FOK!forum / Muziek / Fok! Audioscrobbler/Last.FM group deel IV
Grobbelvrijdag 2 december 2005 @ 10:35


Wat is het?
Audiocrobbler is een plugin (voor de populairste media/music players) die bijhoudt wat je luistert. het zendt de naam en nummer van het liedje naar de server van Audioscrobbler en het houdt een profiel van je bij. die gegevens kan je van iedereen bekijken en laten bekijken.

Er zijn al heel veel mensen die Audioscrobbler gebruiken, maar dat zal je waarschijnlijk niet zo interessant vinden. De Audioscrobbler server rekent uit welke mensen ongeveer dezelfde smaak hebben met jou, gebaseerd op de meest beluisterde nummers.

Met die informatie kan Audioscrobbler suggesties genereren voor nieuwe artiesten die je misschien wel leuk vindt.
Je kan net zoals bij Whatpulse een groep maken, het lijkt me dus leuk om een Fok! groep te maken.

Wat is Last.fm?
Last.fm is een ingebouwde radiozender in de site, en sinds de recente revamp van Audioscrobbler ook de 'officiële' naam van de service. Het idee achter last.fm is niet te vergelijken met normale online zenders, er is geen specifieke playlist vooraf die kan worden gestreamed. Last.fm kijkt echter naar jouw eigen muzieksmaak (zoals die is geregistreerd via je Audioscrobbler plug-in), en past haar playlist daarop aan.

En dat niet alleen, maar je hebt ook de optie om een radiozender te horen die specifiek alleen liedjes van een bepaalde artiest en verwante artiesten speelt, of muziek toegespitst op een bepaald genre. Bovendien kun je ook nog radiostreams beluisteren die weer kijken naar de smaak van andere AS/Last.fm gebruikers, in het geval dat je iemand tegenkomt wiens smaak je wel bevalt, of als je gewoon nieuwsgierig bent naar de artiesten die in zijn profiel staan.

Als je overigens een 'subscriber' bent (zie ook hieronder voor meer info), dan heb je meer specifieke radio-mogelijkheden, waaronder eentje waarbij alleen maar muziek wordt gespeeld die jijzelf of een andere AS-gebruiker zelf ook een keer gespeeld hebt.

Voor meer info over de speler kun je ook even hier kijken.

Wat heb je eraan?
Als het je alleen om de statistieken gaat, dan helemaal niks. Het is misschien wel leuk om alles bij te houden. Als het niet goed uitpakt maakt het ook niet uit, er is niks te verliezen.
De last.fm speler biedt weer andere mogelijkheden. Als je bijvoorbeeld op je werk zit of in het buitenland, of gewoon ergens weg van je eigen computer of muziekcollectie, heb je nu toch de mogelijkheid om naar je eigen muziek te luisteren met deze service. En verder heeft het alle andere functies van een webradio.

Waar kan ik me aanmelden?
Hier. Je hebt er niet eens een email adres voor nodig.

Ik vind het maar traag/buggy af en toe. Is dat normaal?
Er wordt continu aan de site gebouwd door de ontwikkelaars, en door goede mond-tot-mond-reclame zijn er dagelijks honderden nieuwe gebruikers. Daardoor kan het wel eens voorkomen dat de site er even uitligt, of dat er door de grote drukte wel eens een server even overbelast is. Maar geen paniek, alle statistieken (mits goed getagged) worden netjes door je plug-in opgeslagen, en zo gauw de server weer een beetje draait, worden die statistieken alsnog verwerkt. Als je specifieke problemen ondervindt, kun je natuurlijk ook altijd even de forums raadplegen.

En is dit een gratis service?
Jazeker. Je kunt er overigens voor kiezen om een geheel vrijblijvende donatie te doen (het makkelijkste is via paypal), wat je extra privileges geeft, die je hier nog even rustig kunt nalezen.

En waar kan ik dan de plugins vinden?
Hier, maar hieronder staan de links ook. Er zijn plugins voor de volgende players:


Winamp

Windows Media Player 9/10

iTunes (Windows)

foobar2000

er zijn er nog meer, maar dan moet je even op de site kijken.


Is dit wel veilig? Geen spyware ofzo?
Ja, het is volkomen veilig. Audioscrobbler is open source. Hier is er meer over te vinden op de site.
voor meer info, hier is de site van Audioscrobbler, en hier staat de FAQ.

En waar is dan die befaamde Fok! group?
Deze kun je hier vinden. Er is er ook eentje speciaal voor Fok! Trivia-spelers, overigens.

Vorige delen:
Fok! Audioscrobbler group
Fok! Audioscrobbler group deel II
Fok! Audioscrobbler group deel III
peacemanvrijdag 2 december 2005 @ 10:37
Even een terugvindpost plaatsen.
cafcavrijdag 2 december 2005 @ 10:44
Wow, een deel IV alweer
de pony doet het bij mij weer overigens
Mr-Zvrijdag 2 december 2005 @ 10:49
Sorry voor de ordinaire tvp maar ik kan vanavond pas op m'n eigen computer. Het lijkt me wel iets om te installeren
Frollovrijdag 2 december 2005 @ 10:55
Ha, de pony doet het bij mij nu ook!

Leuk bedacht zeg, die Popular->Obscure-slider!

Bij de standaardinstelling komt Rachel Stevens (ex-S Club 7) als meest gerecommendeerd uit de bus. Niet zo vreemd als je bedenkt dat mijn vriendin zich de afgelopen week weer eens suf heeft zitten luisteren naar Robbie Williams, Kylie Minogue en Kim Wilde
Litphovrijdag 2 december 2005 @ 11:09
Inderdaad leuk die slider. Ik heb net mijn enige obscure item (Jenny DeVoe) geluisterd en gedismissed. Blijkbaar heb ik toch een te platte smaak .
pfafvrijdag 2 december 2005 @ 11:11
Gaaf, die slider!
Er staan overigens leuke recomendations bij nu, ik had er al lang niet meer naar gekeken, maar ik zal het toch wat meer gaan bijhouden nu.

En natuurlijk de slider ver naar rechts hè.
TanteMathildevrijdag 2 december 2005 @ 14:04
Leuk dat nieuwe recommendations systeem
turnpikevrijdag 2 december 2005 @ 15:39
Best geinig, zit er nu een paar daagjes bij......

Kan ik mooi bijhouden hoe goed mijn muzieksmaak wel niet is. :p
Je merkt er verder niks van dat die stats worden bijgehouden. Ik weet nog niet of ik dat als prettig ervaar of dat ik het verontrustend moet vinden.
Sack_Blabbathvrijdag 2 december 2005 @ 16:01
Pony
hesselmidzaterdag 3 december 2005 @ 11:44
Ik kan nu naar alle radio stations luisteren, wat voorheen alleen beschikbaar was voor subscribers

Edit: Ik zie nu ook dat er staat dat ik subscriber ben

Gebeurt dat na een bepaalde tijd ofzo?

[ Bericht 37% gewijzigd door hesselmid op 03-12-2005 11:50:30 ]
Grobbelzaterdag 3 december 2005 @ 12:00
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 11:44 schreef hesselmid het volgende:
Ik kan nu naar alle radio stations luisteren, wat voorheen alleen beschikbaar was voor subscribers

Edit: Ik zie nu ook dat er staat dat ik subscriber ben

Gebeurt dat na een bepaalde tijd ofzo?
Hi,
For the last week we've been recovering from some server problems, and the site has been somewhat unreliable regarding data collection and browsing statistics.
We were very unlucky with multiple concurrent hardware failures last week, and unfortunately we have lost three weeks of tagging data for a minority of users (including yourself). This does not affect your song submissions, but if you have tagged songs in the last few weeks, you may have to re-tag them.

We apologise unreservedly, and by way of apology we are upgrading accounts for people that have been inconvenienced. Effective immediately, your account now has 'subscriber' privileges for the rest of 2005.
If you were already a subscriber, your subscription will be extended free of charge.

Features available to subscribers can be viewed here.

We've also just released some new features, read about them on the front page of the site.

Regards,
The Last.fm Team
Ascarothzaterdag 3 december 2005 @ 19:24
Hehe. Mijn account is ook geüpgrade, terwijl ik dat hele tag-systeem niet eens gebruik.
pfafzaterdag 3 december 2005 @ 20:23
Ik heb ook gedoneerd...
Ascarothzaterdag 3 december 2005 @ 20:30
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 20:23 schreef pfaf het volgende:
Ik heb ook gedoneerd...
Gulle gever.
peacemanvrijdag 9 december 2005 @ 15:51
Geinig:
Tracks played: 11111
http://www.last.fm/user/Peace_man/
Ascarothvrijdag 9 december 2005 @ 17:23
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 15:51 schreef peaceman het volgende:
Geinig:
Tracks played: 11111
http://www.last.fm/user/Peace_man/
quote:
No recently played tracks to display.
En nu niks meer afspelen zeker.
peacemanvrijdag 9 december 2005 @ 17:27
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 17:23 schreef Ascaroth het volgende:

[..]


[..]

En nu niks meer afspelen zeker.
Ben nu op mijn werk. Gisteravond voor het laatst dingen geluisterd. Ik kijk er vandaag op en zie bij toeval dat staan... Wel lachen! Maar vanavond/dit weekend gewoon weer door hoor
bigshadowvrijdag 9 december 2005 @ 18:36
Ik doneer liedjes
DaisyDukevrijdag 9 december 2005 @ 19:25
quote:
Op vrijdag 2 december 2005 10:37 schreef peaceman het volgende:
Even een terugvindpost plaatsen.
Precies, heb sinds gisteren ook een Audioscrobbler profiel. Ben benieuwd of 't gaat bevallen.
DaisyDukemaandag 12 december 2005 @ 11:07
Zie net dat de muziek die m'n vriendin op haar account luistert, ook in mijn Audioscrobbler profiel wordt bijgehouden. Hoe kan ik dit veranderen?
peacemanmaandag 12 december 2005 @ 11:08
quote:
Op maandag 12 december 2005 11:07 schreef DaisyDuke het volgende:
Zie net dat de muziek die m'n vriendin op haar account luistert, ook in mijn Audioscrobbler profiel wordt bijgehouden. Hoe kan ik dit veranderen?
Hoezo? is haar smaak niet jouw smaak?
Ik geloof wel dat het kan, maar hoe weet ik niet.... Waarschijnlijk weet Frollo dat wel
Litphomaandag 12 december 2005 @ 11:09
quote:
Op maandag 12 december 2005 11:07 schreef DaisyDuke het volgende:
Zie net dat de muziek die m'n vriendin op haar account luistert, ook in mijn Audioscrobbler profiel wordt bijgehouden. Hoe kan ik dit veranderen?
Als het puur gaat om artiesten die je liever niet in je last.fm account hebt, dan kan je complete directories excluden. Deze worden dan niet gesubmit. Wil je vriendin een eigen last.fm account of wil je de jouwe 'puur' houden, dan denk ik dat het het makkelijkste is om per Windows account een eigen Winamp met aparte last.fm plugin op te zetten.
DaisyDukemaandag 12 december 2005 @ 11:10
quote:
Op maandag 12 december 2005 11:08 schreef peaceman het volgende:

[..]

Hoezo? is haar smaak niet jouw smaak?
Niet in alle gevallen nee. Maar buiten dat moet het statistisch natuurlijk wel zuiver blijven.
DaisyDukemaandag 12 december 2005 @ 11:11
quote:
Op maandag 12 december 2005 11:09 schreef Litpho het volgende:

[..]

Als het puur gaat om artiesten die je liever niet in je last.fm account hebt, dan kan je complete directories excluden. Deze worden dan niet gesubmit. Wil je vriendin een eigen last.fm account of wil je de jouwe 'puur' houden, dan denk ik dat het het makkelijkste is om per Windows account een eigen Winamp met aparte last.fm plugin op te zetten.
Okee, dank je. Dat gaan we maar eens proberen dan!

Edit: Bedenk net dat het wellicht ook een optie is om je plugin bij het uitloggen gewoon uit te schakelen. Dat zal ook wel werken denk ik.

[ Bericht 10% gewijzigd door DaisyDuke op 12-12-2005 11:20:16 ]
peacemanmaandag 12 december 2005 @ 11:18
Hoe luisteren jullie eigen je mp3's? Ik toch vooral random. Als ik echt platen in zijn geheel draai, zie je dit altijd terug in mijn weeklijst. Zo had ik deze week Spinvis, My Morning Jacket en Stef Bos echt specifiek geluisterd. Rara wie er op 1,2 en 3 staan in de weeklijst..
Frollomaandag 12 december 2005 @ 11:22
quote:
Op maandag 12 december 2005 11:08 schreef peaceman het volgende:

Ik geloof wel dat het kan, maar hoe weet ik niet.... Waarschijnlijk weet Frollo dat wel
Tja, het is en blijft lastig.

Uiteraard kun je met de profile editor hele artiesten weghalen, maar het probleem is dat ik dat weer te drastisch vind. Ik bedoel, mijn vriendin luistert ziekelijk veel naar Kylie, maar zelf zet ik ook wel eens iets van haar op.
Er mag heus wel wat Kylie in mijn profiel blijven staan, maar dan gewoon een factor 10 minder of zo. Helaas is het in de profile editor alles of niets.

Ik heb nu een paar artiesten ge-excluded waar zij gek van is maar die ik juist voor geen goud in mijn profiel wil (zoals Duran Duran), maar voor de rest moet ik maar accepteren dat mijn lijstjes (en DUS mijn neighbours, recommendations etc.) niet helemaal kloppen
DaisyDukemaandag 12 december 2005 @ 11:28
Maar als je bij het inloggen je plugin inschakeld en bij het uitloggen weer uitschakeld. Dan is het probleem toch opgelost, of niet?
peacemanmaandag 12 december 2005 @ 11:33
quote:
Op maandag 12 december 2005 11:28 schreef DaisyDuke het volgende:
Maar als je bij het inloggen je plugin inschakeld en bij het uitloggen weer uitschakeld. Dan is het probleem toch opgelost, of niet?
lijkt mij logisch ja...
Grobbelmaandag 12 december 2005 @ 11:35
quote:
Op maandag 12 december 2005 11:18 schreef peaceman het volgende:
Hoe luisteren jullie eigen je mp3's? Ik toch vooral random. Als ik echt platen in zijn geheel draai, zie je dit altijd terug in mijn weeklijst. Zo had ik deze week Spinvis, My Morning Jacket en Stef Bos echt specifiek geluisterd. Rara wie er op 1,2 en 3 staan in de weeklijst..
Vooralsnog luister ik of specifiek naar albums, of specifiek naar losse nummers zonder geactiveerde shufflefunctie. Maar ik ben momenteel bezig om mijn hele CD-collectie om te zetten naar digitale vorm (ben na 3 weken bij de letter H of zo), dus wellicht dat ik binnenkort wat vaker gebruik ga maken van de shufflefunctie.
Litphomaandag 12 december 2005 @ 11:36
quote:
Op maandag 12 december 2005 11:18 schreef peaceman het volgende:
Hoe luisteren jullie eigen je mp3's?
Ik shuffle nooit. De enige keer dat er muziek voorbij komt die ik niet specifiek los aangeklikt heb is het als onderdeel van een album.
Frollomaandag 12 december 2005 @ 11:49
quote:
Op maandag 12 december 2005 11:28 schreef DaisyDuke het volgende:
Maar als je bij het inloggen je plugin inschakeld en bij het uitloggen weer uitschakeld. Dan is het probleem toch opgelost, of niet?
Puik idee

Ik ben alleen bang dat ik het vergeet en dan wekenlang muziek luister zonder dat het geregistreerd wordt
pfafmaandag 12 december 2005 @ 12:44
quote:
Op maandag 12 december 2005 11:18 schreef peaceman het volgende:
Hoe luisteren jullie eigen je mp3's? Ik toch vooral random. Als ik echt platen in zijn geheel draai, zie je dit altijd terug in mijn weeklijst. Zo had ik deze week Spinvis, My Morning Jacket en Stef Bos echt specifiek geluisterd. Rara wie er op 1,2 en 3 staan in de weeklijst..
Ik doe bijna altijd albums. En ja, ik heb hetzelfde als jou, maar maakt me in principe weinig uit. Het duurt alleen even een paar duizend nummers voordat de totale lijst een beetje een representatief beeld geeft.
Sack_Blabbathmaandag 12 december 2005 @ 12:56
quote:
Op maandag 12 december 2005 11:35 schreef Grobbel het volgende:

[..]

Vooralsnog luister ik of specifiek naar albums, of specifiek naar losse nummers zonder geactiveerde shufflefunctie. Maar ik ben momenteel bezig om mijn hele CD-collectie om te zetten naar digitale vorm (ben na 3 weken bij de letter H of zo), dus wellicht dat ik binnenkort wat vaker gebruik ga maken van de shufflefunctie.
Ik ben ook m'n cd's allemaal aan 't rippen. Ik ben na 2 maanden pas bij Felix da Housecat
Sack_Blabbathmaandag 12 december 2005 @ 12:57
quote:
Op maandag 12 december 2005 11:28 schreef DaisyDuke het volgende:
Maar als je bij het inloggen je plugin inschakeld en bij het uitloggen weer uitschakeld. Dan is het probleem toch opgelost, of niet?
Hey Deezy
cafcamaandag 12 december 2005 @ 13:23
quote:
Op maandag 12 december 2005 11:49 schreef Frollo het volgende:

[..]

Puik idee

Ik ben alleen bang dat ik het vergeet en dan wekenlang muziek luister zonder dat het geregistreerd wordt
Geef je vriendin gewoon een eigen PC. Helemaal nergens last meer van
Grobbelmaandag 12 december 2005 @ 13:24
quote:
Op maandag 12 december 2005 12:56 schreef Sack_Blabbath het volgende:

[..]

Ik ben ook m'n cd's allemaal aan 't rippen. Ik ben na 2 maanden pas bij Felix da Housecat
Ik speel wel enigszins vals, een van mijn vrienden heeft ook al een veertigtal van mijn CDs voor me geript. Alle beetjes helpen, niet waar?
cafcamaandag 12 december 2005 @ 13:26
Ik ben ooit begonnen mijn LP's op mp3 te zetten. Daar ben ik vóór de B al mee gestopt
cosmickmaandag 12 december 2005 @ 14:44
Even een teeveepeetje hoor
Sack_Blabbathmaandag 12 december 2005 @ 14:46
quote:
Op maandag 12 december 2005 13:24 schreef Grobbel het volgende:

[..]

Ik speel wel enigszins vals, een van mijn vrienden heeft ook al een veertigtal van mijn CDs voor me geript. Alle beetjes helpen, niet waar?
Dat schiet lekker op inderdaad. Hoewel het van mij gewoon luiheid is

* Sack_Blabbath is inmiddels bij Front 242
Tom_Tom-dinsdag 13 december 2005 @ 00:49
Oh ja. Ik zit dus ook bij de groep. Ik ben daar FTCH. Van het album From The Chorigirl Hotel van Tori Amos.
Antondinsdag 13 december 2005 @ 21:33
Ok, ik ben ook alweer even lid, en nog een beetje de mogelijkheden aan het onderzoeken. Hoe zit het nou eigenlijk met je "neighbours", veranderen die nog wel eens als je meer of minder van een gerelateerde artiesten luistert?
dwergdinsdag 13 december 2005 @ 21:35
quote:
Op dinsdag 13 december 2005 21:33 schreef Anton het volgende:
veranderen die nog wel eens
Ja.
BDisOKEdinsdag 13 december 2005 @ 21:51
Blijft leuk, dat nieuwe Pony gebeuren is ook erg mooi!
Uzumaki_Narutodinsdag 13 december 2005 @ 21:52
quote:
Op maandag 12 december 2005 14:44 schreef cosmick het volgende:
Even een teeveepeetje hoor
dwergdinsdag 13 december 2005 @ 21:53
Wauw, hoe wist je dat ik dat was, Anton?
Bonobo11dinsdag 13 december 2005 @ 21:58
Ik zit nu op 2861 geluisterde tracks, ik had ook al het gevoel dat m'n recommendations en neighbours wat beter werden.

De slider is trouwens lachuh
Antonwoensdag 14 december 2005 @ 22:47
quote:
Op dinsdag 13 december 2005 21:53 schreef dwerg het volgende:
Wauw, hoe wist je dat ik dat was, Anton?
Volgens mij heb je die avatar wel eens gepost of hier gehad. Daarnaast verraadde je muzieksmaak je
DaisyDukedonderdag 15 december 2005 @ 15:38
Wat enig, pfaf is m'n buurman!
cafcavrijdag 16 december 2005 @ 08:42
quote:
Op donderdag 15 december 2005 15:38 schreef DaisyDuke het volgende:
Wat enig, pfaf is m'n buurman!
leuk is dat.
Ik heb een hele tijd peaceman als buurman gehad, maar de laatste tijd luistert hij teveel Frans Bauer (of Radiohead) denk ik, wat hij is een heel eind gezakt op mijn neighbours-lijstje
peacemanvrijdag 16 december 2005 @ 09:04
quote:
Op vrijdag 16 december 2005 08:42 schreef cafca het volgende:

[..]

leuk is dat.
Ik heb een hele tijd peaceman als buurman gehad, maar de laatste tijd luistert hij teveel Frans Bauer (of Radiohead) denk ik, wat hij is een heel eind gezakt op mijn neighbours-lijstje
Bij mij sta je nog wel in het lijstje hoor.... Jij draait gewoon teveel ouwe lullen muziek
Trouwens Tom_Tom staat heel hoog bij mij als buur.
DaisyDukevrijdag 16 december 2005 @ 15:28
Toch al een paar dagen geen update gehad. Komt dat vaker voor?
Frollovrijdag 16 december 2005 @ 15:28
quote:
Op vrijdag 16 december 2005 15:28 schreef DaisyDuke het volgende:
Toch al een paar dagen geen update gehad. Komt dat vaker voor?
Is niet ongebruikelijk nee.
En als je niets draait, updatet ie sowieso niet. Maar dat had je al begrepen neem ik aan
peacemanvrijdag 16 december 2005 @ 15:29
quote:
Op vrijdag 16 december 2005 15:28 schreef DaisyDuke het volgende:
Toch al een paar dagen geen update gehad. Komt dat vaker voor?
Ja, helaas wel..
Tom_Tom is trouwens verdwenen als buur
Tom_Tom-vrijdag 16 december 2005 @ 15:33
Hehehe, nou ja, het was gezellig voor zolang het duurde. .
wlsandmanvrijdag 16 december 2005 @ 15:34
hey, wat is dat pony gebeuren waar jullie het over hebben??

En mijn neighbours veranderen bijna niet hoor, ik heb denk al 2maanden ongeveer dezelfde mensen erin staan
Frollovrijdag 16 december 2005 @ 15:37
quote:
Op vrijdag 16 december 2005 15:34 schreef wlsandman het volgende:
hey, wat is dat pony gebeuren waar jullie het over hebben??
Jahaa, da's alleen voor de incrowd hè!
SPOILER
Het slaat op het nieuwe recommendation systeem. Klik op 'Recommended' rechtsboven, naast je userfoto.
wlsandmanvrijdag 16 december 2005 @ 15:57
aha, ik zag het niet omdat ik niet ingelogd was

thanx
Zzaterdag 17 december 2005 @ 19:20
Mijn buren, die vaak wisselen overigens, zijn best meestal 15 jarige Amerikaanse jongetjes, wat zegt dat over mijjn muzieksmaak..
Quarkszaterdag 17 december 2005 @ 23:13
Zo, ook maar even de Fok groep gejoined
Zo te zien heb ik een unieke smaak in de groep

Hoeveel muziek moet je eigenlijk luisteren voordat er neighbours verschijnen?
Messengazaterdag 17 december 2005 @ 23:15
Ik heb ook ff gejoined.
pfafzondag 18 december 2005 @ 12:49
quote:
Op zaterdag 17 december 2005 23:13 schreef Quarks het volgende:
Zo, ook maar even de Fok groep gejoined
Zo te zien heb ik een unieke smaak in de groep

Hoeveel muziek moet je eigenlijk luisteren voordat er neighbours verschijnen?
100, meen ik.
bigshadowzondag 18 december 2005 @ 12:51
quote:
Op zaterdag 17 december 2005 19:20 schreef Z het volgende:
Mijn buren, die vaak wisselen overigens, zijn best meestal 15 jarige Amerikaanse jongetjes, wat zegt dat over mijjn muzieksmaak..
Mijn topper is een 15 jarig amerikaans meisje
Zzondag 18 december 2005 @ 12:53
Kewl. Ik heb we via LastFM wel eens een beetje verdiept in het Myspace gebeuren, best een interessante kijk op een deel van de Amerikaanse jeugdcultuur, ze schrijven wel allemaal hetzelfde trouwens.
pfafzondag 18 december 2005 @ 12:58
Mijn buren zijn allemaal volwassen muziek-kenners met een ontwikkelde smaak.

Quarkszondag 18 december 2005 @ 13:03
quote:
Op zondag 18 december 2005 12:53 schreef Z het volgende:
Kewl. Ik heb we via LastFM wel eens een beetje verdiept in het Myspace gebeuren, best een interessante kijk op een deel van de Amerikaanse jeugdcultuur, ze schrijven wel allemaal hetzelfde trouwens.
Myspace is toch een beetje de Partyflock van Amerika?
Ascarothzondag 18 december 2005 @ 13:05
Mijn neighbours hebben Yabba-Dabba-Dance!-avatars.
Zzondag 18 december 2005 @ 13:05
Myspace is wat breder denk ik.
Quarkszondag 18 december 2005 @ 13:06
quote:
Op zondag 18 december 2005 12:49 schreef pfaf het volgende:

[..]

100, meen ik.
Oh ik lees net: "You have not got any neighbours yet. Neighbours are auto-generated after you've listened to about 300 tracks."
quote:
Op zondag 18 december 2005 13:05 schreef Z het volgende:
Myspace is wat breder denk ik.
Ik bedoel qua niveau
pfafzondag 18 december 2005 @ 13:08
quote:
Op zondag 18 december 2005 13:05 schreef Ascaroth het volgende:
Mijn neighbours hebben Yabba-Dabba-Dance!-avatars.
Jij hebt ook wel een best geile lijst.
the_disheaverzondag 18 december 2005 @ 13:18
tvp

Heb me ook aangemeld bij Fok!

http://www.last.fm/user/Disheaver/

Al heeft mijn eerste buur slechts 7 gelijke artiesten (?). Bij anderen gaat dat eerder richting de 20...

[ Bericht 31% gewijzigd door the_disheaver op 18-12-2005 13:26:28 ]
Quarkszondag 18 december 2005 @ 13:59
quote:
Op zondag 18 december 2005 13:18 schreef the_disheaver het volgende:
tvp

Heb me ook aangemeld bij Fok!

http://www.last.fm/user/Disheaver/

Al heeft mijn eerste buur slechts 7 gelijke artiesten (?). Bij anderen gaat dat eerder richting de 20...
Wow, je luistert 70359 tracks in 285 dagen!
Bij een gemiddelde duur van 5 minuten is dat meer dan 20 uur per dag, hoe kan dat?
the_disheaverzondag 18 december 2005 @ 14:56
quote:
Op zondag 18 december 2005 13:59 schreef Quarks het volgende:

[..]

Wow, je luistert 70359 tracks in 285 dagen!
Bij een gemiddelde duur van 5 minuten is dat meer dan 20 uur per dag, hoe kan dat?
teveel je pc aan laten staan...
Ascarothzondag 18 december 2005 @ 15:36
Wat is de lol van een lijst hevig verstoorde statistieken?

Ik bedoel, naast die notatie in de Top Fans natuurlijk.
Quarkszondag 18 december 2005 @ 15:38
quote:
Op zondag 18 december 2005 15:36 schreef Ascaroth het volgende:
Wat is de lol van een lijst hevig verstoorde statistieken?

Ik bedoel, naast die notatie in de Top Fans natuurlijk.
Ik hecht ook geen waarde aan de zogenaamde 'top fans', er zijn veel mensen die gewoon de id3 tag aanpassen waardoor alle muziek die ze luisteren onder een artiest komt te staan.
BDisOKEzondag 18 december 2005 @ 17:38
ook maar is geUPgrade!
LostFormatzondag 18 december 2005 @ 18:33
Waar zijn die tagjes precies goed voor?
Quarkszondag 18 december 2005 @ 18:37
quote:
Op zondag 18 december 2005 18:33 schreef LostFormat het volgende:
Waar zijn die tagjes precies goed voor?
quote:
Tagging your music makes it a lot easier to find later; click on a tag word and you can instantly see a list of items you've tagged with that term. But what's really interesting is that you can also view everyone else's tags! Wonder what a new artist sounds like? Check their tags. Explore how different people tag the stuff you like, or view what the entire site thinks is good chillout music. What's more, Last.fm now offers tag radio: pick and tag and play! By tagging your music, you're contributing to an always-evolving tag ecosystem of keyword-based playlists. It's a lot of fun.
LostFormatzondag 18 december 2005 @ 18:45
Ah, ik heb zelf nog geen last.fm radiostation maar wel een van m'n neighbours. Dus door zelf m'n favo nummers te taggen krijg ik een eigen radiostation met m'n smaak in muziek?
BDisOKEzondag 18 december 2005 @ 19:25
ik heb niks getagged maar wel een eigen station!
Wat trouwens SUPER is!
Random tracks van bands die je goed vind!
Hangt volgens mij af van je aantal geluisterde tracks.
Quarkszondag 18 december 2005 @ 19:29
quote:
Op zondag 18 december 2005 19:25 schreef BDisOKE het volgende:
ik heb niks getagged maar wel een eigen station!
Wat trouwens SUPER is!
Random tracks van bands die je goed vind!
Hangt volgens mij af van je aantal geluisterde tracks.
Hangt af van het aantal unieke artiesten (meer dan 20).
Erg handig inderdaad.
dwergzondag 18 december 2005 @ 19:37
Er hebben slechts negen (9!!!) mensen naar Bloody Mary van Tom & Dick geluisterd.
wlsandmanzondag 18 december 2005 @ 19:59
quote:
Op zondag 18 december 2005 19:25 schreef BDisOKE het volgende:
ik heb niks getagged maar wel een eigen station!
Wat trouwens SUPER is!
Random tracks van bands die je goed vind!
Hangt volgens mij af van je aantal geluisterde tracks.
ik ben ook ff aan het kloten met die radio's, echt geweldig

Je kunt ook een radio kiezen die bv, alleen indie-liedjes afspeelt, of emo.

En de liedjes die je luisterd worden ook gewoon toegevoegd aan je geluisterde nummers
Quarkszondag 18 december 2005 @ 20:25
quote:
Op zondag 18 december 2005 19:59 schreef wlsandman het volgende:

[..]

ik ben ook ff aan het kloten met die radio's, echt geweldig

Je kunt ook een radio kiezen die bv, alleen indie-liedjes afspeelt, of emo.

En de liedjes die je luisterd worden ook gewoon toegevoegd aan je geluisterde nummers
Af en toe schrik ik wel even.
Ben ik naar een klassiek station aan het luisteren, komt er opeens Black Sabbath voorbij

Hier staan trouwens handige last.fm userscripts voor in Greasemonkey
wlsandmanzondag 18 december 2005 @ 21:02
quote:
Op zondag 18 december 2005 20:25 schreef Quarks het volgende:

[..]

Af en toe schrik ik wel even.
Ben ik naar een klassiek station aan het luisteren, komt er opeens Black Sabbath voorbij

Hier staan trouwens handige last.fm userscripts voor in Greasemonkey
greasemonkey werkt helaas niet met ff 1.06
Quarkszondag 18 december 2005 @ 21:33
quote:
Op zondag 18 december 2005 21:02 schreef wlsandman het volgende:

[..]

greasemonkey werkt helaas niet met ff 1.06
Pak dan de oude versie op: http://greasemonkey.mozdev.org/
cafcamaandag 19 december 2005 @ 08:38
Hebben jullie dat ook, dat er af en toe nummers "wegvallen" in je lijst?
Zo heb ik de afgelopen week 2 albums van een bepaalde band geluisterd, en volgens mijn weeklijstje maar 3 nummers, terwijl ze wel gesubmit zijn.
peacemanmaandag 19 december 2005 @ 08:49
quote:
Op maandag 19 december 2005 08:38 schreef cafca het volgende:
Hebben jullie dat ook, dat er af en toe nummers "wegvallen" in je lijst?
Zo heb ik de afgelopen week 2 albums van een bepaalde band geluisterd, en volgens mijn weeklijstje maar 3 nummers, terwijl ze wel gesubmit zijn.
Ja dat heb ik ook wel eens. Lijkt net of er dan wat ruis op de lijn zit... want een volgende keer pakt ie dezelfde mp3 gewoon wel.
Tom_Tom-maandag 19 december 2005 @ 09:22
Maar hoe zit dat met die weekly chart van de Fok! groep? Want ik heb de afgelopen week 34 keer naar Muse geluisterd, maar in die weeklijst staat 'ie op nummer 18 met het getal 22.
Frollomaandag 19 december 2005 @ 09:26
quote:
Op zondag 18 december 2005 19:37 schreef dwerg het volgende:
Er hebben slechts negen (9!!!) mensen naar Bloody Mary van Tom & Dick geluisterd.
De schrik der zee bedoel je?
cafcamaandag 19 december 2005 @ 09:32
quote:
Op maandag 19 december 2005 09:22 schreef Tom_Tom- het volgende:
Maar hoe zit dat met die weekly chart van de Fok! groep? Want ik heb de afgelopen week 34 keer naar Muse geluisterd, maar in die weeklijst staat 'ie op nummer 18 met het getal 22.
Volgens mij betekent dat dat er 22 mensen uit de groep naar Muse geluisterd hebben
Tom_Tom-maandag 19 december 2005 @ 09:37
quote:
Op maandag 19 december 2005 09:32 schreef cafca het volgende:
Volgens mij betekent dat dat er 22 mensen uit de groep naar Muse geluisterd hebben
Ah natuurlijk, da's logisch. .
Foxxymaandag 19 december 2005 @ 11:38
quote:
Op zondag 18 december 2005 19:59 schreef wlsandman het volgende:

[..]

ik ben ook ff aan het kloten met die radio's, echt geweldig

Je kunt ook een radio kiezen die bv, alleen indie-liedjes afspeelt, of emo.

En de liedjes die je luisterd worden ook gewoon toegevoegd aan je geluisterde nummers
Ook even dat radio-dingetje geinstalleerd: echt geweldig!
Quarksmaandag 19 december 2005 @ 14:20
Hebben meer mensen het probleem dat "tracks played" niet meer update?
"Recent tracks" werkt wel gewoon.

Ik neem aan dat het gewoon in de queue staat en dan later wordt toegevoegd?
ChRoNiCmaandag 19 december 2005 @ 14:29
Ik zit ook al een lange tijd bij de Fok! groep.. Heb er al lang niet meer naar gekeken eigenlijk. Maar weer eens doen
thijsdetweedemaandag 19 december 2005 @ 15:12
recent tracks is bij mij ook stuk. Ze trekken het altijd wel weer recht.
BDisOKEmaandag 19 december 2005 @ 17:20
Radio is echt helemaal superrrr, zit op mijn werk de herrie die ik normaal thuiis luister te luisteren, zonder dat ik mijn thuis PCtje bij de hand heb.
dwergmaandag 19 december 2005 @ 20:20
quote:
Op maandag 19 december 2005 09:26 schreef Frollo het volgende:
De schrik der zee bedoel je?
Ja, die.
De moeder aller Nederlandstalige hoempa-muziek. Zonder Tom & Dick hadden we geen Marianne Weber, of Vrijbuiters, of Holland Duo of noem ze maar op.
cafcamaandag 19 december 2005 @ 20:50
quote:
Op maandag 19 december 2005 20:20 schreef dwerg het volgende:

[..]

Ja, die.
De moeder aller Nederlandstalige hoempa-muziek. Zonder Tom & Dick hadden we geen Marianne Weber, of Vrijbuiters, of Holland Duo of noem ze maar op.
Nou, gelukkig maar dat we Tom & Dick gehad hebben, dan.

volgens mij heb ik dat nummer wel ergens, maar ik heb het niet meer gedraaid sinds ik audio scrobbel
Frollomaandag 19 december 2005 @ 22:19
quote:
Op maandag 19 december 2005 20:50 schreef cafca het volgende:

volgens mij heb ik dat nummer wel ergens, maar ik heb het niet meer gedraaid sinds ik audio scrobbel
Gauw maar weer eens draaien dan, je schijnt namelijk heel makkelijk top-fan te kunnen worden
Proper_fuckeddinsdag 20 december 2005 @ 20:25
Heb het ook zojuist gedownload.. Weet nog niet precies wat je er allemaal mee kan maar daar kom ik nog wel achter..

Het is wel lastig dat mijn broertje ook vaak muziek luistert, en hij af en toe een flink foute muziek(lees hard,-speedcore e.d.) in zijn lijst wil zetten.. Dit hoeft er niet tussen van mij, dus even oplossing zoeken.. Had al wat gelezen in dit topic, dus ga maar eens mee klooien.

Ook heb ik altijd een flinke speellijst(>150 nummers ofzo), dus lekker overzicht zal je er niet van krijgen..

http://www.last.fm/user/hansels
QazzaQdinsdag 20 december 2005 @ 21:03
heb het dus net ook geinstalleerd, ben er nu al helemaal verslaafd aan. geweldig idee.
peacemandinsdag 20 december 2005 @ 21:04
quote:
Op dinsdag 20 december 2005 20:25 schreef Proper_fucked het volgende:
Heb het ook zojuist gedownload.. Weet nog niet precies wat je er allemaal mee kan maar daar kom ik nog wel achter..

Het is wel lastig dat mijn broertje ook vaak muziek luistert, en hij af en toe een flink foute muziek(lees hard,-speedcore e.d.) in zijn lijst wil zetten.. Dit hoeft er niet tussen van mij, dus even oplossing zoeken.. Had al wat gelezen in dit topic, dus ga maar eens mee klooien.

Ook heb ik altijd een flinke speellijst(>150 nummers ofzo), dus lekker overzicht zal je er niet van krijgen..

http://www.last.fm/user/hansels
Aha, dus jij zat bij mij te spieken
pfafdinsdag 20 december 2005 @ 21:15
quote:
Op dinsdag 20 december 2005 20:25 schreef Proper_fucked het volgende:
Heb het ook zojuist gedownload.. Weet nog niet precies wat je er allemaal mee kan maar daar kom ik nog wel achter..

Het is wel lastig dat mijn broertje ook vaak muziek luistert, en hij af en toe een flink foute muziek(lees hard,-speedcore e.d.) in zijn lijst wil zetten.. Dit hoeft er niet tussen van mij, dus even oplossing zoeken.. Had al wat gelezen in dit topic, dus ga maar eens mee klooien.

Ook heb ik altijd een flinke speellijst(>150 nummers ofzo), dus lekker overzicht zal je er niet van krijgen..

http://www.last.fm/user/hansels
De muziek van jezelf in een eigen maken zetten, dan bij opties alleen jouw map inculden et voila.
Uzumaki_Narutodinsdag 20 december 2005 @ 21:17
quote:
Op dinsdag 20 december 2005 21:04 schreef peaceman het volgende:

[..]

Aha, dus jij zat bij mij te spieken
the_disheaverdinsdag 20 december 2005 @ 22:49
Amarok heeft nu de plugin standaard giintergreerd! Nu nog internet daar (linux) werkend krijgen...
Proper_fuckeddinsdag 20 december 2005 @ 23:08
quote:
Op dinsdag 20 december 2005 21:15 schreef pfaf het volgende:

[..]

De muziek van jezelf in een eigen maken zetten, dan bij opties alleen jouw map inculden et voila.
Nja, dat gaat ook niet echt denk ik.. Kijk nog wel ff.. Zeg zowiezo wel dat hij al zijn 'foute' muziek maar in mediaplayer oid gaat afspelen

Hoe kan ik nou in winamp de instellingen van A.S. aanpassen? Las iets met ctrl + P, maar daar word ik ook niet echt wijzer van.. Al gevonden

[ Bericht 7% gewijzigd door Proper_fucked op 20-12-2005 23:20:56 ]
Quarkswoensdag 21 december 2005 @ 11:57
quote:
Op dinsdag 20 december 2005 23:08 schreef Proper_fucked het volgende:

[..]

Nja, dat gaat ook niet echt denk ik.. Kijk nog wel ff.. Zeg zowiezo wel dat hij al zijn 'foute' muziek maar in mediaplayer oid gaat afspelen

Hoe kan ik nou in winamp de instellingen van A.S. aanpassen? Las iets met ctrl + P, maar daar word ik ook niet echt wijzer van.. Al gevonden
Waarom gaat dat niet lukken?
Maak gewoon je eigen map met muziek en maak daar een playlist van; hetzelfde voor je broer.

[ Bericht 2% gewijzigd door Quarks op 21-12-2005 13:33:18 ]
Proper_fuckedwoensdag 21 december 2005 @ 12:11
quote:
Op woensdag 21 december 2005 11:57 schreef Quarks het volgende:

[..]

Waarom gaat dat niet lukken?
Maak gewoon je eigen map met muziek en maak daar een playlist van; hetzelfde voor je broer.
Hetzelfde
Hmm.. ja.. dit is opzich wel goeie, ik 'ban' gewoon zijn hardcore e.d. map.. Thanks
BDisOKEwoensdag 21 december 2005 @ 12:41
of laat hem een ander mp3 progje zonder audioscrobbler plugin gebruiken.
teknomistwoensdag 21 december 2005 @ 12:44
http://www.last.fm/user/Dopplereffekt

Voornamelijk techno, minimal, electro, ambient en IDM.
Quarkswoensdag 21 december 2005 @ 13:35
Ik krijg sinds een paar uur een foutmelding:
quote:
"Some tracks you submitted have not been added to your profile for the following reason:
Spam protection triggered: You submitted a track dated earlier than your last submission."
Spammen doe ik niet; is er iets mis met de queue op cluster 3?
ChRoNiCwoensdag 21 december 2005 @ 15:23
Vervelend inderdaad als je broertje even op jouw pc zit en van die foute muziek luistert. Dat had ik dus laatst ook, stond er allemaal van die gare hiphop troep tussen die ik niet luister zelf
thijsdetweedewoensdag 21 december 2005 @ 15:57
en die artiesten kan je vervolgens weer braaf je profiel uitmikken, dus dat is niet echt een probleem toch?
Proper_fuckedwoensdag 21 december 2005 @ 16:16
quote:
Op woensdag 21 december 2005 13:35 schreef Quarks het volgende:
Ik krijg sinds een paar uur een foutmelding:
[..]

Spammen doe ik niet; is er iets mis met de queue op cluster 3?
staat er bij mij nu ook ja...
Quarkswoensdag 21 december 2005 @ 19:31
Nieuwe updates
quote:
"On Your Site" chart images:

* brand new gallery of chart styles - choose from one of 5000+ designs to put on your blog / MySpace / website, including our official styles, editor's picks, and our most popular user-contributed designs

* small tweaks to our style designer (available to subscribers)

Recommendation Improvements:

* your profile page now features a "recently recommended" sidebar on the right, showing you the latest and greatest stuff to hear and read

* don't like the new sidebar? you can turn it off from our new recommendation preferences screen, and set other settings as well. (look for more personalisation settings like this in the new year!)

* a new design for the recommendations overview page, and new features for the music page (view your overall recommendations instead of weekly ones!)

* Last.fm recommendation radio now looks at the position of the "obscure-o-matic" slider when the button to start it is clicked, ensuring your station omits Coldplay and company (should you choose, of course)
Lavernewoensdag 21 december 2005 @ 23:26
ah mooi die recommendations sidebar kan weg
ChRoNiCdonderdag 22 december 2005 @ 14:51
Snapt iemand hoe je je eigen radio station krijgt? Ik kan nu alleen neighbours radiostations kiezen. Moet je je dan subscriben of iets?

edit

Ja dus

[ Bericht 30% gewijzigd door ChRoNiC op 22-12-2005 15:12:12 ]
DaisyDukevrijdag 23 december 2005 @ 15:57
Raar dat sommige tracks domweg genegeerd worden en niet eens in je Recent Tracks komen. Is dit een bekend verschijnsel?
peacemanvrijdag 23 december 2005 @ 15:58
quote:
Op vrijdag 23 december 2005 15:57 schreef DaisyDuke het volgende:
Raar dat sommige tracks domweg genegeerd worden en niet eens in je Recent Tracks komen. Is dit een bekend verschijnsel?
Ja. Eerst check je dan je tag, maar dan zie je dat die gewoon goed is... Ligt het aan mij denk je dan... Nee dus.. iedereen heeft er af en toe last van.
Lijkt wel een soort hik in het systeem zo heel af en toe.
Sack_Blabbathvrijdag 23 december 2005 @ 16:01
quote:
Op vrijdag 23 december 2005 15:57 schreef DaisyDuke het volgende:
Raar dat sommige tracks domweg genegeerd worden en niet eens in je Recent Tracks komen. Is dit een bekend verschijnsel?
De track moet wel langer dan 30 seconden zijn officieel. Maar niet-officieel heeft ie ook nog wel eens last met tracks die korter zijn dan anderhalve minuut. En voor- of achteruit spoelen en pauzeren vindt AS ook niet fijn.
DaisyDukevrijdag 23 december 2005 @ 16:03
quote:
Op vrijdag 23 december 2005 16:01 schreef Sack_Blabbath het volgende:

[..]

De track moet wel langer dan 30 seconden zijn officieel. Maar niet-officieel heeft ie ook nog wel eens last met tracks die korter zijn dan anderhalve minuut. En voor- of achteruit spoelen en pauzeren vindt AS ook niet fijn.
Dat geldt allemaal niet in mijn geval. Het zal Peaceman's "hik in het systeem" wel zijn.
thijsdetweedevrijdag 23 december 2005 @ 16:09
Even in de log kijken waarom hij niks submit... bij mij had tie een paar keer de laatste tijd dat alleen het eerste nummer goed ging bij een winamp sessie; bij een restart kwam de hele bunch 'oude' nummers dan weer mee.
peacemanvrijdag 23 december 2005 @ 16:10
quote:
Op vrijdag 23 december 2005 16:09 schreef thijsdetweede het volgende:
Even in de log kijken waarom hij niks submit... bij mij had tie een paar keer de laatste tijd dat alleen het eerste nummer goed ging bij een winamp sessie; bij een restart kwam de hele bunch 'oude' nummers dan weer mee.
Dat is denk ik niet wat DaisyDuke bedoelt...
Proper_fuckedzaterdag 24 december 2005 @ 12:51
Heb nu 330 nummers geluisterd, maar nog geen neighbours. Maar er staat ook "Neighbours are auto-generated after you've listened to about 300 tracks", dus ik wacht rustig af..

Opzich krijg je zo wel leuk overzicht, maar niet echt reeel beeld van mijn muzieksmaak. Ik heb altijd periodes dat ik 1 of 2 artiesten heel veel draai, en dan meerdere albums enzo. Zo heb ik bijvoorbeeld heel veel Audioslave geluisterd(beide albums), maar op dit moment draai ik dat niet meer terwijl ik dat toch ook nog wel heel vet vind.. Zo heb ik dat ook met Coldplay en Oasis, draai ik nu veel minder dat 2 maanden geleden ofzo. Nu veel Franz Ferdinand/The Rakes/Editors.

Maar iig, vind het wel leuk.. Moet nog even naar die radio kijken..
Tom_Tom-zaterdag 24 december 2005 @ 12:53
Heb ik ook hoor. Zo rond het concert van Sufjan Stevens luisterde ik de hele tijd naar z'n muziek, nu wat minder, maar hij staat nog wel op nummer 3.
ChRoNiCzaterdag 24 december 2005 @ 18:01
Wat ik me ook afvraag, die tracks op de radio komen bij mij (althans vandaag) niet in het lijstje van recent tracks.

Staat er iets verkeerd aangevinkt ofzo? Vreemd!
Ascarothzaterdag 24 december 2005 @ 19:15
quote:
Op zaterdag 24 december 2005 18:01 schreef ChRoNiC het volgende:
Wat ik me ook afvraag, die tracks op de radio komen bij mij (althans vandaag) niet in het lijstje van recent tracks.
Record to Profile aangevinkt?
Foxxyzaterdag 24 december 2005 @ 19:24
* Foxxy luistert Personal Radio .


* Foxxy ziet in haar lijst dat vriendin muziek heeft zitten draaien .
ChRoNiCzondag 25 december 2005 @ 02:04
quote:
Op zaterdag 24 december 2005 19:15 schreef Ascaroth het volgende:

[..]

Record to Profile aangevinkt?
Ja, ik ben er nu achter dat heb op een of andere manier soms wel werkt en soms niet. Nogal vaag
Mar10Segoviawoensdag 28 december 2005 @ 19:36
Best gaaf dat nieuwe recommendations systeem.
Maar om mij nu Mariah Carrey aan te raden..
Reenawoensdag 28 december 2005 @ 20:17
Vind het echt een heel leuk programma, echt leuk bedacht. Het wordt ook steeds uitgebreider. Ik vind alleen die berekening van de neighbours erg vaag. Ik sta helemaal niet bij mijn neighbours op de lijst, maar zij wel bij mij. Nou weet ik wel dat ze dat dan op een bepaalde manier berekenen en dan blijkt dat zij meer gemeen hebben met andere gebruikers....maar ik zie mezelf nooit bij andere mensen als neighbour staan Ok...ik heb niet alle duizenden profiles doorgeworsteld...maar weet iemand hoe die neighbours berekend worden?
Proper_fuckedwoensdag 28 december 2005 @ 20:28
ik heb nu 520 nummers geluisterd en nog geen neighbours..

Die recommendations zijn echt tof, zitten hoop tussen die ik idd luister of iig tof vind mara ook hoop die ik niet ken dus ga maar eens ff naar kijken
Quarkswoensdag 28 december 2005 @ 21:17
quote:
Op woensdag 28 december 2005 20:28 schreef Proper_fucked het volgende:
ik heb nu 520 nummers geluisterd en nog geen neighbours..

Die recommendations zijn echt tof, zitten hoop tussen die ik idd luister of iig tof vind mara ook hoop die ik niet ken dus ga maar eens ff naar kijken
Dat duurt heel lang, ik heb na 1200 nummers ook nog geen neighbours.
Zorg ook dat je meer dan 20 verschillende artiesten geluisterd hebt.
Antondonderdag 29 december 2005 @ 10:43
Volgens mij had ik na 200 nummers al neighbours... maar ik luister dan ook naar erg veel verschillende artiesten
DaisyDukemaandag 2 januari 2006 @ 11:06
Ligt het aan mij of heeft Audioscrobbler al een aantal dagen kuren?
peacemanmaandag 2 januari 2006 @ 11:07
quote:
Op maandag 2 januari 2006 11:06 schreef DaisyDuke het volgende:
Ligt het aan mij of heeft Audioscrobbler al een aantal dagen kuren?
Geen idee, want sinds een week nauwelijks iets gedraaid... Wel is het vaker dat ze wat problemen hebben, dus het verbaast me niet....
Mar10Segoviamaandag 2 januari 2006 @ 11:11
Op oudejaarsdag lag de hele boel een tijdje op z'n gat inderdaad, maar dat was weer vrij snel verholpen geloof ik. Alleen de submissions doen het nu nog niet.
Zmaandag 2 januari 2006 @ 11:12
Ik moet volgens mij eens wat aan m'n Tags doen, ik heb me vorige week helemaal suf geluisterd aam mp3's en dat zie je nauwelijks terug bij ' Weekly Top Artists' ... Nu doe AS weinig inderdaad.
Quarksmaandag 2 januari 2006 @ 11:16
quote:
Op maandag 2 januari 2006 11:06 schreef DaisyDuke het volgende:
Ligt het aan mij of heeft Audioscrobbler al een aantal dagen kuren?
Eerst kijken naar de status

"The server is currently: OFFLINE - Due to recent database issues, it'll be down until Monday at the earliest."
DaisyDukemaandag 2 januari 2006 @ 11:18
quote:
Op maandag 2 januari 2006 11:16 schreef Quarks het volgende:

[..]

Eerst kijken naar de status

"The server is currently: OFFLINE - Due to recent database issues, it'll be down until Monday at the earliest."
Ah, okee. Dat wist ik niet. Dank!
Lavernedinsdag 3 januari 2006 @ 10:57
Submissions doen het weer
Quarksdinsdag 3 januari 2006 @ 12:12
quote:
Op dinsdag 3 januari 2006 10:57 schreef Laverne het volgende:
Submissions doen het weer


Alleen bij neighbours staat de status op: "Issues"
Erg jammer, nou heb ik na 1494 tracks nog steeds geen neighbours.
Foxxyvrijdag 6 januari 2006 @ 12:15
Waarom kan ik via de LastFm-player opeens geen PersonalRadio meer luisteren?

(Heb plug-in goed geinstalleerd en de player ook)
Prep2Fightvrijdag 6 januari 2006 @ 12:25
mijn last.fm is www.last.fm/user/prep2fight
Me_Wesleyvrijdag 6 januari 2006 @ 12:28
Hoe zit het eigenlijk met die radio? Ik heb mensen die toch wel onbekende artiesten luisteren in mijn lijst, en die nummers hoor ik dan terug op hun radiostation. Waar haalt last.fm die tracks + licenties vandaan?
Prep2Fightvrijdag 6 januari 2006 @ 12:48
Weet je wat helemaal zuigt.. dat mijn broertje George baker luistert.. en die nu ook 4x in mijn lijst staat.. blegh
Frollovrijdag 6 januari 2006 @ 12:49
quote:
Op vrijdag 6 januari 2006 12:48 schreef Prep2Fight het volgende:
Weet je wat helemaal zuigt.. dat mijn broertje George baker luistert.. en die nu ook 4x in mijn lijst staat.. blegh
George Baker heerscht mên

Little green bag, Paloma blanca
Prep2Fightvrijdag 6 januari 2006 @ 12:51
quote:
Op vrijdag 6 januari 2006 12:49 schreef Frollo het volgende:

[..]

George Baker heerscht mên

Little green bag, Paloma blanca
Das smaak Maar het idee.. dat ook die trance in mijn lijst komt
thijsdetweedevrijdag 6 januari 2006 @ 12:54
Das een kwestie van bepaalde dirs uitsluiten, en baker vervolgens ook uit je profiel kicken
DaisyDukevrijdag 6 januari 2006 @ 13:02
Of gewoon je plugin uitschakelen zodra je je computer afsluit.
Frollovrijdag 6 januari 2006 @ 13:16
quote:
Op vrijdag 6 januari 2006 13:02 schreef DaisyDuke het volgende:
Of gewoon je plugin uitschakelen zodra je je computer afsluit.
Of je medegebruiker een eigen computer laten kopen.

Yep, mijn vriendin heeft in de kerstvakantie een laptop gekocht. Eindelijk blijft mijn profiel zuiver en hoef ik niet elke twee weken 300x Kylie eruit te slopen
cafcavrijdag 6 januari 2006 @ 20:47
quote:
Op vrijdag 6 januari 2006 13:16 schreef Frollo het volgende:

[..]

Of je medegebruiker een eigen computer laten kopen.

Yep, mijn vriendin heeft in de kerstvakantie een laptop gekocht. Eindelijk blijft mijn profiel zuiver en hoef ik niet elke twee weken 300x Kylie eruit te slopen
That's the trick!
Werkt hier al jaren prima
peacemanvrijdag 6 januari 2006 @ 22:05
quote:
Op vrijdag 6 januari 2006 13:16 schreef Frollo het volgende:

[..]

Of je medegebruiker een eigen computer laten kopen.

Yep, mijn vriendin heeft in de kerstvakantie een laptop gekocht. Eindelijk blijft mijn profiel zuiver en hoef ik niet elke twee weken 300x Kylie eruit te slopen
Dus vanaf nu draai je Kylie zelf als we haar langs zien komen
Frollovrijdag 6 januari 2006 @ 23:05
quote:
Op vrijdag 6 januari 2006 22:05 schreef peaceman het volgende:

[..]

Dus vanaf nu draai je Kylie zelf als we haar langs zien komen
Zo is dat. Light Years is nog steeds een van mijn favo albums
hesselmidzondag 8 januari 2006 @ 12:45
(failed to handshake with server)
Seborikzondag 8 januari 2006 @ 12:49
De site is ook down.
Frollozondag 8 januari 2006 @ 13:00
Voor de tweede of derde keer deze week pas

Waarom betaal ik er eigenlijk nog voor?

Nou, omdat het zonder betalende users nog moeilijker wordt om de boel draaiende te houden en dan zou AS misschien wel eens ophouden te bestaan.
ThomYorkezondag 8 januari 2006 @ 15:02
Nog steeds down
BDisOKEzondag 8 januari 2006 @ 15:10
Er is iets goed verrot geloof ik...
SaintOfKillerszondag 8 januari 2006 @ 15:42
"We've suffered some amazingly badly-timed hardware failure. Stay tuned..."

Dat zullen we dan maar doen.
ThomYorkezondag 8 januari 2006 @ 15:57
Ik kan weer op de site

Alleen het handje schudden met de server doet het niet

En ik heb weer handjes geschud met de server

[ Bericht 34% gewijzigd door ThomYorke op 08-01-2006 16:48:14 ]
Frollozondag 8 januari 2006 @ 19:21
Hij submit weer uitstekend

Het is toch wel een puike dienst hoor. Ik betaal er graag aan mee, ondanks de barre prestaties. Maar voor hoelang nog?
Wie vraagt zich dit ook af?
peacemanzondag 8 januari 2006 @ 19:28
quote:
Op zondag 8 januari 2006 19:21 schreef Frollo het volgende:
Hij submit weer uitstekend

Het is toch wel een puike dienst hoor. Ik betaal er graag aan mee, ondanks de barre prestaties. Maar voor hoelang nog?
Wie vraagt zich dit ook af?
Heb je aanwijzingen dan dat het op zal houden te bestaan?
Frollozondag 8 januari 2006 @ 19:32
quote:
Op zondag 8 januari 2006 19:28 schreef peaceman het volgende:

[..]

Heb je aanwijzingen dan dat het op zal houden te bestaan?
Nee, totaal niet. Ik bedoel alleen dat als de betalenden nu weglopen, het alleen maar erger wordt. Dus ik probeer me niet te storen aan die onbereikbaarheid af en toe
JelleSzondag 8 januari 2006 @ 19:52
2 jaar geleden is aangemeld bij audioscrobbler, maar nooit meer naar gekeken eigenlijk.
Nu maar even de fok! groep joinen.

http://www.last.fm/user/JelleSchot/
cafcazondag 8 januari 2006 @ 20:52
Hij submit weer voor geen meter

Cached files: 32
Last response: UNREADABLE
Prep2Fightzondag 8 januari 2006 @ 21:20
Heel vervelend idd
SaintOfKillerszondag 8 januari 2006 @ 21:30
Nu doet hij het terug.

Op dit exacte moment.

Ik doe geen uitlatingen over andere tijdstippen (binnen een kwartiertje of zo ).
Seborikzondag 8 januari 2006 @ 21:31
Ik vind het prima zo. Kan niemand zien wat voor troep ik aan het draaien ben.
Zzondag 8 januari 2006 @ 21:33
quote:
Op zondag 8 januari 2006 21:31 schreef Seborik het volgende:
Ik vind het prima zo. Kan niemand zien wat voor troep ik aan het draaien ben.
Gelukkig voor ons wordt alles gecached.
Seborikzondag 8 januari 2006 @ 21:34
Daar heb je toch niets aan, want de echte crap, draai ik niet te vaak natuurlijk en dan komt het amper terug.
Zzondag 8 januari 2006 @ 21:36
Ben wel beniewd wat voor'n crap je dan aan het draaien ben.
SaintOfKillerszondag 8 januari 2006 @ 21:36
quote:
Op zondag 8 januari 2006 21:34 schreef Seborik het volgende:
Daar heb je toch niets aan, want de echte crap, draai ik niet te vaak natuurlijk en dan komt het amper terug.
Daarvoor hebben we Arcee, die houdt dat allemaal bij.
Seborikzondag 8 januari 2006 @ 21:36
Zwarte Lola.
Zzondag 8 januari 2006 @ 21:43
Zwarte Lola:
  • Ik ben een hele toffe meid
  • Lola, Lola, Lola (Catalina)
  • Wie betaalt mag me bekijken
  • Zwarte Lola
  • peacemanmaandag 9 januari 2006 @ 22:32
    Eerst kon je zien wie je pagina had bezocht, nu ineens niet meer..
    Iemand een idee waarom?
    Sack_Blabbathmaandag 9 januari 2006 @ 22:33
    quote:
    Op maandag 9 januari 2006 22:32 schreef peaceman het volgende:
    Eerst kon je zien wie je pagina had bezocht, nu ineens niet meer..
    Iemand een idee waarom?
    Omdat je niet meer een 'donateur' bent
    Litphomaandag 9 januari 2006 @ 22:34
    quote:
    Op maandag 9 januari 2006 22:32 schreef peaceman het volgende:
    Eerst kon je zien wie je pagina had bezocht, nu ineens niet meer..
    Iemand een idee waarom?
    Omdat je subscription is verlopen vermoedelijk.
    peacemanmaandag 9 januari 2006 @ 22:36
    Verlopen? Leg eens uit.... Ik snap er niks van...
    Seborikmaandag 9 januari 2006 @ 22:39
    Een hoop mensen kregen een gratis subscription, omdat Audioscrobbler er een tijdje uit had gelegen of zoiets, en als je verder niet betaald hebt, is dat nu weer weg.
    Prep2Fightmaandag 9 januari 2006 @ 22:39
    quote:
    Op maandag 9 januari 2006 22:33 schreef Sack_Blabbath het volgende:

    [..]

    Omdat je niet meer een 'donateur' bent
    Ik kon het laatst ook zien en was geeneens donateur! (maar wel blauw)
    Prep2Fightmaandag 9 januari 2006 @ 22:40
    quote:
    Op maandag 9 januari 2006 22:39 schreef Seborik het volgende:
    Een hoop mensen kregen een gratis subscription, omdat Audioscrobbler er een tijdje uit had gelegen of zoiets, en als je verder niet betaald hebt, is dat nu weer weg.
    Dat verklaart het
    peacemanmaandag 9 januari 2006 @ 22:41
    quote:
    Op maandag 9 januari 2006 22:39 schreef Seborik het volgende:
    Een hoop mensen kregen een gratis subscription, omdat Audioscrobbler er een tijdje uit had gelegen of zoiets, en als je verder niet betaald hebt, is dat nu weer weg.
    da's niet eerlijk.. afgelopen weekend lag ie ook weer plat...
    Proper_fuckedwoensdag 11 januari 2006 @ 13:02
    Hmm.. Heb nog een vraagje. Ik wil een foto uploaden als usericon. Nu had ik een plaatje van Franz Ferdinand staan, en nu verwijderd(Word ook bevestigd "You haven't uploaded a user picture yet. Edit your settings to upload one."). Maar als ik nu een willekeurige andere foto wil uploaden komt dat plaatje van Franz Ferdinand er weer te staan. Iemand oplossing?

    Heb btw nu ook neighbours, na 1000 nummer geluisterd te hebben
    Frank-NLwoensdag 11 januari 2006 @ 23:30
    Wat is die site toch verslavend, ontdek echt onwijs veel nieuwe vette muziek
    peacemandonderdag 12 januari 2006 @ 12:42
    is ook betaler geworden
    Frollodonderdag 12 januari 2006 @ 12:44
    quote:
    Op donderdag 12 januari 2006 12:42 schreef peaceman het volgende:
    is ook betaler geworden
    Wanneer komen ze de pony brengen?
    peacemandonderdag 12 januari 2006 @ 12:45
    quote:
    Op donderdag 12 januari 2006 12:44 schreef Frollo het volgende:

    [..]

    Wanneer komen ze de pony brengen?
    Waarschijnlijk als ik net verhuisd ben
    nuclear-rabbitdonderdag 12 januari 2006 @ 16:53
    Zie nu ook het topic op fok! Ben zelf ook groot fan van A.S. Mijn account = last.fm/user/Nuclear_Rabbit
    M'n nr 1 neighbour is trouwens degene waarmee ik al 7 maanden 'n relatie heb, dat is cool
    Frollodonderdag 12 januari 2006 @ 16:54
    quote:
    Op donderdag 12 januari 2006 16:53 schreef nuclear-rabbit het volgende:
    Zie nu ook het topic op fok! Ben zelf ook groot fan van A.S. Mijn account = last.fm/user/Nuclear_Rabbit
    M'n nr 1 neighbour is trouwens degene waarmee ik al 7 maanden 'n relatie heb, dat is cool
    Dead Can Dance

    Zet de link anders ff in je sig, is veel makkelijker
    nuclear-rabbitdonderdag 12 januari 2006 @ 17:08
    Vooruit dan
    Frollodonderdag 12 januari 2006 @ 17:16
    Kijk, daar hebben we wat aan

    edit: hey je hebt al 20 minuten geen muziek meer geluisterd, ga je schamen knaap!
    nuclear-rabbitdonderdag 12 januari 2006 @ 17:18
    ja het viel me ook al op, er staat alweer muziek aan
    Frollodonderdag 12 januari 2006 @ 17:20
    wlsandman, geen idee wie je bent of waarom je bij mijn profiel hebt gekeken, maar als je dan toch de Mannen van de Radio aan het luisteren bent, kan ik je Zand en Schelpjes en Ondankbare Plant van harte aanraden
    wlsandmandonderdag 12 januari 2006 @ 17:33
    quote:
    Op donderdag 12 januari 2006 17:20 schreef Frollo het volgende:
    wlsandman, geen idee wie je bent of waarom je bij mijn profiel hebt gekeken, maar als je dan toch de Mannen van de Radio aan het luisteren bent, kan ik je Zand en Schelpjes en Ondankbare Plant van harte aanraden
    hahah, ik liep dit topic ff door te lezen, en op wat profielen te klikken; dus vandaar

    Maar ik zal ze ff beluisteren
    bigshadowvrijdag 13 januari 2006 @ 00:54
    Ik zag tot mijn schrik dat ik alweer bijna 17000 nummers heb beluisterd En dat mijn 15 jarige buurmeisje uit de states een plekje is gezakt, al heeft zij maar een kleine 700 nummers geluisterd

    [ Bericht 10% gewijzigd door bigshadow op 13-01-2006 01:00:20 ]
    Frollovrijdag 13 januari 2006 @ 14:42
    Woah, ik ben gewild!
    Ik krijg zojuist de volgende message:
    quote:
    Invitation to join the new Bollywood Soundtracks group

    Hi there,

    I just started a new Last.fm group called "Bollywood Soundtracks":
    http://www.last.fm/group/Bollywood%2BSoundtracks

    I'm contacting you because you are listed among the top fans of my favorite artists and movies:
    http://www.last.fm/group/Bollywood%2BSoundtracks/connections

    If you feel like it, please visit the new group!

    In case you want to contribute to the journals section and the forum, it would be great if you introduced yourself:
    http://www.last.fm/group/(...)/forum/27215/_/72555

    The group isn't that busy yet. After all, it's brand new! ;-) Therefore, please be patient. If there's nothing of interest to you in the group right now, give it another chance in a few week(s).

    By joining the group, you'd get regular updates on the activities in the group "Bollywood Soundtracks" ...

    In case you are joining the group: Could you tag the Bollywood songs you're listening to with the keywords "Bollywood", "Bollywood Soundtracks" and "Bollywood Movies"?

    Best regards,

    - Peter
    Ff joinen dan maar
    Maserativrijdag 13 januari 2006 @ 16:29
    Hmm, ik dacht dat dit voor iedereen gold. Maar ik kan al een week niet meer de last.fm site bezoeken. Hij wil er gewoon absoluut niet heen gaan, iemand met hetzelfde probleem of is er gewoon iets op m'n computer die dit blokt?
    Frollovrijdag 13 januari 2006 @ 16:30
    quote:
    Op vrijdag 13 januari 2006 16:29 schreef Maserati het volgende:
    Hmm, ik dacht dat dit voor iedereen gold. Maar ik kan al een week niet meer de last.fm site bezoeken. Hij wil er gewoon absoluut niet heen gaan, iemand met hetzelfde probleem of is er gewoon iets op m'n computer die dit blokt?
    Helemaal nergens last van

    Probeer eens www.audioscrobbler.com en kijk of hij je doorlinkt?
    Maserativrijdag 13 januari 2006 @ 17:57
    Nope, hij blijft enkel zo'n 'zoekertje' onderin geven...

    Misschien maar informeren op tweakers
    ThomYorkezondag 15 januari 2006 @ 09:29
    Weer een storing bij Audioscrobbler?

    Top Artists – Overall
    Generated: Friday Jan 13

    Sinds vrijdag zijn de lijsten niet meer vernieuwd
    Grobbelzondag 15 januari 2006 @ 09:36
    quote:
    Op zondag 15 januari 2006 09:29 schreef ThomYorke het volgende:
    Weer een storing bij Audioscrobbler?

    Top Artists – Overall
    Generated: Friday Jan 13

    Sinds vrijdag zijn de lijsten niet meer vernieuwd
    Ach joh, ik ben nog van de AS-generatie dat we soms 2 maanden op een update van de lijsten moesten wachten. Anderhalve dag wachten is echt geen grote ramp dan, hoor.
    ThomYorkezondag 15 januari 2006 @ 16:00
    quote:
    Op zondag 15 januari 2006 09:36 schreef Grobbel het volgende:

    [..]

    Ach joh, ik ben nog van de AS-generatie dat we soms 2 maanden op een update van de lijsten moesten wachten. Anderhalve dag wachten is echt geen grote ramp dan, hoor.
    2 maanden

    Maar het updaten van de lijsten doet het weer
    BDisOKEzondag 15 januari 2006 @ 22:27
    Meer dan 10.000 tracks!!!
    ThomYorkemaandag 16 januari 2006 @ 19:11
    Nog geen 10.000 maar wel ...

    Tracks played: 2502

    wlsandmandonderdag 19 januari 2006 @ 15:36
    Wat voor extra functies krijg je eigenlijk als je je account upgrade?

    Ik zit aan de 3337 tracks
    Frollodonderdag 19 januari 2006 @ 15:52
    quote:
    Op donderdag 19 januari 2006 15:36 schreef wlsandman het volgende:
    Wat voor extra functies krijg je eigenlijk als je je account upgrade?
    Een pony

    Kijk hier eens:
    http://www.last.fm/subscribe.php

    Het leukste vind ik wel dat je kunt zien wie jouw profielpagina recentelijk heeft bezocht.
    wlsandmandonderdag 19 januari 2006 @ 16:01
    quote:
    Op donderdag 19 januari 2006 15:52 schreef Frollo het volgende:

    [..]

    Een pony

    Kijk hier eens:
    http://www.last.fm/subscribe.php

    Het leukste vind ik wel dat je kunt zien wie jouw profielpagina recentelijk heeft bezocht.


    Toch wel ¤36 per jaar

    Mwah, best veel eigenlijk
    thijsdetweededonderdag 19 januari 2006 @ 16:39
    Personal Radio. Met gemak die 36 euro waard.
    wlsandmandonderdag 19 januari 2006 @ 16:57
    quote:
    Op donderdag 19 januari 2006 16:39 schreef thijsdetweede het volgende:
    Personal Radio. Met gemak die 36 euro waard.
    Eigenlijk wel, maar dan zet ik liever de shuffle aan in wmp
    Frollodonderdag 19 januari 2006 @ 17:07
    quote:
    Op donderdag 19 januari 2006 16:39 schreef thijsdetweede het volgende:
    Personal Radio. Met gemak die 36 euro waard.
    Oh, die radio is juist wat ik het minst vaak gebruik. Ik bepaal liever zelf wat ik welk moment draai.
    Maar als ik ergens ben waar ik niet bij m'n verzameling kan, dan is het wel handig ja
    Grobbeldonderdag 19 januari 2006 @ 17:19
    quote:
    Op donderdag 19 januari 2006 16:01 schreef wlsandman het volgende:

    [..]



    Toch wel ¤36 per jaar

    Mwah, best veel eigenlijk
    Volgens mij kon je vroeger zelf nog bepalen hoelang een subscriptie duurde (max. 12 maanden), of je nu 50 dollar of slechts 1 dollar doneerde. En volgens mij is het een stuk voordeliger om 36 dollar te betalen dan 36 euro, maar dat kan ook aan mij liggen (heb de koersen niet echt meer in de gaten gehouden de laatste maanden).
    wlsandmandonderdag 19 januari 2006 @ 17:29
    quote:
    Op donderdag 19 januari 2006 17:19 schreef Grobbel het volgende:

    [..]

    Volgens mij kon je vroeger zelf nog bepalen hoelang een subscriptie duurde (max. 12 maanden), of je nu 50 dollar of slechts 1 dollar doneerde. En volgens mij is het een stuk voordeliger om 36 dollar te betalen dan 36 euro, maar dat kan ook aan mij liggen (heb de koersen niet echt meer in de gaten gehouden de laatste maanden).
    Bij last.fm betaal je per maand. Wil je 1 maan upgraden, dan kost het ¤3. Dus per 12maanden kost het ¤36
    J.A.N.A.vrijdag 20 januari 2006 @ 09:49
    TVP

    Nog een tip voor Mac gebruikende muziekliefhebbers:

    Coverflow,



    Dit geeft je de mogelijkheid om echt door je verzameling heen te bladeren, super eyecandy!

    http://www.steelskies.com/coverflow/
    ThomYorkevrijdag 20 januari 2006 @ 10:16
    quote:
    Op vrijdag 20 januari 2006 09:49 schreef J.A.N.A. het volgende:
    TVP

    Nog een tip voor Mac gebruikende muziekliefhebbers:

    Coverflow,

    [afbeelding]

    Dit geeft je de mogelijkheid om echt door je verzameling heen te bladeren, super eyecandy!

    http://www.steelskies.com/coverflow/
    Damn dat ziet er goed uit

    Btw de site van Last.fm ligt er weer uit
    Frollovrijdag 20 januari 2006 @ 10:19
    quote:
    Op vrijdag 20 januari 2006 10:16 schreef ThomYorke het volgende:


    Btw de site van Last.fm ligt er weer uit
    Ik had vanochtend thuis een soort text-only versie, maar nu, een uurtje later op het werk, lijkt alles weer normaal.
    ThomYorkevrijdag 20 januari 2006 @ 10:20
    quote:
    Op vrijdag 20 januari 2006 10:19 schreef Frollo het volgende:

    [..]

    Ik had vanochtend thuis een soort text-only versie, maar nu, een uurtje later op het werk, lijkt alles weer normaal.
    Ok, hij doet het hier ook weer
    Zanderrrvrijdag 20 januari 2006 @ 14:07
    quote:
    Op donderdag 19 januari 2006 17:07 schreef Frollo het volgende:
    Oh, die radio is juist wat ik het minst vaak gebruik.
    Ik vond die radio in het begin nog wel leuk, maar ik hoorde wel heel vaak dezelfde nummers langskomen. Ik zie dat m'n subscription inmiddels ook weer verlopen is.

    Nou ja, uit goodwill binnenkort maar weer eens verlengen, het blijft verder toch een leuk initiatief.
    Litphovrijdag 20 januari 2006 @ 14:21
    quote:
    Op donderdag 19 januari 2006 16:01 schreef wlsandman het volgende:

    [..]



    Toch wel ¤36 per jaar

    Mwah, best veel eigenlijk
    Anderhalf biertje per maand minder drinken dan maar .
    Ascarothvrijdag 20 januari 2006 @ 14:23
    quote:
    Op vrijdag 20 januari 2006 14:21 schreef Litpho het volgende:

    [..]

    Anderhalf biertje per maand minder drinken dan maar .
    Dat zeggen die donatie-ronselaars met klemborden in de stad ook altijd. Ik houd verdomme geen bier meer over.
    Zanderrrvrijdag 20 januari 2006 @ 14:45
    Het is toch weer een paar kratjes Euroshopper per jaar..
    DaisyDukezaterdag 21 januari 2006 @ 13:41
    quote:
    Some tracks you submitted have not been added to your profile for the following reason:
    Spam protection triggered: You submitted a track dated earlier than your last submission.
    Help!
    peacemanmaandag 6 februari 2006 @ 15:59
    Het valt me op dat het bij de weeklijstjes van anderen lang duurt voor die geplaatst zijn. Iemand een idee hoe dit kan?
    Frollomaandag 6 februari 2006 @ 16:06
    Jouw weeklijstje is er inderdaad al.

    Misschien berekent hij ze in volgorde van usernummer?
    Lavernemaandag 6 februari 2006 @ 16:13
    Weeklijstjes van cluster 2 worden tegenwoordig pas op maandag gegenereerd om te voorkomen dat het systeem overbelast wordt..
    the_disheavermaandag 6 februari 2006 @ 16:13
    quote:
    Op maandag 6 februari 2006 15:59 schreef peaceman het volgende:
    Het valt me op dat het bij de weeklijstjes van anderen lang duurt voor die geplaatst zijn. Iemand een idee hoe dit kan?
    Het updaten wordt verpreid over de gehele week. Reden is simpel: de server minder belasten. Ik geloof dat die van mij op zondag geupdate zou worden. Ooit ergens gelezen, maar das al een tijd terug.Aangezien de week-chars van maandag tot maandag gaan, ben ik het laatste aan de beurt...
    Frollodonderdag 9 februari 2006 @ 10:32
    Mijn weekstats zijn nog steeds niet ververst!!

    Ze lopen nog steeds van Monday Jan 23 - Monday Jan 30
    ThE_EDdonderdag 9 februari 2006 @ 10:34
    quote:
    Op donderdag 9 februari 2006 10:32 schreef Frollo het volgende:
    Mijn weekstats zijn nog steeds niet ververst!!

    Ze lopen nog steeds van Monday Jan 23 - Monday Jan 30
    Ja, gelukkig heb ik de laatste tijd toch niet zoveel geluisterd
    cafcadonderdag 9 februari 2006 @ 10:40
    quote:
    Op donderdag 9 februari 2006 10:32 schreef Frollo het volgende:
    Mijn weekstats zijn nog steeds niet ververst!!

    Ze lopen nog steeds van Monday Jan 23 - Monday Jan 30
    Ik heb zelfs helemaal geen weekstats meer...
    peacemandonderdag 9 februari 2006 @ 10:42
    quote:
    Op donderdag 9 februari 2006 10:32 schreef Frollo het volgende:
    Mijn weekstats zijn nog steeds niet ververst!!

    Ze lopen nog steeds van Monday Jan 23 - Monday Jan 30
    De mijne maandag al
    Frollodonderdag 9 februari 2006 @ 10:42
    quote:
    Op donderdag 9 februari 2006 10:40 schreef cafca het volgende:

    [..]

    Ik heb zelfs helemaal geen weekstats meer...
    Ik zie die van jou gewoon hoor.
    cafcadonderdag 9 februari 2006 @ 10:46
    quote:
    Op donderdag 9 februari 2006 10:42 schreef Frollo het volgende:

    [..]

    Ik zie die van jou gewoon hoor.
    daar snap ik niks van. Ja, op de overview page staat de weekstat van vorige week, maar als de bij charts op weekly klikt, krijg je alleen de overall chart....
    Frollodonderdag 9 februari 2006 @ 10:55
    quote:
    Op donderdag 9 februari 2006 10:46 schreef cafca het volgende:

    [..]

    daar snap ik niks van. Ja, op de overview page staat de weekstat van vorige week, maar als de bij charts op weekly klikt, krijg je alleen de overall chart....
    Ah, ik snap nu wat je bedoelt.
    En wat blijkt, bij mij is dat ook!

    Frollodonderdag 9 februari 2006 @ 13:57
    Ah, kijk eens:
    quote:
    This weeks Weekly Charts
    Thursday, 9 February at 11:42

    Sorry about the delay on this weeks Weekly Charts, we ran out of disk space and i'm juggling files around and re-generating the charts. They should be fully working (groups, countries etc) later today, although many people will have personal charts already.
    Grobbeldonderdag 9 februari 2006 @ 13:59
    quote:
    Op vrijdag 20 januari 2006 14:07 schreef Zanderrr het volgende:

    [..]

    Ik vond die radio in het begin nog wel leuk, maar ik hoorde wel heel vaak dezelfde nummers langskomen. Ik zie dat m'n subscription inmiddels ook weer verlopen is.

    Nou ja, uit goodwill binnenkort maar weer eens verlengen, het blijft verder toch een leuk initiatief.
    Ik geloof dat de nieuwe versie (momenteel in beta, en daardoor tot dusver alleen toegankelijk voor subscribers) het radioprobleem zou aanpakken. Ook geen Pink Floyd meer als je naar jazzradio luistert en zo.
    mordradeaddonderdag 9 februari 2006 @ 20:27
    eindelijk krijg ik er weer liedjes op (winamp ipv wmp geinstalleerd) toch wel zo leuk
    Frollovrijdag 10 februari 2006 @ 16:34
    Iemand de nieuwe functies al gezien? Lay-outtechnisch en vooral inhoudelijk is er een hele hoop veranderd, bijvoorbeeld een wiki voor elke artiest en een shoutbox voor bij je eigen profiel.

    Leuk om mee te spelen hoor, daar niet van. Maar is het nou wel slim om al die nieuwe functionaliteit toe te voegen als het eigenlijk al te veel schijfruimte kost om een paar weeklijstjes te berekenen?
    peacemanvrijdag 10 februari 2006 @ 17:18
    quote:
    Op vrijdag 10 februari 2006 16:34 schreef Frollo het volgende:
    Iemand de nieuwe functies al gezien? Lay-outtechnisch en vooral inhoudelijk is er een hele hoop veranderd, bijvoorbeeld een wiki voor elke artiest en een shoutbox voor bij je eigen profiel.

    Leuk om mee te spelen hoor, daar niet van. Maar is het nou wel slim om al die nieuwe functionaliteit toe te voegen als het eigenlijk al te veel schijfruimte kost om een paar weeklijstjes te berekenen?
    Eensch!
    zodiakkmaandag 13 februari 2006 @ 13:35
    Ik wilde zelf eens weten hoe internationaal georienteerd ik ben in mijn all-time top 50. In totaal zijn er 8 nationaliteiten te vinden in mijn top 50, waarbij de artiesten van 11 t/m 20 en 31 t/m 40 de meest internationale samenstelling hebben met ieder 6 nationaliteiten. Tot mijn grote schrik bestaat mijn top 10 uit maar 2 nationaliteiten: 6 Amerikanen en 4 Britten. OVer de gehele top 50 zijn deze nationaliteiten sowieso oververtegenwoordigd, met 20 Britten en 16 Amerikanen. Daarna zijn de Duitsers aan de beurt met een magere 5 (eerste Duitser pas op 11! (Monolake voor de geïnteresseerden)) en de Canadezen met 4 artiesten. De hoogst genoteerde nationaliteit die maar 1 keer in de top 50 voorkomt is de Noorse (Biosphere natuurlijk) en de laagste genoteerde is een dubbele, namelijk de Spaanse en Belgische. Ik ben dus vooral een angelsaksische muziekliefhebber, met hier en daar een zonderlinge Noor en een Belg. Ik vermoed wel dat 51 t/m 100 veel diverser is qua nationaliteiten, maar dat doe ik wel een ander keertje.
    Frollomaandag 13 februari 2006 @ 13:49
    Interessant. Bij mij ziet de top 50 er zo uit: 16x Brits, 15x Amerikaans, 3x Duits, 2x Frans, 2x Noors en 2x Belgisch. Verder nog Nederlands, Russisch, Grieks (Vangelis), Australisch, Schots, Oostenrijks (Mahler), Pools (Chopin), Indiaas en Nederlands/Belgisch (Gare du Nord).

    De top 10 is overwegend Brits (5x: Pet Shop Boys, Beatles, New Order, Erasure en Suede), maar ook een Duits duo (Jam & Spoon, op #1 zelfs), een Noor (Biosphere, op #2) een Fransman (Jean-Michel Jarre) en een Rus (Shostakovich) hebben er een plaatsje gevonden. A Girl Called Eddy is de enige Amerikaanse in mijn top 10.

    Overigens heb ik 18 bands in m'n top 50, 13 duo's, 12 soloacts, 3 klassieke componisten en 2 soundtracks.

    Ja, ik heb gezien dat bovenstaande aantallen samen geen 50 opleveren, waarschijnlijk zit er ergens een foutje dus, maar ik heb geen zin om opnieuw te tellen.

    [ Bericht 12% gewijzigd door Frollo op 13-02-2006 14:10:15 ]
    bliebliemaandag 13 februari 2006 @ 13:55
    Audioscrobbler is leuk .
    Heb me gisteren ook ff aangemeld.
    Frollomaandag 13 februari 2006 @ 13:56
    quote:
    Op maandag 13 februari 2006 13:55 schreef blieblie het volgende:
    Audioscrobbler is leuk .
    Heb me gisteren ook ff aangemeld.
    Dan moet je natuurlijk een link ernaar in je sig zetten. Da's leuk, kunnen we kijken
    bliebliemaandag 13 februari 2006 @ 14:01
    quote:
    Op maandag 13 februari 2006 13:56 schreef Frollo het volgende:

    [..]

    Dan moet je natuurlijk een link ernaar in je sig zetten. Da's leuk, kunnen we kijken
    Fear my bad taste .
    Grobbelmaandag 13 februari 2006 @ 14:05
    Even kijken, heb zelf 27x VS, 5x Noorwegen, Canada en Engeland, 3x Duitsland, en 1x België, Brazilië, Vietnam, Japan en Wales. Geen Nederlandse bands, dus. Hoogst genoteerde Nederlandse band is Art Af Oryx op #80, alhoewel dat eigenlijk een Duits/Nederlands collectief is. Verder staan alleen Fratsen en C-Mon & Kypski in de top 100, en zZz, Stuurbaard Bakkebaard, VU Koor en De Kift nog in de top 150.
    thijsdetweedemaandag 13 februari 2006 @ 14:27
    Ai, da's erg. 23x VS, 13x GB, 6 NL 3 Belgen en dan nog een enkele canadees, duitser, fransoos, ier en een noor. Is al redelijk yankee minded, maar het is nog erger als je bedenkt dat in mijn top 28 er alleen maar hollanders britten en merrikanen staan. Binnen kort eens zonder oogkleppen gaan oefenen.
    zodiakkmaandag 13 februari 2006 @ 15:12
    quote:
    Op maandag 13 februari 2006 13:49 schreef Frollo het volgende:
    Interessant. Bij mij ziet de top 50 er zo uit: 16x Brits, 15x Amerikaans, 3x Duits, 2x Frans, 2x Noors en 2x Belgisch. Verder nog Nederlands, Russisch, Grieks (Vangelis), Australisch, Schots, Oostenrijks (Mahler), Pools (Chopin), Indiaas en Nederlands/Belgisch (Gare du Nord).

    De top 10 is overwegend Brits (5x: Pet Shop Boys, Beatles, New Order, Erasure en Suede), maar ook een Duits duo (Jam & Spoon, op #1 zelfs), een Noor (Biosphere, op #2) een Fransman (Jean-Michel Jarre) en een Rus (Shostakovich) hebben er een plaatsje gevonden. A Girl Called Eddy is de enige Amerikaanse in mijn top 10.

    Overigens heb ik 18 bands in m'n top 50, 13 duo's, 12 soloacts, 3 klassieke componisten en 2 soundtracks.

    Ja, ik heb gezien dat bovenstaande aantallen samen geen 50 opleveren, waarschijnlijk zit er ergens een foutje dus, maar ik heb geen zin om opnieuw te tellen.
    Ik heb maar liefst 35 soloacts, 7 duo's en 8 bands. Ik heb trouwens maar één neger in mijn top 50! Eentje maar!
    rotskibomaandag 13 februari 2006 @ 15:14
    was al een tijd lid, nu ook maar in me sig gezet.
    Frollomaandag 13 februari 2006 @ 15:16
    quote:
    Op maandag 13 februari 2006 15:12 schreef zodiakk het volgende:

    Ik heb trouwens maar één neger in mijn top 50! Eentje maar!
    Ik ook één: Sylvester (op #15, maar dat komt vooral door mijn vriendin, die zijn Greatest Hits een middagje op repeat had laten staan).


    Figuur 1: Sylvester

    Al heb ik er ook een aantal artiesten tussen staan, zoals Jamie Lidell, Leftfield, The Black Dog en Drexciya, waarvan ik eigenlijk niet eens weet hoe ze eruitzien. Dus het zouden er in theorie meer kunnen zijn.
    Seborikmaandag 13 februari 2006 @ 15:17
    Ik niet één, nu ben ik een racist!!!

    Wel overwegend veel joden.
    zodiakkmaandag 13 februari 2006 @ 15:28
    quote:
    Op maandag 13 februari 2006 15:16 schreef Frollo het volgende:

    [..]

    Ik ook één: Sylvester (op #15, maar dat komt vooral door mijn vriendin, die zijn Greatest Hits een middagje op repeat had laten staan).

    [afbeelding]
    Figuur 1: Sylvester

    Al heb ik er ook een aantal artiesten tussen staan, zoals Jamie Lidell, Leftfield, The Black Dog en Drexciya, waarvan ik eigenlijk niet eens weet hoe ze eruitzien. Dus het zouden er in theorie meer kunnen zijn.
    Drexciya bestond uit twee negers, Jamie Lidell, Leftfield en The Black Dog zijn blanken (en Engelsen). Gek dat ik Drexciya er niet in heb staan, kan me toch herinneren dat ik daar geregeld naar heb geluisterd.
    wlsandmanmaandag 13 februari 2006 @ 15:28
    quote:
    Op maandag 13 februari 2006 15:17 schreef Seborik het volgende:
    Ik niet één, nu ben ik een racist!!!

    Wel overwegend veel joden.
    Luister(de) jij nou 10x naar hetzelfde nummer
    rotskibomaandag 13 februari 2006 @ 15:31
    waar kan je die nationaliteiten zien dan?
    Frollomaandag 13 februari 2006 @ 15:32
    quote:
    Op maandag 13 februari 2006 15:31 schreef rotskibo het volgende:
    waar kan je die nationaliteiten zien dan?
    Niet. Die moet je toevallig weten ofwel opzoeken op bijvoorbeeld www.allmusic.com
    wlsandmanmaandag 13 februari 2006 @ 15:33
    quote:
    Op maandag 13 februari 2006 15:31 schreef rotskibo het volgende:
    waar kan je die nationaliteiten zien dan?
    volgens mij niet direct, gewoon ff opzoeken denk
    Frollomaandag 13 februari 2006 @ 15:33
    quote:
    Op maandag 13 februari 2006 15:28 schreef zodiakk het volgende:

    [..]

    Drexciya bestond uit twee negers, Jamie Lidell, Leftfield en The Black Dog zijn blanken (en Engelsen).
    Tnx

    Ik heb dus drie negers in m'n lijst, verdeeld over twee acts
    quote:
    Gek dat ik Drexciya er niet in heb staan, kan me toch herinneren dat ik daar geregeld naar heb geluisterd.
    Nét niet vaak genoeg. Ze staan bij jou op #52
    Zmaandag 13 februari 2006 @ 15:35
    24 x Amerika
    12 x Engeland
    6 x Canada
    2 x Frankrijk
    2 x Noorwegen
    2 x Duitsland
    1 x IJsland
    1 x Australie

    Ik had wat meer Amerikanen verwacht. Ik vind die Top 50 alleen weinig representatief, als je veel hetzelfde luistert zegt het wat. Ik luister echter veel verschillend en dan staan CD's met veel nummers al snel bovenaan.
    Grobbelmaandag 13 februari 2006 @ 15:36
    quote:
    Op maandag 13 februari 2006 15:17 schreef Seborik het volgende:
    Ik niet één, nu ben ik een racist!!!
    Dan heb ik nog geluk dat ik regelmatig naar jazz luister naast alle spierwitte indiebandjes.
    Zanderrrmaandag 13 februari 2006 @ 15:36
    Bij mij bestaat de hele top tien uit negers, op twee acts na. Ben ik nou een wigger?

    De Nederlanders doen het ook goed hier, er staan er maar liefst nul in m'n hele top 50.
    wlsandmanmaandag 13 februari 2006 @ 15:38
    quote:
    Op maandag 13 februari 2006 15:36 schreef Zanderrr het volgende:
    Bij mij bestaat de hele top tien uit negers, op twee acts na. Ben ik nou een wigger?

    De Nederlanders doen het ook goed hier, er staan er maar liefst nul in m'n hele top 50.
    6x nederland hierzo

    - van dik hout
    - hans teeuwen
    - kromme jongens
    - anouk
    - niet schieten!
    - teeuwen & smeenk
    Frollomaandag 13 februari 2006 @ 15:40
    Ho wacht, m'n top 50 is geüpdated en intussen staat Otis Redding erbij. Drie zwarte acts dus!
    Zmaandag 13 februari 2006 @ 15:49
    Geeft hij bij 'op Artists – Overall' alle ooit beluisterde bandjes weer?

    Mijn ratio is dan 10938/282= 38,7 nummer per bandje.

    Als ik daar de top10 vanaf trek wordt het:
    (10938-2291)/272=31,8 nummer

    Maakt niet echt veel uit dus.
    Frollomaandag 13 februari 2006 @ 15:57
    quote:
    Op maandag 13 februari 2006 15:49 schreef Z het volgende:
    Geeft hij bij 'op Artists – Overall' alle ooit beluisterde bandjes weer?
    Neen, alleen de eerste 300, in elk geval bij mij.
    Zmaandag 13 februari 2006 @ 15:57
    Hmmm, dat is jammer.
    Seborikmaandag 13 februari 2006 @ 16:01
    quote:
    Op maandag 13 februari 2006 15:28 schreef wlsandman het volgende:

    [..]

    Luister(de) jij nou 10x naar hetzelfde nummer
    Soms wel 30x of meer. En nu?
    wlsandmanmaandag 13 februari 2006 @ 16:03
    quote:
    Op maandag 13 februari 2006 16:01 schreef Seborik het volgende:

    [..]

    Soms wel 30x of meer. En nu?
    achter elkaar
    Frollomaandag 13 februari 2006 @ 16:03
    quote:
    Op maandag 13 februari 2006 16:01 schreef Seborik het volgende:

    [..]

    Soms wel 30x of meer. En nu?
    Soms wel 318 keer zo te zien
    Seborikmaandag 13 februari 2006 @ 16:04
    quote:
    Op maandag 13 februari 2006 16:03 schreef wlsandman het volgende:

    [..]

    achter elkaar
    Pure jaloezie, dat je niet keer op keer van hetzelfde kunt genieten.
    wlsandmanmaandag 13 februari 2006 @ 16:07
    quote:
    Op maandag 13 februari 2006 16:04 schreef Seborik het volgende:

    [..]

    Pure jaloezie, dat je niet keer op keer van hetzelfde kunt genieten.
    ik kan wel 2x van hetzelfde nummer genieten, maar daarna begint het te vervelen idd
    Zanderrrmaandag 13 februari 2006 @ 16:13
    Brr.. 30x achter elkaar hetzelfde nummer lijkt me een soort muzikale vorm van Chinese watermarteling.
    Seborikmaandag 13 februari 2006 @ 16:14
    Hey, ik luister ook gerust 3x achter elkaar naar Leng T'Che, als je het dan toch over martelen hebt.
    Seborikmaandag 13 februari 2006 @ 16:27
    Het is trouwens zo, dat wanneer je heel druk bezig bent, je vaak niet eens meer in de gaten hebt wat te luisteren, behalve dan het bewuste feit, dat je iets luistert. Het is dan ook makkelijker om een 'bekend' geluid te hebben, dan iedere keer iets nieuws wat je afleidt. Bewust kiezen voor achtergrondmuziek opzetten, is trouwens ook een techniek om je beter op andere taken te richten.
    rotskibomaandag 13 februari 2006 @ 19:59
    Er zitten wel erge skins als je naar tools for your website gaat, hier de weekly artist chart van deze groep:

    Frollodinsdag 14 februari 2006 @ 13:38
    Grappig, die kleine poppetjes naast de usernames (die grijs zijn bij users en blauw bij subscribers) zijn vandaag hartjes!
    bliebliedinsdag 14 februari 2006 @ 14:10
    Wat raar .
    De nummers die ik gisteren gedraait heb zijn wel in AS terecht gekomen (de teller staat namelijk hoger) maar niet bij Top Artists & Top Tracks .
    Ik heb gisteren +/- 6 nummers van Tristan Prettyman gedraait maar ze is nergens te bekennen. Heb ik iets verkeerd staan fzo?
    Litphodinsdag 14 februari 2006 @ 14:11
    quote:
    Op dinsdag 14 februari 2006 14:10 schreef blieblie het volgende:
    Wat raar .
    De nummers die ik gisteren gedraait heb zijn wel in AS terecht gekomen (de teller staat namelijk hoger) maar niet bij Top Artists & Top Tracks .
    Ik heb gisteren +/- 6 nummers van Tristan Prettyman gedraait maar ze is nergens te bekennen. Heb ik iets verkeerd staan fzo?
    Nee, die lijstjes updaten gewoon trager.
    bliebliedinsdag 14 februari 2006 @ 14:12
    Ooow okee.... Dan ist goed.
    Frollodinsdag 14 februari 2006 @ 14:14
    quote:
    Op dinsdag 14 februari 2006 14:10 schreef blieblie het volgende:
    Wat raar .
    De nummers die ik gisteren gedraait heb zijn wel in AS terecht gekomen (de teller staat namelijk hoger) maar niet bij Top Artists & Top Tracks .
    Ik heb gisteren +/- 6 nummers van Tristan Prettyman gedraait maar ze is nergens te bekennen. Heb ik iets verkeerd staan fzo?
    Niet zo stressen gast, nergens goed voor. De stats zijn gewoon nog niet ververst. Kijk dan, er staat Generated: Monday Feb 13. Gewoon geduld hebben, maar dat leer je vanzelf wel als je bij AS zit
    thijsdetweededinsdag 14 februari 2006 @ 15:11
    quote:
    Op dinsdag 14 februari 2006 13:38 schreef Frollo het volgende:
    Grappig, die kleine poppetjes naast de usernames (die grijs zijn bij users en blauw bij subscribers) zijn vandaag hartjes!
    Waar dan? Zie niks. Wel prettig, ik hoef niet per se de hele dag met St. Hallmark geconfronteerd te worden.
    bliebliedinsdag 14 februari 2006 @ 15:14
    quote:
    Op dinsdag 14 februari 2006 14:14 schreef Frollo het volgende:

    [..]

    Niet zo stressen gast, nergens goed voor. De stats zijn gewoon nog niet ververst. Kijk dan, er staat Generated: Monday Feb 13. Gewoon geduld hebben, maar dat leer je vanzelf wel als je bij AS zit
    Ik stress nie, vond het alleen raar. Zou net zoiets zijn als dat Fok elke middag om 4 uur de AT ff refreshed . Dat zou toch ook vaag zijn . Maar ksnep al.
    Frollodinsdag 14 februari 2006 @ 15:19
    quote:
    Op dinsdag 14 februari 2006 15:11 schreef thijsdetweede het volgende:

    [..]

    Waar dan? Zie niks.
    In je friends list bijvoorbeeld, of bij Recent Visitors.
    cafcadinsdag 14 februari 2006 @ 15:21
    Ja, leuk die hartjes

    De persoonlijke albumlijst is ook leuk ook al klopt er geen bal van...
    thijsdetweededinsdag 14 februari 2006 @ 16:21
    Och wat tragisch. Na een refresh doet tie het wel. Ik houd blijkbaar ook van mezelf. Goed om te weten, op zich.
    wlsandmanwoensdag 15 februari 2006 @ 19:07
    quote:
    Some tracks you submitted have not been added to your profile for the following reason:
    The track you submitted appears to be badly tagged - please check the file's tags.
    Nieuw album binnengehaald, wel beginnen met luisteren alleen de tags waren nog niet aangepast
    ulliedonderdag 16 februari 2006 @ 01:13
    Ah een nieuw profiel aangemaakt, m'n oude deed het al bijna 2 jaar niet meer (password en e-mail kwijt). Is al redelijk gevuld voor3 weekjes ofzo...
    ondeugenddonderdag 16 februari 2006 @ 01:44
    Tracks played: 22863

    In een jaar tijd.
    cosmickzaterdag 18 februari 2006 @ 14:43
    Vreemd wel (denk ik): de hele ochtend tracks zitten afspelen op m'n laptop waarvan er geen een is toegevoegd (met de plugin uiteraard; normaliter geen problemen mee).

    Speel ik nu tracks op mijn pc af en die worden wel gelijk toegevoegd?
    Grobbelzaterdag 18 februari 2006 @ 14:56
    quote:
    Op zaterdag 18 februari 2006 14:43 schreef cosmick het volgende:
    Vreemd wel (denk ik): de hele ochtend tracks zitten afspelen op m'n laptop waarvan er geen een is toegevoegd (met de plugin uiteraard; normaliter geen problemen mee).

    Speel ik nu tracks op mijn pc af en die worden wel gelijk toegevoegd?
    Kijk even bij de configuratie van de plugin; als het goed is zit daar een log file bij waarin je precies kunt zien of liedjes wel of niet worden gesubmit, en zo nee, wat dan de foutmelding is. De laatste paar weken heeft Last.FM veel problemen met het doorsturen van informatie naar de server, dus daar zal het waarschijnlijk wel aan liggen (dan wordt de afspeelinfo gewoon gecached voor later). Maar controleer toch maar even voor de zekerheid, het kan ook zijn dat je plugin is uitgeschakeld of het password niet wordt geaccepteerd.
    cosmickzaterdag 18 februari 2006 @ 15:05
    quote:
    Op zaterdag 18 februari 2006 14:56 schreef Grobbel het volgende:

    [..]

    Kijk even bij de configuratie van de plugin; als het goed is zit daar een log file bij waarin je precies kunt zien of liedjes wel of niet worden gesubmit, en zo nee, wat dan de foutmelding is. De laatste paar weken heeft Last.FM veel problemen met het doorsturen van informatie naar de server, dus daar zal het waarschijnlijk wel aan liggen (dan wordt de afspeelinfo gewoon gecached voor later). Maar controleer toch maar even voor de zekerheid, het kan ook zijn dat je plugin is uitgeschakeld of het password niet wordt geaccepteerd.
    Kom wel wat foutmeldingen tegen ja in het logfile (van de laptop).

    Heb 'm ff geupt: file

    Wel aardig wat errors iid!!!
    Grobbelzaterdag 18 februari 2006 @ 16:42
    quote:
    Op zaterdag 18 februari 2006 15:05 schreef cosmick het volgende:

    [..]

    Kom wel wat foutmeldingen tegen ja in het logfile (van de laptop).

    Heb 'm ff geupt: file

    Wel aardig wat errors iid!!!
    1Not in a position to send data. Caching for later.

    Zo te zien de standaardfoutmelding waar ik het eerder over had, dus niks om je zorgen over te maken. Je moet gewoon even geduld hebben voor die liedjes in je totaalstatistieken verwerkt worden.
    Chriz2kzaterdag 18 februari 2006 @ 16:44
    Ah, ik heb het eindelijk weer aan de praat gekregen: http://www.last.fm/user/Chriz2k/
    dwergzaterdag 18 februari 2006 @ 16:51
    quote:
    Op zaterdag 18 februari 2006 16:42 schreef Grobbel het volgende:
    Je moet gewoon even geduld hebben
    Ik heb echt veel geduld. Heel veel. Al dagen.
    Grobbelzaterdag 18 februari 2006 @ 17:27
    quote:
    Op zaterdag 18 februari 2006 16:51 schreef dwerg het volgende:

    [..]

    Ik heb echt veel geduld. Heel veel. Al dagen.
    Ik heb ooit bijna twee maanden geduld moeten hebben, maar uiteindelijk komt het toch wel weer goed.
    dwergzaterdag 18 februari 2006 @ 18:20
    Ik heb twee uur met alle instellingen geklooid, winamp weggegooid, bijna Windows opnieuw geïnstalleerd, geen idee wat ik heb gedaan, maar het draait weer. Hoera. Nu heb ik geen zin meer om muziek te luisteren.
    Frollozondag 19 februari 2006 @ 13:50
    quote:
    Op zaterdag 18 februari 2006 18:20 schreef dwerg het volgende:
    Ik heb twee uur met alle instellingen geklooid, winamp weggegooid, bijna Windows opnieuw geïnstalleerd, geen idee wat ik heb gedaan, maar het draait weer. Hoera. Nu heb ik geen zin meer om muziek te luisteren.
    cosmickzondag 19 februari 2006 @ 14:20
    Fijn.

    72561.203 02/19/2006 14:18:07 CScrobbler::OnTrackPlay Couldn't determine song info - check file is tagged. Song will not be submitted

    En zo een heule lijst.



    Dacht gisteren een stapeltje cd's goed geript te hebben ..
    bliebliezondag 19 februari 2006 @ 15:09
    quote:
    Op zondag 19 februari 2006 14:20 schreef cosmick het volgende:
    Fijn.

    72561.203 02/19/2006 14:18:07 CScrobbler::OnTrackPlay Couldn't determine song info - check file is tagged. Song will not be submitted

    En zo een heule lijst.



    Dacht gisteren een stapeltje cd's goed geript te hebben ..
    Je moet de id3 tags invoeren .
    Dat is hetgeen waar Audioscrobbler zijn info uit haalt.
    cosmickzondag 19 februari 2006 @ 15:26
    quote:
    Op zondag 19 februari 2006 15:09 schreef blieblie het volgende:

    [..]

    Je moet de id3 tags invoeren .
    Dat is hetgeen waar Audioscrobbler zijn info uit haalt.
    Yeah i know. Vaak zijn gedownloade mp3'tjes daar al wel van voorzien. Heb gisteren gisteren "Exact Audio Copy" gebruikt om (eigen) cd's te rippen. Keurig via de button "Get CD Information from Freedb.org" tags toegevoegd.. Alle mp3'tjes kregen keurig een naam... dus ik dacht.. ok!

    maar dus geen tag helaas.
    SaintOfKillerszondag 19 februari 2006 @ 15:28
    Bij mij doet hij ook vaag. Alles wat ik speel, verschijnt in mijn recent tracks en de tracks played teller gaat ook normaal omhoog, maar ik krijg de indruk dat het bij mijn top artists de laatste dagen volledige willekeur is, zowat de helft van wat ik draai, wordt daar meegeteld, de rest verdwijnt in het niets
    Grobbelzondag 19 februari 2006 @ 16:38
    Deze is bijna vol, ik maak wel even een nieuwe aan.
    Grobbelzondag 19 februari 2006 @ 16:39
    En vol.
    Hier verder:
    Fok! Audioscrobbler/Last.FM group deel V