Ja.quote:Op vrijdag 25 november 2005 19:06 schreef pberends het volgende:
[afbeelding]
Stel dat er in de nabije toekomst een asteroïde (of komeet) ondekt wordt die vrijwel zeker op de Aarde gaat inslaan en die al het zichtbare leven (op wat micro-organismen na) vernietigd, zouden we dan eigenlijk wel moeten ingrijpen?
[...]
Dat laatste is maar e vraag. Misschien komt de mens helemaal niet terug.quote:Op vrijdag 25 november 2005 23:23 schreef Vassili_Z het volgende:
[..]
Als een komeet de kracht heeft om heel Afrika weg te vagen, dan vaagt al het andere ook weg op de langere termijn.
Vergeet niet dat Afrika een sterke achterstand heeft door de Westerse wereld (met invoerrechten, dumping, het hele kolonien-verhaal, etc)
Een Asteroide als een nieuwe kans voor de mensheid... geen gek idee
Geen honderden miljarden uit willen trekken omdat er mogelijk een astroïde aankomt (wat jaaaaaaren van te voren te voorspellen is met de al huidige middelen met dank aan o.a. NASA én ESA ) staat gelijk aan zelfmoord ?quote:Op zaterdag 26 november 2005 19:56 schreef Modwire het volgende:
Als die mensen daadwerkelijk zover in de ellende zitten dat ze de ondergang van de hele wereld prefereren boven hun huidige leven, dan stel ik voor dat ze zelfmoord plegen, daar is geen asteroide voor nodig. Ik ben voor het redden van degenen die nog wel verder willen leven...![]()
Iets nucleairs de lucht inschieten is per definitie ontzettend gevaarlijk. Als het bij de lancering mis gaat heb je sowieso een Armageddon. Daarom sturen we ook geen kernafval de lucht in.quote:Op zaterdag 26 november 2005 20:27 schreef renz0r het volgende:
Paar flinke atoombommen erop afsturen!
Ja, waarom doet men dat nog niet? Ding naar de stille oceaan verschepen en vanaf zee drieduizend kilo radioactief blubsel de ruimte inknallen?quote:Op zaterdag 26 november 2005 21:19 schreef pberends het volgende:
[..]
Iets nucleairs de lucht inschieten is per definitie ontzettend gevaarlijk. Als het bij de lancering mis gaat heb je sowieso een Armageddon. Daarom sturen we ook geen kernafval de lucht in.
Wat ik al zei dusquote:Op zaterdag 26 november 2005 21:23 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Ja, waarom doet men dat nog niet? Ding naar de stille oceaan verschepen en vanaf zee drieduizend kilo radioactief blubsel de ruimte inknallen?
Wie zegt dat mensen die niks hebben niet positiever naar de wereld kijken dan wij in het westen? Die hebben vaak nog een positief doel om voor te vechten. Wij vragen ons af hoe we onze buren met hun nieuwe auto kunnen aftroeven, bij wijzen van spreken.quote:Op vrijdag 25 november 2005 20:00 schreef pberends het volgende:
Veel ja-stemmers, waarschijnlijk van veel mensen die er warmpjes bijzitten, maar niet liggen weg te rotten in Afrika, India of Chili. Zouden die mensen anders stemmen denken jullie?
Als ze gelukkig zijn, waarom zouden we dan massaal ontwikkelingshulp geven?quote:Op zaterdag 26 november 2005 21:42 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Wie zegt dat mensen die niks hebben niet positiever naar de wereld kijken dan wij in het westen? Die hebben vaak nog een positief doel om voor te vechten. Wij vragen ons af hoe we onze buren met hun nieuwe auto kunnen aftroeven, bij wijzen van spreken.
Ik zeg niet dat ze gelukkig zijn. Hoe moet ik al die mensen kennen? Ik zeg alleen dat ik me kan voorstellen dat er een hoop mensen daar toch vreugde hebben ondanks de situatie.quote:Op zaterdag 26 november 2005 21:51 schreef pberends het volgende:
[..]
Als ze gelukkig zijn, waarom zouden we dan massaal ontwikkelingshulp geven?
Och, het is een goed doel, dus dan mag het, aldus Machiavelli ofzo.quote:Op zaterdag 26 november 2005 21:25 schreef pberends het volgende:
[..]
Wat ik al zei dus.
Overigens is iets in de ruimte schieten per kilo erg duur.
iets naar de maan brengen kost het gewicht van het voorwerp in goud dus het is niet echt een optiequote:Op zaterdag 26 november 2005 21:25 schreef pberends het volgende:
[..]
Wat ik al zei dus.
Overigens is iets in de ruimte schieten per kilo erg duur.
Denken en/of praten is dus al een misdaad.quote:Op zondag 27 november 2005 18:27 schreef renz0r het volgende:
Op dat soort momenten telt geld gewoon niet, het is redden van de mensheid...de aarde. Wie dan over geld en economie praat moet direct de kogel krijgen wegens 'poging tot massamoord'.
Alles eraan doen om dat ding te vernietigen.
quote:Op zondag 27 november 2005 17:36 schreef Ulx het volgende:
De overheid dient geen belastinggeld aan deze onzin uit te geven. De vrije markt kan dit prima tegengaan en wie het daar niet mee eens is, is een communist.
Kogel door de kop van die 20% die nee stemt zou ik opzich al massamoord vinden.quote:Op zondag 27 november 2005 18:27 schreef renz0r het volgende:
Op dat soort momenten telt geld gewoon niet, het is redden van de mensheid...de aarde. Wie dan over geld en economie praat moet direct de kogel krijgen wegens 'poging tot massamoord'.
Alles eraan doen om dat ding te vernietigen.
Van de mensen die er direct mee te maken hebben, politici enz.quote:Op zondag 27 november 2005 18:42 schreef pberends het volgende:
[..]
Kogel door de kop van die 20% die nee stemt zou ik opzich al massamoord vinden.
Ik geloof ook niet in toeval, ook niet dat we bewust op aarde zijn gezet. Geloof ook niet dat de aarde een astroide kan tegen houden. geloof ook niet dat de schepper deze tegenhoudt voordat de nasa hem ziet.quote:Op zondag 27 november 2005 20:41 schreef JohnDope het volgende:
Ik denk persoonlijk niet dat er een asteroide op ons in gaat klappen. In toeval geloof ik niet, ik denk dat wij bewust op aarde zijn neergeplant netzoals wij in de toekomst elders in de ruimte klonen van ons gaan uitzetten.
Alle respect voor de nasa, maar mocht er ooit een asteroide in een lijnrechte baan van de aarde terecht komen, dan wordt dat steentje vernietigd door onze schepper voordat dat steentje uberhaupt bij de nasa op de radar komt.
Als je alles globaal bekijkt hier op aarde dan is de innovatie hier nog maar een primitief zooitje.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |