abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 30 maart 2006 @ 21:41:00 #1
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_36506098
Welkom bij het zeshonderdzestigste deel van

* Fok! Muziek Trivia *

Hoe werkt het?
Het is hier de bedoeling dat je een vraag stelt over muziek in het algemeen en dat je mede-Fok!kers die gaan beantwoorden. Degene die hem het eerst correct (!) beantwoordt, mag de volgende vraag stellen.

Oooow, is het zo simpel?
Nee

De vraagsteller zelf beoordeelt of een vraag goed beantwoord is en deelt zelf de punten uit. Je kunt dus nooit een antwoord geven en gelijk een nieuwe vraag stellen. De kans bestaat immers dat je het toch fout hebt.

Op elk moment kan er dus maar één vraag open staan. Het is zeer verwarrend als er allerlei vragen en antwoorden door elkaar lopen, zeker wanneer mensen niet goed quoten.

Mocht een vraag erg moeilijk blijken of duurt het erg lang, dan kan de vraagsteller, om het topic op gang te houden, tips geven. Blijkt een vraag echt te moeilijk, dan mag de vraagsteller ook zelf het antwoord geven en zo de vraag intrekken. Hij mag dan zelf een vervangende vraag bedenken.

En als er een stilte valt?
Als een vraagsteller te lang, zeg meer dan een uur, niet reageert op antwoorden, dan wordt de openstaande vraag geparkeerd. Iemand anders mag dan een vraag stellen, zodat het spel gewoon verder kan.

Mocht de originele vraagsteller later nog terugkomen en het goede antwoord is gegeven, dan krijgt de user met het goede antwoord alsnog zijn punt, maar mag hij of zij geen nieuwe vraag stellen. Het spel is dan immers allang verder. Is het goede antwoord nog niet gegeven, dan kan de originele vragensteller eventueel, als hij weer een vraag mag verzinnen, de geparkeerde vraag opnieuw opbrengen.

Ook als degene die het goede antwoord gegeven heeft niet binnen een uur een nieuwe vraag stelt, mag een willekeurig iemand een vraag bedenken. Anders loopt het topic namelijk een beetje vast...

En wat nu als het topic vol is?
Als een topic vol is, dan moet er een nieuw deel geopend worden, wel met deze post als eerste in het topic en het laatste volle topic bijgeschreven aan de vorige topics lijst. Heb je hulp nodig bij de Romeinse cijfers, klik dan hier. Open een nieuw topic niet te vroeg en probeer als het mogelijk is in een van de laatste posts (hij gaat tot 300) een verwijzing te maken van het oude, naar het nieuwe topic.

Puntentelling
In principe krijgt iemand voor elke goed beantwoorde vraag één punt. In elke tiende topic tellen de vragen echter dubbel. De puntentelling die gehanteerd wordt hangt af van in welk topic de vraag gesteld is.

Heeft iemand punten verdiend, plaats dat dan duidelijk en in bold in een aparte post. Vermeld het liefst ook nog, eventueel met een quote, over welke vraag of welk antwoord dit gaat.

Wat voor vragen?
Soorten vragen die je kan stellen kunnen erg uiteenlopen. Het kan gaan over connecties tussen artiesten, iets met titels, albums, iets uit de persoonlijke sfeer, puzzels, het maakt niet uit. Zelfs graag wat afwisseling in stijl en vragen.

Let wel dat een vraag te beantwoorden moeten zijn, probeer anders via tips meer aanwijzingen te geven. Zorg er dus voor dat het topic niet vastloopt!

Wat voor muziek?
Alle soorten muziek moet kunnen, maakt dus niet uit of het pop, metal, jazz, klassiek, doo-wop, disco, palingpop of welke andere (sub)soort dan ook is.

Het plaatsen van foto's van Leftfield, The Fall, Masters of Reality, Hanoi Rocks, Fugazi, GG Allin, Snow, Bloc Party en/of Ravi Shankar (al dan niet in combinatie met Norah Jones) wordt afgeraden!!!

Antwoord bij afwezigheid
Vanwege een aantal al dan niet terechte slechte ervaringen wordt het afgeraden om het antwoord in je profiel te 'verstoppen' als je weg gaat terwijl je een vraag hebt gesteld. Handiger is het om:

  • de vraag gewoon open te laten staan (dan wel even afmelden, alsjeblieft)
  • het antwoord zelf te geven en zo de vraag in te trekken
  • de vraag door iemand anders te laten overnemen (wel graag in overleg)

    Let op!
    Het is wel zo sportief om geen Google, Allmusic, IMDB, popencyclopedie, Top-40/Hitdossier of welke website/boek dan ook te gebruiken* bij het beantwoorden. Het is natuurlijk niet verboden muziek te luisteren tijdens het trivia-en, of je eigen muziekcollectie te raadplegen...

    Kijk uit met valsspelen*; we weten je te vinden!!

    * Dus niet opzoeken! *

    Afkortingen
    Lijstje van verklarende termen:

    aw = aantal weken in de hitlijst
    foute vrijdag = onze vrijdagse vragenreeks, waarbij vele 'foute' artiesten de ronde doen: zie hier
    geparkeerde vragen = vragen die tijdelijk op zij worden gezet, zie ook hier
    hp = hoogste postitie in een hitlijst
    jubileumtopic = om de 100 topics wordt er een jubileum gevierd met aangepaste spelregels
    lama = laat maar, vergeefse moeite; ook wel (vooral in het geval van Gambolputty): ik F5 te laat
    nl-hits = hits in de Nederlandse Top 40 of Tipparade.
    op = de openingspost, deze uitleg, zeg maar
    pvdt = puntje van de tong - de artiest komt je bekend voor maar de naam wil je niet te binnen schieten...
    tvp = terugvindpost
    vziw = voor zover ik weet
    Aanvullingen zijn van harte welkom.

    Fok! Muziekkenner Ranglijst
    Zo vroeg mogelijk in elk nieuw topic (als het lukt op de eerste pagina) zal Belsen (de even maanden) of Bukgeit (de oneven maanden) een tussenstand bekend maken. Ook valt de laatste tussenstand hier te lezen.

    De eindstand van 2003 je hier lezen.
    De eindstand van 2004 vind je hier terug.
    De eindstand van 2005 vind je hier terug.

    wijzigingen voorbehouden

    Lijst met vorige topics:

    Fok! Muziek Trivia deel DXCVI
    Fok! Muziek Trivia deel DXCVII
    Fok! Muziek Trivia deel DXCVIII
    Fok! Muziek Trivia deel CDXCIX
    Fok! Muziek Trivia deel DC

    Fok! Muziek Trivia deel DCI
    Fok! Muziek Trivia deel DCII
    Fok! Muziek Trivia deel DCIII
    Fok! Muziek Trivia deel DCIV
    Fok! Muziek Trivia deel DCV
    Fok! Muziek Trivia deel DCVI
    Fok! Muziek Trivia deel DXCVII
    Fok! Muziek Trivia deel DXCVIII
    Fok! Muziek Trivia deel DXCIX
    Fok! Muziek Trivia deel DXCX

    Fok! Muziek Trivia deel DXCXI
    Fok! Muziek Trivia deel DCXII
    Fok! Muziek Trivia deel DCXIII
    Fok! Muziek Trivia deel DCXIV
    Fok! Muziek Trivia deel DCXV
    Fok! Muziek Trivia deel DCXVI
    Fok! Muziek Trivia deel DCXVII
    Fok! Muziek Trivia deel DCXVIII
    Fok! Muziek Trivia deel DCXIX
    Fok! Muziek Trivia deel DCXX

    Fok! Muziek Trivia deel DCXXI
    Fok! Muziek Trivia deel DCXXII
    Fok! Muziek Trivia deel DCXXIII
    Fok! Muziek Trivia deel DCXXIV
    Fok! Muziek Trivia deel DCXXV
    Fok! Muziek Trivia deel DCXXVI
    Fok! Muziek Trivia deel DCXXVII
    Fok! Muziek Trivia deel DCXXVIII
    Fok! Muziek Trivia deel DCXXIX
    Fok! Muziek Trivia deel DCXXX

    Fok! Muziek Trivia deel DCXXXI
    Fok! Muziek Trivia deel DCXXXII
    Fok! Muziek Trivia deel DCXXXIII
    FOK! Muziek Trivia deel DCXXXIV
    FOK! Muziek Trivia deel DCXXXV
    Fok! Muziek Trivia deel DCXXXVI
    Fok! Muziek Trivia deel DCXXXVII
    Fok! Muziek Trivia deel DCXXXVIII
    Fok! Muziek Trivia deel DCXXXIX
    Fok! Muziek Trivia deel DCXL

    Fok! Muziek Trivia deel DCXLI
    Fok! Muziek Trivia deel DCXLII
    Fok! Muziek Trivia deel DCXLIII
    Fok! Muziek Trivia deel DCXLIV
    Fok! Muziek Trivia deel DCXLV
    Fok! Muziek Trivia deel DCXLVI
    Fok! Muziek Trivia deel DCXLVII
    Fok! Muziek Trivia deel DCXLVIII
    Fok! Muziek Trivia deel DXLIX
    Fok! Muziek Trivia deel DCL

    Fok! Muziek Trivia deel DCLI
    Fok! Muziek Trivia deel DCLII
    Fok! Muziek Trivia deel DCLIII
    Fok! Muziek Trivia deel DCLIV
    Fok! Muziek Trivia deel DCLV


    en nog een paar...

  • pi_36506216
    TV ende P

    Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
    Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
    pi_36506268


    we waren dus hier gebleven

    van wie en wat is er zo apart aan deze plaat

    hij is van monty python, dat was reeds beantwoord.......

    er staan meerdere liedjes op, het gaat mij nu nog om een gimmick in de hoes (of eigenlijk met de hoes)
      donderdag 30 maart 2006 @ 21:48:06 #5
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_36506367
    de hoes is draaibaar

      donderdag 30 maart 2006 @ 21:48:22 #6
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36506388
    * GLO draaiT cd Van Paradise Lost
    how come wrong numbers are never busy?
    pi_36506395
    nee......
      donderdag 30 maart 2006 @ 21:48:40 #8
    63598 bigshadow
    Fan van iedereen
    pi_36506398
    Achter de mooie paintskills schuilt een uitklapbaar dingetje? Een camelot bijvoorbeeld?
    pi_36506441
    het heeft wel met uitklapbaar te maken , de titel van de plaat is "the monty python instant record collection"

      donderdag 30 maart 2006 @ 21:51:45 #10
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_36506495
    * peaceman draait Bob Marley, redelijk passend bij mijn smiley

      donderdag 30 maart 2006 @ 21:52:40 #11
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_36506532
    Elk liedje heeft zijn eigen singletje en dus is de hoes uitklapbaar?

    pi_36506556
    Hippies schmippies, we leven in de 21e eeuw, weg met die big smile, al die hippies zijn ondertussen kapitalist.
    Aldus.
    pi_36506579
    T P
    No Dukes of Hazzard in the classroom
    pi_36506581
    nee focus meer op de titel..... die is door de gimmick met de hoes eigenlijk vrij letterlijk op te vatten ...
      donderdag 30 maart 2006 @ 21:54:22 #15
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_36506603
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 21:53 schreef Z het volgende:
    Hippies schmippies, we leven in de 21e eeuw, weg met die big smile, al die hippies zijn ondertussen kapitalist.
    Ik ben nog verre van kapitalist... als het je stoort, kijk je er maar omheen

    pi_36506642
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 21:53 schreef Berkery het volgende:
    T [afbeelding] P
    You Fucking Hippies!
    Aldus.
    pi_36506670
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 21:53 schreef jerver73 het volgende:
    nee focus meer op de titel..... die is door de gimmick met de hoes eigenlijk vrij letterlijk op te vatten ...
    Er zitten 100+ platen in de hoes?
    Aldus.
    pi_36506729
    Get Some Shoes, Hippies! tvp
    pi_36506798
    quote:
    Er zitten 100+ platen in de hoes?
    dichterbij dan dit komen mensen denk ik niet dus




    Z +1
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:05:09 #20
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36506940
    Leuk! hebbe, hebbe
    how come wrong numbers are never busy?
    pi_36506944
    Briljant!
    Aldus.
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:05:39 #22
    63598 bigshadow
    Fan van iedereen
    pi_36507046
    Ideaal voor als je geen platenspeler hebt.
    pi_36507086
    Welke band?

    Aldus.
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:11:16 #25
    63598 bigshadow
    Fan van iedereen
    pi_36507189
    Magnetic fields?
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:11:26 #26
    78707 TheSilentEnigma
    Heldin, bazin, godin.
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:11:38 #27
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_36507206
    Doorbell? (of zou je dan gewoon The White Stripes bedoelen?)

      donderdag 30 maart 2006 @ 22:12:20 #28
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_36507239
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:11 schreef bigshadow het volgende:
    Magnetic fields?
    Dat klinkt een stuk logischer dan mijn antwoord....

    pi_36507279
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:11 schreef bigshadow het volgende:
    Magnetic fields?
    Aardig verzonnen. Het ding wat jullie zien is vernoemd, en een band heeft zich ook zo genoemd.
    Aldus.
    pi_36507329
    Van Der Graaf Generator?
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:14:42 #31
    78707 TheSilentEnigma
    Heldin, bazin, godin.
    pi_36507348
    Ik weet niet eens wat voor een ding het is, maar ik gok erop dat het op 'scope' eindigt...
    pi_36507389
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:14 schreef Neleos het volgende:
    Van Der Graaf Generator?
    Zekers.

    http://nl.wikipedia.org/wiki/Van_Der_Graaf_Generator

    Neleos +2

    [ Bericht 1% gewijzigd door Z op 30-03-2006 22:29:18 ]
    Aldus.
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:15:41 #33
    63598 bigshadow
    Fan van iedereen
    pi_36507392
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:14 schreef TheSilentEnigma het volgende:
    Ik weet niet eens wat voor een ding het is, maar ik gok erop dat het op 'scope' eindigt...
    Het antwoord staat boven je post

    en de mijne nu ook
    pi_36507430
    Van Der G. Generator, he..
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:17:52 #35
    69726 timbob
    Nu ook als webicon.
    pi_36507482
    ik dacht tesla ofzo.
    maar ok
    hoi!
    tvp
    met zonder hippies

    ▀█▀ █ █▀█▀█
    Last.fm || 8bc.org || Timbob.nl
    pi_36507504
    Op welk festival is deze foto genomen?

    pi_36507523
    Hee peaceman, ga jij zaterdag nog naar Cross-Linx toe?
    pi_36507540
    Noorderslag?
    Aldus.
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:19:21 #39
    78707 TheSilentEnigma
    Heldin, bazin, godin.
    pi_36507550
    EO-Praise?
    pi_36507564
    Night of the proms?
    pi_36507587
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:18 schreef Neleos het volgende:
    Op welk festival is deze foto genomen?

    [afbeelding]
    Flevo Totaal Festival?
    No Dukes of Hazzard in the classroom
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:20:24 #42
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_36507599
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:18 schreef Neleos het volgende:
    Hee peaceman, ga jij zaterdag nog naar Cross-Linx toe?
    Ik ga zaterdag naar een verjaardag, dus dat zal m niet worden... komt daar wat leuks dan?

    pi_36507608
    Of zo'n Radio 10 party..
    pi_36507623
    Of zo'n Schlager-festival..:P
    Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
    Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:21:21 #45
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_36507634
    Piratenfestival oid?

    pi_36507638
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:20 schreef peaceman het volgende:

    [..]

    Ik ga zaterdag naar een verjaardag, dus dat zal m niet worden... komt daar wat leuks dan?

    [afbeelding]
    Yann Tiersen, Andre Manuel, Bauer en nog wat bandjes die ik niet ken. Ik ga d'r wel ff naar toe...
    pi_36507650
    Stond John Peel niet op die foto?
    Aldus.
    pi_36507687
    Het is wel een ouwelullen-festival inderdaad.
    pi_36507707
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:21 schreef Z het volgende:
    Stond John Peel niet op die foto?
    Die was in 2005 al dood.
    pi_36507709
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:21 schreef Z het volgende:
    Stond John Peel niet op die foto?
    Lijkt me zeer sterk. Waar zie je hem dan?
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:23:24 #51
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_36507714
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:21 schreef Neleos het volgende:

    [..]

    Yann Tiersen, Andre Manuel, Bauer en nog wat bandjes die ik niet ken. Ik ga d'r wel ff naar toe...
    Damn, dat was best de moeite geweest om ff te gaan kijken.... helaas

    pi_36507716
    Arrow Rock festival oid?
    Aldus.
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:25:02 #53
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36507771
    Vrienden Van Amstel Live?
    how come wrong numbers are never busy?
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:25:46 #54
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36507805
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:15 schreef Z het volgende:


    Neleos +1
    Doe daar nog maar een puntje bij...
    how come wrong numbers are never busy?
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:25:54 #55
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_36507811
    Overigens is het dubbele punten tijd Z....

    pi_36507823
    Bands die er in 2005 o.a. stonden zijn The Buffoons, Teach-In, Rowdy’s en Honest Men
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:27:31 #57
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36507877
    Sounds Of The Sixties / Seventies?
    how come wrong numbers are never busy?
    pi_36507886
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:25 schreef peaceman het volgende:
    Overigens is het dubbele punten tijd Z....

    [afbeelding]
    Ow shit, dan is deze morgenavond als ik er weer ben vast weer volgespamt
    Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
    Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:28:09 #59
    13973 ranja
    image means nothing
    pi_36507905
    Woodstock? in Steenwijk of omgeving dan
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:28:11 #60
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36507908
    Of iets specifieks uit het oosten des lands (allemaal bands uit Enschede e.o.)
    how come wrong numbers are never busy?
    pi_36507953
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:28 schreef GLO het volgende:
    Of iets specifieks uit het oosten des lands (allemaal bands uit Enschede e.o.)
    Inderdaad een festival in Enschede
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:30:04 #62
    78707 TheSilentEnigma
    Heldin, bazin, godin.
    pi_36507984
    Twente rocks?
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:30:28 #63
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_36508000
    Enschede zomerfestival

      donderdag 30 maart 2006 @ 22:30:35 #64
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36508004
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:29 schreef Neleos het volgende:

    [..]

    Inderdaad een festival in Enschede
    Tja. Sounds Of Enschede?
    how come wrong numbers are never busy?
    pi_36508022
    Ha, een festival voor reserve-duitsers. Dan zat ik toch dichtbij met m'n Schlagerfestival
    Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
    Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
    pi_36508034
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:30 schreef peaceman het volgende:
    Enschede zomerfestival

    [afbeelding]
    Jij als Enschedeer zou dit toch moeten weten
    pi_36508061
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:30 schreef Sack_Blabbath het volgende:
    Ha, een festival voor reserve-duitsers. Dan zat ik toch dichtbij met m'n Schlagerfestival
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:32:48 #68
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_36508103
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:31 schreef Neleos het volgende:

    [..]

    Jij als Enschedeer zou dit toch moeten weten
    Toen woonde ik er nog niet



    Was het in Go Planet?
    pi_36508130
    Cross Linx Senior?
    pi_36508175
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:32 schreef peaceman het volgende:

    [..]

    Toen woonde ik er nog niet

    [afbeelding]

    Was het in Go Planet?
    Het was inderdaad in Go Planet
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:34:15 #71
    78707 TheSilentEnigma
    Heldin, bazin, godin.
    pi_36508179
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:30 schreef peaceman het volgende:
    [afbeelding]
    pi_36508186
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:31 schreef Neleos het volgende:

    [..]

    Ik heb niets tegen Duitsers hoor. Die "immer gerade aus"-truc blijft altijd leuk
    Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
    Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:35:39 #73
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36508220
    Go Enschede?
    how come wrong numbers are never busy?
    pi_36508303
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:34 schreef Sack_Blabbath het volgende:

    [..]

    Ik heb niets tegen Duitsers hoor. Die "immer gerade aus"-truc blijft altijd leuk
    Geef mij maar

    -Herr! Herr! Sie haben etwas erloren!
    -Was dann?
    -Der krieg
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:37:46 #75
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_36508318
    Textielbeat?

    pi_36508330
    Voor het eerste deel van de naam:
    Vroeger stonden er in Enschede veel fabrieken. Wat voor fabrieken waren dat?

    Het tweede deel van de naam is een soort muziek.
    pi_36508361
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:37 schreef peaceman het volgende:
    Textielbeat?

    [afbeelding]


    Ja!.

    peaceman + 2

    Diaan gevraagd?
    pi_36508371
    Vuurwerkfabrieken?
    pi_36508381
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:37 schreef newbiedoobiedoo het volgende:

    [..]

    Geef mij maar

    -Herr! Herr! Sie haben etwas erloren!
    -Was dann?
    -Der krieg
    Ja, maar die zijn niet leuk bij die miljarden duitsers die ik hier tegenkom terwijl ze verdwaalt zijn onderweg naar Scheveningen
    Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
    Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:40:01 #80
    13973 ranja
    image means nothing
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:40:04 #81
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_36508414
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:38 schreef Neleos het volgende:

    [..]



    Ja!.

    peaceman + 2

    Diaan gevraagd?
    Nou ik kwam zelf met textiel.... zij met beat... dus eigenlijk moeten we beide een puntje

      donderdag 30 maart 2006 @ 22:40:53 #82
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36508448
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:39 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
    Vuurwerkfabrieken?
    how come wrong numbers are never busy?
    pi_36508692
    Ohja, from the horse's mouth en offtopic:
    Heren Fok! Off Seagulls: 28 Mei vrijhouden.
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:47:02 #84
    54096 Gambolputty
    von Hautkopft of Ulm
    pi_36508739
    Fok héé, dit gaat snel..
    And you may find yourself behind the wheel of a large automobile.
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:48:35 #85
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36508804
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:40 schreef peaceman het volgende:

    [..]

    Nou ik kwam zelf met textiel.... zij met beat... dus eigenlijk moeten we beide een puntje

    [afbeelding]
    D'oh. Zonder mij waren jullie niet eens op Enschede gekomen
    how come wrong numbers are never busy?
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:52:12 #86
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_36508953
    Wie is Mambo Kurt en wat is er bijzonder aan hem?

    pi_36508994
    Die Duitser die altijd van die covers speelt bij festivallen op z'n orgel.
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:53:32 #88
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_36509005
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:48 schreef GLO het volgende:

    [..]

    D'oh. Zonder mij waren jullie niet eens op Enschede gekomen

    Als je het over de Buffoons hebt, denk je anders al heel snel aan deze streek

    pi_36509032
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:52 schreef peaceman het volgende:
    Wie is Mambo Kurt en wat is er bijzonder aan hem?

    [afbeelding]
    Het is een orgelspeler, en het bijzondere is dat hij een duitser is.
    Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
    Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
    pi_36509044
    Een Duitse Hammond organist die covers speelt?
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:54:31 #91
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_36509046
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:53 schreef Neleos het volgende:
    Die Duitser die altijd van die covers speelt bij festivallen op z'n orgel.
    da's niet genoeg, want hij gaat namelijk iets speciaals doen...en dat wil ik voor 2 puntjes ook weten..

    pi_36509051
    zo zijn we weer...
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:58:29 #93
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36509253
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:54 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
    Een Duitse Hammond organist die covers speelt?
    Cheesy easy tune-covers van alt.rocksongs welteverstaan... maar ja, dat dééd hij al
    how come wrong numbers are never busy?
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:59:14 #94
    114177 Diaan73
    Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
    pi_36509292
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:40 schreef peaceman het volgende:

    [..]

    Nou ik kwam zelf met textiel.... zij met beat... dus eigenlijk moeten we beide een puntje

    [afbeelding]
    Ben ik voor kom ik toch nog een keer aan puntjes

    Neleos wil je nog met ons meerijden naar Motel Mozaïque?
    Make love, not war ☮
      donderdag 30 maart 2006 @ 22:59:23 #95
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_36509299
    Niemand die naar Wout luistert?

    pi_36509311
    Hij gaat nu een cd uitbrengen van z'n creaties?
    pi_36509382
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:59 schreef Diaan73 het volgende:

    [..]

    Ben ik voor kom ik toch nog een keer aan puntjes

    Neleos wil je nog met ons meerijden naar Motel Mozaïque?
    We gaan al met de trein. We zijn ook met z'n vieren, dus dat zal wel lastig worden, maar bedankt iiig.
      donderdag 30 maart 2006 @ 23:01:32 #98
    114177 Diaan73
    Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
    pi_36509395
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:59 schreef peaceman het volgende:
    Niemand die naar Wout luistert?

    [afbeelding]
    Ikke maar ja het is niet eerlijk dat ik het nu zeg....
    Make love, not war ☮
      donderdag 30 maart 2006 @ 23:01:46 #99
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36509409
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 22:59 schreef peaceman het volgende:
    Niemand die naar Wout luistert?

    [afbeelding]
    Wie de neuk is Wout
    how come wrong numbers are never busy?
      donderdag 30 maart 2006 @ 23:02:13 #100
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_36509425
    Hij gaat wel een cd(-single) uitbrengen en als ik het goed begrepen heb, 1 speciaal voor de Nederlandse markt...., maar ja, wat is daar dan zo speciaal aan?

      donderdag 30 maart 2006 @ 23:04:30 #101
    13973 ranja
    image means nothing
    pi_36509452
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 23:01 schreef GLO het volgende:

    Wie de neuk is Wout
    Zoiets wou ik ook zeggen
      donderdag 30 maart 2006 @ 23:04:43 #102
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_36509460
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 23:01 schreef GLO het volgende:

    [..]

    Wie de neuk is Wout
    DJ van 3fm....

    pi_36509474
    Alleen maar covers van Nederlands bandjes?
    pi_36509477
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 23:01 schreef GLO het volgende:

    [..]

    Wie de neuk is Wout
    Is dat die Tiesto lookalike die je vaker gevraagd hebt?
      donderdag 30 maart 2006 @ 23:06:02 #105
    13973 ranja
    image means nothing
    pi_36509515
    Gaat-ie een voetbal cd maken voor het WK?
    pi_36509524
    eetbare cd?
      donderdag 30 maart 2006 @ 23:06:25 #107
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_36509531
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 23:05 schreef Neleos het volgende:
    Alleen maar covers van Nederlands bandjes?
    ik zal maar een vette hint gaan geven, want ik wil zo
    Het heeft te maken met wat Neleos zegt, min of meer, maar vooral met een groots evenement later dit jaar.

    pi_36509536
    Ik weet wel dat 'ie op Wacken ( toch meer een metalfestival) speelt, maar of dat nu zo bijzonder is..
    pi_36509574
    Hij staat op LL?
      donderdag 30 maart 2006 @ 23:07:29 #110
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_36509578
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 23:06 schreef ranja het volgende:
    Gaat-ie een voetbal cd maken voor het WK?
    ja, maar wat is daar nu speciaal aan? aan dat nummer?

      donderdag 30 maart 2006 @ 23:07:51 #111
    13973 ranja
    image means nothing
    pi_36509612
    een medley van alle bestaande nederlandse wk nummers op zn hammonds?
    pi_36509627
    Het is een pro Nederland nummer?
      donderdag 30 maart 2006 @ 23:08:47 #114
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_36509632
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 23:07 schreef ranja het volgende:
    welk nummer?
    die single die hij op gaat nemen en die hij dus in het kader van het WK maakt.

    pi_36509653
    Of hij neemt Wij Houden Van Oranje op
    pi_36509670
    Het is voor het eerst een eigen compositie?
      donderdag 30 maart 2006 @ 23:09:49 #117
    13973 ranja
    image means nothing
    pi_36509675
    Hij doet het Wilhelmus?
      donderdag 30 maart 2006 @ 23:10:52 #118
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_36509716
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 23:08 schreef jerver73 het volgende:
    een medley van alle bestaande nederlandse wk nummers op zn hammonds?
    goed genoeg.

    Het wordt een medley van Nederlandse voetballiedjes. zoals hup holland hup enzo... en in het Nederlands dus.. want meneer is groot fan van het Nederlands elftal.

    Jerver73 +2

    pi_36510155
    wie samplede dit stukje muziek en in welk nummer?

    http://www.xs4all.nl/~jerver73/aud01.mp3

    eventueel rechtsklikken en saven als ie em streamed
    pi_36510203
    Donna Summer - Hot Stuff?
    pi_36510321
    nope... ik ben niet op zoek naar de orginele artiest van dit stukje die bewaar ik nog even als "hint" het gaat mij om de groep en de titel waar het in gejat is
    pi_36510346
    Zegt me niks..
    pi_36510814
    nummer staat op de 2e cd, franse electronica.... stukje waar je op moet letten zit op 0:22 in het mp3 tje..

    [ Bericht 0% gewijzigd door jerver73 op 30-03-2006 23:48:25 ]
    pi_36510865
    Daft Punk - One More Time?
    pi_36510991
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 23:43 schreef Neleos het volgende:
    Daft Punk - One More Time?
    neleos +2

    correct..... na wat audiofecken klinkt het zo....

    http://www.xs4all.nl/~jerver73/daftfck.mp3

    het orgineel is overigens van eddie johns en heet more spell on you....
    pi_36511225
    Ik zou het nooit hebben gehoord als je niet op 0.22 had gewezen.

    Maar mag ik om de dag af te sluiten het eerste couplet van het Wilhelmus.

    Kijken of iedereen al klaar is voor het WK
    pi_36511319
    Wilhelmus van nassouwe
    ben ik van duitschen bloed
    den vaderland getrouwe
    blijf ik tot in den doet
    een prinsen van oranjen ben ick vrij onverveerd
    den koninck van hispanjen heb ik altijd geeerd
      donderdag 30 maart 2006 @ 23:58:25 #128
    13973 ranja
    image means nothing
    pi_36511346
    Wilhelmus van Nassaue
    Ben ik van Duitschen bloed
    Het vaderland getrouwe
    Blijf ik tot in den dood
    Een prinse van Oranje
    Blijf ik vrij onverveerd
    Een koning van Hispanje
    Heb ik altijd vereerd
    pi_36511384
    quote:
    Op donderdag 30 maart 2006 23:57 schreef jerver73 het volgende:
    Wilhelmus van nassouwe
    ben ik van duitschen bloed
    den vaderland getrouwe
    blijf ik tot in den doet
    een prinsen van oranjen ben ick vrij onverveerd
    den koninck van hispanjen heb ik altijd geeerd
    en nu ga ik slapen

    jerver + 2
    pi_36511456
    nog animo ?... anders gaan we morgen vol goede moed verder....
      vrijdag 31 maart 2006 @ 00:04:32 #131
    13973 ranja
    image means nothing
    pi_36511534
    Hangt van de vraag af
    Maar er kunnen zo nieuwe spelers binnenkomen hoor...
    pi_36511646
    En ik ben er stiekem nog
    pi_36511730
    onlangs is er weer een lid van de village people gesneuveld .... wat was zijn naam en wat was zijn " beroep" in de groep ( qua aankleding dus)
    pi_36511793
    De enige die ik misschien bij naam ken was meneer Simpson (de agent dacht ik), dat was familie van Valerie van Ashford & Simpson.
      vrijdag 31 maart 2006 @ 00:15:51 #135
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36511843
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 00:13 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
    De enige die ik misschien bij naam ken was meneer Simpson (de agent dacht ik), dat was familie van Valerie van Ashford & Simpson.
    Maar die is van de week weer opgepakt, dus die leeft nog
    how come wrong numbers are never busy?
      vrijdag 31 maart 2006 @ 00:18:22 #136
    63598 bigshadow
    Fan van iedereen
    pi_36511932
    Het was de indiaan, naam onbekend!
    pi_36512017
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 00:15 schreef GLO het volgende:

    [..]

    Maar die is van de week weer opgepakt, dus die leeft nog
    Agenten die worden opgepakt, in wat voor wereld leven we

    gokje op KlukKluk
    pi_36512087
    excuus ik maak er een rommeltje van .. degene die ik zoek is niet dood maar inderdaad (weer) opgepakt......... dus wie is dat en wat is/was zijn functie in de groep

    [ Bericht 10% gewijzigd door jerver73 op 31-03-2006 00:30:38 ]
    pi_36512144
    de functie heb ik wel zien langskomen ... de juiste naam nog niet.....
      vrijdag 31 maart 2006 @ 00:27:16 #140
    63598 bigshadow
    Fan van iedereen
    pi_36512179
    Het was de Cowboy!!!
    pi_36512188
    Het is ook absoluut geen schande als je die naam niet weet, hoor
    pi_36512209
    degene die ik zoek is dus levend en wel opgepakt afgelopen zondag 26 maart....... en nee hij is geen cowboy :--)
      vrijdag 31 maart 2006 @ 00:30:41 #143
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36512258
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 00:23 schreef jerver73 het volgende:
    excuus ik maak er een rommeltje van .. degene die ik zoek is niet dood maar inderdaad (weer) opgepakt......... dus wie is dat en wat is/was zijn functie in de groep
    De politieagent dus. Naam onbekend.
    how come wrong numbers are never busy?
    pi_36512271
    inderdaad de politie agent.....
      vrijdag 31 maart 2006 @ 00:31:39 #145
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36512278
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 00:21 schreef newbiedoobiedoo het volgende:

    [..]

    Agenten die worden opgepakt, in wat voor wereld leven we
    Ja, in Irak blazen ze ze tenminste gewoon op
    how come wrong numbers are never busy?
    pi_36512281
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 00:11 schreef jerver73 het volgende:
    onlangs is er weer een lid van de village people gesneuveld .... wat was zijn naam en wat was zijn " beroep" in de groep ( qua aankleding dus)
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 00:28 schreef jerver73 het volgende:
    degene die ik zoek is dus levend en wel opgepakt afgelopen zondag 26 maart....... en nee hij is geen cowboy :--)
    Het was de zombie!!
    Heette die niet Rob?
      vrijdag 31 maart 2006 @ 00:35:28 #147
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36512345
    De naam Vince(nt) komt ineens in mijn frontale lob bovendrijven
    how come wrong numbers are never busy?
    pi_36512347
    Ik geef t op, ik ga
    Zelfs toen ze op nummer 1 stonden, was het 'de agent' en kende niemand de naam..
      vrijdag 31 maart 2006 @ 00:36:27 #149
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36512375
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 00:35 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
    Ik geef t op, ik ga
    Zelfs toen ze op nummer 1 stonden, was het 'de agent' en kende niemand de naam..
    Zo is het maar net. Sleep tight
    how come wrong numbers are never busy?
    pi_36512417
    rebusje dan maar...




    -bruce

    [ Bericht 2% gewijzigd door jerver73 op 31-03-2006 00:43:29 ]
    pi_36512449
    en die Vi..... was al goed
      vrijdag 31 maart 2006 @ 00:40:43 #152
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36512472
    Visign Ruce
    how come wrong numbers are never busy?
    pi_36512493
    vergeet (b)ruce het gaat mij om voor en achternaam
      vrijdag 31 maart 2006 @ 00:43:50 #154
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36512541
    Geen (B)ruce Visign Willis ik snap geloof ik niet helemaal wat je bedoelt
    how come wrong numbers are never busy?
    pi_36512597
    Visign Willis

    en vi - sign is een symbool voor ? zet even de goede voornaam neer, anders is het topic al weer vol wordt peaceman boos
      vrijdag 31 maart 2006 @ 00:47:12 #156
    63598 bigshadow
    Fan van iedereen
    pi_36512617
    Vipeace willis
      vrijdag 31 maart 2006 @ 00:50:36 #157
    13973 ranja
    image means nothing
    pi_36512682
    Victory Willis dan
      vrijdag 31 maart 2006 @ 00:50:44 #158
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36512686
    Peace Willis

    ranja-edit: Victor, natuurlijk
    how come wrong numbers are never busy?
    pi_36512693
    Zeg, jerver, als het echt om de agent gaat, weet je dan zeker dat mijn eerste gok niet (half) goed was?

    Moest effe nazoeken voor mijn nachtrust

    edit: ohnee, ik zie ook een andere naam voorbijkomen in de bio
    pi_36512764
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 00:51 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
    Zeg, jerver, als het echt om de agent gaat, weet je dan zeker dat mijn eerste gok niet (half) goed was?

    Moest effe nazoeken voor mijn nachtrust

    edit: ohnee, ik zie ook een andere naam voorbijkomen in de bio
    dr waren inderdaad meer agenten .... maar ik zocht die van het eerste uur :--)
      vrijdag 31 maart 2006 @ 00:55:28 #163
    63598 bigshadow
    Fan van iedereen
    pi_36512788
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 00:50 schreef ranja het volgende:
    Victory Willis dan
      vrijdag 31 maart 2006 @ 01:05:08 #164
    13973 ranja
    image means nothing
    pi_36512962
    Wat is de overeenkomst tussen:

    Beatles - Abbey Road
    Pink Floyd - The Wall
    Phil Collins - ... But Seriously
    Celine Dion - All the Way - A Decade of Song
    pi_36513008
    de hoezen?
    pi_36513017
    lama ... ik kijk wel even toe....
      vrijdag 31 maart 2006 @ 01:10:20 #167
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36513047
    Allemaal later opgenomen dan het album dat daarna verscheen?
    how come wrong numbers are never busy?
      vrijdag 31 maart 2006 @ 01:16:50 #168
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36513135
    Of allemaal opgenomen in een studio die de naam draagt van de straat waar-ie aan gelegen is?
    how come wrong numbers are never busy?
      vrijdag 31 maart 2006 @ 01:21:14 #169
    13973 ranja
    image means nothing
      vrijdag 31 maart 2006 @ 01:25:09 #170
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36513213
    Allemaal in het negende jaar van een opeenvolgend decennium verschenen?
    how come wrong numbers are never busy?
      vrijdag 31 maart 2006 @ 01:25:35 #171
    13973 ranja
    image means nothing
    pi_36513217
    Dat wordt al warmer, maar dat geldt voor nog duizenden bekende en minder bekende albums.
      Moderator vrijdag 31 maart 2006 @ 01:27:20 #172
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_36513237
    Van allemaal het laatste album?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      Moderator vrijdag 31 maart 2006 @ 01:27:58 #173
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_36513246
    Zelfde producer? Heb echt geen idee
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      vrijdag 31 maart 2006 @ 01:29:51 #174
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36513275
    Allemaal precies evenveel van verkocht?
    how come wrong numbers are never busy?
      vrijdag 31 maart 2006 @ 01:29:51 #175
    13973 ranja
    image means nothing
    pi_36513276
    dat is weer veel kouder
      vrijdag 31 maart 2006 @ 01:30:32 #176
    13973 ranja
    image means nothing
    pi_36513287
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 01:29 schreef GLO het volgende:
    Allemaal precies evenveel van verkocht?
    Hm dat zou per dag verschillend kunnen zijn Nee dus.
      vrijdag 31 maart 2006 @ 01:31:10 #177
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36513297
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 01:25 schreef ranja het volgende:
    Dat wordt al warmer, maar dat geldt voor nog duizenden bekende en minder bekende albums.
    Warmer als in dat het met de release(datum) heeft te maken?
    how come wrong numbers are never busy?
      Moderator vrijdag 31 maart 2006 @ 01:31:38 #178
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_36513302
    Verschenen in 69, 79, 89 en 99? Dus met steeds een decennia ertussen?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      vrijdag 31 maart 2006 @ 01:32:34 #179
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36513313
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 01:31 schreef MaJo het volgende:
    Verschenen in 69, 79, 89 en 99? Dus met steeds een decennia ertussen?
    Heb ik al gevraagd...
    how come wrong numbers are never busy?
      Moderator vrijdag 31 maart 2006 @ 01:33:09 #180
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_36513323
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 01:32 schreef GLO het volgende:

    [..]

    Heb ik al gevraagd...
    Sorry, overheen gelezen
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      vrijdag 31 maart 2006 @ 01:33:42 #181
    13973 ranja
    image means nothing
    pi_36513335
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 01:31 schreef GLO het volgende:

    Warmer als in dat het met de release(datum) heeft te maken?
    Niet direct, wel indirect. Maar deze 4 albums zijn tot nu toe uniek.
    voor zover dat taaltechinsch kan dat 4 albums samen uniek zijn
      vrijdag 31 maart 2006 @ 01:33:44 #182
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36513336
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 01:31 schreef GLO het volgende:

    [..]

    Warmer als in dat het met de release(datum) heeft te maken?
    Dus bijv. allemaal op dezelfde dag (maar in een ander jaar) verschenen?
    how come wrong numbers are never busy?
    pi_36513359
    allemaal uitgebracht op 29 februari?
      Moderator vrijdag 31 maart 2006 @ 01:36:07 #184
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_36513370
    Das een goeie Dacht alleen dat Abbey Road in januari uitgekomen was?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      vrijdag 31 maart 2006 @ 01:38:06 #185
    13973 ranja
    image means nothing
    pi_36513394
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 01:35 schreef jerver73 het volgende:
    allemaal uitgebracht op 29 februari?
    Dat kan niet, een ...9 jaar is nooit een schrikkeljaar
      Moderator vrijdag 31 maart 2006 @ 01:39:18 #186
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_36513398
    allemaal uitgebracht op .. januari?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      vrijdag 31 maart 2006 @ 01:41:27 #187
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36513413
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 01:33 schreef MaJo het volgende:

    [..]

    Sorry, overheen gelezen
    Het heeft er natuurlijk wel iets mee te maken, kan geen toeval zijn dat ze uit die jaren stammen.
    how come wrong numbers are never busy?
      vrijdag 31 maart 2006 @ 01:41:48 #188
    13973 ranja
    image means nothing
    pi_36513423
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 01:39 schreef MaJo het volgende:
    allemaal uitgebracht op .. januari?
    Nee, daar zouden ze vast niet uniek in zijn (bovendien klopt het gewoon niet)
      vrijdag 31 maart 2006 @ 01:42:34 #189
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36513428
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 01:39 schreef MaJo het volgende:
    allemaal uitgebracht op .. januari?
    Ranja zegt dat het indirect met de releasedatum heeft te maken... niet dat ik het begrijp
    how come wrong numbers are never busy?
      Moderator vrijdag 31 maart 2006 @ 01:43:50 #190
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_36513442
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 01:42 schreef GLO het volgende:

    [..]

    Ranja zegt dat het indirect met de releasedatum heeft te maken... niet dat ik het begrijp
    Snap er ook niets meer van
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      vrijdag 31 maart 2006 @ 01:45:33 #191
    13973 ranja
    image means nothing
    pi_36513457
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 01:42 schreef GLO het volgende:

    Ranja zegt dat het indirect met de releasedatum heeft te maken... niet dat ik het begrijp
    In principe zit je er dicht bij, maar wat maakt deze albums nu uniek tov die de duizenden albums die in het zelfde jaar zijn uitgekomen?
      vrijdag 31 maart 2006 @ 01:47:54 #192
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36513475
    Dat ze op # 1 stonden in dezelfde periode van hun jaar?
    how come wrong numbers are never busy?
      Moderator vrijdag 31 maart 2006 @ 01:48:41 #193
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_36513479
    Die artiesten brachten meer dan 1 album uit in dat jaar?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      vrijdag 31 maart 2006 @ 01:50:21 #194
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36513489
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 01:48 schreef MaJo het volgende:
    Die artiesten brachten meer dan 1 album uit in dat jaar?
    Pardon? Ben jij nou een Beatles-kenner?
    how come wrong numbers are never busy?
      Moderator vrijdag 31 maart 2006 @ 01:52:58 #195
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_36513508
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 01:50 schreef GLO het volgende:

    [..]

    Pardon? Ben jij nou een Beatles-kenner?
    Weet niet precies alle data, wel de meeste jaartallen. Zat alleen even te twijfelen of White Album toch net in '69 verschenen was. Na wat beter na te denken was ik er al reeds achter dat Abbey Road later in '69 verscheen
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      vrijdag 31 maart 2006 @ 01:54:10 #196
    13973 ranja
    image means nothing
    pi_36513526
    What's the connection between the following albums:
    Soundtrack - South Pacific
    Rolling Stones - Let it Bleed
    Rod Stewart - Greatest Hits vol 1
    Phil Collins - ... But Seriously
    Celine Dion - All the Way - A Decade of Song
      vrijdag 31 maart 2006 @ 01:54:49 #197
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36513530
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 01:52 schreef MaJo het volgende:

    [..]

    Weet niet precies alle data, wel de meeste jaartallen. Zat alleen even te twijfelen of White Album toch net in '69 verschenen was. Na wat beter na te denken was ik er al reeds achter dat Abbey Road later in '69 verscheen
    Dat klopt. En The White Album is echt uit '68.
    how come wrong numbers are never busy?
      vrijdag 31 maart 2006 @ 01:56:09 #198
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36513538
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 01:47 schreef GLO het volgende:
    Dat ze op # 1 stonden in dezelfde periode van hun jaar?
    Bijv. op het eind?

    edit: slaap ze jerver
    how come wrong numbers are never busy?
    pi_36513540
    ik haak af.. welterusten allemaal...
      Moderator vrijdag 31 maart 2006 @ 01:56:28 #200
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_36513544
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 01:54 schreef GLO het volgende:

    [..]

    Dat klopt. En The White Album is echt uit '68.
    Maar wel eind '68 dan? Moet de data ook eens uit mijn hoofd gaan leren, wel zo handig voor als er bij Trivia een vraag over is
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      vrijdag 31 maart 2006 @ 01:57:44 #201
    13973 ranja
    image means nothing
    pi_36513551
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 01:56 schreef GLO het volgende:

    Bijv. op het eind?
    Bijna...
      vrijdag 31 maart 2006 @ 01:58:43 #202
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36513561
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 01:57 schreef ranja het volgende:

    [..]

    Bijna...
    Op 1 januari van het daaropvolgende jaar dan? Dus 1970, 1980, 1990 en 2000?
    how come wrong numbers are never busy?
      Moderator vrijdag 31 maart 2006 @ 01:59:27 #203
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_36513570
    Ik gok dan op 31 december
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      † In Memoriam † vrijdag 31 maart 2006 @ 01:59:54 #204
    34800 bukgeit
    slowcore slut
    pi_36513575
    Al deze albums stonden aan het eind en het begin van het jaar op #1?
      vrijdag 31 maart 2006 @ 02:00:18 #205
    13973 ranja
    image means nothing
    pi_36513578
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 01:58 schreef GLO het volgende:

    Op 1 januari van het daaropvolgende jaar dan? Dus 1970, 1980, 1990 en 2000?
    1 januari, eigenlijk de 1e lijst van het nieuwe decennium, maar ok.

    Glo +2 en ik ga

    [ Bericht 1% gewijzigd door ranja op 31-03-2006 10:01:42 ]
      vrijdag 31 maart 2006 @ 02:00:48 #206
    13973 ranja
    image means nothing
    pi_36513581
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 01:59 schreef bukgeit het volgende:
    Al deze albums stonden aan het eind en het begin van het jaar op #1?
    nee, dat niet alle 4.
      vrijdag 31 maart 2006 @ 02:01:32 #207
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36513588
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 01:56 schreef MaJo het volgende:

    [..]

    Maar wel eind '68 dan?
    Ja, dat wel.
    quote:
    Moet de data ook eens uit mijn hoofd gaan leren, wel zo handig voor als er bij Trivia een vraag over is
    Ja, je weet maar nooit
    how come wrong numbers are never busy?
      Moderator vrijdag 31 maart 2006 @ 02:02:05 #208
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_36513595
    Ik ga ook

    edit: gelukkig maar dat WA eind '68 verscheen, minder gezichtsverlies
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      vrijdag 31 maart 2006 @ 02:03:11 #209
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36513601
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 02:00 schreef ranja het volgende:

    [..]

    1 januari, eigenlijk de 1e lijst van het nieuwe decennium, maar ok.
    Dat bedoelde ik natuurlijk ook.
    quote:
    Glo +1 en ik ga
    Pff wat een bevalling. Daar heb ik wel 2 punten voor verdiend...

    ...daarna mag je gaan slapen

    MaJo ook welterusten
    how come wrong numbers are never busy?
      vrijdag 31 maart 2006 @ 02:05:48 #210
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36513618
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 01:54 schreef ranja het volgende:
    What's the connection between the following albums:
    Soundtrack - South Pacific
    Rolling Stones - Let it Bleed
    Rod Stewart - Greatest Hits vol 1
    Phil Collins - ... But Seriously
    Celine Dion - All the Way - A Decade of Song
    Hee... deze vraag had ik nog niet eens gezien. Die stonden dan zeker wél eind '69/'79/'89 en '99 op 1?
    how come wrong numbers are never busy?
      vrijdag 31 maart 2006 @ 02:09:36 #211
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36513641
    Wie?

    how come wrong numbers are never busy?
      † In Memoriam † vrijdag 31 maart 2006 @ 02:11:15 #212
    34800 bukgeit
    slowcore slut
    pi_36513654
    Lisa Marie Presley
      vrijdag 31 maart 2006 @ 02:14:20 #213
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36513679
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 02:11 schreef bukgeit het volgende:
    Lisa Marie Presley


    En dat zonder te zien dat ze steeds meer op haar pa gaat lijken:



    bukgeit +2
    how come wrong numbers are never busy?
      † In Memoriam † vrijdag 31 maart 2006 @ 02:19:14 #214
    34800 bukgeit
    slowcore slut
    pi_36513716
    Ik wilde als vraag stellen: wat is het duurste vinyl-item op eBay, maar de prijs is zo exorbitant, dat doen we maar niet:

    http://cgi.ebay.com/sex-p(...)QQrdZ1QQcmdZViewItem
      † In Memoriam † vrijdag 31 maart 2006 @ 02:20:46 #215
    34800 bukgeit
    slowcore slut
    pi_36513728
    Welke Amerikaanse band is voor het eerst sinds 16 jaar weer bijeen?
      vrijdag 31 maart 2006 @ 02:21:24 #216
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36513736
    quote:
    Bespottelijk zeg. En er staat niet eens bij wat de muzikale inhoud is
    how come wrong numbers are never busy?
      † In Memoriam † vrijdag 31 maart 2006 @ 02:22:16 #217
    34800 bukgeit
    slowcore slut
    pi_36513745
    Dat doet er ook niet meer toe als je anderhalve ton kunt schokken.
      vrijdag 31 maart 2006 @ 02:23:34 #218
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36513755
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 02:20 schreef bukgeit het volgende:
    Welke Amerikaanse band is voor het eerst sinds 16 jaar weer bijeen?
    Kan van alles zijn. Exodus?
    how come wrong numbers are never busy?
      † In Memoriam † vrijdag 31 maart 2006 @ 02:24:48 #219
    34800 bukgeit
    slowcore slut
    pi_36513768
    Nee. De zanger startte na de band een redelijk succesvolle solo-carierre.
      vrijdag 31 maart 2006 @ 02:26:10 #220
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36513779
    Talking Heads?
    how come wrong numbers are never busy?
      † In Memoriam † vrijdag 31 maart 2006 @ 02:28:34 #221
    34800 bukgeit
    slowcore slut
    pi_36513799
    Had gekund, maar nee.

    Moe, 'k ga
      vrijdag 31 maart 2006 @ 02:29:54 #222
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36513810
    OK, slaap lekker

    Vast een gokje voor morgenochtend: Hüsker Dü?
    how come wrong numbers are never busy?
      vrijdag 31 maart 2006 @ 02:31:50 #223
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36513824
    Of nee, The Replacements!
    how come wrong numbers are never busy?
      vrijdag 31 maart 2006 @ 02:40:11 #224
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36513880
    Alvast voor de ochtend:
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 02:00 schreef ranja het volgende:

    Glo +1 en ik ga
    @ranja: een goedemorgen! Voordat je iets anders onderneemt: post je nog een puntje d'r bij voor mij?
    how come wrong numbers are never busy?
      vrijdag 31 maart 2006 @ 07:11:10 #225
    1124 Mark
    Awesome dad from hell
    pi_36514736
    Hmm, een tvp is out of the question
    We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
    Elk jaar Towel Day!(2)](3)
    Dommage arachide-fromage
      Moderator vrijdag 31 maart 2006 @ 08:08:27 #226
    32436 crew  belsen
    Young, gifted and black
    pi_36514999
    Zo, dat was weer een latertje gisteren: 223 posts van half tien tot half drie.
    Geef angst en haat een stem
    Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
      † In Memoriam † vrijdag 31 maart 2006 @ 08:12:01 #227
    34800 bukgeit
    slowcore slut
    pi_36515025
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 02:31 schreef GLO het volgende:
    Of nee, The Replacements!
    Twee punten voor twee gokjes.

    GLO +2
    pi_36515195
    Toch nog maar even een Vrij late Post
    pi_36515439
    Vraagje dan maar:

    Wie?
    pi_36515991
    Stephen Malkmus
    Aldus.
    pi_36516201


    Engelsman


    Wel een beetje in dezelfde muzikale hoek...al vind ik dat altijd moeilijk te zeggen
    pi_36516468
    Over zijn onlangs verschenen solo album:
    quote:
    Eens was frontman van . Toen die band ermee stopte, stond hij daar in zijn eentje met zijn Fender Telecaster en zijn ukulele. Van de weeromstuit ging hij manmoedig werk verrichten in de dierenopvang, trouwde, schoot over zijn streefgewicht heen, ging weer studeren en formeerde ook nog een malle bluegrass band. Maar gek genoeg keert op 'Table For One' toch weer terug naar de indie-folk stijl van
      vrijdag 31 maart 2006 @ 09:59:05 #233
    56690 DaisyDuke
    In Coffee We Trust!
    pi_36516504
    Da's die dude van Hefner, niet?
    1,000,000 demons can't be wrong...
    pi_36516536
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 09:59 schreef DaisyDuke het volgende:
    Da's die dude van Hefner, niet?
    Yup.
    Weet je nog hoe die heet?
      vrijdag 31 maart 2006 @ 10:01:21 #235
    13973 ranja
    image means nothing
    pi_36516550
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 02:05 schreef GLO het volgende:

    [..]

    Hee... deze vraag had ik nog niet eens gezien. Die stonden dan zeker wél eind '69/'79/'89 en '99 op 1?
    Nee, dat was de UK variant van dezelfde vraag
      vrijdag 31 maart 2006 @ 10:02:01 #236
    56690 DaisyDuke
    In Coffee We Trust!
    pi_36516567
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 10:00 schreef cafca het volgende:

    [..]

    Yup.
    Weet je nog hoe die heet?
    1,000,000 demons can't be wrong...
      † In Memoriam † vrijdag 31 maart 2006 @ 10:11:51 #237
    34800 bukgeit
    slowcore slut
    pi_36516732
    Darren Hayman. Ik had hem niet herkend zonder bril.
    pi_36516816
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 10:11 schreef bukgeit het volgende:
    Darren Hayman. Ik had hem niet herkend zonder bril.
    Bukgeit +2 Ik had inderdaad nog een foto mét bril klaarstaan.

    zijn nieuwe album al beluisterd?
      † In Memoriam † vrijdag 31 maart 2006 @ 10:18:26 #239
    34800 bukgeit
    slowcore slut
    pi_36516869
    Nee. Maar ik vond The French wel een stuk minder dan Hefner. Waar lijkt het meer op?
    pi_36516890
    Het lijkt meer op Hefner, zoals in de quote van 3 voor 12 ook staat. Leuke CD wel
      † In Memoriam † vrijdag 31 maart 2006 @ 10:20:40 #241
    34800 bukgeit
    slowcore slut
    pi_36516917
    Wie bezingt 'Rolex watches and colourful Swatches'?
      † In Memoriam † vrijdag 31 maart 2006 @ 10:21:21 #242
    34800 bukgeit
    slowcore slut
    pi_36516924
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 10:19 schreef cafca het volgende:
    Het lijkt meer op Hefner, zoals in de quote van 3 voor 12 ook staat. Leuke CD wel
    Ga ik snel beluisteren!
      vrijdag 31 maart 2006 @ 10:23:00 #243
    56690 DaisyDuke
    In Coffee We Trust!
    pi_36516965
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 10:20 schreef bukgeit het volgende:
    Wie bezingt 'Rolex watches and colourful Swatches'?
    Notorious BIG
    1,000,000 demons can't be wrong...
      † In Memoriam † vrijdag 31 maart 2006 @ 10:24:38 #244
    34800 bukgeit
    slowcore slut
    pi_36516996
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 10:23 schreef DaisyDuke het volgende:

    [..]

    Notorious BIG
    Precies, in 'Gimme The Loot'

    DaisyDuke +2
      vrijdag 31 maart 2006 @ 10:25:52 #245
    56690 DaisyDuke
    In Coffee We Trust!
    pi_36517023


    Wie zijn deze twee heren?
    1,000,000 demons can't be wrong...
      vrijdag 31 maart 2006 @ 10:37:37 #246
    56690 DaisyDuke
    In Coffee We Trust!
    pi_36517253
    Het is geen duo.
    1,000,000 demons can't be wrong...
      vrijdag 31 maart 2006 @ 10:58:42 #247
    56690 DaisyDuke
    In Coffee We Trust!
    pi_36517747
    NL & D
    1,000,000 demons can't be wrong...
    pi_36518198
    Oscar Harris & Rudi Carell met pruik en schmink?
    ASWH, de trots van de regio
    www.thuisuiteten.nl
      vrijdag 31 maart 2006 @ 11:39:56 #249
    63598 bigshadow
    Fan van iedereen
    pi_36518862
    Meer hints? ben zo slecht in dj's
      vrijdag 31 maart 2006 @ 11:49:04 #250
    56690 DaisyDuke
    In Coffee We Trust!
    pi_36519134
    De ene meneer heeft ooit samen met o.a. Roland Molendijk en Laidback Luke een remix van de Matthäus Passion gemaakt. De andere meneer produceerde o.a. platen voor Sven Väth en heeft zelf ook een uiterst indrukwekkende discografie.
    1,000,000 demons can't be wrong...
      vrijdag 31 maart 2006 @ 11:55:47 #251
    56690 DaisyDuke
    In Coffee We Trust!
    pi_36519387
    Parkeer de vraag anders maar.
    1,000,000 demons can't be wrong...
      vrijdag 31 maart 2006 @ 12:05:57 #252
    63598 bigshadow
    Fan van iedereen
    pi_36519704
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 11:55 schreef DaisyDuke het volgende:
    Parkeer de vraag anders maar.
    Ik ken ze ook niet
    pi_36519728
    Phats & Small??
    ASWH, de trots van de regio
    www.thuisuiteten.nl
      † In Memoriam † vrijdag 31 maart 2006 @ 13:00:53 #254
    34800 bukgeit
    slowcore slut
    pi_36521234
    Is die linker Sterac?
      vrijdag 31 maart 2006 @ 13:07:28 #255
    63598 bigshadow
    Fan van iedereen
    pi_36521344
    Nee, beide niet goed
      vrijdag 31 maart 2006 @ 13:55:34 #256
    13973 ranja
    image means nothing
    pi_36522796
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 02:19 schreef bukgeit het volgende:
    Ik wilde als vraag stellen: wat is het duurste vinyl-item op eBay, maar de prijs is zo exorbitant, dat doen we maar niet:

    http://cgi.ebay.com/sex-p(...)QQrdZ1QQcmdZViewItem
    En nog niemand heeft geboden
      vrijdag 31 maart 2006 @ 13:59:38 #257
    144646 Huizilopochtli
    Achtung reisenden...
    pi_36522921
    Steve Rachmad en Anthony Rother
    Nos poma natamus
    pi_36523059
    Dat is goed. Stel maar een nieuwe vraag.
    Aldus.
      vrijdag 31 maart 2006 @ 14:09:38 #259
    56690 DaisyDuke
    In Coffee We Trust!
    pi_36523211
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 13:59 schreef Huizilopochtli het volgende:
    Steve Rachmad en Anthony Rother
    Inderdaad.

    Huizilopochtli +2
    1,000,000 demons can't be wrong...
    pi_36523330
    O mên..en ik had al moeite met Uzui..Uzoemaaki..eehh..
      vrijdag 31 maart 2006 @ 14:19:13 #261
    144646 Huizilopochtli
    Achtung reisenden...
    pi_36523504
    Bij welke wereldberoemde Turkse zangeres werd op haar sterfbed door haar hele familie en vrienden haar grootste hit gezongen...
    Nos poma natamus
    pi_36523583
    volgens mij ken ik helemaal geen wereldberoemde turkse zangeres....
    pi_36523836
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 14:21 schreef cafca het volgende:
    volgens mij ken ik helemaal geen wereldberoemde turkse zangeres....
      vrijdag 31 maart 2006 @ 14:30:47 #264
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_36523856
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 14:21 schreef cafca het volgende:
    volgens mij ken ik helemaal geen wereldberoemde turkse zangeres....
      vrijdag 31 maart 2006 @ 14:31:03 #265
    13973 ranja
    image means nothing
    pi_36523865
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 14:13 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
    O mên..en ik had al moeite met Uzui..Uzoemaaki..eehh..
    copy-paste
      vrijdag 31 maart 2006 @ 14:31:04 #266
    144646 Huizilopochtli
    Achtung reisenden...
    pi_36523867
    Jah, jullie hebben gelijk
    sorry uhmz..
    andere vraag?
    Nos poma natamus
    pi_36523924
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 14:31 schreef ranja het volgende:

    [..]

    copy-paste
    I'm not a complete retard
    pi_36523934
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 14:30 schreef peaceman het volgende:

    [..]

    Peace, mên

      vrijdag 31 maart 2006 @ 14:37:20 #269
    42816 peaceman
    Peace Man! ofzo...
    pi_36524034
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 14:33 schreef cafca het volgende:

    [..]

    Peace, mên

    [afbeelding]
    Peace toe joe toe men....

      vrijdag 31 maart 2006 @ 14:37:24 #270
    144646 Huizilopochtli
    Achtung reisenden...
    pi_36524036
    Ok, andere vraag....
    Luxemburg, Duitsland en Griekenland meng je door elkaar...
    Welke zangeres krijg je dan?
    Nos poma natamus
    pi_36524061
    Vicky Leandros?
    pi_36524071
    Vicky Leandros?
    pi_36524099
    lamah

    [ Bericht 80% gewijzigd door jerver73 op 31-03-2006 14:51:01 ]
      vrijdag 31 maart 2006 @ 14:39:19 #274
    144646 Huizilopochtli
    Achtung reisenden...
    pi_36524101
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 14:38 schreef cafca het volgende:
    Vicky Leandros?
    Ja, goed..
    Ik ben toch beter in vragen oplossen
    Hoeveel punten wil je?
    Nos poma natamus
    pi_36524160
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 14:39 schreef Huizilopochtli het volgende:

    [..]

    Ja, goed..
    Ik ben toch beter in vragen oplossen
    Hoeveel punten wil je?
    5000

    Maar volgens de regels krijg ik er 2, omdat dit een 10-tal topic is. Anders 1 punt per vraag
    pi_36524187
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 14:39 schreef Huizilopochtli het volgende:

    [..]

    Hoeveel punten wil je?
    Jij mag blijven!
    pi_36524341
    Vicky Leandros heeft 14 (!) Top 40 hits gehad. Noem er 3
      vrijdag 31 maart 2006 @ 14:48:15 #278
    144646 Huizilopochtli
    Achtung reisenden...
    pi_36524372
    cafca +2

    zo?
    Nos poma natamus
      vrijdag 31 maart 2006 @ 14:49:37 #279
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36524409
    Tu T'En Vas
    Ich Hab' Die Liebe Gesehen
    en eh... ook goeiemiddag
    how come wrong numbers are never busy?
    pi_36524412
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 14:48 schreef Huizilopochtli het volgende:
    cafca +2

    zo?
    prima!
      Moderator vrijdag 31 maart 2006 @ 14:49:58 #281
    32436 crew  belsen
    Young, gifted and black
    pi_36524422
  • Apres toi
  • Ich bin wie du?
  • Geef angst en haat een stem
    Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
      vrijdag 31 maart 2006 @ 14:50:33 #282
    144646 Huizilopochtli
    Achtung reisenden...
    pi_36524438
    Apres Toi
    Ich hab die liebe gesehen
    Theo, wir fahren nach Lodz
    Nos poma natamus
    pi_36524476
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 14:49 schreef GLO het volgende:
    Tu T'En Vas
    Ich Hab' Die Liebe Gesehen
    en eh... ook goeiemiddag
    Kom op, je weet er vast nog wel één

    (ik had al zo'n vermoeden dat jullie in de problemen zouden komen als ik ze allemaal had gevraagd )
      † In Memoriam † vrijdag 31 maart 2006 @ 14:51:54 #284
    34800 bukgeit
    slowcore slut
    pi_36524485
    Sterac = Steve Rachmad. Had ik er toch 1 goed.
      vrijdag 31 maart 2006 @ 14:52:07 #285
    144646 Huizilopochtli
    Achtung reisenden...
    pi_36524489
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 14:49 schreef belsen het volgende:

  • Ich bin wie du?
  • Marianne Rosenberg
    Nos poma natamus
      vrijdag 31 maart 2006 @ 14:52:17 #286
    93593 GLO
    miles to go before i sleep
    pi_36524492
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 14:49 schreef belsen het volgende:
  • Apres toi
  • Heu... die bedoelde ik, hoe kom ik nou bij Tu T'En Vas behalve dat dat rijmt - zit toch niet in de tekst, wel?
    how come wrong numbers are never busy?
    pi_36524500
    ich bin wie du is van marianne rosenberg..
    pi_36524507
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 14:50 schreef Huizilopochtli het volgende:
    Apres Toi
    Ich hab die liebe gesehen
    Theo, wir fahren nach Lodz
    En jij bent de eerste die er 3 noemt, dus Huizilopochtli +2
      Moderator vrijdag 31 maart 2006 @ 14:54:10 #289
    32436 crew  belsen
    Young, gifted and black
    pi_36524546
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 14:52 schreef jerver73 het volgende:
    ich bin wie du is van marianne rosenberg..
    Ja, dat zei ik ook al, maar mijn collega's bezworen dat zij het ook gezongen had.
    Geef angst en haat een stem
    Ranja: "mijn bukgeit begrijpt mj niet. "
      vrijdag 31 maart 2006 @ 14:54:46 #290
    13973 ranja
    image means nothing
    pi_36524567
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 14:52 schreef GLO het volgende:

    [..]

    Heu... die bedoelde ik, hoe kom ik nou bij Tu T'En Vas behalve dat dat rijmt - zit toch niet in de tekst, wel?
    Doet me denken aan T'en va pas ofzo van Elsa
    pi_36524585
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 14:54 schreef belsen het volgende:

    [..]

    Ja, dat zei ik ook al, maar mijn collega's bezworen dat zij het ook gezongen had.
    Dan zou ik die collega's maar niet meenemen naar de eerstvolgende popquiz..
      vrijdag 31 maart 2006 @ 14:56:51 #292
    144646 Huizilopochtli
    Achtung reisenden...
    pi_36524637
    Noem de artiest en het liedje van een op de trom spelende oma
    Nos poma natamus
    pi_36524696
    terence trent d arby - dancec little sister?
    pi_36524716
    Stone Roses - She Bangs the Drums
    pi_36524729
    De Fiery Furnaces hebben een CD met hun oma opgenomen, maar die zal je wel niet bedoelen.
    Aldus.
    pi_36524734
    alles meg meg white op drums?
    pi_36524740
    Ltd Pigeon - Mouldy Old Dough?
    pi_36524779
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 14:59 schreef jerver73 het volgende:
    alles meg meg ryan op drums?
    meg wie?
      vrijdag 31 maart 2006 @ 15:02:18 #299
    13973 ranja
    image means nothing
    pi_36524803
    quote:
    Op vrijdag 31 maart 2006 14:54 schreef belsen het volgende:

    Ja, dat zei ik ook al, maar mijn collega's bezworen dat zij het ook gezongen had.
    collegas

    trouwens post van newbie gezien over 28 mei?
      vrijdag 31 maart 2006 @ 15:03:51 #300
    144646 Huizilopochtli
    Achtung reisenden...
    pi_36524817
    Niks goed, tot nu toe
    Nos poma natamus
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')