abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_35843752
quote:
Op woensdag 30 november 2005 12:41 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Rutte, de enige kandidaat die in staat is om kiezers vanuit het midden te trekken. Probleem voor de VVD is dat je dan misschien weer een "gat" op rechts laat vallen, al zie ik niet welke partijen daar direct van kunnen profiteren. Wilders zal genoemd worden, maar die zal meer de wat simpelere kiezer aanspreken dan de traditionele VVD stemmers.

Aangezien ik de VVD hoe zij zich de laatste jaren manifesteert geenszins een goede verkiezingsuitslag gun hoop ik dat van Baalen lijsttrekker wordt ...
Hier sta ik eigenlijk nog volledig achter.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_35843757
quote:
VVD kiest waarschijnlijk donderdag nieuwe fractieleider


DEN HAAG (ANP) - De VVD-fractie kiest waarschijnlijk donderdag een nieuwe voorzitter, nu Jozias van Aartsen die functie heeft neergelegd. Tot het zover is, neemt vicefractievoorzitter Bibi de Vries het fractievoorzitterschap waar. Een VVD-woordvoerder heeft dat donderdag gezegd.

Het kiezen van een nieuwe fractieleider gaat via een zogeheten biechstoelprocedure. Daarbij kunnen de fractieleden zich ieder apart uitspreken over de gewenste kandidaat. Vermoedelijk wordt hiermee woensdag al een begin gemaakt, maar de fractiewoordvoerder verwacht de uitkomst niet voor donderdag.





© 2006 Stichting Algemeen Nederlands Persbureau (ANP).
Alle rechten voorbehouden
  woensdag 8 maart 2006 @ 14:06:30 #153
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_35843841
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 13:24 schreef SCH het volgende:
Rita kan ook helemaal niet trouwens. Die komt niet uit de kamer, is geen gekozen volksvertegenwoordiger dus zou nu niet in de TK kunnen gaan zitten. Ze kan hoogstens lijsttrekker worden.
Daar gaat dit topic dan ook over.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_35844453
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 14:06 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Daar gaat dit topic dan ook over.
Ja wijsneus maar het loopt nu eenmaal een beetje door elkaar omdat het niet duidelijk is de nieuwe fractievoorzitter meteen de nieuwe lijsttrekker wordt.
  woensdag 8 maart 2006 @ 14:34:00 #155
44703 ExtraWaskracht
Laat maar lekker draaien
pi_35844839
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 14:23 schreef SCH het volgende:

[..]

Ja wijsneus maar het loopt nu eenmaal een beetje door elkaar omdat het niet duidelijk is de nieuwe fractievoorzitter meteen de nieuwe lijsttrekker wordt.
Vooruit, laten we dan maar weer middels krantenartikelen verder speculeren over de lijsttrekker.
quote:
Verdonk hield lijsttrekkerschap tot nu toe af

DEN HAAG - Tot nu toe maakte minister Verdonk (Vreemdelingenzaken en Integratie) in het openbaar altijd duidelijk geen ambities te hebben voor het lijsttrekkerschap van de VVD. Toch zoemt haar naam rond in politiek Den Haag als mogelijk nieuwe leider van de liberalen.

„Er is maar één lijsttrekker, en dat is Jozias van Aartsen”, zei Verdonk vorig jaar toen haar VVD-collega Dekker (Volkshuisvesting) in een tijdschrift had gezegd Verdonk een „uitstekende kandidaat” te vinden. Uit een onderzoek bleek bovendien dat 30 procent van de liberale kiezers Verdonk zelfs ziet als mogelijke premier. Van Aartsen, die nu als fractievoorzitter is opgestapt, kwam uit op 17 procent en minister Kamp (Defensie) op 25 procent.

Verdonk (50) had, voordat zij in 2003 minister werd, geen enkele politieke ervaring. Ze stond niet op de VVD-lijst, maar werd gevraagd voor de lastige post vanwege haar achtergrond bij justitie: ze was onder meer directeur van een gevangenis en werkte bij de voormalige veiligheidsdienst BVD. Verdonk heeft inmiddels de smaak van de politiek te pakken. Ze gaf enkele keren aan dat ze graag in de politiek actief wil blijven, eventueel als Tweede-Kamerlid. Eenmaal op de VVD-lijst zal ze zeker een grote stemmentrekker worden.

Verdonk, die wegens bedreigingen wordt beveiligd, wordt in het land geliefd maar ook gehaat. Sympathisanten roemen het daadkrachtige optreden van de minister, die nooit nalaat te wijzen op iemands eigen verantwoordelijkheid. Tegenstanders noemen haar star, vinden dat zij onnodig polariseert en juist een minister van desintegratie is.

In de Tweede Kamer krijgt zij bijna nooit de linkse oppositie mee, maar steunt zij op CDA, VVD, D66 en LPF. En als het D66 te gortig wordt, vooral in asielzaken, is er altijd nog de LPF die haar aan een kleine meerderheid helpt.

De bewindsvrouw ligt regelmatig onder vuur. De ene heikele kwestie na de andere uit haar 'hoofdpijnportefeuille' dient zich aan: de chaos bij haar Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND), de 'abusievelijke' verstrekking van vertrouwelijke asielgegevens aan de autoriteiten in Congo en 31 andere landen, een toelatings- en terugkeerregeling voor Antilliaanse probleemjongeren en de nazorg aan slachtoffers van de brand in het cellencomplex op Schiphol.

Daarnaast worstelt ze onder meer met haar wens om migranten die al jaren in Nederland zijn, verplicht te laten inburgeren en met de actieve terugkeer van uitgeprocedeerden uit de oude groep van '26.000' asielzoekers. Ook de affaires rond Taïda Pasic uit Kosovo, die het land uit moet, en Feyenoord-voetballer Kalou trekken maatschappelijk veel aandacht. Verdonk is niet bang dat haar besluiten in deze zaken verder bijdragen aan haar imago als IJzeren Rita. „Ik ben helemaal niet van ijzer. Ik kijk zorgvuldig naar zaken. Als minister moet je de regels en wetten handhaven.”


[ Bericht 0% gewijzigd door ExtraWaskracht op 08-03-2006 14:41:17 ]
pi_35845002
Kamp, een rustige, kundige en intelligente man die je wil vertrouwen.
Te audire non possum. Musa sapientum fixa est in aure.
  woensdag 8 maart 2006 @ 15:17:28 #157
44703 ExtraWaskracht
Laat maar lekker draaien
pi_35846523
quote:
Hoogervorst niet bechikbaar als VVD–leider

DEN HAAG (ANP) – VVD–minister Hoogervorst van Volksgezondheid is niet beschikbaar om de afgetreden fractieleider Van Aartsen op de volgen of om VVD–lijsttrekker te worden. Hoogervorst heeft dat woensdag gezegd. „Ik ben geen geschikte lijsttrekker, ik heb te veel impopulaire maatregelen genomen", grapte hij.

De minister heeft er begrip voor dat Van Aartsen zich heeft teruggetrokken na de „pittige slag die de kiezer heeft uitgedeeld". Hij denkt niet dat de verkiezingsnederlaag aan de campagne heeft gelegen. „Als je flink verliest, kun je moeilijk zeggen dat je het goed hebt gedaan. Maar we moesten campagne voeren onder moeilijke opstandigheden. Ik sluit niet uit dat het resultaat zonder deze campagne nog slechter was geweest".

Hoogervorst verwacht niet dat de verkiezingsnederlaag van de coalitiepartijen de stabiliteit van het kabinet in gevaar brengt. Volgens hem heeft geen van de drie regeringspartijen voordeel bij versnelde verkiezingen.
  woensdag 8 maart 2006 @ 16:26:23 #158
10086 Heerlijkheid
gebiedt mij te zeggen
pi_35848484
Hoogervorst is tenminste een realist.
  woensdag 8 maart 2006 @ 18:12:17 #159
126487 One_of_the_few
Mate verslaafde
pi_35851690
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 14:23 schreef SCH het volgende:

[..]

Ja wijsneus maar het loopt nu eenmaal een beetje door elkaar omdat het niet duidelijk is de nieuwe fractievoorzitter meteen de nieuwe lijsttrekker wordt.
de nieuwe fractievoorzitter wordt niet de lijstrekker. Die wordt gekozen door de leden in juni/juli.

Kamp meldt niet in de race te zijn.
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
''And the Germans kill the Jews, And the Jews kill the Arabs, And the Arabs kill the hostages
And that is the news.''
pi_35852002
Rutte
  woensdag 8 maart 2006 @ 18:27:41 #161
46464 Flumina
Lekker ruig heien!
pi_35852129
Kamp.

Verdonk is gewoon te, leuk om af en toe als stemmenkanon in te zetten, maar onverstandig als boegbeeld. Ook omdat zij te veel kiezers afschrikt vanwege haar strenge beleid. Daarnaast mis ik bij haar een mening over sociaal-economische onderwerpen.

Rutte doet mij een beetje te denken aan een braaf schooljongetje dat stiekem toch best lui is. Hij mist aansluiting bij tradionele VVD'ers. Heeft wel een verhaal.

Qua persoon zou ik dus Kamp stemmen. Ik vind hem gewoon prettig.
we hebben een reëel probleem, dus we zoeken naar reële oplossingen
in dit specifieke geval maken twee helften één
  woensdag 8 maart 2006 @ 18:32:52 #162
10086 Heerlijkheid
gebiedt mij te zeggen
pi_35852255
Kamp heeft inmiddels gezegd dat 'ie niet wil. Hij wil zich op zijn ministerschap concentreren. Een man naar mijn hart.
pi_35852311
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 18:27 schreef Flumina het volgende:
Kamp.

Verdonk is gewoon te, leuk om af en toe als stemmenkanon in te zetten, maar onverstandig als boegbeeld. Ook omdat zij te veel kiezers afschrikt vanwege haar strenge beleid. Daarnaast mis ik bij haar een mening over sociaal-economische onderwerpen.

Rutte doet mij een beetje te denken aan een braaf schooljongetje dat stiekem toch best lui is. Hij mist aansluiting bij tradionele VVD'ers. Heeft wel een verhaal.

Qua persoon zou ik dus Kamp stemmen. Ik vind hem gewoon prettig.
Ik vind Kamp dus een beetje overkomen als een lulletje rozenwater..
Kamp zou een keuze ala Gerrit Zalm zijn, politiek ijzersterk maar geen echte stemmentrekker.

Rutte heeft charisma en heeft inderdaad een duidelijk verhaal dat kiezers uit het midden aanspreekt.
Ik hoop echt dat het Rutte wordt
  woensdag 8 maart 2006 @ 18:35:42 #164
46464 Flumina
Lekker ruig heien!
pi_35852323
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 18:32 schreef Heerlijkheid het volgende:
Kamp heeft inmiddels gezegd dat 'ie niet wil. Hij wil zich op zijn ministerschap concentreren. Een man naar mijn hart.
Ok. Dan toch Rutte.
we hebben een reëel probleem, dus we zoeken naar reële oplossingen
in dit specifieke geval maken twee helften één
  woensdag 8 maart 2006 @ 19:05:06 #165
1611 evert
Happiness is the Road!
pi_35853268
Rutte. rustig, goed verhaal, intelligent en niet glad. kortom, het intelligente alternatief voor Wouter Bos.
wat moet ik hier nu neerzetten?
  woensdag 8 maart 2006 @ 19:09:18 #166
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_35853405
Rutte heeft wel een rotkop, da's wel een klein nadeeltje. Maar hij kan er wel voor zorgen dat ik weer op de VVD ga stemmen . Vooral landelijk vielen ze me erg tegen en wou ik eerder D66 gaan stemmen tijdens landelijke verkiezingen.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
pi_35853881
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 19:09 schreef Falco het volgende:
Rutte heeft wel een rotkop, da's wel een klein nadeeltje.
Dat valt toch wel mee?
  woensdag 8 maart 2006 @ 19:24:37 #168
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_35853967
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 19:22 schreef kevin85 het volgende:

[..]

Dat valt toch wel mee?
Mwah een beetje geniepig komt het over. Aan hem natuurlijk de kans om het tegendeel te bewijzen natuurlijk .
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
  woensdag 8 maart 2006 @ 20:46:34 #169
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_35857303
Nobody fucks with Frank de Grave!!!

Dat is de man!
pi_35858849
Dus toch Rutte, blijkt wel weer hoe goed ik het allemaal weet .

Als de economie aantrekt en met een wat meer op de middenklasse gericht beleid denk ik dat de CDA/VVD coalitie eventueel aangevuld met een andere partij gewoon kan blijven zitten, helaas...
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:24:27 #171
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_35859061
blegh rutte
pi_35861187
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:24 schreef PLAE@ het volgende:


blegh rutte
De enige man die de VVD zetels kan bezorgen, of je dat nou leuk vind of niet.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_35861266
Rutte vind ik toch de meest sympathieke VVDer. Das zeker niet onbelangrijk als je nieuwe stemmers wil over halen.
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_35861658
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 22:12 schreef Slayage het volgende:
Rutte vind ik toch de meest sympathieke VVDer. Das zeker niet onbelangrijk als je nieuwe stemmers wil over halen.
Hij heeft ook wel een openlijk gefilosofeerd over de vorming van een nieuwe "paarse" partij. Al zal hij dat nu voorlopig wel uit zijn hoofd laten.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_35861766
Hij moet een das kopen van Van Baalen... jaja.
pi_35861817
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 22:25 schreef pberends het volgende:
Hij moet een das kopen van Van Baalen... jaja.
Daar ben ik het wel mee eens
pi_35861939
VVD moet juist af van het stropdasimago.
pi_35861977
Falliete boedel kan ie er zo bij inschuiven .
pi_35862051
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 22:29 schreef pberends het volgende:
VVD moet juist af van het stropdasimago.
Waarom?
pi_35862161
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 22:32 schreef MrBadGuy het volgende:

[..]

Waarom?
Omdat de VVD van zijn "elite" imago af moet als het een flinke zetelwinst wil boeken. De middenklasse gaat geen VVD stemmen als ze er op achteruit gaan door VVD-beleid.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_35862373
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 22:35 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Omdat de VVD van zijn "elite" imago af moet als het een flinke zetelwinst wil boeken. De middenklasse gaat geen VVD stemmen als ze er op achteruit gaan door VVD-beleid.
De VVD heeft met die "stropdassenimago" ook 38 zetels behaald in 1998. En ik zie in een stropdas niks elites terug, ik zie het meer als een stukje profesionaliteit en een gezonde afstand tussen politiek en de man van de straat. Of moet de VVD net als de PvdA worden om flinke zetelwinst te boeken? Als ik dat wou had ik gisteren en alle andere keren geen VVD maar PvdA gestemd.
pi_35862865
Rutte moet nog veel te veel leren om bij de komende verkiezingen al een bedreiging te zijn.

Ik denk dat vooral Pastors hier erg blij mee zal zijn, met zo'n relatief linkse VVD-kandidaat.
pi_35863346
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 22:40 schreef MrBadGuy het volgende:

[..]

De VVD heeft met die "stropdassenimago" ook 38 zetels behaald in 1998. En ik zie in een stropdas niks elites terug, ik zie het meer als een stukje profesionaliteit en een gezonde afstand tussen politiek en de man van de straat. Of moet de VVD net als de PvdA worden om flinke zetelwinst te boeken? Als ik dat wou had ik gisteren en alle andere keren geen VVD maar PvdA gestemd.
Die 38 zetels werden behaald ten tijde van Paars, toen het de middenklasse voor de wind ging. Dat beleid sprak de burgers kennelijk aan, de VVD van nu is veel rechtser en een stuk "stropdasseriger" dan toen. toen was de VVD juist bezig met het afschudden van zijn elite imago, tot groot ongenoegen van de rechtervleugel van de partij.

Je praat al weer over "afstand tussen politiek en de man van de straat". Zo krijg je dus het imago van elite-partij hè!

En ja, de VVD zal een sociaal gezicht moeten gaan tonen als ze in de middenklasses willen gaan scoren. Dat vind je misschien niet leuk als je zelf erg rechts bent, maar dan ga je maar op Pastors of Wilders stemmen. Alternatieven genoeg op rechts tegenwoordig .
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  donderdag 9 maart 2006 @ 10:27:22 #184
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_35871081
Over Rutte:
quote:
Profiel

Een soepel Haags wonderkind

Van onze verlaggeefsters Marjan van den Berg, Sara Berkeljon

DEN HAAG - Mark Rutte, staatssecretaris van Onderwijs, is de beoogd lijsttrekker van de VVD. Door hem als lijsttrekker te benoemen maakt de VVD een strategische keus voor het midden.

Hij is de man van het open hemdsboordje, de losse omgang en de pijlsnelle carrière. Nu is Mark Rutte (39) de beoogd lijsttrekker van de VVD. Al wil de staatssecretaris van Onderwijs en campagneleider van de afgelopen gemeenteraadsverkiezingen er woensdagavond naar eigen zeggen nog wel een nachtje over slapen.

Bij zijn komst naar Den Haag in 2002 was hij immers duidelijk geweest: hij kwam hier voor één termijn. Rutte, sinds zijn zeventiende lid van de VVD, zou zeker weer teruggaan naar het bedrijfsleven.

‘Het moet voor Mark vooral niet te formeel worden’, zegt Gerda Verburg, Kamerlid voor het CDA. Zij leerde Rutte kennen nadat hij door Gerrit Zalm bij Unilever vandaan was geplukt om als staatssecretaris van Sociale Zaken te beginnen. Binnen afzienbare tijd loodste hij de nieuwe Wet Werk en Bijstand door de Kamer. En verklaarde hij dat de VVD nog te veel een Wassenaars imago had. Mark Rutte heeft er nooit een geheim van gemaakt dat hij geen rechtse VVD’er is, maar een sociaal-liberaal. Door Rutte als lijsttrekker te benoemen, maakt de VVD dan ook tevens een strategische keuze voor het politieke midden.

‘Geen stijve vergaderingen, maar een goed gesprek’, kenmerkt Verburg Ruttes handelwijze. ‘Het moet een fantástische wet worden, zei hij dan, wat vind jij ervan?’

Die politieke lenigheid en soepele omgangsvormen kwalificeerden hem al snel tot Haags wonderkind. Na amper twee jaar, in juni 2004, verruilde Rutte Sociale Zaken voor het ministerie van Onderwijs, waar zijn voorganger en partijgenoot Annette Nijs was vertrokken na ruzie met minister Van der Hoeven (CDA).

Verantwoordelijk voor het hoger onderwijs, baarde Rutte eind vorig jaar opzien met zijn opmerking dat zijn eigen functie overbodig zou zijn. Een minister voor Onderwijs is genoeg. Liever ziet hij dat er een minister voor jeugdbeleid komt.

Maar Rutte is nog niet klaar. Het debat over de hervorming van het hoger onderwijs moet hij nog met de Tweede Kamer aangaan. Uit protest tegen zijn plan bezetten studenten in februari vorig jaar het Maagdenhuis: ‘Oprutte!’

Volgens Evelien van Roemburg, voorzitter van het Interstedelijk Studenten Overleg, is Rutte, die zelf zeven jaar over zijn studie geschiedenis deed, ongeschikt voor de post. ‘Hij wil zo snel en zo graag, dat het haastwerk wordt. Rutte wil doorgroeien. Hoger onderwijs is voor hem een tussenhalte.’ Om daar aan toe te voegen: ‘Maar omdat hij zo aardig is, kan je moeilijk boos op hem worden.’

Bron: De Volkskrant
Binnen twee uur maakt hij bekend of hij zich verkiesbaar stelt. Ik denk dat hij het wel gaat doen.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
  donderdag 9 maart 2006 @ 10:28:12 #185
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_35871097
Oh jee...
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
  donderdag 9 maart 2006 @ 10:32:49 #186
104871 remlof
Europees federalist
pi_35871193
quote:
Op donderdag 9 maart 2006 10:27 schreef Sidekick het volgende:
Over Rutte:
[..]

Binnen twee uur maakt hij bekend of hij zich verkiesbaar stelt. Ik denk dat hij het wel gaat doen.
ik hoop het! ik zie het met Rutte en Bos samen nog wel tot een Paars 3 komen
pi_35871325
quote:
Op donderdag 9 maart 2006 10:32 schreef remlof het volgende:

[..]

ik hoop het! ik zie het met Rutte en Bos samen nog wel tot een Paars 3 komen
Ja, samen met Femke (of Lousewies).

Op lokaal niveau schijnt die combinatie best te kunnen, dus wie weet?
pi_35871572
quote:
Op donderdag 9 maart 2006 10:32 schreef remlof het volgende:

[..]

ik hoop het! ik zie het met Rutte en Bos samen nog wel tot een Paars 3 komen
Mwoh, ik denk toch dat de VVD liever met het CDA in zee gaat, maar wie weet, als het CDA een monsternederlaag lijdt willen die misschien zelf niet meer.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_35871739
Hij doet het.
  donderdag 9 maart 2006 @ 11:24:48 #190
104871 remlof
Europees federalist
pi_35872264
quote:
Op donderdag 9 maart 2006 11:00 schreef SCH het volgende:
Hij doet het.
inderdaad

104 Teletekst do 09 mrt
***************************************
Rutte wil lijsttrekker VVD worden

***************************************
` Staatssecretaris Mark Rutte heeft de
partijtop van de VVD laten weten dat
hij lijsttrekker wil worden.Om half
twaalf zal Rutte zijn besluit op een
persconferentie toelichten.

Gisteren liet Rutte nog in het midden
of hij zich voor een periode van jaren
aan zo'n belangrijke politieke functie
zou willen binden.Hij wilde eerst nog
ruggenspraak met vertrouwelingen.

Tot 20 april kunnen tegenkandidaten
voor het lijsttrekkerschap zich nog
opgeven.De ministers Kamp en Verdonk
meldden zich gisteren al af.Als Rutte
lijsttrekker wordt,zal hij vermoedelijk
de Kamerfractie gaan leiden.
***************************************
  donderdag 9 maart 2006 @ 11:52:48 #191
36971 Invictus_
Religieuze Minderheid
pi_35873064
Nou heeft de VVD een eigen Bos, kunnen ze daar over gaan zeuren.
Now I'm walking on the sunnyside of the street
  donderdag 9 maart 2006 @ 11:57:53 #192
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_35873197
Op naar paars 3!
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_35873311
Rutte is imho een sterke kandidaat.
Jong en charismatisch (na jaren ouwelullenpolitiek bij de VVD)
Hij gaat slim om met tegenstand die hem geboden wordt.. en heeft niet het elitaire imago van Van Aartsen.

Een sterke kandidaat dus in een tijd waarin vooral representativiteit op de televisie van belang is.
(ik sta echter zelden achter z'n standpunten)
pi_35873411
quote:
Op donderdag 9 maart 2006 12:01 schreef Fatality het volgende:

Een sterke kandidaat dus in een tijd waarin vooral representativiteit op de televisie van belang is.
(ik sta echter zelden achter z'n standpunten)
Alternatieven genoeg op rechts bij de komende verkiezingen. Stem gewoon Pastors of Wilders.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_35873469
quote:
Op donderdag 9 maart 2006 10:53 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Mwoh, ik denk toch dat de VVD liever met het CDA in zee gaat, maar wie weet, als het CDA een monsternederlaag lijdt willen die misschien zelf niet meer.
Het CDA mag volgens mij blij zijn als ze nog 25 zetels over houden na de eerstvolgende verkiezingen...
  donderdag 9 maart 2006 @ 15:13:21 #196
126487 One_of_the_few
Mate verslaafde
pi_35879912
De VVD heeft nu iemand met ongeveer dezelfde uitstraling als Bos. qua hoe makkelijk hij ze zich in de media redden dan he. Ik denk dat ze ook wel zo iemand kunnen gebruiken. Met een oude sul zou de vvd een grote nederlaag hebben gekregen denk ik. De linkse partijen die veel zullen winnen en pastors die charismatisch overkomt op de TV. De VVD zou dan tussen wal en schip vallen. Ik ben benieuwd of de VVD zich tussen pastors Wilders en PvdA/CDA/D66 staande kan houden.
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
''And the Germans kill the Jews, And the Jews kill the Arabs, And the Arabs kill the hostages
And that is the news.''
  donderdag 9 maart 2006 @ 15:15:25 #197
54997 Posdnous
Moslima-knuffelaar
pi_35879989
quote:
Op donderdag 9 maart 2006 15:13 schreef One_of_the_few het volgende:
De VVD heeft nu iemand met ongeveer dezelfde uitstraling als Bos.
.
When it comes to being Plug 1, it's just me, myself and I
  donderdag 9 maart 2006 @ 15:17:54 #198
126487 One_of_the_few
Mate verslaafde
pi_35880091
quote:
Op donderdag 9 maart 2006 15:15 schreef Posdnous het volgende:

[..]

.
Niet? Ik bedoel dan hoe glad iemand is. Hoe die in de media beweegt. Als ik ze beide zie is er zeker wel verschil. Maar Rutte komt denk ik charismatischer over in de media dan een van aartsen. Beide mensen zullen de achterban wel doen aanspreken denk ik. Maar ik ben geen vvd'er, weet niet of ze daar vinden dat rutte geschikt is. De achterban van bos vind bod iedergeval wel geschikt.
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
''And the Germans kill the Jews, And the Jews kill the Arabs, And the Arabs kill the hostages
And that is the news.''
  donderdag 9 maart 2006 @ 15:22:31 #199
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_35880272
Rutte heeft een jonge frisse uitstraling, maar hij moet zich toch nog bewijzen bij de debatten. Ook Bos begon pas echt populair te worden na het eerste debat begin januari 2003.

Ik ben ook benieuwd hoe hij zal omgaan met de conservatieve flank van Hirsi Ali, Kamp, Oplaat en anderen.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_35880604
quote:
Op donderdag 9 maart 2006 12:03 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Alternatieven genoeg op rechts bij de komende verkiezingen. Stem gewoon Pastors of Wilders.
euhm.. ? waarom?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')