je maakt een geintjequote:Op vrijdag 23 december 2005 23:28 schreef Knoekie het volgende:
[..]
Ik weet niet in welke ik rijEigenlijk heb ik daar niet gelet. Maar het is er gewoon zo eetje: [afbeelding]
Ook blauw![]()
Ja, weet ik veel wat voor type het is. Die lijkt erop, maar volgens mij is het een iets ouder typequote:
Bah als ik nou een plaatje ervan kon vinden, zou ik het meteen zeggen van ja die is het. Hoe moet ik het nou uitleggenquote:Op vrijdag 23 december 2005 23:56 schreef Thomas B. het volgende:
anders zou ik me wel genaaid voelen in m'n golfje
goed bezigquote:Op vrijdag 23 december 2005 23:59 schreef Knoekie het volgende:
Volgens mij is het een M3
Ach dat afslaan komt nog welquote:Op vrijdag 23 december 2005 21:55 schreef Knoekie het volgende:
[..]
Ging wel aardig vond ikNatuurlijk is de eerste les meer een beetje 'kennismaking met de auto'
maar hij is in iedergeval niet afgeslagen
Nouja een stuk goedkoper, scheelt 60 euro, en een herkansing is 20 euro minder dan het eerste examen dus dan is het verschil nog minder.quote:Op vrijdag 23 december 2005 19:08 schreef Sylvana het volgende:
ik vond het toch wel fijn om TTTT te doen, ook al verneukte ik hem helemaal, weet nou wel beetje hoe het gaat, hoe het is om examinator naast je te hebben, hoe het in zijn werk gaat enzo, hoe iemand anders dan je instructeur tegen je rijden aankijkt, omgaan met de stress, ben echt wel blij dat ik het gedaan heb en tis stuk goedkoper dan afrijden
lol....9 lessen is wel erg weinig. Dan je de gemiddelde leerling nét pas een beetje goed overweg mte de autoquote:Op vrijdag 23 december 2005 23:16 schreef Repeat het volgende:
Nu 9 lessen gehad
Ben volgens hem wel klaar voor het examen
Mijn (half) broer had z'n autorijbewijs na 9 rijlessen op zak.quote:Op zaterdag 24 december 2005 11:51 schreef Gelderland het volgende:
[..]
lol....9 lessen is wel erg weinig. Dan je de gemiddelde leerling nét pas een beetje goed overweg mte de auto(schakelen etc). Of zijn het 9 lessen van 4 uur...:P Want het gemiddelde ligt toch rond de 35 lessen (van 1 uur)...
Ik kon voordat ik begon al overweg met de auto, dus optrekken en schakelen enzquote:Op zaterdag 24 december 2005 11:51 schreef Gelderland het volgende:
[..]
lol....9 lessen is wel erg weinig. Dan je de gemiddelde leerling nét pas een beetje goed overweg mte de auto(schakelen etc). Of zijn het 9 lessen van 4 uur...:P Want het gemiddelde ligt toch rond de 35 lessen (van 1 uur)...
ik kwam er ook na 4 lessen achterquote:Op zondag 25 december 2005 12:22 schreef Nuna het volgende:
Serieus, ik weet echt niet in welke auto ik les behalve dat het een Golf is
Mijn instructrice ziet me al aankomenquote:Op zondag 25 december 2005 12:27 schreef Asmodean het volgende:
[..]
ik kwam er ook na 4 lessen achter
toen anderen mij vroegen naar het type heb ik even gekeken
Ik weet het ook niet. Zal wel door de spanning komen dat ik niet had gekekenquote:Op zondag 25 december 2005 12:22 schreef Nuna het volgende:
Serieus, ik weet echt niet in welke auto ik les behalve dat het een Golf is
Rij jij ook vaak door R'dam heen?quote:Op zondag 25 december 2005 13:12 schreef Thomas B. het volgende:
Nice
Ik rij in een Golf TDI 1.4... hoewel ik die 1.4 niet helemaal zeker weet.
Haha, precies. Ze zijn weer helemaal op de hoogtequote:Op zondag 25 december 2005 18:25 schreef Robin__ het volgende:
Jullie vandaag ook de hele familie 8 keer verteld hoe de lessen er voor staan
Fijne kerstdagen allemaal, ik ga nu veeeel te veel eten![]()
nee, geen familie gezien hier en die vragen er ook niet echt naar, maar me moeder en stiefvader vragen het de laatste tijd wel erg veel, omdat die me rijlessen betalen en ik al 40 lessen gehad heb inmiddels en me instructeur examen nog steeds niet wil aanvragen en me ouders ook geen zin hebben om eeuwig door te betalenquote:Op zondag 25 december 2005 18:25 schreef Robin__ het volgende:
Jullie vandaag ook de hele familie 8 keer verteld hoe de lessen er voor staan
Keer of 4 pasquote:Op zondag 25 december 2005 18:25 schreef Robin__ het volgende:
Jullie vandaag ook de hele familie 8 keer verteld hoe de lessen er voor staan
Fijne kerstdagen allemaal, ik ga nu veeeel te veel eten![]()
Sorry ik weet het, maar ik kan de openings post niet meer wijzigen, ff een mod op zn bek hoeken dusquote:Op zondag 25 december 2005 20:12 schreef ImPrEzA het volgende:
Tss, staan de 21-december-geslaagden nog steeds niet in de OP! :p
Ik leste overigens in een Peugeot 206, diesel, meer weet ik ook niet ¬¬
Mja dat is behoorlijk balen (voor jou én je (stief)ouders) dat je het nog niet hebt.. Mare wat is het probleem dan? een specifiek iets wat gewoon niet wil lukken of steeds weer iets anders (allebij frustrerend) Eerst is lessen eventjes leuk, maar dat gaat dr voor mij snel af (nu 12 lessen) dat motiveerd natuurlijk ook niet echt..quote:Op zondag 25 december 2005 20:23 schreef Sylvana het volgende:
nee, geen familie gezien hier en die vragen er ook niet echt naar, maar me moeder en stiefvader vragen het de laatste tijd wel erg veel, omdat die me rijlessen betalen en ik al 40 lessen gehad heb inmiddels en me instructeur examen nog steeds niet wil aanvragen en me ouders ook geen zin hebben om eeuwig door te betalen
ik kan prima rijden, maar mis gewoon nog een stukje inzichtquote:Op zondag 25 december 2005 21:53 schreef Robin__ het volgende:
[..]
Mja dat is behoorlijk balen (voor jou én je (stief)ouders) dat je het nog niet hebt.. Mare wat is het probleem dan? een specifiek iets wat gewoon niet wil lukken of steeds weer iets anders (allebij frustrerend) Eerst is lessen eventjes leuk, maar dat gaat dr voor mij snel af (nu 12 lessen) dat motiveerd natuurlijk ook niet echt..
Ja, ze vroegen allemaal hoe me eerste les wasquote:Op zondag 25 december 2005 18:25 schreef Robin__ het volgende:
Jullie vandaag ook de hele familie 8 keer verteld hoe de lessen er voor staan
precies, en dat komt er pas in met veel oefenen, en ja, dat kost dus veel lessen en veel geld dusquote:Op zondag 25 december 2005 22:18 schreef crossover het volgende:
hm ja daar heb ik ook moeite mee..goed vooruit kijken en daar naar handelen.. dat moet er gewoon inzitten, en dat is niet bij iedereen even makkelijk.
En wat raad je instructeur je aan om te doen dan? Om wat voor dingen gaat het dan? bv. je rijd in een smal straatje met geparkeerde auto's rechts, er komt in de verte een tegenligger aan, maar ipv uit te wijken als dat kan rijd je door? dat soort dingen?quote:Op zondag 25 december 2005 22:13 schreef Sylvana het volgende:
ik kan prima rijden, maar mis gewoon nog een stukje inzichten zolang ik dat niet heb wil hij het niet aanvragen, maar ik heb nooit veel inzicht gehad, dus kan nog wel ff duren ben ik bang voor
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |