Dat dus.quote:
Ja maar dat hoeft niet. Je kan dus ook bij de sigarenzaak kaarten halen als die met ticketbox samenwerkt, heb je die site niet voor nodig.quote:
hmmmz.. nacht races enzo.. Leuk dat ze dan vandaag bekend makenquote:So, remember, A1 Grand Prix takes you places you've never been before.
A1 GRAND PRIX SERIES TWO DATES
29 September-1 October A1 Grand Prix of Nations, Circuit Park Zandvoort, Netherlands
13-15 October Venice street race (this replaces the round at Laguna Seca)
27-29 October Tibetan hill climb
3-5 November Kabul
24-26 December Lapland (night race)
5-7 January Narnia (for the Ikea Cup)
19-21 January A1 Grand Prix of Nations, USA - to be held in Baghdad (or Teheran)
26-28 January Canvey Island
12-14 February The Latvian round - to be held on the Isle of Dog (innit!)
26-28 February Falkland Islands
23-25 March Middle Earth 'the Ring'
6-8 April Bikini Atoll
20-22 April South Central LA (drive-by penalties will be enforced)
Date of release: April 1, 2006, Shanghai, China
Mensen die het lijstje gelovenquote:Op zaterdag 1 april 2006 14:26 schreef nicomart het volgende:
[..]
hmmmz.. nacht races enzo.. Leuk dat ze dan vandaag bekend maken
Hoop trouwens dat het zandvoord verhaal wel echt is
ja die zijn gek natuurlijk.. Ik geloofde het al niet toen ik die nachtraces zag, maar tibetaanse heuvelklim, racen Narnia en Middle Earth.. De race is alleen live te volgen in de boeken van Tolkien natuurlijk.. Hilarischquote:
Kalf heeft het ondertussen al 4 keer gezegd dat het zo is tijdens de qual, en over de rest van die 1 april kalender rept ie met geen woord... Oh, en ik zie ook hele grote spandoeken met Zandvoort 1 october 2006 langs de baanquote:Op zaterdag 1 april 2006 17:07 schreef The_Hives het volgende:
zandvoort werd toch niet vandaag bekend gemaakt?
Ehm, nachtraces.. Zie eventjes waar en wanneerquote:Op zaterdag 1 april 2006 14:26 schreef nicomart het volgende:
[..]
hmmmz.. nacht races enzo.. Leuk dat ze dan vandaag bekend maken
Hoop trouwens dat het zandvoort verhaal wel echt is
lol.. dat had ik niet eens door joh!! Moeten ze dan ook met een aanhanger vol kado's rijden en een stel rendieren voor de auto?quote:Op zondag 2 april 2006 12:53 schreef PsychoDude_666 het volgende:
[..]
Ehm, nachtraces.. Zie eventjes waar en wanneerVond deze persoonlijk wel een van de beste
![]()
Maar goed inderdaad binnenkort maar evnetjes kaartjes regelen.
bron: Ticketboxquote:Maandag 3 april is de verkoop van A1 GP begonnen met de voorverkoop van de tickets via hun eigen kanaal www.a1gp.com
De verkoop via TicketBox zal (onder voorbehoud) begin mei starten. Zodra hierover meer bekend is, zal dit op de site worden gemeld.
Vorig jaar bij DTM waren de tribuneplaatsen op tribune TH (silver) vast. Op een bronse tribune (een jaar eerder) vóór het aanremmen bij Audi S waren het vrije zitplaatsen.quote:Op maandag 3 april 2006 13:08 schreef matthijst het volgende:
OK dan, paar rookievragen:
- zijn alle plaatsen (ook de tribuneplaatsen) gewoon vrije zitplaatsen? Als in: 1 groot vak, wie het eerst komt zit vooraan?
Je kijkt in principe tegen een hek aan, maar je hebt genoeg plaatsen met een goed (en vaak vrij) zicht op de baan. Als je er maar vroeg genoeg bent.quote:- Zie je vanaf die duinplaatsen nog wat, of staat daar zo'n gigantisch hek omheen?
- of erger; staat er gewoon om die hele baan 1 gigantisch hek?
De paddock is op Zandvoort het binnenterrein waar alle teams (en andere bedrijven etc) staan opgesteld. Door dat alleen voor zilver en goud open te gooien voorkom je een chaos.quote:- wtf is een paddock (bij zilver + goudkaarten)?
Als je een stukje richting de hoofdtribune gaat zitten heb je ook nog goed zicht op een videoscherm.quote:Op maandag 3 april 2006 13:23 schreef Atreidez het volgende:
Hek is verplicht he, sinds er een toeschouwer door een vliegende band de dood vond. Niet meer als logisch ook, zeker met A1En op de duinen zie je toch wel een hoop hoor, Tarzanbocht blijft het aantrekkelijkst en daar zit je ook met duinkaartjes..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |