Waar is dit topic niet voor bedoeld?quote:Op maandag 2 januari 2006 16:34 schreef BaggerUser het volgende:
ik denk dat dit programma niet zou mistaan in de OP
http://www.wildbits.com/files/TunaticSetup.exe
ik vind het wel grappig je kan een nr laten horen door de mic via de radio of via je geluidskaart en meestal zegt hij na 20 seconde welk liedje het is, ideaal als je het nr hoort en wil weten welk nummer het is
Chi Coltrane - Go Like Elijahquote:Op zondag 19 maart 2006 22:12 schreef Abe_Lenstra het volgende:
Okee, een liedje. Of eigenlijk 2.
In de eerste plaats voor mezelf dit wijsje wat ik vanmiddag hoorde in het Stadion bij AZ-Feyenoord. Een Gospel-achtig lied waarvan het erg lijkt of de titel "When i go" is maar ik heb tot nu toe geen succes met zoeken op die titel.
Het is geen Gospel liedje qua tekst maar het arrangement (met veel koor enzo) geeft het een erg gospel-sausje. Het wordt gezongen door een vrouw.
Nummer heet 'Time to say goodbye', wie deze uitvoerende is weet ik nietquote:Op zondag 19 maart 2006 23:06 schreef Cheek0 het volgende:
ik zoek het lied uit het volgende filmpje:
http://www.huilendehonden.nl/Anders/zlatan-goodbye.wmv
Heb t echt nodig
Andrea Bocelli, en de naam van de zangeres weet ik niet.quote:Op zondag 19 maart 2006 23:16 schreef D.Rose het volgende:
[..]
Nummer heet 'Time to say goodbye', wie deze uitvoerende is weet ik niet
Ik hoorde geen manquote:Op zondag 19 maart 2006 23:25 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
Andrea Bocelli, en de naam van de zangeres weet ik niet.
Vanaf het midden ongeveer.quote:Op zondag 19 maart 2006 23:26 schreef D.Rose het volgende:
[..]
Ik hoorde geen man
Heb dan ook maar 10 seconden geluisterd
Sarah Brightman. Het nummer heet Time to say goodbye.quote:Op zondag 19 maart 2006 23:25 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
Andrea Bocelli, en de naam van de zangeres weet ik niet.
Heb lopen zoeken maar kom er maar niet op..quote:Op maandag 20 maart 2006 08:59 schreef Joncho het volgende:
Ik zoek het nummer uit de Ice Age 2 Trailer, niet het laatste nummer, dat is Vanilla Ice, maar het nummer dat te horen is nadat Scrat de Piranha's verslagen heeft en 'This Spring' in beeld is. Het is waarschijnlijk het einde van het nummer dat te horen is en ik hoop dat het genoeg is voor de kenners om het te kunnen ontdekken.
Bekijk de trailer hier.
Hm, ik heb een beetje baggergeluid hier, en de radio aan, maar volgens mij zijn het de Proclaimers met 500 Milesquote:Op maandag 20 maart 2006 08:59 schreef Joncho het volgende:
Ik zoek het nummer uit de Ice Age 2 Trailer, niet het laatste nummer, dat is Vanilla Ice, maar het nummer dat te horen is nadat Scrat de Piranha's verslagen heeft en 'This Spring' in beeld is. Het is waarschijnlijk het einde van het nummer dat te horen is en ik hoop dat het genoeg is voor de kenners om het te kunnen ontdekken.
Bekijk de trailer hier.
Reel 2 reel?quote:Ik hoorde vannacht met uitgaan een oud liedje. Of 'oud'.. jaren '90, denk ik. Het wordt gezongen door een kerel met een erg lage stem. Denk aan; reel 2 real, dr. Alban, het is een up-tempo nummer... Het gaat zo;
baby baby baby, i want to (fuck?) it up. Baby baby baby, do you wanna (fuck?) it up.
Hij zegt ook ergens:
Onea.. twoa.. one two treea.
Ik krijg het liedje maar niet uit mn hoofd.. dus als iemand de zanger/groep en/of het nummer kent, kan ik hen downloaden. Hopelijk scheelt dat wat
Alvast bedankt
Ah ja, overheen gelezen.quote:Op maandag 20 maart 2006 10:59 schreef Muziekstad2000 het volgende:
[..]
We waren inmiddels tot de conclusie gekomen dat het ging om:
T.O.F. - Funk it up [1995]
Schoolquote:Op maandag 20 maart 2006 15:35 schreef Dizer het volgende:
Hoe heet dat ene nummer van Supertramps (of zo iets) dat ook bekend staat als kippenvel nummer met in het begin een vraamd geluid dan kindergeluiden en dan brand de hel los.... ?
Heerlijk nummer inderdaad.quote:
quote:Op maandag 20 maart 2006 15:15 schreef Abe_Lenstra het volgende:
[..]
Dat isset!![]()
Grote klasse D. Rose!![]()
Dj Mystery - Punaniquote:Op maandag 20 maart 2006 19:41 schreef Bar-Le-Duc het volgende:
weet iemand het een nummer(s) uit het filmpje hieronder?
filmpje
Randy Crawford - Knockin' on heaven's door [1989]quote:Op maandag 20 maart 2006 23:23 schreef aquino het volgende:
Knocking on heavens door... het is zo vaak gecovered en ik weet zeker dat er ook een hele mooie versie door een vrouw ingezongen is (en dan bedoel ik niet avril lavigne). Wie kan mij helpen aan de naam van de zangeres?
Bedankt!quote:Op maandag 20 maart 2006 23:26 schreef Muziekstad2000 het volgende:
[..]
Randy Crawford - Knockin' on heaven's door [1989]
Dick Dale - Misirlouquote:Op dinsdag 21 maart 2006 11:21 schreef BrainOverfloW het volgende:
Ik ben op zoek naar de titel van het nummer wat bij dit filmpje afgespeeld word.
Filmpje
Stoer filmpje! Dat nummer ken ik.. staat op een van de soundtracks van Quintin Tarantino's films. Ik geloof Pulp Fiction.. maar welkequote:Op dinsdag 21 maart 2006 11:21 schreef BrainOverfloW het volgende:
Ik ben op zoek naar de titel van het nummer wat bij dit filmpje afgespeeld word.
Filmpje
Google, eerste hit.quote:Op dinsdag 21 maart 2006 14:44 schreef Messenga het volgende:
Een vrij melig nummer..
Tekst bestaat voornamelijk uit "we love you but we don''t like ya"! en wat gefluit op de achtergrond..
iemand?
Is em niet, helaasquote:
Download het programma Guitarpro. www.mysongbook.com kan je allemaal tabs vandaanplukken. Zit naast gitaar tablatuur ook een keyboard bij zodat je ziet waar de noten gespeeld worden.quote:Op dinsdag 21 maart 2006 16:19 schreef Metalmeis het volgende:
Weet iemand waar op internet ik metal-bladmuziek kan vinden voor keyboard?
Ben nu echt al een paar dagen flink aan het zoeken.. Niks gevonden.![]()
Kaiser Chiefs, kom op!quote:
Babylon Zoo - Spacemanquote:Op woensdag 22 maart 2006 17:35 schreef Camickaeze het volgende:
Oi oi!
Ik ben op zoek naar het nummer uit dit filmpie! Dat hele filmpie stelt niets voor, maar het nummer is okee!!
Iemand enig idee?
Ik weet het nu weer een beetjequote:Op woensdag 22 maart 2006 16:12 schreef furanku het volgende:
Een nummer van ene John ? Het is nederlands of dialet achtig iets..
Op het dak van die schuur .. of deur van die schuur..
en dan een la la la laa la la la la refrein ofzo...
Ik weet niet van wie het origineel is maar kunnen het de Blues Brothers - Shake Your Tailfeather geweest zijn?quote:Op woensdag 22 maart 2006 21:17 schreef NightxVision het volgende:
Hmm ,, zaterdag was er een feesje en er werd egt zoon klassieker gedraajt.. refrein ga zoo al roepen HANDS UP!! SH SH SH SHAKE IT!! .. ma das ook al dak ervan eb gehoort ..:d
Kent iemand dit?
op internet vindik nix ..
Xx Tinaa
Gokje: Gerard Lenorman - Voici les clesquote:Op woensdag 22 maart 2006 22:50 schreef furanku het volgende:
[..]
Ik weet het nu weer een beetje
Dit nummer heet bij die schuur en is van john.. maar het is een cover van een franse zanger..
die heeft zo'n refrein.. Laa la la la la la la laaaaa laaa . tu e die soir ofzo... weet ik het.. erg vrolijk stukje...
Ik heb hem gevonden onder pour un flirt avec toiquote:Op woensdag 22 maart 2006 23:20 schreef Gambolputty het volgende:
[..]
Gokje: Gerard Lenorman - Voici les cles
Heb je nog meer tekst?quote:Op donderdag 23 maart 2006 10:11 schreef cosmick het volgende:
Ik zoek de naam/titel van een ouwe plaat, ik denk jaren 70.
De melodie weet ik zo wel, en qua tekst kan ik "yes i would, yes i wwwooould" herinneren.
Maar verder?
simply red - something got me startedquote:Op donderdag 23 maart 2006 10:11 schreef cosmick het volgende:
Ik zoek de naam/titel van een ouwe plaat, ik denk jaren 70.
De melodie weet ik zo wel, en qua tekst kan ik "yes i would, yes i wwwooould" herinneren.
Maar verder?
Nee, thanks, 't is echt ouder. Beetje lullig nummer ook eigenlijk. Ligt meer in de sfeer van een Demis Roussosquote:Op donderdag 23 maart 2006 10:18 schreef jerver73 het volgende:
[..]
simply red - something got me started
http://www.lyricsfreak.com/s/simply-red/125062.html
Glorix: Golden Earring - Another 45 Milesquote:Op donderdag 23 maart 2006 10:35 schreef waynie het volgende:
Ik weet niet meer welke reclame het is, maar hij is best nieuw. En het nummer is van de golden earring...
Simon & Garfunkel - El Condor Pasa (If I could)quote:Op donderdag 23 maart 2006 10:11 schreef cosmick het volgende:
Ik zoek de naam/titel van een ouwe plaat, ik denk jaren 70.
De melodie weet ik zo wel, en qua tekst kan ik "yes i would, yes i wwwooould" herinneren.
Maar verder?
Als we dan toch bezig zijn:quote:Op donderdag 23 maart 2006 06:19 schreef MeAgainstTheWorld het volgende:
ik zoek een hardcore/trance achtig nummer, natuurlijk zit er niet of nauwelijks tekst bij, het enige wat ik heb gehoord was iets wat leek op ''This is a journey into sound'' oid, iemand een gokje wagen?
Verdorie! Inderdaad!quote:Op donderdag 23 maart 2006 10:39 schreef Gambolputty het volgende:
[..]
Simon & Garfunkel - El Condor Pasa (If I could)
DJ Boozy Woozy - Party affairquote:Op donderdag 23 maart 2006 06:19 schreef MeAgainstTheWorld het volgende:
ik zoek een hardcore/trance achtig nummer, natuurlijk zit er niet of nauwelijks tekst bij, het enige wat ik heb gehoord was iets wat leek op ''This is a journey into sound'' oid, iemand een gokje wagen?
Is al eens eerder langsgekomen in dit topic, maar het is:quote:Op donderdag 23 maart 2006 14:46 schreef Meng het volgende:
Welke track hoor je op de achtergrond in de commercial van Carl Cox % friends. Ook te horen op de achtergrond op www.carlcox.nl
Tnx
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |