En hier kunnen we weer verder.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 10:16 schreef mirugai het volgende:
Ok, ff. over die spieren. Je kunt niet zo makkelijk zeggen hoe de spierontwikkeling is van klimmers. Over het algemeen hebben goede klimmers stevige handen, onderarmen en een ontwikkelde schouder en rugpartij.
Klimmen draait (erg) kort door de bocht om twee dingen: kracht-gewicht verhouding en techniek/inzicht. Omdat het een technische sport is kun je compenseren: ben je niet zo sterk, maar heb je een goede techniek, dan kun je wellicht dezelfde dingen als iemand die beresterk is, die nog niet eens weet wat indraaien is bijv. En stel dat je sterk bent, maar zwaar, dan kan een slappe broodmagere klimmer je toch strak voorbij klimmen. Neem bijv. een sport als wielrennen, daar heb je weliswaar ook kracht- en techniekwielrenners, daar draait het infeite om het rondraaien van de trappers, waardoor alle wielrenners erg ontwikkelde benen hebben. Bij klimmen is die belasting niet zo eenzijdig. Je kunt het het beste met ballet/dans vergelijken.
En dan hebben we het nog niet eens over de discipline. Voor boulderen maakt het niet zoveel uit of je superlicht bent, belangrijker is dat je bovenlichaamkracht hebt en naarmate de boulders moeilijker worden wordt lichaamsspanning een belangrijke factor. Voor routes van 30+ meter wil je licht zijn, een goed duur hebben en dunne onderarmen hebben, zodat je niet snel verzuurd. En dan maakt het ook nog verschil of je binnen of buiten je routes doet. Iha. zijn routes buiten wat minder fysiek, dan binnen. Tegenwoordig zijn routes op wedstrijden van een meer boulderachtig karakter.
Verder is er ook nog eens de enorme diversiteit in de routes/boulders: plaat, overhang, dak, gatenroutes, randjes etc. etc. die ieder weer andere dingen van je lichaam vergen.
Kortom, hoe je er door je spieropbouw van jarenlang keihard klimmen uit komt te zien kun je niet zeggen; hangt ook nog van je lichamelijke aanleg af.
Hier in NL heeft het merendeel van de klimmers de techniek van een natte dweil, waardoor er vooral gefocused wordt op kracht. Je ziet best wel veel in het bovenlichaam te gespierde klimmers voor het niveau dat ze klimmen
1 2 3 | 3b 4b 5b 6b 7b 8b 3c 4c 5c 6c 7c 8c |
x2 goed gedaanquote:Op dinsdag 20 juni 2006 12:16 schreef Gripper het volgende:
En props voor Roel voor het maken van die uitgebreide OP natuurlijk!!
Dat wil ik best wel eens doenquote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:36 schreef man_in_love het volgende:
Zow... Lange winterslaap gehouden en zojuist soort van ontwaakt... Dus tijd om weer eens die luie klimspieren te trainen.
Alleen zoek ik een soort van klimmaatje, en wel in Zuid Limburg (Rocca oid)...
Is er iemand (ik zag in de OP al Tha_T ivm mijn locatie) die me daar eens bekend kan maken met wat mensen met wie ik evt. weer eens zou kunnen gaan klimmen?
Nou dat dus...
Bjoeks' muren zijn zo opgebouwd dat bepaalde muren veel makkelijke routes hebben en bepaalde muren veel moeilijke. Zo hebben muren als Zappa, Emoro en Beda voornamelijk veel 3, 4, 5 en een paar 6 routes. Voor de moeilijkere routes moet je Fakir, Autoroute, La Plage, Styx en Bout Du Monde hebben. Die laatste mist een aardig aantal routes, aangezien die voor het NSK bijna leeg gehaald is. Ik denk dat ze die nog weer aan het opbouwen zijn.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:34 schreef Tha_T het volgende:
Hmm, als ik de topo van Bjoeks bekijk is het best een hal met weinig toproutes? Of zie ik dat verkeerd? De 7a's zijn echt op 1 hand te tellen haast
Ja oke. Ik had net ook een of andere printerversie maar daar stonden niet alle routes op. Binnenkort nog maar eens op bezoek gaan danquote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:45 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Bjoeks' muren zijn zo opgebouwd dat bepaalde muren veel makkelijke routes hebben en bepaalde muren veel moeilijke. Zo hebben muren als Zappa, Emoro en Beda voornamelijk veel 3, 4, 5 en een paar 6 routes. Voor de moeilijkere routes moet je Fakir, Autoroute, La Plage, Styx en Bout Du Monde hebben. Die laatste mist een aardig aantal routes, aangezien die voor het NSK bijna leeg gehaald is. Ik denk dat ze die nog weer aan het opbouwen zijn.
4 uur rijden voor een klimhal? Nou ja, meld het even als je die kant op gaat, halverwege Maastricht en Groningen ligt namelijk het pittoreske plaatsje Ede. Prima plek voor een koffiestop. Kunnen we er eens een klimmeet in Groningen van makenquote:Op dinsdag 20 juni 2006 22:01 schreef Tha_T het volgende:
[..]
Ja oke. Ik had net ook een of andere printerversie maar daar stonden niet alle routes op. Binnenkort nog maar eens op bezoek gaan dan
Ik heb familie wonen in Delfzijl dus als ik ga dan ga ik ook een weekend ofzo. En dan is 4 uur rijden niet zo heel erg lang. En over de koffiestop mail ik je dan welquote:Op woensdag 21 juni 2006 08:50 schreef Gripper het volgende:
[..]
4 uur rijden voor een klimhal? Nou ja, meld het even als je die kant op gaat, halverwege Maastricht en Groningen ligt namelijk het pittoreske plaatsje Ede. Prima plek voor een koffiestop. Kunnen we er eens een klimmeet in Groningen van maken
Bij mij wel iigquote:Op woensdag 21 juni 2006 10:09 schreef mirugai het volgende:
In de OP staat het niveau binnen/hal van wat klimmers. Ik neem aan dat daarmee wordt bedoeld wat men klimt in een klimhal, dus naklimmend, omdat dat voornamelijk wordt gedaan?
Meerdere touwlengtes? Ook in een hal kan je voorklimmen?quote:Op woensdag 21 juni 2006 10:44 schreef Tha_T het volgende:
Op de rots is het alleen maar voorklimmen uiteraard en dus is het binnen alleen maar naklimmend.
Is wel het leukste uiteraard he. Alleen valt het zo tegen in Belgie qua meedere touwlengtes. En in Duitsland sluiten ze de goede routesquote:
Ja zeker weten maar binnen voorklimmen is gewoon niet helemaal mijn ding. Ik weet niet waaromquote:Ook in een hal kan je voorklimmen?
Ik snap je dilemma, ik heb ook niet zoveel lol in binnen voorklimmen. Maar ik probeer het wel regelmatig te doen, om het niet te verleren.quote:Op woensdag 21 juni 2006 10:56 schreef Tha_T het volgende:
[..]
Is wel het leukste uiteraard he. Alleen valt het zo tegen in Belgie qua meedere touwlengtes. En in Duitsland sluiten ze de goede routes![]()
[..]
Ja zeker weten maar binnen voorklimmen is gewoon niet helemaal mijn ding. Ik weet niet waarom
quote:Op woensdag 21 juni 2006 11:27 schreef Gripper het volgende:
[..]
Mooie wending voor het topic: wat zijn een ieders zomerplannen op klimgebied? (Of anders buitensportend?) En als je niet gaat klimmen, mag je daar wel een verdomd goede reden voor hebben!!![]()
quote:Op maandag 3 juli 2006 12:01 schreef Tootoo het volgende:
Waar kan je jezelf trouwens aanmelden als klimmer van fok?
quote:Op woensdag 24 mei 2006 00:11 schreef Roel_spaarndam het volgende:
Uit pure verveling ben ik alvast begonnen aan een nieuwe OP voor deel 3, maar ik had ff een vraagje: Zou iedereen ff dit korte lijstje in willen vullen?, dan kan ik dat er weer in verwerken in een soort van overzicht van de klimmers hier
![]()
Disciplines: (sportklimmen, rotsklimmen, alpinisme, ijsklimmen, boulderen)
Niveau hal/rots : (4,5a,5b,5c etc)
Niveau Alpinisme : (F,PD(+), AD(+), D(+), ED(+))
Favoriete hal : (spreekt voor zich)
Voorklimmen : (ja/nee)
Overige: (kan vanalles zijn)
Op en/of aanmerkingen zijn altijd welkom![]()
Perfect, ik gooi hem wel voor je op de wiki. Heb toch nog even niets te doenquote:Op maandag 3 juli 2006 12:16 schreef Tootoo het volgende:
Dat zijn nog eens snelle reacties
Disciplines: Sportklimmen, Rotsklimmen
Niveau hal/rots : Hal: 6b / 6b+, rots: 5b (pas 2 keer buiten geklommen)
Niveau Alpinisme : -
Favoriete hal : Neoliet Tilburg
Voorklimmen : Ja
Overige: Klimmend sinds begin 2005 met een totale stop van 6 maanden en een keer of 2 a 3 per week, maar wil graag toch richting de 6c gaan (ambitieus ben ik wel)
Zoiets?
Ah, ik wilde het ook net gaan doenquote:Op maandag 3 juli 2006 12:25 schreef Tha_T het volgende:
[..]
Perfect, ik gooi hem wel voor je op de wiki. Heb toch nog even niets te doen
Sneller zijnquote:Op maandag 3 juli 2006 12:28 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Ah, ik wilde het ook net gaan doen
Nou, dan kom ik dat woensdagavond even checken. Werk nu 3 dagen per week in Nieuwegein, dus dan is de hal niet bepaald een omwegquote:Op vrijdag 7 juli 2006 14:07 schreef Sport_Life het volgende:
Nou voor mij te warm om binnen te klimmen hoor. Bij ons in Ngein is het echt niet te harden als de hele dag de zon schijnt.
Ik heb mijn klimtouw (60 meter) voor 60 euro in Tsjechie gekocht. Verderop zal het wel goedkoper zijn gok ikquote:Op vrijdag 7 juli 2006 14:47 schreef maok het volgende:
Ik ga in augustus naar Budapest, zouden klimspullen, vooral schoentjes daar goedkoper zijn dan hier? Weet iemand toevallig winkels in Budapest waar ze dat verkopen.
Wallisquote:Op woensdag 21 juni 2006 18:17 schreef Lortnoc het volgende:
Mijn zomerplannen (of september iig) o.a.:
Wallis, Zinalrothorn: Rothorngrat, Obergabelhorn: Arete du Coeur (NNW graat).
In juli ga ik hopelijk nog een lang weekendje, dan misschien de Salbitschijen S-grat.
De tochten die je gemaakt hebt, die zijn dan neem ik aan over iets normalere paden en dergelijke?quote:Ja, ik heb redelijk wat geklommen in de Franse en Zwitserse Alpen - bijna allemaal vrij eenvoudige tochten trouwens. Over genoeg graten gelopen waar je niet gaat zekeren maar waar een uitbrekend rotsblok wel zeer ernstige gevolgen kan hebben. Daar kan een ongeluk zoals uit het nieuwsbericht best gebeuren zonder dat er 'fouten' worden gemaakt - dat is in het verleden ook vaak zat gebeurd helaas. Dat is toch wel prettig aan sportklimmen: er gebeurt vrijwel nooit iets ernstigs zonder dat er echt fouten gemaakt worden. Maar jij gaat naar Chamonix dit jaar zag ik? Gaaf. Waar precies? [En misschien is het idd beter dit voort te zetten in het klimtopic]
Nee, (ook) alpien terrein. Een paar cursussen gedaan en een aantal tochten zelfstandig gemaakt. Graatjes, sneeuwstampen, puinterrein, etc. Op wat niet al te lastige toppen gestaan. Erg leuke tijd gehad.quote:Op maandag 24 juli 2006 23:17 schreef Tootoo het volgende:
De tochten die je gemaakt hebt, die zijn dan neem ik aan over iets normalere paden en dergelijke?
Maar je gaat ons toch niet vertellen er mee gestopt te zijn he?quote:Op maandag 24 juli 2006 23:34 schreef Zpottr het volgende:
[..]
Nee, (ook) alpien terrein. Een paar cursussen gedaan en een aantal tochten zelfstandig gemaakt. Graatjes, sneeuwstampen, puinterrein, etc. Op wat niet al te lastige toppen gestaan. Erg leuke tijd gehad.
Overigens opgeteld (nog) meer lol gehad aan sportklimmen, gewoon omdat ik dat veel meer gedaan heb.
Heej, het is dus gelukt? gefeliciteerd! Doe maar een leuk verslagje van de beklimmingquote:Op dinsdag 25 juli 2006 15:22 schreef avw1982 het volgende:
Niet echt klimmen maar toch een mooie foto.
[afbeelding]
Neequote:Op dinsdag 25 juli 2006 13:11 schreef Tootoo het volgende:
[..]
Maar je gaat ons toch niet vertellen er mee gestopt te zijn he?![]()
![]()
Daar hebben we natuurlijk kracht circuitjes uitgevondenquote:Op dinsdag 25 juli 2006 18:57 schreef Zpottr het volgende:
[..]
NeeAl zit ik wel in een dalletje. En met dit weer een hal in om weer eens te voelen hoeveel kracht ik eigenlijk kwijt ben is niet echt... motiverend.
Als het wat koeler is maar weer eens de rots in.
Pssst, ik zat er al eventjes hoorquote:Op woensdag 26 juli 2006 17:38 schreef Gripper het volgende:
Misschien hadden mensen dit nieuwsbericht (inclusief de typisch debiele frontpage reacties) al gezien. Het is in ieder geval daardoor dat Totoo en Zpottr hier terecht zijn gekomen![]()
Nederlandse bergbeklimmer sterft na val in Alpen
Ik schrok er erg van, het is natuurlijk altijd naar om zoiets te lezen... En meteen ga je nadenken: zitten er nu bekenden van mij in die omgeving? Wie kan het zijn? Ik dacht nog heel even aan de mogelijkheid dat er iets ernstigs met Roel (ook actief hier) was. maar die zit voorzover ik weet niet in Zwitserland. Inmiddels is identiteit van de jongen bekend, zie de site van de ASAC voor meer info.![]()
Sterkte aan de nabestaanden!!
excusi miquote:
Ik lees dat je niveau 6b is; dat dak in Tilburg is behoorlijk fors, wonderdelijk dat daar lage 6'en doorheen lopen.quote:Op woensdag 26 juli 2006 14:32 schreef Tootoo het volgende:
Daar hebben we natuurlijk kracht circuitjes uitgevondenIk heb gisteren nog wat dakroutes geklommen (Neoliet Tilburg), ook lekker om je kracht op pijl te houden vind ik
Als het goed is, worden er komend weekend wat fotos van gemaakt ook (gisteren zijn er ook fotos gemaakt maar die zijn niet helemaal super geworden vind ik zo
).
Die reactiesquote:Op woensdag 26 juli 2006 17:38 schreef Gripper het volgende:
Misschien hadden mensen dit nieuwsbericht (inclusief de typisch debiele frontpage reacties) al gezien. Het is in ieder geval daardoor dat Totoo en Zpottr hier terecht zijn gekomen![]()
Nederlandse bergbeklimmer sterft na val in Alpen
Ik schrok er erg van, het is natuurlijk altijd naar om zoiets te lezen... En meteen ga je nadenken: zitten er nu bekenden van mij in die omgeving? Wie kan het zijn? Ik dacht nog heel even aan de mogelijkheid dat er iets ernstigs met Roel (ook actief hier) was. maar die zit voorzover ik weet niet in Zwitserland. Inmiddels is identiteit van de jongen bekend, zie de site van de ASAC voor meer info.![]()
Sterkte aan de nabestaanden!!
Ik ken een jongen die daar bij betrokken was, zou zeer waarschijnlijk nog met hem gaan klimmen. Maar voorlopig heeft hij heel andere dingen aan zijn hoofdquote:Op woensdag 26 juli 2006 20:25 schreef Tha_T het volgende:
[..]
Die reacties
Sterkte voor de nabestaanden uiteraard.
Het minimale is 6a tegen het dak en op zich prima te doen. De route loopt gedeeltelijk namelijk via de zijkant en alleen het laatste stuk is echt het dak zelf. Dus op zich prima te doenquote:Op woensdag 26 juli 2006 18:10 schreef mirugai het volgende:
[..]
Ik lees dat je niveau 6b is; dat dak in Tilburg is behoorlijk fors, wonderdelijk dat daar lage 6'en doorheen lopen.
Kracht circuitjes? Onder de zevende graad is dat toch allemaal niet nodig. Op je techniek trainen en snel!![]()
Heb wel wat ervaring met afdalen. Alleen heb ik daar never nooit niet 2 touwen voor gebruikt. En het verhaal met 1 touw lijkt me wel gesneden koek op zichquote:Op zaterdag 29 juli 2006 19:47 schreef Tootoo het volgende:
Gisteren heb ik voor het eerst eens geklommen met mijn nieuwe touw. Nadat we het touw goed uitgesplitst hadden zodat er makkelijk gezekerd kon worden eens wezen klimmen ed, ging allemaal prima! Enige wat ik me afvroeg en afvraag is hoe het makkelijkst een abseil gemaakt kan worden? Zijn hier dus mensen die meer ervaring hebben met dubbeltouw en dat graag ook willen delen?
Je wilt echt niet dat je mooie dubbeltouw hopeloos in de knoop komt, en vooral op een neigende wand met bosjes is dat risico erg groot. Ook voor de abseil allebei de touwen dus apart uitsplitsen. Eerst de knoop leggen, de beste is gewoon een simpele sackstich. Dat lijkt eng, zo'n enkele knoop, maar hij zit altijd muurvast, en heeft als grote voordeel dat hij omhoog draait als hij over een scherpe rand gaat, en er dus niet op blijft hangen. Dit moet je maar eens een keer testen met je touw om te zien wat ik bedoel. Hou wel flink wat touw over dat uit de knoop komt: een centimeter of 20 zeker. Dan kan ie eventueel nog iets werken zonder risico op losschieten.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 19:47 schreef Tootoo het volgende:
Gisteren heb ik voor het eerst eens geklommen met mijn nieuwe touw. Nadat we het touw goed uitgesplitst hadden zodat er makkelijk gezekerd kon worden eens wezen klimmen ed, ging allemaal prima! Enige wat ik me afvroeg en afvraag is hoe het makkelijkst een abseil gemaakt kan worden? Zijn hier dus mensen die meer ervaring hebben met dubbeltouw en dat graag ook willen delen?
Aangezien ik de cursus bij de NSAC gedaan heb, moet je wel al enige klimervaring hebben. Ook moet je lid zijn van een SAC (Studenten Alpen Club) om deel te mogen nemen. Als je dus studeerd is het zeer de moeite waard om van een Sac lid te worden. Je leert er alvast de basisdingen, en cursussen zijn veel goedkoper (en beter) dan bij de NKBV.quote:Op maandag 7 augustus 2006 08:59 schreef avw1982 het volgende:
Leuk verslag. Is de cursus ook goed te doen voor iemand zonder enige klimervaring?
Ik ben helaas geen student en heeft nog geen enkele klimervaring dus dat gaat hem niet worden.quote:Op maandag 7 augustus 2006 10:41 schreef Roel_spaarndam het volgende:
[..]
Aangezien ik de cursus bij de NSAC gedaan heb, moet je wel al enige klimervaring hebben. Ook moet je lid zijn van een SAC (Studenten Alpen Club) om deel te mogen nemen. Als je dus studeerd is het zeer de moeite waard om van een Sac lid te worden. Je leert er alvast de basisdingen, en cursussen zijn veel goedkoper (en beter) dan bij de NKBV.
ik denk dat ik maar in de promo commissie ga![]()
hehe, ik klim inmiddels alweer een paar jaartjes, maar heb praktisch geen enkele fatsoenlijke klimfoto van mezelf. De meest fatsoenlijke staat volgens mij in de Bleau gids van Bart.quote:Op maandag 7 augustus 2006 19:02 schreef avw1982 het volgende:
Foto's kwijt is helemaal sneu. Als ik mijn vakantiefoto's kwijt was geraakt, dan had ik gillend gek geworden.
Al had ik geen foto's kunnen maken op Uhuru-peak had ik iig flink lopen balen.quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 14:10 schreef mirugai het volgende:
[..]
hehe, ik klim inmiddels alweer een paar jaartjes, maar heb praktisch geen enkele fatsoenlijke klimfoto van mezelf. De meest fatsoenlijke staat volgens mij in de Bleau gids van Bart.
Tijdens het klimmen heb ik nooit zin om tijd uit te trekken. Ik sleep wel altijd m'n kamera mee, maar is dus meestal totaal overbodig.
Dat zal inderdaad schrikken zijn ja. En nog een fout in het artikel ook: 400 meter is wel erg laag voor hoogteziekte, moet 4000 zijn. Dat is nog steeds een geringe hoogte voor zo'n ernstig resultaat....quote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:04 schreef avw1982 het volgende:
http://www.ad.nl/binnenland/article531553.ece
Dat is dan toch wel even schrikken. 3 weken terug liep ik er nog.![]()
Ach, dat gedrag zie je overal in terug. Als mensen ergens geld voor neertellen, dan moet opeens lood in goud veranderen. Erg irritant. In klimcontext zie ik dat ook bij klimtrainingen: mensen betalen voor een cursus en verwachten dan opeens twee of drie graden beter te klimmen, alsof je alleen een knop om hoeft te draaien om de sterren van de hemel te klimmen. Ik ben er dan erg goed in om ze tijdens de eerste les te kennen te geven dat dat helaas niet zo werkt.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:25 schreef Gripper het volgende:
Jammer hoe wij laagland tirolers, en in het bijzonder die familie altijd denken dat we door een bedrag X neer te leggen alles mogen verwachten, inclusief topgarantie en lekker weer...
Dat moet je ook wel doen, je kunt het enthousiasme van onervaren mensen soms maar beter een beetje de kop indrukken, straks doen ze zichzelf nog wat in hun grenzeloze zelfoverschatting. Je ziet het ook terug bij die trap in Utrecht. Niemand zal het in z'n botte kop halen om toe te geven dat het misschien onverstandig was om met 50 man te staan hossen op een trap die hooguit is ontworpen op de statische belasting van 2 man per trede, plus een veiligheidsmarge. Natuurlijk was de constructie foutquote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:59 schreef mirugai het volgende:
[..]
Ach, dat gedrag zie je overal in terug. Als mensen ergens geld voor neertellen, dan moet opeens lood in goud veranderen. Erg irritant. In klimcontext zie ik dat ook bij klimtrainingen: mensen betalen voor een cursus en verwachten dan opeens twee of drie graden beter te klimmen, alsof je alleen een knop om hoeft te draaien om de sterren van de hemel te klimmen. Ik ben er dan erg goed in om ze tijdens de eerste les te kennen te geven dat dat helaas niet zo werkt.
prettige vakantie, en ik zal met je mee hopen voor het weerquote:Op vrijdag 11 augustus 2006 11:01 schreef Gripper het volgende:
Zo, nog een half dagje werken en dan ben ik er ook vandoor: lekker 2,5 week klimmen in de Ecrins. het weer is helaas niet echt optimaal, hoop dat het na het weekend wat beter wordt....
Prima verslagje, en maar al te bekende foto'squote:Op vrijdag 11 augustus 2006 15:08 schreef Roel_spaarndam het volgende:
[..]
prettige vakantie, en ik zal met je mee hopen voor het weer![]()
ik waz op BAZquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 14:46 schreef mirugai het volgende:
ff. dit topic omhoog schoppen...
Zijn er nog mensen die naar BAZ gaan komend weekend?
Tja, dat was wel oké. Niet optimaal... Mijn klimmaatje kwam er tijdens het klimmen van onze eerste lange rotsroute (niet eens zo heel moeilijk) achter dat zijn hoogtevrees hem ernstig belemmert bij wat ie wil doen. Die hoogtevrees is een beetje raar selectief: op korte routes in klimtuintjes gaat alles prima, via ferrata's gaan prima, bergwandelen langs steile afgronden gaat prima, maar lange rotsroutes met veel lucht onder de voeten en hachelijke alpine stapjes gaan mis. Het is enkele keren voorgekomen dat we ergens onderaan een route stonden, en dat hij het niet zag zitten en we teruggegaan zijn. Dat is natuurlijk voor ons allebei niet leuk. Hij voelt zich schuldig, en ik zit me op te vreten omdat ik weet dat ie het best kan en dat we zo dat ding op kunnen hobbelen.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 12:35 schreef Roel_spaarndam het volgende:
Hoe was het eigenlijk in aillefroide Pieter, ik heb wel weer eens zin in een verslagje
hatsa, da's fors! Is dat gebeurd bij het klimmen? (niet dat dat uitmaakt trouwens...). Sterkte en beterschap in ieder geval.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 13:13 schreef freecell het volgende:
Pols gescheurd, Handwortelbeentje gebroken, 3 maand niet klimmen.
Nou klimmen, klimmen....quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 13:42 schreef mirugai het volgende:
[..]
hatsa, da's fors! Is dat gebeurd bij het klimmen? (niet dat dat uitmaakt trouwens...). Sterkte en beterschap in ieder geval.
Dan gebeurde het waarschijnlijk bij de afdaling. Altijd gevaarlijk he, je bent moe van de beklimming en je let dan niet meer zo goed op. Je weet het: de top is pas halverwege!!quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 13:52 schreef freecell het volgende:
[..]
Nou klimmen, klimmen....
Traplopen, valt dat onder klimmen?
Ik zag de trap niet en ging rechtdoor
Dank jequote:Op dinsdag 29 augustus 2006 14:20 schreef Gripper het volgende:
[..]
Dan gebeurde het waarschijnlijk bij de afdaling. Altijd gevaarlijk he, je bent moe van de beklimming en je let dan niet meer zo goed op. Je weet het: de top is pas halverwege!!
En beterschap![]()
He, ik heb altijd zin om buiten te klimmen! Probleempje is dat een paar weken terug een stomme bromfietser me van m'n motor heeft gekaramboleerd, waardoor ik nu met een gekneusde rib zit. En dan kun je echt helemaal niks, eh? Dan pas merk je hoe belangrijk lichaamsspanning is bij het klimmen. Afgelopen weekend bij BAZ, had ik er echt de pest in en ben ik gewoon door de pijnsgrens gaan boulderen. Tsja, dat heeft heeft het herstel geen goed gedaan, maar het was het wel waard. Voor wie het heeft gemist, het was erg leuk!quote:Op donderdag 31 augustus 2006 10:45 schreef Gripper het volgende:
Heeft er iemand hier zin en tijd om komend weekend weg te gaan?
Handig, maar ik heb even snel zitten kijken wat de kosten zijn, je gaat zo richting de 250 voor 2 man. Voor minder dan dat geld kun je zelf rijden, en nog meer meesjouwen ook.quote:Op maandag 4 september 2006 19:46 schreef Roel_spaarndam het volgende:
Ik hoop dat iemand er wat aan heeft.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |