Dat klinkt inderdaad hoop vol.quote:Op donderdag 2 maart 2006 10:01 schreef Pandorah het volgende:
Gisteravond kwam ik ook in een sneeuwstormpje terecht met de auto. Eerst dacht ik dat het mijn ramen waren die beslagen waren maar het bleek dus verminderd zicht te zijn![]()
En hier nog iemand met spierpijn dus je bent vandaag niet de enige freecell. Gisteren een nieuwe slag aangeleerd bij badminton ter voorbereiding op het toernooi van zondag, maar nu dus even flink wat spierpijn in mijn arm
.
En volgens mij valt het best mee wat je gegeten hebt ymme, als ik ruim reken zit je nog niet op de 1000 kcal (of loop ik ergens iets fouts te rekenen?). Maar vandaag fruit en groente extra eten is altijd goed.
Wij redden dat.quote:Op donderdag 2 maart 2006 12:02 schreef teigan het volgende:
we hebben nog 4 maanden om tot die 100 te komen hoor, dus veel sneller hoeft het niet...
Liever niet zelfs. Geef mij maar inhoudelijke posts boven het geslowchat waar ik overheen moet scrollen.quote:Op donderdag 2 maart 2006 12:23 schreef Marloes het volgende:
Waarom moet je zo nodig tot de 100 komen binnen 4 maand? *niet snapt*
Typisch iets voor een jongen om dat te zeggen...quote:Op donderdag 2 maart 2006 16:31 schreef YanniiCke het volgende:
Op school noemt een jongen mij steeds dik maar volgens mij ben ik helemaal niet dik
ik doe elke week hockeyen enzo en ik eet ook best gezond, wat kan ik nogmeer doen?
Wij hebben hier thuis veel Medion-spul en we zijn er erg tevreden over!quote:Op donderdag 2 maart 2006 17:40 schreef Rewimo het volgende:
Ik wist wel dat ik 'm ergens gezien had
[afbeelding]
http://www.aldi.nl/OFFER_NL/OFFER_10/OFF04.HTM
Misschien zijn er meer belangstellenden
Ow, da's wel pech!quote:Op donderdag 2 maart 2006 19:21 schreef Maeghan het volgende:
Ik heb een dvd-speler gehad van medion. Eh, nou ja, technisch gezien ben ik nu bezig aan de derde, want de eerste twee werkten niet dus moesten we ze terugsturen, deze doet het ook niet, maar hij doet het iets minder niet als die eerste twee dus hebben we het opgegeven. Eh nou ja, ik hoef in ieder geval nooit meer iets van Medion.
Medion is het "eigen" elektronicamerk van de Aldi. Naar het schijnt gaan er redelijk bekende merken achter schuilquote:
Wij hebben een digitale fotocamera die al 3 keer op de stenen gekletterd is, letterlijk uit elkaar ligt van buiten (dingen vastplakken enzo) en het gewoon nog steeds doetquote:Op donderdag 2 maart 2006 19:21 schreef Maeghan het volgende:
Ik heb een dvd-speler gehad van medion. Eh, nou ja, technisch gezien ben ik nu bezig aan de derde, want de eerste twee werkten niet dus moesten we ze terugsturen, deze doet het ook niet, maar hij doet het iets minder niet als die eerste twee dus hebben we het opgegeven. Eh nou ja, ik hoef in ieder geval nooit meer iets van Medion.
quote:Op donderdag 2 maart 2006 23:03 schreef Pandorah het volgende:
Die vent van mij heeft van het week het licht gezien geloof ik na gezeur van mij dat ie toch echt eens gezond moet gaan eten en toch meer moest gaan bewegen.... Eerst pakt ie mijn stepper (deed ik niet veel meer mee) en mijn gewichtjes af maar net zat ie in de winkel allerlei gezonde etenswaren te pakken en verhalen over te vertellen (alsof ik dat niet al weet zeg). Hoe een pizzasnoeiende vent tot light kaas zich kan verleiden om te kopen... Ik wist niet wat ik net meemaakte
.
Ik geloof trouwens wel dat er een heel klein maatje op die foto staatquote:Op vrijdag 3 maart 2006 11:31 schreef teigan het volgende:
Ziet er mooi uit Rewimo!
Eeej, weet je dat dat ook kan betekenen dat die jongen jou misschien wel hartstikke leuk vind?quote:Op donderdag 2 maart 2006 16:31 schreef YanniiCke het volgende:
Op school noemt een jongen mij steeds dik maar volgens mij ben ik helemaal niet dik
ik doe elke week hockeyen enzo en ik eet ook best gezond, wat kan ik nogmeer doen?
Dat van het geen chocolade met lusten, klinkt bekend. Je bent gewaarschuwd Isa!quote:Op zaterdag 4 maart 2006 09:15 schreef Faat het volgende:
Isa, als je geen zin heb in chocolade dan moet er écht iets mis met je zijnBeterschap gewenst
Ach jee... sterkte ermee, Riannquote:Op zaterdag 4 maart 2006 19:29 schreef Riann het volgende:
Het is trouwens uit met mijn vriendje na 1 jaar en 7 maanden.Zelf uitgemaakt maar dan nog is het even slikken...
Eerst om 9 uur een afspraak met de decaanquote:Op maandag 6 maart 2006 07:42 schreef Rewimo het volgende:
Snel naar huis om te controleren dan maar!
Datw erkt idd goed. Ik zit nu bij dezelfde sportschool als mijn zusje en het zusje van mijn vriendje en dat werkt leuk. Als je hebt afgesproken heb je ook een stok achter de deur om te gaan.quote:Op maandag 6 maart 2006 10:43 schreef Isabeau het volgende:
Fuente, is er niet iemand die met je meewil naar de sportschool? Vaak werkt dat nog veel beter(zei de dame die bijna een jaar lang een sportschool heeft gesponsord door wel te betalen en niet te komen opdagen).
Welkom welkom!quote:Op maandag 6 maart 2006 11:38 schreef Koningin het volgende:
Ik ga hier ook maar weer eens meelezen, want nu wordt het echt tijd. De excuses zijn op: carnaval is over, ben al half jaar gestopt met roken.......dus er tegenaan.
Daarbij moet ik van de zomer weer in mijn broeken van vorig jaar passen!!
en dan is op dit moment niet zo
Ik heb een afspraak met iemand om me even te helpen alles weer op de rails te krijgen en ik wilde vragen of ik 2 dingen tegelijk mag doen (dat wordt wel vaker gedaan na bijv. ziekte). Dan zou ik het net kunnen redden. Maar ik vrees dat hij dan gaat zeggen dat ik dan teveel hooi op mijn vork neem gezien mijn toestand van de afgelopen maanden.quote:Op maandag 6 maart 2006 11:53 schreef Rewimo het volgende:
Wat zonde IsabeauDat was een mooie kans geweest voor je. Is er geen mouw aan te passen?
Knuffel voor Isa!quote:Op maandag 6 maart 2006 11:58 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik heb een afspraak met iemand om me even te helpen alles weer op de rails te krijgen en ik wilde vragen of ik 2 dingen tegelijk mag doen (dat wordt wel vaker gedaan na bijv. ziekte). Dan zou ik het net kunnen redden. Maar ik vrees dat hij dan gaat zeggen dat ik dan teveel hooi op mijn vork neem gezien mijn toestand van de afgelopen maanden.
Nou, de opleiding voor verpleeghuisarts begint gewoon weer in september. En er worden er op zich genoeg gevraagd hoor (ook nog één in N-Brabant bijvoorbeeld), maar dit was in Hoogeveenquote:Op maandag 6 maart 2006 12:14 schreef Levitation het volgende:
Knuffel voor Isa!![]()
Kun je niet wat later starten in Hoogeveen? Dat je wat meer tijd krijgt voor je studie?
Het is jammer dat ik zo'n hekel heb aan zwemmen!quote:Op maandag 6 maart 2006 12:17 schreef Ripley het volgende:
Ik heb 2 zwakke enkels ( eentje 2 keer gebroken en eentje 3 keer plus geklooi met enkelbanden en zo).
Je zou een sportbrace kunnen dragen en iig hoge schoenen voor steun. Ow, en als je blessuregevoelig bent is zwemmen natuurlijk een goed alternatief
quote:Op maandag 6 maart 2006 15:33 schreef Troel het volgende:
Ik had toch verteld van die weegschaal in Haaksbergen?
Nou, net hier op de weegschaal. Niks batterijen leeg
Troel (1m78) (36,4) was 163,9 kg, weegt nu 115,2 kg en wil graag 72 kg wegen -48,7
Holy fuck Troel, wat veel! Ik bene cht benieuwd om je weer eens te zienquote:Op maandag 6 maart 2006 15:33 schreef Troel het volgende:
Ik had toch verteld van die weegschaal in Haaksbergen?
Nou, net hier op de weegschaal. Niks batterijen leeg
Troel (1m78) (36,4) was 163,9 kg, weegt nu 115,2 kg en wil graag 72 kg wegen -48,7
Is voorlopig 72kg niet gewoon mooi? Ik zal het zelf bijvoorbeeld nooit wegen... en je bent nog langer ook. Met 72 kg zou je al meer dan 90kg zijn afgevallen...quote:Op maandag 6 maart 2006 15:39 schreef Troel het volgende:
Ook zo stom. Ik had toch pas mijn streefgewicht aangepast naar 72 kilo omdat dat volgens www.valtaf.nl mijn ideale gewicht was? Nou is dat weer 70
Ja, maar omdat je toch wat in moet vullen. Elke kilo die ik afval is natuurlijk al heel mooi. Die 72 zal ik nooit halen, maar tochquote:Op maandag 6 maart 2006 15:41 schreef Levitation het volgende:
[..]
Is voorlopig 72kg niet gewoon mooi? Ik zal het zelf bijvoorbeeld nooit wegen... en je bent nog langer ook. Met 72 kg zou je al meer dan 90kg zijn afgevallen...![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |