Ik gaf hem geen minuut speeltijd meer.quote:Op vrijdag 16 december 2005 16:24 schreef Lionheaad het volgende:
Overblijfsel van het kleuterklasje van Ome Co??
waardeloze tvp
Ziekmelden is flauw, en via de pers gaan huilen helemaalquote:Op vrijdag 16 december 2005 18:57 schreef -Vaduz- het volgende:
Het is een vreemde zaak, een oordeel hierover waag ik me niet aan. Bijna niemand weet hoe het precies zit. Vlaar nu de schuld geven vind ik onzin.
Laat hem dan lekker naar GAE gaan ofzo, zit echt niet op die jankerd te wachten.quote:Op vrijdag 16 december 2005 19:47 schreef methodmich het volgende:
Ron Vlaar wil gewoon eens bij een echte club gaan voetballen, op zich niet raar.
Volgens mij gaat het hem om alles behalve geld.quote:Op vrijdag 16 december 2005 17:49 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Wat een stomme geld kneus is die Vlaar zeg![]()
Deze 2 zaken kan je niet vergelijken, omdat de arbitragezaak toen ging om een optie in zijn contract. Dat is in dezen niet het geval.quote:Op vrijdag 16 december 2005 18:46 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Hoe ging dat eigenlijk met die Trabelsi, was dat niet ook een arbitragezaak die ie verloor en vervolgens ging ie werkweigeren ?
Het via de pers spelen is niet slim, ziek melden kan logisch zijn.quote:Op vrijdag 16 december 2005 19:34 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Ziekmelden is flauw, en via de pers gaan huilen helemaal
Naar Feyenoord.quote:Op vrijdag 16 december 2005 19:48 schreef Radegast het volgende:
[..]
Laat hem dan lekker naar GAE gaan ofzo, zit echt niet op die jankerd te wachten.
geld kneus?quote:Op vrijdag 16 december 2005 17:49 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Wat een stomme geld kneus is die Vlaar zeg![]()
AZ had hem recent eenzijdig een loonsverhoging gegeven, om zo te voorkomen dat bij de arbitrage loon als factor gebruikt kon worden.quote:Op vrijdag 16 december 2005 17:49 schreef Gollemrulez het volgende:
Nu wordt hij de Bogarde maar dan met een koelkastcontract
Precies, goed verwoord. Ik vertrouw Dirk in deze ook weer niet, hij speelt vuile spelletjes.quote:Op zaterdag 17 december 2005 12:38 schreef mbn het volgende:
[..]
AZ had hem recent eenzijdig een loonsverhoging gegeven, om zo te voorkomen dat bij de arbitrage loon als factor gebruikt kon worden.
Maar toch vreemd dat er zo veel zaken rond Scheringa spelen. Met Moens was het een enorm vies spelletje wat door Scheringa is gespeeld en ook deze zomer hebben verschillende AZ-spelers kritiek geuit op de manier waarop Scheringa zaken doet. Op de lange termijn gaat dat negatieve imago toch een nadeel worden als AZ aan de top wil blijven. De meeste toppers van AZ verlengen hun contract al niet meer, omdat ze weten dat ze anders nooit een stap omhoog kunnen maken.
Waarom is het een geldwolf dan? Denk je dat hij van Ome Dirk geen geld krijgt?quote:Op zaterdag 17 december 2005 12:46 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Opflikkeren met die ordinaire geldwolf![]()
Correctquote:Op zaterdag 17 december 2005 12:42 schreef BennyNL het volgende:
dat krijg je van dat eindeloze ophemelen van zo een pikkie..hij gelooft nu dat hij echt de nieuwe jaap stam is
Integendeel, hij kan bij ome Dirk juist veel meer geld krijgen dan wat 'ie nu heeft. Als 'ie een geldwolf zou zijn, had 'ie dus gewoon bijgetekend.quote:Op zaterdag 17 december 2005 13:01 schreef pfaf het volgende:
[..]
Waarom is het een geldwolf dan? Denk je dat hij van Ome Dirk geen geld krijgt?
Was ook een retorische vraag, aangezien ik op m'n vorige vraag ook al geen antwoord kreeg. Maar onze Dirk is blijkbaar niet zo van argumenten en onderbouwingen en meer van het schelden en in het wilde weg roepen.quote:Op zaterdag 17 december 2005 13:35 schreef twi het volgende:
[..]
Integendeel, hij kan bij ome Dirk juist veel meer geld krijgen dan wat 'ie nu heeft. Als 'ie een geldwolf zou zijn, had 'ie dus gewoon bijgetekend.
Die is er al lang al uit. Om veiligheidsredenen kan men geen zwakke plekken in de constructie toelatenquote:Op zaterdag 17 december 2005 13:35 schreef twi het volgende:
[..]
Meer dan genoeg geld om dat Ajax-shirt uit de fundering van jullie gezellige kleine nieuwe stadionnetje te bikken.
quote:Van Gaal wil verder met Ron Vlaar
Door PETER VAN DUYL
ALKMAAR - Louis van Gaal ziet voor Ron Vlaar nog altijd toekomst bij AZ. De jonge verdediger haalde deze week ongenadig hard uit naar zijn trainer, maar Van Gaal ziet desondanks geen enkele aanleiding om de deur voor de speler definitief dicht te slaan. ,,Of wij nog samen verder kunnen? Hoezo niet?”
De ervaren oefenmeester nam donderdag, ver na afloop van het duel met Grasshoppers, de tijd om zijn visie op de ‘affaire Vlaar’ uiteen te zetten. Hij deed dat beheerst, bedaard en beschaafd. Al te gevoelige vragen over de jeugdige international legde hij naast zich neer. ,,Laten we die jongen nou eerst maar eens rust gunnen”, klonk het ingetogen.
Tegelijkertijd maakte Van Gaal wel duidelijk dat hij zich niets kon voorstellen bij de kritiek die Vlaar aan zijn adres heeft gespuid. De speler zei dat hij zich door zijn trainer onder druk gezet voelde. Hij gebruikte zelfs het woord chantage. ,,De buitenwacht zal nooit precies weten hoe het zit. Het is zijn woord tegen dat van mij”, liet de trainer weten. ,,Maar ik zou zeggen: leg mijn daden van de afgelopen vier maanden naast de woorden van Ron en dan kan iedereen zelf oordelen.”
Van Gaal had wel een verklaring voor het beeld dat bij Vlaar leeft. Hij gebruikte een ingewikkelde term, hem ooit ingefluisterd door Ajax-dokter Piet Bon: interpretatie-divergentie. ,,Iedereen bekijkt dingen vanuit een andere hoek. Het is de interpretatie van hem en zijn omgeving die anders is.
Maar ik denk niet dat andere spelers zich door mij onder druk gezet voelen.” Het woord ‘jammer’ was de term die in de vroege nacht van Alkmaar het meest viel. Van Gaal nam het woord in de mond, ook verschillende spelers typeerden de uitlatingen van Vlaar op die manier. ,,Dit is zo jammer”, vond Joris Mathijsen. ,,We hebben zo’n leuke groep, het gaat hartstikke goed en dan komt dit er tussendoor, doodzonde.”
Helemaal onlogisch, betoogde Van Gaal, is het niet dat de Alkmaarse idylle plotseling zo ruw verstoord is. ,,Het gaat te goed met de club”, zei hij. ,,We hebben 24 fitte spelers. Dan gaan er jongens buiten de boot vallen, dan krijg je emotie en dit soort artikelen. Het is jammer dat het gebeurt. Ik heb er wel met de groep over gesproken, omdat dit invloed kan hebben op het groepsproces en teamgevoel.”
Maandag zullen Vlaar en een afvaardiging van AZ (‘Ron heeft de regels overtreden’) zich over de problemen onderhouden. Van Gaal denkt, of doet in elk geval voorkomen, dat er voor de verdediger nog altijd toekomst is in Alkmaar. ,,Ik zou niet weten waarom niet”, zei Van Gaal, toch een beetje bits. ,,Het probleem is: een voetballer wordt nooit vergeleken met zichzelf. Hij wordt altijd vergeleken met de kwaliteiten van zijn medespelers.”
Of de spelersgroep Vlaar straks zomaar weer in de armen zal sluiten, is nog onduidelijk. Mathijsen: ,,Ron is nu ziek, het zal een moeilijk moment zijn als hij straks de kleedkamer weer instapt. Ik weet niet of de groep dat zomaar accepteert.”
quote:Louis van Gaal oordeelt mild over Ron Vlaar
Van onze speciale verslaggevers
ALKMAAR, zaterdag
AZ-trainer Louis van Gaal reageerde na de UEFA Cup-wedstrijd tegen Grasshoppers (1-0) opvallend rustig op de uithaal van Ron Vlaar, die vond dat de trainer hem links liet liggen en het gevoel had dat Van Gaal hem chanteerde. Als de international niet bijtekende, zou de trainer hem volgens Vlaar niet meer opstellen. „Het is het beste dat ik vertrek”, zei de Hensbroeker in deze krant. Van Gaal liep niet vooruit op eventuele sancties. „Ik wil die jongen eerst de rust gunnen om tot zichzelf te komen. Maandag hebben we een gesprek.”
De trainer reageerde geīrriteerd op de vraag of er nog een basis was voor een verdere samenwerking. „Waarom niet? Ik vind deze vraagstelling geen niveau hebben.” Na het verschijnen van het openhartige interview riep Van Gaal in het trainingskamp in Alkmaar direct zijn spelers bij elkaar. „De uitspraken van Ron hebben geen invloed gehad op de voorbereiding op deze wedstrijd, maar op de lange termijn wel op het groepsproces.”
Dat Vlaar zijn onvrede uitte, verraste Van Gaal niet. „Dit heb ik in mijn carričre als trainer al zo vaak meegemaakt. Ik beschik nu over 24 fitte spelers en moet keuzes maken. Het is niet de eerste speler, die teleurgesteld reageert en helaas ook niet de laatste. Tot dit soort uitspraken kom je als je niet zo sterk in je schoenen staat.”
En. „Het is heel moeilijk om op het verhoogde podium, waarop hij nu speelt om de juiste keuzes en stappen te maken. Ron ziet een aantal dingen anders dan ze zijn en daarbij spelen een heleboel factoren een rol. De media, zijn omgeving, vader en moeder, zaakwaarnemer, de kwaliteit van de spelersgroep van AZ, maar ook de selectie voor Oranje op het moment dat hij bij AZ níét speelde, zorgen ervoor dat hij dingen uit een bepaalde hoek ziet.”
Hij verdient al zo weinig ...... vindt ie zelfquote:Op maandag 19 december 2005 18:41 schreef kikoooooo het volgende:
"Over de hoogte van de boete deed AZ geen mededelingen."
Zou ie em wel kunnen betalen?
Inderdaad. Als je het over Ron had, werd je dood gegooid met de opmerking dat het zo'n gewone jongen was/isquote:Op dinsdag 20 december 2005 11:52 schreef JorgeCampos het volgende:
Vlaar als enfant terrible (als een Van Persie).. Het is nog even wennen..
O, maar daar had ik het ook niet over, in dezen heb je natuurlijk gelijkquote:Op dinsdag 20 december 2005 11:58 schreef twi het volgende:
Dikke vette pech voor Scheringa. Hoewel het niet netjes is van Vlaar, staat hij vermoedelijk gewoon in z'n recht. Hij verdient 35.000 euro en dus moet de transferprijs in verhouding zijn met dat salaris. Dat Dirkje zich nu een keer van achteren genomen voelt zoals Willem II dat een keer of 4 a 5 heeft gevoeld, dat is zijn probleem. Zijn PERSOONLIJKE probleem.
Dat Louis 'm niet opstelt is natuurlijk z'n goed recht, met Mathijsen en Opdam
Gelukkig...quote:Geen acute operatie nodig voor Schaars
21/12/2005 8 :33
De heupblessure van Stijn Schaars is minder ernstig dan gevreesd. De AZ-middenvelder hoeft niet op korte termijn onder het mes.
Schaars kampt met een heup die tijdens wedstrijden zo nu en dan blokkeert. Om de ware aard van de klachten te achterhalen onderging hij maandag een scan. De conclusie is dat mogelijk kraakbeensplintertjes een blokkade kunnen veroorzaken.
De uitkomst van het onderzoek betekent dat een operatie op korte termijn niet noodzakelijk is. Schaars is per direct weer beschikbaar voor trainer Louis van Gaal. Hoewel de middenvelder weer kan aansluiten bij de groep, wacht hem mogelijk in de toekomst wel een operatie om het gewricht schoon te maken.
Vlaar ook niet; positieverbetering is gezien de huidige competitie en dadendrang van AZ ook geen doorslaggevende factor om naar Ajax te gaan.quote:Op dinsdag 20 december 2005 19:45 schreef methodmich het volgende:
Kalou kon niet duidelijk zijn positie verbeteren.
Inderdaad. Dat broekkie ruikt net aan het betaald voetbal en het is hem al naar het hoofd gestegen.quote:Op vrijdag 16 december 2005 17:49 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Wat een stomme geld kneus is die Vlaar zeg![]()
Ik denk dat er nog wel meer dingen zijn die een verbetering zijn. Ik denk dat het nu ok alleen nog maar beter kan in Amsterdamquote:Op woensdag 21 december 2005 15:32 schreef methodmich het volgende:
Ajax is qua historie wel een stuk beter dan AZ en zal dat ook wel blijven. Dus wel verbetering.
Dat kwam natuurlijk ook door de insinuaties dat PSV een arbitragezaak wilde aanspannen. Dat is in dezen niet het geval.quote:Op dinsdag 20 december 2005 14:30 schreef cultheld het volgende:
Ik ga me niet met de Vlaar discussie bemoeien, maar één ding vind ik wel opvallend:
Nu Scheringa hem niet naar Ajax laat gaan zonder slag of stoot, vindt zo'n beetje iedereen het gerechtvaardigd om de arbitragecommissie er bij te halen. Toen PSV Kalou wilde kopen was het land te klein. Opvallend...
Er zijn ook wel bedrijven geweest die vroeger succesvol waren (denk aan DAF bijv) en die nu niet meer bestaan. Het is wel zo'n ontzettend cliche zinnetje maar "behaalde resultaten in het verleden bieden geen garantie voor de toekomst" gaat toch wel op. Leuk die historie, maar Vlaar komt niet te spelen in 1995 tussen De Boertjes, Litmanen en Kluivert. Hij komt te spelen in het team van 2005-2006, en als dat gewoon slechter presteert dan het team van AZ 2005-2006, zonder dat we er nu van uitgaan dat het team van Ajax volgend jaar opeens de sterren van de hemel speelt, zie ik qua voetbal niet 1,2,3 een ontzettende verbetering.quote:Op woensdag 21 december 2005 15:32 schreef methodmich het volgende:
Ajax is qua historie wel een stuk beter dan AZ en zal dat ook wel blijven. Dus wel verbetering.
Ik denk dat dit stuk tekst eerder van toepassing is op Feyenoord. Die hebben sinds 1970 eigenlijk niets meer gepresteerd op (inter)nationaal niveau (UEFA-cup is een totaal andere klasse dan CL).quote:Op woensdag 21 december 2005 16:30 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Er zijn ook wel bedrijven geweest die vroeger succesvol waren (denk aan DAF bijv) en die nu niet meer bestaan. Het is wel zo'n ontzettend cliche zinnetje maar "behaalde resultaten in het verleden bieden geen garantie voor de toekomst" gaat toch wel op. Leuk die historie, maar Vlaar komt niet te spelen in 1995 tussen De Boertjes, Litmanen en Kluivert. Hij komt te spelen in het team van 2005-2006, en als dat gewoon slechter presteert dan het team van AZ 2005-2006, zonder dat we er nu van uitgaan dat het team van Ajax volgend jaar opeens de sterren van de hemel speelt, zie ik qua voetbal niet 1,2,3 een ontzettende verbetering.
Het enige wat je natuurlijk wel kan aandragen is de basisplek bij Ajax. (ik ga er dan even vanuit dat hij daar dan altijd speelt). Als voetballer wil je spelen, en als je dat niet kan bij je huidige club en wel bij een ander, dan ga je er toch wel op vooruit qua voetbal, los van een financieel plaatje.
Inderdaad. Desondanks blijft Feyenoord gewoon een stap omhoog wanneer je van AZ komt.quote:Op woensdag 21 december 2005 16:53 schreef Shreyas het volgende:
Dus de uitspraak behaalde resultaten in het verleden bieden geen garantie voor de toekomst is hier zeker van toepassing. In 1970 veel gehaald en veel bereikt, daarna, praktisch niets meer, met een klein uitschietertje in 2002.
Feyenoord is een subtopper dat teert op hele oude roem.
hier heb ik geen last vanquote:Op vrijdag 16 december 2005 15:58 schreef kikoooooo het volgende:
Stiekem zijn de meesten van jullie dus fan-binnenvetters die niet uit de kast durven te komen
Dat zeg ik dan ook niet. Ajax heeft zeker meer gepresteerd dan AZ. Maar Vlaar is een werknemer, AZ en Ajax beide werkgevers. Ajax is wel een bedrijf met een rijke historie, maar de huidige werkomstandigheden los van de financien (hoewel Dirk zo'n salaris ook wel zou kunnen betalen) zijn denk ik niet bij Ajax per se beter dan AZ op het moment. En het is op dit moment dat dit alles speelt. Als hij verwacht dat AZ binnen 1-2 jaar weer compleet is afgezakt, en Ajax in die tijd weer strijd om halve finale CL of finale CL halen, tja, dan is het wel een verbetering.quote:Op woensdag 21 december 2005 16:56 schreef twi het volgende:
Meer spelen (Vermaelen moet hij toch wel uit de basis kunnen spelen), meer verdienen (het aanbod van AZ van 6 ton staat hier los van, het gaat om zijn huidige salaris), een club die een veel grotere omvang heeft en een grotere historie, dus vermoedelijk vanaf het heden tot over tien jaar ook de betere prestaties zal behalen. Sterker nog, AZ is sinds 25 jaar nooit hoger ge-eindigd dan Ajax zover ik weet. Behalve dat kampioenschap destijds.
Dat zijn dan gelijk drie doorslaggevende argumenten, en daar doet de huidige "momentopname" dat AZ boven Ajax staat niks aan af.
Op het moment zullen de prestaties gemiddeld niet ver van elkaar afliggen. Alleen zijn er laatste tijd weinig hele positieve berichten ontvangen uit Amsterdam. Moet er wel bij zeggen dat er natuurlijk door Dirk af en toe ook erg stug gedaan wordt. Echter is er naast dat weinig mis bij AZ. Dat bedoelde ik een beetje met werkomstandigheden.quote:Op woensdag 21 december 2005 17:05 schreef twi het volgende:
Stel dat AZ 4 wedstrijden verliest, en Ajax er 4 wint, zijn de werkomstandigheden in Amsterdam ineens weer beter dan in Alkmaar? Over welke werkomstandigheden heb je het dan? Is dat echt puur gerelateerd aan een enorm beperkte momentopname als de stand in de ranglijst, aan het voetbal wat wordt gespeeld? Of wellicht aan de omstandigheden die een club kan bieden (trainingsfaciliteiten, stadion, etc)?
Werkomstandigheden schaar ik persoonlijk dan onder het laatste. Sportieve prestaties kunnen de sfeer in de groep behoorlijk de kop in drukken, maar dat kan over een maand weer andersom zijn, dus dat lijkt me geen ijkpunt.
zou ieder geval wel een goede zet van AZ zijn. win-win situatiequote:AZ bereikt akkoord met Tottenham Hotspur
AZ heeft deze week overeenstemming bereikt met Tottenham Hotspur inzake een overgang van Ron Vlaar naar de Londonse club.
Inmiddels heeft ook Ron Vlaar met de Engelse club gesproken. Binnen enkele dagen neemt hij een beslissing over zijn sportieve toekomst.
Naast Tottenham Hotspur hengelen ook nog andere clubs naar de diensten van de Alkmaarse verdediger, maar AZ heeft momenteel alleen een akkoord met de Spurs.
Ajax heeft officeel laten weten niet meer geinteresseerd te zijn in Ron Vlaar.
Bron: AZ.nl
Waarom zou 'ie dat in Godsnaam willen? Tegen die tijd is AZ weer een normale middenmotor en speelt ie in Engeland of misschien bij een leuke club in Spanje ofzo. Het is nou ook niet bepaald een 'echte AZ'er', voor zover die al bestaan dan.quote:Op woensdag 21 december 2005 22:40 schreef Stereotomy het volgende:
Wie weet als alles een beetje bekoeld is dat Vlaar nog ooit terug naar AZ kan.
Of AZ een middenmoter zal zijn, geen idee. Ze zijn er nogal bezig om zich bij de gevestigde orde te vestigen. De ambitie is er in ieder geval. Maar als er een hoop goede spelers vertrekken en er klote-spelers worden aangetrokken zal je weer snel dalen. Maar tot nu toe is de scouting bij AZ goed bezig om lege plekken op te vullen. De selectie is redelijk indrukwekkend. Maar dat is mijn mening.quote:Op woensdag 21 december 2005 22:48 schreef devv05 het volgende:
[..]
Waarom zou 'ie dat in Godsnaam willen? Tegen die tijd is AZ weer een normale middenmotor en speelt ie in Engeland of misschien bij een leuke club in Spanje ofzo. Het is nou ook niet bepaald een 'echte AZ'er', voor zover die al bestaan dan.
Same here. Ik ben dan wel fan van AZ, en als het Ajax-AZ of andersom is zal ik dan ook wel voor AZ zijn, maar daarnaast gun ik elke Nederlandse club, waaronder Ajax, Europese successen. Mag wel weer eens tijd worden dat een Nederlandse club een belangrijke prijs in de wacht sleept.quote:Op woensdag 21 december 2005 23:27 schreef devv05 het volgende:
Ja, maar dat was grotendeels ook te danken aan van Geel. Ben benieuwd of AZ het de komende jaren zonder hem ook vol gaat houden. Opzich zou ik het wel leuk vinden om een top 4 te krijgen, maakt het wat spannender en versterkt de Nederlandse competitie. En ook al schijnen AZ'ers nogal wat tegen Ajacieden te hebben, ik vind het wel een leuk clubje die, of ze willen of niet, hoe dan ook met Ajax verbonden is
Dat wel. Maar ik heb zo'n hekel aan talenten van 20 die nog ongeloofelijk door kunnen groeien bij een Nederlandse topclub die naar een Engelse club gaan die geen eens Europees speeltquote:Op woensdag 21 december 2005 22:36 schreef JoleX het volgende:
[..]
zou ieder geval wel een goede zet van AZ zijn. win-win situatie
Mee eens, maar probleem met Ajax is dat ze altijd voor dubbeltje op eerste rang willen zitten.quote:Op donderdag 22 december 2005 00:11 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Het was niet best, wereld van verschil met zondag. Pius gaat het wel maken met zijn snelheid. Wordt druk op rechtsbuiten. Benieuwd hoe van Gaal gaat kiezen.
Brands is gelijkwaardig of nog beter dan van Geel, zijn vertrek lacht AZ inmiddels alleen maar om. Wat MB bij RKC bijelkaar gescout en gekocht heeft is nog knapper dan van Geel bij AZ deed, die had veel meer poen. De Zeeuw, Steinsson en Schaars zijn al 3 voltreffers.
Ook geinig voor Ron en Scheringa dat er een oplossing is, slimme kerel die Jol. Niet zeuren, gewoon dokken naar de marktwaarde en snel binnenhalen die gast voordat de rest toeslaat, die gaan straks flink cashen met hem als ie naar een topclub gaat. Echt dom van Ajax dat ze niet gewoon een reele prijs bieden. 3.5 miljoen is een schijntje. Ben benieuwd hoe veel ie gaat spelen.
Niks dubbeltje op de eerste rang. 3.5 miljoen is gewoon te veel.quote:Op donderdag 22 december 2005 19:35 schreef raptorix het volgende:
[..]
Mee eens, maar probleem met Ajax is dat ze altijd voor dubbeltje op eerste rang willen zitten.
Dat is ook teveel.quote:Op donderdag 22 december 2005 19:38 schreef raptorix het volgende:
Naja, als jullie dat denken, prima.
Koop je toch nog een dubieuze spits voor 6 miljoen
Nou inderdaad, ik heb zo'n gevoel dat Ikedia en Meerdink langzamerhand de voorkeur gaan krijgen boven Sektioui.quote:Op donderdag 22 december 2005 00:11 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Het was niet best, wereld van verschil met zondag. Pius gaat het wel maken met zijn snelheid. Wordt druk op rechtsbuiten. Benieuwd hoe van Gaal gaat kiezen.
Dat zou AZ echt een stuk sterker maken, Sektoui is een waardeloze speler die een leuke schaar heeft, maar te weinig kwaliteiten. Door de algehele kracht van AZ wordt dit nog aardig verbloemd maar een fatsoenlijke rechtsbuiten zou AZ nog weer een stuk sterker maken. Ikedia vind ik persoonlijk een genot voor het oog.quote:Op donderdag 22 december 2005 20:47 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Nou inderdaad, ik heb zo'n gevoel dat Ikedia en Meerdink langzamerhand de voorkeur gaan krijgen boven Sektioui.
quote:Vlaar twijfelt over vertrek naar Spurs
Ron Vlaar twijfelt over een vertrek naar Tottenham Hotspur, zo meldt BBC Sport. Een bod van 2,5 miljoen euro is door AZ geaccepteerd, maar de 20-jarige verdediger weet niet of het de juiste stap is om nu naar het buitenland te vertrekken.
Vlaar woont nog altijd bij zijn ouders, wat de beslissing nog moeilijker zou maken. Binnen enkele dagen zal de international zijn beslissing kenbaar moeten maken.
Toch lijkt Vlaar het liefst te kiezen voor Ajax, maar AZ-voorzitter Scheringa doet er alles aan om het talent niet naar Amsterdam te laten vertrekken.
Hij mag die schaar dan wel even voor zijn eigen hoofd gebruiken want die rode streep door zijn haar is *echt* lelijk.quote:Op donderdag 22 december 2005 23:01 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Ik heb het ook niet zo op Tarik, maar er moet wel toegegeven worden dat ie dit jaar constanter speelt en opvallend veel goals maakt, en de invalbeurten van Tinus zijn tot op heden nog niet van dien aard dat die erin hoort. Vorig jaar was het een enkele keer top met Tarik, maar meestal niks, het gaat nu beter. Hij heeft niet alleen een schaar, maar ook best wel snelheid trouwens. Zijn voorzetten en knullig balverlies zijn alleen zo ergelijk.
Is niet waar. Is gehaald onder Co, en heeft zelfs gedreigd niet te komen toen hij hoorde dat Van Gaal zou komen.quote:Op donderdag 22 december 2005 22:23 schreef FrikandelSpecialist het volgende:En Ikedia is ook ondere van Gaal gehaald.
Tarik doet het helemaal niet goed, hij scoort wel eens, maar dat heeft hij puur en alleen te danken aan het feit dat hij in zo'n sterk team speelt.quote:Op vrijdag 23 december 2005 11:49 schreef raptorix het volgende:
Meerdink heeft toch voornamelijk rechtsbuiten gespeeld bij AZ, Tarik doet het op dit moment erg goed, hij pikt toch veel doelpuntjes mee de laatste tijd.
Dat geld voor elke speler die goed speelt.quote:Op vrijdag 23 december 2005 13:54 schreef El_Bassie het volgende:
[..]
Tarik doet het helemaal niet goed, hij scoort wel eens, maar dat heeft hij puur en alleen te danken aan het feit dat hij in zo'n sterk team speelt.
Meer toen hij ook naar een Engelse club kon, geloof ik.quote:Op vrijdag 23 december 2005 11:46 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Is niet waar. Is gehaald onder Co, en heeft zelfs gedreigd niet te komen toen hij hoorde dat Van Gaal zou komen.
Hij is idd vastgelegd nog tijdens Co's aanwezigheid, maar van Gaal heeft zelf zijn uiterste best gedaan om hem te overtuigen naar AZ te komen toen hij ging twijfelen met de komst van de Spurs. Hij had toen al getekend, en dacht dat van Gaal hem weggewerkt had bij Ajax, dus toen van Gaal tekende wou ie ineens onder het contract uit. Van Gaal heeft hem kunnen duidelijk maken dat het Koeman was die het niet zag zitten in hem bij Ajax, en dat ie hem graag erbij wou hebben bij AZ. Dus uiteindelijk kun je zeggen dat Louis hem wel graag wilde hebben en hij mede door zijn inspanning bij AZ speelt.quote:Op vrijdag 23 december 2005 11:46 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Is niet waar. Is gehaald onder Co, en heeft zelfs gedreigd niet te komen toen hij hoorde dat Van Gaal zou komen.
Nee.quote:Op vrijdag 23 december 2005 14:47 schreef raptorix het volgende:
[..]
Dat geld voor elke speler die goed speelt.
Ik vond het sowieso al vreemd dat de Spurs en AZ al een contract sloten, zonder dat Vlaar zelf wist wat hij ging doen.quote:Op vrijdag 23 december 2005 16:24 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Rare zaak. Eerst een akkoord sluiten, dan ervanaf zien. Dit moet haast wel te maken hebben met de twijfels van Vlaar zelf die er nog niet uit is wat ie wil, dan zal Jol wel gezegd hebben : als je zo erg twijfelt en wellicht liever naar een andere club wil, dan hoef ik je niet. Je gaat niet eerst een akkoord sluiten met AZ om dan te zeggen : eigenlijk hebben we hem niet nodig.
Dat gebeurt wel vaker volgens mij. Transfer is pas beklonken als speler en club het eens zijn. Vlaar zal wel denken dat ie ook bij de Spurs geen speeltijd krijgt na gesprekken met Jol, en krijgt geen garantie daarop van Jol, en daar is het hem allemaal om te doen door dat WK.quote:Op vrijdag 23 december 2005 16:25 schreef ThomasBerge het volgende:
[..]
Ik vond het sowieso al vreemd dat de Spurs en AZ al een contract sloten, zonder dat Vlaar zelf wist wat hij ging doen.
En daarnaast is het voor de club wellicht ook beter qua sfeer en rust. Die jongen wil per se weg, dus heb ik het idee dat z'n prestaties ook niet top zullen zijn zolang hij zich niet top voelt.quote:Op vrijdag 23 december 2005 18:36 schreef Suijk het volgende:
Toch moet die jongen daar zo snel mogelijk weg. Hij heeft wel talent, maar op deze manier mist hij een belangrijk deel van zijn ontwikkeling.
Die jongen komt net kijken, en door blessures moest ie wat sneller ingepast worden. Die jongen heeft net 10 wedstrijden ervaring, hij moet niet ongeduldig zijn en de tijd nemen. Een speler als Harris heeft ook veel talent, en die blijft netjes wachten tot ie speeltijd krijgt.quote:Op vrijdag 23 december 2005 18:36 schreef Suijk het volgende:
Toch moet die jongen daar zo snel mogelijk weg. Hij heeft wel talent, maar op deze manier mist hij een belangrijk deel van zijn ontwikkeling.
Dat klopt, maar er is nu al zoveel verziekt (ook door de media). Hij hoeft wat mij betreft ook niet naar een topclub, misschien is een stapje terug ook wel goed (Utrecht, Roda, Twente ofzo).quote:Op vrijdag 23 december 2005 18:53 schreef raptorix het volgende:
[..]
Die jongen komt net kijken, en door blessures moest ie wat sneller ingepast worden. Die jongen heeft net 10 wedstrijden ervaring, hij moet niet ongeduldig zijn en de tijd nemen. Een speler als Harris heeft ook veel talent, en die blijft netjes wachten tot ie speeltijd krijgt.
Maar goed, er zijn genoeg jongens mislukt omdat ze niet gerijpt zijn.
Neem bijvoorbeeld een jongen als Tarek Oulida, te vroeg gegaan en daardoor nooit geworden wat er in zat.
Een stapje terug zou ik de juiste keuze vinden, op huurbasis.quote:Op vrijdag 23 december 2005 18:56 schreef Suijk het volgende:
[..]
Dat klopt, maar er is nu al zoveel verziekt (ook door de media). Hij hoeft wat mij betreft ook niet naar een topclub, misschien is een stapje terug ook wel goed (Utrecht, Roda, Twente ofzo).
Dat bewijst feyenoord welquote:Op maandag 26 december 2005 16:26 schreef raptorix het volgende:
Kampioenschappen haal je over 34 wedstrijden, niet in de 4 topwedstrijden.
Hij maakt echt een labiele indruk die jongen. In 'n hard milieu gaat het compleet fout met die gozer, maar dat heeft hij helemaal zelf in de hand. Eerst maar eens bij AZ een basisplek verdienen lijkt me.quote:Op zaterdag 24 december 2005 16:17 schreef methodmich het volgende:
Dat vind ik wel een erg grote gok om dat te stellen CMT.
Jij komt intelligent over met die post, vooral zo doorgaan.quote:Op maandag 26 december 2005 20:09 schreef bart83 het volgende:
Wat een tyfuskneus die trainer van jullie
Haha lekker hč met kerst, al dat alcohol!quote:Op maandag 26 december 2005 20:29 schreef Gatalin het volgende:
Ik heb alleen de tweede helft gezien en toen veegde AZ de vloer aan met Feyenoord, daarom is het extra zuur dat ze in het begin het gewoon verkloot hebben. Nu kon Feyenoord op z'n Oost-Europees achteruit hangen en hopen op een counter. Mooi vond ik de invalbeurt van Ikedia, hij mist nog duidelijk wedstrijdritme, maar zodra hij dat heeft kan hij Sektioui wel op de bank houden denk ik.
az was beter in de 2e helft, als je al die kansen gezien heb, mijn god. als het 2-2 wordt hoef je ook niet te klagen!quote:Op maandag 26 december 2005 21:03 schreef Staanplaats het volgende:
[..]
Haha lekker hč met kerst, al dat alcohol!
"Maar wij waren beter... En tegen PSV ook al"quote:Op maandag 26 december 2005 22:51 schreef FrankyMcG het volgende:
Louis is echt schattig als ie verloren heeft!
Ohw die schoten die allemaal ricthing de 2de ring gingen?quote:Op maandag 26 december 2005 21:35 schreef SoA-Holic het volgende:
[..]
az was beter in de 2e helft, als je al die kansen gezien heb, mijn god. als het 2-2 wordt hoef je ook niet te klagen!
Volgens mij is de lat van het Feyenoorddoel nog geraakt de 2e helft.quote:Op maandag 26 december 2005 23:29 schreef Staanplaats het volgende:
[..]
Ohw die schoten die allemaal ricthing de 2de ring gingen?
Misschien moet je je fles wodka even opzij zetten...Al die rare opmerkingen...quote:Op maandag 26 december 2005 23:29 schreef Staanplaats het volgende:
[..]
Ohw die schoten die allemaal ricthing de 2de ring gingen?
Pff, jullie winnen ook eens een paar wedstrijden achter elkaar, niet meteen praatjes krijgen hč.quote:Op dinsdag 27 december 2005 03:02 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Goh hebben jullie weer eens gewonnen
krijg je met die slechte velden he, gaat ten koste van het mooie voetbalquote:Op dinsdag 27 december 2005 01:08 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Ik baal veel meer van de voordurende mazzel die PSV blijft hebben ondanks hun al wekenlang veel slechtere voetbal, en dat ze nu toch weer 3 punten uitlopen.
Ach, AZ was niet veel. In de 2e helft geloofde Feyenoord het allemaal wel en laten ze AZ komen. In de 1e helft zette Feyenoord druk op AZ en toen bleek dat AZ geen bal meer fatsoenlijk bij 'n andere AZ-speler kreeg.quote:Op maandag 26 december 2005 20:29 schreef Gatalin het volgende:
Ik heb alleen de tweede helft gezien en toen veegde AZ de vloer aan met Feyenoord, daarom is het extra zuur dat ze in het begin het gewoon verkloot hebben. Nu kon Feyenoord op z'n Oost-Europees achteruit hangen en hopen op een counter. Mooi vond ik de invalbeurt van Ikedia, hij mist nog duidelijk wedstrijdritme, maar zodra hij dat heeft kan hij Sektioui wel op de bank houden denk ik.
Ik wens niet dat de naam Boukhari en het woord eredivisieniveau in 1 zin worden gebruikt.quote:Op dinsdag 27 december 2005 09:55 schreef xFriendx het volgende:
Elke wedstrijd bekijken of Ikidea beter is dan Boukhari, dan zit je blijkbaar al op hoog eredivisie-niveau![]()
Dan komt de ware Louis boven inderdaad.quote:Op maandag 26 december 2005 22:51 schreef FrankyMcG het volgende:
Louis is echt schattig als ie verloren heeft!
quote:Op dinsdag 27 december 2005 11:13 schreef twi het volgende:
[..]
Ik wens niet dat de naam Boukhari en het woord eredivisieniveau in 1 zin worden gebruikt.
Dank U.
MethodMich houdt dat toch allemaal bij?quote:Op dinsdag 27 december 2005 07:15 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Hoe ga je een weddenschap als deze staven. Rendement = aantal goals ? Rendement = assists ? Rendement = hoog cijfer bij het voetballer v/h klassement ? Of het aantal goeie voorzetten ?
Dat werkt natuurlijk niet als je zelf even nadenkt. Je kan, vind ik, zelfs groot wedstrijdrendement hebben als buitenspeler zonder goals en assists, gewoon door veel goieie actie's en dreiging waar uiteindelijk veel gevaar uit voortkomt, zonder direct de eindpass te verzorgen of een goal te maken. Ga jij dat per wedstrijd turven tot de zomer ?
Dat gold dus alleen voor dat punt; als je op alle andere punten beter bent, dan ben je tohc ook gewoon voetballend beter? Van Gaal lulde dus toch niet?quote:Op dinsdag 27 december 2005 16:46 schreef Loohcs het volgende:
Gelul altijd van Van Gaal (en ook Adriaanse) dat ze voetballend beter waren. Scoren is ook een onderdeel van het voetbalspel en als dat niet lukt ben je op dat punt dus al minder en als je dan ook nog eens twee goals binnen tien minuten tegen krijgt ben je verdedigend (nog steeds een belangrijk onderdeel van het voetbal) ook niet zo super.
Jawel hij lulde wel, want ik noemde in de rest van m'n post ook nog het niet zo sterke verdedigende spel (twee tegengoals in tien minuten). Aanvallend niets af kunnen maken en verdedigend ook twee keer niet goed bij de les vind ik voetballend niet zo sterk. OF is bij Van Gaal combineren een doel op zich waar hij een aparte ranglijst voor wil hebben?quote:Op woensdag 28 december 2005 08:24 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Dat gold dus alleen voor dat punt; als je op alle andere punten beter bent, dan ben je tohc ook gewoon voetballend beter? Van Gaal lulde dus toch niet?
quote:Feyenoord wint de race en legt Vlaar vast
28/12/2005 18:45
Ajax en Tottenham Hotspur trokken met volle kracht aan hem maar Feyenoord is er met Ron Vlaar vandoor gegaan. De twintigjarige verdediger van AZ verhuist per 1 januari naar De Kuip, waar hij het WK hoopt te halen.
Doe's creatiefquote:Op woensdag 28 december 2005 19:14 schreef Suijk het volgende:
Ja, iets als 'zonder een huilende kleuter' ofzo?
Da's vals.quote:Op woensdag 28 december 2005 19:17 schreef Heerlijkheid het volgende:
Voor de verdediging van Feyenoord is hij een versterking. Maar dat zegt weinig over zijn voetbaltalent.
'Toch slagvlaardig' ofzo?quote:
"AZ #9: "Tot Vlaarter!"quote:Op woensdag 28 december 2005 19:18 schreef Suijk het volgende:
[..]
'Toch slagvlaardig' ofzo?
Nee, ben er niet zo goed in.
Moet je nog een filmpje hebben van het geblunder van de AZ-verdediging bij de 1-0 van Paauwe nog even zien, of is het aantal tegendoelpunten van AZ dit seizoen genoeg?quote:Op woensdag 28 december 2005 19:17 schreef Heerlijkheid het volgende:
Voor de verdediging van Feyenoord is hij een versterking. Maar dat zegt weinig over zijn voetbaltalent.
Zoveel heeft AZ er dit seizoen niet tegen gekregen hoor, en één blunder zegt mij persoonlijk weinig. Als we op basis van incidenten gaan praten, ken ik er ook nog wel een paar.quote:Op woensdag 28 december 2005 19:21 schreef bart83 het volgende:
[..]
Moet je nog een filmpje hebben van het geblunder van de AZ-verdediging bij de 1-0 van Paauwe nog even zien, of is het aantal tegendoelpunten van AZ dit seizoen genoeg?
Vlaar beter dan Greene en Bahía?quote:Op woensdag 28 december 2005 19:17 schreef Heerlijkheid het volgende:
Voor de verdediging van Feyenoord is hij een versterking. Maar dat zegt weinig over zijn voetbaltalent.
'quote:Op woensdag 28 december 2005 20:15 schreef Dr.Daggla het volgende:
"Wint de race"
Welke race,,
,
!
Zowel Ajax als de Spurs zagen af van een transfer..
Vlaar heeft zelf Tottenham afgezegd toch?quote:Op woensdag 28 december 2005 20:15 schreef Dr.Daggla het volgende:
"Wint de race"
Welke race,,
,
!
Zowel Ajax als de Spurs zagen af van een transfer..
Echt een duidelijke race was het niet nee. Spurs wilden 'm uiteindelijk niet, en Ajax werd een prijs gevraagd die gewoon niet reeel is, omdat die hypocriete voorzitter van AZ nog steeds een zere kringspier heeft. Feyenoord heeft hier gewoon ultiem slim op ingespeeld door te polsen of Vlaar wel naar Rotterdam mocht van Ome Dirk.quote:Op woensdag 28 december 2005 20:15 schreef Dr.Daggla het volgende:
"Wint de race"
Welke race,,
,
!
Zowel Ajax als de Spurs zagen af van een transfer..
Nadat Jol niet zo happig was op 'm, omdat hij al veel (dure) spelers op zijn positie had.quote:Op woensdag 28 december 2005 20:20 schreef Merkie het volgende:
Vlaar heeft zelf Tottenham afgezegd toch?
vlaar durfde nog niet de stap naar het buitenland te zetten zonder zn pappie en mammie.quote:Op woensdag 28 december 2005 20:20 schreef Merkie het volgende:
[..]
Vlaar heeft zelf Tottenham afgezegd toch?
Klopt, maar in principe was 'ie welkom toch? En dan klopt 't niet wat Daggla zeiquote:Op woensdag 28 december 2005 20:21 schreef twi het volgende:
[..]
Nadat Jol niet zo happig was op 'm, omdat hij al veel (dure) spelers op zijn positie had.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |