Welke, Bas?quote:Op zaterdag 17 december 2005 13:38 schreef George-Butters het volgende:
Hoe is het met jouw verliefdheid Coen?
vreselijk... ik negeer het voorlopig nog maar. Wanneer moet die onzin eigenlijk binnen zijn?quote:Op zaterdag 17 december 2005 14:32 schreef RichardQuest het volgende:
Wat een papiermassa, die zorgverzekeringen. Wat mij betreft alleen de tandarts en voor de rest ben ik over een jaar wel solidair
. Wat een onzin staat er bij.
1 Maart volgens mij.quote:Op zaterdag 17 december 2005 14:33 schreef Tafkahs het volgende:
[..]
vreselijk... ik negeer het voorlopig nog maar. Wanneer moet die onzin eigenlijk binnen zijn?
Er zijn verzekeraars waarbij je kan kiezen je niet te verzekeren voor een aantal van die dingen.quote:Op zaterdag 17 december 2005 14:38 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
1 Maart volgens mij.
Weet je, ik wíl helemaal niet betalen voor incontinentiebehandelingen, kraamzorg (dat moeten ze pas innen als er een kind komt, wat mij betreft) en allerlei kinderzooi. Voor de dingen waar ik gebruik van maak (contactlenzen en tandarts) mag ik flink lappen dat het niet eens meer rendeert. Ik betaal zorgkosten voor welvarende tweeverdieners met kinderen.
(ik zou niet zo zeuren als het minder duur was)
Ja, precies. Je wordt voor het blok gezet of je kraamzorg wel of niet zal schrappen - ze stoppen het er maar vast bij.. 't slaat nergens op.quote:Op zaterdag 17 december 2005 14:38 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
1 Maart volgens mij.
Weet je, ik wíl helemaal niet betalen voor incontinentiebehandelingen, kraamzorg (dat moeten ze pas innen als er een kind komt, wat mij betreft) en allerlei kinderzooi. Voor de dingen waar ik gebruik van maak (contactlenzen en tandarts) mag ik flink lappen dat het niet eens meer rendeert. Ik betaal zorgkosten voor welvarende tweeverdieners met kinderen.
(ik zou niet zo zeuren als het minder duur was)
Jippie, 20 cent per maand eraf.quote:Op zaterdag 17 december 2005 14:39 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Er zijn verzekeraars waarbij je kan kiezen je niet te verzekeren voor een aantal van die dingen.
Maar er is toch een basispakket, waarin een aantal zaken *moet* zitten? Ik heb de indruk dat de incontinentie en kraamzorg in het basispakket zit en ik nergens ook wel niet kan willen hebben.quote:Op zaterdag 17 december 2005 14:39 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Er zijn verzekeraars waarbij je kan kiezen je niet te verzekeren voor een aantal van die dingen.
Kraamzorg zit er in. Incontinentie lijkt me ook wel, maar weet ik niet zeker. Wat ik bedoelde was dat niet alle kinder-/familiedingen standaard erin zitten. Ik ben wel tevreden dat anti-conceptie er niet in zit.quote:Op zaterdag 17 december 2005 14:58 schreef sigme het volgende:
Maar er is toch een basispakket, waarin een aantal zaken *moet* zitten? Ik heb de indruk dat de incontinentie en kraamzorg in het basispakket zit en ik nergens ook wel niet kan willen hebben.
En gdvrdmm anti-conceptie zit bij mijn verzekeraar in pakket C: dus om dat vergoed te krijgen moet ik basispakket + pakket B + pakket C nemen.
Terwijl eigenlijk het enige dat *ik* wil verzekeren eventuele ziekenhuisopname is + medicijnen. En gebitsrampen: dus als ik tegen een slagboom aanbrommer.
Gewone gaatjes & gewoon huisarts bezoek betaal ik wel zelf, die ene keer per 2 á 3 jaar. Als het aan mij lag, dus. Maar ik mag weer niet zelf weten wat ik wil verzekeren.
Inderdaad, en dat is dus bijna alles. Er komt maar een paar euro bij als je bij wil verzekeren.quote:Op zaterdag 17 december 2005 14:58 schreef sigme het volgende:
[..]
Maar er is toch een basispakket, waarin een aantal zaken *moet* zitten?
Wat niet dan? En waar? Het is in ieder geval zo dat kinderen ALTIJD gratis meeverzekerd zijn, alleen de aanvullende zooi kun je soms voor je kinderen kiezen.quote:Op zaterdag 17 december 2005 15:04 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Kraamzorg zit er in. Incontinentie lijkt me ook wel, maar weet ik niet zeker. Wat ik bedoelde was dat niet alle kinder-/familiedingen standaard erin zitten.
Goede vraag. Iemand had het er gister op mijn werk over, maar helaas ben ik vergeten wie wat hoe en waar enzo. Dit was ik vergeten toe te voegen aan mijn vorige post. Vandaar dat het een weinigzeggende post was.quote:
Mja, als ik op independer vergelijk kan ik hier geen keuze uit maken, alleen voor evt. tandartskosten voor kinderen <18 jaar. Voor de rest parasiteren de kindjes op de kindervrije mensen, waaronder studenten dus.quote:Op zaterdag 17 december 2005 15:11 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Goede vraag. Iemand had het er gister op mijn werk over, maar helaas ben ik vergeten wie wat hoe en waar enzo. Dit was ik vergeten toe te voegen aan mijn vorige post. Vandaar dat het een weinigzeggende post was.
Dat vraagt om een fotoquote:Op zaterdag 17 december 2005 14:59 schreef sigme het volgende:
Ik heb wél een nieuw rokje & een nieuw T-shirt-ding gekocht![]()
Tsjah, spruitjeslucht met het CDA he. Het is ook nog eens zo dat dit nooit meer zal veranderen. Wie zal immers willen verkopen dat ouders ineens weer hun kinderen moeten verzekeren.quote:Op zaterdag 17 december 2005 15:14 schreef RichardQuest het volgende:
Mja, als ik op independer vergelijk kan ik hier geen keuze uit maken, alleen voor evt. tandartskosten voor kinderen <18 jaar. Voor de rest parasiteren de kindjes op de kindervrije mensen, waaronder studenten dus.
Studenten krijgen een lichte compensatie (maar niet break-even), maar volgens mij alleen via de stufi. Een student die een half jaartje te lang over z'n studie doet wordt dus flink in z'n kont genaaid met de piemol van Hoogervorst.
Maar dan wel op een tijdstip dat ik erbij ben. Ik ga nu maar s mijn ouders bezoeken. Kijken of ze nog leven en niet verstoft zijn.quote:
Zo voel ik me:quote:Op zaterdag 17 december 2005 15:17 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Tsjah, spruitjeslucht met het CDA he. Het is ook nog eens zo dat dit nooit meer zal veranderen. Wie zal immers willen verkopen dat ouders ineens weer hun kinderen moeten verzekeren.
quote:Uitzending : zondag 18 december, ca. 12.05-13.05 uur, Nederland 3. Herhaling zondagnacht in de 'carrousel' op Nederland 3 en maandagmiddag 13.20 op Nederland 1
// Buitenhof
> Dure olie
In Buitenhof een gesprek met Shell- topman, Jeroen van der Veer, over onze afhankelijkheid van olie en gas. En slaagt hij erin het imago van Shell te verbeteren na de crisis over de reserves.
> Missie Afghanistan
Is het verantwoord om Nederlandse militairen naar het zuiden van Afghanistan te sturen? Maandag neemt het kabinet een definitieve beslissing over deze mogelijke missie.
Een debat hierover met voor- en tegenstanders. Deelnemers: Hans van Baalen, Tweede-Kamerlid VVD, Lousewies van der Laan, Tweede Kamerlid D66, Nank Ashala, adviseur van het ministerie van Onderwijs in Afghanistan en Khader Shafikh, werkzaam voor een adviesbureau voor multiculturele vraagstukken.
p.s. de genoemde onderwerpen zijn onder voorbehoud, en kunnen door ontwikkelingen in de actualiteit nog veranderen.
Presentatie:
Peter van Ingen
Columnist:
Herman Philipse
Mijn oma had zo'n foto boven de tv hangen, een gezin van 20 mensen of zoquote:Op zaterdag 17 december 2005 15:32 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Daar is een remedie tegen. Start een gezin. Plant u voort en ga heen!
[afbeelding]
Het CDA heeft een verwrongen beeld van gemeenschapszin. De perversiteit!quote:Op zaterdag 17 december 2005 15:33 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Mijn oma had zo'n foto boven de tv hangen, een gezin van 20 mensen of zo. Katholiek hè....het geluk spatte van de foto af.
Wat zou de wereld er beter uitzien als het CDA weg was.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |