende:
Die viert nu een feestje dat er nu ook al media-exposure is op het weblog van een bekende Nederlander Die Rick doet precies wat ze wil
elke keer als ze dat stukje leest, glijd ze weer van haar stoel af

[ Bericht 3% gewijzigd door michiel_merk op 21-07-2006 17:35:12 ]
RonaldVvrijdag 21 juli 2006 @ 17:32
Och, ik heb het even gelezen, ook de linkjes, en Toeps kennende, en Van Velthuijzen kennende, zal de waarheid wel ergens in het midden liggen. Op de helft van Toeps. Maar het is natuurlijk veel makkelijker om een relatief onbekend meisje onderuit te schoppen dan internetheld en immens populaire plaatjesdraaier en praatjesmaker van V.
Azathothvrijdag 21 juli 2006 @ 17:45
TS: meisjes plagen kusjes vragen?
je houdt je er wel vaak mee bezig....je wil haar gewoon neuken.
setovrijdag 21 juli 2006 @ 17:46
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 16:43 schreef PsyCha het volgende:
ok. en nu?
nu ga je dansen klootzak
michiel_merkvrijdag 21 juli 2006 @ 17:49
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 17:45 schreef Azathoth het volgende:
TS: meisjes plagen kusjes vragen?
je houdt je er wel vaak mee bezig....je wil haar gewoon neuken.
vaak ? 1 keer is niet vaak
en met meiden zoals haar beleef je geen plezier in bed
kikoooooovrijdag 21 juli 2006 @ 17:50
toeps
Sfufvrijdag 21 juli 2006 @ 17:55
Ik kan me heel goed voorstellen dat je niet goed weet of je nou op Rick af moet stappen om jezelf voor te stellen als je ziet dat hij druk bezig is. Dat Toeps zich niet voorstelde was het begin van het probleem, hij vindt dat niet sociaal. Het komt niet in hem op dat zij het op dat moment misschien beter vond van niet, of te onzeker was om er gewoon op af te stappen. Van iemand van zijn leeftijd mag je toch wat meer inlevingsvermogen verwachten.
Het is kennelijk ook not done om niet te weten hoe zijn programma in elkaar steekt. En als je dat niet weet, is dat voor Rick genoeg reden om iemand te gaan afzeiken. Je kunt óók je gast met respect behandelen, proberen er wat van te maken ookal liggen de personen elkaar niet. Maar Rick wil liever lollig zijn door Toeps af te zeiken, zich popi maken over de rug van een ander. En niet iedereen is daar tegenop gewassen. Toeps was dat duidelijk niet, en misschien had ze beter duidelijk kunnen zeggen tijdens de uitzending dat ze niet van zijn gedrag gediend was ipv zo leuk mogelijk mee proberen te doen terwijl ze vast iets anders uitstraalde (wat nog meer irritatie van de heer Rick tot gevolg had).
thaleiavrijdag 21 juli 2006 @ 17:58
Dat kan allemaal wel zo zijn Sfuf, maar als je dan IRL niet tegen zo iemand opgewassen bent, komt het wat sneu over om direct de volgende ochtend je gram te spuien in een natrapperig logje. Naar karaktertje, die Toeps, het mediageile vind ik dan nog het minst erge, wie wil er nou niet eens een keertje met z'n kop op TV?
P0rt0vrijdag 21 juli 2006 @ 18:00
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 17:09 schreef melanie_the_miss het volgende:
JIj ook al hier
Sfufvrijdag 21 juli 2006 @ 18:01
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 17:58 schreef thaleia het volgende:
Dat kan allemaal wel zo zijn Sfuf, maar als je dan IRL niet tegen zo iemand opgewassen bent, komt het wat sneu over om direct de volgende ochtend je gram te spuien in een natrapperig logje. Naar karaktertje, die Toeps, het mediageile vind ik dan nog het minst erge, wie wil er nou niet eens een keertje met z'n kop op TV?
Zo kan je het zien, ze had beter de eer aan zichzelf kunnen houden. Desondanks vind ik het een begrijpelijke reactie. Maar ik vind Rick nog het meest sneu, die begon met trappen
Azathothvrijdag 21 juli 2006 @ 18:08
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 17:49 schreef michiel_merk het volgende:

[..]

vaak ? 1 keer is niet vaak
en met meiden zoals haar beleef je geen plezier in bed
tissal het 3e topic waar je het over toeps hebt (zie je posthistorie). je wil haar gewoon doen man, geef nou maar toe. Je rechter hand is minder leuk.

Maar wel sneu hoor, om iemand die je niet kent te blijven bashen. steek je energie in een barmeid of secretaresse ofzo, zoals die Antoniezeus.
thaleiavrijdag 21 juli 2006 @ 18:10
Als je hier al wat langer komt weet je dat dit niet het eerste incident is waarin Toeps de vermoorde onschuld speelt. Er is altijd wel wat, en oh wat raar toch dat al die mensen zo vervelend doen

Maar het moet gezegd: het trekt wel de aandacht, genereert heel veel views, het maakt nieuwsgierig naar het vervolg....wat dat betreft zie ik absoluut wel sterpotentie in haar. Je moet de gemoederen wel bezig kunnen houden he, en dat kan ze zeker. Dat alleen al zo'n Rick de moeite neemt om iets over haar te schrijven zegt genoeg.
Sannevrijdag 21 juli 2006 @ 18:13
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 17:08 schreef soylent het volgende:
ToepsVindPost
Molluckvrijdag 21 juli 2006 @ 18:17
Toeps is volgens mij de enige user die nog overhypter is dan MUUS
michiel_merkvrijdag 21 juli 2006 @ 18:19
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 18:08 schreef Azathoth het volgende:

[..]

tissal het 3e topic waar je het over toeps hebt (zie je posthistorie). je wil haar gewoon doen man, geef nou maar toe. Je rechter hand is minder leuk.

Maar wel sneu hoor, om iemand die je niet kent te blijven bashen. steek je energie in een barmeid of secretaresse ofzo, zoals die Antoniezeus.
het is maar net wat je verstaat onder bashen, in een andere topic stak zij het vuur al aan, en nu slaat de vlam in de pan als je dat zo wil zien.ik ben trouwens al voorzien van een dame, maar de tips noteer ik even voor later mocht het vastlopen
MUUSvrijdag 21 juli 2006 @ 18:22
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 18:17 schreef Molluck het volgende:
Toeps is volgens mij de enige user die nog overhypter is dan MUUS
Euh, ja. .

.
Hertog_Martinvrijdag 21 juli 2006 @ 18:46
Naja, Toeps wordt wel onnodig veel afgezeikt zeg

Wellicht is ze misschien wat zelfcentrisch maar die Rick is gewoon verkeerd bezig. Hij of iemand anders van de studio is idd gastheer, dan verwelkom je je gast en stel je die op dr gemak. Als ik voor het eerst in een studio zou binnenkomen waar mensen serieus aan het werk zijn ga ik ook niet zo op ze aflopen en me geforceerd voorstellen terwijl hun geeneens omkijken. Dan heb ik ook zoiets van ik wacht wel even tot ze klaar zijn met hun klusjes.

Ik denk dat ze haar geeneens echt kans hebben gegeven om leuk mee te kunnen doen, en zo te lezen vond ze hun ook helemaal niet leuk. Tja dan is het idd kut dat je daar zit terwijl je het niet leuk vind. Ik vind hem voor iemand over de 40 (blijkbaar) wel heel kinderachtig haar gebruiken omzichzelf stoer voor te doen. Hij kan ook even buiten de radio om haar duidelijk maken dat ze beter weg kan gaan en dan tegenover de luisteraars wel melden dat ze weg is maar niet zo afzeikerig populair doen.

En het lef en de arrogantie die hij heeft om gebaseerd op een paar uurtjes meteen haar vriend even te weten vertellen wat voor soort persoon zijn vriendin is...

En jullie kotsen vooral alleen op Toeps omdat ze meer bij Geenstijl zit dan op Fok
dWc_RuffRydervrijdag 21 juli 2006 @ 18:48
Okeee, waar gaat dit over?
kikoooooovrijdag 21 juli 2006 @ 18:48
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 18:46 schreef Hertog_Martin het volgende:

En jullie kotsen vooral alleen op Toeps omdat ze meer bij Geenstijl zit dan op Fok
Neehoor. Omdat ik het een domme, aandachtsgeile snol vind. Dat ze bij die kutnerds van GS zit, zal mij aan mijn anus oxideren
kikoooooovrijdag 21 juli 2006 @ 18:48
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 18:48 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Okeee, waar gaat dit over?
heb je stront in je ogen?
Mojavrijdag 21 juli 2006 @ 18:54
2 grote ego's gaat nou eenmaal niet goed samen he
dWc_RuffRydervrijdag 21 juli 2006 @ 18:54
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 18:48 schreef kikoooooo het volgende:

[..]

heb je stront in je ogen?
Lust je worst?
dWc_RuffRydervrijdag 21 juli 2006 @ 18:59
Ah, ik zie 't al, lelijk 'fotomodel', die tanga doet niet swa.
Menn0vrijdag 21 juli 2006 @ 19:03
Hahah ik heb het live gezien,was echt dwaas!
David Lettermanvrijdag 21 juli 2006 @ 19:14
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 18:48 schreef kikoooooo het volgende:

[..]

Neehoor. Omdat ik het een domme, aandachtsgeile snol vind. Dat ze bij die kutnerds van GS zit, zal mij aan mijn anus oxideren
bovenstaande mening rechtvaardigt een zwaar ordinaire tvp...
PeRivrijdag 21 juli 2006 @ 20:57
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 18:46 schreef Hertog_Martin het volgende:
Naja, Toeps wordt wel onnodig veel afgezeikt zeg

Wellicht is ze misschien wat zelfcentrisch
Hier hield ik op met lezen want je weet echt niet veel van d'r hè?
ThE_EDvrijdag 21 juli 2006 @ 21:12
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 17:55 schreef Sfuf het volgende:
Het is kennelijk ook not done om niet te weten hoe zijn programma in elkaar steekt.
Lijkt me ook raar dat je ergens heengaat waarvan je geen idee hebt wat het is hoor

Maargoed, ik heb wel respect voor hoe Toeps het allemaal voor elkaar gekregen heeft, alleen ging het volgens mij niet altijd even netjes (een voorbeeld heb ik al genoemd) dus moet je dan ook niet raar opkijken dat mensen je gaan afzeiken. (Nouja dat gebeurd sowieso wel op internet natuurlijk ). Voor de korte termijn heeft ze veel aandacht, voor de wat langere termijn heeft ze wel bij wat mensen op de tenen gestaan, of dat wat uitmaakt zal ooit blijken.

Vooralsnog wil ik haar wel het voordeel van de twijfel geven en het zal me buiten het feit dat dit soort online-acties me altijd wel interesseren eigenlijk ook niet zoveel boeien. Wat niet wegneemt dat ze wellicht niet zo sociaal overkomt IRL en dat Rick daar wel gelijk in kan hebben, dat maak je zoveel mee met mensen van internet.
Haruhivrijdag 21 juli 2006 @ 21:15
Goh, tell us something we don't know Rick.

Toch hulde. Hopelijk vertoont ze haar aandachtsgeile smoel hier nu niet weer .
ThE_EDvrijdag 21 juli 2006 @ 21:19
De mannen van GS hebben op mij ook niet de meest sociale indruk gemaakt, maar daar hebben ze ook niet echt de kans toe gegeven dus dat kan nog best meevallen wellicht, online vond ik het allemaal nog best te doen qua communicatie en gaan ze serieus op je in als je daarom vraagt. Dat dan ook weer wel.
Wilfretvrijdag 21 juli 2006 @ 21:19
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 21:15 schreef Haruhi het volgende:
Goh, tell us something we don't know Rick.

Toch hulde. Hopelijk vertoont ze haar aandachtsgeile smoel hier nu niet weer .
Inderdaad en de mensen die Toeps verdedigen luister eerst maar is de uitzending van gisteren terug,kan je gelijk horen hoe arrogant ze overkomt.
mvdlubbevrijdag 21 juli 2006 @ 21:21
Allemaal mensen die Days of our Lives kijken, die hier serieus reageren.
Haruhivrijdag 21 juli 2006 @ 21:22
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 21:19 schreef Wilfret het volgende:

[..]

Inderdaad en de mensen die Toeps verdedigen luister eerst maar is de uitzending van gisteren terug,kan je gelijk horen hoe arrogant ze overkomt.
Wacht.. er zijn mensen die haar verdedigen?? Hoeveel procent van die mensen vallen in óf de categorie "Mede-aandachtshoer" óf in "Maagdelijke rukkerkneusjes" óf "Internetmoraalridders" ?

Ik gok iets tussen de 99 en 101%
Wilfretvrijdag 21 juli 2006 @ 21:24
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 21:22 schreef Haruhi het volgende:

[..]

Wacht.. er zijn mensen die haar verdedigen?? Hoeveel procent van die mensen vallen in óf de categorie "Mede-aandachtshoer" óf in "Maagdelijke rukkerkneusjes" óf "Internetmoraalridders" ?

Ik gok iets tussen de 99 en 101%
mvdlubbevrijdag 21 juli 2006 @ 21:26
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 21:22 schreef Haruhi het volgende:

[..]

Wacht.. er zijn mensen die haar verdedigen?? Hoeveel procent van die mensen vallen in óf de categorie "Mede-aandachtshoer" óf in "Maagdelijke rukkerkneusjes" óf "Internetmoraalridders" ?

Ik gok iets tussen de 99 en 101%
Niet teveel geld inzetten in casino's.
Wilfretvrijdag 21 juli 2006 @ 21:26
quote:

Haha, alsjeblieft, triest mens, je maakt me aant huilen.
Rick heeft het voor de uitzending altijd hartstikke druk, en hij heeft je vast niet opgemerkt toen je precies binnenkwam. Als Rick bij de deur stond en jou als sidechick zag binnenkomen, had ie je echt wel verwelkomt.
En in de uitzending klonk je heel anders'nee hoor, ik vind het gezellig hier. beetje moe, verder super leuk' en dan thuiskomen, achter je pctje, en dan rick helemaal zitten afzeiken. God je maakt me ziek. Voel je je nu nog beter? Typisch zo'n schuw, sociaal zwak mens. Tegenover hem zitten, en stil zijn en een beetje lachen, en dan via internet meteen een grote bek? Sorry, maar je bent echt té triest voor woorden. Je hebt een super groot ego, dat ook nog helemaal onterecht is. Je voelt je beter dan goed, maar je bent niks, NIKS! Je bent lelijk (makkelijk te zien aan de foto's waar je zelfs 10 kilo make up op hebt). Sorry, maar het is zo. Na wat ik verder van je heb gezien en gehoord kan ik niet op de conclusie komen dat je énige tekens van intelligentie vertoont. Jezus, kut mens.
Rick en EJ zijn niét vieze oude mannetjes zonder manieren. Hey, ze leren luisteraars zelfs ABN. MIDNR is da bomb. Jij, echter, bent een zielig, triest, kut mens dat t leven niet waard is. Als jij even dood gaat, is het leven voor ons ook weer wat aangenamer.
En boerenprogramma? Meid, alsjeblieft. Je hebt 10 minuten van mn leven verspild. Sterf.
- Komt van iemand die op zn sloffen met 9ens door gym gaat. Weten we ook weer ff waar we t over hebben.

Geplaatst door: Dave | 21 juli 2006 om 21:06




ThE_EDvrijdag 21 juli 2006 @ 21:27
Ik heb toch het idee dat de helft van dit topic me ontgaat, maar dat kan het bier zijn.
mvdlubbevrijdag 21 juli 2006 @ 21:28
Prachtig he, de dingen waar mensen zich serieus druk om maken.
postmortumvrijdag 21 juli 2006 @ 21:28
student of the year Waarom ben ik nooit in aanmerking gekomen, oh ja een 5,5 is ook een voldoende
Haruhivrijdag 21 juli 2006 @ 21:28
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 21:26 schreef Wilfret het volgende:

[..]
Wel een beetje jammer dat hij zegt dat ie met negens door 't gym gaat, en vervolgens zo'n taalkundige miskraam neerplempt .

Voor de rest.. Heeft hij wel een punt
ThE_EDvrijdag 21 juli 2006 @ 21:30
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 21:28 schreef mvdlubbe het volgende:
Prachtig he, de dingen waar mensen zich serieus druk om maken.
Dat geldt natuurlijk voor zowel Toeps als Rick als de mensen die hier reageren, want waar gaat het nu uiteindelijk om?
I.R.Baboonvrijdag 21 juli 2006 @ 21:30
Toeps is toch dat meisje dat al jaren etaleert dat ze nog instabieler is dan alle R&P slowchatters bij elkaar? Dan heeft ze het toch nog verder geschopt dan ik dacht.
Wilfretvrijdag 21 juli 2006 @ 21:31
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 21:28 schreef Haruhi het volgende:

[..]

Wel een beetje jammer dat hij zegt dat ie met negens door 't gym gaat, en vervolgens zo'n taalkundige miskraam neerplempt .

Voor de rest.. Heeft hij wel een punt
Het was me niet opgevallen
I.R.Baboonvrijdag 21 juli 2006 @ 21:32
Lelijk is ze trouwens niet. Maar goed, da's niet genoeg.
postmortumvrijdag 21 juli 2006 @ 21:32
wow weer een bitch fight
mvdlubbevrijdag 21 juli 2006 @ 21:32
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 21:30 schreef ThE_ED het volgende:

[..]

Dat geldt natuurlijk voor zowel Toeps als Rick als de mensen die hier reageren, want waar gaat het nu uiteindelijk om?
Dat is precies het punt.
Ze heeft in sommige dingen denk ik een hoop plezier. Waarom anderen daar dan zo op moeten reageren is me een raadsel. Nouja, raadsel. Ik kan er niet aan relateren. .
mvdlubbevrijdag 21 juli 2006 @ 21:33
Oh en nee ik wil geen geile 'neukseks' met haar.
timbobvrijdag 21 juli 2006 @ 21:34
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 16:30 schreef Bupatih het volgende:
Tief op met je vragen om samenvattingen.
Kan je die vraag even inkorten?
Haruhivrijdag 21 juli 2006 @ 21:34
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 21:32 schreef I.R.Baboon het volgende:
Lelijk is ze trouwens niet. Maar goed, da's niet genoeg.
Mwah, ze komt niet in de top50 lekkerste FOK!Bitches voor volgens mij hoor .
Haruhivrijdag 21 juli 2006 @ 21:34
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 21:34 schreef timbob het volgende:

[..]

Kan je die vraag even inkorten?
!
postmortumvrijdag 21 juli 2006 @ 21:34
nee dat wil je met wendy he
ThE_EDvrijdag 21 juli 2006 @ 21:34
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 21:33 schreef mvdlubbe het volgende:
Oh en nee ik wil geen geile 'neukseks' met haar.
nee nee, niet geil maar wel.. eh..

mvdlubbevrijdag 21 juli 2006 @ 21:34
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 21:34 schreef Haruhi het volgende:

[..]

Mwah, ze komt niet in de top50 lekkerste FOK!Bitches voor volgens mij hoor .
Misschien is ze gewoon geen bitch.
postmortumvrijdag 21 juli 2006 @ 21:35
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 21:34 schreef Haruhi het volgende:

[..]

Mwah, ze komt niet in de top50 lekkerste FOK!Bitches voor volgens mij hoor .
post even je top 50
I.R.Baboonvrijdag 21 juli 2006 @ 21:35
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 21:32 schreef mvdlubbe het volgende:

[..]

Dat is precies het punt.
Ze heeft in sommige dingen denk ik een hoop plezier. Waarom anderen daar dan zo op moeten reageren is me een raadsel. Nouja, raadsel. Ik kan er niet aan relateren. .
Ach, alleen ergens plezier in hebben is nooit genoeg op fok. Die jongens van martijn.org hadden het niet zo makkelijk, en ook sylvana's gangbangs werden niet kritiekloos ontvangen.
Haruhivrijdag 21 juli 2006 @ 21:35
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 21:34 schreef mvdlubbe het volgende:

[..]

Misschien is ze gewoon geen bitch.
HHAHAHAHHAHA

Goeie
MUUSvrijdag 21 juli 2006 @ 21:35
Leren ze mensen ABN?

Misschien moet ik ook eens langsgaan. .
mvdlubbevrijdag 21 juli 2006 @ 21:43
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 21:35 schreef I.R.Baboon het volgende:

[..]

Ach, alleen ergens plezier in hebben is nooit genoeg op fok. Die jongens van martijn.org hadden het niet zo makkelijk, en ook sylvana's gangbangs werden niet kritiekloos ontvangen.
Dat ze heult met geenstijl en daarvoor de volle hoon over zich heen krijgt, daar kan ik me nog wel iets bij voorstellen. Maar dat geneuzel op de radio, dat gaat werkelijk volkomen langs me heen.
En ik heb een stukje geprobeerd te luisteren maar mijn grens voor plaatsvervangende schaamte blijkt te laag.
Mojavrijdag 21 juli 2006 @ 21:53
Heeft iemand een link van de hele uitzending dan?
2Drixvrijdag 21 juli 2006 @ 21:56
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 21:53 schreef Moja het volgende:
Heeft iemand een link van de hele uitzending dan?
http://henksfanclub.nl/opnames/volledig/volledig.htm

De onderste dus
Falcovrijdag 21 juli 2006 @ 22:38
Toeps is kut
ChicaneBTvrijdag 21 juli 2006 @ 22:41
Ik heb het niet eens gelezen .

Tieten pics zouden beter zijn.
Nembrionicvrijdag 21 juli 2006 @ 22:48
tvp
Zyggievrijdag 21 juli 2006 @ 23:07
Gewoon incapabele student dus, joh.
fraubitchzaterdag 22 juli 2006 @ 00:35
gaat weer erg lekker hier
Zyggiezaterdag 22 juli 2006 @ 00:36
Ik ben trouwens ook een incapabele student. Ik vind het niet meer dan normaal dat iemand onder zoveel mediaandacht een keer bezwijkt.
Rhinestonezaterdag 22 juli 2006 @ 00:45
Toeps is gewoon een ordinaire trol, arrogante kuthouding gisteravond bij MIDNR zeg, bah Kapsones trut. Duidelijk te horen dat ze zich te goed voelde voor een programma als dit. Gelukkig was ik wèl echt moe en viel ik ergens voor 2'en in slaap.

Nee, dan liever die dozen die de hele avond hun smoel houden, maar tenminste níet zo uit de hoogte doen.
Ghostbusterzaterdag 22 juli 2006 @ 00:53
Toeps i did it again
fraubitchzaterdag 22 juli 2006 @ 00:56
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 00:53 schreef Ghostbuster het volgende:
Toeps i did it again
JIJ!!

Ghostbusterzaterdag 22 juli 2006 @ 00:56
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 00:56 schreef fraubitch het volgende:

[..]

JIJ!!

Euj FB
Ghostbusterzaterdag 22 juli 2006 @ 00:57
Die DJ is wel een uberkneus trouwens hoor
Zyggiezaterdag 22 juli 2006 @ 00:58
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 00:57 schreef Ghostbuster het volgende:
Die DJ is wel een uberkneus trouwens hoor
Inderdaad, vrij zielige gast geloof ik.
Cinchzaterdag 22 juli 2006 @ 00:59
Wat was er ookalweer met Toeps, als ik op zoeken druk krijg ik

Parse error: parse error, unexpected T_SL in /fok/www/fokcore/fokcore.php on line 130
fraubitchzaterdag 22 juli 2006 @ 01:02
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 00:56 schreef Ghostbuster het volgende:

[..]

Euj FB
ik zie je nooit meer op nr 71
Ghostbusterzaterdag 22 juli 2006 @ 01:03
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 01:02 schreef fraubitch het volgende:

[..]

ik zie je nooit meer op nr 71
Heeft nummer 71 iets te maken met foto's?
Dan is de reden dat ik meestal een maand niet meer kan posten,als ik daar post
fraubitchzaterdag 22 juli 2006 @ 01:25
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 01:03 schreef Ghostbuster het volgende:

[..]

Heeft nummer 71 iets te maken met foto's?
Dan is de reden dat ik meestal een maand niet meer kan posten,als ik daar post
en toch mis ik je feedback daar hoor
dr.dunnozaterdag 22 juli 2006 @ 01:33
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 16:45 schreef Dementor het volgende:
Oja Toeps en gestudeerd
studeren doe je aan de universiteit, niet schriftelijk bij de LOI voor een of andere mbo-niveau opleiding.

en inderdaad, wat hierboven al gezegd wordt, wat een arrogant over het paard getild mens... die student-of-the-year verkiezing was al helemaal een farçe, die heeft ze gewonnen dankzij geslijm bij geenstijl en niet omdat ze de knapste van die drie nepstudenten was, want dat was ze zeker niet.
Falcozaterdag 22 juli 2006 @ 01:37
Check deze reactie dan van dit omhooggevallen wicht: WK Lingerie op Veronica
Haruhizaterdag 22 juli 2006 @ 01:41
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 01:37 schreef Falco het volgende:
Check deze reactie dan van dit omhooggevallen wicht: WK Lingerie op Veronica
Wat een domme trol is het ook. Zij is veel te dik om daaraan mee te doen .
Zyggiezaterdag 22 juli 2006 @ 01:44
Oh dan moet ik ff nuanceren, ze is niet mooier dan vele die ik ken, ze is alleen aandachtsgeile hoer.
apophis4uzaterdag 22 juli 2006 @ 01:48
quote:
Opleiding:
HBO Communicatie en Multimedia Design September 2005
Wat nou wel grappig is; ik heb van november tot en met het lenteseizoen marketing (product development) les gegeven aan die eerste jaars. Helaas had ik niet mevrouw bianca zelf in mijn klas, maar het wereldje is bewonderingswaardig klein

ook wel grappig om haar log te lezen met enkele uitlatingen over de opleiding.
Enige wat ik daarover kan zeggen: je zit er voor jezelf en niet voor de opleiding Maar dat beseffen de meeste leerlingen daar niet....
dr.dunnozaterdag 22 juli 2006 @ 01:58
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 01:41 schreef Haruhi het volgende:

[..]

Wat een domme trol is het ook. Zij is veel te dik om daaraan mee te doen .
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 22:10 schreef Toeps het volgende:
Hier had ik ook aan mee kunnen doen, ware het niet dat ik me er iets te "goed" voor voelde.

Ze kregen er allemaal 100¤ voor, trouwens, en ik ken er een aantal uit het "wereldje" die komen echt overal op af...
te lelijk bedoelt ze zeker ; en da's best opmerkelijk, aangezien de lelijkste graf- en kamperhoeren die sbs6 kon optrommelen zich op dat veld hebben bevonden.
nietzmanzaterdag 22 juli 2006 @ 02:06
Zullen we volgend jaar gewoon een ander wiefke achter het station vandaan halen en inschrijven voor student of the year, en daar dan allemaal op stemmen?
TwyLightzaterdag 22 juli 2006 @ 02:07
Toeps

Met haar grafkop
Morwenzaterdag 22 juli 2006 @ 02:09
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 02:07 schreef TwyLight het volgende:
Toeps

Met haar grafkop
Doe even gewoon

Geen fotomodel, maar lelijk is ze zeker niet
mvdlubbezaterdag 22 juli 2006 @ 02:11
Wat een rare PI, worMen.
Principessazaterdag 22 juli 2006 @ 02:13
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 00:57 schreef Ghostbuster het volgende:
Die DJ is wel een uberkneus trouwens hoor
Maar hij leert zijn luisteraars wel ABN!
Morwenzaterdag 22 juli 2006 @ 02:16
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 02:11 schreef mvdlubbe het volgende:
Wat een rare PI, worMen.
Valt wel mee, ik vind Toeps een mooie meid
ARKONzaterdag 22 juli 2006 @ 02:24
Toeps
Disorderzaterdag 22 juli 2006 @ 02:27
Toeps is alleen goed voor lullen zuigen.
Isdatzozaterdag 22 juli 2006 @ 02:28
ze ging echt vreselijk af gister.. en nu nog meer.. check dat weblog
Morwenzaterdag 22 juli 2006 @ 02:41
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 02:28 schreef Isdatzo het volgende:
ze ging echt vreselijk af gister.. en nu nog meer.. check dat weblog
So
Isdatzozaterdag 22 juli 2006 @ 02:47
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 02:41 schreef Morwen het volgende:

[..]

So
Wat probeer je te zeggen?
Disorderzaterdag 22 juli 2006 @ 02:48
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 02:47 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Wat probeer je te zeggen?
HIj geilt op Toeps.
Morwenzaterdag 22 juli 2006 @ 02:49
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 02:48 schreef Disorder het volgende:

[..]

HIj geilt op Toeps.
Zij
Isabeauzaterdag 22 juli 2006 @ 02:50
Ik vind Toeps een leuke meid en ik snap best dat ze zich rot heeft verveeld. Haar enige echte fout in deze was dat ze naar dat programma toe is gegaan.
Morwenzaterdag 22 juli 2006 @ 02:54
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 02:50 schreef Isabeau het volgende:
Ik vind Toeps een leuke meid en ik snap best dat ze zich rot heeft verveeld. Haar enige echte fout in deze was dat ze naar dat programma toe is gegaan.
Fout, ach ja, men probeert eens wat. Ik snap haar wel. En die kneusjes kunnen gewoon opdonderen Jaloezie imo
Isdatzozaterdag 22 juli 2006 @ 02:55
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 02:49 schreef Morwen het volgende:

[..]

Zij
Trio

alhoewel ik die toeps best mee (ehm, tegen) vind vallen
Morwenzaterdag 22 juli 2006 @ 02:58
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 02:55 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Trio

alhoewel ik die toeps best mee (ehm, tegen) vind vallen
Rot toch op man, jij steekt hem er zo in Gezeik steeds, tis gewoon een lekkere meid. Zow
Isabeauzaterdag 22 juli 2006 @ 02:59
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 02:54 schreef Morwen het volgende:
Fout, ach ja, men probeert eens wat. Ik snap haar wel. En die kneusjes kunnen gewoon opdonderen Jaloezie imo
Ik vind iedereen die Toeps nu de grond inboort ook allemaal heel jaloers over komen.
BigFirezaterdag 22 juli 2006 @ 03:01
ik zuig toevallig net aan een lekkere Chupa Toeps
Morwenzaterdag 22 juli 2006 @ 03:02
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 02:59 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Ik vind iedereen die Toeps nu de grond inboort ook allemaal heel jaloers over komen.
Oui, Toeps is een lekker wijf en iedereen die anders beweert is een homo.
Isdatzozaterdag 22 juli 2006 @ 03:02
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 02:58 schreef Morwen het volgende:

[..]

Rot toch op man, jij steekt hem er zo in Gezeik steeds, tis gewoon een lekkere meid. Zow
Ze doet wel wat uit de hoogte hoor
Isdatzozaterdag 22 juli 2006 @ 03:03
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:02 schreef Morwen het volgende:

[..]

Oui, Toeps is een lekker wijf en iedereen die anders beweert is een homo.
Ehm..

niet bepaald.. op de schaal van 1-10 krijgt ze een 6.5
Isabeauzaterdag 22 juli 2006 @ 03:06
Ga verdorie eens op een gemiddeld terras om je heen kijken. Dan neem ik aan dat bijna alle vrouwen tussen de 2 en 3 scoren bij de mannen die hier beweren dat Toeps een lelijke trol is.

En wat heet 'uit de hoogte', ik denk dat dat ook wel meevalt.
KingKullWarriorKingzaterdag 22 juli 2006 @ 03:07
Oei die opmerking over dat wk lingerie is wel arrogant
Ze is wel een leuk meisje om te zien,
maar echt geen fotomodel Heeft ze sowieso een veel te pafferig hoofd voor
En.. al was ze een fotomodel.. Hoef je nog niet arrogant te zijn
Isabeauzaterdag 22 juli 2006 @ 03:09
Hoezo, ik voel me ook te goed voor dat WK lingerie gedoe. Ben ik nou ook arrogant?
Het was ook best een triest programma.

(niet dat ik ooit mee had kunnen doen )
Morwenzaterdag 22 juli 2006 @ 03:10
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:02 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Ze doet wel wat uit de hoogte hoor
So? En dat mag niet ofzo Voor mij is zij een held, een vrouw die eens anders is
MUUSzaterdag 22 juli 2006 @ 03:12
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:10 schreef Morwen het volgende:

[..]

So? En dat mag niet ofzo Voor mij is zij een held, een vrouw die eens anders is
WE ZIJN ALLEMAAL UNIEK, MORWEHEN! .

.
Morwenzaterdag 22 juli 2006 @ 03:15
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:12 schreef MUUS het volgende:

[..]

WE ZIJN ALLEMAAL UNIEK, MORWEHEN! .

.
Godver, schrik me de krampen hier
Isabeauzaterdag 22 juli 2006 @ 03:15
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:12 schreef MUUS het volgende:

WE ZIJN ALLEMAAL UNIEK, MORWEHEN! .

.
De meeste mensen beseffen dat helaas niet. Die willen op iemand anders lijken
MUUSzaterdag 22 juli 2006 @ 03:16
Sorry, morgen zal ik weer make up op doen.
MUUSzaterdag 22 juli 2006 @ 03:18
Wat me trouwens zo opvalt -en dan gaat het niet om iemand specifiek- is dat men op internet zulke hoge eisen heeft. .
Werkelijk iedereen brult over hele normale mensen: "Gaaaaatver, die schop ik zo mijn nest uit! ."

Je zou denken dat niemand meer van bil gaat. .

Voor zo ver mijn off-topic gedachte.
Isdatzozaterdag 22 juli 2006 @ 03:20
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:18 schreef MUUS het volgende:
Wat me trouwens zo opvalt -en dan gaat het niet om iemand specifiek- is dat men op internet zulke hoge eisen heeft. .
Werkelijk iedereen brult over hele normale mensen: "Gaaaaatver, die schop ik zo mijn nest uit! ."

Je zou denken dat niemand meer van bil gaat. .

Voor zo ver mijn off-topic gedachte.
ja, daar zou ik m'n hond (niet dat ik die heb, bij wijze van spreken hè) nog vanaf trappen

maar zoals ik al zei, toeps een 6.5
Morwenzaterdag 22 juli 2006 @ 03:20
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:16 schreef MUUS het volgende:
Sorry, morgen zal ik weer make up op doen.
Die ken ik wel, adresje hebben
MUUSzaterdag 22 juli 2006 @ 03:22
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:20 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

ja, daar zou ik m'n hond (niet dat ik die heb, bij wijze van spreken hè) nog vanaf trappen

maar zoals ik al zei, toeps een 6.5
Juist, die uitspraak. ("Ieeeeeeeh, sproeten! !!! Ieeeeeeeeh, maatje 38! !")

Doe jij normaal een 6,5?
Haruhizaterdag 22 juli 2006 @ 03:22
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:06 schreef Isabeau het volgende:
Ga verdorie eens op een gemiddeld terras om je heen kijken. Dan neem ik aan dat bijna alle vrouwen tussen de 2 en 3 scoren bij de mannen die hier beweren dat Toeps een lelijke trol is.

En wat heet 'uit de hoogte', ik denk dat dat ook wel meevalt.
Sorry hoor, als ik 1 dag door de stad loop zie ik tientallen als t niet honderden meisjes/vrouwen die ik eerder zou vegen dan Toeps.

Maar ik denk dat veel aversie ook te maken heeft met haar arrogante kutsmoel, en haar uitspraken . Een lul in haar bek, en bek dicht. Dat is het devies denk ik.
Isabeauzaterdag 22 juli 2006 @ 03:23
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:18 schreef MUUS het volgende:
Wat me trouwens zo opvalt -en dan gaat het niet om iemand specifiek- is dat men op internet zulke hoge eisen heeft. .
Werkelijk iedereen brult over hele normale mensen: "Gaaaaatver, die schop ik zo mijn nest uit! ."

Je zou denken dat niemand meer van bil gaat. .

Voor zo ver mijn off-topic gedachte.
Ik moet er altijd wel om lachen. Net als Kasta, ook altijd enorme eisen en boort elke redelijk aantrekkelijke vrouw met gemak de grond in. En dan zie je eindelijk foto's vanz ijn vriendin...tsja, een lach kan mij niet worden verweten op zo'n moment
KingKullWarriorKingzaterdag 22 juli 2006 @ 03:24
Wat een drama trouwens
Haruhizaterdag 22 juli 2006 @ 03:24
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:23 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Ik moet er altijd wel om lachen. Net als Kasta, ook altijd enorme eisen en boort elke redelijk aantrekkelijke vrouw met gemak de grond in. En dan zie je eindelijk foto's vanz ijn vriendin...tsja, een lach kan mij niet worden verweten op zo'n moment
1973-11-30
Fossiel.
Haruhizaterdag 22 juli 2006 @ 03:24
Bij kasta is dat trouwens gewoon compensatiegedrag voor zijn miniscule penis denk ik.
Morwenzaterdag 22 juli 2006 @ 03:25
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:18 schreef MUUS het volgende:
Wat me trouwens zo opvalt -en dan gaat het niet om iemand specifiek- is dat men op internet zulke hoge eisen heeft. .
Werkelijk iedereen brult over hele normale mensen: "Gaaaaatver, die schop ik zo mijn nest uit! ."

Je zou denken dat niemand meer van bil gaat. .

Voor zo ver mijn off-topic gedachte.
Zo offtopic zit je niet imo

Kneusjes en pubertjes op Fok. Ach ja, tis nu eenmaal zo. Toeps is een mooi mens, geen model, maar so what
KingKullWarriorKingzaterdag 22 juli 2006 @ 03:25
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:22 schreef MUUS het volgende:

[..]

Juist, die uitspraak. ("Ieeeeeeeh, sproeten! !!! Ieeeeeeeeh, maatje 38! !")

Doe jij normaal een 6,5?
"Haar zou ik nog geen eens met een stok aanraken"
Isdatzozaterdag 22 juli 2006 @ 03:26
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:20 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

ja, daar zou ik m'n hond (niet dat ik die heb, bij wijze van spreken hè) nog vanaf trappen

maar zoals ik al zei, toeps een 6.5
die sproeten zijn juist wel schattig..

edit: verkeerde post gequote, ff zoeken tis laat

edit 2:

deze post wilde ik dus quoten
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:22 schreef MUUS het volgende:

[..]

Juist, die uitspraak. ("Ieeeeeeeh, sproeten! !!! Ieeeeeeeeh, maatje 38! !")

Doe jij normaal een 6,5?
Isabeauzaterdag 22 juli 2006 @ 03:27
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:24 schreef Haruhi het volgende:
1973-11-30
Fossiel.
en niet eens kinderen, dus ik kom niet eens in aanmerking voor de MILF categorie
Hertog_Martinzaterdag 22 juli 2006 @ 03:28
Whehe wel grappig dat het juist vrouwen zijn die het voor haar opnemen, wat is er gebeurd met vrouwennijd?!

Maar het is net zoals met Taida, die wordt doodgewenst en door iedereen uitgekotst, echt gefrustreerde haat komt er zelfs bij naar boven. Enige reden dat mensen zat van dr werden is omdat de pers er zovaak over berichtten. Maar dat gekots op dr begint bij een klein aantal en dan gaat iedereen meedoen.

En 99% van de mensen vind zichzelf te goed om aan wk lingerie mee te doen voor 100 euro, dus wat moet dat voorbeeld ons zeggen?

En ookal is ze arrogant, ik zie arrogante mensen vaak wel meer bereiken in het wereldje waar zij interesse in heeft. Ze hoeft niet met iedereen bevriend te zijn hoor.

En nee ik ben geen moraalridder of toeps-geilert, ik heb het gewoon niet zo op het constant publiekelijk uitspugen van iemand.
Duiveltjazaterdag 22 juli 2006 @ 03:28
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:20 schreef Isdatzo het volgende:


maar zoals ik al zei, toeps een 6.5
en wat ben je zelf?
Haruhizaterdag 22 juli 2006 @ 03:28
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:25 schreef Morwen het volgende:

[..]

Zo offtopic zit je niet imo

Kneusjes en pubertjes op Fok. Ach ja, tis nu eenmaal zo. Toeps is een mooi mens, geen model, maar so what
Sorry, maar als je zo'n arrogante bitch bent, ben je in mijn boekje geen 'mooi mens'. Maar gewoon een niet heel erg lelijke scholier met een ongerechtvaardigd gevoel van superioriteit..
wonkozaterdag 22 juli 2006 @ 03:29
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:22 schreef MUUS het volgende:

[..]

Juist, die uitspraak. ("Ieeeeeeeh, sproeten! !!! Ieeeeeeeeh, maatje 38! !")

Doe jij normaal een 6,5?
Voor minimaal 65 eu wel.
Isabeauzaterdag 22 juli 2006 @ 03:29
Dat Taida-uitspugen heb ik dan ook niet begrepen.
wonkozaterdag 22 juli 2006 @ 03:29
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:28 schreef Haruhi het volgende:

[..]

Sorry, maar als je zo'n arrogante bitch bent, ben je in mijn boekje geen 'mooi mens'. Maar gewoon een niet heel erg lelijke scholier met een ongerechtvaardigd gevoel van superioriteit..
Dat is haar probleem...wat is jouw probleem daarmee?
Hertog_Martinzaterdag 22 juli 2006 @ 03:30
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:18 schreef MUUS het volgende:
Wat me trouwens zo opvalt -en dan gaat het niet om iemand specifiek- is dat men op internet zulke hoge eisen heeft. .
Werkelijk iedereen brult over hele normale mensen: "Gaaaaatver, die schop ik zo mijn nest uit! ."

Je zou denken dat niemand meer van bil gaat. .

Voor zo ver mijn off-topic gedachte.
Een vrouw die je op een foto een 7 geeft kan dan ook in een klap een 10 worden als je er in persoon spreekt. Een verleiderlijk lachje op een meid dr gezicht oid maakt dr 10 keer knapper.
Haruhizaterdag 22 juli 2006 @ 03:30
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:27 schreef Isabeau het volgende:

[..]

en niet eens kinderen, dus ik kom niet eens in aanmerking voor de MILF categorie
Ik schaar je voor het gemak toch maar wel in die categorie, als je dat niet erg vindt. Ik vind MILF beter klinken dan 'oude fiets'. N'est pas?
Duiveltjazaterdag 22 juli 2006 @ 03:30
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:29 schreef Isabeau het volgende:
Dat Taida-uitspugen heb ik dan ook niet begrepen.
Dat de FP zo wat een verkapte stormfront.org aan het worden is bij berichten met allochtonen erin is oud nieuws.
wonkozaterdag 22 juli 2006 @ 03:32
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:30 schreef Duiveltja het volgende:

[..]

Dat de FP zo wat een verkapte stormfront.org aan het worden is bij berichten met allochtonen erin is oud nieuws.
Ach....andersom kan je ook zeggen dat het een aardige spreekbuis voor moslim zendelingen aan het worden is. Het is maar hoe je het bekijkt.
Haruhizaterdag 22 juli 2006 @ 03:32
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:29 schreef wonko het volgende:

[..]

Dat is haar probleem...wat is jouw probleem daarmee?
Opzich heb ik daar geen problemen mee hoor, ik wil alleen even aangeven dat je dan in mijn ogen geen mooi mens/persoon bent.

Owja, Taïda .
Isabeauzaterdag 22 juli 2006 @ 03:32
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:30 schreef Duiveltja het volgende:

Dat de FP zo wat een verkapte stormfront.org aan het worden is bij berichten met allochtonen erin is oud nieuws.
Helaas wel ja
wonkozaterdag 22 juli 2006 @ 03:33
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:32 schreef Haruhi het volgende:

[..]

Opzich heb ik daar geen problemen mee hoor, ik wil alleen even aangeven dat je dan in mijn ogen geen mooi mens/persoon bent.

Owja, Taïda .
Maakt jouw manier van bekritiseren jou wel een mooi mens? Ik heb mijn twijfels.
Isdatzozaterdag 22 juli 2006 @ 03:33
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:28 schreef Duiveltja het volgende:

[..]

en wat ben je zelf?
niets minder dan een 10 uiteraard

ff toevoeging, op schaal tot 10 hè
Isabeauzaterdag 22 juli 2006 @ 03:35
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:33 schreef Isdatzo het volgende:

niets minder dan een 10 uiteraard

ff toevoeging, op schaal tot 10 hè
Ik wil bij dit soort mensen altijd zo graag een fotoboek zien
Maar ja, de mensen met de meeste kritiek hebben meestal zelf geen fotoboek en als ze die wel hebben moet ik altijd even grinniken
Isdatzozaterdag 22 juli 2006 @ 03:35
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:32 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Helaas wel ja
Jij leest die serieus?

hmz
Hertog_Martinzaterdag 22 juli 2006 @ 03:35
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:29 schreef Isabeau het volgende:
Dat Taida-uitspugen heb ik dan ook niet begrepen.
Mooi dat we op één lijn zitten dan
Isdatzozaterdag 22 juli 2006 @ 03:36
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:35 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Ik wil bij dit soort mensen altijd zo graag een fotoboek zien
Maar ja, de mensen met de meeste kritiek hebben meestal zelf geen fotoboek en als ze die wel hebben moet ik altijd even grinniken
Ik gun 't je wel hoor.. maar ik fok graag anoniem Bijna niemand uit mijn omgeving weet wie ik op fok ben en dat houd ik nog ff zo.. wel lachen altijd want ze zien dat ik fok

en 't fobo is kapot
Isabeauzaterdag 22 juli 2006 @ 03:37
isabeau@fok.nl
De kans dat je gezicht me iets zegt lijkt me erg klein 16 miljoen Nederlanders en zo.
I.R.Baboonzaterdag 22 juli 2006 @ 03:38
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:18 schreef MUUS het volgende:
Wat me trouwens zo opvalt -en dan gaat het niet om iemand specifiek- is dat men op internet zulke hoge eisen heeft. .
Werkelijk iedereen brult over hele normale mensen: "Gaaaaatver, die schop ik zo mijn nest uit! ."

Je zou denken dat niemand meer van bil gaat. .

Voor zo ver mijn off-topic gedachte.
Ach, MUUS, het gaat me allemaal niet om het uiterlijk.
Isdatzozaterdag 22 juli 2006 @ 03:38
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:37 schreef Isabeau het volgende:
isabeau@fok.nl
De kans dat je gezicht me iets zegt lijkt me erg klein 16 miljoen Nederlanders en zo.
morgen.. als ik een foto vind

en waarschijnlijk ken je me toch niet (kzie er trouwens nu niet uit.. verbrand enzo )
MUUSzaterdag 22 juli 2006 @ 03:38
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:30 schreef Hertog_Martin het volgende:

[..]

Een vrouw die je op een foto een 7 geeft kan dan ook in een klap een 10 worden als je er in persoon spreekt. Een verleiderlijk lachje op een meid dr gezicht oid maakt dr 10 keer knapper.
Tuurlijk, ben ik compleet met je eens, maar men geeft zo'n meisje dan geen 7. Neen, men geeft dat meisje een -1 en kotst haar bovendien nog ff onder ook. .
Isdatzozaterdag 22 juli 2006 @ 03:39
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:38 schreef MUUS het volgende:

[..]

Tuurlijk, ben ik compleet met je eens, maar men geeft zo'n meisje dan geen 7. Neen, men geeft dat meisje een -1 en kotst haar bovendien nog ff onder ook. .
hey, dat kotsen laat ik aan de hond over die ik er net vanaf heb geschopt

stel je voor zeg

edit: ja, ik weet 't.. zwak . maar daar kan ik me om 3.40 met m'n blrakke hoofd niet over druk maken
MUUSzaterdag 22 juli 2006 @ 03:39
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:38 schreef I.R.Baboon het volgende:

[..]

Ach, MUUS, het gaat me allemaal niet om het uiterlijk.
Sorry I.R, 's nachts wil ik nog wel eens zwaar op de hand worden. .
Hertog_Martinzaterdag 22 juli 2006 @ 03:40
De drang om een lekker ding als vriendin te hebben komt trouwens vooral voort uit onzekerheid. Ze willen tegenover de maatschappij goed voor de dag komen met een lekker ding omdat ze zelf weinig brengen.
cultheldzaterdag 22 juli 2006 @ 03:53
Rick van Velthuysen
KingKullWarriorKingzaterdag 22 juli 2006 @ 04:03
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:38 schreef MUUS het volgende:

[..]

Tuurlijk, ben ik compleet met je eens, maar men geeft zo'n meisje dan geen 7. Neen, men geeft dat meisje een -1 en kotst haar bovendien nog ff onder ook. .
Huh? Waarom een -1
Isdatzozaterdag 22 juli 2006 @ 04:09
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:53 schreef cultheld het volgende:
Rick van Velthuysen
MIDNR
Ludozaterdag 22 juli 2006 @ 08:19
*Stil*

Mooi....


Trouwens... ik hoop maar dat een beetje aardig kan zingen
Echt knap is ze namelijk niet...
Slachtkalfzaterdag 22 juli 2006 @ 09:19


Die student of the year verkiezing he....daar word je zeker niet beoordeeld op je kwaliteiten als wetenschapper, of wel?

En volgens mij ook niet om je bier drink kwaliteiten

Kortom, er is weinig students aan. Maar goed, voor wie uberhaubt mee doet aan zoiets:
ThE_EDzaterdag 22 juli 2006 @ 09:24
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 02:06 schreef nietzman het volgende:
Zullen we volgend jaar gewoon een ander wiefke achter het station vandaan halen en inschrijven voor student of the year, en daar dan allemaal op stemmen?
Lijkt me sowieso wel een grappig idee.
Annezaterdag 22 juli 2006 @ 09:43
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 01:37 schreef Falco het volgende:
Check deze reactie dan van dit omhooggevallen wicht: WK Lingerie op Veronica
Ik blijf bij mijn mening daaro !
nietzmanzaterdag 22 juli 2006 @ 09:48
Maargoed, toch lachen om te zien hoe de wereld reageert als iemand z'n internetarrogantie meeneemt naar de echte wereld.
nietzmanzaterdag 22 juli 2006 @ 09:49
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 09:24 schreef ThE_ED het volgende:
Lijkt me sowieso wel een grappig idee.
Met een beetje marketing moeten we de lokale straatkrachtverkoper wel een modellencontract weten te bezorgen.
mvdlubbezaterdag 22 juli 2006 @ 09:56
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 09:43 schreef ijsmeis het volgende:

[..]

Ik blijf bij mijn mening daaro !
Zeggen dat ze arrogant overkomt is geen mening, dat is gewoon iets vaststellen en dat als mening brengen. Dat stukje tekst van haar verdient geen schoonheidsprijs ( ) maar voor ¤ 100 in het ondergoed van een ander op Amsterdam CS moeten gaan staan lijkt me voor de allermeesten (niet alleen modellen) geen slimme zet in de carriére (en ook niet zo heel mooi op je cv/portfolio) .
ThE_EDzaterdag 22 juli 2006 @ 09:58
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 09:43 schreef ijsmeis het volgende:

[..]

Ik blijf bij mijn mening daaro !
Hoewel ik me wel kan voorstellen dat iemand zich te goed voelt voor dat lingeriegedoe. Maar van die reacties van "ja dat had ik ook..., maar..." zijn natuurlijk wel erg.
ThE_EDzaterdag 22 juli 2006 @ 09:59
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 09:49 schreef nietzman het volgende:

[..]

Met een beetje marketing moeten we de lokale straatkrachtverkoper wel een modellencontract weten te bezorgen.
Hoewel ik me afvraag wat straatkrachten zijn heb je natuurlijk helemaal gelijk.
ThE_EDzaterdag 22 juli 2006 @ 10:00
Ik ben in mijn "hoewel" periode.
mvdlubbezaterdag 22 juli 2006 @ 10:02
Het is een vreemd woord om je reactie mee te beginnen, Theed.
Annezaterdag 22 juli 2006 @ 10:02
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 09:56 schreef mvdlubbe het volgende:

[..]

Zeggen dat ze arrogant overkomt is geen mening, dat is gewoon iets vaststellen en dat als mening brengen. Dat stukje tekst van haar verdient geen schoonheidsprijs ( ) maar voor ¤ 100 in het ondergoed van een ander op Amsterdam CS moeten gaan staan lijkt me voor de allermeesten (niet alleen modellen) geen slimme zet in de carriére (en ook niet zo heel mooi op je cv/portfolio) .
Mwoah, er stond 'ik vind', dus ik houd het nog steeds maar op mijn mening.
Maarre, tuurlijk, dat zal ook wel. Maar de manier hoe ze het brengt vind ik arrogant doen overkomen.
Je zou het ook gewoon zoals jij het nu zegt kunnen zeggen ipv met de "ik ben er te goed voor-houding".
ThE_EDzaterdag 22 juli 2006 @ 10:03
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 10:02 schreef mvdlubbe het volgende:
Het is een vreemd woord om je reactie mee te beginnen, Theed.
Hoewel ik dat wel in zie, typt het toch lekker weg.
nietzmanzaterdag 22 juli 2006 @ 10:03
En ik bech in mijn ch voor ch vervachg periode. .
mvdlubbezaterdag 22 juli 2006 @ 10:04
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 10:02 schreef ijsmeis het volgende:

[..]

Mwoah, er stond 'ik vind', dus ik houd het nog steeds maar op mijn mening.
Maarre, tuurlijk, dat zal ook wel. Maar de manier hoe ze het brengt vind ik arrogant doen overkomen.
Je zou het ook gewoon zoals jij het nu zegt kunnen zeggen ipv met de "ik ben er te goed voor-houding".
Niet iederéén is zo genuanceerd als ik, natuurlijk. .
nietzmanzaterdag 22 juli 2006 @ 10:04
Zullen we jou volgend jaar helpen met winnen Ijsmeis?
nietzmanzaterdag 22 juli 2006 @ 10:05
Of hoe staat een pruik jou, mvdlubbe?
mvdlubbezaterdag 22 juli 2006 @ 10:05
"Ik ben geen student".
Annezaterdag 22 juli 2006 @ 10:06
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 10:04 schreef nietzman het volgende:
Zullen we jou volgend jaar helpen met winnen Ijsmeis?
Don't .
mvdlubbezaterdag 22 juli 2006 @ 10:06
Ik leef trouwens in de veronderstelling dat ijsmeis de hype al heeft gehad?
Annezaterdag 22 juli 2006 @ 10:08
De ik ben arrogant-hype?
timbobzaterdag 22 juli 2006 @ 11:31
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 10:08 schreef ijsmeis het volgende:
De ik ben arrogant-hype?
Doe maar niet zo arrogant
postmortumzaterdag 22 juli 2006 @ 12:15
stiekem drijft ze nu van onderen door alle aandacht
dr.dunnozaterdag 22 juli 2006 @ 12:16
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:09 schreef Isabeau het volgende:
Hoezo, ik voel me ook te goed voor dat WK lingerie gedoe. Ben ik nou ook arrogant?
Het was ook best een triest programma.

(niet dat ik ooit mee had kunnen doen )
nee maar jouw hoofd ziet er ook niet uit als een ontplofte zak aardappelen en in jouw geval zou ik ook geloven dat je inderdaad je er te goed voor voelde, want dat is ook het geval (kijk maar wat er rondliep aan kampervolk ).
dr.dunnozaterdag 22 juli 2006 @ 12:18
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:10 schreef Morwen het volgende:

[..]

So? En dat mag niet ofzo Voor mij is zij een held, een vrouw die eens anders is
de meeste vrouwen zijn (gelukkig) anders dan zij, maar dat maakt ze niet minder uniek.

verder vind ik je misplaatste bewondering voor haar nogal discutabel, maargoed, dat is te wijten aan je eigen gebrek aan inzicht.
thaleiazaterdag 22 juli 2006 @ 12:56
Ik heb die reactie van die Robin gelezen en dat lijkt mij nog de meest genuanceerde. Het natrapperige logje van Toeps die IRL haar mond niet durfde opentrekken is triest, de kanonnade aan scheldreacties van GeenStijl-pubertjes is triest, ik kan mensen die het voor haar opnemen ook niet zo goed begrijpen, zo bewonderenswaardig is het niet dat iemand z'n zegje alleen maar via een weblog durft te doen, en dan ook nog op zo'n nare manier.

Kortom: volgens mij heeft die Robin nog de beste kijk op de zaak en het siert hem dat hij de moeite heeft genomen om een nette reactie te plaatsen zonder te vervallen in Toeps/Rick/GeenStijl-achtige moddergooierij. Ook erg lollig dat ie begint met zich voor te stellen
Bupatihzaterdag 22 juli 2006 @ 13:01
quote:
Het is niet mijn hobby, gebruik maken van mijn vrouwelijke verschijning, enkel om dingen gedaan te krijgen. Dat vind ik meestal een beetje goedkoop, gezien ik wel meer kwaliteiten heb. Maar in sommige gevallen komt het toch dondersgoed uit, dat ik voorzien ben van twee mooie grote blauwe ogen.BRON
! !

Ik heb alle hilarische stukjes even in bold gezet.
setozaterdag 22 juli 2006 @ 13:04
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 13:01 schreef Bupatih het volgende:

[..]

! !

Ik heb alle hilarische stukjes even in bold gezet.
quote:
Ik zeg nog: "Mijn vriend komt zo geld brengen." Waarop condoman zegt: "Jammer, dat je een vriend hebt." Alsof 'ie anders kans maakte. Not.
ThE_EDzaterdag 22 juli 2006 @ 13:07
En als je iets niet nodig hebt om toch gratis mee te kunnen is het wel een mooie verschijning; ik ben zo vaak mijn OV of kaartje vergeten en mocht toch steeds grateloos mee.
Annezaterdag 22 juli 2006 @ 13:13
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 13:04 schreef seto het volgende:

[..]


[..]

Euw Maj Kod.

!
milagrozaterdag 22 juli 2006 @ 13:16
quote:
Omdat ik niet zo ver hoef, matst 'ie me. Pfew! Ik zeg nog: "Mijn vriend komt zo geld brengen." Waarop condoman zegt: "Jammer, dat je een vriend hebt." Alsof 'ie anders kans maakte. Not.
Dat laatste zinnetje vind ik een beetje jammer. Een conducteur die je graits mee laat reizen en hem dan toch nog een sneer in gedachten (op je weblog) geven.


Vond overigens Toeps arrogantie in die uitzending zelf wel meevallen, die presentator lokte ook wel een beetje uit.
Disorderzaterdag 22 juli 2006 @ 13:17
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 13:01 schreef Bupatih het volgende:

[..]

! !

Ik heb alle hilarische stukjes even in bold gezet.
Ook van dat stukje tekst op haar webloch:
quote:
Ik moest nog met de bus, en dat ging verbazend makkelijk. "Hallo, ik ben mijn portemonnee vergeten, mag ik mee?" Ik had nog een strippenkaart met één strip gevonden, dus die stempelde de chauffeur voor de sier maar af. Op de terugweg werd het helemaal mooi. Na mijn halve verhaal en mijn ene strip, mompelde de chauffeur: "Is goed toch?" En huppa, driewerf mats!
Ik had haar tussen de deur geklemd en lantaarnpaaltikkertje gespeeld, maar goed, ik ben geen buschauffeur
kastanovazaterdag 22 juli 2006 @ 13:18
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 03:23 schreef Isabeau het volgende:
Ik moet er altijd wel om lachen. Net als Kasta, ook altijd enorme eisen en boort elke redelijk aantrekkelijke vrouw met gemak de grond in. En dan zie je eindelijk foto's vanz ijn vriendin...tsja, een lach kan mij niet worden verweten op zo'n moment
De 1-na-laatste was danseresje op grote feesten en de laatste is miss fok, dus hoe hoog liggen je criteria in godsnaam? .
milagrozaterdag 22 juli 2006 @ 13:24
Je schiet toch niet in de verdediging, hè, Kasta
I.R.Baboonzaterdag 22 juli 2006 @ 13:25
Nounou, Miss Fok is ook niet iets om trots op te zijn.
kastanovazaterdag 22 juli 2006 @ 13:27
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 13:24 schreef milagro het volgende:
Je schiet toch niet in de verdediging, hè, Kasta
Oerinstincten mil, altijd m'n vrouwen verdedigen .
admiraal_anaalzaterdag 22 juli 2006 @ 13:31
Toeps
milagrozaterdag 22 juli 2006 @ 13:33
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 13:27 schreef kastanova het volgende:

[..]

Oerinstincten mil, altijd m'n vrouwen verdedigen .
Dat is dan wel weer lief

hoewel het erbij slepen van een Miss Foktitel nu niet echt een waardevol compliment is, maar de intentie is okay

terug on topic :

ik moet de hele uitzending maar eens terugluisteren geloof ik, om een goed oordeel te vormen inzake arrogantie en desinteresse, op de fragmentjes viel het allemaal wel mee.
Ghostbusterzaterdag 22 juli 2006 @ 13:37
Nou Miss Fok is niet de meest veelzeggende titel
Maar dit is wel Logican
Dus isaeboo of hoe de fuck je het schrijft moet niet zeuren
admiraal_anaalzaterdag 22 juli 2006 @ 13:42
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 13:33 schreef milagro het volgende:

[..]

Dat is dan wel weer lief

hoewel het erbij slepen van een Miss Foktitel nu niet echt een waardevol compliment is, maar de intentie is okay

terug on topic :

ik moet de hele uitzending maar eens terugluisteren geloof ik, om een goed oordeel te vormen inzake arrogantie en desinteresse, op de fragmentjes viel het allemaal wel mee.
Dan heb jij waarschijnlijk de uitzending gekeken en niet via de studiocam gekeken en meegeluisterd naar hoe en wat er gezegd werd buiten de uitzending om (dus tussen de nummers door enzo...) want dan zal je een ander oordeel hebben
milagrozaterdag 22 juli 2006 @ 13:47
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 13:42 schreef admiraal_anaal het volgende:

[..]

Dan heb jij waarschijnlijk de uitzending gekeken en niet via de studiocam gekeken en meegeluisterd naar hoe en wat er gezegd werd buiten de uitzending om (dus tussen de nummers door enzo...) want dan zal je een ander oordeel hebben
ik heb enkel wat fragmentjes gehoord in de linkjes hierboven, zei ik al
de hele uitzending geeft ms wel een ander beeld, ja, en als ik zo eens wat logjes doorlees vrees ik het ergste
Disorderzaterdag 22 juli 2006 @ 13:47
Kan iemand die typefout uit de titel halen trouwens?
thaleiazaterdag 22 juli 2006 @ 13:56
Logician is uitermate lekker, miss Fok of niet
milagrozaterdag 22 juli 2006 @ 14:01
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 13:56 schreef thaleia het volgende:
Logician is uitermate lekker, miss Fok of niet
true true :
Isdatzozaterdag 22 juli 2006 @ 14:11
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 13:56 schreef thaleia het volgende:
Logician is uitermate lekker, miss Fok of niet
admiraal_anaalzaterdag 22 juli 2006 @ 14:14
Gaat dit over Logician of over hoe triest toeps is en uitgekotst word op de radio
Isdatzozaterdag 22 juli 2006 @ 14:17
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 14:14 schreef admiraal_anaal het volgende:
Gaat dit over Logician of over hoe triest toeps is en uitgekotst word op de radio
Laten we 't maar weer over dat laatste hebben

ze wordt trouwens ook uitgekotst hier en op haar eigen weblog.. dus wat wil je nog meer?
milagrozaterdag 22 juli 2006 @ 14:17
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 14:14 schreef admiraal_anaal het volgende:
Gaat dit over Logician of over hoe triest toeps is en uitgekotst word op de radio
ik ben even de hele uitzending aan het luisteren, niet zo bozig, hoor
admiraal_anaalzaterdag 22 juli 2006 @ 14:18
Dat ze ook door haar ouders en nerd-vriendjes word uitkotst
admiraal_anaalzaterdag 22 juli 2006 @ 14:19
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 14:17 schreef milagro het volgende:

[..]

ik ben even de hele uitzending aan het luisteren, niet zo bozig, hoor
Niet boos maar even weer ontopic sturen voordat het compleet uit de hand loopt offtopic en er een slotje komt, want ik voel een reeks aankomen
Isdatzozaterdag 22 juli 2006 @ 14:21
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 14:19 schreef admiraal_anaal het volgende:

[..]

Niet boos maar even weer ontopic sturen voordat het compleet uit de hand loopt offtopic en er een slotje komt, want ik voel een reeks aankomen
en wel een reeks met potentie
Haruhizaterdag 22 juli 2006 @ 14:22
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 13:01 schreef Bupatih het volgende:

[..]

! !

Ik heb alle hilarische stukjes even in bold gezet.
.

I rest my case .
admiraal_anaalzaterdag 22 juli 2006 @ 14:24
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 14:21 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

en wel een reeks met potentie
thaleiazaterdag 22 juli 2006 @ 14:28
Oh, ik heb ook geen seconde van de uitzending gehoord en ik geloof ook niet dat ik nou zo'n kwaliteitsprogramma heb gemist
admiraal_anaalzaterdag 22 juli 2006 @ 14:31
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 14:28 schreef thaleia het volgende:
Oh, ik heb ook geen seconde van de uitzending gehoord en ik geloof ook niet dat ik nou zo'n kwaliteitsprogramma heb gemist
Ligt eraan wat je zoekt en leuk vind...als we nu al bij topic nummer 10 zijn binnen 4 maanden ofzo is er genoeg potentie
Isdatzozaterdag 22 juli 2006 @ 14:32
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 14:28 schreef thaleia het volgende:
Oh, ik heb ook geen seconde van de uitzending gehoord en ik geloof ook niet dat ik nou zo'n kwaliteitsprogramma heb gemist
1 van de leukste radioprogramma's hoor.. misschien wel hét leukste programma
thaleiazaterdag 22 juli 2006 @ 14:39
Nou wat ik meer bedoel is dat de lading van kritiek die Toeps hier krijgt niet zozeer komt door hoe ze in het programma was, maar eerder door hoe lullig ze erover schrijft. Het gaat niet zozeer om de uitzending toch? Of is die zo hilarisch dat ik ook maar eens moet gaan luisteren?
admiraal_anaalzaterdag 22 juli 2006 @ 14:44
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 14:39 schreef thaleia het volgende:
Nou wat ik meer bedoel is dat de lading van kritiek die Toeps hier krijgt niet zozeer komt door hoe ze in het programma was, maar eerder door hoe lullig ze erover schrijft. Het gaat niet zozeer om de uitzending toch? Of is die zo hilarisch dat ik ook maar eens moet gaan luisteren?
Uuuh compleet mis, als je het MIDNR-topic ( MIDNR #10 Dat maakt ons blij, dat maakt ons blij ....... en hier begon het MIDNR #9: ga de tunnel in )heb gevolgd weet je dat ze al afgekraakt word voordat ze maar enige reactie doormiddel van een weblog reactie gegeven heeft, dus ja haar reputatie algemeen icm met hoe ze zich heeft gedragen tijdens de show is voor ons genoeg om kritiek te geven.
Let wel, als het een andere FOK-user was die zo tijdens de show was dan was er OOK een topic over geopend hoor, tis alleen dat TOEPS al de reputatie heeft en naar de show is gegaan zonder dat ze weet wat de show inhoud. Net als het weerbericht dat je voor moet lezen, daar moet je niet over klagen, gewoon meedoen of helemaal niet komen
Morwenzaterdag 22 juli 2006 @ 14:56
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 12:18 schreef dr.dunno het volgende:

[..]

de meeste vrouwen zijn (gelukkig) anders dan zij, maar dat maakt ze niet minder uniek.

verder vind ik je misplaatste bewondering voor haar nogal discutabel, maargoed, dat is te wijten aan je eigen gebrek aan inzicht.
Bewondering is ook weer zo iets, ok ik ging iets te ver met "held" Ik reageerde meer op het feit dat men hier gelijk maar even kotssmiley's plaatst achter de naam Toeps. Sterk overdreven imo. Ze is gewoon een leuke meid om te zien met misschien een offday in die uitzending. So what! Net een echt mens of misschien is ze altijd wel zo. Dat is nog steeds geen reden om haar af te branden.
admiraal_anaalzaterdag 22 juli 2006 @ 14:59
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 14:56 schreef Morwen het volgende:

[..]

Bewondering is ook weer zo iets, ok ik ging iets te ver met "held" Ik reageerde meer op het feit dat men hier gelijk maar even kotssmiley's plaatst achter de naam Toeps. Sterk overdreven imo. Ze is gewoon een leuke meid om te zien met misschien een offday in die uitzending. So what! Net een echt mens of misschien is ze altijd wel zo. Dat is nog steeds geen reden om haar af te branden.
Offday? Offday? ze kent gewoon het hele concept niet van de show en als ze het er niet mee eens is moet ze niet komen en als ze het niet kent moet ze of eerst informeren of gewoon meedoen en niet zo triest reageren en uit de hoogte

Dus niet meer Talpa maar voortaan Toeps
thaleiazaterdag 22 juli 2006 @ 15:03
Offday in de uitzending okee (daar kan ik dus niet over oordelen, want niet geluisterd), maar dat logje erachteraan is sneu. Zoals die Robin het noemde "assertiviteit vanachter het veilige toetsenbord" (of zoiets)

En als ik het programma wil leren kennen kan ik beter een andere aflevering nemen neem ik aan, met een spontane dame die het weerbericht lollig voorleest
Isdatzozaterdag 22 juli 2006 @ 15:03
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 14:59 schreef admiraal_anaal het volgende:

[..]

Offday? Offday? ze kent gewoon het hele concept niet van de show en als ze het er niet mee eens is moet ze niet komen en als ze het niet kent moet ze of eerst informeren of gewoon meedoen en niet zo triest reageren en uit de hoogte

Dus niet meer Talpa maar voortaan Toeps
Hey, 't kan allebei hoor.. let op!

Talpa
Figo
Toeps
Maikuuul
Morwenzaterdag 22 juli 2006 @ 15:04
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 14:59 schreef admiraal_anaal het volgende:

[..]

Offday? Offday? ze kent gewoon het hele concept niet van de show en als ze het er niet mee eens is moet ze niet komen en als ze het niet kent moet ze of eerst informeren of gewoon meedoen en niet zo triest reageren en uit de hoogte

Dus niet meer Talpa maar voortaan Toeps
Relax, mên, het is maar een programma. Zet Toeps anders in het schandblok, kunnen we allemaal tomaten en rotte eieren naar haar gooien
admiraal_anaalzaterdag 22 juli 2006 @ 15:05
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 15:04 schreef Morwen het volgende:

[..]

Relax, mên, het is maar een programma. Zet Toeps anders in het schandblok, kunnen we allemaal tomaten en rotte eieren naar haar gooien
Ik kan niet fotosoepen anders had ik het zeker gedaan (vanachter mijn veilige toetsenbord) dus als iemand anders met de eer wil strijken om voor Deel2 OP een schandblok te painten met haar foto

Zoiets bijvoorbeeld



[ Bericht 7% gewijzigd door admiraal_anaal op 22-07-2006 15:11:56 ]
Morwenzaterdag 22 juli 2006 @ 15:10
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 15:05 schreef admiraal_anaal het volgende:

[..]

Ik kan niet fotosoepen anders had ik het zeker gedaan (vanachter mijn veilige toetsenbord) dus als iemand anders met de eer wil strijken om voor Deel2 OP een schandblok te painten met haar foto
Ow fuck, ik zie nu pas dat het in ONZ staat
Mojazaterdag 22 juli 2006 @ 15:10
quote:
Het is niet mijn hobby, gebruik maken van mijn vrouwelijke verschijning, enkel om dingen gedaan te krijgen. Dat vind ik meestal een beetje goedkoop, gezien ik wel meer kwaliteiten heb. Maar in sommige gevallen komt het toch dondersgoed uit, dat ik voorzien ben van twee mooie grote blauwe ogen.
Tja het is misschien arrogant, maar Toeps zegt gewoon hardop wat veel vrouwen denken en ook gebruik maken van hun uiterlijk, ze is echt niet de enige

Ik heb het overigens niet over mezelf hoor
setozaterdag 22 juli 2006 @ 15:14
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 15:10 schreef Moja het volgende:

[..]

maar Toeps zegt gewoon hardop wat veel vrouwen denken
Hardop? Ze zegt in het echt niks en gaat later een beetje op haar weblogje huilen bedoel je misschien
Haruhizaterdag 22 juli 2006 @ 15:17
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 15:05 schreef admiraal_anaal het volgende:

[..]

Ik kan niet fotosoepen anders had ik het zeker gedaan (vanachter mijn veilige toetsenbord) dus als iemand anders met de eer wil strijken om voor Deel2 OP een schandblok te painten met haar foto

Zoiets bijvoorbeeld

[afbeelding]
Hmm, dat is toch echt wel een kutkop.
admiraal_anaalzaterdag 22 juli 2006 @ 15:18
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 15:17 schreef Haruhi het volgende:

[..]

Hmm, dat is toch echt wel een kutkop.
Hmmm sorry was niet de bedoeling, heb mooiste foto gezocht
Het_Biertjezaterdag 22 juli 2006 @ 15:24
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 02:59 schreef Isabeau het volgende:

[..]
Toeps nu de grond inboort
!
Bupatihzaterdag 22 juli 2006 @ 15:26
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 15:10 schreef Moja het volgende:

[..]

Tja het is misschien arrogant, maar Toeps zegt gewoon hardop wat veel vrouwen denken en ook gebruik maken van hun uiterlijk, ze is echt niet de enige

Ik heb het overigens niet over mezelf hoor
Toeps zegt juist 'Het is niet mijn hobby, gebruik maken van mijn vrouwelijke verschijning, enkel om dingen gedaan te krijgen'.
JingleKoningzaterdag 22 juli 2006 @ 15:28
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 15:18 schreef admiraal_anaal het volgende:

[..]

Hmmm sorry was niet de bedoeling, heb mooiste foto gezocht

Ze lijkt op die achterlijke kutkneus,oh ja Cerror
Haruhizaterdag 22 juli 2006 @ 15:32
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 15:28 schreef JingleKoning het volgende:

[..]

[afbeelding]
Ze lijkt op die achterlijke kutkneus,oh ja Cerror
My god. Make it stop.
MUUSzaterdag 22 juli 2006 @ 15:36
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 15:05 schreef admiraal_anaal het volgende:

[..]

Ik kan niet fotosoepen anders had ik het zeker gedaan (vanachter mijn veilige toetsenbord) dus als iemand anders met de eer wil strijken om voor Deel2 OP een schandblok te painten met haar foto

Zoiets bijvoorbeeld

[afbeelding]
Twee linkerhanden. Ook dat nog! .
Het_Biertjezaterdag 22 juli 2006 @ 15:37
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 15:32 schreef Haruhi het volgende:

[..]

My god. Make it stop.
sorry, geen tijd .
Mojazaterdag 22 juli 2006 @ 15:38
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 15:26 schreef Bupatih het volgende:

[..]

Toeps zegt juist 'Het is niet mijn hobby, gebruik maken van mijn vrouwelijke verschijning, enkel om dingen gedaan te krijgen'.
Ja, en zoals ik al zei, zoals zoveel vrouwen doen. Toeps vertelt het alleen in geuren en kleuren op haar weblog, fok en dat soort

verder vind ik het ook het ook irritant hoor dat egotrip geblaat de hele tijd
Bupatihzaterdag 22 juli 2006 @ 15:40
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 15:38 schreef Moja het volgende:

[..]

Ja, en zoals ik al zei, zoals zoveel vrouwen doen. Toeps vertelt het alleen in geuren en kleuren op haar weblog, fok en dat soort

verder vind ik het ook het ook irritant hoor dat egotrip geblaat de hele tijd
Ja, veel vrouwen doen het. Maar Toeps doet alsof zij het níét doet.
Mojazaterdag 22 juli 2006 @ 15:40
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 15:40 schreef Bupatih het volgende:

[..]

Ja, veel vrouwen doen het. Maar Toeps doet alsof zij het níét doet.
Nou dat kan ze moeilijk ontkennen lijkt me
MUUSzaterdag 22 juli 2006 @ 15:41
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 15:40 schreef Bupatih het volgende:

[..]

Ja, veel vrouwen doen het. Maar Toeps doet alsof zij het níét doet.
Zou ze scheten laten en poepen?
kastanovazaterdag 22 juli 2006 @ 15:41
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 15:28 schreef JingleKoning het volgende:

[afbeelding]
Ze lijkt op die achterlijke kutkneus,oh ja Cerror
Ik zou m'n hond er nog vanaf schoppen .
Kindervriendzaterdag 22 juli 2006 @ 15:42
Goeiendag, wat een teringwijf!

Waar blijft die hoer zelf trouwens? Ik kan me niet voorstellen dat ze dit topic heeft gemist.
Mojazaterdag 22 juli 2006 @ 15:43
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 15:42 schreef Kindervriend het volgende:
Goeiendag, wat een teringwijf!

Waar blijft die hoer zelf trouwens? Ik kan me niet voorstellen dat ze dit topic heeft gemist.
Ja kan ze gezellig meedoen met Toeps bashen
Bupatihzaterdag 22 juli 2006 @ 15:44
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 15:40 schreef Moja het volgende:

[..]

Nou dat kan ze moeilijk ontkennen lijkt me
Maar dat doet ze juist wel. Ze wil zó graag laten overkomen alsof ze een stel hersens heeft. Maar ondertussen wel lopen hoereren bij GS en FOK! om een verkiezing te winnen.
FBIFilezaterdag 22 juli 2006 @ 15:46
het is weer komkommertijd.
FBIFilezaterdag 22 juli 2006 @ 15:46
laat dat wijf toch, stel jaloerse mongeaulen .
Noliuszaterdag 22 juli 2006 @ 15:46
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 15:44 schreef Bupatih het volgende:

[..]

Maar dat doet ze juist wel. Ze wil zó graag laten overkomen alsof ze een stel hersens heeft. Maar ondertussen wel lopen hoereren bij GS en FOK! om een verkiezing te winnen.
Jij had ook wel SOTY willen worden he? Zeg het nou maar
Noliuszaterdag 22 juli 2006 @ 15:48
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 15:46 schreef FBIFile het volgende:
stel jaloerse mongeaulen .
Ow, aangenaam. Ik ben Nolius
Bupatihzaterdag 22 juli 2006 @ 15:48
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 15:46 schreef Nolius het volgende:

[..]

Jij had ook wel SOTY willen worden he? Zeg het nou maar
Neuh.

Ik werd ook gevraagd om me op te geven voor de Mister FOK!-verkiezingen, maar daar voelde ik mezelf toch iets te "goed" voor.
kastanovazaterdag 22 juli 2006 @ 16:11
Haruhizaterdag 22 juli 2006 @ 16:13
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 16:11 schreef kastanova het volgende:
[afbeelding]
Sorry, deze krijgt van mij een
BossFightzaterdag 22 juli 2006 @ 16:14
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 16:11 schreef kastanova het volgende:
[afbeelding]
Scheurtje in het glas was leuk geweest. En streepje bloed uit haar neus ook wel.
KingKullWarriorKingzaterdag 22 juli 2006 @ 16:30
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 15:28 schreef JingleKoning het volgende:

[..]

[afbeelding]
Ze lijkt op die achterlijke kutkneus,oh ja Cerror
Mwhehehe
dr.dunnozaterdag 22 juli 2006 @ 16:40
iemand d'r weblog al bekeken of ze hier al op reageert (op d'r eigen weblog)
BossFightzaterdag 22 juli 2006 @ 16:46
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 16:40 schreef dr.dunno het volgende:
iemand d'r weblog al bekeken of ze hier al op reageert (op d'r eigen weblog)
Gok dat ze nu gewoon grijnzend achterover op haar bureaustoeltje zit te genieten van de stijging in pageviews op haar site.
Isabeauzaterdag 22 juli 2006 @ 16:47
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 16:46 schreef BossFight het volgende:
Gok dat ze nu gewoon grijnzend achterover op haar bureaustoeltje zit te genieten van de stijging in pageviews op haar site.
Het helpt natuurlijk wel verder in naamsbekendheid

En kasta, mijn eisen zijn niet zo hoog, het is meer dat ik nav wat je schrijft altijd minstens mooie fotomodellen naast je verwacht en dat valt dan tegen (was zij danseres??) .
bosnymfjezaterdag 22 juli 2006 @ 16:48
Beetje triest hoe ze zich gedraagd toch??
BossFightzaterdag 22 juli 2006 @ 16:49
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 16:47 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Het helpt natuurlijk wel verder in naamsbekendheid

En kasta, mijn eisen zijn niet zo hoog, het is meer dat ik nav wat je schrijft altijd minstens mooie fotomodellen naast je verwacht en dat valt dan tegen (was zij danseres??) .
slechte publiciteit is ook publiciteit zeggen ze toch altijd.
kastanovazaterdag 22 juli 2006 @ 16:52
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 16:47 schreef Isabeau het volgende:
En kasta, mijn eisen zijn niet zo hoog, het is meer dat ik nav wat je schrijft altijd minstens mooie fotomodellen naast je verwacht en dat valt dan tegen (was zij danseres??) .
Nah, lelijk zou ik het persoonlijk toch niet noemen...



Maar misschien heb ik wel gewoon zo'n rare smaak joh .
Isabeauzaterdag 22 juli 2006 @ 16:54
Welke foto's heb ik dan gezien?? (ik vind die dame inderdaad een mooie vrouw)
Okay, ik moet van mijn vriend gewoon 'lekker ding' zeggen, hij vindt mijn manier van omschrijven te omslachtig.
Haruhizaterdag 22 juli 2006 @ 16:55
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 16:52 schreef kastanova het volgende:

[..]

Nah, lelijk zou ik het persoonlijk toch niet noemen...

[afbeelding]

Maar misschien heb ik wel gewoon zo'n rare smaak joh .
Dude, who gives a shit. Waarom heb jij het gevoel dat je jezelf moet verdedigen, ben je zo onzeker?
MUUSzaterdag 22 juli 2006 @ 16:56
Hoi Atrimar! . .
kastanovazaterdag 22 juli 2006 @ 16:56
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 16:54 schreef Isabeau het volgende:
Welke foto's heb ik dan gezien?? (ik vind die dame inderdaad een mooie vrouw)
Okay, ik moet van mijn vriend gewoon 'lekker ding' zeggen, hij vindt mijn manier van omschrijven te omslachtig.
Geen idee, deze misschien? .

Isabeauzaterdag 22 juli 2006 @ 16:57


Die snor doet het hem, dat vind ik niet zo heel erg mooi voor een vrouw. Sorry.

(MUUS groetjes trug)
dr.dunnozaterdag 22 juli 2006 @ 17:12
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 16:56 schreef kastanova het volgende:

[..]

Geen idee, deze misschien? .

[afbeelding]
wat voor vage types hang jij toch mee rond altijd; is je vriendin d'r vader fan van normaal ofzo?
kastanovazaterdag 22 juli 2006 @ 17:16
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 17:12 schreef dr.dunno het volgende:

[..]

wat voor vage types hang jij toch mee rond altijd; is je vriendin d'r vader fan van normaal ofzo?
Zoals Isabeau al opmerkte ben ik tegenwoordig gewoon niet zo kritisch meer...
Zolang het lang haar heeft ga ik er al mee knuffelen, snor of baard geen bezwaar .



Zo, en nu weer ontopic .

Toeps; arrogante graftak, ik zou nog niet met een tak in je porren als je uiteengereten langs het spoor lag! . . .
Isabeauzaterdag 22 juli 2006 @ 17:17
Het is in ieder geval wel lang haar
BossFightzaterdag 22 juli 2006 @ 17:18
Dit is zo off-topic dat het gewoon niet grappig meer is.
thaleiazaterdag 22 juli 2006 @ 18:11
Jawel Kijk dat het een sneue actie was van Toeps is nu al honderden postings lang gezegd, we kunnen nog verder in herhaling gaan vallen of gewoon naar lollige foto's van Kasta kijken
BossFightzaterdag 22 juli 2006 @ 18:12
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 18:11 schreef thaleia het volgende:
Jawel Kijk dat het een sneue actie was van Toeps is nu al honderden postings lang gezegd, we kunnen nog verder in herhaling gaan vallen of gewoon naar lollige foto's van Kasta kijken
okay goed punt.
Bupatihzaterdag 22 juli 2006 @ 18:14
Maar die kennen we nu ook wel weer.
Disorderzaterdag 22 juli 2006 @ 18:29
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 15:46 schreef FBIFile het volgende:
laat dat wijf toch, stel jaloerse mongeaulen .
..Schreef hij, terwijl hij op zijn 2e monitor de verse babylijm van Toeps' bevlekte JPEG's af moest schrapen.
Isabeauzaterdag 22 juli 2006 @ 18:40
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 18:14 schreef Bupatih het volgende:
Maar die kennen we nu ook wel weer.
Heb jij anders nog lollige foto's met vrouwen met een snor?
Het_Biertjezaterdag 22 juli 2006 @ 18:45
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 18:29 schreef Disorder het volgende:

[..]

..Schreef hij, terwijl hij op zijn 2e monitor de verse babylijm van Toeps' bevlekte JPEG's af moest schrapen.
Toeps heeft alleen gifjes
Isdatzozaterdag 22 juli 2006 @ 20:46
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 18:45 schreef Het_Biertje het volgende:

[..]

Toeps heeft alleen gifjes
ahhhhh we hebben een kenner
ARKONzaterdag 22 juli 2006 @ 21:15
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 20:46 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

ahhhhh we hebben een kenner
13.gif
Atrimarzaterdag 22 juli 2006 @ 22:45
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 16:56 schreef MUUS het volgende:
Hoi Atrimar! . .
dr.dunnozondag 23 juli 2006 @ 11:31
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 17:16 schreef kastanova het volgende:

[..]

Zoals Isabeau al opmerkte ben ik tegenwoordig gewoon niet zo kritisch meer...
Zolang het lang haar heeft ga ik er al mee knuffelen, snor of baard geen bezwaar .

[afbeelding]

Zo, en nu weer ontopic .

Toeps; arrogante graftak, ik zou nog niet met een tak in je porren als je uiteengereten langs het spoor lag! . . .
maar ze heeft dus nog steeds niks van zich laten horen over deze kwestie.
PimpNLimpzondag 23 juli 2006 @ 12:02
quote:
Op vrijdag 21 juli 2006 18:48 schreef kikoooooo het volgende:

[..]

heb je stront in je ogen?
S1nn3rzzondag 23 juli 2006 @ 12:14
quote:
Op zaterdag 22 juli 2006 15:28 schreef JingleKoning het volgende:

[..]

[afbeelding]
Ze lijkt op die achterlijke kutkneus,oh ja Cerror
TommyGunzondag 23 juli 2006 @ 13:46
Hulde aan Rick! Al ken ik heel die gast niet
Zuignapjezondag 23 juli 2006 @ 16:40
ik zit nog eens op die site van die meid te kijken, maar die is wel heel erg verliefd op zichzelf zeg. en die foto's... terwijl ze zo standaard is. Zoals haar zijn er zovelen met kleurloos stijl haar en babyface. Waar komt dat misplaatse idee vandaag dat ze mooi is?
admiraal_anaalzondag 23 juli 2006 @ 16:46
Haar opvoeding denk ik, denk dat het ze het enige kind thuis was en vereerd werd door haar ouders
Zuignapjezondag 23 juli 2006 @ 17:12
avator, admiraal anaal. Ik denk dat de meeste fokkers liever hun geval in een meloen steken dan in toepsie
Ghostbusterzondag 23 juli 2006 @ 19:39
De Toeps soap word steeds leuker wel
-Angelus-zondag 23 juli 2006 @ 19:49
quote:
Op zondag 23 juli 2006 16:40 schreef Zuignapje het volgende:

ik zit nog eens op die site van die meid te kijken, maar die is wel heel erg verliefd op zichzelf zeg. en die foto's... terwijl ze zo standaard is. Zoals haar zijn er zovelen met kleurloos stijl haar en babyface. Waar komt dat misplaatse idee vandaag dat ze mooi is?
Je slaat de spijker op zn kop.