quote:Radiohead will be touring the UK/EU in May, playing a short series of theatre shows before heading off on an American and Canadian tour in June (dates TBC). They'll then play some European festival dates before headlining the V Festival in Chelmsford and Stafford in August.
The tour will be the first opportunity to hear a selection of brand new material that the band has been working on in the studio.
Other than for the festivals listed, w.a.s.t.e. will be selling a limited pre-sale allocation of tickets to w.a.s.t.e. members.
This pre-sale will commence at midday on the 22nd March 2006 at http://tickets.waste.uk.com/
To repeat American and Canadian tour dates are yet to be confirmed
Venue Date General on sale date General ticket site
KB Hall Copenhagen 6th May 25th March(10am local time) www.billetlugen.dk
KB Hall Copenhagen 7th May 25th March (10am local time) www.billetlugen.dk
Heineken Music Hall Amsterdam 9th May 25th March (10am local time) www.ticketservice.nl
Heineken Music Hall Amsterdam 10th May 25th March (10am local time) www.ticketservice.nl
Empress Ballroom Blackpool 12th May 25th March 9am www.gigsandtours.com
Empress Ballroom Blackpool 13th May 25th March 9am www.gigsandtours.com
Civic Wolverhampton 15th May 25th March 9am www.gigsandtours.com
Civic Wolverhampton 16th May 25th March 9am www.gigsandtours.com
Hammersmith Apollo London 18th May 25th March 9am www.gigsandtours.com
Hammersmith Apollo London 19th May 25th March 9am www.gigsandtours.com
Bonnaroo festival (no presale) 17th June on sale now http://www.bonnaroo.com/2006/
Sziget Festival (no presale) 12th Aug TBC www.sziget.hu/festival_english/ticket
V festival Hylands Park 19th Aug sold out
V festival Weston Park 20th Aug sold out
Meadowbank Edinburgh 22nd Aug 25th March www.gigsinscotland.com
Marlay Park Dublin 24th Aug 31st March www.ticketmaster.ie
http://www.mojo.nl/agenda/evenement.asp?pid=827quote:Radiohead
De opnames van het nieuwe Radiohead album zijn momenteel in volle gang. Hun weblog biedt een kijkje in de keuken en zo kunnen we de beslommeringen in de studio wekelijks op de voet volgen. Online maakt Thom Yorke van zijn hart geen moordkuil. Zo lezen we dat de band geen druk van bovenaf meer voelt om opnieuw met een meesterwerk op de proppen te komen. Op andere dagen geeft de geïrriteerde frontman toe dat hij de behoefte heeft de haren uit zijn kop te trekken.
Het is even afwachten of het nieuwe songmateriaal kan tippen aan albumklassiekers als OK Computer en Kid A. De komende twee optredens zullen vooral in het teken staan van deze fonkelnieuwe songs. Bevrijd uit de ijzeren greep van geldbeluste platenlabels doet Radiohead nu lekker alleen waar zij zin in heeft. Ook zo benieuwd welke muzikale koers de band gaat varen? Leiden Yorke's frustraties uiteindelijk tot een juweel van een album? Maak baan voor de vernieuwde Radiohead...
Artiesten
Radiohead Voorprogramma: Willy Mason
Zie ook
http://www.radiohead.com
Datum Shows
9 mei 2006
Radiohead
Heineken Music Hall, Amsterdam ZO
artiest(en) Radiohead
voorprogramma Willy Mason
aanvang 20:00 uur
start voorverkoop za, 25 mrt 2006
entree ¤42.50
10 mei 2006
Radiohead
Heineken Music Hall, Amsterdam ZO
artiest(en) Radiohead
voorprogramma Willy Mason
aanvang 20:00 uur
start voorverkoop za, 25 mrt 2006
entree ¤42.50
Dat had ik nog helemaal niet gezien. Bizar hoge prijzen inderdaad.quote:Op dinsdag 21 maart 2006 15:14 schreef DaisyDuke het volgende:
Laat ik dan maar de eerste zijn, die even komt mopperen over de belachelijke entree prijzen..... Zonder jullie feestvreugde te willen verstoren uiteraard.
Volgens de OP om 10:00 uur.... ik vind de prijs (¤ 42,50) trouwens wel meevallen.....quote:Op dinsdag 21 maart 2006 15:48 schreef XcUZ_Me het volgende:
Weet iemand hoe laat de voorverkoop begint? 09.00? 10.00?
Helemaal over 't hoofd gezien in m'n enthousiasme! Mooi, want het p.k. hier gaat ook pas om 10.00 open!quote:Op dinsdag 21 maart 2006 15:53 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Volgens de OP om 10:00 uur.... ik vind de prijs (¤ 42,50) trouwens wel meevallen.....
even prijs vermelden, is sneller te zien dan wanneer je nog eens naar Mojo-site moet![]()
Hahaha geeft niet hoor, tip: GWK is vaak minder druk.... en daar kun je de kaartjes ook kopenals je tenminste een GWK in je woonplaats hebtquote:Op dinsdag 21 maart 2006 15:56 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Helemaal over 't hoofd gezien in m'n enthousiasme! Mooi, want het p.k. hier gaat ook pas om 10.00 open!
Rotterdamquote:Op dinsdag 21 maart 2006 15:58 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Hahaha geeft niet hoor, tip: GWK is vaak minder druk.... en daar kun je de kaartjes ook kopenals je tenminste een GWK in je woonplaats hebt
Hier dus nooitquote:Op dinsdag 21 maart 2006 16:09 schreef Diaan73 het volgende:
[..]![]()
succes zaterdag
hier in Enschede is het altijd lekker rustig
![]()
Ow dat is wel balen zeg, heel veel succes zaterdag en ik zal voor je duimenquote:Op dinsdag 21 maart 2006 16:12 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Hier dus nooitHoop dat 't gaat lukken
Tja als je het vergelijkt met een relatief kleine naam als Belle & Sebastian (in vergelijking met Radiohead bedoel ik) dan vallen die prijs best mee. Maar het is natuurlijk een hoop geld.quote:Op dinsdag 21 maart 2006 15:14 schreef DaisyDuke het volgende:
Laat ik dan maar de eerste zijn, die even komt mopperen over de belachelijke entree prijzen..... Zonder jullie feestvreugde te willen verstoren uiteraard.
Nou ik vind het een belachelijke prijs. Het was overigens wel een erg goed concert in het Gerledoom. Ik ga nog even twijfelen.quote:Op dinsdag 21 maart 2006 15:53 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Volgens de OP om 10:00 uur.... ik vind de prijs (¤ 42,50) trouwens wel meevallen.....
In vergelijking met Belle & Sebastian vind ik het eigenlijk een koopje! Zeker omdat je eigenlijk zeker bent van een goed concert.quote:Op dinsdag 21 maart 2006 17:15 schreef Z het volgende:
[..]
Nou ik vind het een belachelijke prijs. Het was overigens wel een erg goed concert in het Gerledoom. Ik ga nog even twijfelen.
GWK Utrecht Centraal lijkt me een beetje druk, weet iemand een betere plek in Utrecht voort kaartjes? Hoofdposkantoor zal ook niet heel erg rustig zijn.quote:Op dinsdag 21 maart 2006 16:34 schreef nein het volgende:
mwaah 9000 man kunnen er in de hmh....en dat voor 2 dagen..ik sta wel mooi om 10.00 op het postkantoor, maar denk niet dat het binnen 10 minuten is uitverkocht!
Misschien biedt iemand ze wel aan op Marktplaats voor een schappelijk prijsjequote:Op dinsdag 21 maart 2006 18:28 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
zijn er ergens kaartjes te winnen ofzo?
nah, meestal bij concerten worden ze voor normale prijs verkocht.. of hoger..quote:Op dinsdag 21 maart 2006 18:29 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Misschien biedt iemand ze wel aan op Marktplaats voor een schappelijk prijsje
Het was dan ook ironisch bedoeldquote:Op dinsdag 21 maart 2006 18:35 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
nah, meestal bij concerten worden ze voor normale prijs verkocht.. of hoger..
jemig, sarcasme enzoquote:Op dinsdag 21 maart 2006 18:35 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
nah, meestal bij concerten worden ze voor normale prijs verkocht.. of hoger..
Waar haal je dat vandaan?quote:Op dinsdag 21 maart 2006 18:45 schreef spacemangraig het volgende:
edit: nevermind, WASTE doet alleen voorverkoop van Britse concerten.
Heinekenmusichall meldt dat de voorverkoop 25 maart start, zou een beetje vreemd zijn als voor die datum alle kaarten al verkocht zijn omdat WASTE al eerder begonnen is lijkt me. Misschien dat ze wel een beperkt aantal kaarten voor Britse fans verkopen.quote:
Waarom ben je daar bij Radiohead zekerder van als bij Belle en Sebastian? Naar ik weet is B&S bezig om een zeer goede live reputatie op te bouwen. Maar goed, daar is een ander topic voorquote:Op dinsdag 21 maart 2006 18:09 schreef peaceman het volgende:
[..]
In vergelijking met Belle & Sebastian vind ik het eigenlijk een koopje! Zeker omdat je eigenlijk zeker bent van een goed concert.
Ik heb Radiohead al 3x live gezien en die zouden in een top 10 van live concerten alle 3 in die top 10 staan. Hiermee wilde ik aangeven dat een concert van Radiohead dus voor mij een garantie is voor een goede avond. Daarmee wilde ik zeker niets afdoen aan B&S, want die heb ik nog niet eerder live gezien en daar kan ik dus niet over oordelen. Wel is B&S in verhouding een kleinere naam dan Radiohead.quote:Op dinsdag 21 maart 2006 21:14 schreef Man_in_a_Shed het volgende:
[..]
Waarom ben je daar bij Radiohead zekerder van als bij Belle en Sebastian? Naar ik weet is B&S bezig om een zeer goede live reputatie op te bouwen. Maar goed, daar is een ander topic voor. Als het een beetje mee zit kan ik op 8 en 9 Mei een vergelijkend warenonderzoek houden.
Tsja, als je die 100 euro als de maat der dingen gaat nemen... 42.50 is duur, 100 euro is bespottelijk duur.quote:Op woensdag 22 maart 2006 09:39 schreef fretclick het volgende:
42,50 duur? als ik zie dat mensen meer dan 100¤ betalen voor the rolling stones vind ik 42,50 voor radiohead in de hmh echt niks.
Gelredome is wel 3 keer zo groot als 2xHMH.quote:Op woensdag 22 maart 2006 09:49 schreef Z het volgende:
Zou het snel uitverkopen? Gerledome was totaal niet uitverkocht namelijk.
En ik zou nooit ruzie met mijn goede buur hier makenquote:Op dinsdag 21 maart 2006 21:17 schreef peaceman het volgende:
[..]
Overigens ben je 1 van mijn buren op lastfm zag ik.. :
Jaaaa, dat was echt prachtig, heerlijk sfeervol, goed geluid, prachtige set.quote:Op woensdag 22 maart 2006 09:47 schreef menjo het volgende:
Radiohead is live altijd wel goed ja. Ik heb ze nu 5 keer gezien en alle keren was goed tot zeer goed. Al zal het waarschijnlijk nooit meer zo mooi worden als in de tent in het goffertpark...
Dat denk ik nietquote:Op woensdag 22 maart 2006 09:56 schreef Enzo500 het volgende:
het duurt wel een paar weken voor het is uitverkocht.![]()
same herequote:Op woensdag 22 maart 2006 09:47 schreef menjo het volgende:
Radiohead is live altijd wel goed ja. Ik heb ze nu 5 keer gezien en alle keren was goed tot zeer goed. Al zal het waarschijnlijk nooit meer zo mooi worden als in de tent in het goffertpark...
Ik weet nog niet of ik nu weer ga, kom nogal onhandig uit die week en het is ook best prijzig. Als het in een kleindere zaal was geweest (013, paard etc) had ik zaterdagochtend voor het postkantoor gelegen maar nu moet ik er nog eens ernstig over ndaenken.
Peaceman en/of ik ook!!quote:Op woensdag 22 maart 2006 12:04 schreef Q. het volgende:
[..]
Ik ben iig zaterdagmorgen ruim op tijd bij het GWK/Postkantoor.
En bovendien was er op die avond ook nog een beslissingsinterland van het Nederlands elftal inzake plaatsing voor het Ek. Dat zal ongetwijfeld ook invloed gehad hebben. Tel daar nog bij dat het eind november was en je weet waarom het zo was...quote:Op woensdag 22 maart 2006 09:49 schreef menjo het volgende:
[..]
Tsja, als je die 100 euro als de maat der dingen gaat nemen... 42.50 is duur, 100 euro is bespottelijk duur.
[..]
Gelredome is wel 3 keer zo groot als 2xHMH.
Dat denk ik ook, maar toch.. dromen blijft een fijne bezigheid....quote:Op woensdag 22 maart 2006 12:38 schreef Z het volgende:
Dream on peace, dat wordt natuurlijk bomvol, met liefhebbers.
quote:Op woensdag 22 maart 2006 12:51 schreef calvobbes het volgende:
Als je zaterdag in de rij staat en denkt dat er ineens een aantal hardrockers / metalfans, ook naar Radiohead willen, wees niet bang.
Zaterdag gaat ook een minifestival met o.a. Guns n' Roses in de vvk
Je kunt toch via www.ticketmaster.nl bestellen zaterdagmorgen? Je kunt het altijd proberen...quote:Op woensdag 22 maart 2006 16:34 schreef whosvegas het volgende:
Shıt, shıt, ben ın Turkıje voor de zonsverduısterıng
Ben ık eens weg, komt Radıohead naar nederland over anderhalve week ben ık pas thuıs.
PS ık type dıt op een turks toetsenmbord ı moet dus i zıjn, de i zıt op een wat vreemde locatıe
Die zal wel plat gaanquote:Op woensdag 22 maart 2006 16:42 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Je kunt toch via www.ticketmaster.nl bestellen zaterdagmorgen? Je kunt het altijd proberen...
Dat doen wij ook hoor, maar als je in Turkije zit zoals whosvegas , wordt dat wat lastiger en is dat de enige optie om misschien kaartjes te krijgen..... bij ons zal er denk ik 1 naar de GWK gaan en zorgen dat ie er om half 10 is en de andere probeert het online....quote:Op woensdag 22 maart 2006 18:25 schreef Q. het volgende:
Bij zoiets waar ik zo graag heen wil ga ik het niet online proberen, gewoon naar GWK toe.
precies, gewoon GWK of postkantoor, heb je ook gelijk je kaartje en ben je zeker van je zaakquote:Op woensdag 22 maart 2006 18:24 schreef nein het volgende:
1 tip: NOOIT online bestellen!!! Ik heb t gedaan bij QOTSA vorig jaar: site helemaal plat, was niet doorheen te komen. Om 10.30 naar postkantoor gefietst en toen was t natuurlijk al uitverkocht.
Half uurtje in de kou staan is mij die 20 euro extra wel waardquote:Op woensdag 22 maart 2006 19:52 schreef SnapZ het volgende:
[afbeelding]
Gaan jullie maar lekker in de kou staan
Jij hebt al eerder kaarten. Poeh Poeh.quote:Op woensdag 22 maart 2006 20:04 schreef SnapZ het volgende:
Volgens de conversion translator is dit precies ¤100. Dus als jij 42,50 betaald met 4,10 euro servicekosten, dan zit je er 3 euro naast. Poeh poeh
Precies!quote:Op woensdag 22 maart 2006 20:15 schreef Q. het volgende:
Stond ook in de Sp!ts vandaag, stom. Waarom kunnen ze zoiets niet in de krant zetten nadat de voorverkoop al is gestart?
Andrea Bocelli?quote:Op woensdag 22 maart 2006 20:19 schreef Q. het volgende:
Ik denk dat het postkantoor hier op Kanaleneiland wel redelijk rustig zal zijn, 80% allochtonen, dat zijn vast geen Radiohead fans. Of GnR fans..
En UB40 fans ook nogquote:Op woensdag 22 maart 2006 20:19 schreef XcUZ_Me het volgende:
Andrea Bocelli?
Het zijn wel 8.000 kaarten hè? Daar moet toch wel aan te komen zijn?quote:Op woensdag 22 maart 2006 20:21 schreef spacemangraig het volgende:
Ik begin me een beetje zorgen te maken..
Waste is de naam van de winkel van Radiohead en een soort van fanclub.quote:Op woensdag 22 maart 2006 20:19 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ok, n00bvraag, maar wat is dat WASTE dan? En kunnen zij alle kaarten al wegkapen voor onze neuzen?
WASTE heeft maar een gelimiteerd aantal kaarten. De London kaarten van deze vvk zijn misschien uitverkocht, maar het overgrote deel gaat gewoon pas de 25e in de vvk.quote:Op woensdag 22 maart 2006 20:13 schreef SnapZ het volgende:
London is al uitverkocht volgens de site, dus ik ben inderdaad blij dat ik nog kaarten heb!
quote:Op woensdag 22 maart 2006 20:19 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ok, n00bvraag, maar wat is dat WASTE dan? En kunnen zij alle kaarten al wegkapen voor onze neuzen?
Dankjequote:Op woensdag 22 maart 2006 20:24 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Waste is de naam van de winkel van Radiohead en een soort van fanclub.
En ze kapen niet alle kaarten weg, maar een klein deel van de kaarten. Meeste zullen zaterdag in de vvk gaan.
Is er geen postkantoor in een wijk met weinig autochtonen?quote:Op woensdag 22 maart 2006 20:24 schreef XcUZ_Me het volgende:
Wat zal rustiger zijn denken jullie? Postkantoor in R'dam of het GWK in R'dam?
WASTE is de webwinkel van Radiohead, zie www.radiohead.com. Ik heb geen idee hoeveel tickets ze mogen verkopen, maar er stond dat alle zit en staanplaatsen in Londen al waren uitverkocht. Ik heb nergens iets gezien over hoeveel ze mogen verkopen!quote:Op woensdag 22 maart 2006 20:19 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ok, n00bvraag, maar wat is dat WASTE dan? En kunnen zij alle kaarten al wegkapen voor onze neuzen?
Ja, daar woon ik alquote:Op woensdag 22 maart 2006 20:25 schreef Q. het volgende:
[..]
Is er geen postkantoor in een wijk met weinig autochtonen?![]()
quote:Op woensdag 22 maart 2006 20:23 schreef Tom_Tom- het volgende:
Jezus, Andrea Bocelli, UB40, Radiohead én Guns 'n Roses. Het is wel de dag van de wansmaak zeg..
Ligt eraan welkquote:Op woensdag 22 maart 2006 20:31 schreef Tom_Tom- het volgende:
Maar ik zit rond ongeveer 7.30 bij het postkantoor. Zou dat op tijd zijn?
Toen zongen ze vast niet meer.quote:Op woensdag 22 maart 2006 20:32 schreef thaleia het volgende:
Toen ze aan de beurt waren waren de kaartjes op, uiteraard.
Nou ja, een paar weken terug ging ik kaarjtes voor de Arctic Monkeys halen. Dat concert was in 3 minuten uitverkocht. Ik was bij het postkantoor in Helmond (quote:Op woensdag 22 maart 2006 20:32 schreef thaleia het volgende:
Ik hoorde eens van iemand die kaarten voor Bowie had willen krijgen dat voor hem (en tientallen andere Bowiefans) in de rij een nogal langzaam iemand stond die kaartjes voor Harry Belafonte kwam halen. Terwijl ze zich achter hem stonden te verbijten besloten ze dat ze maar beter om de situatie konden lachen, en zijn The Banana Boat Song gaan zingen.
Toen ze aan de beurt waren waren de kaartjes op, uiteraard.
Nee volgens mij niet.quote:Op woensdag 22 maart 2006 20:44 schreef XcUZ_Me het volgende:
Moet je een Radiohead-ik-ben-officieel-fan-account hebben om daar te kunnen bestellen?
Een password? Waarvoor dan?quote:Op woensdag 22 maart 2006 20:45 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Nee volgens mij niet.
Voor de definitieve bestelling vragen ze nog wel een adres en password.
Om een account te maken waarmee je je bestelling in de gaten kunt houdenquote:Op woensdag 22 maart 2006 20:46 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Een password? Waarvoor dan?
Duvel is erdoor... ben benieuwd of 't lukt!quote:Op woensdag 22 maart 2006 20:47 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Om een account te maken waarmee je je bestelling in de gaten kunt houden
Gelukt volgens mijquote:Op woensdag 22 maart 2006 20:48 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Duvel is erdoor... ben benieuwd of 't lukt!
woohoo! feliquote:Op woensdag 22 maart 2006 20:55 schreef XcUZ_Me het volgende:
Volgens mij is het gelukt![]()
![]()
Nou maar hopen dat ze niet gejat worden door een postmedewerker...
Dat weet ik niet meer! Ik weet wel dat ik ze altijd RUIM voor het concert kreeg. Reken op zo'n 2 a 3 weken max vanaf moment van bestellen, als t goed is.quote:Op woensdag 22 maart 2006 20:57 schreef XcUZ_Me het volgende:
Duurt het lang voordat je ze hebt doorgaans nein?
Ok, tof!quote:Op woensdag 22 maart 2006 20:59 schreef nein het volgende:
[..]
Dat weet ik niet meer! Ik weet wel dat ik ze altijd RUIM voor het concert kreeg. Reken op zo'n 2 a 3 weken max vanaf moment van bestellen, als t goed is.
Best ernstig, maar waarschijnlijk kom ik msn mensen, radiohead msgboard mensen en dan ook misschien nog fokkers tegenquote:Op woensdag 22 maart 2006 21:00 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ok, tof!
We kunnen nog een fok!meet organiseren ook daar.
quote:Op woensdag 22 maart 2006 21:04 schreef Q. het volgende:
In het Gelredome kwam ik thaleia tegen. En ik bleek in de rij naast Vixenfromhell te zitten.
Hahahaaquote:Op woensdag 22 maart 2006 21:06 schreef nein het volgende:
[..]geinig!
hoe kwam je er achtr? je gaat lijkt me niet random vragen of iemand toevallig ook "vixenfromhell" heet...
thaleia kende ik al en vixen meldde het later in het Radiohead topic aan me.quote:Op woensdag 22 maart 2006 21:06 schreef nein het volgende:
[..]
geinig!
hoe kwam je er achtr? je gaat lijkt me niet random vragen of iemand toevallig ook "vixenfromhell" heet...
Misschien dat ik es reageer op een duitser die keihard NEINNNN roeptquote:Op woensdag 22 maart 2006 21:09 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Hahahaa
Tegen mij kunnen ze 't nog wel proberen... Excuse me..? En ik reageer wel.
Je hebt mail gehad van waste? met order nummer? dan heb je ze wel hoor.quote:Op woensdag 22 maart 2006 21:12 schreef Q. het volgende:
Ik geloof dat ik ze heb. Krijg een bevestingsmailtje, maar de bevestigingsspagina zegt 'too busy'
quote:Op woensdag 22 maart 2006 21:11 schreef nein het volgende:
oh schattigThom is op het officiele messageboard om even te verontschuldigen voor het zooitje bij de ticketverkoop daar!
Ik weet niet of ik 't ga proberenquote:Op woensdag 22 maart 2006 21:12 schreef nein het volgende:
[..]
Misschien dat ik es reageer op een duitser die keihard NEINNNN roept
Ach, ik vind het liefquote:Op woensdag 22 maart 2006 21:13 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Ik denk dat er weinig is waar hij excuses voor kan maken. Dit gebeurd zo bij alle voorverkopen via internet
Ik vergeef het je hoor, ik zou het zelf ook niet doen. Uit angst op een of andere nazi mevrouw te lijken ofzo...quote:Op woensdag 22 maart 2006 21:13 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ik weet niet of ik 't ga proberen.
Des te beter voor de UB40 (quote:Op woensdag 22 maart 2006 21:19 schreef Diaan73 het volgende:
het wordt zaterdag rustig bij de GWK/Postkantoor
Yep. Tof!quote:Op woensdag 22 maart 2006 21:12 schreef nein het volgende:
[..]
Je hebt mail gehad van waste? met order nummer? dan heb je ze wel hoor.
Hmmmm ben/was eigenlijk ook een beetje UB40 fan....quote:Op woensdag 22 maart 2006 21:19 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Des te beter voor de UB40 () en Bocelli fans!
Beetje wel jahquote:Op woensdag 22 maart 2006 21:15 schreef nein het volgende:
Ach, ik vind het lief
Maar de vraag was 10 keer hoger dan ze dachten! (hoe naief)
Oohhh, zo hard bedoel ik 't niet hoor! Veel plezier alvast dan!quote:Op woensdag 22 maart 2006 21:23 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Hmmmm ben/was eigenlijk ook een beetje UB40 fan....![]()
![]()
![]()
En ik lees net dat ze zelfs in Enschedekomen en ik denk dat ik daar toch wel van de partij ben/wil zijn.....
Ik heb een zeer brede muzieksmaak.... al vind ik zelf Rammstein niet echt super ik heb ze op Werchter gezien En daarbij concerten/festivals bezoeken, is gewoon leukquote:Op woensdag 22 maart 2006 21:32 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Oohhh, zo hard bedoel ik 't niet hoor! Veel plezier alvast dan!
Ik vind alleen 't verschil tussen UB40 / Radiohead zo groot
Maar ach, ik ga ook naar Rammstein concerten, dus ik heb geen recht van spreken![]()
Hee Peaceman gaat ook de 8e naar Belle & Sebastian..... dus wij gaan ook de 10e maar dat komt zoiezo beter uit voor ons...quote:Op woensdag 22 maart 2006 21:40 schreef Q. het volgende:
Ik ga de 10e, omdat ik de 8e al naar Belle & Sebastian ga, 2 dagen achter elkaar is beetje te veel van het goede weet ik uit ervaring.
Hm bij mij doet ie het ook niet... Maar ik heb de bevestiging, dus ze zorgen maar voor mijn kaarten!quote:Op woensdag 22 maart 2006 22:19 schreef Q. het volgende:
Hey, ik heb nu wel een order number, maar ik kan hem niet tracen, zegt dat mn login niet bestaat terwijl ik die toch echt wel heb aangemaakt. Gaat dat problemen geven?
Waar moet je kijken dan!?quote:Op woensdag 22 maart 2006 22:31 schreef Q. het volgende:
Okay. Lukt toch wel. Zat op de verkeerde plek te zoeken.
quote:Op woensdag 22 maart 2006 22:33 schreef XcUZ_Me het volgende:
*weer ademhaalt*
Ja ben wel blij, blauw staat me niet zoquote:
Wij komen ook uit Enschede, misschien kunnen we wat afspreken.... wij denken met de auto te gaan trouwens.quote:Op woensdag 22 maart 2006 22:45 schreef Ravage het volgende:
Ik kom trouwens vanuit Enschede (heb wel een OV) maar zit toch ff te twijfelen of ik met de auto of trein ga. Want als ik met de trein ga moet ik uiterlijk om 23:30 de trein terug hebben. Of zit er een treinstation in de buurt van Amsterdam waar ik met de auto heen kan gaan, daar parkeren en het laatste stuk met de trein?
Weesp is vanuit Enschede een goeie.quote:Op woensdag 22 maart 2006 22:45 schreef Ravage het volgende:
Ik kom trouwens vanuit Enschede (heb wel een OV) maar zit toch ff te twijfelen of ik met de auto of trein ga. Want als ik met de trein ga moet ik uiterlijk om 23:30 de trein terug hebben. Of zit er een treinstation in de buurt van Amsterdam waar ik met de auto heen kan gaan, daar parkeren en het laatste stuk met de trein?
Ja, maar dat is niet handig als het Nederlands Elftal in de ArenA speelt, zoals het de Kaiser Chiefs, de laatste keer dat ik in de HMH was.quote:Op woensdag 22 maart 2006 22:46 schreef XcUZ_Me het volgende:
HMH is volgens mij voorzien van behoorlijk wat grote parkeergarages
quote:Op woensdag 22 maart 2006 23:12 schreef Q. het volgende:
[..]
Ja, maar dat is niet handig als het Nederlands Elftal in de ArenA speelt, zoals het de Kaiser Chiefs, de laatste keer dat ik in de HMH was.![]()
vertel.quote:Op woensdag 22 maart 2006 23:42 schreef Claudia_x het volgende:
Ik heb kaartjes.
Ehm, Waste?quote:Op woensdag 22 maart 2006 23:43 schreef Laton het volgende:
vertel.
sorry, topic te snel geskipt. Vroeg me af waar je de kaarten had gekocht omdat ik in de veronderstelling was dat de voorverkoop nog niet gestart was.quote:
Ook al gaat het postkantoor om 8 uur open, de verkoop start om 10 uur. Om 8 uur kun je dus nog geen kaartjes krijgen. Verkoop is dus niet afhankelijk van de openingstijd....quote:Op woensdag 22 maart 2006 20:32 schreef XcUZ_Me het volgende:
Hier gaat het postkantoor pas om 10.00 open... geen idee hoe laat ik er zal gaan zitten eerlijk gezegd.
Je mag wel naast mij en mn zusje staan hoor.quote:Op donderdag 23 maart 2006 08:31 schreef AirwiN het volgende:
Ik wil ook! Nu nog iemand vinden die met mij mee wil... Ik ken te weinig (lees: geen) Radiohead fans!![]()
quote:Op donderdag 23 maart 2006 08:31 schreef AirwiN het volgende:
Ik wil ook! Nu nog iemand vinden die met mij mee wil... Ik ken te weinig (lees: geen) Radiohead fans!![]()
Q!quote:Op donderdag 23 maart 2006 09:00 schreef Q. het volgende:
[..]
Je mag wel naast mij en mn zusje staan hoor..
Goed plan!quote:Op donderdag 23 maart 2006 09:02 schreef Longmen het volgende:
[..]
![]()
Weet je wat koop een kaartje en loop de zaal in!
Oops... da's niet heel erg slim... Helaas kunnen wij alleen de 10e....quote:Op donderdag 23 maart 2006 10:17 schreef MadMaster het volgende:
Heb net 4 kaarten voor de 9 mei besteld, maar ik blijk al een ander concert te hebben dan (Gary Numan in Paradiso)...![]()
Wil iemand misschien bestellen voor de 10e en dan ruilen?
Neuh, dat leek me ook niet, maar ik was gewoon nieuwsgierig naar de verhoudingenquote:Op donderdag 23 maart 2006 11:35 schreef calvobbes het volgende:
Wees maar niet bang. Bij dit soort internet voorverkopen gaan nooit alle kaarten in de vvk.
Achter aan is een tribune waar je kan zitten daarvoor is het sta gedeelte.quote:Op donderdag 23 maart 2006 15:22 schreef Ravage het volgende:
Klopt het trouwens dat de HMH staan- en zitplaatsen heeft, en dat je zelf kan kiezen of je gaat zitten of staan? Bij waste hebben ze het alleen over 'general standing'.
jomig, het is groter dan ik dacht, zelf ben ik alleen in de pepsi stage geweest en ik dacht dat de HMH ongeveer dezelfde omvang zou hebbenquote:Op donderdag 23 maart 2006 15:24 schreef soul114 het volgende:
[..]
Achter aan is een tribune waar je kan zitten daarvoor is het sta gedeelte.
Kan je gewoon zelf kiezen (mits er nog stoeltje vrij is natuurlijk).
Zie hier plaatje van tijdens Kaiser Chiefs:
[afbeelding]
Het is natuurlijk niet zo klein als de pepsidingesquote:Op donderdag 23 maart 2006 22:13 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
jomig, het is groter dan ik dacht, zelf ben ik alleen in de pepsi stage geweest en ik dacht dat de HMH ongeveer dezelfde omvang zou hebben
ik geloof het welquote:Op donderdag 23 maart 2006 22:32 schreef nr.126 het volgende:
[..]
Het is natuurlijk niet zo klein als de pepsidinges
Toont misschien wat groter op de foto, maar de HMH is toch wel vrij compact hoor.
Inderdaad ja...quote:Op donderdag 23 maart 2006 23:34 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
ik geloof het wel, vanaf dat punt van die foto lijkt het net de ahoy ofzo
![]()
Ja, dat dacht ik ookquote:Op donderdag 23 maart 2006 23:34 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
ik geloof het wel, vanaf dat punt van die foto lijkt het net de ahoy ofzo
![]()
jeuj, die foto is van mijquote:Op donderdag 23 maart 2006 22:32 schreef nr.126 het volgende:
[..]
Het is natuurlijk niet zo klein als de pepsidinges
Toont misschien wat groter op de foto, maar de HMH is toch wel vrij compact hoor.
nee joh, staat er alleen al, tickets morgenvroeg om 10uquote:Op vrijdag 24 maart 2006 15:36 schreef spacemangraig het volgende:
edit: kaarten zijn NU te krijgen op ticketmaster.nl!
ja.. kom ik net ook achterquote:Op vrijdag 24 maart 2006 15:40 schreef punkr1 het volgende:
[..]
nee joh, staat er alleen al, tickets morgenvroeg om 10u
ik ook, 3 stuks voor de 10e.quote:
quote:Op woensdag 22 maart 2006 09:56 schreef Enzo500 het volgende:
het duurt wel een paar weken voor het is uitverkocht.![]()
Woensdag ookquote:Op zaterdag 25 maart 2006 10:45 schreef Maaark het volgende:
Voor dinsdag ja...
Yup, nu wel.quote:Op zaterdag 25 maart 2006 10:47 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Woensdag ook
Misschien dat er komende dagen nog wel wat kaartjes vrijkomen vanwege reserveringen die niet zijn opgehaald, maar het is in ieder geval zo goed als uitverkocht.
Als je deze verkoopt heb ik wel intresse in 2 kaarten. Laat het me even weten, e-mail staat in profielquote:Op donderdag 23 maart 2006 11:18 schreef MadMaster het volgende:
Heb inmiddels al weer kaarten voor de 10e besteld, als er liefhebbers zijn voor kaarten voor de 9e mei (normale prijs), let me know...
Wacht nog wel even een reaktie van mijn Amrikaanse vrienden af, misschien willen die wel weer een weekje Amsterdam doen.
Aso!quote:Op zaterdag 25 maart 2006 10:58 schreef Tom_Tom- het volgende:
Ik ben er dinsdag en woensdag bij..
Ik heb er zooooooooooooooooooooooooooooooooooo'n zin in!!!!!!!!!!!
wat jammerquote:Op zaterdag 25 maart 2006 11:41 schreef Q. het volgende:
[..]
Gelukkig, kan je mij deze keer niet tegenkomen in de wachtrij.
* hetzelfde hooptquote:Op zaterdag 25 maart 2006 11:59 schreef Q. het volgende:
Ik hoop maar dat Waste mijn kaartjes niet kwijt gaat maken..
Dat soort mensen zouden ze ritueel moeten afschieten.quote:Op zaterdag 25 maart 2006 16:29 schreef Spideyman het volgende:
En marktplaats staat al weer vol met aanbiedingen van Radioheadkaartjes
Paupers.
tís toch een kleine moeitequote:Op zaterdag 25 maart 2006 21:47 schreef spacemangraig het volgende:
jeej ik heb ook voor beide avonden, was half tien op het postkantoor. Heb echt de hele nacht getwijfeld of ik vroeg op zou staan om op tijd bij het postkantoor te kunnen zijn, of iets langer uitslapen en dan ticketmaster.nl Ben nu echt blij dat ik gegaan ben.
Hmmm Radiohead (of elke andere band) kan er toch niks aan doen dat mensen deze streken uithalen?quote:Op zaterdag 25 maart 2006 21:56 schreef Goldfrapp het volgende:
Goh, en nu al staat Marktplaats vol met Radiohead tickets die aangeboden worden. Toevallig mensen die vanmorgen nog dachten zelf naar het concert te kunnen, maar een uur later toch niet zo bleek te zijn. Dus dan maar voor het dubbele aanbieden op internet. Achterlijk zooitje!! Lekker anderen de kans ontnemen om fatsoenlijk naar een concert te kunnen. Ja dan ben je lekker bezig hoor, zelf 7 kaarten kopen om ze met winst door te kunnen verkopen. Radiohead mag erin stikken als het zo moet!
oke!quote:Op zaterdag 25 maart 2006 22:10 schreef Obscured het volgende:
Vraag het ze !!!
Heeft denk ik niet zozeer met luiheid te maken, maar meer dat de fans in tegenstelling tot zwarthandelaren nog een leven naast concertkaartjes hebben.quote:Op zaterdag 25 maart 2006 22:16 schreef nr.126 het volgende:
[..]
oke!
Radioheadfan, waarom heeft u geen kaartje en de zwarthandelaar die niets met de band op heeft wel?
Toch ietwat te lui?
Die fan werkt om 15.00 nog steeds, en zal evengoed te laat zijnquote:Op zaterdag 25 maart 2006 22:45 schreef Obscured het volgende:
Inderdaad, niet iedereen heeft de mogelijkheid om met zijn slaapzak voor de deur te gaan liggen. Er zijn ook fans die bv moeten werken op zaterdag.
Dat komt waarschijnlijk omdat de meeste handelaren geen professionele zwarthandelaren zijn, maar fans die er een paar kaarten extra bij kopen... Zo kan je je eigen kaartje er makkelijk uit halen. Als het zo gebeurt, en niet al te gek wordt, heb ik er niet zoveel problemen mee hoor. Als je niet zelf kaartjes kan regelen op zaterdag, zal je er een paar tientjes meer voor moeten neertellen.quote:Op zaterdag 25 maart 2006 22:49 schreef nr.126 het volgende:
Daarnaast, de hoeveelheid handelaren t.ov. de echte fans valt volgens mij enorm mee.
Wat ik over het algemeen zie als ik in de rij 'lig', dat zijn voor 95 % de liefhebbers voor het concert waar ze voor komen.
Die garderobe is nog steeds gratis in de HMH lieve schat. Dus niet zeuren.quote:Op zaterdag 25 maart 2006 23:17 schreef HenkBenzinetank het volgende:
Tja, ik vind het gewoon een kwestie van eigen schuld, dikke bult. Had je maar op tijd bij het postkantoor moeten zijn. Dit is nou eenmaal een vrije markt economie en wie het eerst komt, wie het eerst maalt. Ik heb ook een kaartje teveel omdat het nog niet zeker is of er een 4e persoon mee gaat. Gaat die niet mee, dan gaat dat kaartje zeker in de verkoop. Kan ik dan tenminste de achterlijk dure garderobe + consumpties van betalen.
Een fan had zijn kaartje in dat geval via Waste aangeschaft.quote:Op zaterdag 25 maart 2006 22:45 schreef Obscured het volgende:
Inderdaad, niet iedereen heeft de mogelijkheid om met zijn slaapzak voor de deur te gaan liggen. Er zijn ook fans die bv moeten werken op zaterdag.
Ik zeur verder niet, ik heb tenminste wél een kaartjequote:Op zondag 26 maart 2006 00:49 schreef Goldfrapp het volgende:
[..]
Die garderobe is nog steeds gratis in de HMH lieve schat. Dus niet zeuren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |