Dat dus.quote:
Ja maar dat hoeft niet. Je kan dus ook bij de sigarenzaak kaarten halen als die met ticketbox samenwerkt, heb je die site niet voor nodig.quote:
hmmmz.. nacht races enzo.. Leuk dat ze dan vandaag bekend makenquote:So, remember, A1 Grand Prix takes you places you've never been before.
A1 GRAND PRIX SERIES TWO DATES
29 September-1 October A1 Grand Prix of Nations, Circuit Park Zandvoort, Netherlands
13-15 October Venice street race (this replaces the round at Laguna Seca)
27-29 October Tibetan hill climb
3-5 November Kabul
24-26 December Lapland (night race)
5-7 January Narnia (for the Ikea Cup)
19-21 January A1 Grand Prix of Nations, USA - to be held in Baghdad (or Teheran)
26-28 January Canvey Island
12-14 February The Latvian round - to be held on the Isle of Dog (innit!)
26-28 February Falkland Islands
23-25 March Middle Earth 'the Ring'
6-8 April Bikini Atoll
20-22 April South Central LA (drive-by penalties will be enforced)
Date of release: April 1, 2006, Shanghai, China
Mensen die het lijstje gelovenquote:Op zaterdag 1 april 2006 14:26 schreef nicomart het volgende:
[..]
hmmmz.. nacht races enzo.. Leuk dat ze dan vandaag bekend maken
Hoop trouwens dat het zandvoord verhaal wel echt is
ja die zijn gek natuurlijk.. Ik geloofde het al niet toen ik die nachtraces zag, maar tibetaanse heuvelklim, racen Narnia en Middle Earth.. De race is alleen live te volgen in de boeken van Tolkien natuurlijk.. Hilarischquote:
Kalf heeft het ondertussen al 4 keer gezegd dat het zo is tijdens de qual, en over de rest van die 1 april kalender rept ie met geen woord... Oh, en ik zie ook hele grote spandoeken met Zandvoort 1 october 2006 langs de baanquote:Op zaterdag 1 april 2006 17:07 schreef The_Hives het volgende:
zandvoort werd toch niet vandaag bekend gemaakt?
Ehm, nachtraces.. Zie eventjes waar en wanneerquote:Op zaterdag 1 april 2006 14:26 schreef nicomart het volgende:
[..]
hmmmz.. nacht races enzo.. Leuk dat ze dan vandaag bekend maken
Hoop trouwens dat het zandvoort verhaal wel echt is
lol.. dat had ik niet eens door joh!! Moeten ze dan ook met een aanhanger vol kado's rijden en een stel rendieren voor de auto?quote:Op zondag 2 april 2006 12:53 schreef PsychoDude_666 het volgende:
[..]
Ehm, nachtraces.. Zie eventjes waar en wanneerVond deze persoonlijk wel een van de beste
![]()
Maar goed inderdaad binnenkort maar evnetjes kaartjes regelen.
bron: Ticketboxquote:Maandag 3 april is de verkoop van A1 GP begonnen met de voorverkoop van de tickets via hun eigen kanaal www.a1gp.com
De verkoop via TicketBox zal (onder voorbehoud) begin mei starten. Zodra hierover meer bekend is, zal dit op de site worden gemeld.
Vorig jaar bij DTM waren de tribuneplaatsen op tribune TH (silver) vast. Op een bronse tribune (een jaar eerder) vóór het aanremmen bij Audi S waren het vrije zitplaatsen.quote:Op maandag 3 april 2006 13:08 schreef matthijst het volgende:
OK dan, paar rookievragen:
- zijn alle plaatsen (ook de tribuneplaatsen) gewoon vrije zitplaatsen? Als in: 1 groot vak, wie het eerst komt zit vooraan?
Je kijkt in principe tegen een hek aan, maar je hebt genoeg plaatsen met een goed (en vaak vrij) zicht op de baan. Als je er maar vroeg genoeg bent.quote:- Zie je vanaf die duinplaatsen nog wat, of staat daar zo'n gigantisch hek omheen?
- of erger; staat er gewoon om die hele baan 1 gigantisch hek?
De paddock is op Zandvoort het binnenterrein waar alle teams (en andere bedrijven etc) staan opgesteld. Door dat alleen voor zilver en goud open te gooien voorkom je een chaos.quote:- wtf is een paddock (bij zilver + goudkaarten)?
Als je een stukje richting de hoofdtribune gaat zitten heb je ook nog goed zicht op een videoscherm.quote:Op maandag 3 april 2006 13:23 schreef Atreidez het volgende:
Hek is verplicht he, sinds er een toeschouwer door een vliegende band de dood vond. Niet meer als logisch ook, zeker met A1En op de duinen zie je toch wel een hoop hoor, Tarzanbocht blijft het aantrekkelijkst en daar zit je ook met duinkaartjes..
zie post hierbovenquote:Op maandag 3 april 2006 21:42 schreef komrad het volgende:
en waar kun je die kaarten krijgen en wat kost da?
of je doet gewoon even normaal, wellicht komt het in je brein op dat ik daar te lui voor ben en er altijd wel iemand zo aardig is dat even te vermeldenquote:Op maandag 3 april 2006 21:54 schreef TommyGun het volgende:
Of je gebruikt je kop. A1gp.com bijv. Pas 100 keer gezegd
Luie kutflikker.quote:Op maandag 3 april 2006 22:11 schreef komrad het volgende:
[..]
of je doet gewoon even normaal, wellicht komt het in je brein op dat ik daar te lui voor ben en er altijd wel iemand zo aardig is dat even te vermelden
zo dat is nog eens een post met toegevoegde waardequote:
Zucht.. scroll een paar posts naar boven. Je was ook lui genoeg om dit topic op te zoekenquote:Op maandag 3 april 2006 22:11 schreef komrad het volgende:
[..]
of je doet gewoon even normaal, wellicht komt het in je brein op dat ik daar te lui voor ben en er altijd wel iemand zo aardig is dat even te vermelden
als je het echt wil weten, het is zo ingesteld dat dit allemaal op page 2 staat en alle relevante info op page1quote:Op maandag 3 april 2006 22:36 schreef Klingon het volgende:
[..]
Zucht.. scroll een paar posts naar boven. Je was ook lui genoeg om dit topic op te zoeken![]()
Oh nee nu ben je geen luie teef meer, soorry hoor.quote:Op maandag 3 april 2006 22:38 schreef komrad het volgende:
[..]
als je het echt wil weten, het is zo ingesteld dat dit allemaal op page 2 staat en alle relevante info op page1
Jammer dat ze vorig jaar de zooi wat verbouwt hebben bij de Tarzanbocht. Eerst kon je gewoon normaal over de borden heen kijken, nu staat er ook nog een hek voor. Maar het blijft een mooi punt. Zeker omdat er altijd wel wat gebeurd in de Tarzanbocht.quote:Op maandag 3 april 2006 13:23 schreef Atreidez het volgende:
Hek is verplicht he, sinds er een toeschouwer door een vliegende band de dood vond. Niet meer als logisch ook, zeker met A1En op de duinen zie je toch wel een hoop hoor, Tarzanbocht blijft het aantrekkelijkst en daar zit je ook met duinkaartjes..
Ik weet niet of Zandvoort dit ziet als een mega-probleem. Luxepositie, denk ik. Mensen die geen kaarten meer kunnen krijgen gaan toch heus wel (duinkaarten) en duinkaarten leveren het meest op voor de organisatie.quote:Op dinsdag 4 april 2006 16:27 schreef Rudy-F1 het volgende:
Jezus, dit is niet normaal meer!! Kaartverkoop is ruim 1 dag geopend, en tribunekaarten voor op zondag zijn al niet meer verkrijgbaar!! Hoop dat Zandvoort met een oplossing gaat komen voor dit mega probleem!! Dit is echt niet normaal.
Oftewel: iedereen zonder creditcard was bij voorbaat al kansloos om aan tribunekaarten te komen. Te belachelijk voor woorden toch?!![]()
En het probleem is?quote:Op dinsdag 4 april 2006 16:27 schreef Rudy-F1 het volgende:
Jezus, dit is niet normaal meer!! Kaartverkoop is ruim 1 dag geopend, en tribunekaarten voor op zondag zijn al niet meer verkrijgbaar!! Hoop dat Zandvoort met een oplossing gaat komen voor dit mega probleem!! Dit is echt niet normaal.
Oftewel: iedereen zonder creditcard was bij voorbaat al kansloos om aan tribunekaarten te komen. Te belachelijk voor woorden toch?!![]()
Volgens de A1GP site welquote:Op dinsdag 4 april 2006 16:56 schreef Oosthoek het volgende:
Wat loopt iedereen te zeiken dat er geen tribunekaarten meer zijn. Je kunt toch nog Silver of Gold kaarten kopen? Of mis ik iets
Ja, je mist iets ja. Voor op zondag zijn er geen tribunekaarten meer te krijgen. Klik er maar op, dan zul je het zien.quote:Op dinsdag 4 april 2006 16:56 schreef Oosthoek het volgende:
Wat loopt iedereen te zeiken dat er geen tribunekaarten meer zijn. Je kunt toch nog Silver of Gold kaarten kopen? Of mis ik iets
Nope.... dat is alleen nog niet bijgewerkt.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |