bwt | zondag 16 juli 2006 @ 16:59 |

Welkom bij de Dit is een gezellig clubje Fok!ers die allemaal 1 ding gemeen hebben: motorrijden is onze hobby!
We hebben al verschillende meets gehouden waarbij de eerste meet in november 2003 was, met als route de Havenroute op de Maasvlakte nabij Rotterdam. Intussen zijn er al meer dan 50 meets geweest. Met mooi weer wordt er zeer regelmatig gereden, vaak op zondag.
Heb je zin om eens mee te rijden, dan zien we je graag! Ook voor een gezellig praatje over motoren kun je hier terecht 
BMW R1100S '01 - (RichardGie) Cagiva Raptor 650 '01 - (Makster) Honda CBR600F '96 - (Rausdouwer) Honda CBR900RR '98 - (Mercy_symbol) Kawasaki ER-6N '06 - (Koffiekoekje) Kawasaki ZR-7 '01 - (Ikookhier) Kawasaki ZX9R '00 - (Kratjuh) KTM 620 LC4 Supermotard '97 - (Youp) Suzuki GS500E '91 - (Fulcrum_X) Suzuki GS500E '94 - (Roderick2085) Suzuki GSF600N '96 - (Hicham) Suzuki GSX-R 600 '98 - (Gawaine) Suzuki TL1000R '98 - (Worldbeater) Suzuki SV650S '00 - (BWT) Suzuki SV1000S '05 - (RB) Yamaha Fazer '01 - (FemaleRebbel)
Honda CBR600F '94 - (Dribbel79) Kawasaki ZXR400 '96 - (Hollander172) Nog geen motor - Ondeugend Nog geen motor - R2-D2 Suzuki GSX600F '04 - (PeerkeMikuni) Suzuki RF900R RS2 '96 - (TR_Roadkill) Under construction - (One_Punch_Mickey)
Lessers: Kawasaki ZXR400 '92 - (BazzieK) Nog geen motor - (Faithy) Suzuki-fan - (TimoBasso) Suzuki-fan - (Emme-r-tje)
Junior: Minibike - (Worldbeater Jr.)
VGV (Vaak Gestelde Vragen):
Ik wil best eens een keer meerijden met jullie, hoe geef ik me op? Gewoon melden in het topic. Iedereen is in principe welkom, maar we willen wel van tevoren wel graag weten wie er allemaal komen.
Ik wil best mee, maar ik rijd nog niet zo lang. Is het tempo niet te hoog? Er wordt afhankelijk van het seizoen en de weersomstandigheden vrij vlot gereden, maar zéker niet achterlijk hard. Als je het te snel vindt gaan meld je dit even aan degene die voorop rijdt. En anders wachten we wel op je. Ga zeker niet proberen de rest bij te houden, dit kan leiden tot ongelukken.
Klinkt goed, maar waar wordt er meestal afgesproken? Door het hele land, de ene keer wordt er in Zeeland gereden en dan weer in Friesland.
Hoe ver van te voren hoor je of er wordt gemeet? Dit varieert. Soms al 2 á 3 weken van te voren, maar het gebeurt ook regelmatig dat we een dag van tevoren afspreken of soms zelfs dezelfde dag nog.
Ik hou niet van mensen met teveel testosteron, moet ik nu thuis blijven? Nou, de meeste leden houden er wel van om een beetje mooi op de foto te komen, maar er worden zeker geen wedstrijdjes gehouden en aan opnaaierij doen we ook niet. Ons motto is: Op de openbare weg valt niets te winnen, alleen te verliezen.
Wie maakt er eventueel foto's? Hier is geen vaste persoon voor aangewezen, eigenlijk iedereen die een digitale camera bij zich heeft maakt foto's.
Wordt er zomaar wat gereden of wordt er een route gereden? Meestal wordt er van tevoren een route gemaakt en voorgereden door een Fok!MC'er. Het kan ook zijn dat iemand al bekend is in de buurt en dan rijdt diegene gewoon voorop.
Waar komen jullie vandaan? Dat staat meestal in het profiel van de Fok!MC'er. Zo niet, dan wil deze persoon dit graag anoniem houden.
Wie maakt de topics? De laatste FokMC'er (zie lijstje met motoren hierboven) is degene die ook het nieuwe topic start. Als dit te lang duurt, kan een andere FokMC'er dit doen. Dit is in de vorm van "Fok Motorclub [SC deel xxx] + topictitel naar keuze" De OP kan je hier vinden 
Mag ik ook in het lijstje met motoren van Fok!'ers? Ja dat mag. Het enige wat je hiervoor hoeft te doen is een foto aanleveren en het merk, model + bouwjaar van je motor.
Waarom sta ik in een bepaalde categorie? Dit wordt democratisch bepaald door een meerderheid van stemmen. De stemcommissie is '1' groot, de kiesgerechtigde is de Topicstarter. Bij het signaleren van onregelmatigheden dient de zeurkous melder een klacht in bij de klachtencommissie van FOK MC
Klachtencommissie Mocht je ergens niet tevreden over zijn dan meld je dat hier. Mocht je nog meer te zeuren melden hebben dan doe je dat hier. Is het nog niet naar wens opgelost meld dan je opmerking hier.
Enkele nuttige links Motor kopen? Marktplaats, Speurders, Duitse motoren + BPM-Calculator Onderdelen, kleding & aftermarket parts Bikebandit, Motozoom, Louis, Superpole, Japarts Motorreparatie Motorcycle repair
Disclaimer: Niet gesponsorde links. Gebruik maken van de aangeboden diensten is op eigen risico






.

 |
bwt | zondag 16 juli 2006 @ 17:00 |
 |
Youp | zondag 16 juli 2006 @ 17:02 |
is er niemand hier in de buurt die gezellig even met mij een avond ritje wil maken?  |
-XX- | zondag 16 juli 2006 @ 17:02 |
|
Anne | zondag 16 juli 2006 @ 17:02 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 17:02 schreef Youp het volgende:is er niemand hier in de buurt die gezellig even met mij een avond ritje wil maken?  Joehoe . |
Youp | zondag 16 juli 2006 @ 17:04 |
quote: Anne! 
maar jij hebt geen motor  |
Anne | zondag 16 juli 2006 @ 17:05 |
quote: Ej Joer !
Ik ren er wel achteraan . |
-XX- | zondag 16 juli 2006 @ 17:05 |
quote: Jou motor heeft vast wel een zitje achterop! |
bwt | zondag 16 juli 2006 @ 17:05 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 17:02 schreef Youp het volgende:is er niemand hier in de buurt die gezellig even met mij een avond ritje wil maken?  quote: sorry - vierdaagse feesten roepen harder |
Youp | zondag 16 juli 2006 @ 17:06 |
quote: da's ook zo aso... kom maar op de tank zitten, zo zat ik vroegah toen ik klein was ook altijd bij mn pa op de motor 
beware.... hij trilt... en niet zo'n beetje  |
kratjuh | zondag 16 juli 2006 @ 17:06 |
Dus ...  |
Youp | zondag 16 juli 2006 @ 17:07 |
quote: niet bepaald 
 |
Youp | zondag 16 juli 2006 @ 17:08 |
quote: is dat alweer?  |
-XX- | zondag 16 juli 2006 @ 17:08 |
quote: Ouww |
bwt | zondag 16 juli 2006 @ 17:08 |
quote: ja, de hele week [insert party smilie] |
Youp | zondag 16 juli 2006 @ 17:09 |
quote: nouja er is wel plaats zat op het zadel.... maar er zitten geen voetsteuntjes op... en een voet verlies je vrij gauw tussen de spaken en/of ketting  |
-XX- | zondag 16 juli 2006 @ 17:14 |
Om de bestuurder zn middel heen gooien ! |
Youp | zondag 16 juli 2006 @ 17:16 |
quote: hmmz  |
bwt | zondag 16 juli 2006 @ 17:17 |
quote: denk aan de laatste scene van "harley davidson and the marlboro man" |
kratjuh | zondag 16 juli 2006 @ 17:20 |
Ik heb wel een duozit ..  |
Youp | zondag 16 juli 2006 @ 17:20 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 17:17 schreef bwt het volgende:[..] denk aan de laatste scene van "harley davidson and the marlboro man" nooit gezien... maar ik vermoed dat het niet zo zeer met rijden op de motor te maken heeft als in: "jezelf met het voertuig verplaatsen" |
Youp | zondag 16 juli 2006 @ 17:22 |
quote: voor een duopassagier moet ik frontgewichten monteren zodat het voorwiel aan de grond blijft maar de vering is er ook totaal niet voor gemaakt en bla bla... heeft wel eens iemand een stukje achterop gezeten maar daar is het ding echt niet voor bedoeld  |
bwt | zondag 16 juli 2006 @ 17:30 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 17:20 schreef Youp het volgende:[..] nooit gezien... maar ik vermoed dat het niet zo zeer met rijden op de motor te maken heeft als in: "jezelf met het voertuig verplaatsen" check melding van -xx- |
Youp | zondag 16 juli 2006 @ 18:02 |
quote: ja dat had ik al gelezen 
-edit-
ben inmiddels terug van een rondje tankstation 
120km en nog niet op reserve hoeven zetten en slechts 7,5 liter verbruikt... 1:16, erg netjes voor dat ding  |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 18:13 |
Middag Lekker gezwommen.
@-XX-: eerste motor is tof, tweede is |
Youp | zondag 16 juli 2006 @ 18:21 |
quote: die norton is ENORM vet  |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 18:22 |
quote: Had het over die leshokken van -XX- Maar die Norton is idd erg stoer |
Youp | zondag 16 juli 2006 @ 18:23 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 18:22 schreef BazzieK het volgende:[..] Had het over die leshokken van -XX-  Maar die Norton is idd erg stoer oops 

 |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 18:26 |
quote: De lastige keuzes in het leven  |
Youp | zondag 16 juli 2006 @ 18:33 |
quote: doe mij die meid maar, ik heb al een motor  |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 18:36 |
quote: Goed plan idd  |
-XX- | zondag 16 juli 2006 @ 18:45 |
quote: Haha true Op een ouwe fietssssss moet je het leren he |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 18:46 |
quote: Wat jij wil  |
hicham | zondag 16 juli 2006 @ 18:52 |
quote: Joh, die paar centimeter kun je toch wel wat op verzinnen? Maak 't vast met tie rips ofzo  |
-XX- | zondag 16 juli 2006 @ 19:04 |
Internet is weer vloeiend |
worldpimber | zondag 16 juli 2006 @ 19:07 |
@ WB: Dus het probleem zit hem niet in de aansluiting, maar in de bevestiging van de uitlaat op de helft? Het is jouw geld en jouw dagje, maar ik zou er geen probleem van maken
Ok, dus ik ben vandaag even met iemand mijn koppelingsplaten wezen checken ... Bleken weer helemaal verbrand. Nou ja, ze zijn gewoon een keer heel heet geworden. Maar nu hebben we de platen op een andere volgorde gezet en hij grijpt weer als een mothafuck Ik slijt dit setje weer tot zolang het kan en daarna regel ik via hem even wat goedkoop spul. Komt er een nieuwe kettingset + koppelingsset op.
Daarna nog MotoGP gekeken en een aantal negerts zien stunten (burnen is de beste stunt die ze kunnen ) Vervolgens naar huis gereden... even getankt en Hicham reed vooruit. Rij ik ongeveer bij het Centraal Station aan de achterkant, stoplicht op rood en ik vooraan om vervolgens een dikke wheelie tot de begrenzer te trekken
Meteen toen ik hem neerzette zag ik de blauwe flitslichtjes en twee motoren heen en weer stuivend zigzagen tussen het verkeer in me spiegels . Nog voordat ze ook maar in de buurt waren was ik een weg afgeslagen, stond de motor uit en had ik de papieren er al bij gepakt. bonk bonk bonk Eerste reactie was twijfelachtig van ze, veel geblaat, controleren of je nog boetes open hebt staan etc. etc. terwijl jij in spanning afwacht wat ze met je rijbewijs gaan doen
Uiteindelijk met een forse waarschuwing weggestuurd
De vraag is alleen, kan ik me inhouden vanaf nu
Ze vertelden wel dat ik een note had voor in de toekomst en ik vertelde dat de motor netjes was begrenst bij de Honda dealer Dus de eerstvolgende keer dat ik daar weer voor gepakt wordt kunnen ze direct zien dat ik al een waarschuwing heb gehad voor een artikeltje 5 Klopt dat wel? Het waren van die uuhm, nepplisies met een blauwig rode motor ipv een wit rode en oud bouwjaar + oud kenteken... hadden die niet bepaalde beperkingen? 

Eten  |
Anne | zondag 16 juli 2006 @ 19:09 |
quote: Er komt niks leuks, jammer genoeg. |
worldpimber | zondag 16 juli 2006 @ 19:10 |
quote: Wat doe je?  |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 19:10 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 19:07 schreef worldpimber het volgende:@ WB: Dus het probleem zit hem niet in de aansluiting, maar in de bevestiging van de uitlaat op de helft?  Het is jouw geld en jouw dagje, maar ik zou er geen probleem van maken Ok, dus ik ben vandaag even met iemand mijn koppelingsplaten wezen checken ...  Bleken weer helemaal verbrand.  Nou ja, ze zijn gewoon een keer heel heet geworden. Maar nu hebben we de platen op een andere volgorde gezet en hij grijpt weer als een mothafuck  Ik slijt dit setje weer tot zolang het kan en daarna regel ik via hem even wat goedkoop spul. Komt er een nieuwe kettingset + koppelingsset op. Daarna nog MotoGP gekeken en een aantal negerts zien stunten  (burnen is de beste stunt die ze kunnen  ) Vervolgens naar huis gereden... even getankt en Hicham reed vooruit. Rij ik ongeveer bij het Centraal Station aan de achterkant, stoplicht op rood en ik vooraan om vervolgens een dikke wheelie tot de begrenzer te trekken Meteen toen ik hem neerzette zag ik de blauwe flitslichtjes en twee motoren heen en weer stuivend zigzagen tussen het verkeer in me spiegels  . Nog voordat ze ook maar in de buurt waren was ik een weg afgeslagen, stond de motor uit en had ik de papieren er al bij gepakt.  bonk bonk bonk  Eerste reactie was twijfelachtig van ze, veel geblaat, controleren of je nog boetes open hebt staan etc. etc. terwijl jij in spanning afwacht wat ze met je rijbewijs gaan doen Uiteindelijk met een forse waarschuwing  weggestuurd De vraag is alleen, kan ik me inhouden vanaf nu Ze vertelden wel dat ik een note had voor in de toekomst en ik vertelde dat de motor netjes was begrenst bij de Honda dealer  Dus de eerstvolgende keer dat ik daar weer voor gepakt wordt kunnen ze direct zien dat ik al een waarschuwing heb gehad voor een artikeltje 5  Klopt dat wel? Het waren van die uuhm, nepplisies met een blauwig rode motor ipv een wit rode en oud bouwjaar + oud kenteken... hadden die niet bepaalde beperkingen?   Eten  Kom je goed weg zeg
Smakelijk |
Anne | zondag 16 juli 2006 @ 19:10 |
quote: Hoezo wat doe ik? |
worldpimber | zondag 16 juli 2006 @ 19:11 |
Oh laat maar, je had je al eerder vergrepen aan dit topic |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 19:11 |
quote: |
kratjuh | zondag 16 juli 2006 @ 19:13 |
Zo oud ben ik niet hoor -XX-  |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 19:14 |
quote: Nee -XX-, dat ie er uit ziet als een oude lul betekent het niet meteen dat ie er ook een is  |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 19:19 |
Eten  |
kratjuh | zondag 16 juli 2006 @ 19:27 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 19:14 schreef BazzieK het volgende:[..] Nee -XX-, dat ie er uit ziet als een oude lul betekent het niet meteen dat ie er ook een heeft  
Viespeuk  |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 19:29 |
quote: |
hicham | zondag 16 juli 2006 @ 19:30 |
quote: Who cares?  |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 19:31 |
quote: Mja had ook postcount +1 kunnen posten maar denk vermom het even  |
kratjuh | zondag 16 juli 2006 @ 19:32 |
quote:  |
One_Punch_Mickey | zondag 16 juli 2006 @ 19:33 |
@ pepijn: minder volgende keer moeten wij dan maar gaan quote: phew, phatte mazzel  quote:De vraag is alleen, kan ik me inhouden vanaf nu 
ff updateje van mijn Fighter 
 |
worldpimber | zondag 16 juli 2006 @ 19:37 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 19:31 schreef BazzieK het volgende:[..] Mja had ook postcount +1 kunnen posten maar denk vermom het even  |
worldpimber | zondag 16 juli 2006 @ 19:38 |
quote: Toch ingekort Wrak  |
-XX- | zondag 16 juli 2006 @ 19:48 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 19:33 schreef One_Punch_Mickey het volgende:@ pepijn: minder  volgende keer moeten wij dan maar gaan [..] phew, phatte mazzel  [..]  ff updateje van mijn Fighter  [ afbeelding] Die kleuren |
One_Punch_Mickey | zondag 16 juli 2006 @ 19:50 |
quote: zeker geen ervaring met het betere spuitwerk |
ikookhier | zondag 16 juli 2006 @ 19:50 |
tvp |
One_Punch_Mickey | zondag 16 juli 2006 @ 19:51 |
quote: tuurlijk quote: |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 19:53 |
quote: Volgens mij heeft ze daar zat ervaring mee 
Te makkelijk om niet in te koppen |
-XX- | zondag 16 juli 2006 @ 19:56 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 19:53 schreef BazzieK het volgende:[..] Volgens mij heeft ze daar zat ervaring mee Te makkelijk om niet in te koppen JIJ BENT STOUTTTTTTT |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 19:58 |
quote: |
hicham | zondag 16 juli 2006 @ 20:02 |
quote: Begint al ergens op te lijken edoch, bestaan er wel dbkillers voor dergelijke dempers? 
Oh, en Pepijn gaat gewoon naar het circuit, klaar uit Hij kan die dempers met van alles en nog wat vastsjeffen  |
hollander172 | zondag 16 juli 2006 @ 20:02 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 19:53 schreef BazzieK het volgende:[..] Volgens mij heeft ze daar zat ervaring mee Te makkelijk om niet in te koppen Hoe staat het trouwens met jouw poederblusser en de kapster? 
Of haal ik nou mensen door elkaar? |
hicham | zondag 16 juli 2006 @ 20:03 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 20:02 schreef hollander172 het volgende:[..] Hoe staat het trouwens met jouw poederblusser en de kapster? Of haal ik nou mensen door elkaar? Hej, keywords: ZXR-400, woensdag, uitlenen, OPM, wegrotten, achtertuin  |
One_Punch_Mickey | zondag 16 juli 2006 @ 20:04 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 20:02 schreef hicham het volgende:Begint al ergens op te lijken  edoch, bestaan er wel dbkillers voor dergelijke dempers?  
 quote:Oh, en Pepijn gaat gewoon naar het circuit, klaar uit  Hij kan die dempers met van alles en nog wat vastsjeffen  ik trouwens ook Lars is weer aanwezig  |
hollander172 | zondag 16 juli 2006 @ 20:05 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 20:03 schreef hicham het volgende:[..] Hej, keywords: ZXR-400, woensdag, uitlenen, OPM, wegrotten, achtertuin  keywords: zelf nodig, open demper, geen fuck mee te maken.  |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 20:05 |
Waarom eigenlijk niet gewoon die dempers aan de zijkant plempen zoals bij de nieuwe R6 en GSX-R?  |
worldpimber | zondag 16 juli 2006 @ 20:06 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 20:05 schreef hollander172 het volgende:[..] keywords: zelf nodig, open demper, geen fuck mee te maken.  gier. |
hicham | zondag 16 juli 2006 @ 20:07 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 20:05 schreef hollander172 het volgende:[..] keywords: zelf nodig, open demper, geen fuck mee te maken.  ego. |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 20:07 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 20:02 schreef hollander172 het volgende:[..] Hoe staat het trouwens met jouw poederblusser en de kapster? Of haal ik nou mensen door elkaar? Poederblusser Kapster een keer mee uit geweest en bleek toch een ontiegelijke domme doos te zijn dus dat is niks  |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 20:07 |
quote: |
One_Punch_Mickey | zondag 16 juli 2006 @ 20:07 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 20:05 schreef hollander172 het volgende:[..] keywords: zelf nodig, open demper, geen fuck mee te maken.  |
worldpimber | zondag 16 juli 2006 @ 20:08 |
quote: Zelf nodig  |
worldpimber | zondag 16 juli 2006 @ 20:08 |
quote: Open demper |
hicham | zondag 16 juli 2006 @ 20:09 |
quote: Oh koeliejoelie Stiekem begin ik 'm steeds toffer te vinden  Mag jij me in de toekomst helpen met een R1 fighter te maken  |
One_Punch_Mickey | zondag 16 juli 2006 @ 20:10 |
ook al had ie het aangeboden, had ik em nog niet geleend 
beter ga je niet met andersmans spullen het circuit op  |
hollander172 | zondag 16 juli 2006 @ 20:10 |
quote: Die gier?  quote:Op zondag 16 juli 2006 20:07 schreef BazzieK het volgende:[..] Poederblusser  Kapster een keer mee uit geweest en bleek toch een ontiegelijke domme doos te zijn dus dat is niks  Moeten ze nu ineens slim zijn? Wat wilde je gaan doen met haar? Puzzelen? |
hicham | zondag 16 juli 2006 @ 20:12 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 20:10 schreef One_Punch_Mickey het volgende:ook al had ie het aangeboden, had ik em nog niet geleend  beter ga je niet met andersmans spullen het circuit op  Partyp00per  |
hollander172 | zondag 16 juli 2006 @ 20:12 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 20:10 schreef One_Punch_Mickey het volgende:ook al had ie het aangeboden, had ik em nog niet geleend  beter ga je niet met andersmans spullen het circuit op  Heb hem zelf nodig maar anders leek het me ook niet echt een verstandig plan, bedoeling is neem ik aan de grens op te zoeken en dat zou ik met andermans spul ook niet durven.
Anders gebruik je een motor van de lims? Die mogen toch kapot en ik denk dat jij daar langer over doet dan zij zelf. |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 20:13 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 20:10 schreef hollander172 het volgende:[..] Moeten ze nu ineens slim zijn?  Wat wilde je gaan doen met haar? Puzzelen? Voor de lange termijn wel ja Nouja ze moet in ieder geval niet irritant dom zijn wat zij dus wel was  |
hollander172 | zondag 16 juli 2006 @ 20:16 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 20:13 schreef BazzieK het volgende:[..] Voor de lange termijn wel ja  Nouja ze moet in ieder geval niet irritant dom zijn wat zij dus wel was  Je moet die mond ook vullen voor er onzin uitkomt. |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 20:17 |
quote: Heb ik een keer gedaan maar ik mag die bioscoop niet meer in en niet meer binnen 100 meter van dat meisje komen  |
One_Punch_Mickey | zondag 16 juli 2006 @ 20:17 |
quote: idd ben erg blij met die 'dempers'  quote:Mag jij me in de toekomst helpen met een R1 fighter te maken  je kent mijn uurtarief |
hicham | zondag 16 juli 2006 @ 20:18 |
quote: Hoe kom je daarbij  |
worldpimber | zondag 16 juli 2006 @ 20:19 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 20:12 schreef hollander172 het volgende:Die mogen toch kapot en ik denk dat jij daar langer over doet dan zij zelf. Nou ja zeg  |
One_Punch_Mickey | zondag 16 juli 2006 @ 20:20 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 20:12 schreef hollander172 het volgende:bedoeling is neem ik aan de grens op te zoeken en dat zou ik met andermans spul ook niet durven. precies missch dat ik me in het begin nog kan beheersen maar als je eenmaal het gevoel hebt de baan te kennen   plus zal zo een 400 lichter aanvoelen waardoor ik er veel sneller mee zal smijten enzo 
beter van niet maar dan  |
Youp | zondag 16 juli 2006 @ 20:25 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 20:17 schreef BazzieK het volgende:[..] Heb ik een keer gedaan maar ik mag die bioscoop niet meer in en niet meer binnen 100 meter van dat meisje komen   |
hollander172 | zondag 16 juli 2006 @ 20:27 |
quote: Zal wel een spectaculair gevoel geven die vierkante metzelerbandjes die ik nog steeds niet vervangen heb. 
Heb er met de spoorvorming op de A2 en A27 ook al "leuke" momenten mee gehad.
Oh kratjuh, vandaag niet wezen rijden. * hollander172 + bbq + wodka + bier is geen geweldige combi de volgende dag. |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 20:29 |
quote: Jij rijdt toch nooit? |
hollander172 | zondag 16 juli 2006 @ 20:33 |
quote: Ik reed idd niet veel aangezien ik last had van iets wat het veilig rijden niet bevordert. 
Net als poepen hoef ik hier natuurlijk niet te melden wanneer ik wel rij, ik vind het best gezellig om met anderen te rijden maar eerst eens wat schade inhalen voor ik onveilig weggedrag met anderen om me heen vertoon vind ik niet zo heel verkeerd.
Bottomline is dus, geloof een moslim nooit op zijn mooie bruine ogen.  |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 20:33 |
Maarja ik gaat even kijken waar ik morgen moet rondkarren  |
worldpimber | zondag 16 juli 2006 @ 20:33 |
quote: Die spoorvorming was ook al in 1964 verholpen. |
kratjuh | zondag 16 juli 2006 @ 20:36 |
 |
Youp | zondag 16 juli 2006 @ 20:41 |
vandaag maar eens een aanpassing gemaakt zodat ik mn spiegel weer kan monteren... ik kwam er vrij gauw achter waarom ik dat niet meteen geprobeerd heb bij het verwijderen van mn oude koppelings/decompressiehandle... omdat je werkelijk geen fuck in het ding ziet maarja aangezien ik volgend wekend naar luxemburg ga en zoals het er uit ziet moet ik toch nog met mn ktmmetje, leek het me wel verstandig mn spiegel weer even te monteren...
weet iemand btw hoe streng ze in luxemburg zijn mbt. open uitlaten enzo?  |
hicham | zondag 16 juli 2006 @ 20:49 |
quote: Idd, hij rijdt nooit. Dat kun je gerust van mij aannemen omdat ik geen bruine ogen heb  quote:Op zondag 16 juli 2006 20:41 schreef Youp het volgende:vandaag maar eens een aanpassing gemaakt zodat ik mn spiegel weer kan monteren... ik kwam er vrij gauw achter waarom ik dat niet meteen geprobeerd heb bij het verwijderen van mn oude koppelings/decompressiehandle... omdat je werkelijk geen fuck in het ding ziet  maarja aangezien ik volgend wekend naar luxemburg ga en zoals het er uit ziet moet ik toch nog met mn ktmmetje, leek het me wel verstandig mn spiegel weer even te monteren... weet iemand btw hoe streng ze in luxemburg zijn mbt. open uitlaten enzo?  Luxemburg geen probleem dacht ik  |
Mercy_symbol | zondag 16 juli 2006 @ 21:41 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 20:41 schreef Youp het volgende:vandaag maar eens een aanpassing gemaakt zodat ik mn spiegel weer kan monteren... ik kwam er vrij gauw achter waarom ik dat niet meteen geprobeerd heb bij het verwijderen van mn oude koppelings/decompressiehandle... omdat je werkelijk geen fuck in het ding ziet  maarja aangezien ik volgend wekend naar luxemburg ga en zoals het er uit ziet moet ik toch nog met mn ktmmetje, leek het me wel verstandig mn spiegel weer even te monteren... weet iemand btw hoe streng ze in luxemburg zijn mbt. open uitlaten enzo?  ik ben nog niet zo heel lang geleden een klein stukkie in Luxemburg geweest en ik was de enige met een originele demper erop dus met andere woorden ik denk niet dat je er jezelf druk over hoeft te maken |
Worldbeater | zondag 16 juli 2006 @ 21:52 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 19:07 schreef worldpimber het volgende:@ WB: Dus het probleem zit hem niet in de aansluiting, maar in de bevestiging van de uitlaat op de helft?  Het is jouw geld en jouw dagje, maar ik zou er geen probleem van maken Nee, t'is niet erg dat de bevestigingsbout boven het achterwiel komt te hangen. Het scheelt echt teveel met hoe het moet zijn.
We zijn nog in onderzoek voor DB killers. Dinsdag Arie Molenaar bellen, dat is dé expert. Maar een hulpvaardige regioTLRmaat waar ik vandaag thuis kwam voor het laatste setje uitlaten gaat ook nog in andere kanalen zoeken. Heeft ervaring met door derden in donkere schuurtjes gemaakte DB killers. Opgeven kan alsnog, maar na 5 uur sleutelen vandaag, rijden, sleutelen, ben ik het aardig zat. En dinsdag nog een leren pak kopen, olie verversen, bla, bla, bla.. |
Gawaine | zondag 16 juli 2006 @ 21:52 |
quote: Waarom las je niet 2 hamerkopbouten met de kop tegen elkaar ?? Die hebben namelijk een platte rechthoekige kop die je asymetrisch tegen elkaar kan laten lassen. |
Worldbeater | zondag 16 juli 2006 @ 21:54 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 21:52 schreef Gawaine het volgende:Waarom las je niet 2 hamerkopbouten met de kop tegen elkaar ?? Die hebben namelijk een platte rechthoekige kop die je asymetrisch tegen elkaar kan laten lassen. Hij hangt amper 10 centimeter boven de achterband. En wat je op de foto niet zit, hij zit echt 5 centimeter achter het juiste bevestigingpunt. De bout die er standaard bij zit is in ieder geval te kort. Het hart is ook uit het midden, en dan nog iets met de rubbers verzinnen. Al hoeft dat laatste misschien niet voor dat heen! terug en 4 x 25 minuten wieberen. Maar het zou wat zijn als er iets onderuit valt. |
One_Punch_Mickey | zondag 16 juli 2006 @ 21:55 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 21:52 schreef Worldbeater het volgende:[..] Nee, t'is niet erg dat de bevestigingsbout boven het achterwiel komt te hangen. Het scheelt echt teveel met hoe het moet zijn. We zijn nog in onderzoek voor DB killers.  Dinsdag Arie Molenaar bellen, dat is dé expert. Maar een hulpvaardige regioTLRmaat waar ik vandaag thuis kwam voor het laatste setje uitlaten gaat ook nog in andere kanalen zoeken. Heeft ervaring met door derden in donkere schuurtjes gemaakte DB killers. Opgeven kan alsnog, maar na 5 uur sleutelen vandaag, rijden, sleutelen, ben ik het aardig zat. En dinsdag nog een leren pak kopen, olie verversen, bla, bla, bla.. mijn laatste mail had ook niet bijgelezen
damn |
Gawaine | zondag 16 juli 2006 @ 21:56 |
quote:
oops |
Mercy_symbol | zondag 16 juli 2006 @ 22:04 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 21:54 schreef Worldbeater het volgende:[..] Hij hangt amper 10 centimeter boven de achterband. En wat je op de foto niet zit, hij zit echt 5 centimeter achter het juiste bevestigingpunt. De bout die er standaard bij zit is in ieder geval te kort. Het hart is ook uit het midden, en dan nog iets met de rubbers verzinnen. Al hoeft dat laatste misschien niet voor dat heen! terug en 4 x 25 minuten wieberen. Maar het zou wat zijn als er iets onderuit valt. hij zit toch al vast aan 4 bouten op de pijp ? dus eraf vallen doen ze zeker niet en naar mijn idee zijn die 10CM ruimte tussen je achterwiel en uitlaten toch wel voldoende ?
ik heb pas ook voor mijn originele uitlaat een bus moeten maken om hem passend te krijgen op mijn zelfgeknutselde uitlaat steun en daar zat ook een verschil in van bijna 5 CM  |
Gawaine | zondag 16 juli 2006 @ 22:07 |
Ik bedoelde dus dit. Op de ene naar de uitlaat plaats je een bus van 5cm.

Anders gebruik je draadeind gelast op een plaatje ipv hamerkopbouten. |
-XX- | zondag 16 juli 2006 @ 22:17 |
Erg duidelijk |
Worldbeater | zondag 16 juli 2006 @ 22:18 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 22:04 schreef Mercy_symbol het volgende:hij zit toch al vast aan 4 bouten op de pijp ? dus eraf vallen doen ze zeker niet Maar gezond is anders quote:en naar mijn idee zijn die 10CM ruimte tussen je achterwiel en uitlaten toch wel voldoende ? Ik ga het niet gokken, rij je door een diepe kuil en wordt ineens je achterband aan stukken gesneden door een draadeind.
Verder vind ik het er ook niet uitzien qua oplossing. quote:Op zondag 16 juli 2006 22:07 schreef Gawaine het volgende:Ik bedoelde dus dit. Op de ene naar de uitlaat plaats je een bus van 5cm. [ afbeelding] Anders gebruik je draadeind gelast op een plaatje ipv hamerkopbouten. Ik moet nog damn veel regelen voor die circuitdag, en deze apparatuur en onderdelen heb ik zo niet even voor het oprapen maandag en/of dinsdag. Verder hou ik niet van MacGyver. Zie boven. Het moet een professionele oplossing -maar ook uitstraling hebben. Was geschreven, kantoorpikkkie.
Wel bedankt voor de tekening, al snapte ik je idee al. |
Mercy_symbol | zondag 16 juli 2006 @ 22:20 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 22:18 schreef Worldbeater het volgende:[..] Maar gezond is anders [..] Ik ga het niet gokken, rij je door een diepe kuil en wordt ineens je achterband aan stukken gesneden door een draadeind. Verder vind ik het er ook niet uitzien qua oplossing. [..] Ik moet nog damn veel regelen voor die circuitdag, en deze apparatuur en onderdelen heb ik zo niet even voor het oprapen maandag en/of dinsdag. Verder hou ik niet van MacGyver. Zie boven. Het moet een professionele oplossing -maar ook uitstraling hebben. Was geschreven, kantoorpikkkie. Wel bedankt voor de tekening, al snapte ik je idee al. je gaat toch op circuit rijden ipv terrein rijden ?
met andere woorden zet die dag maar op M-F te koop |
Worldbeater | zondag 16 juli 2006 @ 22:22 |
quote: Ik ga toch geen flensbevestiging aan krachten blootstellen? De Leo Vince moeten er ook weer netjes op komen.
Het zijn bovendien hele lange pijpen, en er komen me daar een partij krachten op te staan. Zelfs bij het rijden op de openbare weg.
Ik doe het goed, of ik doe het niet. |
Gawaine | zondag 16 juli 2006 @ 22:31 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 22:18 schreef Worldbeater het volgende:[..] Maar gezond is anders [..] Ik ga het niet gokken, rij je door een diepe kuil en wordt ineens je achterband aan stukken gesneden door een draadeind. Verder vind ik het er ook niet uitzien qua oplossing. [..] Ik moet nog damn veel regelen voor die circuitdag, en deze apparatuur en onderdelen heb ik zo niet even voor het oprapen maandag en/of dinsdag. Verder hou ik niet van MacGyver. Zie boven. Het moet een professionele oplossing -maar ook uitstraling hebben. Was geschreven, kantoorpikkkie. Wel bedankt voor de tekening, al snapte ik je idee al. Krijg je dan ook schoonheidsprijzen op het circuit ?
Als het professioneel moet, dan moet je ze in de juiste stand laten buigen Of zelf 2 uitlaatsteunen maken zoals MercGyver en GaWyver gedaan hebben. |
worldpimber | zondag 16 juli 2006 @ 22:33 |
Wat is er mis met 26 tieraps door die gaten heen raggen, echt dom als je je dag op deze manier laat varen. Maar zoals ik al zei, eigen keuze 90 euro opgeven om je eergevoel in stand te houden is echter ook wel een goede zet van jou  |
Mercy_symbol | zondag 16 juli 2006 @ 22:37 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 22:31 schreef Gawaine het volgende:[..] Krijg je dan ook schoonheidsprijzen op het circuit ? Als het professioneel moet, dan moet je ze in de juiste stand laten buigen Of zelf 2 uitlaatsteunen maken zoals MercGyver en GaWyver gedaan hebben.
alleen heeft hij het nadeel dat zijn uitlaatsteunen vastgelast aan het subframe zitten |
Mercy_symbol | zondag 16 juli 2006 @ 22:38 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 22:22 schreef Worldbeater het volgende:[..] Ik ga toch geen flensbevestiging aan krachten blootstellen? De Leo Vince moeten er ook weer netjes op komen. Het zijn bovendien hele lange pijpen, en er komen me daar een partij krachten op te staan. Zelfs bij het rijden op de openbare weg. Ik doe het goed, of ik doe het niet. welke krachten Ga jij zo plat dat je de uitlaten aan de grond gaat rijden ? |
Gawaine | zondag 16 juli 2006 @ 22:40 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 22:37 schreef Mercy_symbol het volgende:[..] alleen heeft hij het nadeel dat zijn uitlaatsteunen vastgelast aan het subframe zitten Dan kan die toch nog een beugel van de uitlaat naar de uitlaatsteun laten buigen van een stripje metaal, dat donderd er echt niet af bij 125 km/uur Je kan altijd zeggen dat dat speciale spoilers zijn om de luchtwervelingen bij de dempers op te heffen. |
worldpimber | zondag 16 juli 2006 @ 22:42 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 21:52 schreef Worldbeater het volgende:En dinsdag nog een leren pak kopen, olie verversen, bla, bla, bla.. welke kleding Ga jij zo plat dat je je leren pak en helm aan de grond gaat rijden? |
Mercy_symbol | zondag 16 juli 2006 @ 22:43 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 22:40 schreef Gawaine het volgende:[..] Dan kan die toch nog een beugel van de uitlaat naar de uitlaatsteun laten buigen van een stripje metaal, dat donderd er echt niet af bij 125 km/uur Je kan altijd zeggen dat dat speciale spoilers zijn om de luchtwervelingen bij de dempers op te heffen. quote:Op zondag 16 juli 2006 22:22 schreef Worldbeater het volgende:[..]
Ik ga toch geen flensbevestiging aan krachten blootstellen? De Leo Vince moeten er ook weer netjes op komen.
Het zijn bovendien hele lange pijpen, en er komen me daar een partij krachten op te staan. Zelfs bij het rijden op de openbare weg.
Ik doe het goed, of ik doe het niet. |
worldpimber | zondag 16 juli 2006 @ 22:43 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 22:40 schreef Gawaine het volgende:Dan kan die toch nog een beugel van de uitlaat naar de uitlaatsteun laten buigen van een stripje metaal, dat donderd er echt niet af bij 125 km/uur Dat is helemaal zo gepiept met wat buig-en rukwerk. Heb zelf ook zo een metalen strip om mijn kapotte brommert uitlaat zitten. Is zo gedaan, even een rol halen morgen en je bent klaar |
Worldbeater | zondag 16 juli 2006 @ 22:46 |
quote: Nope, als ik niet ga, dan is het gewoon jammer van die inschrijving.
En die matennaaier van een OPM laat gewoon een slotje in zijn topic zetten. Ik ga er geen voor openen. quote:Op zondag 16 juli 2006 22:38 schreef Mercy_symbol het volgende: welke krachten  Ga jij zo plat dat je de uitlaten aan de grond gaat rijden ? Jij hebt ook geen fantasie he. Die uitlaten lopen scherp omhoog, en ori uitlaten zijn behoorlijk zwaar. De rest bedenk je zelf maar.
[...] de kans dat een aanwezige binnenbout door het wrikken van het geheel los laat is ook niet ondenkbaar. quote:Op zondag 16 juli 2006 22:40 schreef Gawaine het volgende:Dan kan die toch nog een beugel van de uitlaat naar de uitlaatsteun laten buigen van een stripje metaal, dat donderd er echt niet af bij 125 km/uur Je kan altijd zeggen dat dat speciale spoilers zijn om de luchtwervelingen bij de dempers op te heffen. |
Gawaine | zondag 16 juli 2006 @ 22:47 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 22:43 schreef worldpimber het volgende:[..] Dat is helemaal zo gepiept met wat buig-en rukwerk.  Heb zelf ook zo een metalen strip om mijn kapotte brommert  uitlaat zitten. Is zo gedaan, even een rol halen morgen en je bent klaar Ik heb toen hetzelfde probleem gehad met mijn orginele demper, die gaten kwamen ook niet meer recht tegenover elkaar [A-team tune] boor erdoor heen gejast, busje ertussen klaar [/A-team tune} |
Worldbeater | zondag 16 juli 2006 @ 22:48 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 22:47 schreef Gawaine het volgende:Ik heb toen hetzelfde probleem gehad met mijn orginele demper, die gaten kwamen ook niet meer recht tegenover elkaar [A-team tune] boor erdoor heen gejast, busje ertussen klaar [/A-team tune} Leuk gedaan. Maar dit is een tijdje oplossing, met een geleende uitlaat van derden, en terugbouw op donderdag van de ori Leo Vince brulpijpen. |
Mercy_symbol | zondag 16 juli 2006 @ 22:51 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 22:46 schreef Worldbeater het volgende:[..] Nope, als ik niet ga, dan is het gewoon jammer van die inschrijving. En die matennaaier  van een OPM laat gewoon een slotje in zijn topic zetten. Ik ga er geen voor openen. [..] Jij hebt ook geen fantasie he. Die uitlaten lopen scherp omhoog, en ori uitlaten zijn behoorlijk zwaar. De rest bedenk je zelf maar. [...] de kans dat een aanwezige binnenbout door het wrikken van het geheel los laat is ook niet ondenkbaar. [..] volgens mij heb jij iets teveel hallucinerende stoffen op Pepijn 
die bochten zitten onder je motor ook nog eens vast |
Gawaine | zondag 16 juli 2006 @ 22:53 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 22:48 schreef Worldbeater het volgende:[..] Leuk gedaan. Maar dit is een tijdje oplossing, met een geleende uitlaat van derden, en terugbouw op donderdag van de ori Leo Vince brulpijpen. Ik zou dan toch serieus even een strip metaal van 5 mm dik om laten zetten op 5 cm. Dat gaat echt nergens heen en het zit echt super strak vast.
En anders toch maar een db killer in je Da Vinci met wat extra metaalwol meenemen |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 22:53 |
Avond net lekker een stuk achterop gereden met mijn pa en het AVB terrein gecheckt  |
Gawaine | zondag 16 juli 2006 @ 22:55 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 22:53 schreef BazzieK het volgende:Avond net lekker een stuk achterop gereden met mijn pa en het AVB terrein gecheckt  Moet je afrijden dan ? |
Worldbeater | zondag 16 juli 2006 @ 22:55 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 22:53 schreef BazzieK het volgende:Avond net lekker een stuk achterop gereden met mijn pa en het AVB terrein gecheckt  Bek dicht, de mannen zijn bezig. En over lekker rijden hebben we het nu niet. |
worldpimber | zondag 16 juli 2006 @ 22:55 |

Maar jah, zal wel iets worden als "die van mij zijn hoger, langer, zwaarder, grotere krachten op" etc. etc 
 |
hicham | zondag 16 juli 2006 @ 22:55 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 22:53 schreef Gawaine het volgende:[..] En anders toch maar een db killer in je Da Vinci met wat extra metaalwol meenemen Laat 'm toch joh, het is wel duidelijk dat pepijn gewoon onder de battle uit wil komen  |
hicham | zondag 16 juli 2006 @ 22:56 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 22:55 schreef Worldbeater het volgende:[..] Bek dicht, de mannen zijn bezig. En over lekker rijden hebben we het nu niet.  |
worldpimber | zondag 16 juli 2006 @ 22:56 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 22:53 schreef BazzieK het volgende:Avond net lekker een stuk achterop gereden met mijn pa en het AVB terrein gecheckt  Houd je bek  |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 22:57 |
quote: AVB he, morgen |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 22:57 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 22:55 schreef Worldbeater het volgende:[..] Bek dicht, de mannen zijn bezig. En over lekker rijden hebben we het nu niet. Niet zeiken ouwe, ga jij nou maar tie rippies halen |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 22:58 |
quote: |
Worldbeater | zondag 16 juli 2006 @ 22:59 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 22:55 schreef hicham het volgende:Laat 'm toch joh, het is wel duidelijk dat pepijn gewoon onder de battle uit wil komen 
Ben wat minder perspectiefloos dan vanmiddag, tijd heelt alle wonden. Zeggen ze dan. quote: Maar vanaf daar/de flens is niet echt het punt waar de dempers hun stevigheid horen te halen. Met Gawaine ben ik het -zij het schoorvoetend eens. Stalen strip laten zetten. Ik ga er een nachtje over slapen, heb net tussendoor de uitlaten er weer even op gehad.
Dank all. |
Mercy_symbol | zondag 16 juli 2006 @ 23:02 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 22:59 schreef Worldbeater het volgende:[..] Ben wat minder perspectiefloos dan vanmiddag, tijd heelt alle wonden.  Zeggen ze dan. [..] Maar vanaf daar/de flens is niet echt het punt waar de dempers hun stevigheid horen te halen. Met Gawaine ben ik het -zij het schoorvoetend  eens.  Stalen strip laten zetten. Ik ga er een nachtje over slapen, heb net tussendoor de uitlaten er weer even op gehad. Dank all. ik heb mijn originele er ook eens opgezet zonder steun te bevestigen en er zat geen mm speling op, dus die oplossing van Gawaine is echt wel afdoende hoor |
Gawaine | zondag 16 juli 2006 @ 23:03 |
quote: Ja hoe weet ik G#@DVE nou wat AVB is ik ben nog van de oude stempel |
Worldbeater | zondag 16 juli 2006 @ 23:04 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 23:02 schreef Mercy_symbol het volgende:ik heb mijn originele er ook eens opgezet zonder steun te bevestigen en er zat geen mm speling op, dus die oplossing van Gawaine is echt wel afdoende hoor Bedankt daarvoor Gawaine, en voor het melden, maar het wordt het niet. Sorry. quote:Op zondag 16 juli 2006 22:55 schreef worldpimber het volgende:[ afbeelding] Maar jah, zal wel iets worden als "die van mij zijn hoger, langer, zwaarder, grotere krachten op" etc. etc   Dat is inderdaad een mietjesding in vergelijking tot de kachelpijpen van de TLR. Langer, zwaarder, dikker, van alles meer dus.
En ja, een Twin trilt als de neten op alle draadverbindingen. TLR is zowiezo een hobbelpaard.
Genoeg gezeurd, ben weer helemaal los. quote:Op zondag 16 juli 2006 23:03 schreef Gawaine het volgende:Ja hoe weet ik G#@DVE nou wat AVB is ik ben nog van de oude stempel Google? Of ben je nog ouder. |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 23:04 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 23:03 schreef Gawaine het volgende:[..] Ja hoe weet ik G#@DVE nou wat AVB is ik ben nog van de oude stempel Dingen doe met een motor zonder pillonen omver te rijden Tussenexamen zeg maar  |
Gawaine | zondag 16 juli 2006 @ 23:08 |
quote: Valt mee, ik heb de brief naar google op de bus gedaan. het adres had ik niet maar hij zal wel aankomen net als mijn brieven naar sinterklaas en de kerstman. |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 23:12 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 23:08 schreef Gawaine het volgende:[..] Valt mee, ik heb de brief naar google op de bus gedaan. het adres had ik niet maar hij zal wel aankomen net als mijn brieven naar sinterklaas en de kerstman. |
Gawaine | zondag 16 juli 2006 @ 23:12 |
quote: nog 1:57 uur en dan is de serie binnen |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 23:13 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 23:03 schreef Gawaine het volgende:[..] Ja hoe weet ik G#@DVE nou wat AVB is ik ben nog van de oude stempel http://rijbewijs.cbr.nl/pdf/Motoroefeningen.pdf
Hier opa |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 23:13 |
quote: Maak me geeeeek |
Worldbeater | zondag 16 juli 2006 @ 23:14 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 23:08 schreef Gawaine het volgende:Valt mee, ik heb de brief naar google op de bus gedaan. het adres had ik niet maar hij zal wel aankomen net als mijn brieven naar sinterklaas en de kerstman. Hoorde van de week dat de naam iets van een spelfout was ofzo. Ze wilden hem anders noemen.
Heb net mail van een andere huisvlijtenaar. quote:Anders een metalen pijpje (20cm lang) pakken met een diameter die de helft van de oorspronkelijke doorlaat is. Iets rond zetten zodat hij meegaat met de hoek van uitlaat. 2 cm voor het einde van de buis een of twee m6 moertjes lassen zodat hij mooi in het midden uitkomt. 6 mm gaatje onder in de uitlaat van de demper boren. Pijpje erin schuiven en met een boutje je eigengemaakte killer vastzetten. Voor het beste resultaat even gaatjes rondom in de buis boren voor het breken van het geluid. Heb een tekeningetje gemaakt. Zit erbij als bijlage.  Succes, Martijn Ik heb ook echt een complete werkplaats aan huis. Maja, kan ik ooit wel eens op de zaak maken. quote: Dan moet hij eerst Adobe reader installeren sukkel, dat snappen die ouwe lui toch niet! Screendumpen is de shit! |
Gawaine | zondag 16 juli 2006 @ 23:16 |
quote: En als je dit gehaald hebt ? |
Worldbeater | zondag 16 juli 2006 @ 23:18 |
quote: Dan mag hij nog maanden wachten voordat hij echt af mag rijden. SPOILERMaja, de zaak is wel dat hij dit eerst haalt. |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 23:20 |
quote: Wat die droplul hierboven zegt Maarja dan vraag ik meteen het rij-examen aan en dan zo snel mogelijk afrijden |
Worldbeater | zondag 16 juli 2006 @ 23:21 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 23:20 schreef BazzieK het volgende:Wat die droplul hierboven zegt  Maarja dan vraag ik meteen het rij-examen aan en dan zo snel mogelijk afrijden Na deze opmerking rij ik je zsm weer van je fiets af. |
Gawaine | zondag 16 juli 2006 @ 23:23 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 23:20 schreef BazzieK het volgende:[..] Wat die droplul hierboven zegt  Maarja dan vraag ik meteen het rij-examen aan en dan zo snel mogelijk afrijden Dus de rest van de zomer is het nog veilig op de weg voor ons |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 23:23 |
quote: Lukt je niet, hoor je over de grond ratelende pijpen al kilometers van te voren aankomen  |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 23:23 |
quote: Helaas wel  |
Gawaine | zondag 16 juli 2006 @ 23:29 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 23:14 schreef Worldbeater het volgende:[..] Heb net mail van een andere huisvlijtenaar. [..] Ik heb ook echt een complete werkplaats aan huis. Maja, kan ik ooit wel eens op de zaak maken. [..] Zo'n db killer als op die tekening is een hels karwei, je moet een lasapparaat hebben en je moet ook nog onder de juiste hoek zagen om het eindstukje erop te lassen.
Je zou ook bij een plaatselijk koelbedrijf bij jou even 2 stukjes koperen koelleiding kunnen vragen waarvan ze er even een bochtje in buigen en dat je hem dan thuis op de juiste lengte afzaagt. Je hoeft dan alleen de gaatjes te boren en dan pop je hem vast ipv van een boutje. |
Worldbeater | zondag 16 juli 2006 @ 23:31 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 23:23 schreef BazzieK het volgende:Lukt je niet, hoor je over de grond ratelende pijpen al kilometers van te voren aankomen  Dat komt door die Bosche bollen.
Gawaine never stops thinking.
Nu echt weg.  |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 23:32 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 23:31 schreef Worldbeater het volgende:[..] Dat komt door die Bosche bollen. Gawaine never stops thinking. Nu echt weg.  |
Gawaine | zondag 16 juli 2006 @ 23:35 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 23:31 schreef Worldbeater het volgende:[..] Dat komt door die Bosche bollen. Gawaine never stops thinking. Nu echt weg.  ik ook 8 dagen naar de Eifel
met vrouw, kinderen en koekblikdinges |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 23:35 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 23:35 schreef Gawaine het volgende:[..] ik ook 8 dagen naar de Eifel met vrouw, kinderen en koekblikdinges Veul plezier |
Gawaine | zondag 16 juli 2006 @ 23:39 |
quote: Zal wel lukken |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 23:41 |
quote: Tja Is wel de bedoeling he  |
hicham | zondag 16 juli 2006 @ 23:43 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 23:35 schreef Gawaine het volgende:[..] ik ook 8 dagen naar de Eifel met vrouw, kinderen en koekblikdinges Waarom dan naar de Eifel, een beetje de motorrijders in de weg rijden  quote: Joh, we gaan echt niet ophouden met jou te pesten als je een hoge postcount hebt hoor. Dus tief eens op met al die replies Succes morgen trouwens |
BazzieK | zondag 16 juli 2006 @ 23:44 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 23:43 schreef hicham het volgende:[..] Joh, we gaan echt niet ophouden met jou te pesten als je een hoge postcount hebt hoor. Dus tief eens op met al die replies  Succes morgen trouwens Ik heb geen leven, je weet toch En dank u |
Mercy_symbol | zondag 16 juli 2006 @ 23:46 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 23:35 schreef Gawaine het volgende:[..] ik ook 8 dagen naar de Eifel met vrouw, kinderen en koekblikdinges kan je er niet met de motor erachteraan rijden ? |
Fulcrum_X | zondag 16 juli 2006 @ 23:55 |
Zo.. dit was de eerste keer dat ik in het volledige donker heb gereden. Wel een aantal keren gereden tijdens het schemeren met mijn spiegelvizier, maar dan zag je geen fuck Ik wist dat het laat zou gaan worden vanavond, dus vanmiddag mijn originele vizier even gemonteerd. Rijdt prima zo, rijden in het donker is geen enkel probleem. Alleen ik heb geen dashboardverlichting, maar op gevoel kun je ook goed rijden. Bovendien kom ik zo nu dan wel eens straatlamp tegen waardoor de tellers even zichtbaar worden |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 00:06 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 23:55 schreef Fulcrum_X het volgende:Zo.. dit was de eerste keer dat ik in het volledige donker heb gereden. Wel een aantal keren gereden tijdens het schemeren met mijn spiegelvizier, maar dan zag je geen fuck Ik wist dat het laat zou gaan worden vanavond, dus vanmiddag mijn originele vizier even gemonteerd. Rijdt prima zo, rijden in het donker is geen enkel probleem. Alleen ik heb geen dashboardverlichting, maar op gevoel kun je ook goed rijden. Bovendien kom ik zo nu dan wel eens straatlamp tegen waardoor de tellers even zichtbaar worden |
hicham | maandag 17 juli 2006 @ 00:11 |
quote: Ik heb de grap gemist, kun je die even herhalen? 
Leuk zo een enerverende ervaring van een eerste keer 's nachts rijden Is jouw spiegelvizier zo donker dan dat je in de schemering al geen ene fuck ziet? Mijn spiegelvizier is juist te licht vind ik, niet echt bescherming tegen de zon. Alleen goed voor het posen. Donker vizier was wat dat betreft veel beter 
Het meest bijzondere in het verhaal vind ik nog die lantaarnpalen ... in Friesland 
pitten  |
dribbel79 | maandag 17 juli 2006 @ 00:12 |
quote:Op zondag 16 juli 2006 23:35 schreef Gawaine het volgende:[..] ik ook 8 dagen naar de Eifel met vrouw, kinderen en koekblikdinges Als je ons maar niet in de weg rijdt 
Soes Savage en een CBR "met wijvenkleuren" zo hoorde ik vanmiddag...had nog teveel alcohol in mijn lijf om er op in te gaan...
Schuimparty's zijn fout, je gaat er van kotsen...
 |
hicham | maandag 17 juli 2006 @ 00:14 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 00:12 schreef dribbel79 het volgende:[..] Als je ons maar niet in de weg rijdt  Soes Savage en een CBR "met wijvenkleuren" zo hoorde ik vanmiddag...had nog teveel alcohol in mijn lijf om er op in te gaan... Schuimparty's zijn fout, je gaat er van kotsen...  Met een chopper de Eifel in, das pas fout ... 
Mzzltov  |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 00:14 |
quote: Kon niet de juiste smilie vinden om er op te reageren en was te lui om te typen 

Hmm hotdog |
Fulcrum_X | maandag 17 juli 2006 @ 00:22 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 00:11 schreef hicham het volgende:[..] Leuk zo een enerverende ervaring van een eerste keer 's nachts rijden  Is jouw spiegelvizier zo donker dan dat je in de schemering al geen ene fuck ziet? Mijn spiegelvizier is juist te licht vind ik, niet echt bescherming tegen de zon. Alleen goed voor het posen. Donker vizier was wat dat betreft veel beter  Het meest bijzondere in het verhaal vind ik nog die lantaarnpalen ... in Friesland   pitten  Ja nou mijn spiegelvizier is perfect in de zon, kan zo tegen de zon in kijken. Dus die zal wel donkerder zijn dan de jouwe, maar dat heeft dus een averechts effect in het donker
Maar had verder dus nog nooit in het donker gereden, dus dat is wel even wat anders.. maar ook best leuk eigenlijk. Kan ik wel vaker doen
ps. Oja lantaarnpalen, kwam even niet op het woord |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 00:23 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 00:12 schreef dribbel79 het volgende:[..] Als je ons maar niet in de weg rijdt  Soes Savage en een CBR "met wijvenkleuren" zo hoorde ik vanmiddag...had nog teveel alcohol in mijn lijf om er op in te gaan... Schuimparty's zijn fout, je gaat er van kotsen...  |
bwt | maandag 17 juli 2006 @ 00:41 |
quote: SPOILEReen chopper in bochten land en niet zo snel. Maar je kunt er harder mee dan dat je eerst zo zou denken hoor. Zolang je maar lef hebt...... SPOILERhč, ben ik dat weer - met mijn foute verleden |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 00:46 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 00:41 schreef bwt het volgende:[..] SPOILEReen chopper in bochten land en niet zo snel. Maar je kunt er harder mee dan dat je eerst zo zou denken hoor. Zolang je maar lef hebt...... SPOILERhč, ben ik dat weer - met mijn foute verleden |
Fulcrum_X | maandag 17 juli 2006 @ 00:53 |
quote: quote: quote: quote: quote: quote: quote: quote: Bedankt voor al je nuttige bijdrages van vandaag |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 01:07 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 00:53 schreef Fulcrum_X het volgende:[..] [..] [..] [..] [..] [..] [..] [..] Bedankt voor al je nuttige bijdrages van vandaag I aim to please |
bwt | maandag 17 juli 2006 @ 01:13 |
quote: OMG. heeft ie ze nog op lopen zoeken en zitten quoten ook nog als dat niet een teken is van onnozelheid dan weet ik het ook niet meer. |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 01:17 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 01:13 schreef bwt het volgende:[..] OMG. heeft ie ze nog op lopen zoeken en zitten quoten ook nog als dat niet een teken is van onnozelheid dan weet ik het ook niet meer. |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 02:58 |
Ga maar eens slapen  |
bwt | maandag 17 juli 2006 @ 07:32 |
maar eens wakker worden  |
kratjuh | maandag 17 juli 2006 @ 07:44 |
Mogge 
Kheb trek, is het al zaterdag ?  |
bwt | maandag 17 juli 2006 @ 08:55 |
Hey, Bazziek. Suc6 vandaag met je BHV of hoe dat oook moge heten. en denk er aan - alles is voor bassie |
kratjuh | maandag 17 juli 2006 @ 09:16 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 08:55 schreef bwt het volgende:Hey, Bazziek. Suc6 vandaag met je BHV of hoe dat oook moge heten. en denk er aan - alles is voor bassie BHV ? Bedrijfs Hulp Verlening ? 
Ohja, zijn AVB is vandaag .. Toitoitoi Bazzie  |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 09:38 |
Dank jullie wel
Moggah Net wakker gebeld door een of andere teringmongool die het verkeerde nummer had En nu heb ik het te warm om te slapen  |
Fulcrum_X | maandag 17 juli 2006 @ 10:27 |
Succes Bas
Zolang je niet onderuitgaat is het een makkie |
Worldbeater | maandag 17 juli 2006 @ 10:45 |
^--> Trek voor de volwassen uitstraling een krijtjespak aan voordat je ter plekke naar veilig leer omkleed, en wees aardig voor de examinator -voordat je gereden hebt en zijn onvoorbiddelijk oordeel aangehoord hebt. Gaat pa nog mee. Misschien durft eerstgenoemde dan geen nee te zeggen. |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 11:09 |
quote: Ben tot nu toe nog niet gevallen dus zullen we dalijk dan ook maar niet doen he Bedankt |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 11:10 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 10:45 schreef Worldbeater het volgende:^-->  Trek voor de volwassen uitstraling een krijtjespak aan voordat je ter plekke naar veilig leer omkleed, en wees aardig voor de examinator -voordat je gereden hebt en zijn onvoorbiddelijk oordeel aangehoord hebt.  Gaat pa nog mee.  Misschien durft eerstgenoemde dan geen nee te zeggen. Heb een lesje ervoor om even wakker te worden alles door te nemen. Dus heb het leer al aan Pa is de buren ophalen van Schiphol maar zou mss nog even naar het examenterrein komen om wat water te brengen aangezien ik me altijd helemaal de kenker in zweet  |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 11:12 |
HELP!!!! HEB ECHT ADVIES NODIG......
Jaja, ze is inmiddels 8 weken zwanger van een gast die vreemd is gegaan en ook die ander heeft zwanger gemaakt. Dus wat doe je dan, je wacht 8 weken en gaat dan op Fok ( ) advies vragen over wat je met je ongeboren kind aanmoet
Verbazingwekkend wat voor achterlijke topics je tegen komt als je een beetje op Fok! rondkijkt  |
Worldbeater | maandag 17 juli 2006 @ 11:35 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 11:10 schreef BazzieK het volgende:Heb een lesje ervoor om even wakker te worden alles door te nemen. Dus heb het leer al aan  Pa is de buren ophalen van Schiphol maar zou mss nog even naar het examenterrein komen om wat water te brengen aangezien ik me altijd helemaal de kenker in zweet  Ehhhhhh.. Valentino Rossi deed zijn Italie shirt ook even uit voordat hij het podium van de MotoGP betradt.
Goede afspraken maken, pa moet komen. Entree met de FJR op het juiste moment lijkt mij ook wel een goede.
Showing one big and reliable motorfamily. quote:Op maandag 17 juli 2006 11:12 schreef BazzieK het volgende:Verbazingwekkend wat voor achterlijke topics je tegen komt als je een beetje op Fok! rondkijkt  Lijkt mij een oprechte noodkreet van iemand die radeloos is, en er staan goede adviezen. Uiteindelijk zal ze zelf moeten kiezen natuurlijk, maar enig overleg kan nuttig zijn. Shitzooi. |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 11:43 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 11:35 schreef Worldbeater het volgende:[..] Ehhhhhh.. Valentino Rossi deed zijn Italie shirt ook even uit voordat hij het podium van de MotoGP betradt. Goede afspraken maken, pa moet komen. Entree met de FJR op het juiste moment lijkt mij ook wel een goede. Showing one big and reliable motorfamily. Tja buren vonden het niet zo lekker om vanaf Schiphol naar huis te lopen dus dat ging even niet Maarja we zien wel Anders kom jij gezellig langs. Beetje kijken als op de Fok!stok foto en alles komt goed lijkt me  quote:[..] Lijkt mij een oprechte noodkreet van iemand die radeloos is, en er staan goede adviezen. Uiteindelijk zal ze zelf moeten kiezen natuurlijk, maar enig overleg kan nuttig zijn.  Shitzooi. De oplossing is gewoon simpel: abortus, maar dat snappen die hormonenbommen niet |
worldpimber | maandag 17 juli 2006 @ 12:17 |
Lekker vroeg vrij  Prachtweer 
Gelukkig is mijn motor rijdbaar En zit BazzieK momenteel te zweten ? |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 12:23 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 12:17 schreef worldpimber het volgende:Lekker vroeg vrij  Prachtweer  Gelukkig is mijn motor rijdbaar  En zit BazzieK momenteel te zweten  ? Zit in de tuin in de schaduw met een laptop en een fris drankje 
Heb pas wat later les + examen gelukkig, nu is het wel erg warm |
Faithy | maandag 17 juli 2006 @ 12:24 |
ook weer terug 
druk weekend gehad  |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 12:31 |
quote: |
Fulcrum_X | maandag 17 juli 2006 @ 12:36 |
quote: Laat mij eens wat mensen bashen wil je
Ik gaat rijden  |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 12:40 |
quote: Jaja het is al goed
Viel Spaß  |
hollander172 | maandag 17 juli 2006 @ 13:05 |
Mogguh.  |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 13:07 |
quote: |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 13:09 |
Ik gaat rieden  |
hicham | maandag 17 juli 2006 @ 13:23 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 00:41 schreef bwt het volgende:[..] SPOILEReen chopper in bochten land en niet zo snel. Maar je kunt er harder mee dan dat je eerst zo zou denken hoor. Zolang je maar lef hebt...... SPOILERhč, ben ik dat weer - met mijn foute verleden Nee, klaar, punt, uit  |
Worldbeater | maandag 17 juli 2006 @ 13:57 |
Zo, de uitlaten zitten erop , beetje scheef, maar morgen het zaakie nadraaien en een proefrit maken.
Nu te warm, en andere prioriteiten.. .. vanaaf dansen, en kleren kopen. |
bwt | maandag 17 juli 2006 @ 14:04 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 13:57 schreef Worldbeater het volgende:Zo, de uitlaten zitten erop  , beetje scheef, maar morgen het zaakie nadraaien en een proefrit maken. niet er af laten vallen hč quote:Nu te warm, en andere prioriteiten.. .. vanaaf dansen, en kleren kopen. Jij dansen????? |
Worldbeater | maandag 17 juli 2006 @ 14:17 |
quote: Hebben we het al eerder over gehad igg geen stijldansen. In verband met meelezers geen info@Fok!.
Nu even wassen, want ti's zo zonde met passen. Zweet en stink als een aap in de dierentuin. |
hicham | maandag 17 juli 2006 @ 14:20 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 13:57 schreef Worldbeater het volgende:Zo, de uitlaten zitten erop  , beetje scheef, maar morgen het zaakie nadraaien en een proefrit maken. Lefgozert, heb je enig idee hoeveel krachten erop zitten met dat gewicht en en en en en en ... 
Hoe heb je het 'opgelost' dan? |
Worldbeater | maandag 17 juli 2006 @ 14:21 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 14:20 schreef hicham het volgende:Lefgozert, heb je enig idee hoeveel krachten erop zitten met dat gewicht en en en en en en ... Hoe heb je het 'opgelost' dan? Ja, ik was toch nog even bezig met ene berichie.
Viel uiteindelijk allemaal mee, maar gisteren keek ik teveel met een zwarte bril. Alles zat tegen.
Al heb ik eigenlijk wel liever meer speling dan die 1 centimeter op het achterwiel.  Maja, moet zo goed zijn.
--->quote: Op de foto valt het nog mee, maar irl vanaf de zijkant gezien is het toch een aardige overbrugging.
Piccie.SPOILERToch een klein beetje Macgyver, maar iets maken uit bestaande onderdelen past mij meer. Dit bericht was voor Martie.  |
Faithy | maandag 17 juli 2006 @ 14:57 |
succes BazzieK, al denk ik dat je al aan het lessen bent nu, de les voor je examen  |
ikookhier | maandag 17 juli 2006 @ 15:06 |
Middag het is weer lekker warm |
kratjuh | maandag 17 juli 2006 @ 15:22 |
Woensdag wordt het 35 graden ..  |
ikookhier | maandag 17 juli 2006 @ 15:32 |
quote: Het was bij mij op werk 64 graden we zijn ook mooi naar huis gegaan woensdag doen we gewoon niks denk ik zo |
kratjuh | maandag 17 juli 2006 @ 15:32 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 15:32 schreef ikookhier het volgende:[..] Het was bij mij op werk 64 graden  we zijn ook mooi naar huis gegaan  woensdag doen we gewoon niks denk ik zo 64 ? Werk je in een oven ofzo ?  |
ikookhier | maandag 17 juli 2006 @ 15:39 |
quote: Daar lijkt het wel op
[ Bericht 20% gewijzigd door ikookhier op 18-07-2006 20:36:27 ] |
kratjuh | maandag 17 juli 2006 @ 15:40 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 15:39 schreef ikookhier het volgende:[..] Daar lijkt het wel op  sta op een glimmend dak ^-^ op het streepje sta je uit de wind en in de zon  mooi egaal bruin zeg maar Dakbedekker ?  |
ikookhier | maandag 17 juli 2006 @ 15:43 |
quote:
[ Bericht 16% gewijzigd door ikookhier op 18-07-2006 20:36:55 ] |
kratjuh | maandag 17 juli 2006 @ 16:55 |
Congrats BazzieK !! 
 |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 16:58 |
quote: Dank u
Voor de onwetenden ( ) ben dus geslaagd, 7/7 goed. Doe dalijk wel even een verslagje typen waar niemand op zit te wachten  |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 16:59 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 14:57 schreef Faithy het volgende:succes BazzieK, al denk ik dat je al aan het lessen bent nu, de les voor je examen  Bedankt En was idd aan het lessen |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 17:00 |
Zit nu met mijn buurjongen die tegenover me zit en mijn broertje die 2 meter verder zit te MSNen Het toppunt van luiheid  |
ikookhier | maandag 17 juli 2006 @ 17:02 |
Feli |
kratjuh | maandag 17 juli 2006 @ 17:04 |

 |
bwt | maandag 17 juli 2006 @ 17:06 |
 |
Fulcrum_X | maandag 17 juli 2006 @ 17:08 |
Gefeliciteerd |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 17:10 |
quote: |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 17:10 |
quote: |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 17:10 |
quote: |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 17:11 |
quote: |
hicham | maandag 17 juli 2006 @ 17:12 |
Toppie BazzieK! 

Oh, oeps.. ik bedoel natuurlijk deze 
 |
Worldbeater | maandag 17 juli 2006 @ 17:12 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 16:58 schreef BazzieK het volgende:Voor de onwetenden (  ) ben dus geslaagd, 7/7 goed. Doe dalijk wel even een verslagje typen waar niemand op zit te wachten  Dat is eng, een verhaal van Bazziek. Waarom wist Kratjuh het al topic@MF of@Fok! en wij moeten de primeur hebben.  Feli trouwens, dit moeten we vieren zaterdag.
Ik zit drie kwartier te laat aan het avondeten. Het is ook veels te warm. quote: Mwuaaah brillant. Dit volgt Nick tot in zijn politieke carriere. |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 17:15 |
quote: |
-XX- | maandag 17 juli 2006 @ 17:15 |
Hallo
warm warm |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 17:16 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 17:12 schreef Worldbeater het volgende:[..] Dat is eng, een verhaal van Bazziek. Waarom wist Kratjuh het al  topic@MF of@Fok!  en wij moeten de primeur hebben. Feli trouwens, dit moeten we vieren zaterdag. Hij stalkt me op msn
Enne je gaat toch niet iedere dag standaard om 5 uur eten of wel? |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 17:16 |
quote: 
Spuit 11  |
kratjuh | maandag 17 juli 2006 @ 17:17 |
quote:  |
-XX- | maandag 17 juli 2006 @ 17:18 |
quote: Vertel me nu wat dat inhoudt 11? En ja, dit is een serieuze vraag |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 17:18 |
Nou gaat ie dan 
Vannacht rond 4 uur gaan slapen en om 9 uur delicaat gewekt door mijn telefoon. Een of andere lamlul had het verkeerde nummer en nam mij dus mee in zijn val Aangezien het al teringwarm was in mijn kamer kon ik al niet meer slapen en heb me beziggehouden met nuttige dingen zoals MFen en Fok!ken.
Het uur des doods kroop dichterbij en om 1 uur was het dan zo ver. Zwart leren pak aantrekken en vertrekken naar de rijschool. Na me al helemaal kapot gezweten te hebben op de fiets kwam ik wonder boven wonder toch goed aan. Even wat zitten lullen met de instucteur en toen om 2 uur op pad.
Een stukje gereden om de motor goed warm te laten worden wat met dit weer behoorlijk snel gaat en toen naar het oefenterrein. Daar alle BVtjes nog eens doorgenomen en alles ging goed behalve mijn doodsvijand, de langzame slalom. Soms ging ie wel soms ging ie niet, maarja je mag er 2 fout doen dus vol goede moed vertrokken naar het examenterrein. Daar veel te vroeg aangekomen en wat gedronken wat zon 0,1 seconde voor verkoeling zorgde in de brandende zon.
Daarna de examinator ontmoet, heel vriendelijke man dus dat zorgde iig niet voor extra stress.
Nou daar gaan we, als een schaap naar Hicham en Pimber liep ik op de motor af. Zitten, starten en op de instructeur af rijden. Ik speel nog met de gedachte hem aan te rijden en zelf een geslaagd verklaring in te vullen maar dat leek mij geen goede lange termijn oplossing 
Dan dus maar de oefingen draaien.
-Achteruit lopend inparkeren: Ging goed en simpel zoals ook verwacht mag worden. Wel lekker warm met dit weer maar je moet er wat voor over hebben he  -De langzame slalom: AAAAAAAAH NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, oh toch gewoon gehaald, valt mee  -Achtje: Ging gewoon soepel -Uitwijkoefening: Nam de bocht / aanloop iets te enthousiast (perfecte grote rotonde daar, met aan de binnenkant een slipbaan, leuk om KD te oefen) en reed al 80, even matigen en toen met 50 door de poortjes, gas dicht, links, rechts en ook gehaald. -Lange slalom: Niks over te melden, ging perfect, beter dan op die gare klinkers waar ik op moest oefenen. -Precisiestop: Ik vond em slordig, examinator vond em goed dus ik ook uiteindelijk  -Noodstop: Mijn favoriet Ging perfect.
Even de benodigde papieren ingevuld en terug naar de rijschool. Leuke route terug genomen en de volgende les gepland. Toen weer in pak naar huis gefietst om daar 20 liter zweet uit mijn kleding te wringen 
Tot zo ver: Baby's Bazzie's day out  |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 17:19 |
quote: |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 17:19 |
quote: Kom maar op msn |
-XX- | maandag 17 juli 2006 @ 17:20 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 17:18 schreef BazzieK het volgende:Nou gaat ie dan  Vannacht rond 4 uur gaan slapen en om 9 uur delicaat gewekt door mijn telefoon. Een of andere lamlul had het verkeerde nummer en nam mij dus mee in zijn val  Aangezien het al teringwarm was in mijn kamer kon ik al niet meer slapen en heb me beziggehouden met nuttige dingen zoals MFen en Fok!ken. Het uur des doods kroop dichterbij en om 1 uur was het dan zo ver. Zwart leren pak aantrekken en vertrekken naar de rijschool. Na me al helemaal kapot gezweten te hebben op de fiets kwam ik wonder boven wonder toch goed aan. Even wat zitten lullen met de instucteur en toen om 2 uur op pad. Een stukje gereden om de motor goed warm te laten worden wat met dit weer behoorlijk snel gaat en toen naar het oefenterrein. Daar alle BVtjes nog eens doorgenomen en alles ging goed behalve mijn doodsvijand, de langzame slalom. Soms ging ie wel soms ging ie niet, maarja je mag er 2 fout doen dus vol goede moed vertrokken naar het examenterrein. Daar veel te vroeg aangekomen en wat gedronken wat zon 0,1 seconde voor verkoeling zorgde in de brandende zon. Daarna de examinator ontmoet, heel vriendelijke man dus dat zorgde iig niet voor extra stress. Nou daar gaan we, als een schaap naar Hicham en Pimber liep ik op de motor af. Zitten, starten en op de instructeur af rijden. Ik speel nog met de gedachte hem aan te rijden en zelf een geslaagd verklaring in te vullen maar dat leek mij geen goede lange termijn oplossing  Dan dus maar de oefingen draaien. -Achteruit lopend inparkeren: Ging goed en simpel zoals ook verwacht mag worden. Wel lekker warm met dit weer maar je moet er wat voor over hebben he  -De langzame slalom: AAAAAAAAH NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, oh toch gewoon gehaald, valt mee  -Achtje: Ging gewoon soepel -Uitwijkoefening: Nam de bocht / aanloop iets te enthousiast (perfecte grote rotonde daar, met aan de binnenkant een slipbaan, leuk om KD te oefen) en reed al 80, even matigen en toen met 50 door de poortjes, gas dicht, links, rechts en ook gehaald. -Lange slalom: Niks over te melden, ging perfect, beter dan op die gare klinkers waar ik op moest oefenen. -Precisiestop: Ik vond em slordig, examinator vond em goed dus ik ook uiteindelijk  -Noodstop: Mijn favoriet  Ging perfect. Even de benodigde papieren ingevuld en terug naar de rijschool. Leuke route terug genomen en de volgende les gepland. Toen weer in pak naar huis gefietst om daar 20 liter zweet uit mijn kleding te wringen  Tot zo ver: Baby's Bazzie's day out  Nice hoor GEFELICITEEEEEEERD met je bijnaaaaaa papier! |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 17:20 |
quote: Dank u dank u  |
Worldbeater | maandag 17 juli 2006 @ 17:23 |
quote: Ah, dat is je broer op 2 meter afstand. quote:Enne je gaat toch niet iedere dag standaard om 5 uur eten of wel? Ik ben normaal niet voor 19.00 thuis , maar vanavond heb ik zo mijn verplichtingen. Had al klaar willen staan om de deur uit te gaan, dus ik zeg als een gek douchen.
En niet dronken worden ondertussen.. |
hollander172 | maandag 17 juli 2006 @ 17:24 |
Feli Bazzie! |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 17:26 |
quote: quote:[..] Ik ben normaal niet voor 19.00 thuis  , maar vanavond heb ik zo mijn verplichtingen. Had al klaar willen staan om de deur uit te gaan, dus ik zeg  als een gek douchen. En niet dronken worden ondertussen.. Ach so, succes ermee en neuk ze  |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 17:27 |
quote: Dank u |
hicham | maandag 17 juli 2006 @ 17:30 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 17:18 schreef BazzieK het volgende:Nou gaat ie dan  Vannacht rond 4 uur gaan slapen en om 9 uur delicaat gewekt door mijn telefoon. Een of andere lamlul had het verkeerde nummer en nam mij dus mee in zijn val  Aangezien het al teringwarm was in mijn kamer kon ik al niet meer slapen en heb me beziggehouden met nuttige dingen zoals MFen en Fok!ken. Het uur des doods kroop dichterbij en om 1 uur was het dan zo ver. Zwart leren pak aantrekken en vertrekken naar de rijschool. Na me al helemaal kapot gezweten te hebben op de fiets kwam ik wonder boven wonder toch goed aan. Even wat zitten lullen met de instucteur en toen om 2 uur op pad. Een stukje gereden om de motor goed warm te laten worden wat met dit weer behoorlijk snel gaat en toen naar het oefenterrein. Daar alle BVtjes nog eens doorgenomen en alles ging goed behalve mijn doodsvijand, de langzame slalom. Soms ging ie wel soms ging ie niet, maarja je mag er 2 fout doen dus vol goede moed vertrokken naar het examenterrein. Daar veel te vroeg aangekomen en wat gedronken wat zon 0,1 seconde voor verkoeling zorgde in de brandende zon. Daarna de examinator ontmoet, heel vriendelijke man dus dat zorgde iig niet voor extra stress. Nou daar gaan we, als een schaap naar Hicham en Pimber liep ik op de motor af. Zitten, starten en op de instructeur af rijden. Ik speel nog met de gedachte hem aan te rijden en zelf een geslaagd verklaring in te vullen maar dat leek mij geen goede lange termijn oplossing  Dan dus maar de oefingen draaien. -Achteruit lopend inparkeren: Ging goed en simpel zoals ook verwacht mag worden. Wel lekker warm met dit weer maar je moet er wat voor over hebben he  -De langzame slalom: AAAAAAAAH NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, oh toch gewoon gehaald, valt mee  -Achtje: Ging gewoon soepel -Uitwijkoefening: Nam de bocht / aanloop iets te enthousiast (perfecte grote rotonde daar, met aan de binnenkant een slipbaan, leuk om KD te oefen) en reed al 80, even matigen en toen met 50 door de poortjes, gas dicht, links, rechts en ook gehaald. -Lange slalom: Niks over te melden, ging perfect, beter dan op die gare klinkers waar ik op moest oefenen. -Precisiestop: Ik vond em slordig, examinator vond em goed dus ik ook uiteindelijk  -Noodstop: Mijn favoriet  Ging perfect. Even de benodigde papieren ingevuld en terug naar de rijschool. Leuke route terug genomen en de volgende les gepland. Toen weer in pak naar huis gefietst om daar 20 liter zweet uit mijn kleding te wringen  Tot zo ver: Baby's Bazzie's day out  Whehe, en nu opkenkeren met die teffust posts die slechts 1 smiley bevatten. Verhalen vertellen kun je namelijk ook best leuk 
Hoe ver moet je trouwens fietsen? In je leren pak op de fiets ...  |
hollander172 | maandag 17 juli 2006 @ 17:31 |
Ik weet niet of iemand de hele Ghostriderserie nog in dvd kwaliteit moet hebben? 
Op easytorrent liggen ze klaar. |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 17:31 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 17:30 schreef hicham het volgende:[..] Whehe, en nu opkenkeren met die teffust posts die slechts 1 smiley bevatten. Verhalen vertellen kun je namelijk ook best leuk  Jamaar...Jamaar....dat kost moeite |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 17:34 |
quote: Kilometertje of 5/6  |
hicham | maandag 17 juli 2006 @ 17:37 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 17:31 schreef hollander172 het volgende:Ik weet niet of iemand de hele Ghostriderserie nog in dvd kwaliteit moet hebben? Op easytorrent liggen ze klaar. Ghostrider is zo 1997  quote: Met of zonder helm op?  Lijpo Maar goed, in Den Bosch heb je toch niet veel te verliezen ... |
kratjuh | maandag 17 juli 2006 @ 17:37 |
Hmm straks na het eten motorrijden, of leren ... Lastige keuze .. |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 17:37 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 17:37 schreef hicham het volgende:[..]  Met of zonder helm op?  Lijpo  Maar goed, in Den Bosch heb je toch niet veel te verliezen ... Als het niet zo warm is met helm op  |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 17:37 |
quote: Rijden |
Fulcrum_X | maandag 17 juli 2006 @ 17:41 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 17:30 schreef hicham het volgende:[..] Whehe, en nu opkenkeren met die teffust posts die slechts 1 smiley bevatten. Verhalen vertellen kun je namelijk ook best leuk  
Trouwens ik vraag me af of het verstandig is om je leren pak aan te trekken bij het afrijden.. mijn instructeur had het mij afgeraden omdat sommige instructeurs dat verkeerd op kunnen vatten Bij AVB lijkt het me sowieso anders, mijn examinatoren bij AVB waren relaxed... maar die op het CBR zijn wel kribbig soms het ik het idee |
hicham | maandag 17 juli 2006 @ 17:42 |
quote: Je hebt het verstand van een 11-jarig meisje, d'rom spuit 11  |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 17:43 |
quote: |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 17:44 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 17:41 schreef Fulcrum_X het volgende:[..] [ afbeelding] Trouwens ik vraag me af of het verstandig is om je leren pak aan te trekken bij het afrijden.. mijn instructeur had het mij afgeraden omdat sommige instructeurs dat verkeerd op kunnen vatten Bij AVB lijkt het me sowieso anders, mijn examinatoren bij AVB waren relaxed... maar die op het CBR zijn wel kribbig soms het ik het idee Ach jah iedereen die me laat zakken krijgt een nekschot Enne leek me niet echt handig om nou ineens met spijkerbroek te gaan rijden terwijl ik altijd met leren broek les  |
Fulcrum_X | maandag 17 juli 2006 @ 18:10 |
quote: Dat duurde niet lang.. Hicham? Stoner bashing time |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 18:11 |
quote: Oprotten |
-XX- | maandag 17 juli 2006 @ 18:12 |
quote: Tschkkkkk In werkelijkheid heb ik het verstand van einstein |
Alexxxxx | maandag 17 juli 2006 @ 18:14 |
Welkom man_in_love, nieuwe mod van PTA!
zo, blij dat ik straks niet meer in deze kutreeks verplicht mee hoef te lurken. |
-XX- | maandag 17 juli 2006 @ 18:15 |
quote: Ik las het net Haha dan mag je weer de beest uit hangen |
Tommy_Kuklinski | maandag 17 juli 2006 @ 18:15 |

motomuizen  alles goed hier, ligt er nog ergens een leuk relletje op de loer?  |
Alexxxxx | maandag 17 juli 2006 @ 18:15 |
quote: Gewoon iedereen uit de MC ongenuanceerd een kutkneus vinden en zo ja  |
-XX- | maandag 17 juli 2006 @ 18:16 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 18:15 schreef Tommy_Kuklinski het volgende: motomuizen  alles goed hier, ligt er nog ergens een leuk relletje op de loer?  Ben jij nieuw hier! Of was ik nieuwer hier! ? |
lipje | maandag 17 juli 2006 @ 18:17 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 18:15 schreef Alexxxxx het volgende:[..] Gewoon iedereen uit de MC ongenuanceerd een kutkneus vinden en zo ja  en terecht natuurlijk  |
Tommy_Kuklinski | maandag 17 juli 2006 @ 18:18 |
quote: Ik ben bang dat jij hier nieuwer bent  |
-XX- | maandag 17 juli 2006 @ 18:20 |
quote: Oke Nouja Aangenaam
Pizzaaaa |
Alexxxxx | maandag 17 juli 2006 @ 18:20 |
quote: Ach, ze is in ieder geval een stuk slimmer dan jij. |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 18:20 |
quote: Mogen we em al gaan uitschelden? |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 18:21 |
quote: Wie de neuk is u dan? |
Alexxxxx | maandag 17 juli 2006 @ 18:21 |
quote: hij wil een vrij streng beleid gaan hanteren las ik in FC, dus ga vooral je gang. |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 18:23 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 18:21 schreef Alexxxxx het volgende:[..] hij wil een vrij streng beleid gaan hanteren las ik in FC, dus ga vooral je gang. Wat een lutser Houd ie nooit vol, hebben we hier veel te veel tijd voor  |
Alexxxxx | maandag 17 juli 2006 @ 18:25 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 18:23 schreef BazzieK het volgende:[..] Wat een lutser  Houd ie nooit vol, hebben we hier veel te veel tijd voor  ik durf te wedden dat binnen een week richardgie de enige MCer is zonder ban, als m_i_l inderdaad uit gaat voeren wat hij van plan is. |
Fulcrum_X | maandag 17 juli 2006 @ 18:25 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 18:25 schreef Alexxxxx het volgende:[..] ik durf te wedden dat binnen een week richardgie de enige MCer is zonder ban, als m_i_l inderdaad uit gaat voeren wat hij van plan is. Waarom stop je eigenlijk Alex?
Enne heb ik ook notities? |
Alexxxxx | maandag 17 juli 2006 @ 18:26 |
quote: Ik kan me niet meer vinden in het huidige beleid. En je hebt 2 notes ja. |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 18:26 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 18:25 schreef Alexxxxx het volgende:[..] ik durf te wedden dat binnen een week richardgie de enige MCer is zonder ban, als m_i_l inderdaad uit gaat voeren wat hij van plan is. En dat houd ons tegen? Ghostje is zo gemaakt  |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 18:27 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 18:26 schreef Alexxxxx het volgende:[..] Ik kan me niet meer vinden in het huidige beleid. En je hebt 2 notes ja. Jaaaaa, plemp mijn notes eens hier neer  |
Fulcrum_X | maandag 17 juli 2006 @ 18:28 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 18:26 schreef Alexxxxx het volgende:[..] Ik kan me niet meer vinden in het huidige beleid. En je hebt 2 notes ja. Oh.. maar je moet toch zelf je lol hebben? Stop je compleet met posten
Enne wat is de kern van die notities? |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 18:28 |
Die nieuwe mod heb ik trouwens nog nooit zien posten in PTA  |
Alexxxxx | maandag 17 juli 2006 @ 18:30 |
quote: moet je je voorstellen dwat de FA's en A's dus van de PTA users vinden, dat ze iemand mod maken die hier amper post tot nu toe. |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 18:32 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 18:30 schreef Alexxxxx het volgende:[..] moet je je voorstellen dwat de FA's en A's dus van de PTA users vinden, dat ze iemand mod maken die hier amper post tot nu toe. Ach joh net alsof die weten wat er op straat speelt [/ foute politiek opmerking ]
Maarja wie wil er dan ook mod worden |
Alexxxxx | maandag 17 juli 2006 @ 18:32 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 18:32 schreef BazzieK het volgende:[..] Ach joh net alsof die weten wat er op straat speelt  [/ foute politiek opmerking  ] Maarja wie wil er dan ook mod worden meer dan je denkt |
hicham | maandag 17 juli 2006 @ 18:33 |
Hahahaha, wat hebben die PTA koekblik SC'ers toch een humor he, hahaha, een nieuwe mod, hahaha 
Joh, gaat ff terug naar je koekblikhol  |
hicham | maandag 17 juli 2006 @ 18:34 |
quote: Sorry, was ff aan het eten 
kkbazziek  |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 18:35 |
quote: Waarom in godsnaam, heb 1 keer op verzoek een forum gemod: -resultaat: 280+ users geband , ik uitgekotst en koste nog tijd ook  |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 18:36 |
quote: Ga even met -XX- spelen ofzo  |
Tommy_Kuklinski | maandag 17 juli 2006 @ 18:36 |
quote: Je herkent waarschijnlijk alleen mijn oude user icon.. ik was iig de eerste "koekblik" fapper in de MC  |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 18:36 |
quote:Op maandag 17 juli 2006 18:36 schreef Tommy_Kuklinski het volgende:[..] Je herkent waarschijnlijk alleen mijn oude user icon.. ik was iig de eerste "koekblik" fapper in de MC  Ach kan wel  |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 18:42 |
[PTA SC] Ford Focus Wagon @ 1095 kg
Alexxxx loopt weer eens uit zijn lul te blaffen  |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 18:44 |
Speciaal voor Hiesjam:
even eten  |
-XX- | maandag 17 juli 2006 @ 18:46 |
quote: Tschkk, krijg de eend met een klem op zijn hoofd op je ninja! |
lipje | maandag 17 juli 2006 @ 18:54 |
Wat een leifde hier  |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 18:57 |
quote: DWERG |
-XX- | maandag 17 juli 2006 @ 18:59 |
quote: Haha zegt de man van 1.68 |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 19:00 |
quote: Had het over dat poppetje En ben 1.83 doos |
-XX- | maandag 17 juli 2006 @ 19:01 |
quote: Owwwww dat poppetje Het is een eend! |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 19:03 |
quote: |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 19:16 |
.~ Willem ~. [morgen;vuurwerkshow;nijmegen] zegt: hard citaat; .~ Willem ~. [morgen;vuurwerkshow;nijmegen] zegt: loud pipes save lives
Jaja hij is er vroeg bij  |
hicham | maandag 17 juli 2006 @ 19:30 |
quote: Dat was wel duidelijk, zelfs Nick zou er niet in trappen denks  |
Fulcrum_X | maandag 17 juli 2006 @ 19:34 |
Oh... 
Ik kijk meestal niet in de ASC  |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 19:35 |
quote: zinloos gelul zodat Hiesjam niet PMS wordt |
hicham | maandag 17 juli 2006 @ 19:38 |
PMS Kweenie wat het is, maar ben al el presidente en daar neem ik genoegen mee 
>> ** MEGAMEETING 2K6 Part 2 ** |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 19:39 |
quote: Al aangemeld |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 19:39 |
quote: http://www.gezondheid.be/index.cfm?fuseaction=art&art_id=257
Oftewel ongesteld  |
Fulcrum_X | maandag 17 juli 2006 @ 19:41 |
 |
BazzieK | maandag 17 juli 2006 @ 19:42 |
quote: Wannabe me  |
hicham | maandag 17 juli 2006 @ 19:44 |
quote: Oh, kwartje valt nu pas ...  |
Fulcrum_X | maandag 17 juli 2006 @ 19:44 |
Nee dank je  |
Fulcrum_X | maandag 17 juli 2006 @ 19:44 |
Vol: Fok! Motorclub [SC deel 512] Aprilia RSV Tuono 1000R
[ Bericht 92% gewijzigd door Fulcrum_X op 17-07-2006 19:49:53 ] |