quote:Op zondag 7 mei 2006 17:02 schreef -Dries- het volgende:
Ik heb alleen een brommer gehuurd op Koh Chang, beviel me goed
Beetje erg heuvelachtig, niet? Maar wel leuk.quote:Op zondag 7 mei 2006 17:02 schreef -Dries- het volgende:
Ik heb alleen een brommer gehuurd op Koh Chang, beviel me goed
Wow dat klinkt wel erg vet!quote:Op zondag 7 mei 2006 18:48 schreef ozzietukker het volgende:
[..]Brommer rijden bevalt mij zeer goed in Thailand, ik heb zelfs een eigen, staat bij familie in Rayong, echter, hoewel ik het leuk vindt om erop te rijden, is helemaal rijden naar Chiang Rai weer teveel van het goede.. dat doe ik wel met het vliegtuig....
Ik heb een keer een rondje Rayong - Chantaburi - Aranyha Prathet - Khorat - Ayudhaya - Bangkok - Kanchinaburi - Bangkok - Pattaya - Rayong gemaakt..... Ja op zo'n suzuki Swing geval, en dit alles zonder één bekeuring, alleen in Kanchinaburi moest een thaise agent hard lachen toen hij zag dat deze was geregistreerd in Rayong...![]()
Maar het leek mij dus ideaal om een brommer in Chiang Rai te huren, en zelf opzoek te gaan naar de bermuda driehoek en naar de grens met myanmar!
Idd, best wel heuvelachtig, en soms een beetje tricky als een je een vrachtwagen midden op een haarspeldbocht tegen komt.quote:Op maandag 8 mei 2006 07:59 schreef snijder het volgende:
[..]
Beetje erg heuvelachtig, niet? Maar wel leuk.
Ik schijt helemaal niet op Thailandquote:Op maandag 8 mei 2006 08:44 schreef Blik het volgende:
Je schijt in Thailand op de grens met Myanmar een tijger opvangcentrum te hebben. Hoe heet dit opvangcentrum en waar zit het?
Altijd weer spannend inderdaad, vooral als die haarpseldbocht ook nog eens steil naar boven of benedern gaat...quote:Op maandag 8 mei 2006 10:35 schreef -Dries- het volgende:
Idd, best wel heuvelachtig, en soms een beetje tricky als een je een vrachtwagen midden op een haarspeldbocht tegen komt.
Paradise resort, Koh Chang resort, en..Klong Prao resortquote:Op maandag 8 mei 2006 11:15 schreef snijder het volgende:
[..]
Altijd weer spannend inderdaad, vooral als die haarpseldbocht ook nog eens steil naar boven of benedern gaat...
Waar zat je ergens op koh Chang?
Zal wel een andere zijn, maar ik ben bij een opvang in Kancharaburi geweest. Een monniken-tijger-opvang om precies te zijn:quote:Op maandag 8 mei 2006 08:44 schreef Blik het volgende:
Je schijt in Thailand op de grens met Myanmar een tijger opvangcentrum te hebben. Hoe heet dit opvangcentrum en waar zit het?
Ja, en degene die brulde kreeg gewoon een stomp in zijn gezicht van een van de oppassers. Later hoorde we dat de Lonely Planet het afraadde er heen te gaan omdat er een keer een toerist is aangevallen. Maar toen hadden we onze lol al gehad.quote:
Misschien vondt ie het lekkerquote:Op maandag 8 mei 2006 13:41 schreef Tafkahs het volgende:
krijgen die beesten vegetarisch voedsel ofzo? Ik kan me niet voorstellen dat een tijger zich op z'n buik laat kriebelen, als je dat bij een huiskat doet, dan kun je er bijna altijd op rekenen dat je wat krassen en een paar happen in je arm krijgt
Geen idee wat ze er mee doen. Misschien dat het de warmte is. Die beesten liggen de hele dag in de zon. En de oppassers zijn net leeuwentemmers. Die weten wel wat ze doen en wat je kan doen.quote:Op maandag 8 mei 2006 13:41 schreef Tafkahs het volgende:
krijgen die beesten vegetarisch voedsel ofzo? Ik kan me niet voorstellen dat een tijger zich op z'n buik laat kriebelen, als je dat bij een huiskat doet, dan kun je er bijna altijd op rekenen dat je wat krassen en een paar happen in je arm krijgt
Tips zijn welkomquote:Op maandag 8 mei 2006 13:45 schreef sizzler het volgende:
[..]
Geen idee wat ze er mee doen. Misschien dat het de warmte is. Die beesten liggen de hele dag in de zon. En de oppassers zijn net leeuwentemmers. Die weten wel wat ze doen en wat je kan doen.
Misschien dat je je kat er eens heen moet sturen.
"Tiger Temple" heet het om precies te zijn. De entree is alleen wel duur. 300 bath. En om er heen te gaan betaal je waarschijnlijk ook iets van 120 bath. Iets van negen euro dus. Maar het levert leuke foto's op. Aan het begin geef je je camera aan een verzorger en die leidt je rond en maakt foto's met je eigen camera van de tijgers die je aait. Als je aan het einde gaat zie je hoe ze weer terug naar hun kooien gaan en mag je met een tijger wandelen. Ook leuk.quote:Op maandag 8 mei 2006 14:18 schreef Blik het volgende:
Tijgers in Kanchanaburi is opgeschrevenlijkt me machtig mooi. Ik weet ook niet of dat hem is maar het zou zomaar kunnen
Ik verkas morgen naar Chaweng. Meer mensen, meer te beleven. Heeft iemand nog tips?quote:Op maandag 8 mei 2006 13:20 schreef sizzler het volgende:
Ik zit nu op een hutje op het strand van Koh Samui (lamai). Maar het is hier nogal stil. Wie weet of er nog wat te beleven is op Koh Samui?
Oordopjes.quote:Op dinsdag 9 mei 2006 13:43 schreef sizzler het volgende:
Ik verkas morgen naar Chaweng. Meer mensen, meer te beleven. Heeft iemand nog tips?
Hehe. Ja, ach, ik zit redelijk rustig.quote:
Condooms.quote:Op dinsdag 9 mei 2006 13:55 schreef sizzler het volgende:
[..]
Hehe. Ja, ach, ik zit redelijk rustig.
Maar behalve dat?
2 voor in de oren tegen het gegil, en 2 voor in de neus tegen de geur van het verschroeide rubberquote:
quote:Op donderdag 11 mei 2006 20:57 schreef daanski82 het volgende:
Ik hoorde dat er mensen zijn die hun dochter (~12 jaar tot 18 jaar) op staat te huur aanbieden.
Klopt deze verhalen.
en dit gaat vooral om Bangkok.
Edit: NIET dat ik daar van gebruik ga maken dat wil ik voorop stellen.
wil alleen even kijken hoe erg dat dat is zodat ik daar van op de hoogte ben.
Gewoon solliciteren joh!quote:Op donderdag 11 mei 2006 19:31 schreef APK het volgende:
Ik heb ooit een blauwe maandag 3 maanden Nederlands gestudeerd.![]()
Zal wel niet voldoende zijn.![]()
Hier niet nodig. Het is laagseizoen dus zijn alle barren leeg. Ik liep eergisterenavond toevallig langs een open bar aan de hoofdweg om water bij een 7-eleven te halen, werd ik opeens bij mijn arm gegrepen door een Thaise hoer die in die bar stond. Binnen zaten er nog een stuk of acht verveeld om zich heen te kijken omdat er geen klanten waren. Ik ben maar snel doorgelopen.quote:
Jeetje... dan zijn ze écht wanhopigquote:Op vrijdag 12 mei 2006 12:57 schreef sizzler het volgende:
[..]
Hier niet nodig. Het is laagseizoen dus zijn alle barren leeg. Ik liep eergisterenavond toevallig langs een open bar aan de hoofdweg om water bij een 7-eleven te halen, werd ik opeens bij mijn arm gegrepen door een Thaise hoer die in die bar stond. Binnen zaten er nog een stuk of acht verveeld om zich heen te kijken omdat er geen klanten waren. Ik ben maar snel doorgelopen.
echt
quote:
Ik ga bijna een maand dus wil wel als het even kan een groot deel bereizen. In elk geval van Bangkok naar het Noorden (Chiang Mai/Pai) en via Ayuthaya/Kanchanaburi/Sukothai/Hua Hin eindigen bij de eilandjes in het zuiden (Koh Phanang/Tao).quote:Op zondag 14 mei 2006 08:27 schreef sizzler het volgende:
Welk deel gaan jullie?
(ik zou zo weer mee terug gaan, maar ik ben hier nog maar 1 dag)
Tja ik persoonlijk pak, als ik al een taxi neem, deze vanaf departures, 2 voordelen, inderdaad de 50 THB airporttax hoeft niet te worden betaald, en je hoeft niet lang te wachten.quote:Op zondag 14 mei 2006 20:25 schreef DarkHelmet het volgende:
Zoo, vertrekdatum komt nu snel dichterbij
wil toch maar alvast iets vastleggen voor als ik 's nachts aankom in Bangkok.
Ik zoek een private room, zodat ik rustig kan slapen en acclimatiseren
Nog goede tips qua Guesthouses backpackhotels of websites waar je kan boeken?
en is het nu wel of niet aan te raden bij de vertrekhal een taxi te pakken ipv aankomst?
50baht belasting ontduiken
Tsja, ik doe liever de niet standaard manier dan achter de toeristenmassa aan te hobbelen met hogere prijzen e.d. en het is natuurlijk avontuurlijkerquote:Op zondag 14 mei 2006 20:31 schreef ozzietukker het volgende:
[..]
Tja ik persoonlijk pak, als ik al een taxi neem, deze vanaf departures, 2 voordelen, inderdaad de 50 THB airporttax hoeft niet te worden betaald, en je hoeft niet lang te wachten.
De meter zetten ze altijd wel aan, en als hij zegt geen meter, dan stap ik niet eens in, nadeel is wel dat je dus een beetje bekend moet zijn met hoe het gaat in Thailand.. en dat ze je niet als 'domme' toerist er met een omweg brengen, of naar een massage parlor of iets dergelijks....![]()
Tips.. tja wil je echt een guesthouse.. dus budget budget, of mag het ook luxer? En op Khao Sahn Road, of nabij Sukhumvit road?
Als je trouwens midden in de nacht aankomt, bedoel je dan EVA Air vanuit Nederland (want voor je de douane bent gepasseerd en je je bagage hebt (als het al komt) ben je zo een uur verder, of kom je vanuit OZ aan?
ZIet er goed uit.quote:
Als je naar Samui gaat: Marine Bungalows. 600 bath maar je hebt een eigen bungalow met koelkast, ventilator, badkamer, zithoek etc. Op Chaweng. Omdat je nu in het laagseizoen zit is daar het meest te beleven. De minder drukke stranden zijn nu echt uitgestorven (zoals Lamai bijv.)quote:
Leuk buurtjequote:Op maandag 15 mei 2006 06:41 schreef sizzler het volgende:
Ook een aanrader: Phra Arthit Mansion. (22 Thanon Phra Arthit) 850 bth maar zeer ruime kamer met airco, koelkast, tv, badkamer met bad, minibar etc. En een goede locatie. Je zit tegenover de ferry die je zo naar het paleis brengt en de straat erachter is heel gezellig omdat daar alle backpackers komen.
Ik vond het dik in orde.quote:Op maandag 15 mei 2006 13:28 schreef TongPo het volgende:
@ozzietukker: hoe zit het met de catering in de vliegtuigen van El Al? Krijg je een beetje fatsoenlijk te nassen?
Volgens mij is het niet echt kosjer
Ik vond het tegen vallen. Alleen de zaterdagavond was wel ok. Maar als je met meerdere gaat is dat niet zo'n probleem. De hoerenbarren waren zo goed als leeg. Die verveelde zich dood. In hun sexy pakjes.quote:Op maandag 15 mei 2006 08:49 schreef DarkHelmet het volgende:
Thanks for the tip sizzler!
Ben benieuwd hoe laag het seizoen dadelijk is
we zullen zien, als het echt zo verlaten is dan kruipen we toch met zijn alleen tegen elkaar aan?quote:Op maandag 15 mei 2006 15:32 schreef sizzler het volgende:
[..]
Ik vond het tegen vallen. Alleen de zaterdagavond was wel ok. Maar als je met meerdere gaat is dat niet zo'n probleem. De hoerenbarren waren zo goed als leeg. Die verveelde zich dood. In hun sexy pakjes.![]()
Oh, website van Marine: http://www.samuimarineresort.com/
(foto's zijn brak, in het echt ziet het er beter uit en de fan-room is hetzelfde als de andere kamers alleen zetten ze dan de airco uit...)
Good luck!quote:Op zondag 14 mei 2006 21:01 schreef DarkHelmet het volgende:
[..]
ik vlieg idd met Eva Air, aankomst 4:30
dus idd voordat je met rugzakje buiten staat is het alweer een uur later
dan neem ik het vliegtuig met eigen display en films, simple as that!quote:Op maandag 15 mei 2006 15:45 schreef sizzler het volgende:
[..]
Good luck!
Neem een boek mee. Ze hebben wat oude tv's in het gangpad hangen en bij mij lieten ze eerst een tijdje een soort chinees politiek debat zien (niet dat ik niet in politiek geinteresseerd ben...) daarna een oersaaie film die zo saai was dat ze niet doorhadden dat ze hem twee keer lieten zien en daarna nog een matige film. Dat was het. Ik heb andere mensen gesproken die een eigen display voor zich hadden en konden kiezen uit 20 films en 15 series!!
quote:Op maandag 15 mei 2006 13:28 schreef TongPo het volgende:
@ozzietukker: hoe zit het met de catering in de vliegtuigen van El Al? Krijg je een beetje fatsoenlijk te nassen?
Volgens mij is het niet echt kosjer
Ah, dus toch kosherquote:Op maandag 15 mei 2006 18:56 schreef ozzietukker het volgende:
[..]Het probleem met het Israelische eten is dat het dus kosher is
... dit vertaalt zich in geen zuivelproducten bij het vlees... dus niks yoghurt wat je krijgt.... (En dat is jammer, daar ik geen vast (warm) voedsel (op een zakje lays chips na) kan eten in het vliegtuig).
Op de heenweg was de crew wel met me begaan, en nadat het eten was afgeruimd, kwamen ze speciaal voor mij aanzetten met yoghurtjes en fruit!
Op de terugweg hadden ze een I don;t care dat je niet eet attitude....
Oh en dat olijvenspread wat je krijgt... al die Israelisch zijn er gek op... maar ik vind het niet te eten....![]()
En Israëlisch bier, hoe smaakt dat?quote:Op maandag 15 mei 2006 14:08 schreef Gert het volgende:
[..]
Ik vond het dik in orde.
Alleen als je wijn bij je eten neemt, dat is Israelische.. moet je van houden.
quote:Op dinsdag 16 mei 2006 21:28 schreef TongPo het volgende:
[..]
En Israëlisch bier, hoe smaakt dat?
Zijn er trouwens alleen maar stewards of zijn er ook nog stewardessen te bekennen in hun vliegtuigen?
quote:Op dinsdag 16 mei 2006 22:41 schreef ozzietukker het volgende:
[..]
Enige nadeel... het is wel ons kent ons.. en iedereen kent wel iemand vanuit de diensttijd of wat dan ook... met als gevolg dat zodra je opgestegen bent, ze allemaal naar elkaar toe trekken, voor mij was het gunstig, daar mijn 'seatmaatjes' ergens anders heen gingen, maar andere NL's werden helemaal gek omdat er een groep Israeliërs om ze heenstonden..
nee, ondanks dat het 'backpacken' heet sjouw je niet de godganse dag dat ding meequote:Op donderdag 18 mei 2006 15:04 schreef Blik het volgende:
Even een vraagje van mij.
Ik ga komende zomer voor de eerste keer backpacken, nemen jullie backpackers altijd jullie backpack mee? Of laten jullie die ook wel eens achter in een hostel (zonder belangrijke spullen)
Ik voel er namelijk weinig voor om heel de dag met die tas door de stad rond te banjeren
Wij lieten al onze rugzakken achter in de hostels en namen idd alleen belangrijke dingen mee in tasjes die je onder je shirt kan dragen.quote:Op donderdag 18 mei 2006 15:04 schreef Blik het volgende:
Even een vraagje van mij.
Ik ga komende zomer voor de eerste keer backpacken, nemen jullie backpackers altijd jullie backpack mee? Of laten jullie die ook wel eens achter in een hostel (zonder belangrijke spullen)
Ik voel er namelijk weinig voor om heel de dag met die tas door de stad rond te banjeren
Pantip Plaza..... 1 groot gebouw van 3 of 4 etages ...quote:Op donderdag 18 mei 2006 14:07 schreef DarkHelmet het volgende:
Iemand nog tips voor goede electronica winkels of wijken in Bangkok? Of eventueel Kuala Lumpur?
Wil denk ik aldaar een MP3 speler en/of digicam kopen
5. Stond er drie dagen geleden nog in. DVD's voor 100 bath! Er schijnt ook een soort zwarte electronica markt in de buurt van Pantip te zijn, maar die heb ik niet gezien.quote:Op donderdag 18 mei 2006 16:25 schreef KNAK het volgende:
[..]
Pantip Plaza..... 1 groot gebouw van 3 of 4 etages ...
Sexy movie sir??quote:Op donderdag 18 mei 2006 17:54 schreef sizzler het volgende:
[..]
5. Stond er drie dagen geleden nog in. DVD's voor 100 bath! Er schijnt ook een soort zwarte electronica markt in de buurt van Pantip te zijn, maar die heb ik niet gezien.
Zucht. Ben net twee dagen terug en mis Thailand nu al!
"Hee, mister, want tuk-tuk?"quote:
quote:Moet je ook in Azie komen wonen, is het maar een paar uurtjes vliegen voor weinig![]()
Hangt er vanaf waar je zit.quote:Op vrijdag 19 mei 2006 11:20 schreef versteegrob het volgende:
Iemand al eens in de zomer geweest en hoe is het dan qua regen?
Ik kan het je na deze zomer vertellen, ik ga van 4 augustus t/m 3 septemberquote:Op vrijdag 19 mei 2006 11:20 schreef versteegrob het volgende:
Iemand al eens in de zomer geweest en hoe is het dan qua regen?
Ik heb via Air Asia tickets geboekt van Bali > Bangkok, dit heeft mij ongeveer 130 euro gekost inclusief belasting enz. de reisdatum is 5 september. Jammer genoeg vliegt Air asia niet direct op de route Den Pasar > Bangkok Hierdoor moeten we een nacht in een hotel op luchthaven van Kuala lumpur overnachten omdat we in 1 dag niet op tijd op Bangkok aan kunnen komen. Dit is echter geen straf --> http://www.bookings.net/h(...)d;checkin=;checkout=quote:Op zondag 21 mei 2006 15:36 schreef popje het volgende:
Hallo iedereen,
Waar kan je het beste tickets boeken als je van Thailand naar Bali wilt vliegen? Met evt tussenstop in Kuala Lumpur...En hoeveel ben je dan ongeveer kwijt? Is het beter om vantevoren te boeken ivm beschikbaarheid of kan je ook wachten tot je daar bent?
Net voor minder dan 100 euro per persoon een retourtje Singapore Bangkok geboektquote:Op donderdag 18 mei 2006 22:06 schreef KNAK het volgende:
[..]
Sexy movie sir??
Moet je ook in Azie komen wonen, is het maar een paar uurtjes vliegen voor weinig![]()
Scroll even naar boven voor hotel-tips in Bangkok en Koh Samui.quote:Op maandag 22 mei 2006 08:20 schreef Laura 2000 het volgende:
[...]
quote:Op maandag 22 mei 2006 08:29 schreef Libris het volgende:
[..]
Net voor minder dan 100 euro per persoon een retourtje Singapore Bangkok geboekt
edit- Tiger Airways trouwens
Behalve dat ik bijna bij een "restaurant" naar binnen wilde lopen om wat te eten (bleek een begrafenis te zijn waarbij alle gasten aan een buffet zaten...)?quote:Op dinsdag 23 mei 2006 09:12 schreef snijder het volgende:
Voor de echte Thailandkenners die al wat langer in Thailand hebben verbleven: Zijn jullie nohg tegen grote culturele verschillen opgelopen. Nog echte stomme fouten begaan?
Ik heb het gisteren gezien ja. Echt debiel zeg. Maar die "undercover" journalist deed wel alsof Thailand één groot hoerenparadijs is. Als je over de wallen loopt kan je eenzelfde soort reportage maken. Ze hebben -gelukkig- geen kinderen aangetroffen. Niet dat ze er niet zijn, maar de reportage zelf was erg mager. Het enige schokkende was die vieze oude man en zijn uitlatingen. Maar een hoerenbuurt inlopen kan ook in Nederland.quote:Op woensdag 24 mei 2006 19:24 schreef Bartje71 het volgende:
Orient Travel is vandaag geschorst door de ANVR ivm rol in kinderprostitutie in met name Thailand nav Under Cover in NL
Pattaya zit vol met dat soort clubs en hotels.quote:
Ik denk dat het weinig helpt als je het weet. Als je ook maar één klank verkeerd uitspreekt betekent het zo 'schoonmoeder' of 'strijkplank' oid.quote:Op donderdag 25 mei 2006 12:26 schreef UncleSam het volgende:
Weet iemand wat kentekenplaat of nummerbord in het Thais is?
Kan iemand met een woordenboek dat even voor me opzoeken? dank!
Exact.quote:Op donderdag 25 mei 2006 14:30 schreef APK het volgende:
[..]
Ik denk dat het weinig helpt als je het weet. Als je ook maar één klank verkeerd uitspreekt betekent het zo 'schoonmoeder' of 'strijkplank' oid.
I know.quote:Op donderdag 25 mei 2006 18:00 schreef Sosa het volgende:
[...]
quote:Op donderdag 25 mei 2006 18:13 schreef sizzler het volgende:
[..]
I know.
Maar een swastika met een adelaar erboven heeft weinig met het boeddhisme te maken dacht ik...
quote:Op donderdag 25 mei 2006 18:17 schreef Sosa het volgende:
[..]
inderdaad jah... misschien hebben ze een heel ander beeld van 'die boeddhisten vd 2e weleldoollog'
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |