van de luchtmacht zou je op zich een beetje tempo verwachten... als 't in oorlogssituaties ook zo gaat...quote:Op donderdag 19 januari 2006 12:10 schreef Flash55 het volgende:
tjsa overheid he ... snelheid is er vaak niet bij
behalve als Jan moet betalen, dan zijn ze ineens wel snelquote:Op donderdag 19 januari 2006 12:10 schreef Flash55 het volgende:
tjsa overheid he ... snelheid is er vaak niet bij
Het zou ook kunnen dat de eerste test pas in augustus is, maar dat is vast niet zoquote:Op donderdag 19 januari 2006 12:09 schreef Herkauwer het volgende:
Ach, misschien wordt je al eerder afgewezen en weet je het allang op tijd
Wellicht is het wachten ook een test
2 vrienden van me hebben deze tests halverweg vorig jaar gedaan, en idd het duurt best lang als je alle selectieprocedures doorkomt. Een van de 2 was ongeveer bij de laatste test toen hij alsnog afgewezen werd, tsja dan heb je mooi een aantal maanden verneukt, dus calculeer het in.quote:Op donderdag 19 januari 2006 12:08 schreef Wenzo het volgende:
Ik heb gesolliciteerd bij de luchtmacht voor een baan als piloot. Nu moet ik dus 14 dagen testen afleggen in 8 maanden. Nu baal ik er dus van dat het in 8 maanden is. Dat betekent dat ik pas begin september weet of ik wordt toegelaten of niet.
Dat betekent dus dat ik op zoek moet naar een andere opleiding voor als dit niet lukt. Ik weet alleen echt niet wat ik wil gaan doen. Kunnen ze die testen niet gewoon in 2 maanden ofzo doen? Dan hoef ik niet al naar een andere opleiding te gaan zoeken.
Ik vermoed o.a. dingen als onder extreme omstandigheden lichamelijk blijven functioneren, psychische stabiliteit etc.quote:Op donderdag 19 januari 2006 13:36 schreef Pumatje het volgende:
wat zijn nu precies die tests van piloot, heb ik me altijd afgevraagd.
Welke dingen doorloop je nu met die tests dus is de vraag![]()
Kan me niet voorstellen dat mensen dit willenquote:Op donderdag 19 januari 2006 13:26 schreef Tha_T het volgende:
Bij de Marechaussee solliciteren is ook al zo'n crime. Niet omdat die testen zo lang duren maar omdat er zoveel belangstelling voor is dat de opleidingen veeeel te snel vol zitten
Dan heeft die vriendin zich niet goed in laten lichtenquote:Op donderdag 19 januari 2006 14:01 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Kan me niet voorstellen dat mensen dit willen![]()
Een ex vriendin van me, zat er ook bij en moest eerst 2 jaar op wacht staan![]()
1 op de 60 ?????? Veel en veel minder.quote:Op donderdag 19 januari 2006 14:02 schreef Wenzo het volgende:
Dat de tests heel zwaar zijn weet ik wel. Ik ga het gewoon proberen maar ga er wel van uit dat het toch niet lukt. Ik zal natuurlijk wel alle inzet tonen. Maar zoals ze bij mijn voorlichting al zeiden is vliegen iets wat je in je heb of niet. Ik geloof dat er ongeveer 1 op de 60 doorkomt. Er zijn zo een 3000 sollicitanten voor vlieger per jaar en ze hebben er maar 50 nodig. Het punt is ook gewoon dat ik geen zin heb om naar de universiteit ofzo wil gaan. Lijkt me niet veel aan. Maarja als ik dit niet haal zal ik dat toch maar doen denk. Anders heb je ook niks aan je VWO diploma..
Nou dat is toch echt wat die man op de voorlichting tegen ons vertelde. Er zijn dit jaar 50 vacatures en ongeveer 3000 sollicitanten dus dan klopt het wel. En dat van die vrouwen is volgens mij al helemaal niet waar. Ze wilden juist nog wel wat vrouwen omdat er zo weinig zijn (mits ze natuurlijk beter presteren dan anderen). Maar wat is er zo zwaar aan die tests dan? Lijkt mij gewoon dat je geschikt ben of ongeschikt, je moet allemaal evenwichts tests doen en coordinatie tests etc. Maar dat is niet zo zwaar lijkt mij maar moet je gewoon kunnen.quote:Op donderdag 19 januari 2006 14:32 schreef -Sandstorm- het volgende:
[..]
1 op de 60 ?????? Veel en veel minder.
Zoveel vliegers zijn er in NL niet. Kennis van me is F16 vlieger, hij zei me dat vrouwen sowieso niet meer aangenomen worden als vlieger dan. Reden weet ik niet precies maar er had zich iets voorgedaan met de laatste 2 vrouwelijke piloten.
En die tests zijn loei en loei zwaar, en het is niet 1/60ste die dat haalt hoor, veel en veel minder.
Ik denk dat je de psychologische kant van het verhaal redelijk onderschat.quote:Op donderdag 19 januari 2006 14:37 schreef Wenzo het volgende:
[..]
Nou dat is toch echt wat die man op de voorlichting tegen ons vertelde. Er zijn dit jaar 50 vacatures en ongeveer 3000 sollicitanten dus dan klopt het wel. En dat van die vrouwen is volgens mij al helemaal niet waar. Ze wilden juist nog wel wat vrouwen omdat er zo weinig zijn (mits ze natuurlijk beter presteren dan anderen). Maar wat is er zo zwaar aan die tests dan? Lijkt mij gewoon dat je geschikt ben of ongeschikt, je moet allemaal evenwichts tests doen en coordinatie tests etc. Maar dat is niet zo zwaar lijkt mij maar moet je gewoon kunnen.
Die reden zou ik nou juist wel naar benieuwd zijn, waarom per definitie vrouwen niet worden aangenomen. Vrouwen zijn door de bank genomen misschien minder sterk en psychisch geschikt dan mannen, maar ook voor mannen geldt dat ze in dit geval uitzonderlijke prestaties moeten neerzetten. Mocht je er meer over weten zou ik het dus graag horen.quote:Op donderdag 19 januari 2006 14:32 schreef -Sandstorm- het volgende:
[..]
1 op de 60 ?????? Veel en veel minder.
Zoveel vliegers zijn er in NL niet. Kennis van me is F16 vlieger, hij zei me dat vrouwen sowieso niet meer aangenomen worden als vlieger dan. Reden weet ik niet precies maar er had zich iets voorgedaan met de laatste 2 vrouwelijke piloten.
En die tests zijn loei en loei zwaar, en het is niet 1/60ste die dat haalt hoor, veel en veel minder.
Er was iets voorgevallen met beiden in de lucht (afzonderlijke situatie), waardoor men daar besloten heeft geen vrouwen meer in te zetten als vlieger. Combinatie van iets, wat weet ik niet precies.quote:Op donderdag 19 januari 2006 14:38 schreef Alicey het volgende:
[..]
Die reden zou ik nou juist wel naar benieuwd zijn, waarom per definitie vrouwen niet worden aangenomen. Vrouwen zijn door de bank genomen misschien minder sterk en psychisch geschikt dan mannen, maar ook voor mannen geldt dat ze in dit geval uitzonderlijke prestaties moeten neerzetten. Mocht je er meer over weten zou ik het dus graag horen.
"ze" - Maar waar ligt dat dan aan? Aan welk kenmerk? Het lijken mij toch incidenten, want alle testen werden immers succesvol afgelegd.quote:Op donderdag 19 januari 2006 14:41 schreef Camplo het volgende:
Laatst was er toch nog een neergestort? En een paar jaar geleden vlogen ze tegen een vliegtuigje aan. Pardon me maar hoe moet dat in een dogfight? Dan vallen ze helemaal als kippen.
Of juist niet..quote:Op donderdag 19 januari 2006 14:42 schreef -Sandstorm- het volgende:
[..]
Er was iets voorgevallen met beiden in de lucht (afzonderlijke situatie), waardoor men daar besloten heeft geen vrouwen meer in te zetten als vlieger. Combinatie van iets, wat weet ik niet precies.
Bel zelf eens naar de luchtmacht en vraag of je als vrouw zijnde F16 piloot kan worden, dan krijg je je antwoord wel
Over wie heb je het ? Die wat neer was gestort was een Belgische ervaren piloot van een F16 ergens bij een van de Waddeneilanden..quote:Op donderdag 19 januari 2006 14:41 schreef Camplo het volgende:
Laatst was er toch nog een neergestort? En een paar jaar geleden vlogen ze tegen een vliegtuigje aan. Pardon me maar hoe moet dat in een dogfight? Dan vallen ze helemaal als kippen.
Het is alweer een jaar of tien geleden, maar toen was het iets als:quote:Op donderdag 19 januari 2006 13:36 schreef Pumatje het volgende:
wat zijn nu precies die tests van piloot, heb ik me altijd afgevraagd.
Welke dingen doorloop je nu met die tests dus is de vraag![]()
Paar jaar geleden vloog een F-16 (meen een vrouwelijke vlieger) tegen een Cessna aan ofzo. Pilote kwam met schietstoel in veiligheid, 2 inzittenden van dat andere vliegtuigje kwamen om.quote:Op donderdag 19 januari 2006 14:43 schreef -Sandstorm- het volgende:
[..]
Over wie heb je het ? Die wat neer was gestort was een Belgische ervaren piloot van een F16 ergens bij een van de Waddeneilanden..
Dogfight ?
Wat ik mij vooral afvraag is of dat er aan ligt dat er vrouwelijke vliegers bij betrokken zijn (Wat mij heel sterk lijkt), of dat het er aan ligt dat testen niet zwaar genoeg zijn (wat mij aannemelijker lijkt).quote:Op donderdag 19 januari 2006 14:46 schreef Camplo het volgende:
Sorry maar ik vind dit van die typische kneuzen ongelukken die alleen in Nederland gebeuren. In oorlogsgebied worden er voorzover ik weet geen afgeschoten, en in Nederland gebeuren er altijd van zo'n domme ongelukken.
Dat lijkt mij inderdaad ook, vooral voor het deel van gezondheid/psychische staat. Veel eenvoudige dingen waar je in het normale leven prima mee kunt functioneren lijken mij voor een vlieger alsnog een te groot risico..quote:Op donderdag 19 januari 2006 14:45 schreef Martin2005 het volgende:
Ga uit van een afwijzing, aangenomen worden is dan meegenomen.
Dat van die ogen is dan wel naar inderdaad. Ik heb nu ook zoiets van ik mankeer fysiek niks geen bril geen probleem met me gehoor, maar je kan er dan toch wel uitgaan dus. Ik dacht inderdaad dat ik die tests wel zou redden. Ach ik zie wel maak er het beste van.quote:Op donderdag 19 januari 2006 14:45 schreef Martin2005 het volgende:
[..]
Het is alweer een jaar of tien geleden, maar toen was het iets als:
Vlieginzicht (vragen op papier, net een proefwerk)
vliegaanleg (beginnen bij een joystick achter een beeldscherm totaan een flightsimulator)
psychologie (gesprek met psycholoog)
gezondheid (bij de arts, en houd er rekening dat je afgekeurd kunt worden op zaken waar je niet eens van wist dat je er last van hebt)
en conditie (spreekt voor zich).
Bij mij hield het op bij stap 2, bij een vriend van mij bij de arts toen bleek dat één oog maar voor 80% functioneerde. En daar had hij al 23 jaar geen last van.
Ga uit van een afwijzing, aangenomen worden is dan meegenomen.
Dude, één tip: met een instelling a la "ik zie wel" kom je niet door de psychologische selectie heen.quote:Op donderdag 19 januari 2006 14:50 schreef Wenzo het volgende:
[..]
Dat van die ogen is dan wel naar inderdaad. Ik heb nu ook zoiets van ik mankeer fysiek niks geen bril geen probleem met me gehoor, maar je kan er dan toch wel uitgaan dus. Ik dacht inderdaad dat ik die tests wel zou redden. Ach ik zie wel maak er het beste van.
Vriend van me zit nu in Groningen bij Luchtvaartschool ofzo, klopt dat dat die binnen 4 jaar al op een 747 kunnen zitten?quote:Op donderdag 19 januari 2006 14:53 schreef RandomReader het volgende:
Ik heb bij de KLS (KLM Luchtvaartschool) gesolliciteerd, en dat gaat tenminste WEL snel! Eind december m'n formulieren opgestuurd, ik kreeg gelijk voor 3 dagen later uitnodiging voor m'n eerste test. Die was helaas op mn zusjes verjaardag, en kreeg ik hem op 3-1-2006. Die heb ik doorstaan en m'n volgende is volgende week woensdag
!
quote:Op donderdag 19 januari 2006 14:53 schreef Martin2005 het volgende:
[..]
Dude, één tip: met een instelling a la "ik zie wel" kom je niet door de psychologische selectie heen.
Ogen zijn ze helemaal niet zo streng in. Bij onze groep kwam iedereen erdoor. Bij de meesten werd wel verteld dat een oog ofzo niet helemaal in orde was, maar dat ze maar even langs de oogarts moesten gaan om te kijken of je misschien lenzen ofzo nodig hadquote:Op donderdag 19 januari 2006 14:50 schreef Wenzo het volgende:
[..]
Dat van die ogen is dan wel naar inderdaad. Ik heb nu ook zoiets van ik mankeer fysiek niks geen bril geen probleem met me gehoor, maar je kan er dan toch wel uitgaan dus. Ik dacht inderdaad dat ik die tests wel zou redden. Ach ik zie wel maak er het beste van.
Ook bij ernstige oogafwijkingen? Want tijdens vliegen op grote hoogtes kan lenzen dragen ook een probleem worden..quote:Op donderdag 19 januari 2006 14:57 schreef Solomon het volgende:
Ja, ook met lenzen kun je er doorheen komen
Klopt, maar 3 jaar kan ook al! 2 jaar opleiding, een jaar op een baan wachten en dan kan je idd op een 747 komenquote:Op donderdag 19 januari 2006 14:54 schreef Camplo het volgende:
[..]
Vriend van me zit nu in Groningen bij Luchtvaartschool ofzo, klopt dat dat die binnen 4 jaar al op een 747 kunnen zitten?
Bij de KLS is het van -5 tot +5quote:Op donderdag 19 januari 2006 14:58 schreef Alicey het volgende:
[..]
Ook bij ernstige oogafwijkingen? Want tijdens vliegen op grote hoogtes kan lenzen dragen ook een probleem worden..
Had ze wel, maar ze wilde het toch gaan doenquote:Op donderdag 19 januari 2006 14:29 schreef Tha_T het volgende:
[..]
Dan heeft die vriendin zich niet goed in laten lichten
Dan zou zelfs ik dus niet afgekeurd worden op mijn ogen, terwijl ik zonder lenzen of bril zo scheel als een marmot ben.quote:Op donderdag 19 januari 2006 14:59 schreef RandomReader het volgende:
[..]
Bij de KLS is het van -5 tot +5
Picsquote:Op donderdag 19 januari 2006 15:01 schreef Alicey het volgende:
[..]
Dan zou zelfs ik dus niet afgekeurd worden op mijn ogen, terwijl ik zonder lenzen of bril zo scheel als een marmot ben.
Het was ook alweer tien jaar geleden..... de normen kunnen wel wat aangepast zijn aan deze tijden.quote:Op donderdag 19 januari 2006 14:57 schreef Solomon het volgende:
[..]
Ogen zijn ze helemaal niet zo streng in. Bij onze groep kwam iedereen erdoor. Bij de meesten werd wel verteld dat een oog ofzo niet helemaal in orde was, maar dat ze maar even langs de oogarts moesten gaan om te kijken of je misschien lenzen ofzo nodig had
Ja, ook met lenzen kun je er doorheen komen
nou bij een Looping met een chinook weet ik dat zo net nog nietquote:Op donderdag 19 januari 2006 15:03 schreef Martin2005 het volgende:
[..]
Het was ook alweer tien jaar geleden..... de normen kunnen wel wat aangepast zijn aan deze tijden.
Toch denk ik dat je lenzen in een F16 bij min-zoveel G niet echt lekker meer zitten. Destijds was er volgens mij ook geen onderscheid in selectie tussen jachtvlieger en helikoptervlieger. Wellicht nu wel? Met lenzen een Chinook rondvliegen moet wel lukken, denk ik.
Nee die testen zijn allemaal hetzelfde. Er wordt tenslotte ook pas later gekeken wat je gaat vliegen. Je mag wel een afwijking hebben maar iemand met dezelfde prestaties en 1 met en 1 zonder lenzen zal natuurlijk toch eerder die zonder lenzen doorgaan. Verder ga ik me echt wel inzetten ervoor. Maar ik bedoel gewoon dat ik er niet volledig op ga rekenen en ook naar andere opleidingen kijken.quote:Op donderdag 19 januari 2006 15:03 schreef Martin2005 het volgende:
[..]
Het was ook alweer tien jaar geleden..... de normen kunnen wel wat aangepast zijn aan deze tijden.
Toch denk ik dat je lenzen in een F16 bij min-zoveel G niet echt lekker meer zitten. Destijds was er volgens mij ook geen onderscheid in selectie tussen jachtvlieger en helikoptervlieger. Wellicht nu wel? Met lenzen een Chinook rondvliegen moet wel lukken, denk ik.
Ik vond het al ergens een vreemd verhaal dat je met een behoorlijke afwijking door zou mogen.quote:Op donderdag 19 januari 2006 15:52 schreef YellowLedbetter het volgende:
Ogen waren wel goed enzo (140%) en hij zei dat je er met minder echt niet doorheen kwam dus.
Jullie is een beetje generaliserend...quote:Op donderdag 19 januari 2006 15:52 schreef YellowLedbetter het volgende:Naar mijn menning zijn jullie een beetje verkeerd geinformeerd.
Ja dat vond ik ook al een vreemd verhaal dus ik denk zo van, dat zet ik dan even recht want anders krijg je straks van die lui die hier gaan zeiken dat ze verkeerd zijn voorgelicht hequote:Op donderdag 19 januari 2006 15:57 schreef Alicey het volgende:
[..]
Ik vond het al ergens een vreemd verhaal dat je met een behoorlijke afwijking door zou mogen.
Da's waar maar ik las van een heleboel mensen dat het wel met een afwijking mocht dus sja, mocht je je aangesproken voelen. Pech gehadquote:Op donderdag 19 januari 2006 15:59 schreef RandomReader het volgende:
[..]
Jullie is een beetje generaliserend...
Shit happensquote:Op donderdag 19 januari 2006 16:00 schreef YellowLedbetter het volgende:
[..]
Da's waar maar ik las van een heleboel mensen dat het wel met een afwijking mocht dus sja, mocht je je aangesproken voelen. Pech gehad
Soms wel he, ey maar hou ons ff op de hoogte van de vorderingen bij je KLS keuring. Ik ben zelf namelijk ook van plan er te solliciteren. Papieren enzo al ingevuld maar nu nog ff een mooi rapport er bij zoekenquote:
Is goed, 25ste moet ik weer, voor mn 2e Fase... Dus dat houdt in: sollicitatiegesprek, groepsopdracht en nog een andere opdracht met heel veel vragen, waar jij steeds uit 2 stellingen moet kiezen. Bijv: "Ik geniet ervan om anderen op hun fouten te wijzen" tegenover "Ik denk vaak neerslachtig over mijzelf"... Ik heb er zin an!quote:Op donderdag 19 januari 2006 16:10 schreef YellowLedbetter het volgende:
[..]
Soms wel he, ey maar hou ons ff op de hoogte van de vorderingen bij je KLS keuring. Ik ben zelf namelijk ook van plan er te solliciteren. Papieren enzo al ingevuld maar nu nog ff een mooi rapport er bij zoeken
Trouwens, jouw achternaam begint niet toevallig met een Nquote:Op donderdag 19 januari 2006 16:10 schreef YellowLedbetter het volgende:
[..]
Soms wel he, ey maar hou ons ff op de hoogte van de vorderingen bij je KLS keuring. Ik ben zelf namelijk ook van plan er te solliciteren. Papieren enzo al ingevuld maar nu nog ff een mooi rapport er bij zoeken
Nee, niet echtquote:Op donderdag 19 januari 2006 16:24 schreef RandomReader het volgende:
[..]
Trouwens, jouw achternaam begint niet toevallig met een N?
Iemand die ik ken , die ook Tom heet ken ik ook van zweefvliegenquote:Op donderdag 19 januari 2006 16:28 schreef YellowLedbetter het volgende:
[..]
Nee, niet echtMet een O, hoezo?
Nee nee, ik zit bij de TZC. Jij dan?quote:Op donderdag 19 januari 2006 16:29 schreef RandomReader het volgende:
[..]
Iemand die ik ken , die ook Tom heet ken ik ook van zweefvliegenMaar jij bent dat dus niet
Volgens mij is er een beperking aan de oogafwijking. Hoewel je volgens mij met erge oogafwijkingen ook geen lenzen kunt dragen? Het kwam er op neer dat als je met lenzen goed zag, je door die test heen kon komen zonder problemen.quote:Op donderdag 19 januari 2006 14:58 schreef Alicey het volgende:
[..]
Ook bij ernstige oogafwijkingen? Want tijdens vliegen op grote hoogtes kan lenzen dragen ook een probleem worden..
Tijdens selectie is er nog steeds geen onderscheid tussen jachtvlieger en helikopter. Die selectie wordt gemaakt aan het begin van de training (na het eerste halfjaar dacht ik). Op basis van aanleg (en eventueel ook voorkeur).quote:Op donderdag 19 januari 2006 15:03 schreef Martin2005 het volgende:
[..]
Het was ook alweer tien jaar geleden..... de normen kunnen wel wat aangepast zijn aan deze tijden.
Toch denk ik dat je lenzen in een F16 bij min-zoveel G niet echt lekker meer zitten. Destijds was er volgens mij ook geen onderscheid in selectie tussen jachtvlieger en helikoptervlieger. Wellicht nu wel? Met lenzen een Chinook rondvliegen moet wel lukken, denk ik.
Volgens mij is dat eerste stuk over die oogafwijking wat je zo typt echt grote bull shit! Het lijkt me sterk dat je met lenzen er door komt. Ik bedoel, ze kunnen bij de luchtmacht de allerbesten er uit pikken omdat ze een een groot aanbod aan wannabe vliegers hebben en dan kiezen ze heus niet degene met de lenzen er uit. Feit is wel dat de medical pas een van de laatste keuringen is volgens mij, dus het lijkt me niet slim met een oogafwijking de hele procedure te doorlopen en dan worden afgewezen op je ogen...quote:Op donderdag 19 januari 2006 16:32 schreef Solomon het volgende:
[..]
Volgens mij is er een beperking aan de oogafwijking. Hoewel je volgens mij met erge oogafwijkingen ook geen lenzen kunt dragen? Het kwam er op neer dat als je met lenzen goed zag, je door die test heen kon komen zonder problemen.
[..]
Tijdens selectie is er nog steeds geen onderscheid tussen jachtvlieger en helikopter. Die selectie wordt gemaakt aan het begin van de training (na het eerste halfjaar dacht ik). Op basis van aanleg (en eventueel ook voorkeur).
Tegenwoordig is er met lenzen behoorlijk wat mogelijk, al lopen sommige opticiens inderdaad wel hopeloos achter. Het lijkt mij echter alsnog gevaarlijk, want lenzen kunnen voor rare dingen zorgen bij sterke krachten, verminderde druk, droge lucht etc.quote:Op donderdag 19 januari 2006 16:32 schreef Solomon het volgende:
[..]
Volgens mij is er een beperking aan de oogafwijking. Hoewel je volgens mij met erge oogafwijkingen ook geen lenzen kunt dragen? Het kwam er op neer dat als je met lenzen goed zag, je door die test heen kon komen zonder problemen.
Ja juist, eindelijk ook nog iemand die het begrijp (Alicey, jij ook hoorquote:Op donderdag 19 januari 2006 16:52 schreef J_CDA het volgende:
Wat staat er hier een hoop onzin in dit topic. Zowiezo zal je nooit in een F16 vliegen als je lenzen hebt.
Voor helikopterpiloot mag je wel een kleine afwijking hebben.
Bij de luchtmacht vertellen ze je toch echt wat anders hoor. Dat ze wat soepeler zijn geworden en dat je wel een afwijking mag hebben en lenzen mag dragen. Dit hebben ze me afgelopen vrijdag vertelt en ze zullen vast wel gelijk hebben.quote:Op donderdag 19 januari 2006 16:52 schreef J_CDA het volgende:
Wat staat er hier een hoop onzin in dit topic. Zowiezo zal je nooit in een F16 vliegen als je lenzen hebt.
Voor helikopterpiloot mag je wel een kleine afwijking hebben.
Dat zegt men ja. Maar aangezien het aanbod de vraag ver en ver overtreft zal degene met lenzen geenquote:Op donderdag 19 januari 2006 17:08 schreef Wenzo het volgende:
[..]
Bij de luchtmacht vertellen ze je toch echt wat anders hoor. Dat ze wat soepeler zijn geworden en dat je wel een afwijking mag hebben en lenzen mag dragen. Dit hebben ze me afgelopen vrijdag vertelt en ze zullen vast wel gelijk hebben.
KZCquote:Op donderdag 19 januari 2006 16:30 schreef YellowLedbetter het volgende:
[..]
Nee nee, ik zit bij de TZC. Jij dan?
Dat is het ook een daarom maak je geen kans met een oogafwijking omdat zoals ik eerder al postte ze gewoon de allerbesten er uit kunnen pikken, en dat doen ze dan ook.quote:Op donderdag 19 januari 2006 17:25 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
60 vacatures
nl heeft totaal iets van max 200 vliegtuigen/heli`s.
dan is 60 nieuwe piloten best veel per jaar
Ach als ik naar sommige mensen hierzo kijk, komen ze de PO zeker niet doorquote:Op donderdag 19 januari 2006 19:43 schreef YellowLedbetter het volgende:
Ik denk dat visus en correctie voor sommigen hier moeilijk te begrijpen isMaar die mogen met hun opleiding toch al niet solliciteren voor vlieger
Jammer voor je cheukert, het zelfde geldt helaas voor mijquote:Op donderdag 19 januari 2006 19:47 schreef cheukert het volgende:
[..]
Ach als ik naar sommige mensen hierzo kijk, komen ze de PO zeker niet door
Even een vb. dat in me opkomt.
De PVS wordt niet in een pc7 afgenomen maar in een slingsby
Dus tip: verdiep je in de KLu en de luchtvaart, blijf op de hoogte, op internet is zat info te vinden over de keuringen en bij alles wat je typt achter je computerscherm"BB is watching you"
Helaas zit de KLu er niet in voor mij![]()
Ik druk nooit op de preview knop, dus invoeren is een soort preview voormijquote:Op donderdag 19 januari 2006 19:50 schreef HAL9000S het volgende:
Ah oke... stond die laatste regel er net ook al?
Sorry maar daar geloof ik echt geen fuck van... ik heb zelf meerdere keuringen doorlopen ook voor hogere functies maar zoiets doen ze dus echt niet.quote:Op donderdag 19 januari 2006 20:11 schreef Blazkowich het volgende:
Zij vertelde me dat ze in die psychologisch test je proberen onder druk te zetten, zo was er een jongen in haar groep wiens moeder was overleden, in zijn psychologische test probeerden ze hem daarmee te pakken, zijn moeder te beledigen en hem een mietje en een homo noemen toen hij emotioneel reageerde. Die gast is dus uiteindelijk ook afgevallen.
quote:Op donderdag 19 januari 2006 20:11 schreef Blazkowich het volgende:
Een vriendin van mij heeft het een paar jaar geleden geprobeert, is vrij ver gekomen maar wel afgevallen. Zij vertelde me dat ze in die psychologisch test je proberen onder druk te zetten, zo was er een jongen in haar groep wiens moeder was overleden, in zijn psychologische test probeerden ze hem daarmee te pakken, zijn moeder te beledigen en hem een mietje en een homo noemen toen hij emotioneel reageerde. Die gast is dus uiteindelijk ook afgevallen.
Er worden denk ik best extreme eisen gesteld inderdaad, en dat mag ook best verwacht worden..quote:Die testen zijn dus geen grapjes. En dat is logisch want als in een oorlogssituatie 2 vrienden van je worden neergehaalt wordt van je verwacht dat je niet in huilen uitbarst in je cockpit maar doorgaat met je missie. Ik zou er niet zo lichtvaardig over denken als ik jou was.
Ik vertel alleen maar na wat ik gehoord heb van iemand die ervoor gesolliciteerd heeft. Ik kan me persoonlijk goed voorstellen dat ze je proberen boos te maken, ze zullen er toch op een manier achter moeten komen of je een stabiele persoonlijkheid hebt gezien de omstandigheden waarin je terecht kan komen tijdens je werk. Stabiliteit en stressbestendigheid lijken mij belangrijke eigenschappen.quote:Op donderdag 19 januari 2006 20:13 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Sorry maar daar geloof ik echt geen fuck van... ik heb zelf meerdere keuringen doorlopen ook voor hogere functies maar zoiets doen ze dus echt niet.
Tuurlijk maar dat doen ze echt niet door je overleden moeder te beledigen of je uit te schelden voor homo oidquote:Op donderdag 19 januari 2006 20:16 schreef Blazkowich het volgende:
[..]
Ik vertel alleen maar na wat ik gehoord heb van iemand die ervoor gesolliciteerd heeft. Ik kan me persoonlijk goed voorstellen dat ze je proberen boos te maken, ze zullen er toch op een manier achter moeten komen of je een stabiele persoonlijkheid hebt gezien de omstandigheden waarin je terecht kan komen tijdens je werk. Stabiliteit en stressbestendigheid lijken mij belangrijke eigenschappen.
Ook wel zo. Laat iemand in een paar dagen maar een paar uurtjes slapen, en drijf iemand tot waanzin door zelf de gestoorde uit te hangen.quote:Op donderdag 19 januari 2006 20:19 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Tuurlijk maar dat doen ze echt niet door je overleden moeder te beledigen of je uit te schelden voor homo oidDat is toch gewoon te absurd!?! Zo krijg je als piloot in je opleiding wel dagenlange, superzware verhoren door de MIVD om je mentaal te trainen maar de dingen die die jongen beweerde gaan echt veel te ver hoor.... lijkt me eerder een raar excuus van die gast.
Geen idee, ik heb het van horen zeggen en was er zelf niet bij. Het lijkt me logisch dat ze proberen een zwak punt van je te zoeken en daarop door te hameren om te kijken hoe je daarop reageerd. Jij hebt het over piloten in opleiding, voordat ze daar komen hebben ze de KLU al duizenden euro's gekost. Het lijkt me logischer om in de eerste schifting de zwakke schakels al zo snel mogelijk uit te selecteren.quote:Op donderdag 19 januari 2006 20:19 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Tuurlijk maar dat doen ze echt niet door je overleden moeder te beledigen of je uit te schelden voor homo oidDat is toch gewoon te absurd!?! Zo krijg je als piloot in je opleiding wel dagenlange, superzware verhoren door de MIVD om je mentaal te trainen maar de dingen die die jongen beweerde gaan echt veel te ver hoor.... lijkt me eerder een raar excuus van die gast.
Ja hoor... 't gaat er meer om dat je consequent blijft antwoorden en om dat te testen stellen ze vaak dezelfde vragen in een ander jasje.quote:Op donderdag 19 januari 2006 20:21 schreef Alicey het volgende:
[..]
Verder neem ik aan dat een eerste schifting gewoon plaatsvindt met "normale" psychologische testen?
De echte zwakke schakels vind je al met eenvoudige psychologische tests. Nu zijn die niet helemaal betrouwbaar, maar als je alle afwijkingen die je niet wilt hebben die mte zo'n test worden gevonden er uit zou gooien ben je volgens mij al een groot deel van je ballast kwijt.quote:Op donderdag 19 januari 2006 20:25 schreef Blazkowich het volgende:
Het lijkt me logischer om in de eerste schifting de zwakke schakels al zo snel mogelijk uit te selecteren.
Het is niet de meest efficiente methode.quote:En ik heb nog nooit gehoord dat ze bij de krijgsmacht bang zijn om scheldwoorden als homo te gebruiken.![]()
Tuurlijk, ik snap je punt wel maar iemands dode moeder beledigen kun je echt nooit verkopen... echt niet... Als iemand met de dood van z'n moeder zit kun je dat op veel minder groffe manier constateren.quote:Op donderdag 19 januari 2006 20:25 schreef Blazkowich het volgende:
[..]
Geen idee, ik heb het van horen zeggen en was er zelf niet bij. Het lijkt me logisch dat ze proberen een zwak punt van je te zoeken en daarop door te hameren om te kijken hoe je daarop reageerd. Jij hebt het over piloten in opleiding, voordat ze daar komen hebben ze de KLU al duizenden euro's gekost. Het lijkt me logischer om in de eerste schifting de zwakke schakels al zo snel mogelijk uit te selecteren.
En ik heb nog nooit gehoord dat ze bij de krijgsmacht bang zijn om scheldwoorden als homo te gebruiken.![]()
Daar gaat het niet om, maar het weegt wel mee. Heb toevallig net eigen psychologische tests binnen. Ik blijk afwijkend weinig inconsequent te antwoorden. Dat levert echter slechts een bepaalde correctiefactor op voor de test, want de test is/was niet bedoeld om te zien hoe leuk je consequent antwoordt. Het lijkt me wel dat als je veel inconsequent antwoordt, dat je dan kan stellen dat iemand ongeschikt is (Labiel of dom, beiden niet bruikbaar lijkt me).quote:Op donderdag 19 januari 2006 20:26 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Ja hoor... 't gaat er meer om dat je consequent blijft antwoorden en om dat te testen stellen ze vaak dezelfde vragen in een ander jasje.
Ik voel me even niet aangesproken. De verhalen zijn natuurlijk ook het gevolg van de grote kans op afwijzing, daar zijn er nou eenmaal veel van. De uiteindelijk aangenomen vliegers zijn geen macho's of opscheppers, dus die hoor je vervolgens niet meer.quote:Op donderdag 19 januari 2006 21:20 schreef Solomon het volgende:
Volgens mij komen die verhalen over perfecte ogen, en zware druk, extreme tests gewoon van mensen vandaan die niet door de keuring zijn gekomen en dat aan hun leefomgeving hebben proberen te verklaren door dit soort verhaaltjes.
Dit is inderdaad een goede toevoeging. Een aantal tests moet je meerdere keren uitvoeren, waarbij er gelet wordt of je iets leert van je evt. gemaakte fouten.quote:Belangrijkste bij de keuring buiten de psychische zooi is je vermogen om het vliegen snel aan te leren. Als je in de simulator gaat zitten heeft het ook weinig zin om vantevoren te oefenen. Men kijkt namelijk naar je progressie, dus als je al goed geoefend hebt, en gaat daarna niets meer vooruit, hebben ze dat ook wel door
De weg van beginnen met opleiding tot operationeel vlieger is erg lang... Er vallen hier redelijk wat mensen af. Als je af valt heb je 2 keuzes, of je gaat naar huis of je gaat in op het aanbod van de KLu voor een andere functiequote:Op vrijdag 20 januari 2006 11:48 schreef MaximumRush het volgende:
Een officier bij de luchtmacht heeft tijdens de vlieger infodagen wel tegen mij gezegd dat wanneer je geschikt bent, je sowieso vlieger wordt. Aanbod is altijd veel kleiner dan het eis wat ze hebben.
Gaafquote:Op woensdag 25 januari 2006 17:48 schreef RandomReader het volgende:
FF een update: IK BEN DOOR DE 2e RONDE(van de KLS dus
) ahum
Ja, heb er ernstig veel zin in!!!!! Ik hou jullie op de hoogte;)quote:Op woensdag 25 januari 2006 21:16 schreef YellowLedbetter het volgende:
[..]
GaafNu nog ff het gvss he
Als je alle testen binnen 8 maanden kan afronden mag je nog van geluk spreken. Ik ben in februari 2005 begonnen en ben nu nog bezig. Ik heb alle medische keuringen in 1x afgerond en dus geen na-afspraken gehad waardoor de keuring nog langer kan duren. Ik ben nu bezig met de PVS en heb 5 van de 6 vluchten afgerond. Vanwege het slechte weer de laatste tijd ben ik trouwens al 2 maanden verder sinds vlucht 1 haha.quote:Op donderdag 19 januari 2006 12:08 schreef Wenzo het volgende:
Ik heb gesolliciteerd bij de luchtmacht voor een baan als piloot. Nu moet ik dus 14 dagen testen afleggen in 8 maanden. Nu baal ik er dus van dat het in 8 maanden is. Dat betekent dat ik pas begin september weet of ik wordt toegelaten of niet.
Dat betekent dus dat ik op zoek moet naar een andere opleiding voor als dit niet lukt. Ik weet alleen echt niet wat ik wil gaan doen. Kunnen ze die testen niet gewoon in 2 maanden ofzo doen? Dan hoef ik niet al naar een andere opleiding te gaan zoeken.
als ze zo snel vol zitten gaan ze geen reclame maken.quote:Op donderdag 19 januari 2006 13:26 schreef Tha_T het volgende:
Bij de Marechaussee solliciteren is ook al zo'n crime. Niet omdat die testen zo lang duren maar omdat er zoveel belangstelling voor is dat de opleidingen veeeel te snel vol zitten
Dat kan niet, je kan alleen maar mee in je examenjaar beginnen.quote:Op zondag 11 juni 2006 21:32 schreef __droogkloot__ het volgende:
Meeste mensen beginnen daar in VWO 5 ook al mee. Ik heb het ook overwogen, maar juist vanwege de lange tijd testen heb ik er vanaf gezien.
Iemand op mijn middelbare school was er al lang mee bezig voor het laatste jaar. Ik weet ook niet precies hoe het precies zit, het kan ook goed zo zijn dat ik me vergis.quote:Op zondag 11 juni 2006 23:40 schreef MaximumRush het volgende:
[..]
Dat kan niet, je kan alleen maar mee in je examenjaar beginnen.
http://www.werkenbijdemarechaussee.nl/quote:Op zondag 11 juni 2006 22:46 schreef Relneger18 het volgende:
[..]
als ze zo snel vol zitten gaan ze geen reclame maken.
Ik ben ook aan het solliciteren voor de KMar. 3 juli naar een voorlichting, vanaf daar sollicitatie papieren invullen etc.quote:Op zaterdag 17 juni 2006 14:10 schreef Tha_T het volgende:
[..]
http://www.werkenbijdemarechaussee.nl/
En zie daar de tekst die onder in beeld scrollt
Een contract voor 13 jaar, en daarna op kosten van Defensie omgeschoold worden voor de burgerluchtvaart. Als je dat contract eenmaal binnen hebt, hoef je je de rest van je leven geen zorgen meer te maken...quote:Op donderdag 19 januari 2006 13:31 schreef Mobster273 het volgende:
een vriend van mij heeft het hele traject doorlopen, maar is vervolgens na 4 weken in de opleiding opgehouden, omdat de sfeer hem niet beviel en hij geen zin had in een contract voor 13jaarwij verklaarden hem voor gek dat hij er nu mee ophield, maar ja, we verklaarden hem vooraf ook al lang voor gek omdat iedereen (behalve hijzelf dus) voelde aankomen dat dat niks voor hem zou zijn
Sterker nog, je krijgt pas na zo'n 1,5 jaar te horen wat je gaat vliegen. Na de KMA en na de EMVO. En voor het geld moet je het zeker niet doen. Je verdient meer dan vergelijkbare rangen omdat je toelagen krijgt zoals vlieggeld. Vooral als je in het buitenland zit, en dat zit je best vaak, verdien je behoorlijk veel. Maar anyway, goed dat je er niet aan bent begonnen, je moet namelijk wel genoeg motivatie en doorzettingsvermogen hebben.quote:Op vrijdag 27 april 2007 11:21 schreef MaximumRush het volgende:
Ik ben er maar niet meer mee door gegaan. Ik wou enkel en alleen F16 vliegen, maar je krijgt pas te weten wat je vliegt wanneer je je contract hebt getekend. Het mooiste is dat je er 14 jaar aan vastzit.
Je verdient ook even veel als de rest van de mensen die bij de Luchtmacht zitten. Het heeft alleen maar te maken met rang. Dit allemaal heeft ervoor gezorgd dat ik ermee gekapt ben.
quote:Op vrijdag 27 april 2007 12:15 schreef Freak187 het volgende:
Ha, ik heb dat GVSS boekje nog steeds thuisliggen. Heb ooit de eerste 2 testdagen doorstaan. Eerste testdag was gehoortest en een spelletje op de computer, je moest met je joystick en rudder een balletje in het midden van het assenstelsel houden. Daarna een psycholische test, nou ja.. was ook peanuts. En toen werd ik uitgenodigd voor die 3 dagen in het hotel, maar ik was die afspraak vergeten........................... En toen lag ik eruitGeen spijt van trouwens...
quote:Op donderdag 19 januari 2006 14:35 schreef Camplo het volgende:
Is maar goed ook dat die tests zwaar zijn. Het land moet immers verdedigd worden.
Ik heb ze net allemaal gehad en gehaald inclusief AAC gesprek.quote:Op donderdag 19 januari 2006 12:08 schreef Wenzo het volgende:
Ik heb gesolliciteerd bij de luchtmacht voor een baan als piloot. Nu moet ik dus 14 dagen testen afleggen in 8 maanden. Nu baal ik er dus van dat het in 8 maanden is. Dat betekent dat ik pas begin september weet of ik wordt toegelaten of niet.
Dat betekent dus dat ik op zoek moet naar een andere opleiding voor als dit niet lukt. Ik weet alleen echt niet wat ik wil gaan doen. Kunnen ze die testen niet gewoon in 2 maanden ofzo doen? Dan hoef ik niet al naar een andere opleiding te gaan zoeken.
En na 14 jaar ga je 6 maanden simulator in en wordt je op een 747 gezet.quote:Op vrijdag 27 april 2007 11:21 schreef MaximumRush het volgende:
Ik ben er maar niet meer mee door gegaan. Ik wou enkel en alleen F16 vliegen, maar je krijgt pas te weten wat je vliegt wanneer je je contract hebt getekend. Het mooiste is dat je er 14 jaar aan vastzit.
Je verdient ook even veel als de rest van de mensen die bij de Luchtmacht zitten. Het heeft alleen maar te maken met rang. Dit allemaal heeft ervoor gezorgd dat ik ermee gekapt ben.
130.000 euro per maandquote:Op zaterdag 28 april 2007 11:21 schreef Camplo het volgende:
[..]
En na 14 jaar ga je 6 maanden simulator in en wordt je op een 747 gezet.
130K /maand.
En stewardessjes!
Motivatie en doorzettingsvermogen had ik meer dan genoeg. Het was voor mij gewoon te grote risico, want ik wou alleen in een F16 vliegen. Straks zit je in zo'n gare helicopter.quote:Op vrijdag 27 april 2007 19:51 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
Sterker nog, je krijgt pas na zo'n 1,5 jaar te horen wat je gaat vliegen. Na de KMA en na de EMVO. En voor het geld moet je het zeker niet doen. Je verdient meer dan vergelijkbare rangen omdat je toelagen krijgt zoals vlieggeld. Vooral als je in het buitenland zit, en dat zit je best vaak, verdien je behoorlijk veel. Maar anyway, goed dat je er niet aan bent begonnen, je moet namelijk wel genoeg motivatie en doorzettingsvermogen hebben.
quote:Op zaterdag 28 april 2007 11:21 schreef Camplo het volgende:
[..]
En na 14 jaar ga je 6 maanden simulator in en wordt je op een 747 gezet.
130K /maand.
En stewardessjes!
En je vindt het nog steeds oneerlijk.quote:Op donderdag 19 januari 2006 14:59 schreef Skorpija het volgende:
Heel toevallig was er een gozer waarbij zijn oom kolonel was ofzo. Hij had wel 2 resets op zijn vlucht, maar mocht wel door naar de volgende dag...
130K per maand?quote:Op zaterdag 28 april 2007 11:21 schreef Camplo het volgende:
[..]
En na 14 jaar ga je 6 maanden simulator in en wordt je op een 747 gezet.
130K /maand.
En stewardessjes!
mongool, praat niet over dingen waar je niks van weet.quote:Op donderdag 19 januari 2006 14:32 schreef -Sandstorm- het volgende:
[..]
1 op de 60 ?????? Veel en veel minder.
Zoveel vliegers zijn er in NL niet. Kennis van me is F16 vlieger, hij zei me dat vrouwen sowieso niet meer aangenomen worden als vlieger dan. Reden weet ik niet precies maar er had zich iets voorgedaan met de laatste 2 vrouwelijke piloten.
En die tests zijn loei en loei zwaar, en het is niet 1/60ste die dat haalt hoor, veel en veel minder.
Maar je wilt niet graag genoeg F16 vliegenquote:Op zaterdag 28 april 2007 17:30 schreef MaximumRush het volgende:
[..]
Motivatie en doorzettingsvermogen had ik meer dan genoeg. Het was voor mij gewoon te grote risico, want ik wou alleen in een F16 vliegen. Straks zit je in zo'n gare helicopter.
De selecties en EMVO zijn best loei en loei zwaar te noemen.quote:Op zaterdag 28 april 2007 20:06 schreef Index het volgende:
[..]
mongool, praat niet over dingen waar je niks van weet.
Die kennis van jou wilt grote praat tegen je doen zodat hij tof lijkt. De TS is toch niet voor niets naar opendag oid geweest, daar weten ze het vast wel beter dan die kanker kennis van je.
En ja, ik ben ook naar een opendag daar geweest (vorig jaar) en wat de TS zegt klopt. Rot toch op met je loei en loei zwaar.. mafkees
quote:Op zaterdag 28 april 2007 17:27 schreef MaximumRush het volgende:
Als je gewoon een beetje goedlopend kleinschalig bedrijfje hebt verdien je ook ongeveer zoveel per maand.
quote:Op zaterdag 28 april 2007 17:27 schreef MaximumRush het volgende: Als je gewoon een beetje goedlopend kleinschalig bedrijfje hebt verdien je ook ongeveer zoveel per maand.
Prutsers... ik kan nog zo instromen hoor in dat traject.quote:Op vrijdag 27 april 2007 19:51 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
solliciteer dan niet. Prutsers willen ze niet bij de KLu.
Ga niet oordelen over mijn motivatie wanneer je mij helemaal niet kent.quote:Op zaterdag 28 april 2007 22:36 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
Maar je wilt niet graag genoeg F16 vliegenMet zo'n instelling kom je zeker niet ver in de selecties.
Denk niet dat je veel kans maakt, vooral niet in hetquote:Op zondag 29 april 2007 19:48 schreef Freak187 het volgende:
[..]
Prutsers... ik kan nog zo instromen hoor in dat traject.
Prutsers zijn van die gasten die precies weten welke registratie een F16 heeft maar wel voor de 15de keer niet door die eerste test heen komen,.![]()
![]()
gedeelte. Hoe kun je nou zo'n afspraak voor de GVSS vergeten man? Daar maak je echt een bijzonder slechte indruk meequote:psycholische
Hoe wil je dan in die F16 komen?quote:Op zondag 29 april 2007 22:31 schreef MaximumRush het volgende:
[..]
Ga niet oordelen over mijn motivatie wanneer je mij helemaal niet kent.
En ik krijg later vast wel een keertje de kans om in een F16 te vliegen.
Als het niet met me opleiding lukt, lukt het wel met geld.quote:Op zondag 29 april 2007 23:48 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
Hoe wil je dan in die F16 komen?
Gast, je komt over alsof je het wel leuk zou lijken om F16 vlieger te worden, maar de motivatie/mentaliteit om het ook echt te fixen heb je denk ik niet als je schijt aan de GVSS hebt.
Nederlandse luchtmacht neemt sinds 1903 geen schelpjes meer aan als betaalmiddelquote:Op maandag 30 april 2007 20:47 schreef MaximumRush het volgende:
[..]
Als het niet met me opleiding lukt, lukt het wel met geld.
Ach ja.. de Luchtmacht doet zo hooghartig en geeft totaal geen zekerheid, dat je om je heen gaat kijken en besluit dat een opleiding volgen helemaal zo slecht nog niet is.quote:Op zondag 29 april 2007 23:45 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
Denk niet dat je veel kans maakt, vooral niet in het
[..]
gedeelte. Hoe kun je nou zo'n afspraak voor de GVSS vergeten man? Daar maak je echt een bijzonder slechte indruk mee
Ja hoor... alsof je dat moet kunnen. Je moet gewoon je verstand op 'nul' zetten en vooral geen vragen stellen want dat staat ongemotiveerd....quote:Op dinsdag 1 mei 2007 10:48 schreef Lightning_NL het volgende:
Tja, alleen de beste halen het.
En je moet tegen die onzekerheid kunnen, anders ben je zowiezo ongeschikt. Ik ben niet zo'n studentje en ik zou er echt niet aan moeten denken om nog zo'n 4 jaar door te studeren om vervolgens de rest van je leven in een net pak achter een bureautje te zitten.
Voor degenen die uit het vliegertraject getrapt worden krijgen vaak een alternatief aangeboden, zoals officier techniek, luchtverkeersleiding, gevechtsleiding etc.
Er zijn 2 goedlopende bedrijven in de familie.quote:Op zondag 29 april 2007 22:32 schreef MaximumRush het volgende:
[..]
Heb je een goedlopend bedrijf? Nee? Stil zijn dan.
Dan doen ze toch echt iets verkeerds.quote:Op dinsdag 1 mei 2007 11:12 schreef VoreG het volgende:
[..]
Er zijn 2 goedlopende bedrijven in de familie.
Jij hebt zou zeker de GVSS nog vóór PO2 doen. Ik snap niet hoe zo'n iemand als jij ooit ook maar eraan dacht om te solliciteren voor millitair vlieger...quote:Op dinsdag 1 mei 2007 10:55 schreef Freak187 het volgende:
[..]
Ja hoor... alsof je dat moet kunnen. Je moet gewoon je verstand op 'nul' zetten en vooral geen vragen stellen want dat staat ongemotiveerd....
En wat denk je van je levenlang zo'n camouflagepakkie aan? En als je een jaartje of 35 bent, krijg je ook gewoon een saai kantoorbaantje bij Defensie. Of je kan voor een pestloon die uitgewoonde DC-10 vliegen.
Vlieger zijn is ook niet echt een baan, het is meer een way of life volgensmij. En het enigste wat je aantrekt als F-16 piloot is je F-16 zelf. Maar jij voelt je blijkbaar overtroffen door hem, anders zou je niet zo offensief reageren knul.quote:Op dinsdag 1 mei 2007 17:26 schreef MaximumRush het volgende:
Lightning_NL denkt nu helemaal de man te zijn.Wie ben jij om om over mensen te beslissen hoe ze denken en hoe ze handelen?
En dat alleen jouw baantje een spannend baantje is en alle andere baantjes zijn saaie kantoorbaantjes? Ligt zeker aan je frustaties dat je in Chinook vliegt in plaats van een F16.
Maar goed, jij liever dan ik die voor een mager loontje over heel de wereld wordt gezonden met gevaar voor leven.
Mijn broer. Die zit nu in de 11e week van de opleiding geloof ik. Heeft 't naar zijn zinquote:Op vrijdag 27 april 2007 09:13 schreef Lightning_NL het volgende:
En TS, hoe is het afgelopen? Of andere mensen in dit topic die bezig waren?
Als je het voor het geld doet, dan kun je idd beter lekker cashen bij een burger luchtvaartmaatschappij.quote:Op dinsdag 1 mei 2007 17:26 schreef MaximumRush het volgende:
Maar goed, jij liever dan ik die voor een mager loontje over heel de wereld wordt gezonden met gevaar voor leven.
Neeh, dat niet. Ik heb liever een gezin, een beter betaalde baan en normale werktijden.quote:Op dinsdag 1 mei 2007 18:49 schreef TC_Artemis het volgende:
[..]
Vlieger zijn is ook niet echt een baan, het is meer een way of life volgensmij. En het enigste wat je aantrekt als F-16 piloot is je F-16 zelf. Maar jij voelt je blijkbaar overtroffen door hem, anders zou je niet zo offensief reageren knul.
Jeetje waar lul jij nou weer over gefrusteerd mannetje!quote:Op dinsdag 1 mei 2007 17:26 schreef MaximumRush het volgende:
Lightning_NL denkt nu helemaal de man te zijn.Wie ben jij om om over mensen te beslissen hoe ze denken en hoe ze handelen?
En dat alleen jouw baantje een spannend baantje is en alle andere baantjes zijn saaie kantoorbaantjes? Ligt zeker aan je frustaties dat je in Chinook vliegt in plaats van een F16.
Maar goed, jij liever dan ik die voor een mager loontje over heel de wereld wordt gezonden met gevaar voor leven.
Waar heb je mij horen klagen over hoe kut de wereld wel niet is? Jij begint over mij te oordelen dat ik het niet zou kunnen halen omdat ik volgens jou geen motivatie zou hebben. Dat zegt al genoeg over je arrogantie. Oordelen over iemand terwijl je die gene niet eens kent.quote:Op dinsdag 1 mei 2007 22:53 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
Jeetje waar lul jij nou weer over gefrusteerd mannetje!Ten eerste heb ik wel een beetje een beeld gekregen van what's his name om te zeggen dat ie niet geschikt is vlieger te worden voor de KLu. Dat laat ie zelf duidelijk merken.
Ik heb nooit gezegd dat alle andere baantjes saaie kantoorbaantjes zijn. Dat verzin jij ter plekke met al je frustratie. Ik ben niet gefrustreerd dat ik Chinook ga vliegen ipv F16. True, het was niet mijn voorkeur, maar that's life. Als ik straks mensen kan gaan helpen die het erg kut hebben, door bijvoorbeeld humanitaire hulp te bieden, dan ben ik erg blij.
Maar goed, jij liever dan ik voor een goed salaris maar wel vastgeroest in Nederland terwijl je klaagt over hoe kut de wereld wel niet is vanachter je beeldscherm.
Ooooo, ok ik wist niet dat je zo erg gemotiveerd was om f-16 playboy militair vlieger te wordenquote:Op dinsdag 1 mei 2007 23:01 schreef MaximumRush het volgende:
[..]
Waar heb je mij horen klagen over hoe kut de wereld wel niet is? Jij begint over mij te oordelen dat ik het niet zou kunnen halen omdat ik volgens jou geen motivatie zou hebben. Dat zegt al genoeg over je arrogantie. Oordelen over iemand terwijl je die gene niet eens kent.
Vind je me nu sexy?quote:Op dinsdag 1 mei 2007 23:11 schreef cheukert het volgende:
[..]
Ooooo, ok ik wist niet dat je zo erg gemotiveerd was om f-16 playboy militair vlieger te worden![]()
Naar mijn mening wel.quote:Op dinsdag 1 mei 2007 23:17 schreef Lightning_NL het volgende:
Tja... Er is een kans is dat het niet lukt om op de F16 te komen, en het salaris is voor jouw standaard te laag. Tja... Als je om die redenen afhaakt, dan mis je inderdaad de motivatie om vlieger te worden bij de KLu. Dat is mijn punt. Kun je boos om worden, maar ik denk toch echt niet dat ik uit m'n nek lul.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |