helaas..quote:Op zondag 18 juni 2006 01:59 schreef DonJames het volgende:
Laat me raden, je wil een gepimpte CRX DelSnol?
nopequote:Op zondag 18 juni 2006 02:20 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]En verzekeren op je moeders naam zeker?
nee! en nou optyfen uit mn topicquote:Op zondag 18 juni 2006 02:18 schreef Repeat het volgende:
Was jij trouwens niet die gene met "iets op zn lip?"
goeie pauper dan dat ie daar al zijn geld aan kwijt was.quote:Op zondag 18 juni 2006 02:31 schreef admiraal_anaal het volgende:
Ex-vriend van mij die heeft dus al ze geld in zijn wagen gestopt, elk dubbeltje dat hij had ging in zijn opgepimpte wagen zitten en dan wel met ons uitgaan en op onze kosten drinken want meneer had geen geld, vond het zonde, wilde nooit iets doen want dat kostte geld, 3x in de week auto wassen en poetsen![]()
Zolang zamerhand is hij hierdoor helemaal alleen overgebleven omdat hij bij iedereen aan het uitnemen was en te gierig was ooit iets mee te betalen of voor zichzelf te betalen maar wel beledigd zijn als hij niet meegevraagd werd met uitgaan of dat niemand aanbod te betalen
Auto was ook crx trouwens
KIJK dat is een topppunt van overdrevenquote:Op zondag 18 juni 2006 02:31 schreef admiraal_anaal het volgende:
Ex-vriend van mij die heeft dus al ze geld in zijn wagen gestopt, elk dubbeltje dat hij had ging in zijn opgepimpte wagen zitten en dan wel met ons uitgaan en op onze kosten drinken want meneer had geen geld, vond het zonde, wilde nooit iets doen want dat kostte geld, 3x in de week auto wassen en poetsen![]()
Zolang zamerhand is hij hierdoor helemaal alleen overgebleven omdat hij bij iedereen aan het uitnemen was en te gierig was ooit iets mee te betalen of voor zichzelf te betalen maar wel beledigd zijn als hij niet meegevraagd werd met uitgaan of dat niemand aanbod te betalen
Auto was ook crx trouwens
ok ik heb 1 goede vriend die heeft zn rjibewjis.. rijdt af en toe eens.quote:Op zondag 18 juni 2006 02:30 schreef zoalshetis het volgende:
ik denk dat je vrienden het niet erg vinden om daar af en toe in mee te mogen rijden.
vandaar dat ik ook schreef mee rijden.quote:Op zondag 18 juni 2006 03:03 schreef Asmooh het volgende:
[..]
ok ik heb 1 goede vriend die heeft zn rjibewjis.. rijdt af en toe eens.
ik laat hem 1x! zonder GPS rijden van ridderkerk naar rotterdam (12km) en hij komt in belgie uit
hij mag mijn auto niet lenen hoor
Het is een verbouwde Toyota, dat is best te verzekerenquote:Op zondag 18 juni 2006 02:20 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]En verzekeren op je moeders naam zeker?
Maak je nou een grap? Hij post namelijk een plaatje van een als Ferrari 355 vermomde MR2quote:Op zondag 18 juni 2006 03:28 schreef Bigs het volgende:
Als ik een Ferrari 355 (volgens mij is dat wat je hierboven post) wilde kopen dan zou ik een Ferrari 355 kopen.. schijt aan anderenJe beste maat kan nog steeds gewoon mee
Als het echter om een MR2 gaat oid dan zou ik gewoon een fatsoenlijke auto kopen
* Asmooh haat auto kennersquote:Op zondag 18 juni 2006 03:42 schreef JMS00 het volgende:
[..]
Maak je nou een grap? Hij post namelijk een plaatje van een als Ferrari 355 vermomde MR2![]()
Anyhow zou ik toch gewoon deze wagen kopen en je vrienden laten lopen.quote:Op zondag 18 juni 2006 04:00 schreef Asmooh het volgende:
[..]
* Asmooh haat auto kenners
ontopic:
bodykit kost al snel 4000 pond
dus auto blijft alsnog aardig duur
Deze kit ken ik al een tijdje en heb zelf ook wel eens foto's gepost hiervan. Ik herken de foto dus direct. Daarnaast kan je het zien aan de C-stijl van de auto. Die klopt niet met de originele. Maar goed, Ferrari kenners zullen het verschil snel zien, n00b's niet.. Als je de interior-kit er ook nog bij neemt zal bijna niemand merken dat het een neppert is... Totdat je hem startquote:Op zondag 18 juni 2006 11:16 schreef zoalshetis het volgende:
hoe zien jullie in godsnaam dat dat geen echte ferrari is?
die witte miami vice ferrari was toch ook een neppert? met fiat motor oid?quote:Op zondag 18 juni 2006 11:22 schreef SIGMA-X10 het volgende:
[..]
Deze kit ken ik al een tijdje en heb zelf ook wel eens foto's gepost hiervan. Ik herken de foto dus direct. Daarnaast kan je het zien aan de C-stijl van de auto. Die klopt niet met de originele. Maar goed, Ferrari kenners zullen het verschil snel zien, n00b's niet.. Als je de interior-kit er ook nog bij neemt zal bijna niemand merken dat het een neppert is... Totdat je hem start
In Miami Vice hadden ze 3 witte Ferrari's vanaf seizoen 3. 2 van de 3 waren originele Ferrari Testarossa's en de derde was een omgebouwde Tomasso De Tomaso geloof ik. Deze werd als stuntauto gebruikt.quote:Op zondag 18 juni 2006 11:24 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
die witte miami vice ferrari was toch ook een neppert? met fiat motor oid?
ik hoor of zie dat verschil niet zo goed.
Was die auto in Miami Vice geen Latarossa?quote:Op zondag 18 juni 2006 11:35 schreef SIGMA-X10 het volgende:
In Miami Vice hadden ze 3 witte Ferrari's vanaf seizoen 3. 2 van de 3 waren originele Ferrari Testarossa's en de derde was een omgebouwde Tomasso geloof ik. Deze werd als stuntauto gebruikt.
In de eerste 2 seizoenen hadden ze een Chevrolet die omgebouwd was zodat deze leek op een Ferrari Daytona.
van tubbs idd.quote:Op zondag 18 juni 2006 11:35 schreef SIGMA-X10 het volgende:
[..]
In Miami Vice hadden ze 3 witte Ferrari's vanaf seizoen 3. 2 van de 3 waren originele Ferrari Testarossa's en de derde was een omgebouwde Tomasso De Tomaso geloof ik. Deze werd als stuntauto gebruikt.
In de eerste 2 seizoenen hadden ze een Chevrolet die omgebouwd was zodat deze leek op een Ferrari Daytona.
dat is een echte, kijk maar naar het driehoek ruitje aan de zijkant...quote:Op zondag 18 juni 2006 11:27 schreef Skimmer het volgende:
is dit dan ook geen echte?
[afbeelding]
ik zie het niet....![]()
nee, bodykit zorgt er voor dat hij precies de juiste afmetingen heeftquote:Op zondag 18 juni 2006 12:22 schreef Wojworshebn het volgende:
Die neppert is toch ook gewoon veel kleiner, qua afmetingen?
binnenkant wordt natuurlijk ook goed als bijna gelijk gemaakt aan het orgineelquote:Op zondag 18 juni 2006 12:02 schreef Waxxer het volgende:
Maaarrrr zit er dan ook een Toyota-dashboard in??![]()
nep of niet, zoals iemand al eerder zei.. je moet een kenner zijn om dat te kunnen zienquote:Op zondag 18 juni 2006 08:06 schreef _-rally-_ het volgende:
Dus eigenlijk vraag je of je moet kiezen voor vrienden of een nep-Ferrari![]()
![]()
echter ieder klein kind van 5 hoort al dat het geen ferrari isquote:Op zondag 18 juni 2006 12:42 schreef Asmooh het volgende:
[..]
nep of niet, zoals iemand al eerder zei.. je moet een kenner zijn om dat te kunnen zien
Daarbij scheeld het heel erg veel geld, je heb een mooie auto en geen overkill golfje zoals veel dat wel hebben
Kijk ik zou niet dood gevonden willen worden in een oude roest BWM in een kampquote:Op zondag 18 juni 2006 12:48 schreef Youp het volgende:
[..]
echter ieder klein kind van 5 hoort al dat het geen ferrari isen de prestaties zijn ook ver beneden peil
ik zou er nog niet dood in gevonden willen wordenspaar dan even door en koop je een iets oudere echte ferrari... een 308 ofzo...
een japanse 4cilinder die je kan laten klinken als een italiaanse V8quote:Op zondag 18 juni 2006 12:52 schreef Asmooh het volgende:
[..]
Kijk ik zou niet dood gevonden willen worden in een oude roest BWM in een kamp
Daarbij aan het geluid kan het best jah, maar daar komt los van de bodykit ook heel veel geld om dit bijna gelijk te maken, zodat je het verschil al bjina niet kan horen, en er is er is tegenwoordig veel te doen hoor..
daarbij, ik vind deze mooier dan die 308.
Prestaties liggen misschien zoals jij zegt "zwaar onder peil", maar die MR2 motor is makkelijk naar de 300PK te krijgen, dus dan lig je toch al weer aardig gelijk
ik zeg niet dat hij PRECIES het zelfde zo klinkt, maar met uitlaten enz kun je veel doen hoorquote:Op zondag 18 juni 2006 12:56 schreef Youp het volgende:
[..]
een japanse 4cilinder die je kan laten klinken als een italiaanse V8laat me niet lachen
oh even tussen haakjes, ik woon niet op een kampen die bmw is niet bepaald geroest... ik denk ook dat jouw MR2 ferrari replica eerder op een kamp te vinden is dan een 02
euhm... laat ik je even uit die droom helpen.... NEE daar valt bijna helemaal niks mee te doenquote:Op zondag 18 juni 2006 12:59 schreef Asmooh het volgende:
[..]
ik zeg niet dat hij PRECIES het zelfde zo klinkt, maar met uitlaten enz kun je veel doen hoor
zo'n mooie sampler dr inquote:Op zondag 18 juni 2006 13:02 schreef Wojworshebn het volgende:
Ja een demper met V8 soundje halen...
Dat zijn accesoires die je samen met die ferrari kit krijgtquote:Op zondag 18 juni 2006 15:06 schreef Jimmeh het volgende:
.... of draag je ook een Rolex van 30 euro en 'merkkleding' gekocht in Turkije daar op de markt![]()
Ben ik het niet mee eens. De MR2 ziet er prima uit (een van de weinige Jappen waar ik dat van kan zeggen) en deze kit oogt niet in proportie.quote:Op zondag 18 juni 2006 14:48 schreef errorken het volgende:
Objectief gezien is die zelfs mooier dan de originele MR2.
Maar TS kan die auto helemaal niet rijdend houden...quote:Op zondag 18 juni 2006 15:06 schreef Jimmeh het volgende:
Voor het geld van de MR2 + kit kan je zoals eerder gezegd ook een Ferrari 308 aanschaffen, dan heb je wel de emotie en het geluid van een Ferrari.
Nee, de hoer van het groepje zijn, dat is leuk.quote:Op zondag 18 juni 2006 15:00 schreef nonzz het volgende:
Je vrienden laten lopen omdat je een nep Ferarri rijdt. Ik weet niet hoe je nu in je vriendengroep ligt, maar ik weet wel hoe ze straks tegen je aankijken.........:![]()
auto: 3000/4000quote:Op zondag 18 juni 2006 13:10 schreef OG-Loco het volgende:
Heb je een indicatie van wat dit zaakje zou moeten kosten?
[ Zet dat eventueel hier neer. ]
En ga bij jezelf na of je dat in godsnaam over hebt voor een neppe, of dat je voor dat geld toch misschien ook wel een echte, nieuwe, ook snelle auto hebt.
je bent hopelijk op de hoogte van de huidige wisselkoers van de pond?quote:Op zondag 18 juni 2006 17:18 schreef Asmooh het volgende:
[..]
auto: 3000/4000
bodykit: 4000/5000 engelse ponden
Het gaat niet eens om het ferrari logo hoorquote:Op zondag 18 juni 2006 14:48 schreef errorken het volgende:
Ergens ben ik het wel eens met TS. Met deze kit kan hij zijn droom auto maken en daar is eigelijk niets mis mee. Objectief gezien is die zelfs mooier dan de originele MR2.
Het probleem in dit verhaal is het status symbool van een ferrari. Ferrari wordt meestal geassocieerd met standing. Wanneer ze te weten komen dat die nep is (en geloof mij, dat zal niet lang duren) dan gaan mensen jou persoonlijk daarop aanzien "daar heb je die show off weer met die neppe ferrari". M.a.w het gaat een heel beschamende historie worden (voor jou dan).
Ik zou er dus nog eens DIEP over nadenken, want ik denk dat je dit gaat beklagen.
OT:
Ik ken toch weel hoop gevallen waar je die achterbank gaat missen (en ik spreek uit ervaring). Soms is het gewoon handig om andere mensen te kunnen meenemen. En soms wordt het gewoon sociaal van jou verwacht om ook eens te rijden, wat nu in veel gevallen niet kan omdat je maar 2 plaatsen hebt.
yup helaas wel.quote:Op zondag 18 juni 2006 17:19 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
je bent hopelijk op de hoogte van de huidige wisselkoers van de pond?
volgens mij kan niemand dat, behalve de mensen die daar voor zijn getrainedquote:Op zondag 18 juni 2006 16:37 schreef DS4 het volgende:
[..]
Maar TS kan die auto helemaal niet rijdend houden...
Nee.quote:Op zondag 18 juni 2006 15:06 schreef Jimmeh het volgende:
Van 100 meter afstand zou ik zeggen hey een 355....
Maar des te dichterbij je komt des te meer die goedkope velgen opvallen en die wielbasis die tegen het design in springt van het origineel.
En als je van dichtbij aan het kijken bent zal alles wel aardig plastic fantastic ogen...
Voor het geld van de MR2 + kit kan je zoals eerder gezegd ook een Ferrari 308 aanschaffen, dan heb je wel de emotie en het geluid van een Ferrari.
Nu doe je de kinderen van je buurt trauma's aan omdat ze het geluid van je 'Ferrari' associeren met de standaard blerpijp onder een Jappen sjonnie...
Als je toch een snelle auto wil met Italiaanse passie ga dan voor een 156 GTA ofzo, kan je je vrienden ook nog meenemen en je rijdt dan ook zowat alles zoek wat op de NL wegen rijdt. Of als je toch een sportieve coupe wil ga dan voor een Fiat coupe, maar ga niet een Ferrari namaken.... of draag je ook een Rolex van 30 euro en 'merkkleding' gekocht in Turkije daar op de markt![]()
ik wel, zoals ik al zei.. de bodykit vind ik heel erg mooi, en als ik geen ferrari logo dr op zet niemand die zeikt hoorquote:Op zondag 18 juni 2006 16:36 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ben ik het niet mee eens. De MR2 ziet er prima uit (een van de weinige Jappen waar ik dat van kan zeggen) en deze kit oogt niet in proportie.
Jammer genoeg kloppen de verhoudingen totaal niet. Ik ben noch MR2-, noch Ferrari-kenner, maar bij zulke auto's zie je echt meteen dat het nep is, aangezien het plaatje gewoon nooit goed klopt, voornamelijk door de verkeerde wielbasis. Zeker in het echt zie je dat goed. Maar goed, als jij het een mooie auto vindt zou ik me er niks van aantrekken dat anderen (zeker niet de gemiddelde Fok!ker) het stom vinden om een nep-ferrari te rijden, het gaat om jouw plezier en niet om wat anderen ervan denken.quote:Op zondag 18 juni 2006 12:40 schreef Asmooh het volgende:
[..]
nee, bodykit zorgt er voor dat hij precies de juiste afmetingen heeft
nou dat is dan toch al 12.000-13.000 euro... en dan nog monteren en spuiten etc. weer 3000 euro verder (minstens)quote:Op zondag 18 juni 2006 17:22 schreef Asmooh het volgende:
[..]
yup helaas wel.
volgens GWK zat dat op 8000/9000 euro
hm zeg dat niet te hard, kijk eens voor de gein op carstyling.net in het MR2 topic..quote:Op zondag 18 juni 2006 18:17 schreef Youp het volgende:
[..]
nou dat is dan toch al 12.000-13.000 euro... en dan nog monteren en spuiten etc. weer 3000 euro verder (minstens)
zit je toch al aan 15.000 - 16.000 euro.... kan je veel leukere auto's voor krijgen... waar je ook een boel meer aanzien mee hebt dan met een nep ferrarien of je de emblemen er nou op doet of niet, iedereen zal je gaan zien als "die kansloze gast met z'n nep ferrari"
![]()
wie jij? dat weten we nu wel en nu koest..quote:Op zondag 18 juni 2006 18:19 schreef -Muse- het volgende:
nog kanslozer dan kansloos
Waarom zou ik mij eerst moeten voorstellen, voordat ik mijn mening uit op een publiekelijk forum?quote:Op zondag 18 juni 2006 18:21 schreef Asmooh het volgende:
[..]
wie jij? dat weten we nu wel en nu koest..
of reageer ontopic
topic ging over:quote:Op zondag 18 juni 2006 18:31 schreef -Muse- het volgende:
[..]
Waarom zou ik mij eerst moeten voorstellen, voordat ik mijn mening uit op een publiekelijk forum?
Ik vind het gewoon kansloos als je een nep Ferarri koopt.
Ik heb het erover dat je de onderhoudsbeurten niet kan betalen. Zeg maar minimaal een bodykit per 20.000 km.quote:Op zondag 18 juni 2006 17:23 schreef Asmooh het volgende:
volgens mij kan niemand dat, behalve de mensen die daar voor zijn getrained
Heb je er al een in het echt gezien?quote:Op zondag 18 juni 2006 17:25 schreef Asmooh het volgende:
ik wel, zoals ik al zei.. de bodykit vind ik heel erg mooi, en als ik geen ferrari logo dr op zet niemand die zeikt hoor
hm mja okequote:Op zondag 18 juni 2006 18:50 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ik heb het erover dat je de onderhoudsbeurten niet kan betalen. Zeg maar minimaal een bodykit per 20.000 km.
oud nieuwsquote:Op zondag 18 juni 2006 18:58 schreef Gluckskafer het volgende:
Uh, ik weet niet of je op de hoogte bent hoor, maar je kenteken is na te trekken op internet. Door iedereen.
Dus je buren, of wie dan ook kan ff je nummerbordje checken en zien op hun scherm dat het een Toyota is!! hahaha
Maar als je graag voor aap wil staan, ga je gang.
En toch wil je graag als de kansloze sjonnie-pauper van de buurt te boek komen staan?quote:
HAHA zeer gevatquote:Op zondag 18 juni 2006 19:48 schreef Rev- het volgende:
bij de aldi verkopen ze geen ferrari's
TS vraagt om een mening. Weliswaar met een andere insteek, maar als je niet tegen commentaar kan moet je niet op het internet in een forum rondhangen...quote:Op zondag 18 juni 2006 19:47 schreef mast3r het volgende:
stelletje trieste zeikwijven. Als hij die auto wilt kopen moet ie dat doen.
Vind ik niet. Je ziet dat er iets niet klopt. Zal in het echt niet minder zijn zal ik maar zeggen. De Pontiac 308 waar ik eerder over sprak deed ook pijn aan de ogen.quote:Ziet er toch goed uit?
Net even iets anders. Ik zie nl. niemand bij de Aldi op de spullen Albert Heijn beeldmerkjes plakken. Of de 3es cola (bestaat dat nog?) overgieten in flessen van Coca Cola...quote:En mensen kopen toch ook bij de aldi.
Mwag, ik giet thuis rustig mn aldi cola over in Coca Cola flesjes van een halve liter, is gewoon handiger om mee naar het werk. En ik hoef daar echt geen schijn hoog te houden, ik werk namelijk op een soort sociale werkplaats voor paupersquote:Op zondag 18 juni 2006 20:39 schreef DS4 het volgende:
Net even iets anders. Ik zie nl. niemand bij de Aldi op de spullen Albert Heijn beeldmerkjes plakken. Of de 3es cola (bestaat dat nog?) overgieten in flessen van Coca Cola...
wordt helemaal vervangen bij deze kit, daarom is hij zo duurquote:Op zondag 18 juni 2006 20:55 schreef Ridocar het volgende:
Met alle respect, TS:
Dit doet me denken aan die RC-benzinewagentjes, waarbij je zo'n stuk plastic als bodykit overheen zet. Het zal toch niet zo zijn?
Nu vraag ik me af, wordt zo'n bodykit over de normale carrosserie gezet?
Of wordt gewoon het MR2 plaatwerk allemaal vervangen voor Ferrari-schermen?
Nog net even iets anders...quote:Op zondag 18 juni 2006 20:53 schreef Alexxxxx het volgende:
Mwag, ik giet thuis rustig mn aldi cola over in Coca Cola flesjes van een halve liter, is gewoon handiger om mee naar het werk. En ik hoef daar echt geen schijn hoog te houden, ik werk namelijk op een soort sociale werkplaats voor paupers
heel mooi uitgedrukt lexquote:Op zondag 18 juni 2006 20:53 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Mwag, ik giet thuis rustig mn aldi cola over in Coca Cola flesjes van een halve liter, is gewoon handiger om mee naar het werk. En ik hoef daar echt geen schijn hoog te houden, ik werk namelijk op een soort sociale werkplaats voor paupers
Misschien ook omdat mijn vriendin gewoon een "normale" auto heeft, maar ik herken mij hier niet in. Heb zelf een 2+2 voor dagelijks gebruik. Ik rij er meestal zonder baggage en alleen in. De komende dagen gaan we naar Stuttgart en we nemen mijn auto mee, ook al zullen we daar met vrienden wat rondrijden, dus met vier personen in de auto.quote:Op zondag 18 juni 2006 22:54 schreef LordLynx het volgende:
Ik heb zelf nu een tweezitter (ja, er zit een achterbank in maar iemand van meer dan 1,50 lang wil je daar niet verder dan 5km in laten zitten) en ik vind het tegenwoordig ontzettend irritant, als je eens met wat meer mensen (of met wat bagage) weg moet moet je een auto lenen of iemand anders laten rijden, ik zou nooit meer een auto voor 2 personen kopen (of natuurlijk puur als extra auto)
Zo duur vind ik hem eigenlijk nietquote:Op zondag 18 juni 2006 21:03 schreef Asmooh het volgende:
[..]
wordt helemaal vervangen bij deze kit, daarom is hij zo duur
aan de ene kant is de MR2 standaard mooi, maar ik vind hem niet mooi genoeg standaard.quote:Op maandag 19 juni 2006 20:03 schreef MikeyMan het volgende:
Tsjah... Om te beginnen; ik koop een auto voor mezelf, niet voor m'n vrienden, die kopen zelf maar lekker een auto. Ze mogen er pas iets over zeggen als ze kilometervergoeding en onderhoudskosten gaan betalen... En dat zie ik ze nog niet doen...
Daarnaast; een originele MR2 met misschien wat motorische tuning is leuker dan een nep-ferrari...
Vind de MR2 een leuk uitgebalanceerd design hebben, wat door deze cartoon-kit redelijk om zeep wordt geholpen...
Voor zo'n auto zou ik mijn vrienden echt niet laten staanquote:
waar bazeer jij op dat ik niet kan rijden dan?quote:Op maandag 19 juni 2006 22:11 schreef MaximumRush het volgende:
[afbeelding]
Toekomst van TS z'n auto.
je probeert het goed te praten?quote:Op dinsdag 20 juni 2006 13:32 schreef $tranger het volgende:
Weet je, de bodykit is niet eens zo erg. Ik heb hetzelfde overwogen, waarschijnlijk met dezelfde kit als TS overweegt. Die is tenminste nog het meest overeenstemmend.
Echter, wat het een anders verhaal maakt is als je die nep Ferrari logo's lekker meteen door de plee spoelt ipv op je auto plakt. WTF, het is geen Ferrari en dat zal het nooit worden. Echter een MR2 met een uiterlijk geinspireerd op een 355 lijkt me verder weinig mis mee ;-)
Werk jij voor fok! PTA ?quote:Op zondag 18 juni 2006 20:53 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
ik werk namelijk op een soort sociale werkplaats voor paupers
ja, dat zei ikquote:Op dinsdag 20 juni 2006 16:50 schreef $tranger het volgende:
[..]
Nee, ik geef het hele verhaal een andere inkijk
quote:Op dinsdag 20 juni 2006 19:11 schreef Rev- het volgende:
krijg je trouwens ook een papieren zak met 2 gaten bij de kit?
Jawel, want ik woon ook in Delft en zal iedereen tegen je opstokenquote:Op zondag 18 juni 2006 17:25 schreef Asmooh het volgende:
[..]
ik wel, zoals ik al zei.. de bodykit vind ik heel erg mooi, en als ik geen ferrari logo dr op zet niemand die zeikt hoor
Dat lijkt me ook niet, dan stuurt ie niet meer...quote:Op woensdag 21 juni 2006 15:20 schreef Mr._T-Rex het volgende:
Ik zag ergens staan dat er 23 cm spoorverbreders bij die kit horen
Dat zal toch wel niet kloppen hoop ik, want dan rijdt je auto echt niet meer
Ja.. als je de auto van jouw vriend (camplo) ziet wil ik dat graag gelovenquote:
quote:Op maandag 19 juni 2006 22:34 schreef Asmooh het volgende:
[..]
waar bazeer jij op dat ik niet kan rijden spellen dan?
Wat is dat? Een fiat croma met 156 bodykit?quote:Op woensdag 21 juni 2006 17:29 schreef jdmorpheus het volgende:
hier heb je een echte auto:
[afbeelding]
Ja maar die heeft wel ruim 250PK hoorquote:Op woensdag 21 juni 2006 17:08 schreef Dromer het volgende:
[..]
Ja.. als je de auto van jouw vriend (camplo) ziet wil ik dat graag geloven![]()
[afbeelding]
ja, een echte auto met 250 pk op de voorwielen.quote:Op woensdag 21 juni 2006 17:29 schreef jdmorpheus het volgende:
hier heb je een echte auto:
[afbeelding]
Toevallig zag ik er gisteren een rijden vlak bij het Porschemuseum (zou iemand hem hebben gestuurd zodat hij kon zien hoe een auto eruit hoort te zien?). Wat een lelijk hok is dat zeg (en een behoorlijk slecht geslaagde kit...).quote:
nee jij bent een lekkere pooier?quote:Op woensdag 21 juni 2006 16:28 schreef pooier het volgende:
Serieus gast, zoek een andere hobby.
Een ferrari bodykit op een MR2
zo triest om mensen te zien die van een auto een snellere/duurdere type proberen te maken door een bodykitje en wat andere logo's. Als je het geld niet hebt, probeer het dan ook niet te evenaren.
Een MR2 is een mooie wagen, zet er dan een andere "normale" bodykit op ofzo. Dan bespaar je ook nog is ff dikke centen, en je komt niet over als een loser...
Je bent net 22, wat moet iedereen wel niet denken als jij stoer in je wannabe ferraritje rond rijdt
echt van een japanner kan je geen echte Itiliaan maken! hoezo verkrachten???
quote:Op woensdag 21 juni 2006 17:08 schreef Dromer het volgende:
[..]
Ja.. als je de auto van jouw vriend (camplo) ziet wil ik dat graag geloven![]()
[afbeelding]
Misschien dat het aan mij ligt, maar als je het geld heb om zo'n auto te kopen dan zullen die paar tientjes voor het uitgaan er ook niet om hangen. Als je het al voor elkaar krijgt om hem te kopen met alleen sparen dan heb je ook nog het niet goedkope onderhoud, verzekering etc. Ik wil zelf ook ooit nog eens zo'n auto hebben, maar de realiteit is gewoon dat je zo'n wagen niet kan kopen en houden als je niet een boven gemiddelde baan hebt (of je moet je leven ervoor opgeven en blijven sparen maar dat wil jij dus niet) en als je een goede baan hebt boeit dat geld voor uitgaan ook niet meer op zulke bedragen.quote:
anders lees je ff voor je postquote:Op donderdag 22 juni 2006 09:57 schreef Kill_em_all het volgende:
[..]
Misschien dat het aan mij ligt, maar als je het geld heb om zo'n auto te kopen dan zullen die paar tientjes voor het uitgaan er ook niet om hangen. Als je het al voor elkaar krijgt om hem te kopen met alleen sparen dan heb je ook nog het niet goedkope onderhoud, verzekering etc. Ik wil zelf ook ooit nog eens zo'n auto hebben, maar de realiteit is gewoon dat je zo'n wagen niet kan kopen en houden als je niet een boven gemiddelde baan hebt (of je moet je leven ervoor opgeven en blijven sparen maar dat wil jij dus niet) en als je een goede baan hebt boeit dat geld voor uitgaan ook niet meer op zulke bedragen.
Anyway hoop dat bij mij ooit nog eens een F430 of Enzo komt te staan (of een F40 maar dat is een drama op de openbare weg)
Het is dus geen Ferrariquote:Op donderdag 22 juni 2006 10:10 schreef Kill_em_all het volgende:
Heb ik gedaan. Ik zou me vrienden lekker laten lopen als ik een Ferrari zou kunnen kopen.
quote:Op donderdag 22 juni 2006 10:10 schreef Kill_em_all het volgende:
Heb ik gedaan. Ik zou me vrienden lekker laten lopen als ik een Ferrari zou kunnen kopen.
newbiequote:Op donderdag 22 juni 2006 10:10 schreef Kill_em_all het volgende:
Heb ik gedaan. Ik zou me vrienden lekker laten lopen als ik een Ferrari zou kunnen kopen.
Het vrienden-probleem lost dus zichzelf op. Ze zullen lopen. Wéglopen...quote:Op donderdag 22 juni 2006 11:14 schreef Dr_Flash het volgende:
Een body kit van een 355 erbij kopen, om indruk te maken op je vrienden (hey, waarom ANDERS?)
En vervolgens zeggen dat diezelfde vrienden maar lekker de pest kunnen krijgen omdat het toch jouw auto is
dat is wel een erg vergaande generalisering...quote:
krijg het idee dat ie gewoon aan het dollen isquote:Op donderdag 22 juni 2006 16:52 schreef Dromer het volgende:
Ander 'briljant' en serieus bedoeld topic van TS: waar koop je een rocket launcher?
Geldt dat ook voor de rocket launcher?quote:Op donderdag 22 juni 2006 19:53 schreef zoalshetis het volgende:
ik vind dat niemand hier het recht heeft om iemand anders niet serieus te nemen als hij of zij iets op persoonlijke titel graag wil. smaken verschillen immers. ik had never gezien of gehoord of het wel een echte was en ach who cares?
quote:Op vrijdag 23 juni 2006 18:24 schreef Cyaa het volgende:
wel leuk om af te spreken de bob te zijn en dan op de motor te komen
zie post history van hem... hij heeft nu een roestige witte astra 1.4 die hij wil pimpenquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 23:52 schreef Youp het volgende:
toch vraag ik me af hoe het nou met TS en zn dromen is
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |